LANDBOUW. BURGERLIJKE STAND. AGENDA. Het onderwijs Thans verkreeg de heer P. L i n t h - horst, hoofd der school voor S. H. kinderen te 's Gravenhage het woord, over de vertooning van een film, die spr. in samenwerking met den heer G. P. W. de Bruin en mej. J. G. de Jong, beide ook aan die school verbonden als leerkrachten, heeft doen vervaardigen als propagandamiddel voor het speci ale onderwijs aan S. H. GOES. VEREENIGING VOOR ZIEKENHUIS- VERPLEGING OP Z. EN N. BEVELAND Algemeene vergadering. VERGADERING V. V. V. Jaarverslag. WALCHEREN. EEN WALCHERSCHE FILM TE LONDEN VERTOOND. ZUID-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. VEREENIGING EIGEN ERF. (Infiez. MedJ Oostkapelle. Vrouwenpolder. Heinkenszand. IJzendijke. MIDDELBURG. GOES. school voor S.H. gaan. Kunnen de ouders dat niet betalen, dan moeten de afdeelingen bijpassen en zoo noodig is er nog het onderwijsfonds van de ver- eeniging. Met de hoop, dat de beide af deelingen met succes zullen blijven voortgaaji, eindigde de heer Snijders onder applaus der aanwezigen. Spr. zeide, dat de film o.a. is of zal worden ingeleid door mannen der we tenschap als prof. Van Gilse en prof. Burger en dus door hen wordt goedge keurd en gedragen. Spr. bracht een eere-saluut aan de Zeeuwsche afdeelin gen voor wat ook zij doen in het be lang van het slechthoorende kind. Spr. wees er Op, dat de kinderen, die de school verlaten naar andere scholen van middelbaar of Ulo gaan en dan des avonds weer naar de school zelve komen om bij te werken, wat hun op de scholen, waar zij met goed hoorenden samen zijn, ontgaan mocht wezen. De film die de heer De Bruin vervol gens op het doek bracht en die de heer Linthorst toelichten, geeft wel een zeer duidelijken kijk op het werken op de school en op de schitterende resulta ten, die met dit werk worden bereikt, waardoor de aanvankelijk als dom of onnoozel aangeziene kinderen tot vol waardige volwassenen opgroeien. Uit de toelichting bleek o.a. nog in het algemeen, dat de kinderen 8 jaar op de school blijven, dat ook hoorend- stomme kinderen les krijgen in het spre ken, en dat de kosten van de film on geveer 1500 werden geschonken door vele personen, vooral volwassen S. H. die wetende, wat zij in hun jeugd, toen de school nog niet bestond, te kort kwamen, gaarne offerden voor het doel. De film toont ons het naar school ko men der kinderen per trein, tram, bus, rijwiel of te voet, allen voorzien van de distinctieven ,,S. H." Men ziet ook het komen van een moeder naar de school met een kind, dat op de gewone school niet mede kan, en dat nu na onderzoek van den oordokter, die drie morgens in de week aanwezig is, tot de school wordt toegelaten. Niet alleen, dat ieder der kinderen geregeld onderzocht wordt door dezen specialist, doch ook de schoolarts komt geregeld voor het alge meen onderzoek en een schooltandarts zorgt voor de gebitten, die in orde moe ten zijn ook voor het aanleeren van goed spreken. Een pleegzuster is altijd aanwezig o.a. ook voor het schoonhouden der ooren en het behandelen, als de dokter dit voor schrijft. Terugkeerende naar het onderwijs melden wij dat de film goed doet zien hoe het liplezen gaat, hoe practisch les wordt gegeven in alle vakken der ge wone school, al moeten er andere hulp middelen worden toegepast om de kin deren te doen begrijpen, maar het resul taat is zeker niet minder dan op andere scholen en bij de komst op ambachts scholen, Mulo, enz., maken de oud-leer lingen der S. H.