i—a%sT» HANDEL EN NIJVERHEID. KERKNIEUWS. KUNST EN WETENSCHAP. ONDERWIJS. GEMENGD NIEUWS. LAATST! GEDICHTEN. ,Hmm...da's Jfar.taêa, BURGERLIJKE STAND. BUITENLAND. BELGÏF. FRANKRIJK. DUITSCHLAND. DENEMARKEN. geluk hadden zij nog wel een gelijk spe, kunnen bevechten, hoewel de overwin ning voor Willem II verdiend genoemd mag worden. Er werd forsch en meerma len zeer hard gespeeld, doch de scheids- rechter hield, met het geven van vrqe trappen, de touwtjes strak- Het spelverloop. Al spoedig na het begin bleek dat oe aanvallen van de Tilburgers beter opge zet waren. De eerste aanvallen waren dan ook voor Willem II. Een ver schot van v Ham ging over. Even daarna red de Vijgeboom ten koste van een corner. Hertogs probeerde het met een goed ge richt schot, doch Mes was op z'n post Aan den anderen kant nam v, Ham een1 voorzet ineens op den schoen, doch ook nu ging het harde schot over- Vijgeboom werd meer aan het werk gezet dan zijn collega aan den anderen kant. Een ge vaarlijk moment ontstond toen uit een voorzet van Becks, Merk een mooien kopbal inzond. Tenslotte ging het leder naast. Na 22 min spelen kreeg de vrij staande rechtsbuiten Van Gooi den bal toegespeeld en met een goed gericnt hard schot langs den paal doelpuntte deze speler (0—1). Even later loste Vo gel een scherp vliegend schot, doch de keeper stond goed opgesteld. Een pracht-kans ging verloren toen op het moment dat Dirkse in goede positie staande wilde schieten den bal hem van de voeten werd getrapt. Rust 0—1. Na de hervatting viel Merk uit; Ver hulst speelde nu rechtsbuiten en Hesse- Iing rechtsbinnen. Uit een corner door Verhulst genomen trapte Vogel keurig in den hoek, maar ook nu redde Mes op 't laatste oogenblik. Daarop ontstond het hierboven reeds gemelde handsge- val. Een benauwd oogenblik ontstond toen een der groen-witten den bal over eigen doel schepte. Vogel probeerde het alleen, doch het lukte niet Een vrije trap door G. Ploegaert goed genomen tipte Mes ten koste van een corner over de lat. Uit dezen corner loste Hertogs we derom een hard schot, doch tevergeefs. Deze speler was niet gelukkig met z'n schoten, want even later trapte hij bui ten bereik van den keeper tegen de lat. Met Middelburg in den aanval floot v. Welzenes, die verdienstelijk heeft ge leid, 't einde. (01). Na afloop werd de reeds genoeir strafschop genomen. Het wachten is dus op de beslissing van de protestcommis- Om het landskampioenschap: Velo- citasPSV 23. i Promotie 2e klasse. Aid. I: Overmaas ZVV 4—2; afd. II: ODS—HVV 0—0; afd. Ill: Vitesse—Hengelo 01; afd. V: HoogezandDe Kooi 21; afd. IV: Pa lemigRoermond 14. Promotie 3e kl.: BoeimeerAlliance 6—2. Gewone competitie. 3e kl. A: Vlis- j singen 2Terneuzen 2 11 en Oranje Axel 09. Hockey. Kampioenschap van Nederland: KDM Breda 70. BeslissingswedstrijdV enloZwart Wit 3—2. Aangezien Middelburg zich voor het spelen van verdere degradatiewedstrij den had teruggetrokken zal Venlo thans haar plaats in de eerste klasse gaan in nemen. 0 0 He Paaschdag werd te Kapelle een voetbalwedstrijd gespeeld tusschen Ka pelle II en Beierendrecht II (België). Beierendrecht II won dezen wedstrijd 5—3. Daarna werd een wedstrijd gehouden tusschen Kapelle I en Beierendrecht I. Deze wedstrijd werd door Beierendrecht gewonnen, met 111- sie. GoesGrasshoppers 12. Zooals te verwachten was, kon Goes het tegen de Zwitsers niet bolwerken- Voor rust hielden de rood-witten kra nig stand en waren ze zelfs over het ge heel gevaarlijker dan de gasten. Zoo gaf de stand 10 voor Goes daar Van Hese reeds een enkele minuut na het begin gescoord had toen wel de ver houding weer. Na rust bleek echter, dat Goes reeds wat veel van zijn