SPORT. lEIlili IIEtfWS. BEURSTHERMOMETER van Maandag. ,«ïlf BEURS- EN WISSELKOERSEN. CATZ&Zn.VANPtiïcLA-GRONINGEN AMSTERDAM, 6 Mei. Het eerste getal is de vorige notee- ling, daarop volgt de officieele notee ring van heden- Ned. 31 1000-4 99%—98%. Ned. 33 1000-4 99%—98%. Ned. 34 1000-4 99%—98%. Certificaten-3 86%86%. O. Indië 34 1000-4 97%—97%. Denemarken Oblig. 1926-5 9089/4- Duitschl. pndst. 100-7 18%19. Engeland 1960-90 4 71—72%, Zwitserl. oblig. '24-5 95 Zwitserl. Staatss. 1927-434 90348834. Amsterdam 1933-5 99% Amsterdam 1934-434 99349934. 's Gravenhage 1929-434 10034100. Rotterdam 1926-1930-434 963496. Berlijn 1925-634 1634—16%. Zeeuws. Hyp. B-5 98 3498. Zeeuws. Hyp. B-434 969534. Cities Service Cy. P. 1958 5 24%24%, A Amsterd. Bank 11234114. C Rott, Bankver. 10434- A Twentsche Bank 9090, A Pref. Gruyter en Zn. A 126127. A Pref. Jurgens A 9797. A Ned. Gist- en Spiritusf. 42334430. A De Schelde N.B. 1734—17. A Ver. Papf. v. Gelder 46344434- C Ajm- Car en Foundry 8%—8 34. C Am. Smelt en Ref. 25%26. C Farbenind. I.G. 4544, C Stand. Brands 8%9 34. C U. States St. C. 19%—19%-%. C North Am. Cy. 8%834. A Born. Sum. H.M. 14534—144%. A Linde Teves en Stokv. 66346634. A Ned. Wol Mij. 82—8334. A Singkep Tin M. 787934. A J. C. Japan Ln. 2834 A Rotterd. Lloyd 303430. A S- M. Nederland 30% A Amst. Thee C.M. 40%—40%, PALEMIG—MIDDELBURG1—1. Een aantrekkelijke wedstrijd. Nadat Ralemig van Roermond in eigen home een 41 nederlaag te slikken had gekregen, was men vrij zeker van een overwinning van Middelburg te Heer len. Deze zekerheid verdween echter na den onverwachten tegenstand, wel ke Palemig aan Willem II op eigen ter rein bood; wij hebben het thans kun nen constateeren dat dit niet ten on rechte was. Palemig beschikt over een ploeg, waarmede terdege rekening is te houden. Het spel dat in dezen wed strijd werd geleverd, was zeer snel en verrassend. Er werd veel en hard ge schoten en het spel werd open gehou den, waardoor steeds weer gevaar voor het Middelburgdoel dreigde. Geen oogenblik langer dan noodig was hield een speler den bal bij zich. Aanvanke lijk had Middelburg op dit spel geen vat. Direct al ontstonden gevaarlijke mo menten voor de Middelburg-veste, uit een waarvan dan ook het Palemig-doel punt het gevolg w,as. Het was wel zeer ontmoedigend voor Middelburg, om 5 min. na het begin reeds met 10 ach ter te staan. De Palemig voorhoede be schikt over zeer goede schutters, met name den midvoor Watroba en den rechtsbuiten Fr. Quaedvlieg, een der drie gebroeders, die in deze ploeg spe len. Zij vonden tegenover zich echter de hechte Middelburg defensie, die, na een weifelend begin, zich spoedig her stelde. Vooral Vijgeboom kan op een goeden wedstrijd terugzien. In de mid denlinie blonk Hertogs uit. Hij loste verschillende zeer goede schoten. De op stelling van P. Ploeg,aert op de rechts buitenplaats was o.i, niet erg gelukkig. Mede doordat het spel door M'burg veel te kort werd gehouden, kreeg hij veel te weinig te doen. Becks kreeg werk genoeg, doch hij was er dezen middag niet bijster in. Zijn voorzetten waren ook meestentijds te kort, waardoor de bal een gemakkelijke prooi werd van den Palemig-keeper, een keeper, klein van postuur, die echter zeer klemv,ast is en zijn heiligdom met veel bravour verdedigde. Zijn capriolen met den bal leken ons echter èn voor hem èn voor de tegenpartij niet geheel van gevaar ontbloot. Een protest. Na afloop van den wedstrijd werd door Palemig protest aangeteekend te gen het Middelburg-doelpunt, daar dit in buitenspelpositie zou zijn