-school bijna steeds een goed figuur. Ook de behandeling van spraak-gebreken enz. passeerden de re vue naast het leven op de speelplaats, het jaarlijksch uitstapje, het leven als padvinders en de groote zorg voor licha melijke opvoeding. Het was in één woord zeer belangwekkend. Mej. Kamp, voorzitster van de afdee- ling Vlissingen heeft dank gebracht aan den heer Snijders voor zijn woorden, aan den heer Linthorst en zijn helpers voor hetgeen zij met de film gaven, aan mej. de Hondt onder aanbieding van bloemen, voor de belangelooze medewerking met haar clubje zoowel des middags als des avonds en aan het bestuur der afdeeling Middelburg, dat feitelijk het werk deed. Spr. besloot met een opwekking aan de collecte te denken. Onder de aanwezigen merkten wij des avonds o.a. den heer Wit, inspecteur van het L. O., op. Zaterdagmiddag werd in het Schut tershof te Goes onder voorzitterschap van mr. dr. Mes te Heinkenszand de al gemeene vergadering van de vereen, voor Ziekenhuisverpleging op Z. en N.- Beveland gehouden. Uit het door den secretaris den heer A. de Lange te Goes uitgebrachte ver slag over 1934 bleek, dat het ledental der vereen, in dat jaar was' gestegen van 21481 tot 28052, dus een toename met 30 pet. Maar het aantal ziekenhuis opnamen steeg van 430 tot 636, wat een toename beteekent van 48 pet. Het aan tal ligdagen van 8248 tot 12793 (toename 55 pet.). In deze cijfers zijn niet begrepen de 19 barak- en 6 sanatoriumpatienten. Verder herinnerde de secretaris aan de met enkele specialisten totstandgeko men overeenkomsten die voor de leden of een deel hunner een belangrijke re ductie beteekenen. Ook somde hij de oorzaken op van het echter kleine tekort over 1934 (f 567,13) dat uit de reserve is bestre den: de geheerscht hebbende roodvonk, het, grooter aantal ziekenhuisgevallen onder de nieuwe dan onder de oudere leden, het groot aantal neus-keel en oor- gevallen, die ziekenhuisopname noodig maakten en de algemeene stijging van het aantal ziekenhuisgevallen. In ver band met enkele dezer oorzaken doet het bestuur enkele voorstellen. Ten slotte deelde spr- mede welk percen tage der ingezetenen van de verschillen de gemeenten lid der vereen, zijn. Het varieert van 20 tot 83 pet. Besloten werd de regeling met de Go.esche chirurgen te verlengen, terwijl getracht zal worden ook met elders ge vestigde chirurgen tot een regeling te komen. Het jaarverslag werd goedgekeurd. Eveneens dat van den penningmeester dep heer J. H. Klooster te Ellewoutsdijk zulks na uitgebracht gunstig rapport van de controle-commissie. De aftredende bestuursleden de hee- ren A. J. van Liere te Kapelle, mr. dr. Mes te Heinkenszand en A. Tollenaar te Krabbendijke werden herkozen, ter wijl in de controle-commissie (vaqature A. de Roo) werd gekozen de heer H. C. Rutgers te Borssele. Met alg. stemmen werd besloten voor patiënten uit Noord-Beveland de voer kosten extra te vergoeden buiten en behalve de gewone ziekenhuis kosten. Ook werd met alg. stemmen besloten dezelfde uitkeering te geven als in 1934 (voor liggingskosten maximum f 137,50 en voor bijkomende ziekenhuiskosten maximum f 40). De dagpatiënten vallen onder de sanatorium patiënten. De kwestie van het stemrecht en van de verhouding van centrale vereen, tot onder-afdeelingen zal door het bestuur nogmaals worden bestudeerd. Gezien de groote offers die dit aan de kas zou kosten werd een voorstel om vergoeding te geven voor polikli nische gevallen ingetrokken. Na eenige bespreking werd bij zitten en opstaan aangenomen een bestuurs voorstel om vanaf 1 October a.s. geen personen ouder dan 55 jaar meer als lid aan te nemen, uitgezonderd personen die van elders komen waar geen derge lijke vereen, was. Besloten werd met ingang van 1 Juni a.s. den wachttijd van drie maanden al leen te handhaven voor hen die zich hier komen vestigen en binnen een half jaar lid worden en den wachttijd voor anderen te brengen op een half jaar, Ook werd besloten tot invoering van accountantscontrole op de administra tie en van medische controle op de op namen. De begrooting werd vastgesteld met een eindcijfer van f 58.150. Nadat den voorzitter