krachten gevergd had en ook liet men zich wel wat door hst betere spel der Zwitsers beïnvloeden. Er werd nu weer te veel luk-raak wegge speeld, waardoor de gasten telkens op nieuw in den aanval kwamen en de ver dediging het zeer zwaar te verantwoor den kreeg. Toch werd de stand pas uit een strafschop gelijk en slaagden de gasten er zelden in het Bruel lastig te maken. Het was uit een zuiver genomen corner, dat de Zwitsers het winnende doelpunt wisten te maken. Voor Goes was deze strijd een goede les. Het plaats kiezen van de gasten, en hun snelle, zuivere samenspeel, meest laag langs den grond, viel te roemen! Er bestond voor dezen strijd veel be langstelling, Euphonia zorgde voor op gewekte muziek en verwelkomde de elftallen met het Zwitsersche en het Hollandsche volkslied. Onder.het spelen van het ,,WIihelmus' bleek, dat er altijd nog menschen zijn, die meenen, dat het „flink" staat als ze op kwajongensachtige wijze toonen, dat ze geen eerbied voor hun eigen volkslied hebben. Mogelijk vindt een dergelijke eerbied zijn grond in aangeboren eigen schappen, maar dat het een allereerste eisch van fatsoen is, de gevoelens van zijn medemenschen te respecteeren, is dezen menschen mogelijk wel te leeren. Weshalve we er zoodoende de aandacht op vestigen. hpKK ZuideIi)ke kampioenen P. S. V wiring eunr "l^ibjk bevochten over Eil v d -op de Noordelijke de Eindhovenalen^e8' Hieruit,.bU'kt da* doen naar het landT 6 lgf g001 In verband ^kampioenschap. Overmaas op Z V-V m uit de nog te spelen tw® slechts één enkel pun^^^ eerste klasseschap te verover! r andere Westelijke afdeeling staat H V V. er het beste voor, terwijl in t O Vitesse door haar nederlaag tegen M gelo er slecht voor komt te staan begint er naar uit te zien dat in l Noorden Hoogezand de oude Leeuw der club Frisia uit de eerste klasse verdringen. Een verrassenden uitslag heeft Het het ar- zal uiusifig neeit de wedstrijd PalemigRoermond gebracht ue thuisclub verloor met 41. Roer mond had den oud-internationaal Massy °P de middenvoorplaats gezet. Deze speler heeft een groot aandeel in de Koermondsche overwinning gehad. Over e linies waren de bezoekers sterker uan P,alemig. Tenslotte heeft Alliance zijn eerste degradatie-wedstrijd tegen hioeimeer verloren Motorwedstrijden te Lewedorp. Tweeden Paaschdag zijn op het sim pele Sportpark Lewedorp motorwed strijden gehouden. Er was op de rege ling nog wel het een en ander aan te merken. Zoo hadden de programma's duidelijker en vollediger aan kunnen ge ven, wat precies verreden werd, als: se ries, demi-finales, finales, enz. Het aan tal nog te rijden ronden had met num mers bekend gemaakt moeten worden, tn 't kort, er ontbrak nog veel wat ten gerieve van rijders en publiek met een goeden motorwedstrijd hoort samen te gaan. Ook aan de baan valt nog heel wat te verbeteren. Maar ondanks dit alles, valt deze onderneming van de heeren C. Willemsen te Middelburg en C. Ver donk te 's Heerenhoek, te waardeeren. Alle begin is moeilijk en uit deze eerste poging zal men zijn lessen getrokken ïebben. Over 't verloop van deze motorwed strijden kunnen ondernemers zoowel als aezoekers tevreden zijn. Er waren meer dan tweeduizend belangstellenden en deze kregen aantrekkelijke races te zien. De rijders waren zoo verstandig met de Daan-moeilijkheden rekening te houden en namen vooral de bochten met vol doende voorzichtigheid. Zoo bleven on gelukken uit en daar men in de rechte einden flink gas gaf, kreeg het publiek toch „waar voor zijn geld". Voor de wedstrijden een aanvang na men, sprak de heer P. v. d. Dries, hoofd der Kath. school te Lewedorp, een kort openingswoord. Spr. herinnerde aan een tiental jaren