RHEUM ATIEK ONDERWIJS. CORRESPONDENTIE SPORT. BURGERLIJKE STAND. AGENDA. SOES. De oudste zoon de heer C. E. P. Lenshoek van Kerkwijk dankte met eenige woorden namens de familie. De heer J. Kaakebeke, wachtgel der te Oostburg, is benoemd tot onder wijzer aan de R. K. School te Hillegom. Middelburg heeft voor een verrassing gezorgd. W,ant men zal niet kunnen ontkennen dat vrijwel ieder, nu Mid delburg met drie invallers naar Roer mond trok, een nederlaag verwachtte. De groen-witten hebben alevel door hun goed verdedigend spel en door tot het uiterste vol te houden een puiïten- verdeeling weten af te dwingen. Ging het spel in de eerste helft gelijk op, daarna was Roermond steeds in den aanval en een overwinning voor deze rood-witten w,as wel verdiend geweest. Doch hoe ze er ook voor vochten, Leijnse en Dirkse en in laatste instan tie Vijgeboom grepen steeds op het juis te moment in. Deze achterhoede, die veel steun kreeg van de middenlinie, speelde 'n prachtige partij. Haar opstel len en ingrijpen was magnifiek. De ïnid- denlinie is doorlooppend in het de fensief geweest. In de eerste helft heeft deze linie de voorhoede nu en dan wel goed gesteund maar na de rust trok zij geheel in de verdediging terug en ston den de voorwaartsen daardoor steeds als een losse linie in het veld. In de middenlinie was het vooral Hertogs die opviel. Hij had de gevaarlijke rech tervleugel van Roermond goed in be dwang. Remijn en G- Ploegaert speel den verdedigend zeer verdienstelijk. Wat dit betreft hebben zij de gegeven opdracht uitstekend uitgevoerd. Rest nog de voorhoede, waarin Neuféglise middenvoor en Hesseling linksbinnen stond. We gelooven zeker, dat met Vo gel, de groen-witten hadden gewonnen. Nu hing deze linie als los zand aan el kaar, en er ontbrak een doorzetter, met een gevaarlijk schot. In de eerste helft, ging het nog goed, doch nadien was het mis in de voorhoede. Het vijf tal bleef aanvankelijk teveel op eén Mjn staan. Wanneer de middenspclers in een meer teruggetrokken positie had den .gespeeld, had deze schakel tusschen voorhoede en middenlinie betere aan vallen kunnen opbouwen. De keeper van Roermond heeft dan ook maar enkele gevaarlijke ballen te verwerken gehad. Het was te begrijpen dat Middelburg met deze gehandicapte ploeg een defensieve partij ten beste zou geven. Dit systeem is dan ook ten volle gelukt. Roermond heeft geen slechte ploeg. Het zijn vlugge spelers, die aardig combineeren. De vleugelspe lers bovenal zijn zeer snel en gevaar lijk, doch de afwerking van hun aanval len was onvoldoende, terwijl zij het te veel met verre schoten probeerden. De backs vielen op, hoewel zij het niet moeilijk hadden. Ook de middenlinie als geheel voldeed goed. Er is fair gespeeld en 't was een spor tieve kamp, die het aanzien ten volle waard was. In de eerste helft was de vlugge gelijkopgaande strijd verrassend. Na de rust bleef het uiterst spannend, vanwege het hardnekkig verdedigen der groen witte-achterhoede en mid denlinie tegen de sterk opdringende (D.Z.) MIDDELBURG. Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg- i'v seinen .lot regeling van het verkeer door een agent aangegeven. Wij laten ze thans nog eens alle vol gen: Het stopteeken voor het verkeer, dat den verkeersregelaar van voren na dert, geeft deze door zijn linkerarm horizontaal uit te steken het stop teeken voor het verkeer, dat den ver keersregelaar van achteren nadert, is het horizontaal uitsteken van den rechterarm, het stopteeken voor het verkeer, dat den verkeersregelaar van voren, als voor het verkeer dat hem van achteren nadert, is het horizontaal uitsteken van beide armen. Het oprij teeken voor het verkeer, dat van de linkerzijde van den