gemaakt. Wij hebben dit niet kunnen constateeren; wii gelooven echter niet dat men hier mede kans op succes zal hebben. Was er op het spel niets aan te mer ken Palemig speelt fair en ook het pubiek is sportief, zoodat geen wan klank werd gehoord het veld was zeer slecht. Het zit vol bulten en loopt bij de hoeken af, zoodat men den bal, wanneer deze naar den verst verwijder den hoek werd gespeeld, niet kon zien. Van dit slechte veld ondervond Middel burg veel hinder en vooral in het begin waren ettelijke mistrappen er het gevolg van. Scheidsrechter Grootmeijer leidde op zijn bekende correcte wijze. Het spelverloop. Nadat door Middelburg bloemen wa ren aangeboden stelden de elftallen zich op. Al direct na den aftrap nam Palemig den bal over en ging in een snel tempo het Middelburg doel belegeren. Dit over rompelde de Middelburgdefensie eenigs- zins, waardoor gevaarlijke situaties ont stonden. Een voorzet van rechts aarzel de van Kan te benutten. Vervolgens werd de bal van links opgebracht, leek uit te loopen, doch Vincken kon hem nog juist bereiken en plaatste het leder met een mooien omhaal in het door den inmiddels uitgeloopen Vijgeboom, ver laten doel (01). Dit doelpunt had o.i. voorkomen kunnen worden. Middelburg werd hierdoor eenigszins gedeprimeerd, doch herstelde zich spoe dig. Verhulst schoot juist naast. Een ha chelijk moment ontstond voor het M- doel toen Van Kan, die vrij stond, aar zelde te schieten daar hij dacht buiten spel te staan. Palemig was iets in de meerderheid, en speelde vlugger. Voor al de aanvallen van rechts waren ge vaarlijk. Na 15 min. spelens kwam Mid delburg er iets beter in. Achtereenvol- gens schoten G. Ploegaert en Dirkse van verre. Aan de andere zijde redde Vijge boom vallende. De terrugspringende bal werd nogmaals, doch nu op de lat, geschoten. Door het effectvolle veld misten achtereenvolgens Leijnse en G. Ploegaert. M'burg werd even volkome-, overspeeld. Beide kanthalfs werden te ruggetrokken, waardoor de voorhoede weing werd gesteund. Hesseling, alleen doorgebroken, miste door naast trap pen. Even later werd nogmaals ingescho ten, slechts ten koste van een corner kon worden gered. Becks verknoeide veel door slecht stoppen en plaatsen. Door het spel meer open te maken, werden direct eenige gevaarlijke situ aties voor het Palemig-doel geschapen. Al spoedig viel men echter weer terug in het korte spel, P. Ploegaert werd veel te weinig in het spel betrokken. Her togs zond een hard schot in, hetgeen slechts ten koste van een corner kon worden gekeerd. Na rust boette het spel aanmerkelijk aan snelheid in. Het bleef echter vol verrassende uitvallen, van beide kanten1. Palemig bleef veel en goed schieten. Uit een kluwen van spe lers werd ingeschoten, doch Vijgeboom stopte den bal, de terugspringende b,al werd de touwen ingejaagd. Er was ech ter reeds voor buitenspel gefloten. Na 15 min. spelens brak Vogel door, zijn schot sprong terug, doch zat o.i. reeds. Een der backs werkte tenslotte den bal in eigen doel 11. (Hiertegen heeft Palemig geprotesteerd). Even later riep het publiek al „goal", toen r,akelfngs naast het M'burg-doel ge schoten werd. Middelburg was nu iets in de meerderheid; Becks loste een schot; de keeper stopte vallende en duikelende. P. Ploegaert wisselde met Verhulst. Het spel was nu stukken min der geworden. Witroba loste een on verwacht schot, hetgeen door Vijgeboom op magnifieke wijze werd gestopt. G. Ploegaert viel uit; Neuféglise ging rechtsbuiten, P. Ploegaert rechtshalf en Verhulst rechtsbinnen spelen. P. Ploe gaert