geleden, toen te Lewedorp nog geen enkel huis te zien was. En nu, aldus spr., weten de rijders uit het bui tenland Lewedorp zelfs te vinden. Spr. sprak zijn waardeering uit, over de or ganisatie van deze wedstrijden te Lewe dorp en heette daarna in het bijzonder de Duitsche renners welkom. Met een „heil!" dankte deze den spreker. Vervolgens nam de wedstrijd een aan vang, die, zooals reeds aangeduid, een aantrekkelijk verloop had. Na afloop had in het hotel van den heer J. H. v. d. Dries de prijsuitreiking plaats. De uitslagen luiden als volgt: le race: 250350 c.c. Ie v. d. Boudt (H) Velocette; 2e Huijbrechts (H) In dian; 3e. Fernicken (D) Imperial. 2e race, 500 c.c.: le. Kothaus (D) D. Rad; 2e. Goris (H), Panther; 3e. Schut (H), Gillet. 3e race, niet geklasseerden in 1 en 2 v. Loon (H) Lady. Landenrace Holland-Duitschland. le. Holland (rijders v. d. Boudt, Huijbrechts, Goris), 10 pt.2e Duitschland (Fernicken, Kothaus, Schietz) 8 pt. Alg. races 350250500 c.c. met 250 350 c.c.:' }4 ronde voorsprong. 1. v. d, Boudt, Velocette 350 c.c. Afvalwedstrijd. 1. v. d. Boudt (H) Ve locette 350 c.c.; 2. Kothaus (D) Drad, 500 c.c.; 3. Faesen (H) Sarolea, 500 c.c. Snelste ronde 334/i0 sec Kothaus (D). (H) is Holland, (D) is Duitschland. KAPELLE. Vanwege de Handboog Sociteit „Willem Teil" te Kapelle werd een concours gegeven op de Gaaisteng. Uitslag als volgt: Hoofdvogel A. S. Luyk, „Willem Teil" te Kapelle, le klep L. Meijer, „Juliana" Oudelande, 2e klep C. Rijk, „Willem Teil" Ovezande, le Zij vogel, A. van Wingen, „Willem Teil" te Kapelle, 2e Zijvogel, P. Rentmeesters, „Eensgezindheid", 's Heerenhoek, le Hoofdkal, L. de Haas, Willem Teil', Ka pelle, 2e Hoofdkal, _P. Boonman, „Jacoba van Beyeren", Goes, le Kleine Kal, P. Rentmeesters, „Eensgezindheid", 's Hee renhoek, 2e Kleine Kal, P. Knuit „Jacoba van Beyeren", Goes- Een en ander had een gezellig verloop Vrije invoer van visch naar België, Met ingang van heden is de invoer van visch uit Nederland naar België voor onbepaalden tijd toegestaan. De contin- genteeringen zijn opgeheven. Deze maat regel werd door de Belgische Regeering genomen, omdat er gebrek aan visch was op de groote markten. Chr, Geref. Kerk. Te Middelburg heeft zich een kleine groep gevormd om te trachten te komen tot stichting van een Chr. Geref. kerk. Door de clasis Dordt is, naar gemeid wordt, geadviseerd thans over te gaan tot verkiezing van twee ambtsdragers, om dan verder onder leiding van de kerk te Vlissingen dè organisatie ter hand te nemen. Eiken Zondag zal er een of twee maal gepreekt worden; het aan tal dat opkomt is thans 60 a 80 perso nen. De catechisaties zullen ingesteld worden onder leiding van ds. Kleissen van Vlissingen. Ned, Herv. Kerk. H. M. J. van Duine, cand. te Terneu zen heeft het beroep naar Vrouwenpol- der-Gapinge aangenomen. Ds. A. Th. W. de Kluis te Vlissingen heeft aangenomen het beroep naar Rot terdam. Geref, Gem, Ds. J. Fraanje te Barneveld heeft be dankt voor het beroep naar Aagteker- ke. Te Rotterdam is Zaterdag op 64- jarigen leeftijd overleden de tooneelspe- "er Henri Morriën. Benoemd met ingang van 1 Mei a.s- tot tijdelijk onderwijzeres aan de O-L. School I te Bresken s, mej- de Hondt te Groede. MEISJE UIT DE 4e VERDIEPING DOODGEVALLEN. In de Pieter Nieuwlandstraat te Amsterdam is een meisje van 13 jaar door onvoorzich tigheid uit de vierde verdieping van een ïuis gevallen. In ernstigen toestand werd het kind naar het gasthuis ver voerd, waar het in den loop van den avond is overleden. AMONIAKKETEL EN AMONIAK- LEIDING GESPRONGEN IN HECK'S LUNCHROOM. Zaterdagmiddag heeft een ontploffing plaats gehad in den kel der van Heck's Lunchroom aan den