verkeersregelaal is opgesteld bestaat uit het horizon taal uitsteken van den linkerarm en het dan naar boven en weer naar beneden buigen van den onderarm; het oprij teeken voor het verkeer, dat aan de rechterzijde van den verkeersregelaar is opgesteld is hetzelfde met den rech terarm; het oprijteeken voor alle ver keer is hetzelfde met beide armen. Tee- ken tot snelheid vermeerderen voor het verkeer, dat den verkeersregelaar van links of wel van rechts nadert is het naar voren buigen van den onderarm aan de zijde van het betrokken verkeer. Teeken tot snelheid verminderen is het horizontaal uitsteken van den be trokken arm en dan deze een of meer malen laten zakken en weer in de hori zontale richting brengen. Niet alleen, dat de V.V.V.V. een groot succes had door het bijbrengen van de regelen aan zulkeen groot aantal jeug dige personen, het mag ook niet onver meld blijven, dat de kinderen in zulkeen groote getale een klein bedrag bijdroe gen, dat de kosten van de filmvertoo- ningen ongeveer gedekt zijn. Dit is van groote beteekenis voor de verdere plan nen van het bestuur. Het ledental is door de actie van verleden week weder met verschillende personen toegenomen. TOONEELAVOND A.V.E.DO. Het was Zaterdagavond gezellig druk in „Mercurius", waar de Middelburgsche Tooneelvereeniging „A.V.E.DO." haar laatste uitvoering in dit seizoen gaf. Er was een speciaal programma samenge steld omdat, zooals de heer A. Flieren- burg, bij de opening mededeelde, deze avond eigenlijk meer een feestavond was, die de vereeniging had willen ox- ganiseeren, tot besluit van dezen win ter- Het programma bevatte voor elk wat wils- Het eerst werd vertoond een dramatische schets uit het fabrieksleven, getiteld „Uitgediend". Deze schets be vat een aanklacht tegen het systeem, dat een oude werkman, die zijn beste kracht heeft gegeven aan het helpen groot m^ken van een fabriek, zonder meer op straat wordt gesmeten, als zijn de uitgediend. De vertolking was goed, al hadden wij den ouden arbeider gaarne wat ouder gegrimeerd gezien, Als tegenhanger volgde een blijspel, eveneens in één bedrijf, n.l. „Onbetaalde rekeningen". Hierbij is de lachtlust goed opgewekt, vooral ook door mr. Jansen, den stotterenden advocaat- Een tweetal duetten bezorgde de aan wezigen eenigen tijd van volop genieten- Het was van den heer Reijnhoudt een goed idee om na zijn levensliedjes „De Armste" en „de Popjes in Pa's oogen" nog 't populaire „Dat zou je wel willen" ten beste te geven, waarvan het refrein door allen werd medegezongen. De „Toonders Rhythmical Players" zorgden den geheelen avond voor goe de, meestal populaire, muziek en ble ven ook hij het dansen goede muziek ge ven. Daarbij "bleek de zaal te klein voor de vele danslustigen, en kon van een ge zellig bal nauwelijks sprake zijn. Doch dit daargelaten wals het voor A.VjE.Do. wederom een succesvolle avond, 'die moed geeft om voor het vol gend seizoen met lust en ijver aan het werk te gaan- MOOIE FILMS OVER INDIE. Het mag zeker een sympathiek idee worden genoemd van den heer J. J. van de Velde, een oud-Middelburger, die ge durende 6 jaar bij het burgerlijk bestuur in Atjefi werkzaam was en nu met ver lof in Nederland vertoeft, om zijn oud mede-padvinders te laten genieten van zijn opgedane kennis, maar in het bij zonder van de door hem zelf in Indië opgenomen smalfilms. Daartoe was Zaterdagavond een sa menkomst van alle padvindsters en pad vinders en van bestuursleden enz. belegd in het padvinderslokaal aan den Zuid singel. De heer J. J. Meijboom, hopman, heeft allen verwelkomd en den oud-padvinder „Jan" hartelijk dank gebracht, dat hij de vrienden niet heeft vergeten. De heer Van de Velde heeft eerst ver schillende