was op deze plaats direct veel beter. Veel kansen werden verknoeid door te kort spel. Vogel schoot in het zijnet. Middelburg zette er alles op om de winnende goal te maken. Vijgeboom liep tot tweemaal toe te ver met den bal. De vrije trappen leverden echter niets op. De laatste aanvallen w,aren voor Palemig, het bleef echter 11. Er waren ongeveer 3800 toeschouwers Hoewel door dit gelijke spel de kansen op het le klasseschap zoowel voor Pa lemig als voor Middelburg slecht staan (hoofdzakelijk door de overwinning van Roermond) blijft er nog genoeg spanning over om de komende wedstrijden met belangstelling tegemoet te zien. I* GOES—ALLIANCE 3-JL Een eigenaardige scheidsrechter. Dat voetbal een wisselvallig, spel is. bleek wel duidelijk in de returnmatch van Goes tegen Alliance. Vorigen Zon dag verloor Goes met 41 en nu won ze met 30 van Alliance. En als de uitslag b.v. 61 voor Goes geweest was, dan zou dat eigenlijk het karakter nog juister weergegeven hebben. Niet, dat Goes zooveel sterker was, maar ze was voor doel wel zooveel gevaarlijker dan Alliance. Dat dit niet door meer doelpunten uitgedrukt werd, komt door dat de Goesche voorhoede nog lang niet speelde, zooals ze dat kan, mede door dat Schrijver en Leijnse geblesseerd werden. Evenzoo raakten De Kubber en Bak onklaar en deze verlieten zelfs het veld om niet meer terug th keeren. Ze werden verdienstelijk vervangen door Van Liere en Joosse, Goes speelde een behoorlijken wed strijd maar deze stond toch nog niet op het peil v^> b.v. den wedstrijd tegen Vlissingen. Alliance viel tegen. Het veldspel, gedragen door de goed-wer- kende halfs, viel te roemen, maar ver dedigend zoowel als aanvallend waren de gasten zwak. Over het verloop van den wedstrijd het volgende: Goes begon dadelijk vinnig en wist al spoedig een lastige situatie voor het doel der gasten te scheppen. Van Hese maakte daar een einde aan, met een zacht rollertje naar doel, dat de keeper niet meer keeren kon (10). Eenige mi nuten later leidde Schrijver een goeden aanval; de bal kwam voor, de keeper greep in, doch liet het leder weer glip pen, en Van Hese scoorde voor de twee de maal. (20). Goes voegde er zelfs nog een derde doelpunt aan toe, doch 1 A Houth, Albert 203421. C Baltimore Ohio 6%7. A Southern Rlw. 6% C Union Pac. Rr. 54%54%. C Int. Nickel Cy. 1717 34. Duitschl. '30 1000-534 19%—19%-%. A Koloniale Bnk. 4040. A N.I. Hbk. 1000 69% C Ned. H. M. 1000 28%—28%. A Alg. Kunstz. U. 2834—2734- A v. Berkels Pat. 4547. C Calvé-Delft 62%6234. A C. Suiker Mpij. 383834-%. A Ned. Ford A.M. 255255, A Philips Gem. B. afg. 245 34-246 34-44 34 C Unilever 94%9534-96%. C Anaconda Cop. 8348%-8 34. C Bethlehem St. 15%—15%-%, C Kennec Copper 11%—11%. C Un. States Leather 3%334. A A.N.I.E.M.—N.B. 16534—169. A Kon. Petr, Mpij. 163%16534-67. C Contin. Oil Cy. 11% 1134-%. C She 1 Union O.C. 434—434-4%. de scheidsrechter kende dit om onver klaarbare redenen niet toe en gaf Alli ance een vrijen schop. De gasten kwamen nu beter opzetten doch waren niet fortuinlijk. De Goesche middenvoor, die hard werkte, was dezen middag niet gelukkig met zijn doelpogingen. Een paar minuten voor rust kwamen de gasten weer in den aanval en scho ten daarbij eenmaal tegen de lat. Na rust was Alliance eerst geruimen tijd in de meerderheid, doch de Goesche achterhoede wist dezen druk te door staan en toen had Goes eigenlijk het spel in handen tot het einde. Hoogstzel den behoefde Bruel op te treden. Helaas raakten Schrijver en Leijnse nu gebles seerd, zoodat de vele Goesche aanval len daardoor