dank was ge bracht voor zijn uitstekende leiding en het bestuur voor het vele voor de leden gedaan, volgde sluiting. De Vereeniging voor Vreemdelingen verkeer voor Zuid- en Noord-Beveland hield Zaterdagmiddag haar algemeene vergadering in het Schuttershof. De V o o r z., de heer Van Bal- legoyen de Jong, heette o.a. den burge meester van Goes, mr- Van Dusseldorp welkom. Spr. uitte als zijn overtuiging, dat de V.V-V. op den steun van den bur gemeester zal kunnen rekenen. Burgemeester Van Dusseldorp werd vervolgens tot eere-voorzitter benoemd. De burgemeester uitte zijn verrassing en blijdschap over deze be noeming. Zoo zou hij het leven van de vereeniging van nabij kunnen medema- ken. Spr. verzekerde, dat de V. V. V. zijn volle sympathie en steun zou heb ben. Hierna bracht de secretaris, de heer H. Houtekamer zijn jaarverslag uit, waarvan we het volgende overne men. Op 31 Dec. 1933 bedroeg het aantal leden en begunstigers 218. Op gelijken datum van 1934 stonden ingeschreven 191 leden en begunstigers. Een vermin dering dus van 27. Dank zij de voortgezette propaganda op velerlei wijze, krijgen de Bevelan- den allengs grooter bekendheid. Dit blijkt elk jaar meer en meer, als we zien de talrijke aanvragen om inlichtingen, zoowel mondeling als schriftelijk, uit al le deelen van ons land en daarbuiten; inlichtingen op allerlei gebied, logeer gelegenheden, réstaurants, huur van wo ningen, tentoonstellingen, wandelingen, uitstapjes, reisgelegenheden in de' om streken enz. waarvan en waarover ook beschrijvingen gegeven werden in reis boeken en gidsen op toeristisch gebied- De balans opmakend meent het be stuur te mogen zeggen, dat alhoewel het bezoek in het algemeen door de tijds omstandigheden zeker niet dat is ge weest, wat het in normale omstandighe den had kunnen zijn, er geen sprake is van teleurstelling. Op het einde van het seizoen bedroeg het aantal betalende bezoekers aan de Groote kerk pl.m. 150 bezoekers min der dan in het vorige jaar, terwijl het bezoek aan het museum en stadhuis ge lijk bleef. Een toename was te notee- ren op het informatiebureau en het aan tal in bewaring gegeven fietsen bij het station was belangrijk meer dan in 1933. Spraken wij in een vorig jaarverslag de hoop uit, dat ook Goes eens een vliegveld zal krijgen, met genoegen heeft het bestuur opgemerkt dat het vraagstuk der Luchtvaart ook hier de noodige aandacht heeft. Uit het verslag van den penningmees ter,' den hr. G. Geyser, bleek, dat ont vangen werd 911 en uitgegeven 854. De v o o r z. deelde vervolgens mede, dat vorig jaar gesproken werd over het oprichten van een Provinciale Vereeni ging voor Vreemdelingenverkeer. Be doeling is niet, de plaatselijke vereeni- gingen op te heffen, doch een onderling contact te scheppen, waardoor, vooral ook op het gebied van propaganda sa mengewerkt zal kunnen worden. Het zal lagere kosten geven en meer effect sorteeren. Het lidmaatschap bedraagt 10. (Aldus werd besloten). Spr. deel de voorts mede, dat de begrooting een lager cijfer toont, door teruggang der leden en vermindering subsidies. De be grooting sluit met 760 w.o. een post onvoorzien van 55. (Deze begrooting werd aldus goedgekeurd). De vergadering gaf vervolgens het bestuur machtiging, om in het vervolg af te wijken van de bepaling dat een af tredend bestuurslid niet dadelijk her kiesbaar is. Zulks omdat het niet mo gelijk bleek steeds gegadigden voor de vacatures te vinden. Bij de nu volgende bestuursverkiezing werden de aftredende leden de heeren T. Fabery de Jonge, G. Geysen cn H. C. J. Gunning herbenoemd. In de plaats van de heeren ir. A. W. v. d. Plassche, C. van Horigh en A. Th. Verbist, die bedankt hadden, werden benoemd de heeren Ir. A. Ovinga, Goes, A. C. Wil- lemsen, Ierseke, en J. de Kok, Goes. Bij d'e post propaganda wees de V o