8INNENLAND. ZEELAND. ÜIDDEIBURG. GOES. NEDERLANDSCH FABRIKAAT DUBBEL ZUIGVERMOGEN LAAGSTE PRUS BUITENGEWONE CONDITIËN VRAAG DEMONSTRATIE FILIAAL VELO WASCHMACHINE Mij. SLUIS. derde der öpeischbarje verplichtingen aldus gedekt waren, terwijl de toestand bij deze instelling sindsdien nog eerder slechter is geworden. De Fransche regeering heeft deze week zeer demonstratief te kennen ge geven, dat zij er niet aan denkt het slechte voorbeeld van België te volgen. Met nieuw aan te munten goudstukken zal de rente op Fransche staatsfondsen worden betaald, wat aan de laatste een speciale attractie verleend. Mede in bet vooruitzicht hierop heeft de beurs ctn krachtig herstel van Fransche staats fondsen te zien gegeven. Nederlandsche en Ned. Indische staatsleeningen, provinciale en gemeen- te-leeningen, alsmede pandbrieven, ble ven gedurende de geheele week nog aan geboden. Toch mag men hopen, dat deze verkoopbeweging spoedig zal doodloo- pen. De verkoopen van obligatiën, die ge paard gingen met vraag naar aandeelen, gaan voor een groot deel van het buiten land uit, wat wel duidelijk daaruit blijkt, dat vooral de fondsen, die behalve te Amsterdam ook op verschillende buiten- landsche beurzen worden verhandeld, de grootste kooplust blijven trekken- Weer hebben Koninklijke Petrolfeum, Philips Amsterdam Rubber in het middelpunt der belangstelling gestaan, maar ook de meeste andere aandeelen konden een meer of minder belangrijke koerswinst boeken. Unilever stegen weer boven ae 90 pet., hoewel het aangekondigde slot- dividend van 2 pet., waardoor het divi dend over het geheele jaar op een 4 pet. basis wordt gehandhaafd, niet boven de verwachtingen uitging. Eerder had men, gezien de bevredigende resultaten van verschillende ondermaatschappijen van het Unileverconcern, op een kleine ver hooging van het dividend gehoopt, Vast waren ook Nederlandsche Ford en Pa pierfabrieken van Gelder, de laatste op de mededeeling der directie in de jaarvergadering, dat er kans op is, dat de voorloopige contingenteering van pa pier in een definitieve zal worden om gezet, terwijl men de stellige belofte van de regeering heeft, dat deze de papier industrie niet in den steek zal laten. Suikeraandeelen werden gunstig be ïnvloed door de berichten, blijkens wel ke de Indische regeering, op instigatie van enkele groote suikerconcerns in Ne derland, die de situatie der suikermarkt optimistischer bezien dan men in Ned. Indië doet, overweegt, den op maximum 455.000 ton vastgestelden suikerplant tot 700.000 ton te verhoogen. Rubberaandeelen konden eveneens nog wat in koers verbeteren, al blijft de situatie op de rubbermarkt ten achter bij de verwachtingen, welke men als ge volg van de restrictie had gekoesterd. In den loop van Maart is de rubberprijs te Londen, omgerekend in Nederlandsch geld, met bijna 3% cent per half kg te- ruggeloopen en na het nieuwe besluit van het Internationale Restrictie-Comi té tot verhooging van het restrictie-per- cqntage is slechts een gering herstel in getreden. Wel zal, volgens een voorloo pige raming, de wereldexport dit jaar ca. 20 pet. kleiner worden dan het vorige jaar. Het verbruik in verschillende lan den is echter aan het verminderen; voor al in Duitschland, dat in de eerste twee maanden van dit jaar nog geen 75 pet. importeerde van de hoeveelheid rubber, die het vorige jaar in dezelfde periode werd betrokken. Amerika daarentegen heeft in Januari en Februari meer rub ber verbruikt dan het vorige jaar, even- 0. 0. 0. 0. 0. Oo 0. Oi 0a 0a Ongeregelde opstellen over ongewone onderwerpen, opvallende ontdekkingen of opmerkenswaardige onderzoekingen. als Engeland. Het zal van de verdere economische ontwikkeling in al deze landen afhangen, of het totale wereld- verbruik zich per saldo op het niveau van het vorige jaar kan handhaven. Ofschoon de indruk van de monsters voor de eerste tabaksinschrijving niet onverdeeld gunstig is, konden tabaks- aandeelen in koers aantrekken m Hieronder volgt een overzicht van het koersverloop: 4 Nederl- 100%— 98%—'99%. 