danig gehandicapt werden. Toch wist Blokpoel uit een goeden voorzet van Schrijver den stand op 3 0 te brengen. Alliance was nu een geslagen elftal en liet blijkbaar den moed z,akken. Goes kwam telkens voor doel, doch het schot faalde even dikwijls. Tegen het einde verliet de Goesche middenvoor het veld. Enkele minuten later floot de heer Vet voor de laatste maal. Tenslotte, wat de scheidsrechter be treft, we hebben al honderden 3e, 2e, le klasse en internationale wedstrijden ver slagen, maar zulke vreemde beslissingen als de heer Vet nam zagen we nog nim mer nemen. Zijn vergissingen op buiten spel waren zeer vele. Verder liet hij Schrijver eenmaal eenige tientallen me ters naar doel opbrengen en floot, toen Schrijver vlak voor den keeper gekomen was, voor buitenspel van Schrijver zelf. ZeelandiaTerneuzen 53. Het is Zeelandia gelukt haar laatsten competitiewedstrijd van dit seizoen in een overwinning om te zetten, waardoor zij zich nog een plaatsje op de ranglijst heeft weten op te werken; zij bezet thans de vierde plaats van onder. Alhoewel van dezen wedstrijd niets meer ,afhing is het toch een zeer aan trekkelijk partijtje voetbal geweest". Bei de elftallen vertoonden verschillende malen goed spel. Onder leiding van den heer Hufkes verscheen de thuisclub volledig en Ter- neuzen met één invaller in het veld. A;1 dadelijk ontwikkelde zich een vluggen, vinnigen strijd met Terneuzen iets meer in den aanval. De anders zoo productieve rood-zwarte ,aanval stuitte steeds op de hechte Zeelandia-verdedi- g'ing. Een hard schot van Jongepier had beter lot verdiend. De thuisclub kwam meer in den aanval. Uit een mooi op gezetten aanval schoot Janisse h,ard in, Nog voor de rust vergrootte dezelfde speler den stand op 20. Na de rust was het wederom Terneu zen, die de eerste aanvallen opzette, waarbij zij al spoedig een tegenpunt scoorde. Bij een hernieuwden Terneu- zen-aanval kreeg de midvoor o.i. in buitenspel-positie den b,al toegespeeld hetwelk den heer Hufkes ontging en ten tweede male moest Adriaanse voor het goedgerichte schot zwichten. Hard werd nu om de winnende goal gestre den waarbij Zeelandia het eerst succes had, wederom door een schot van Ja nisse. De groen-zwarten namen thans het spel geheel in handen en nu was het Jongepier die den stand op 42 bracht. Er waren nog tien minuten te spelen. Ieder der partijen wist in dit tijdsver loop nog eenmaal het net te vinden. Zoo heeft Zeelandia een verdiende en mooie overwinning behaald. Verrassend is de nederlaag van Go Ahead tegen Velocitas. De Deventer- naren waren er totaal uit, terwijl het daarentegen bij de Groningers zeer goed vlotte, wat de overwinning van Velocitas eenigszins verklaarbaar maakt. D.W.S. verloor wederom van Ajax. De promotiewedstrijden in afd. I zijn beëindigd. Naar men weet promoveert Blauw-Wit en degradeert Overmaas. In de andere Westelijke af deeling heeft fH. B. S. goede kans haar eersteklasse- schap te behouden. In het Oosten zal S. C, H. uit Nijmegen de plaats van Vi tesse in de eerste klasse innemen, ter wijl in het Noorden Hoogezand in de plaats komt van het gedegradeerde Frisia. In het Zuiden heeft Roermond de beste kansen, maar met nog drie te spelen wedstrijden voor den boeg kan er nog van alles gebeuren. De uitslagen zijn: om 't Iandskampi- C Tide Wlatre Ass. Oil 5%5%-6%, A K.N. Stoomb. Mij. 4%—434. A Ned. Scheepv. U. 34%33%-34. A H.V. Amsterdam 187%18734-86. A Java Cult. Mij. 983498%, A N.I. Suiker U. 93%—94%. A Deli Batavia 138%13834-36. C Deli Mij. 1000 127-127-2634. A Senembah 135137. C Chicago Milw. A Amst. Rubb. C. 101 10234-03%. A Deli-B,at. Rubb. 61346234-%. A Hessa Rubber 85—85%. A Serbadjadi S.R. 55%55%. Prolongatie 3%334, WISSELKOERSEN. 