o r z. er op, dat deze post be langrijk verminderd is moeten worden. Men heeft een kleinen folder als vouw blad in voorbereiding, waar kaartjes van Z. en N, Beveland en eenige foto's, benevens route-,aanwijzigingen op zul len voorkomen. Naar de Secretaris in dit verband mededeelde, zal de Amstelfilm, een film vervaardigen van bloeiend Zuid-Beveland- Ook voor de radio zal Beveland weer bedacht worden. Zoo zijn nog eenige onderhandelingen gaan de, beoogende meer bekendheid aan de Bevelanden te geven. De V o o r z. deelde in zijn slui tingswoord mede, dat het zijn plan is het voorzitterschap der V.V.V. neer te leggen. Hij doet dit niet met plezier, maar zijn groot aantal functies noopte hem daar vermindering in te brengen. Spr. dankte allen voor de steeds aange name samenwerking. De hr Houtekamer zegde den hr Van Ballegoyen de Jong dank voor hetgeen hij voor de V.V.V. deed, en spr. uitte er zijn genoegen over, dat de scheidende voorzitter toch aanblijft als bestuurslid. De heer J. I. van Ballegoyen de Jong te Goes heeft ontslag genomen als voorzitter van de onderafdeeling Zuid en Noord Beveland van den Nederl. bond van gemeente-ambtenaren. In diens plaats is tot voorzitter gekozen de heer W. Bierens Jr., burgemeester van Kapelle. In het Rialto theater te Londen is. naar het Hbl. meldt, een rolprent ver toond van Walcheren. Het is een uit zonderlijk mooie film, de fotografie, nu eens van het land of van het water, dan weer uit de lucht genomen, is goed en scherp, de opnamen zijn schilder achtig en smaakvol en getuigen van werkelijk artistieken zin, wij zien erin den voortdurenden strijd met den oce aan, de dijkverzorging en de zorg voor de scheepvaart, het ingewikkelde, len- zenwerk van den vuurtoren, het vis- schersleven en het groote havenbe drijf van Vlissingen met evenveel lief de en zorgvuldigheid afgebeeld. Dan het landleven en dat van de stad, de prachtige kleederdracht der boeren bevolking en den arbeid in de polders, het ringsteken en andere boerenver- maken, de architectonische schoonheid van Veere en Middelburg en het strand leven van Domburg en Vlissingen, kor tom er is geen fase van het leven op het eiland, die niet met werkelijke lief de maar desondanks zonder sentimen- teelen nadruk is afgeschilderd. Het commentaar, door zachte doch opge wekte Nederlandsche wijzen begeleid, wordt rustig en duidelijk gesproken: ook in den tekst zijn alle superlatieven vermeden, daar de uitnemende ver scheidenheid van beelden voor zichzelf spreekt en verder moet een speciaal woord van lof worden gegeven aan de zangeres Joy McArden die hier en daar waar het te pas komt eenvoudige en geestige Nederlandsche wijzen als het befaamde „meisje loos" voor de film heeft gezongen, waardoor"toch ook even in deze nieuwe Engelsche film on ze moedertaal wordt gehoord. Het is 'n film, niet te lang, die door verscheiden heden en contrasten van oud en nieuw, jong en oud, water en land, van het be gin tot het einde blijft boeien en het langdurige en dankbare applaus, die zij kreeg alleszins verdiende. BORSSELE. In zijn alhier gehouden vergadering besloot de Dijkraad van de waterkeering van den calamiteuzen pol der „Borssele" de begrooting 1935-'36 vast te stellen op een bedrag van f 80989 in inkomsten en f 125989 in uit gaven. Daar de uitgaven de inkomsten met f 45000 overschrijden zal men Ged. Staten verzoeken om dit bedrag als bij drage te mogen ontvangen v,an Rijk en Provincie. Het kohier dijkgeschot stel de men vast op f 30195, doch daarbij komt voor dit jaar, in verband met de uitvoering van buitengewoon werk, 1/20 van die som, waardoor het bedrag f 31705 wordt. De bijdrage van den ,aan- grenzenden polder werd vastgesteld in totaal op f 5413 en wel voor Ellewouts dijk op f 1057, polder St. Anthonie Hol- lestelle en Holle f 6151; de