Voor kielde tinnen* BUITENLAND. MARKTBERICHTEN. AGENDA, MIDDELBURG. Nederland en België. BELGIË. DUITSCHLAND. VEREENIGDE STATEN. CHINA. SOES. votny was een der invliegers van deze fabriek, de in ons land zeer bekende vliegtuigbestuurder Novotny der Tsje chische luchtverkeersmaatschappij Ces- koslovenska Letecka Spolecnost is dus niet onder de slachtoffers. ONDER DEN TREIN OMGEKO MEN. Gistermorgen is op de spoor brug over het Wilhelminakanaal te Tilburg een doodelijk ongeluk ge beurd. De 43-jarige schilder P- uit Lage Zwaluwe, die aldaar schilderswerk zaamheden verrichtte, is bij het overste ken van den lijn door 'n van Den Bosch komenden sneltrein gegrepen en vermor zeld- Het slachtoffer was gehuwd en va der van twee kinderen. Het zaaien van eenjarige zomer bloemen. Veel zon, veel liefhebberij en een vochthoudende maar niet te zware grond soort, ziedaar 3 factoren welke noodig zijn om met eenjarige zomerbloemen uw tuin tot een lusthof te maken- Maar dan is er ook werkelijk iets moois van te maken. Eenjarige zomerbloemen bloeien voor het meerendeel wel niet den ge- heelen zomer, maar de bloei van de meeste soorten is overweldigend rijk en men heeft er kleuren onder die men overigens onder de bloemplanten tever geefs zou zoeken. Wel eischen ze bijzon dere zorgen. Het is immers heel wat eenvoudiger om vaste planten of pot planten in den grond te plaatsen dan zelf te zaaien, de jonge plantjes door de kinderperiode heen te helpen en tot bloei te brengen. We zijn met het zaaien alleen niet klaar. Wanneer we bloemzaden koo- pen hebben we wel te bedenken dat sommige soorten eigenlijk alleen in kas sen, of met zeer veel zorg in bakken zijn te kweeken. We denken hierbij o.a- aan: Begonia, Heliotroop, Ageratum, Petunia, Lobelia en Coleus- Het is dan ook verstandiger om het zaaien en op- kweeken van deze soorten aan bloemis ten over te laten. Verder zijn er veel soorten die bij voorkeur in 'n bak, onder glas, worden gezaaid en nadat ze onder glas een of twee keer zijn verspeend, met een kluitje buiten worden uitgeplant. Deze manier van zaaien en behandelen heeft belangrijke voordeelen. De gevaar lijkste periode is immers wanneer het zaad gaat ontkiemen of de plantjes pas opkomen. Dan hebben ze veel te lijden van weersinvloeden als: scherpe zon, wind, droogte en slagregens. In een bak kunnen we dat alles regelen- Bovendien worden de jonge plantjes licht vernietigd of beschadigd door allerhande insecten, olwel vertreden. Op deze wijze zaaien we gewoonlijk Antirrhinum of leeuwen bekken, Nemesia Phlox Drummondi, An jelieren, Zomerviolieren, Asters, Zinnia, Scabiosa, Tagetes of afrikanen en vele andere. Daar violieren als grootere plantjes moeilijk te verplanten zijn, om dat ze een penwortel hebben, planten we zij bij het tweede verspeenen in kleine potjes- Ze worden dan later met een potkluitje in den tuin uitgeplant. Willen we deze soorten toch direct bui ten zaaien dan bedekken we de grond- oppervlakte na het zaaien met een mat of zak totdat het zaad opkomt, waarna de jonge plantjes beschermd moeten worden, b.v. met fijn erwtenrijs of iets dergelijks. Sterke soorten die we gerust direct kunnen zaaien zijn o.a- Iberis co- ronarius of scheefbloem Calendula offi cinalis of goudsbloem, Lathyrus of pronkerwten, Papaversoorten, Chry santhemum carinatum, Clarkia, Godetia, Tropaeolum of 0. I. kers, Alyssum, Re seda, Centaurea of korenbloem enz. Maar ook deze soorten geven we eenige bescherming totdat de plantjes opkomen ONTVANGEN BOEKEN. „De inhoud van onze nationale ge dachte door jhr. mr. G- W. van der Does. Met een voorwoord van prof. mr- P. W. Kamphuizen. (Uitgave N V. H. P- Leopold's Uitgevers Mij. te Den Haag.) ,,Het jaar 