3% Nederl. 100—98. 3 Nederl. 91%—87% 2% N.W.S. 78%—75% 4 Ned. Indië 99%—96—98 Kon. Petroleum 144%142%151. Philips' 225—221%—233. Unilever 88%—92—90% Ned. Ford 255—247—260% Koloniale Bank 36%35%40% H.V. „Amsterdam" 175%—173%—185 N.I.S.U. 85%—94 Amsterdam Rubber 9896—101, Deli Batavia Mij. 146149. DAMES, om ook kennis te maken met onze voortreffelijke Amilda-huidcrême ontvangt U bij een tube IVOROL-tandpasta tijdelijk een tube AMILDA gratis. IVOROL in tuben van 40 en 60 ct. R5T3 NHARDT MAAKT IS GOED" (Ing. Med.) DE NIEUWE INSPECTEURS VAN DEN LANBDOUW. Het Tweede Kamerlid Lovink (c.h.) heeft den minister van oeconomische zaken gevraagd: Is de minister bereid mede te deelen uit welken post der Rijksbegrooting de zeer onlangs nieuw benoemde inspec teurs van den landbouw zullen worden betaald? SOCIAAL-DEMOCRATISCHE BETOOGING TEGEN HET NATIONAAL-SOCIALISME. De federatie Amsterdam van de S.D. A.P. en de Amsterdamsche Bestuurders bonden hadden Donderdag een „demo cratisch gezind Amsterdam" in het R.A. I.-gebouw bijeengeroepen om te betoo- gen voor de grondwettelijke rechten in Nederland. Het ging, zoo staat in het in zeer vele exemplaren verspreide mani fest, om eeji grootsch opgezette demon stratie, tegen de uit andere landen in gevoerde machten van dwingelandij en barbarisme, bedoeld als een antwoord aan de Russische en Duitsche dictatuur- aanbidders. Men zou deze werkelijk massale de monstratie ook een reactie kunnen noe men op die, welke de N.S.B. uit het hee- le land Zaterdag en Maandag op haar jaarlijkschen landdag in de hoofdstad ge houden heeft. De voorbereiding er van schijnt althans eerst na deze wapen schouw van de nationaal-socialisten ter hand genomen te zijn en uit alles bleek duidelijk, dat zij opgezet was om duide lijk de getalsterkte aan te toonen van het groote deel van de Amsterdamsche bevolking, dat zich tegenover de N.S.B. stelt. De meeting had overigens wat de uiterlijke organisatie betreft, een buiten gewoon karakter, een vorm, die dezen avond voor het eerst is toegepast, en waaraan men den naam van „ketting demonstratie" gegeven had, d.w.z. het Met Tillema naar Apo-Kajan. H. F. Tillema is een van de vele merk waardige Nederlanders, wier lot en leven onverbrekelijk met onzen Oost verbon den zijn. Zijn vader grootvader van moe derszijde van schrijver dezes was hoofd der school in het Friesche dorpje Echten, aan de Tjeuke meer- Hendrik Freerk Tillema studeerde voor apothe ker te Groningen, na volbrachte stu die trok hij naar Nederlandsch Oost In dië. Hij werd apotheker in Samarang. Al dra bevredigden verschillende hygiëni- sche toestanden hem niet, en, met een eigen mineraalwaterfabriek van zeer streng-hygienischen opzet bij zijn 1 apotheek begonnen, breidde zijn belang- stelling zich steeds verder en in de diep- te uit. onderwijl langzaam ombuigende van de uitoefening der artsenijbereid- kunst naar de algemeene en sociale hy giëne. Met de sterke vasthoudendheid van den Fries, zijn universitaire scholing èn een warm hart voor den bruinen broeder, zette Tillema zijn krachten en gaven aan het werk ter bereiking van dit groote doel: verbetering van de hy giënische levensomstandigheden van de inheemsche bewoners van den Neder- landsch-Indischen archipel, teneinde al dus tot de bevordering van hun levens geluk bij te dragen. i Een zoodanige doelstelling bracht me de de bereidheid tot het aanvaarden en voeren van strijd. Tillema was strijd vaardig en hij voert tot op dezen dag zijn krijg tegen hygiënische wantoestanden, voor verheffing van het zedelijke en VELOSTOFZIIIGER (Ingez. Med.) was niet een vergadering, maar een se rie van zeven vergaderingen .Van zeven verschillende punten der stad trokken groote groepen demonstranten naar het R.A.I.