Nieuwe Kraayert f 1690; West-Kraayert f 803; Nieuwe Wlest-Kraayert f 917, Konings polder f 166 en Van Citterspolder f 164. In verband met de uitvoering van bui tengewoon werk, n.l, dijksverzwaring en ,aanleg weg onderaan den Scheldedijk, besloot men: le tot aankoop grond van verschillende particulieren; 2e aankoop steigerhuis voor f 850; 3e afkoop erf pacht der gemeente en aankoop gedeel te dijkberm van de gemeente, te zamen voor f 250, behoudens goedkeuring van den gemeenteraad van Borssele. Ten laatste besloot men 95,66 a grond te koopen van de weduwe Dekkerde Feijter tegen f 2500 per ha, wat noodig is voor verzwaring van den dijk. IJZENDIJKE. De Emmabloemcollec- te heeft alhier opgebracht f 60. Zaterdag werd te Goes de algemeene jaarvergaderng gehouden van de ver eeniging tot bevordering van cie ver krijging van onroerend goed door land arbeiders „Eigen Erf". De voorzitter, ir. C, Stevens, presideerde deze ver gadering wegens zijn vertrek naar den Haag voor 't laatst. Aan het door den heer M. de Looze te Kapelle uitgebrachte jaarverslag ontleenen we, dat de Raad van 's Heer Arendskerke een voorschot heeft ver leend van 2135.voor het stichten van een plaatsje aldaar. Van het B. A. te Wemeldinge werd in de gemeente Kapelle een perceel grond gekocht groot 1,97,80 ha voor de som van 5292 Een drietal aanvragen om op dit perceel een plaatsje te stichten zijn reeds be handeld terwijl een vierde aanvrage binnenkort kan worden tegemoet ge zien. De secretaris-penningmeester noem de het een verheugend feit dat de land pachten in het afgeloopen jaar beter bin nengekomen zijn, dan in 1933; ditzelfde kan niet gezegd worden van de betaling van rente en annuïteiten door de bezit ters van plaatsjes. Momenteel heeft de vereeniging reeds 4039 hiervoor aan de gemeentebesturen voorgeschoten, doch op dezen weg kan niet worden voortgegaan omdat ook aan de vereeni ging daartoe de middelen ontbreken. De burgemeester van Kloetinge infor meerde, wat er gebeurt wanneer geen annuïteiten binnenkomen. De v o o r z. zeide, dat eerst nagegaan wordt door welke oorzaken de betaling achterwege blijft en wanneer dan blijkt dat deze te wijten zijn aan absolute onmacht van den betrokkene, dat dan getracht wordt in samenwerking met het betrokken gemeentebestuur, het armbestuur en den belanghebbende zelf, iets voor dezen te doen. In de praktijk heeft deze werkwijze wel resultaat opgeleverd. Men kan deze menschen toch maar niet op straat zetten, bovendien komt de zorg dan toch ook voor een niet gering deel voor rekening der gemeente. De burgemeester van Kloetinge vroeg, of dit geen aanleiding zou kunnen zijn voor de gemeentebesturen om huiverig te worden voor het verleenen van cre- dieten, waarop de voorz. antwoordde, dat dit zeer zeker het geval zou kunnen zijn, doch dat hij hoopte dat deze be sturen niet lichtvaardig een credietaan vrage zullen weigeren. Een voorstel tot verkoop van grond in de gemeenten Kapelle en Kloetinge werd goedgekeurd. Tot bestuursleden werden herkozen de heeren J. Q. C. Lenshoek te Kloetin ge, P. Kraak te Wolfaartsdijk en C. C, Verhulst te 's Gravenpolder. In de va cature ontstaan door het vertrek van den heer Stevens werd gekozen ir. A. Ovinge te Goes en in die wegens het l e- danken van den heer M. Noussen te Wemeldinge de heer Anth. de Vos lz. aldaar. Hierna sprak de heer De Looze har telijke woorden van afscheid tot den scheidenden voorzitter. Buitengewoon veel heeft de heer Stevens voor Eigen Erf gedaan. Als voorzitter leefde hij ge heel en al met de vereeniging mede, waarvoor spr. hem namens de vereeni ging veel dank verschuldigd is. Spr. bood een foto aan van het bestuur der vereeniging als een blijvend aandenken. De heer Stevens dankte voor de tot hem gesproken woorden. Het deed hem eveneens leed thans van de ver