1934, Wereldgeschiede nis". Algemeen overzicht samengesteld door dr. M. van Blankenstein, met vele foto's en spotprenten, verzameld en van onderschriften voorzien door L- Cohen, Uit de massa's feiten van iederen dag toont dit werk op duidelijke wijze de ge beurtenissen van het jaar 1934 in hun onderling verband. Het boek is versche nen bij de Uitgeverij De Torentrans N.V. te Zeist. „De wijsgerige stelsels" (les systè- mes philosophiques) door dr. André Cresson, vertaald door dr. G. G. Ellec- broek- Uitgave NV~ Wereldbibliotheek te Amsterdam. Verzame ing voordrachten gehou den door de tuinbouw-vakonderwijzers in Zeeland op hun vergaderingen ter ver dere ontwikkeling, onder leiding van den rijkstuinbouwconsulent, ir. A. W. van de Plassche te Goes. Uitgave van den rijkstuinbouwconsulent. In de Salamander-uitgave, van de N.V. Em- Querido's Uitgevers Mij. te Amsterda m, een reeks van de beste oorspronkelijke en vertaalde romans, is het tweede zestal verschenen. Dit nieuwe zestal, dat thans ook gebonden is, bevat vijf oorspronkelijke en slechts één vertaalde roman- De deeltjes zijn: „Twee meisjes en ik", Roman door A. H. Nijhoff. „Phil's amoureuze perikelen", door Emmy van Lokhorst. „Metamorfoze", Roman door Louis Couperus- „De mensch van Nazareth". Roman door Arthur van Schendel. „De Druivenplukkers" door A, den Doolaard. „Drie menschen". Roman door Maxim Gorki. Vertaald door H. Men- dels-Stokvis. Bij den uitgever J- van Loo te Am sterdam verscheen: „Godsdienst, open bare school en zionisme in hun wanver houding tot de s.d.a.p." Open brief aan den heer dr. Henri Polak, door L. Fles. Interpellatie in de Belgische Kamer over den bouw van een nieuwe sluis te Terneuzen. Maandag, in den loop van den mid dag, bij de voortzetting van de alge- meene beschouwingen over de begroo ting van buitenlandsche zaken, heeft naar de N.R.C. meldt het liberale Ka merlid voor Gent, Marien, de Belgische regeering geïnterpelleerd over de hou ding, welke de Belgische regeering van zins is aan te nemen ten opzichte van Nederland, dat weigert de conventie van 1905 betreffende den bouw van een nieuwe sluis te Terneuzen in toepassing te brengen. Mijn interpellatie, aldus spr., is niet ingegeven door een gevoel van vijandig heid ten opzichte van onze Noorderbu ren. Wij hebben niet vergeten, op welk "l^en gastvrije wijze Nederland tijdens den oorlog onze soldaten en vluchtelin gen heeft behandeld, evenmin als wij de groote diensten hebben vergeten, door Nederland op het gebied van de voedselvoorziening tijdens de bezettings jaren aan onze bevolking bewezen. Ik wensch hier alleen maar de aandacht te vestigen op een benadeeld belang van de Gentsche zeehaven. Deze haven heeft een zeer moderne outillage; zij is door het kanaal van Terneuzen met de Westerschelde en dus met de open zee verbonden. De bestaande sluizen te Ter neuzen, welke toegang verleenen tot het kanaal, zijn echter absoluut ontoerei kend; zelfs de grootste van de drie te Terneuzen staande sluizen voldoet se dert lang niet meer. Reeds in 1923, toen het verkeer nog 20 pet. minder was dan thans, vestigden verscheidene vreemde firma's en reederijen de aandacht van de Gentsche autoriteiten op de ontoe reikendheid van de groote sluis te Ter neuzen en dreigden zij de haven van Gent te verlaten. De Gentsche burge meester heeft met tal van argumenten de noodzakelijkheid van een verbree ding van de sluis te Terneuzen aange toond. Vele schepen moeten een deel van hun lading lossen om het kanaal te kunnen opvaren. In 1930 is de sluis be schadigd en drie weken onklaar geble ven. Het verlies, door de haven van Gent alleen bedroeg toen ruim 20 mil- lioen francs. Een Engelsche reederij had een veertiendaagschen