-gebouw. De vertrekpunten en de vertrektijden waren zoodanig geregeld, dat steeds on geveer 5000 demonstranten het gebouw en wel de kleine tentoonstellingshal, konden binnentrekken. Daarna gingen de deuren dicht en begon een vergade ring, die telkens ruim een half uur duur de, waarna de betoogers weer vertrok ken, om plaats te maken voor een vol gende groep. (N. R. C.) DE TOESTAND IN ONZE NOORDZEEBADPLAATSEN. De Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Rijnland te Leiden heeft 'n adres gericht tot den minister van oeco nomische zaken, waarin gewezen wordt op den economischen achteruitgang van de seizoenbedrijven in onze Neder landsche Noorzee-badplatsen. Duitschland trekt eenerzijds door versterkte progaganda, spoorwegreduc ties, reismarken enz. zeer vele Neder landers tot zich en anderzijds belet dit land door de bepaling dat een Duitscher niet meer dan tien R.M. naar Neder land mag medenemen, eiken toevloed van eigen landgenooten naar onze bad plaatsen. Adr. vraagt de aandacht voor het denkbeeld, gepropageerd door 't Grand Hotel Kurhaus Huis ter Duin te Noord- wijk a/Zee om met Duitschland een reis- deviezen-overeenkomst te sluiten in den geest van die welke Zwitserland heeft verkregen, naar welk land boven de toegestane R.M. 60.voor de eerste maand R.M. 700 en voor de tweede en derde elk R.M. 500 kan worden mede genomen. DE BELANGEN VAN DE VISSCHERIJ. Weinig of niet behartigd bij de handelsverdragen van den laat- sten tijd. Het Tweede Kamerlid Vos (lib.) heeft den ministers van oeconomische zaken en van buitenlandsche zaken de volgen de vragen gesteld: Is het den minister bekend, dat het bevreemding heeft gewekt, dat bij de handelsverdragen, die den laatsten tijd gesloten zijn, de belangen der vissche rij maar weinig of njet zijn behartigd? Kan de minister vrijheid vinden mede te deelen, welke de redenen zijn, die er toe hebben geleid, dat voor de visscherij geen voordeelen zijn bedon gen? Is de minister bereid te overwegen voortaan aan de delegaties, aan wie de voorbereiding van handelsverdragen is opgedragen, een deskundige voor de visscherij toe te voegen? Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door den Agent P. A. SOMERS, Zuiddijkstraat 36. menschelijke peil van den inlander door hem gezondere levensvoorwaarden te brengen. Als gefortuneerd man vele jaren ge leden uit Indië teruggekomen heeft hij zich onverdroten en ononderbroken aan den arbeid gezet; tal van fraai geïllu streerde en met overweldigend feiten materiaal gedocumenteerde deugdelijk wetenschappelijke werken van zijn hanl op het gebied der sociale tropen-hygiene zagen het licht. Meestal werden druk en verspreiding onder Nederlandsche en Indische autoriteiten geheel door Tille ma zeiven bekostigd: hetgeen hij in den Oost verdiend had, diende zijns inziens den Oost weer met rente ten goede te komen. Eenige malen maakte Tillema, aan vankelijk te Groningen en Paterswolde, later te Bloemendaal woonachtig, nog studiereizen naar Indië en met rijk en zeldzaam materiaal beladen kwam hij', dan weer in Nederland terug. Zijn onmiskenbaar groote verdiensten voor onzen Oost zijn onder het ministerie Cort van der Linden erkend door z'n be noeming tot officier in de Orde van Oranje Nassau; dit eer- en gunstbetoon heeft hem echter, gelijk een fatsoenlijk man past, nimmer weerhouden bij het geen hij schreef en zeide, uitsluitend datgene te betoogen, hetwelk in het be lang van Indië was, zoo als hij dat belang zag. i Een latere minister heeft hem deswege' eens in de Kamer, meer grievend