eeniging afscheid te moeten nemen, jaist nu deze zoo'n moeilijke periode door maakt, als gevolg van den funesten in vloed der tijdsomstandigheden. Steeds heeft hem de sociale zijde van het werk zeer aangetrokken en altijd heeft hij er zich over verheugd door dit werk iets te kunnen bijdragen tot verlichting van het vaak moeilijke bestaan der landar beiders- Spr. noemde Eigen Erf een der mooiste vereenigingen die hij kent. Hier in werken allerlei menschen samen van zeer uiteenloopende maatschappelijke positie, geloof en politieke overtuiging. Deze samenwerking is steeds zoo har monieus geweest als men'zich maar den ken kan. Hij heeft goede hoop nog wel eens iets voor de vereeniging te kunnen doen al is dat dan minder publiek. De heer Kuzee van Heinkenszand bracht nog ter sprake het door B. en W. van Heinkenszand aan den minister van financiën gezonden adres om te komen tot verlaging van pacht voor los land en van annuïteiten voor plaatsjes, waarop van den minister het antwoord ontvan gen is, dat naar het oordeel van dezen bewindsman er geen aanleiding bestond om aan dit verzoek te voldoen. Naar aanleiding hiervan deelde de secretaris mede, van den burgemeester van Hein kenszand bericht te hebben ontvangen, dat deze kwestie door hem aanhangig gemaakt is bij de afdeeling Zeeland van de vereeniging van Nederlandsche ge meenten, en dat door deze afdeeling de kwestie zeer ernstig in studie zal wor den genomen. Ten slotte dankte de heer Kuzee den heer Stevens nog namens de afdeeling Heinkenszand en namens burgemeeeter Mes, die zelf niet tegenwoordig kon zijn, voor het vele dat hij ook voor deze ge meente in zijn kwaliteit van voorzitter van Eigen Erf had helpen tot stand bren gen. Van 512 April, Ondertrouwd: Joh. Poppe, jm- 24 j. en M. Sanderse jd. 25 j. Van 713 Maart, Bevallen: L. Louwerse, geb. Maljaars, z. Over de maand Maart. Getrouwd: P. C. Koole, 19 j. jm. te 's H. Arendskerke en J. Burgel, 19 j. jd- Ondertrouwd: J. Yzerman, 27 j. en A. C. de Boot, 24 j.; T- van den Hengel, 22 j. te Leusden en J. W. de Jonge, 21 j. Bevallen: A. Nijsse, geb. Meijaard, z. en d-; L. Kuzee, geb. van Damme, z. Overleden: G. en L. Nijsse, z. en d. beiden 8 d. oud; D, van 't Hof, echtge noot van J. Hooze, 74 j.; K. Remijn, 78 j., weduwe van J. Vermue. (D.Z.) Over de maand Maart- Bevallen: O. R. Bevin, geb. Sturm, z.; S M. de Fouw, geb. Leenhouts, z.; A- v. Espen, geb. Hubregtsen, z. Getrouwd: M. L- E. de Smet, 24 j. jm. en H. E. M. v. d. Vijver, 25 j. jd. Overleden: L- Haeck 82 j., weduwn. M. L. v. Volkerijck; M. Mabesoone 84 j- echt. van E. B. v- Damme; L- F. Cous 73 j. weduwn. van E. Raes; M. L- Tem merman 74 j- wed. van J. B. Wijffels; C- L, Haverbeke 75 j. echtgenoot van V. v. Hijfte- (IJz.) 8ikW2^.«p?5RB*eas8»8«aigsBeaem«m8Eee*meeeeeMeeeeeeiMi Maandag 15 April- Openbare Bijeen komst Ardjoena Loge der Theos- Vereen, spr. de heer Van Buren- Scheele. St. Joris 8 uur. (Bo venzaal.) Dinsdag 16 April. Alg. Ledenverg. afd. Middelburg Ned. Protestan tenbond- Geb. Vrijz. Herv. St. Pieterstraat 8,15 uur. Dinsdag 16 April. Verg. V.V-SU. afd. M'burg, spr, M. Beversluis- „Mercurius" 8 uur- Dinsdag 16 April. Ned- Reis ver. afd. Walcheren. Feestavond opv. blijspel „Frans knapt 't op" of „Mijn Broeders Vrouw". Schuttershof 8,15 uur. Dinsdag 16, Woensd a g 17 en Donderdag 18 April. Tentoon, v. vervaardigde voorwerpen, teeke- ningen enz. op de cursussen voor werkloozen. Militair Hospitaal. Maandag 15 April. Vergadering S.D.A.P. Prins van Oranje 8 uur. Maandag 15 en Dinsdag 16 April. Tentoonstelling Hongaarsche kunst. Schuttershof. Dinsdag 16 April- N.SB.-vergade- ring. Schuttershof 8 uur. Dinsdag 16 April. Vergadering Oran- jevereeniging. Schuttershof 8,30 uur. Elec. Drukkerij G. W. den Beer, M'burg.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6