Coolsingel te Rotterdam, welke zeer groote schade heeft veroorzaakt. Toen de exploisie geschiedde was de groote zaal van de lunchroom flink be zet. Er ontstond een paniek; de bezoe kers vluchtten in allerijl en daarbij'zijn er eenigen licht gewond. De zaal van de lunchroom werd in een ruïne her schapen. Eenige gewonden zijn door Ben geneeskundigen dienst behandeld of naar het ziekenhuis gebr,acht; één van hen is in het ziekenhuis opgenomen. In den grooten kelder onder de lunch roomzaal bevindt zich een koelinstalla tie; daartoe behooren een amoniakketel en een amoniakleiding. Een leidingbuis bleek verstop te zijn. Toen de monteur dit euvel wilde herstellen, is er een de fect ontstaan, wat ten gevolge had, dat de amoniak uit den ketel ontsnapte. Dit gas drong spoedig door tot de ver schillende ruimten in het sousterreiri en ook in de zaal van de luchroom. On middellijk werden maatregelen getrof fen om de zaal te doen ontruimen. Nog waren alle bezoekers niet buiten, toen de explosie geschiedde. Het amoniakgas is gedurende drie minuten met een sissend geluid uit de defecte leiding in den kelder ontsnapt, toen de exploisie plaats had. Het gas, dat als bekend een zeer scherpe lucht heeft, was al dadelijk door de naden van den vloer in de lunchroomzaal doorgedrongen. Daaraan is het te dan ken dat men reeds voor de exploisie maatregelen kon treffen, om tot ontrui ming over te gaan. Het groote aantal bezoekers vluchtte zoo overhaast, dat van afrekenen geen sprake was en velen ook "jassen en hoeden hebben achterge laten. Door de explosie zijn er twee groote spiegelruiten toaal verbrijzeld. Wat er nog aan meubilair bij de vlucht overeind was blijven staan, werd tegen den grond gesmakt en grootendeels vernield. Het buffet werd een volmaakte ruïne; alleen bleek merkwaardigerwijs een stapel sau cijzenbroodjes rechtop te staan. Kopjes en glazen, waarbij velen nog gevuld, werden in het rond geslingerd, gebak jes spatten uiteen tegen de wanden. Alleen de verlichting en de lampen, bleven gespaard. Begin van brand. In den kelder ontstond een begin van brand, dat zich door het gat in den vloer naar boven verplaatste. Het brand je was spoedig gebluscht. Zóó doordringend was het amoniak gas, dat de brandweerlieden, voorzien van rookmaskers, van tijd tot tijd uit den kelder moesten komen om even op straat een paar happen zuivere lucht te nemen. Gewond werden een dienster, die eenige schrammen van glasscherven hac opgeloopen en die zeer over stuur was geraakt, en de monteur, die in den kei der met de reparatie bezig was, toen de ontploffing geschiedde, de 40-jarige G. L. Hij is voorloopig in het ziekenhuis opgenomen, daar hij vergiftigingsver schijnselen door het inademen van amo niak vertoonde en bovendien zijn ze nuwgestel een hevigen schok heeft ge kregen. Geruimen tijd bleef de amoniak uit de defecte koelinstallatie stroomen. Het was dan ook, tenzij men voorzien was van rookmaskers, onmogelijk, de lunch room binnen te gaan. MOORD IN DEN HAARLEMMER MEER. Zaterdagnacht is in den Haarlemmermeer, aan den Huigsloterdijk een gruwelijke moord gepleegd. Tegenover de boerderij van den heer K,. aan den Ringdijk, nabij den overgang van den spoorweg \iar Leiden, heeft een voorbijganger het lijk gevonden vanv>den molenaar D. uit Lei- muiden. Het bleek, dat het slachtoffer den hals was %afgesneden. Vermoedelijk is de molenaar, die als bemiddeld be kend stond, het slachtoffer geworden van een moord met roof. Zaterdag had de heer D. ongeveer f 1000 van de bank gehaald. Van het bankgebouw is hij met zijn auto weggereden. Het is niet be kend, waarheen hij toen is gegaan, doch verondersteld wordt dat de vermoorde eenige