mam&. GOES. WALCHEREN. werkloos 995 mannen en 18 vrouwen; gedeeltelijk werkloos: 64 mannen en 5 vrouwen; niet werkloos 22 mannen. Al gemeen totaal vorige week 1096 bijge komen 37, afgegaan 29, over 1104. DE GASTHUIS-ADMINISTRATIE. Het tekort wordt lager In aansluiting op het, door het Cen traal Bureau voor Verilicatie enz., uit gebrachte rapport, 8 Februari j.l., inzake de geconstateerde onregelmatigheden in de administratie van het Gasthuis Oost- wal, bericht dat Bureau o.a- nog het vol gende: Aan de hand van de door ons samen gestelde saldi-iijsten zijn door den thans fungeerenden administrateur der instel ling alle debiteuren betreffende het dienstjaar 1934 tot betaling van het nog door hen verschuldigde aangeschreven. Het resultaat hiervan is, dat van het aan verpleegkosten over 1934 nog in te vorderen bedrag ad f 8,416,31 na één enkele aanmaning reeds een bedrag van f 5,645,85 ontvangen werd. Het niet ingevorderde bedrag ad f 2,770,46 wordt dan gespecificeerd, waarna de rapporteur vervolgt: Bij de afwikkeling der debiteuren over 1934 heeft zich tot op heden nog geen enkel geval voorgedaan, dat de aange schreven debiteur door overlegging van kwitantie of anderszins kon aantoonen zijn schuld te hebben voldaan. De debiteuren over de jaren vóór 1934 moeten nog worden aangeschreven. Dit zal geschieden nadat de werkzaamheden aan de jaarrekeningen 1933 en 1934 en aan de begrooting 1935 zullen zijn be ëindigd. Daar deze stukken inmiddels gereed gekomen zijn zal het debiteuren- onderzoek spoedig voortgezet kunnen worden. Het bedrag dat per 31 December j.l. door het Gasthuis aan diverse leveran ciers nog verschuldigd was, werd door ons uit de administratie afgeleid en be paald op 4.984.90. Na aanschrijving of ontbieding van de desbetreffende crediteuren door den tij delijk benoemden administrateur is ge bleken, dat een deel dezer schulden en wel tot een bedrag van 477.39 inder daad reeds betaald was. De geschorste administrateur heeft dus blijkbaar dit bedrag of in contanten of per giro aan de betrokkenen voldaan, zonder in zijn kasboek hiervan aantee- kening te houden, waarschijnlijk door dat de betalingsstukken in het ongeree- de zijn geraakt. Op grond hiervan zal o.i. het bedrag ad 477.39 alsnog in het kasboek onder de uitgaven opgenomen moeten worden en in mindering moeten worden ge bracht op het geconstateerde kastekort ad 1.250.—. Rekening houdende met de tot nu toe bekende feiten bedraagt het ten laste van den heer Adriaansen te brengen bedrag dan thans nog 420.01. Omtrent het resultaat van het debi teuren-onderzoek over de vroegere ja ren zullen wij t.z.t. nader verslag uit brengen. Zonder op het resultaat van dat on derzoek vooruit te loopen zijn wij van meening, dat, in verband met den uit slag van het onderzoek der debiteuren- posten over 1934 en der crediteurspos- ten, de afwikkeling der thans nog open staande vorderingen met meer gerust heid kan worden afgewacht. SALARISSEN GEMEENTE- PERSONEEL. 3 pet. kindertoeslag voorgesteld. Bij schrijven van B. en W. van 4 Juni 1934 werd in verband met de aange kondigde wetswijziging tot verhaal op de ambtenaren van een pensioensbijdrage van 10 de Commissie voor Georga niseerd Overleg uitgenoodigd, alle sala rissen en loonen van het personeel op nieuw te bezien en onderling te verge lijken, opdat eventueele oneffenheden zouden worden gelijkgestreken. Tevens werd 7 Juli 1934 verzocht om bij de samenstelling van het advies met betrek king tot een algemeene salarisherziening ook het vraagstuk van den kindertoe slag onder het oog te willen zien. Deze Commissie bracht op .12 Sep tember 1934 haar rapport uit waarin zij opmerkt, dat een technische (algemeene) herziening een uitgebreid onderzoek zou vereischen en veel tijd daarmede ge moeid zou zijn, hetgeen, in verband met de belangrijke vermindering van de netto-salarissen en loonen, niet ge- wenscht was. In een uitvoerig rapport trof zij een vergelijking