mededeelingen over Atjeh ge daan, mede aan de hand van een op het doek geprojecteerde kaart. Daarna heeft hij verschillende films toegelicht, waar door kennis kon worden gemaakt of voor sommige aanwezigen hernieuwd met het natuurschoon van dit deel van Insulinde en met het leven der Europe anen, maar nog meer in het bijzonder met dat van de Inlandsche bevolking.e De heer v. d. Velde deed ook enkele op de gramophone opgenomen liedjes hooren. Dit was geschied in New-York, bij een bezoek aan een familie, die ver schillende jaren geleden met de Middel burgsche padvinders kennis maakte bij het douane-kantoor te Sluis en die na dien spr. reeds een opzochten in Atjeh, doordat hij met een der zoons, ook pad vinder, van de eerste ontmoeting af, cor respondentie onderhield. Het was zoowel voor de oudere aan wezigen als voor de jeugd een aangena me en leerzame avond. De heer Bosdijk, oud-leider, was ze ker aller tolk, toen hij den heer v. d. Velde dank bracht voor de onderhou dende wijze van vertellen en voor de prachtige projecties. Weinig eerbied voor anders eigendommen. Verleden week heeft de politie enkele malen biljetten moeten verwijderen, die men in den voornacht op ruiten, deuren enz. en zelfs op het frame van agenten rijwielen had geplakt. Wie het deden, staat niet vast, maar wel, dat de biljetten o.a. de initialen van de N.S.B. droegen. In den nacht van Zaterdag op Zondag hebben eveneens onbekenden een wo ning van een landbouwer op den Noord- weg met teer besmeerd. Daarop stond o.a. te lezen „Stemt N.S.B." Voor de werkloozen. In een ten Stadhuize gehouden ver gadering is in beginsel besloten een commissie te formeeren om te komen tot huishoudelijke voorlichting aan vrou wen van werkloozen en hen, die door de crisis getroffen, met een zeer be perkt inkomen moeten rondkomen. In de commissie zullen met de direc trice van de vakschool voor meisjes zitting nemen afgevaardigden van de Ned. Vereen. v,an Huisvrouwen, van den Chr. en den R.K. Vrouwenbond, van den Goeschen bestuurdersbond, den Chr. Besturenbond en den R.K. Volks bond. Verplaatst met ingang van 16 Mei a.s, de referendaris 2e klasse bij de P. T. en T., de heer R. C- van Hout van Goes naar Eindhoven. WALCHEREN. MELISKERKE. Vrijdag vierde mevr. Bakker, mede-leidster der Zondagschool haar 70sten geboortedag. De kinderen van de Zondagschool hadden eenig geld bijeen gebracht, om haar iets te geven. De keuze viel op een mand met bloe men en een sieraad. Dat zulks voor de jubilaresse een groote verrassing was, hoeft nauwelijks vermeld- De kinderen werden getracteerd en zongen nog eeni- ge liedjes. Mevr. Bakker sprak hierna haar grooten dank uit voor het aange bodene. En waren door verschillende ingezetenen ook nog bloemen gebracht, zoodat deze dag voor mevr. Bakker tot een onvergetelijken zal blijven. ZUID-BEVELAND. KLOETINGE. Onder groote belang stelling werd Zaterdagmiddag op de al- gemeene begraafplaats alhier teraarde besteld het stoffelijk overschot van wij len den heer Willem Frederik Karei Lenshoek, geboren 26 Juni 1863 te Wol- faartsdijk. Bij het graf werd het woord gevoerd door burgemeester Zandee die memo reerde dat Kloetinge in hem van 1899 af een goed burger heeft gehad, welke de ingezetenen met raad, doch bovenal met daad bijstond. Van September 1911 tot September 1927 diende hij deze ge meente als Raadslid en liet zich kennen als buitengewoon ijverig en onpartijdig. Zijn weloverwogen meening gaf hij niet gemakkelijk prijs. Met een groet na mens alle ingezetenen besloot de burge meester, de familie er op wijzende dat de overledene in en verre buiten Kloe tinge met eere zal worden genoemd. Vervolgens sprak de heer W. Kake- beeke die schetste het