4 Mei 6 Mei Londen 7.16 7.18 Berlijn 59.55 59.50 Parijs 9.75% 9.7534 Brussel 25.% 25.0434 Zwitserland 47.89 47.86 Kopenhagen 32.00 32.0734 New-York 1.48 1.48 oenschap: Go AheadVelocitas 1 en AjaxD. W. S. 20. Promotiekompetitie 2e kl. afd. I: Blauw-WitOvermaas 31; afd. II O. D. S.—H. B. S. 2—6; afd. Ill S. C. H. Hengelo 32; rafd. V De KooyHoo gezand 1—3; afd. IV Willem II— Roer mond 12 en PalemigMiddelburg 1—1. Promotie 3e kl. GoesAliance 30 en BoeimeerAxel 102. n De Ouwe SchoenThe White Star 2-5. De internationale wedstrijd tusschen de veteranen-elftallen De Ouwe Schoen en The White Star uit Brussel, Zaterdag middag op het Sportterrein gespeeld, is in een 52 overwinning voor de Belgen geëindigd. Het was een gemoedelijk par tijtje voetbal, waarbij de Belgen nu en dan een aantrekkelijk openspel demon streerden, doch af en toe ook, evenals hun tegenstanders, heel wat kansjes on benut lieten. Het combineeren, afnemen en plaatsen van den bal was bij de Brus- selsche voetballers beter verzorgd dan bij De Ouwe Schoen. Twee spelers van The White Star vielen door hun tactisch spel op, n.l. de linksback en de linksbui ten, Het was een lust deze twee te zien spelen- Vooral de linksback toonde dat hij de voetbalkunst verstaat. Een faire, uitstekende speler. De Ouwe Schoenen waren er totaal uit. Zij kwamen nog heel wat tekort wat het teamverband betreft, bij hun tegenstan ders- De Belgen maakten, mede door een paar fouten van den doelverdediger voor de rust drie doelpunten, waarte gen de Zeeuwen éénmaal keeper Krot- tenau wisten te passeeren. Na de rust verhoogde The White Star den stand tot 41 waarna De Ouwe Schoen we der een tegenpunt scoorde. Het laatste doelpunt was voor onze Zuiderburen zoodat zij uiteindelijk met 52 wonnen. Zondag vond te Breskens de jubi leum-voetbalwedstrijd R. F. C. Bruge- oisLonga plaats. Na verlenging was de uitslag 32 in het voordeel van de Brugsche club. Nederlaagwedstrijden „Wemeldinge' Wemeldinge IIKapelle II 13. Te Bazel is de interland-wedstrijd ZwitserlandIerland gespeeld, welke Zwitserland met 10 won. Hockey, Te Brussel vindt een internationaal hockey-tournooi plaats, waaraan ook door het Nederlandsche "elftal, echter verzwakt door eenige invallers, wordt deelgenomen. Den eersten dag won Ne derland met 10 van Zwitserland doch zij verloor gisteren met 5-1 van Duitsch- land. Korfbal. Emos (Kortgene)S. Si. S. (Colijns- plaat) 34. NOTARIS MOLENAAR. Naar aan leiding van het bericht, voorkomende in ons no, van Zaterdag, inzake notaris Mo lenaar, te Rotterdam vernemen wij nader, dat 't volstrekt onjuist is, als zoude deze, na in staat van faillissement verklaard te zijn, de wijk naar Zwitser land hebben genomen, In verband met zijn reeds jarenlange wankele gezond heidstoestand, welke steeds verergerde, is noaris Molen,aar verleden jaar Juni opgenomen in een kliniek te Utrecht, en in September van dat jaar overgebracht naar het sanatorium Bellevue te Kreuz- lingen, Zwitserland. Toen de ontwikke ling van zaken te Rotterdam zijn afwe zigheid niet langer gedoogde, is hij eige ner beweging teruggekomen. FIETSER OVERREDEN EN GE DOOD. In de gemeente Ouden- r ij n is een wielrijder A. J. v. W. uit Jutfaas bij het oversteken van den weg door een auto aangereden, vermoedelijk doordat hij telaat zijn hand voor het aangeven van de richting uitstak. jVlet een ernstige hoofdwond is hij naar het ziekenhuis aan