dienst voor toe ristenschepen in het leven geroepen. Voor Gent was dit een buitenkans. Het schip bevond zich in de haven, toen de sluis beschadigd werd. Het is hier drie weken gebleven. De reederij heeft er verder van afgezien, naar Gent terug te komen. Wat kunnen wij van Nederland ver langen? De bestaande Nederlandsch Belgische overeenkomst voorziet drie sluizen, maar het principe van den bouw van een vierde sluis is eveneens voor zien. Nederland wil den bouw van deze vierde sluis afhankelijk maken van twee voorwaarden: ten eerste gelijkstelling van de haven te Terneuzen met de Bel gische havens voor wat betreft de spe ciale Belgische spoorwegtarieven; ten tweede: verdwijning van den stop te Ternaaien. Men heeft beweerd, dat Antwerpen de totstandkoming van een nieuwe sluis te Terneuzen met een kwaad oog be schouwt. Ik wil het niet gelooven. Zal het noodig zijn, dat België zich tot het internationale gerechtshof in den Haag wendt om voldoening te krijgen? Is er een andere oplossing in het zicht? Wij zouden gaarne eenige nadere bijzonder heden vernemen en hopen, dat de mi nister ons op dit gebied wel voldoening zal willen geven. Na den heer Marien sprak o.a. nog oud-minister Carton de Wi,art, die o.a. beweerd, dat ,„bij onze Noorderburen en vrienden een gevaarlijke neiging" tot het samenbinden van alle vraagstukken" bestaat. In Nederland doet men soms aan haarkloverij en; twist men over de vraag of België al dan niet gebonden is aan de tractaten van 1839, die aan dit land het regiem van de verplichte neutrali teit oplegde. Dit lijkt wel een gr,ap en is in strijd met het pact van den Vol kenbond, waarvan zoowel Nederland als België deel uitmaakt. Zeer onlangs heeft de Grieksche staatsman Politis in een merkwaardig boek deze Nederland- sche opvatting weerlegd. Het is dus niet ernstig, deze kwestie te blijven op werpen en er zekere vraagstukken, die niet rijp zijn, aan vast te knoopen. Wil men een oplossing bereiken, dan moet men de kwesties, die bij elkaar hooren, van de anderen scheiden. Om half zeven kreeg de minister van buitenl. zaken, Hymans het "woord. Zijn antwoord was zeer bondig. Inzake de sluis te Terneuzen zeide hij alleen maar dat de huidige regeering, evenals de vorige, een regeling wenscht van de nog hangend gebleven vraagstukken tusschen Nederland en België. Deze vraagstul^ ken vormen echter een geheel en het is niet mogelijk, voor een afzonderlijk punt een afzonderlijke oplossing te voor zien. (lngez. Medj MR. SPAAK HERKOZEN. Zondag heeft te Brussel de door de socialisten geforceerde tusschentijdsche verkiezing plaats gehad. Doel was, zoo als men weet, de regeering-Theunis, die intusschen echter is afgetreden dui delijk te maken, dat de kiezers niet meer achter haar zouden staan. De uit slag is geweest, dat de heer Spaak, die zijn mandaat ter beschikking had ge steld, werd herkozen. Het percentage socialistische stemmen steeg eenigszins. De meeste katholieken en liberalen ont hielden zich. Daar er 'n nationale regeering xs op getreden en mr. Spaak minister gewor den is, heeft de stembusstrijd natuur lijk goeddeels zijn beteekenis verloren. TEGEN HET NIEUWE HEIDENDOM- Een scherpe herderlijke brief in de katholieke kerken voorge lezen. Zondagochtend is naar de N.R-C. meldt in alle katholieke kerken van Duitschland een herderlijke brief van kardinaal-aartsbisschop Bertram voorge lezen, waarin deze zich wendt tegen „eeïri nieuw heidendom, dat in duizend gestalten de ziel van het voik wil bin nendringen" met een scherpte, welke in een geschrift bestemd om van kansels te worden voorgelezen, niet gewoon is. „Wacht u voor de valsche profeten", zoo begint de kardinaal „ook als zij in schaapsvellen