dan juist, den monomaan-hygiënist genoemd; de vertaling van zijn werken, vanwege de Rockefeller Foundation en talrijke andere erkenning van de waarde van zijn werk zoowel als van zijn persoon- J lijke onbaatzuchtigheid door de echte i kenners van de tropen-hygiëne zullen j echter een pleister op deze wonde ge- j Iegd hebben terwijl de geestelijke verdieping van Tillema's inzicht, die on der anderen tot uiting komt in zijn stre De poort van het Schuttershof, De groote veranderingen, die verle den j,aar in het oude Schuttershof-com plex hebben plaats gevonden, hebben er toe geleid dat de oude poort, die aan den Molenberg het terrein afsloot, moest worden afgebroken. Deze poort, opge bouwd van zandsteenen blokken, met twee steenen waarop handbogen (slecht zichtbaar overigens) in de zwikken, en bekroond door het wapen der confrérie van Sint Sehastiaan, was blijkens het boek, dat mr. G. N. de Stoppelaar over dit Schuttershof heeft geschreven, in 1642 gemaakt, toen het terrein, liggende op de „caye" achter het hof, werd be bouwd. Door de goede zorgen van den nieu wen eigenaar voor het Schuttershof en van het gemeentebestuur, dat het werk in werkverschaffing wist te doen uit voeren, is thans de monumentale poort op zorgvuldige wijze herplaatst op een andere uitgang van het voormalige hof, nl. in de Beddewijkstraat. Deze plaats eigende zich daartoe bijzonder, want hier was reeds bij den bouw van het Schuttershof in 1594 een poort gesteld, in het midden versierd met een beeld v,an Sint Sebastiaan, den beschermheili ge der confrérie, en twee beelden van schutters ter weerszijden. Het eerste beeld is bij! de amotie dezer poort, waar van men in de Chronijk van Smallegan- ge een afbeelding vindt, verloren gegaan: de door Hans Campenhout vervaardig de schuttersbeeldjes prijken nog thans boven den ingang van het Schuttershof aan de Vlasmarkt. Dorus Rijkers Fonds. Te beginnen met Maandag zal alhier de jaarlijksche collecte plaats hebben ten bate van het Dorus Rijkersfonds. Zooals men weet is het doel het vel lichten van den levensavond van oud redders en weduwen van hen, die jaren lang tallooze malen hun leven waagden om dat van in nood verkeerende mede- menschen te redden- Zonder een flinke opbrengst der in den lande gehouden collectes is dit niet wel mogelijk. Wie is zij? Moesten wij gisteren vragen naar een wielrijder, thans vragen wij of de wiel- rijdster, die Donderdag op de Kade be trokken was bij een aanrijding, toen een met een paard bespannen voertuig plotseling de straat over stak zich in haar eigen belang bij de politie zou wil len aanmelden. JUBILEUM WATERLEIDING MIJ. „ZUID-BEVELAND". Na de rede van den voorzitter van den Raad van Toezicht, den heer Joh. Pilaar, werd het woord gevoerd door den Commissaris der Koningin, jhr. mr. J. W. Quarles van Ufford. Spr. uitte zijn har telijke gelukwenschen, ook namens het Prov. Bestuur, met het jubileum van de Waterleiding Mij. Spr. bracht hulde aan allen,' die het initiatief tot de oprichting ven naar het begrijpen van den geloofs achtergrond van hetgeen hij aan anders onverklaarbare gebruiken, zeden en ge woonten waarnam, hem zeker even eens gemakkelijker over klein-mensche- lijke miskenning en misverstand heen geholpen zullen hebben. Deze min of m,eer persoonlijke in leiding ter kenschetsing van een in Ne derland, mede door zijn bescheidenheid, I te weinig gekende en soms dan nog mis kende hygienist-ontdekkingsreiziger van J overigens internationale faam, moge vooraf gaan aan het verhaal van zijn j laatste reis naar de binnenlanden van Borneo. 