groote verlies, dat in het bijzonder de naaste familie had getroffen. Spr. herdacht de over ledene als Raadslid van 's-H. Arends- kerke, daarna als lid van het Burger lijk Armbestuur van Goes en ten slotte als tenslotte als wethouder dezer ge meente. Hij noemde hem een baanbre ker in Zeeland op het gebied van de fruitteelt en een strijder voor het land bouwonderwijs. Als lid van de besturen van de Zeeuwsche fruitteelt Mij. en de Bathpolders nam hij een voorname plaats in het Zeeuwsche leven. Namens het personeel sprak daarna de heer P. Arnoldi te Goes die den overledene dank bracht. Hem te die nen is het personeel altijd een lust ge weest want ten allen tijde toonde hij als patroon zijn medeleven met hun be langen. KRUININGEN. Zaterdagmiddag had alhier de eindles plaats van den cursus voor Lindbouwhuishoudonderwijs waar voor veel belangstelling was. De heer Scheele-de Putter, voorz. van den Kring Oost Zuid-Beveland der Z.L.M. heette allen welkom inzonderheid het gemeen tebestuur van Kruiningen, het bestuur van den Boerinnebond, oud-leerlingen en burgemeester Dominicus van fRilland. Het deed spr. genoegen dat zoovelen belang stellen in het onderwijs van mej. Kome, mej. wan As, mej. Voerman en den heer Jansen Verplanke- Nadat de leerlingen het Zeeuwsche Volkslied ge zongen hadden werden docr de leiders van den cursus verschillende vragen ge daan over: koken, naaien, plantkunde, be mesting, fruit- en groenteteelt. Een op stel van mej. N. Louisse van Waarde en Neeltje Duindam alhier over een tweetal excursies werden met applaus beloond. Aan alle 19 deelneemsters kon een diploma worden uitgereikt, hetgeen bij verhindering van den burgemeester door wethouder Kok met een toepas selijk woord geschiedde nl. aan J. Bom, Waarde, A. Cok, N. A. Duindam, J. Krijger, N. P. Louisse, Waarde; J. van Nieuwenhuize, H. v. Noorden, P. E. Po- leij, E. P. Poleij, M. Steenpoorte, J. M. Verburg, C. B. G. Vermeulen, F. P. Wa terman, Waarde, J. Wondergem, J. Weststrate, J. C. Wiskerke, G. West- veer, M. v. Noorden en G. Openeer. Mej. C. Vermeulen dankte de onderwijzeres-' sen en onderwijzer voor het gegeven onderwijs, het gem. bestuur voor de medewerking en den concierge voor de goede zorgen, en overhandigde namens de cursisten aan elk een passend geschenk en een mand bloemen aan dokter Nieuwenhuize voor de lessen in E. H. B. 0- De secr. der Z. L. M. ir. Dorst feliciteerde de cursisten met hun diploma en hoopte dat het geleerde in hun verder leven in toepassing ge bracht zal worden, en sprak een warm woord voor de Ver. van Oud-leerlingen en de Ver van Boerinnen en andere Plattelandsvrouwen. Ook dankte spr. voor de medewerking van het gem. be stuur. Nadat de Voorz. Scheele nog zijn felicitatie daaraan had toegevoegd en voor de groote belangstelling gedankt had, werd thee gepresenteerd, waarna dokter Nieuwenhuize met behulp van lichtbeelden eenige gevallen van eerste hulp bij ongelukken behandelde. Tot slot nog een gezellig samenzijn. Ellewoutsdijker. Het is ons als regel niet mogelijk, per ingezonden stuk com mentaar op Raadsbesluiten te leveren was het einde er van weg. Pas indien alle andere mogelijke middelen van verweer uitgeput zijn kan, als regel, overwogen worden de zaak in de cou rant aanhangig te maken. ROERMOND—MIDDELBURG 0—0. De Middelburg-verdediging weerstaat de Roermond» aanvallen. Roermond-voorhoede, opgestuwd door haar middenlinie. Het was een lust het verdedigen van onze stadgenooten gade te slaan, doch daartegenover was de onmacht van de voorhoede teleurstel lend. Scheidsrechter Israëls deed zich als een prettig en kundig arbiter ken nen. Men was algemeen van opinie dat Middelburg een vergeefsche reis zou maken. Doch het