komen, d.w.z. als zij voor geven de edelste bedoelingen en de zuiverheid van de leer te hebben". Irx openbare redevoeringen en in bladen wordt tegenwoordig in klinkende woor den beweerd dat ons een nieuw evan gelie, een nieuwe Germaansche en Noordsche religie, een nieuwe zedelijk heidsleer moet worden verkondigd. „Nauw verbonden met deze perxii- cieuse wereldbeschouwing is de bewe ring dat godsdienstzin en zede wet bij de ondex'scheiden volken der aarde moeten afhangen van bloed en ras. Het christen dom wordt smadelijk verdacht gemaakt door het te verklaren tot een product van een voor-Aziatisch ras, hetwelk de Duitsche ziel ten verderve zou strekken- Dit is een ongehoorde beleediging van onzen Heiland en van onzen godsdienst. Vandaar ons plechtig protest tegen zul ke afdwalingen in het geestelijk leven van ons volk". „De strijd, dien wij hebben te strij den geldt een nieuw heidendom, dat in duizend gestalten in de ziel van ons volk wil binnendringen. Reeds over weegt men, den naam heiden tot een eerenaam te maken. Dergelijke denk beelden zijn een der grofste tegenstel lingen tot een positief christendom. Met dit streven verbindt zich dan ook de strijd tegen de confessioneele scholen en een confessioneel godsdienstig ont werp, dus de strijd tegen alles wat het heiligste erfgoed van het Duitsche volk is. „Wijst de dwaalleeren, die door Hauer, Rosenberg, Bergmann en vele anderen tegenwoordig worden verspreid, met verontwaardiging van de hand! „Ik kan dit herderlijk woord niet be sluiten", zoo zegt de kardinaal dan ver der, „zonder plechtig en openlijk pro test aan te teekenen tegen een ver dachtmaking, welke reeds meermalen en in de laatste dagen wederom bijzon der luid is uitgesproken tegen de katho lieke jeugdvereenigingen. De bevorde ring van deze veréenigingen wordt be stempeld als een vermomde poging om politieke macht te verkrijgen. Het te gendeel is waar. De houding van uw bis schoppen garandeert u, dat in de katho lieke vereenigingen de jeugd wordt op gevoed tot trouw aan den staat en ge hoorzaamheid aan de tegenwoordige overheid in den staat. De verdachtma king dat de katholieke jeugdvereenigin gen politieke doeleinden zouden nastre ven, wijs ik met allen ernst als onwaar van de hand. „Hoe grooter en dreigender de geva ren zijn, welke in onzen' tijd het katho lieke geloofsleven en in het bijzonder het katholieke geloofsleven van de jeugd omringen, des te inniger is onze vermaning: Blijft de katholieke jeugd vereenigingen trouw ter wille van de godsdienstige opvoeding, ter wille van uw geluk en terwille van ons volk?" DE AFFAIRE BERTHOLD JACOB. De motiveering van de weige ring tot uitlevering. In het kort meldden wij gister reeds, dat de Duitsche regeering heeft gewei gerd den ontvoerden journalist Bert- hold Jacob aan Zwitserland uit te le veren. Deze weigering wordt aldus ge motiveerd: De gevangeneming van den landver rader Berthold Salomon, zich ook noe mende Berthold Jacob, heeft tot be sprekingen geleid tusschen de Duitsche en de Zwitsersche regeering. De Zwit- sersche regering heeft de Duitsche re geering materiaal doen toekomen over gebeurtenissen die zich op Zwitseisch gebied hebben afgespeeld onmiddellijk vóór de arrestatie van Salomon op Duitsch gebied. Bij dit materiaal komt in het bijzonder de rol ter sprake die een Duitsch staatsburger, dr. Hans We- semann, zou gespeeld hebben. Deze Wesemann zit op het oogenblik in Zwitserland gevangen. Volgens zijn be kentenis zou hij Salomon van Straats burg naar Bazel hebben gelokt onder voorspiegeling van de verschaffing van een valschen pas voor genoemden Sa lomon en eenige zijner vrienden en op deze wijze zou Wesemann Salomon in een auto hebben gekregen die