1 Op omstreeks 60-jarigen leeftijd heeft Tillema het nog bestaan een reis te maken naar het hartje van Borneo, een paar maanden het oerwoud in, ten einde de sociale en hygiënische toestan den onder de Dajaks van Apo-Kajan te bestudeeren. Apo Kajan is het gebied aan den bovenloop der Kajan of Boeloengan- rivier. Het ligt in de residentie Z. en O. afd. van Borneo, afd. Boeloengan. De Westgrens vormt het Ihan-gebeijste, aan welks overzijde het onder Britsch protectoraat staande Serawak ligt; de hoogste bergtop in den omtrek is de Boekit Batoetiban (1700 m.)_ De eenige weg om in Longna- wan, de hoofdplaats te komen is in open roeibooten de rivier op te va ren, een afstand van hemelsbreed 330 km, in werkelijkheid echter zeker een 500 km, door stroomversnellingen, in den regen of in den gloeienden tropen zon Het Apo Kaian-gebied is een onder- afdeeling, die bestuurd wordt door een officier van de landmacht, met den titel van fungeerend-controleur Binnen- landsch Bestuur. Zijn territoor heeft; ruw geschat, de helft der oppervlakte van heel Nederland; daar wonen een 17.000 inboorlingen (Apokajan-Dajaks) en verder, volgens onze ietwat schaar- sche gegevens.. 10 Europeanen en, mi der Mij. namen en de plannen uitvoer den. Men had aanvankelijk gedacht aan een publiekrechtelijke samenwerking, doch dit bleek onmogelijk. Toen kwam men tot de N.V., in die dagen betrekke-- lijk iets nieuws op dit gebied. Het Prov. Bestuur stond aanvankelijk op 't stand punt, dat het Rijk garant moet zijn. Met de Thoolsche waterleiding kwam een verandering in dit standpunt. Spr, zou wenschen, dat men allerwege het belang van goed drinkwater besefte. In Z. Vlaanderen dacht men 2? jaar geleden ook over een waterleiding, doch daar is ze er nog niet. Het Prov. Bestuur is ver heugd, dat deze Mij. zoo gezond is, en het hoopt, dat ook voor Noord-Brabant en een deel van Walcheren een oplos sing zal worden gevonden. Spr. dankte allen, die de Mij. op zoo verdienstelijke wijze leiden. Spr. bracht allen dank, ook namens de hoogste regeering, en deelt mede, dat het H.M. de Koningin behaagd had, de verdienste van den voorzitter van den Raad van Toezicht, den heer Joh. Pilaar, te erkennen door hein te benoemen tot officier in de orde van Oranje-Nassau. (Applaus.) De heer Lietaert Peerbolte feliciteerde daarna de N.V. en den voor zitter met de hem verleende onderschei ding. Spr. bracht de gelukwenschen van den minister van sociale zaken over. De algemeene ervaring is, dat waar men eenmaal de waterïeidding heeft, men deze voor geen geld ter wereld wil missen. Het Zuid-Bevelandsche voor beeld is op vele plaatsen in den lande nagevolgd. De voorzitter van de vereeniging van burgemeesters en secretarissen op Zuid en Noord-Beveland, en secretaris van den Raad van Toezicht, mr. dr. Mes, feliciteerde den hr. Pilaar eveneens niet zijn onderscheiding. Verder wees spr, op het aandeel, dat de Ver. van burge meesters en secretarissen in de tot standkoming der waterleiding had. Spr. uitte zijn waardeering voor het werk der waterleiding mij. Alle gemeenten, ook de kleinste, kunnen nu water krij gen. De hr. Moerman, sprekende na mens het personeel, bood de maatschap pij zijn gelukwenschen aan, en zeide, dat het personeel gemeend heeft een stoffelijk blijk van zijn gevoelens, te moeten geven. Na rijp beraad besloot men de maatschappij een plaquette te schenken, met de beeltenis van den di recteur, ir. Jan van Poelgeest. Hij toch, aldus spr. is de man, die haar al deze jaren met zeer veel takt en voorziehüg- beleid heeft bestuurd en doen groeien. Spr. besloot met den voorzitter de fraaie plaquette aan te bieden. De hr Pilaar onthulde hierna onder luid applaus de plaquette Ver volgens uitte spr. zijn dank aan H. M. de Koningin, voor de hem te beurt ge vallen onderscheiding, en aan de spre kers voor de gelukwenschen. In 't bij zonder dankte spr. het personeel. Het had geen beter geschenk kunnen geven dan het borstbeeld van den directeur, want wat de