hoogliggende veld, hoewel vanzelfsprekend glad, was goed bespeelbaar. Wegens het slechte weer het bleet bijna steeds regenen waren er nog geen 2000 toeschouwers, die evenwel niet karig waren met, steeds sportief, hun club aan te vuren. De wedstrijd. Middelburg bood haar gastheeren bloemen aan. De eerste Roermond-aan val werd onderbroken door Leijnse. Merk zond daarop een te zacht rollertje in. De elftallen wogen al aanstonds te gen elkaar op. Een aanval van den vlug gen rechtsbuiten van Roermond werd door Hertogs corner gewerkt. Met een ver schot van den spil Delil had Vij geboom geen moeite. Hesseling met een vrij veld voor hem trapte den bal te ver vooruit, zoodat de Roermond-keeper kon ingrijpen. Middelburg bleef eenigen tijd in den aanval. Becks zette voor, doch Merk schoot over. De vleugelspelers van de gastheeren bleven steeds gevaarlijk en de Middelburg-halfs deden goed, ze streng te bewaken. De middenvoor Pub- ber was hier niet de aangewezen leiden de man. Een gevaarlijk moment voor het Middelburg-doel ontstond toen Vijge boom op e,en hoogen bal toeliep, doch Leijnse nog trachtte weg te koppen. Hij raakte den bal maar half en het leder vloog rakelings over doel. De Roermond-spil probeerde het te vergeefs met verre schoten. Neuféglise loste een scherpen schuiver in den hoek, welke de keeper slechts vallend wist machtig te worden. Een spannend mo ment. Even daarna ging een kans verlo ren doordat Hesseling in den grónd trap te. De rechtsbinnen Pijpers (een van de drie gebroeders die in dit elftal spelen) loste een verraderlijk schot, doch Vijge boom was op z'n post. Roermond kreeg verschillende corners te nemen die niets opleverden. De rust ging in met blanken stand. Na de rust kwam de thuisclub ver woed opzetten. Middelburg trok geheel in de verdediging. De R.-voorhoede bleef onmachtig. Op slechts enkele meters van doel schoot de middenvoor nog over. Na een kwartier werkten de groen-witten zich even los, waarbij een goede kopbal van Hesseling dient vermeld. Verschil lende kansen van Roermond werden er geschapen, doch telkens was er een Mid delburg-been dat redding bracht. In het halfduister vanwege een felle regenbui, grabbelde de R.-keeper een bal van voor de voeten van Merk weg. Middel burg ontsnapte daarna een paar maal op gelukkige wijze aan doorboring. Een schuiver van Becks leverde voor den Roermond-keeper eenige moeilijkheden op. Naarmate de tijd verstreek, zette Roermond alles op alles, doch de Mid delburg verdediging hield stand. Een scherp schot van den middenvoor hield Vijgehoom er keurig stompende uit. In de groen-witte voorhoede was alle ver band zoek, zoodat deze voor Roermond geen gevaar opleverde. Het bleef de vraag, of Middelburg vol zou houden. Een vrije schop even buiten het straf schopgebied, werd door den Roermond- spil juist over de lat geschoten. Met Mid delburg in den aanval, kwam het einde. De groen-witten hadden volgehouden. Het was een ware opluchting voor het kleine groepje Middelburgers, toen het eindsignaal een einde maakte aan het voortdurend bestoken door Roermond van de Middelburg-defensie, die van geen wijken wist. Het eerste puntje is dus binnen. Voetbalveld te Souburg in gebruik genomen. Zaterdagmiddag werd te O. en W. Souburg het voetbalveld van de Sport- vereeniging Souburg (S.V.S.) in gebruik genomen. De voorzitter der vereeniging, de heer H. Faasse, heette alle belang stellenden hartelijk welkom. Spr. bracht hartelijk dank aan allen die meegewerkt hadden aan de totstandkoming van het terrein. De heer Baan, voorzitter van de P.Z.E.M.