van de salarissen van het ge- meentepersoneel met die van het rijks personeel en kwam zij aan het eind van haar rapport tot deze twee conclusies: 1. dat de salarissen en loonen van het gemeente-personeel in verhouding met die van het rijkspersoneel te laag zijn; 2. dat verhooging bij een herziening der salarisregelingen van het gemeente- personeel over de geheele linie plaats zal moeten vinden. Dit leek haar in verband met den alge- meenen toestand en in het bijzonder den financieelen toestand der gemeente Goes, op dat ocgenblik niet te verwezenlijken, weshalve zij adviseerde, tot een ver hooging van de loon- en salarisnormen met 5 pet., tegenover het verhoogde en verplicht gesteld premieverhaal van 10 pet., tengevolge waarvaan de inkomsten, welke cp 30 Juni 1934 netto werden ge noten, werden geconsolideerd, hetgeen haar onder de gegeven omstandigheden de meest rechtvaardige en ook de eenig mogelijke oplossing gaf. In verband met den financieelen toe stand dezer gemeente konden B. en W. aan dit advies geen gevolg geven. Het door verhaal van pensioensbijdragen vrijkomend bedrag was reeds gebruikt voor andere doeleinden en de noodige middelen tot verwezenlijking van het advies der commissie ontbraken. Toch meende B. en W. ter uitvoering van de circulaire van den Minister van 1 Juni 1934, waarbij hij in overweging gaf om, indien de salarissen reeds zóó laag zijn, dat deze niet verminderd kon den worden (met 10 pet. pensioensbij drage) ze met ingang van 1 Juli e.k. te herzien in dier voege, dat de op dezen datum ingaande aftrek voor pensioens bijdrage zou worden gecompenseerd door een salarisverhooging iets te moeten doen, voornamelijk om de groote gezinnen tegemoet te komen. B. en W. meenden, dat de netto-ont vangsten der groote gezinnen door een verhaal van pensioensbijdrage tot 10 pet. te zeer verminderd werden en dat deze het best geholpen werden door net invoeren van een kindertoelage. In de gegeven omstandigheden achtten zij in een salarisregeling de „behoeftefactor" op haar plaats en zij vroegen de Com missie om advies inzake hun voorstel tot invoering van een kindertoelage ad 3 pet. van het salaris te beginnen bij het 3e kind met een minimum van 60. per kind. De commissie heeft over het principieele van kindertoelage niet ge- discusseerd maar stelde voor om als compensatie 3 pet. te geven inplaats van 5 pet. indien laatstgenoemd percentage te bezwarend was voor de gemeentekas. B. en W. vulden hun voorstel in ver band met de onbeperktheid van het totaal bedrag aan met de bepaling, dat in totaal als maximum 10 pet. van de jaarwedde zal worden gegeven. Hieromtrent staakten in een vergade ring der Commissie de stemmen; de aan wezige vertegenwoordigers van den Raad waren vóór dit voorstel. De financieele toestand der gemeente eischt de grootst mogelijke zuinigheid en B. en W. meenen, dat in dit geval de groote gezinnen alleen moeten geholpen worden. Zij handhaven mitsdien hun voorstel en stellen den Raad voor aldus te be sluiten. TEVEEL GEVRAAGD. Blijkens een schrijven aan den Raad verzoekt-het bestuur der Roomsch-Ka- tholieke scholen voor U.L.O. en L.O. aan de Vlasmarkt alhier om beschik baarstelling van gelden uit de gemeen tekas, teneinde daaruit te bekostigen 't aanbrengen van een nieuwen ketel voor de centrale verwarming dier scholen. Uitgemaakt dient te worden, of het schoolbestuur recht heeft op de gevraag- vraagde medewerking. Naar de mee ning van B. en W. is zulks niet het geval en wel om de volgende redenen: le. de aanvrage is ingediend nadat de nieuwe ketel reeds was aangeschaft en geplaatst. Bij Kon. besluit van 12 October 1927 no. 18 is uitgemaakt, dat aan art. -72 der Lager-Onderwijswet geen aanspraak op medewerking van de zijde van den Raad kan worden ontleend ten opzichte van een verande ring van inrichting, die reeds vóór de aanvraag is tot stand gebracht. 