maatschappij is, heeft de heer Van Poelgeest van haar gemaakt, (Applaus). Hierna vertoonde dr. Van der Sleen, nutieus geregistreerd, 1 Chinees. Van zijn reis, de Kajan-rivier op, naar de hoofdstad van dit gebied, Longna- wari, heeft Tillema een film opgenomen, en het Kon. Aardrijkskundig Genoot schap, in samenwerking met het Kon. Kolon. Instituut te Amsterdam, heeft dezer dagen in de groote iaula van laatstgenoemde instelling die film ver toond, door den heer Tillema zelf toe gelicht. Van de ons vriendelijk gewor den uitnoodiging, deze vertooning bijf te wonen, maakten wij gaarne gebruik: tot ruim vier uur in Middelburg aan een vergadering deel genomen hebbende, bracht een taxi ons n,aar 't vliegveld Vlissingen, en omstreeks zes uur zaten wij aan den maaltijd in Amsterdam, om 8 uur in het Koloniaal Instituut in 's lands hoofdstad. Wel een sprekend be wijs, dit tusschen twee haakjes opge merkt, hoe het moderne snelverkeer, met name het luchtverkeer, ook zijn ideeële w,aarde heeft door het schep pen van nieuwe mogelijkheden op cul tureel gebied. Tillema is geen cinéast, en hij geeft zich daarvoor ook niet uit. Hij! Ke'eft deugdelijk leeren fotografeeren, en in plaats van levenlooze plaatjes fotogra feert hij nu levende beelden. Zoo is zijn Apo-Kajanfilm ontstaan. Het eigenlijke draaiboek was een logboek door het oog van den onderzoeker gezien. De film begint met het-inschepen aan de monding der rivier. Geen stoomboot brengt den reiziger naar het oord zijner bestemming: feen open platboomde prauw, lang, vrij smal, met scherpen voorsteven, en voortbewogen door pa gaaiende roeiers.. De prauwen worden volgeladen met levensmiddelen, medicij nen en wat niet al. En alles gaat in dichtgesoldeerde blikken. Zoo trekt het konvooi dan de breede rivier op: heen langs de kanten, in den neer stroom, terug, stroomafwaarts, in het midden. Roeiers dat die Dajaks zijn! Kerels- werk is het, kranige schipperskunslt van de bovenste plank. En schijnbaar on vermoeibaar trekt en peddelt dat den langen, langen stroom, opwaarts. Soms is de rivier te onstuimig, te gevaarlijk met zijn rotsen en kolkende stroom versnellingen; dan wordt blik voor blik langs een oeverpaadje hoogerop «gedra gen en de prauwen worden leeg, soms zelfs onbemand, door de stroomversnel lingen gehaald. En steeds is Tillema er met zijn filmcamera bij, trachtende met alle middelen der moderne optiek de bezwaren van 't soms schaarsche licht te overwinnen. Filmshots van een soms zeldzame schoonheid, altijd van groote belangwekkendheid, zijn zoo ontstaan! Tot we dan eindelijk in Longniawati, oij den Europeeschen dokter De Rooy aankomen. Daar heeft Tillema dan verder een groot deel van zijn film opgenomen.: tal van godsdienstige en ritueele gebruiken, tot offerandes van dieren toe; het dui- velbannen, j,a zelfs een speciaal i'oor hem geënsceneerde koppen-sneltocht met een de werkelijkheid soms even angstig benaderend schijngevecht toe! Vele van de statige ritueele dansen, van mannen en van vrouwen, kleederdrach ten, muziekinstrumenten, in het vergeet boek geraakte weeftechniek en potten bakkerij, en tenslotte, met een aller merkwaardigste verwantschap aan onze huidige Europeesche samenleving, een roeiwedstrijd tusschen versierde prau wen, ter eere van het bezoek van den resident jhr. Van Suchtelen. Dat was een varsity van inboorlingen in Bor neo's binnenland, geheel gelijk aan onze wedstrijden, maar met bovendien een primitieve schoonheid welke men hier in Eurooa daarbij niet meer vindt Met Tillema naar het Apo-Kajamge- bied geweest te zijn is een groot genot, vermoedelijk voor een ieder, zeker voor hem die, als schrijver dezes, het voorrecht bad zelf enkele F® in onzen Oost te kruisen. 3?S

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6