-club, wenschte S.V.S. van harte geluk met dit terrein en bood de club een bloemenmand aan- De Rit- themsche voetbalvereeniging wenschte eveneens S.V.S. geluk en bood haar bloemen aan. Verder werden nog geluk- wenschen uitgesproken door den heer De Boer, voorz. van den Walcherschen Voetbalbond, en den heer Koole, eige naar van het terrein. De voorzitter van S.V.S. werd bij mon de van den heer Terwiel dank gebracht voor hetgeen hij voor de vereeniging heeft gedaan. De voorzitter zei daarna alle sprekers hartelijk dank voor hun gelukwenschen en deelde mee dat S.V.S. alleen op Za terdag wil spelen en dat de vereeniging 46 leden telt. Hierna werd een vriendschappelijke wedstrijd gespeeld tusschen S.V.S. en de P.Z.E.M., waarvan de uitslag was 30. S.V.S. werd daardoor winnaar van den mooien zilveren beker, door de Am- stel Bierbrouwerij voor dezen wedstrijd beschikbaar gesteld. Een medaille, door den heer P. Noels uitgeloofd, werd uitgereikt aan de P.Z E.M.-club. Evenals de zonneschijn, geeft Sloan's Liniment warmte en verdrijft het de rheumatische pijnen doordat het den bloedsomloop stimuleert Gebruik daarom Sloan's bij spit, lendepijn, jicht en tegen alle spierpijnen! Wrijf Sloan's zachtjes op de pijn» lijke plaatsen - masseer niet! VERDRIJFT P IJ (Ingez. Med.j Oostkapelle. Vtan 29 Maart tot 5 April. Bevallen: M. v. d. Erjk geb. Hijbeek z.; J. Janse geb. de Kam, d. Ritthem. Over de maand Maart. Bevallen: Ma. Boone-Janse, d., Ca. Pa. Back-van der Ende, d, V rou wenpolder Van 31 Maart tot 6 April. Getrouwd: R. W. Goedhart jm. 27 j. en D. van Tatenhove jd. 29 j. 's Heer Arendskerke. Over de maand Maart. Getrouwd: J. Harinck, 18 j. en H. Wa genaar, 17 j. Bevallen: L. Welleman, geb. Schaalje, d. P. de Kooning, geb. Koens, z. J Vermeulen, geb. de Jonge, z. A. Traas, geb. de Jonge, d- P. J- Cab- boort, geb. Zweedijk z. L. Goedegebure, geb. de Murre, d. P. Remijn, geb. van den Dries, z. M. Sanderse, geb. Roest, z. C. J. Braamse, geb. Mulder, z. G. de Koeijer, geb. Speijkers, z- C. Menheere, geb. van Bremen, d. C, de Jonge, geb. Vette, z. P. Murre, geb. Kerkhove, d. Overleden: P. Huige, 55 j., vrouw van A. M. Hoondert. M. A. Braamse, 61 jaar, man van J. Westerweele. A. Re mijn, 88 j., weduwn. van A. de Maaker. J. Moerdijk, 53 j„ man van M. van Dalen, M- Braam, z. 4 mnd. G. Mul- lie, 75 j., weduwn. van A. Stevense. Kapelle. Ondertrouwd D. Minnaard, 28 j. te Ierseke en J. C. van Driel jm. 18 j.; J. J. Weststrate, 21 j. te Kattendijke en A. Paauwe 18 j. j.d. Getrouwd: P. Corstanje, 29 j. j.m. te Borssele en H. M. Goeree, 22 j. j.d.; M. de Jager, 32 j. en K. Mol, 25 j- jd. Bevallen: S. M. v. Pienbroek, geb. Ma- rits, d-; E. de Jager, geb- Wagenaar, d.; K. Ganseman, geb. De Koeijer, z,; E. Veerhoek, geb. Verheule, d. Overleden: W. M. Glas 65 j., wed. vL J. van Koeveringe; J. J. van Óverbeeke" 44 j. echtgen. v. J. E. Hanson; P. Evers- dijk 69 j., wedn. v. M. Marits; J. S, van de Velde, 28 j., echtgen. v. J. J. Evers- dijk; A. Rottier, 41 j., echtgen. v. L. T, de Kam. (D. Z.) Nisse. Over Maart. Getrouwd G. Paauwe, 30 j. jm. te Heinkenszand en M. C. de Jager, 25 j. jd. Bevallen K. H. Bosman geb. Van Schaik, d.; A. W. Jeronimus geb. Breu- re d.; C. Bosman geb. Proos z.; J. Boon man geb. Boonman z. (D. Z.) Ovezand. Bevallen C, Zuidhof geb. Dobbelaar z. Overleden: H. Smit, 75 j., wed. van M. Weststrate. (D. Z.\ Maandag 8 April. Jaarvergadering Burgerafd- Pro Rege spr. ds. A- H. Oussoren, Militair Tehuis 8 u. Dinsdag 9 April- Optreden van prof. dr- K, Schilder voor de Centr. Anti-Rev, Kiesver. Schutters hof 8 uur. Dinsdag 9 April. Spreekbeurt door mr. G. A- Boon lid der 2e Kamer, voor de Liberale Staatspartij „De Vrijheidsbond", afd. Middelburg. Soc- de Vergenoeging 8,15 uur. GOES. Maandag 8 April Dinsdag 9 April v

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6