menschen in zijn auto heeft mee genomen. Men vermoedt dat de moord tusschen 9 en 10 uur is geschied. Voor de hand ligt, dat de vermoorde met dengeen of degenen, die met hem mee reden op (een stil gedeelte van den Huigsloterdijk den wagen heeft verlaten om een praatje te maken, waarna ver moedelijk het misdrijf is gepleegd. Deze lezing wordt waarschijnlijk gemaakt door het feit, dat de auto van den mo lenaar verdwenen is. De dader van den gruwelijken moord is gisteren te Lochem gearresteerd. Het is de 19-jarige landbouwerszoon C. R. uit Hoofddorp. R. bekende den moorft te hebben gepleegd en na den moord zijn slachtoffer te hebben beroofd. Bij fouilleering werd op R. een bedrag van ruim f 1000 gevonden waarbij de twee bankbiljetten van f 500, die de heer D. bij de Boerenleenbank had gehaald. Met de auto van zijn slachtoffer is de jongen naar Haarlem gereden waar hij het voertuig in het Florapark liet staan. De moord had hij gepleegd in de onmiddellijke nabijheid van zijn ouder lijke woning. AAN BRANDWONDEN OVERLE DEN. In de Melkfabriek „De Omme landen" te Groningen is Zondag nacht een deksel van een stereliseertoe- stel gevlogen. Door den geweldigen luchtdruk werd de 23-jarige fabrieksar beider S- uit Hiewert opgenomen en weggeslingerd. Hij bekwam ernstige brandworden en overleed kort na het ongeluk. BAND GESPRONGEN; AUTO OVER DEN KOP EN TE WATER. Drie personen verdronken. Een ontzettend auto-ongeluk, dat aan drie menschen het leven heeft gekost, heeft Maandagmiddag plaats gehad aan het Winschoterdiep tusschen Groningen en Hoogezand. Om half drie naderde op den smallen verkeersweg, die langs het kanaal loopt uit de rich ting Groningen een personenauto, waar in een familie bestaande uit 4 personen uit Ferwerd (F.) was gezeten, welke op weg was naar een verlovingsfeest te Winschoten. Ter hoogte van de werf van de firma Smit te Westerbroek on der de gemeente Hoogezand is de SUto, die met een snelheid reed van on_ veer 40 km, vermoedelijk door het sprin gen van een band, over den kop ge slagen en in 't Winschoterdiep terecht gekomen. Onmiddellijk snelden per sonen toe. In den wagen zaten de 35- jarige heer G. Meester, postdirecteur te Ferwerd, diens echtgenoote en zijn ouders, de omstreeks 60 jarige heer en mevr. Meester. De jonge vrouw van den heer G. Meester die chauffeerde had, terwijl de auto den berm afreed, de tegenwoordigheid van geest het portier open te gooien en uit den wagen te springen. De overige drie personen konden ech ter niet meer uit de auto komen en zijn jammerlijk verdronken, want on danks de vele hulp, slaagde men er niet eerder dan na 20 minuten in de dren kelingen uit het water te halen. De le vensgeesten waren toen geweken. De lijken werden in een arbeiderswoning in de nabijheid binnengebracht. Het stof felijk overschot van de slachtoffers is naar het lijkenhuisje te Hoogezand over gebracht. Op eenigen afstand van de auto met de familie Meester volgde nog een an dere wagen met familieleden die hevig ontsteld waren bij het vernemen van het vreeselijk ongeluk. ERNSTIGE VAL. Op het rijwielpad onder Koudekerke is de 17-jarige T. H. v. d. V-, aldaar bij 'een botsing gevallen en met een lichte hersenschudding naar het St. Joseph ziekenhuis te Vlissingen overgebracht Goes. Bevallen: M'. Rosten, geb. Quakkelaar d N. Gelok-Dalebout, z. GROOTE AARDBEVING OP FORMOSA. Duizenden dooden en gewonden Zondagochtend vroeg is het Z, W. ge deelte van het eiland Formosa door een hevige aardbeving geteisterd. Het aan tal dooden bedraagt 3000, het aanta gewonden ruim 9500, terwijl meer dan 10 cf. p. >/2 ons. THEODORUS NIEMEIJER GRONINGEN. 