over de Duitsche grens is gereden. Over de motieven van Wesemanns op treden valt niets met zekerheid te zeg gen. Wesemann is een verdacht type, dat Het is mogelijk dat hij Jacob de Duit- sedert /jaren in het buitenland anti- Duitsche propaganda voert, sche justitie in handen heeft willen spe len, hetzij om zijn eigen positie tegen over Duitschland te verbeteren, hetzij uit persoonlijke wraak. Op grond van zeer nauwgezette on derzoekingen van de zijde der Duitsche regeering is gebleken dat er geen aan- knoopingspunten zijn tusschen de ge beurtenissen op Zwitsersch grond leed, als in de bekentenis v-.n Wese mann geschilderd, en eenige publiek rechtelijke Duitsche instantie of particu liere autoriteit die direct of indirect bij dezen gebeurtenissen betrokken zou zijn geweest: Wat Wesemann en zijn hel pers hebben verklaard is best mogelijk maar zij hebben van geen enkele Duit sche bevoegde instantie een opdracht gekregen die in eenigen samenhang staat met de arrestatie van Salomon op Duitsch grondgebied. Om deze redenen moet de Duitsche regeering weigeren Jacob aan Zwitser land uit te leveren. Het recht moet thans zijn loop hebben en Jacob zal als hoogverrader terecht staan. Ter bevordering van groote gezinnen. Aan een aantal families, die zich als ideaal hebben gesteld „den staat meer kinderen te schenken" heeft de stad Würzburg twintig nieuwe huizen aange boden. De bevoorrechte gezinnen zullen geheel op stadskosten mogen wonen. De families zijn zorgvuldig uitgekozen door de nationaal-socialistische organisatie: „Rijk aan Kinderen Verbond". Acht der families hebben ieder reeds vijf of meer kinderen, de overige twaalf hebben er drie of méér. Het Oude Testament. De statistie ken der bijbelgenootschappen in Duitsch land bewijzen, dat in 1934 de bijbelver koop in Duitschland buitengewoon hoog is geweest. Er werden 1,133,012 bijbels en bijbelgedeelten verkocht tegen 956,987 in 1933. De grootste omzet be reikte het Wurtemburgsch bijbelgenoot schap. Opmerkelijk is tevens, dat de vraag naar het Oude Testament even groot was als die naar het Nie iwe Testament, terwijl in vroeger jaren de vraag naar het Nieuwe Testament verre die van het Oude Testament overtrof. Uit den greep van een inktvisch be vrijd. Een inwoner van San José is aan een vreeselijken dood ontsnapt, doordat een vriend hem uit den greep van een inktvisch heeft kunnen bevrij den. De man was aan het strand aan het visschen en stond in verband hiermede tot aan zijn middel in het water, toen een inktvisch zijn ruim twee meter lan ge vangarmen om hem heen slingerde Hoewel hij wanhopig voor zijn leven vocht, slaagde de man er niet in, aan den ijzeren greep van het monster te ontkomen. Zijn krachten namen snel af en langzaam werd hij onder water ge trokken- Inmiddels had een vriend van den on gelukkige, door diens hulpgeroep op het gebeurde opmerkzaam geworden, zich te water begeven en begon hij met een mes op den vangarm van het monster in te hakken. Zoo vlug kon hij echter niet een der vangarm afhakken of er kwam een andere voor in de paats. Pas toen hij zijn mes verscheidene ma len tusschen de oogen van den inktvisch had gestoken, verslapten diens greepen en kon 't slachtoffer, dat volkomen was uitgeput, bevrijd worden. Zijn geheele licliaam was overdekt met roode strie men. De inktvisch, die later dood werd gevonden, bleek een middellijn van 4 K meter te hebben. Communistische benden verslagen. Naar de „Times" uit Hongkong verneemt werdt bericht, dat maarschalk Tsjang Kai-Sjek in een gevecht op tien mijl ten Zuiden van Kweijang, dat twee dagen duurde, den communistischen benden 'n verpletterende nederlaag heeft toege bracht. De regeering verklaart, dat tweeduizend