den Galekopperdijk ge bracht, waar hij in den loop van den avond is overleden. TWEE BOERDERIJEN IN VLAMMEN OPGEGAAN. Zaterdagavond om streeks 7 uur zijn te Veghei op het ge- jPhilips Markt Rubber Amerika Industrie Olie Koninkl. Suiker - Suiker - Schepen - Obl.Markt- Wettig gedeponeerd.) NU OOK IN COCKTAIL. LIKEUR,VERMOUTH. SHERRY OF COGNAC. (Ingez. Med.) hucht „Het achterste Ven" twee boer derijen tot den grond toe afgebrpnd. Er stond een niet sterke Z.O. wind toen de boerderij van den landbouwer Joh. K. in het schuurgedeelte vlam vatte. In 'n oogwenk deelde het vuur zich mede aan de aangrenzende boerderij, die da delijk een vuurzee vormde. Terwijl men bezig was de inboedel te redden had de vonkenregen zich mede gedeeld aan de op 10 meter afstand staande boerderij, bewoond door land bouwer C. P. Ook deze boerderij brand de tot den grond af. Wonderlijk bleef de aangrenzende schuur gespaard. Van landbouwer K„ die een gezin van 7 kinderen telt kon nog veel van den inboedel gered worden. Zijn buurman, die 3 kinderen heeft zag echter zijn heele hebben en houden door het vuur verteerd. Vee ging niet verloren. Alleen 150 kippen van P. vonden den dood in het vuur. Wat de oorzaak v,an den brand be treft deelde men aan de Maandagmor gen mede, dat het niet is uitgesleten dat kinderen met lucifers hebben ge speeld.. De beide panden alsmede de inboedels waren verzekerd. GROOTE BOSCH EN HEIDE BRAND. Zondagmorgen heeft in de gemeente Hengelo (Gld op de grens der ge meenten Zelhem en Ruurlo een gewel dige bosch- en heidebrand gewoed. Het vuur is het eerst opgemerkt ten N, van de Zevenwegen in de directe nabijheid van de spoorlijn Ruurlo-Doetinchem. Met aan zekerheid grenzende waar schijnlijkheid kan worden aangenomen, dat het vuur is ontstaan door vonken uit een locomotief van een passeeten- den trein. Met groote kracht is het blusschingswerk aangevat door politie en burgers. Omstreeks 5 uur was men door het stichten van tegenbranden het vuur meester. Ongeveer 300 ha is ver brand. De verbrande bosschen zijn eigendom van de heer A. M. Helmich te Hengelo en de gebrs. Pasman te Duis burg. De bosschen van den eerstgenoem de zijn niet verzekerd. Er is veel wild in de vlammen omgekomen. AUTO TEGEN EEN BOOM; DOODE. Zaterdagnacht is een twee persoonsauto, waarin zich drie men- schen uit Delfzijl bevonden, onder de gemeente Ten P o s t met zeer groote snelheid tegen een boom gereden. _De wagen vloog daarop nog tegen eenige andere langs het Damsterdiep staande boomen en bleef toen totaal vernield liggen. Van de drie inzittenden werd de 25-jarige ongehuwde Ch. K,, woneo de te Zeerijp, op slag gedood. De 27-j,a- rige ongehuwde F. G. uit Ruscherbrug werd ernstig gewond naar het zieken huis te Groningen vervoerd. De derde inzittende, de chauffeur J. T„ bleef na genoeg ongedeerd. Men vermoedt dat sterken drank niet vreemd is aan dit ongeval. FELLE BRAND TE PUTTERSHOEK. Zaterdagmorgen heeft een felle brand gewoed in het riet-opslagterrein van den heer Jac. V. te Putters- hoek (Z. Holland). Het vuur vond gretig voedsel in de opgeslagen riet schelven, en sloeg spoedig over naar een tweetal schuren en eenige woon huizen. Na een uur was de brandweer het vuur meester. Verbrand zijn twee groote land- bouwschuren, waarin rieten, biezen en landbouwwerktuigen waren geborgen en voorts twee woonhuizen. Een vijftal andere woonhuizen bekwamen belang rijke brand- en waterschade. De totale schade, welke door verzekering wordt gedekt, wordt geschat op 25000.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 2