'lngez. Med.j 12.000 huizen werden verwoest en ruim 16,000 andere ernstig beschadigd. Er ontstond een onbeschrijfelijke pa niek onder de bewoners van het eiland, die nog verergerd werd doordat alom brand ontstond. In de hoofdstraat van de stad Faifu werden 100 personen ge dood. De stad Taiko is bijna geheel ver woest. De spoorwegen in het geheele N. W. gedeelte van het eiland zija ver wrongen. Talrijke tunnels zijn ingestort, andere zijn geheel versperd. De bewo ners zoeken tusschen de overblijfselen van de woningen naar vermiste verwan ten. Het epicentrum (uitstralingscentrum der aardbeving Red.] schijnt te lig gen, 20 mijl ten Westen van Taifu. De aardbeving op Formosa werd gevoigd door een reusachtigen brand. De tele graaf en telefoonverbindingen werden verbroken. De schade aan huizen en gebouwen wordt geschat op 6 millioen yen, die aan spoorwegen, bruggen enz. op 4 mil lioen. Een terechtstelling. Te Stanley- stad, in den Belgischen Congo, werden zeven ter dood veroordeelde negers op gehangen. Dezen behoorden tot de ge heime secte der Aniotos, of zoogenaam de luipaardmenschen, die hun slachtof fers om het leven brengen op een wijze, die doet vermoeden, dat de ongelukkige door een luipaard is gedood. ]Msb.) Het kanaalplan-Van Caneghem. Het „Handelsblad van Antwerpen" heeft een hoofdartikel over de sluis te Ter- neuzen en de plannen van oud-minister Van Caneghem, om een kanaal Gent Zeebrugge aan te leggen. Het artikel be sluit: „Aangezien we nu toch een regeer hebben, die beweert aan reaal-politien te doen dat zij een einde make a dit jarenlang lanterfanten met een quaestie, waar wij klaarblijkelijk geli in hebben, en voldoening eische voor het Int. Gerechtshof te 's Gravenhage. De Hollanders, die zoo sterk beweren te zijn in het internationale recht, zul len zoodoende de gelegenheid krijgen, om hun recht op dit stuk te doen gel den." Maandag heeft te Nice de 23-ja- rige Faffali, die sedert eenigen tijd met zijn verloofde oneenigheid had, eerst haar broer doodgeschoten, vervolgens haar moeder gewurgd en tenslotte schoot hij zijn verloofde, de 20-jarige S. Rodi en zich zelf neer. Alle vier perso nen overleden in het ziekenhuis. De vrouw van den uit Zwitserland ontvoerden Duitschen journalist Ber- thold Jacob heeft aan den bondspresi dent van Zwitserland een brief gericht; Jacobs advocaat heeft dezen laten pu- bliceeren. In den brief doet mevrouw Jacob het dringend verzoek, dat Zwitserland thans zijn toevlucht zal nemen tot de arbitra geprocedure, „aangezien de bemoeiin gen langs diplomatieken weg hebben ge faald". Het Paaschnummer van 't roomsch- katholiek kerkblad is verboden, omdat het een volledig verslag bevat van de zaak van mgr. Leffers, den katholieken prelaat, die tot achttien maanden ge vangenisstraf is veroordeeld, omdat hij zich op ongunstige wijze over het natio- naal-socialisme heeft uitgelaten. Aan het verslag van het blad was geen commen taar toegevoegd en het beperkte er zich slechts toe lange passages van het ge tuigenverhoor te citeeren. De nazi-auto riteiten beschouwden deze evenwel als misleidend. Een tragisch sterfgeval heeft plaats gehad tijdens de uitvoering van Beetho ven's Missa Solemnis te Keulen. De di rigent van het Stedelijk orkest speelde de vioolsolo in het Sanctus, toen hij bij de woorden „Benedictus qui venit in no mine domini" in elkaar zakte. Een hart verlamming had een einde aan zijn le ven gemaakt. Een les-vliegtuig, waarin zich een vlieginstructeur en een leerlinge bevon den, is Zaterdag van een hoogte van on geveer 200 m, niet ver van de Deensche kust bij Elseneur, in zee gestort. De leer- ling-aviatrice was op slag dood, terwijl

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 3