communisten zijn gedood, waaronder de leider Tsjoeteh. De com munisten hebben zich in Zuid-Westelijke richting naar Ansjoen teruggetrokken. Kweijang wordt thans niet langer be dreigd. De communisten hebben ook een ne derlaag geleden in het Noord-Westen van Hoenan, waar de regeeringstroepen Joengsjoen hebben bezet. Middelburg, 15 April. Op de vei ling deden: snijsla 11 c., spinazie 1114 c., postelein 3538 c-, moskrul 8 c„ wit lof 1619 c„ peën 0,52,5 c„ uien 0,5 5 c„ alles per kg; peën 16 c., prei 2 9 c„ selderie 12,5 c., rabarber 510 c„ radijs 24,5 c-, alles per bos; bloem kool 325 c-, andijvie 34 c., kropsla 0,56 c„ alles per stuk; Bloemen: nar cissen 212 c., tulpen 1415 c., foenix 6 c„ alles per bos; ceneraria 9 c., primu la 12 c-, vetplant 8 c., cacteën 9 c., spi rea 30 c-, alles per pot; violen 1218 c., muurbloem 11 c., lathyrus 4 o., ma delieven 917 c., primula 15 c., alles p 10 planten. Goes, 15 April. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Spinazie 1015, Pos telein 10, Uien 2,20, Koolrapen 1,20 1,70, Witlof 717, Schorseneeren 1, Aardappelen (Bevelanders) 2, alles per 100 kg; Kropsla 2,504, Andijvie 0,90, Violenplanten 1,501,60, alles per 100 stuks; Prei 810, Radijs 3,50, Selderij 1,20, Tulpen 915, Irissen 6, alles per 100 bos, Honing 0,30, per flacon. GEVONDEN VOORWERPEN TE MIDDELBURG. Sleutel, Bureau van Politie. Belas- tingmerk, G, Dellebeke, Oude Vlissing- sche weg V 4. Handbeschermer, H. Best, Beenhouwerssingel K 64. Sleu teltje, C. v. d. Voorde, 't Zand D 29. Belastingmerk, Beekveld, Bree E 114. 4 geldstukjes, Kranendonk, Veersche sin gel S 56. Atlas, Dijkstra, Bur. v. Pol. Zakmes, J. Helmers, Latijnsche schoolstraat D 26. Ring sleutels, Nieuwstraat A 79, Arnemuiden. Zilv. kettinkje, De Kramer, Schoolplein, Veere. Rijwiel, v. d. Harst, Groen markt. Muts, Bur. v. Pol. Kinder- port. m. inh., C. Meulmeester, Wage- naarstraat E 66. Huissleutel, Bur. v. Pol. Port. met inh., A. Tichelaar, Domburg, E 66. Schoolétui, J. Doets, L, Burg B 20. Glacé handschoen, A. Gillisse, Bastion N 58. Hond, Soetens, Asyl. Port. m. inh., v. Keulen, Vlas- markt. Fietspomp, v. Nimwegen, Nieuwland, A 147. Sleutel, Bur. v. Pol. Wollen das, Meisjeshuis Kinder- zorg. Dop autoreservoir, Bur. v. Pol. Herdershond, Asyl, Seisweg- Belas tingmerk, C. v, Sluijs, Eigenhaardstr, P 216. Paar kinderkousjes, v. Dalen, Schuitvlotstraat O 282. - Taschje, Nieu we Haven I 110. Belastingmerk en kindermuts, Gem. veldwachter Sint Lau rens. Vulpotlood, v. d. Wende, Zand straat Q 197. Mantelband, Koster, Oud Arn. Pad T 156. Dameshand schoen, L. Kieboom, Markt C 3. Kano, Leijendekker, Kinderdijk P 95. Rozen krans, J. Schipper, Bastion N 58. Port. met inh., Bongers, L. Delft (filiaal Albert Heijn). Mutsje, Groosman, K. Delft G 13. Dinsdag 16 April. Alg. Ledenverg afd. Middelburg Ned. Protestan tenbond- Geb. Vrijz. Herv. St, Pieterstraat 8,15 uur. Dinsdag 16 April. Verg. V.V-S-U. afd. M'burg, spr. M. Beversluis- „Mercurius" 8 uur- Dinsdag 16 April. Ned- Reisver. afd. Walcheren- Feestavond opv. blijspel „Frans knapt 't op" of „Mijn Broeders Vrouw". Schuttershof 8,15 uur. Dinsdag 16, Woensdag 17 en Donderdag 18 April. Tentoon, v. vervaardigde voorwerpen, teeke- ningen enz. op de cursussen voor werkloozen. Militair Hospitaal. Woenssdag 17 April- Chr. Gem- Zangvereen. „Hosanna" Uitvoe ring Passion-Muziek. Koorkerk 8,15 uur. Dinsdag 16 April N.S-B.-vergade- ring. Schuttershof 8 uur. Dinsdag 16 April. Vergadering Oran- jevereeniging. Schuttershof 8,30 uur. Dinsdag 16 April. Tentoonstelling Hongaarsche k xnst- Schutters hof. Woensdag 17 April. Demonstratie avond Padvinders, Schutters hof 8 uur-

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 7