2e, Er is van verandering van in richting geen sprake. Het Koninklijk besluit van 26 Januari 1927 no. 11 toch zegt, dat het vervangen van den ketel der centrale verwarming door een nieu we niet is te beschouwen als een ver andering van inrichting, jvelke recht op medewerking krachtens art. 72 bo venaangehaald doet ontstaan, doch als herstelling van een niet meer in bruik- baren staat verkeerende installatie, 3e. Ook aanschaffing van een nieuw meubel heeft niet plaats gehad, getuige de uitspraak der Kroon in haar besluit van 11 Januari 1933 no. 8, dat een ke tel van een centrale verwarming niet kan worden beschouwd als een school- meubel. Uit het bovenstaande v blijkt volgens B. en W. voldoende, dat het schoolbe stuur ten onrechte toepassing van art. 72 der Lager-Onderwijswet heeft ge vraagd, doch den nieuwen ketel zal die nen te betalen uit het gemeentelijk sub sidie, bedoeld in art. 101 der wet. Mitsdien geven B. en W, den Raad in overweging, afwijzend op het verzoek te beschikken. Uitbreiding waterleiding. Ten behoeve van de exploitatie van het haventerrein aan de oostzijde der haven zal het noodzekelijk zijn om het buizennet der waterleiding in die rich ting uit te breiden. Blijkens rapport van den Directeur van Gemeentewerken zal deze uitbrei ding een uitgaaf vorderen van pl.m. 2000.zoodat de gemeente een wa teropbrengst van 200 per jaar zal heb ben te garandeeren. Verwacht mag worden, dat deze opbrengst wel verkre gen zal worden, zoodat het financieel^ risico voor de gemeente zeer gering is. Bovendien wordt het voordeel ver kregen, dat verschillende brandkranen zullen worden geplaatst, hetgeen met 't oog op de aanwezigheid van verschillen de bedrijven ter plaatse van zeer veel beteekenis is. B. en W. geven den Raad in overwe ging, aan de N.V. voornoemd de gemel de uitbreiding op te dragen onder be paling, dat deze binnen een jaar moet zijn uitgevoerd en de in het aangehaal de artikel der concessievoorwaarden bedoelde garantie te geven. Conversie geldleening. Artikel 11 van de gemeenschappelijke regeling inzake gaslevering aan de ge meenten van het z.g. „Oosteinde" bevat de bepaling, dat de gemeente Goes ga rant is voor rente en aflossing der geld- leeningen, welke door de gemeenten van „Oosteinde" ten behoeve van het voor malige gemeenschappelijke gasbedrijf al daar zijn aangegaan. Goes heeft de be voegdheid om, voor zooveel de betrek kelijke leeningsvoorwaarden zich daar tegen niet verzetten, meer dan de ver plichte aflossingen of het restant van een of meer dier geldleeningen af te los sen. Van het Weduwen- en Weezenfonds voor de Ambtenaren en Bedienden ter Provinciale Griffie van Zeeland ontvin gen B. en W. een aanbieding tot het verstrekken van een geldleening, groot 17.600 a pari, rentende 4% 's jaars, waardoor zij in staat worden gesteld om af te losen het restant, groot 17.600 eener leening, welke door de gemeente Krabbendijke is aangegaan tegen en ren te van 4)4 's jaars en welke nog 20 jaar loopt, doch waarvan algeheele af lossing per 30 Juni 1935 mogelijk is, mits deze bepaling is tot 27 Januari 1936 een boete wordt betaald van 1 B. en W. 'stellen den Raad voor, tot deze conversie te besluiten. Te veel risico. Op 16 November 1934 besloot de Raad tot het aangaan eener conversielee- ning, groot 271.691.92 met de Centrale Arbeiders-Verzekerings- en Deposito- bank te 's-Gravenhage. In dit besluit was o.m. de volgende bepaling opgenomen: „en dat de geld gever van twintig jaren na heden af, de bevoegdheid zal hebben het restant der leening op te vorderen". Tegen de bepaling is bezwaar gemaakt door het College van Gedeputeerde Staten, dat het hieruit voor de gemeente voortspruitende risico te groot acht. Waar na 20 jaar het restant der lee ning nog rond 85.000.zal zijn, is dit risico inderdaad niet denkbeeldig, reden waarom B. en W. pogingen hebben aan gewend om alsnog van deze voorwaarde ontslagen te worden, hetgeen na aan vankelijke weigering van de zijde van den geldgever, tenslotte is mogen ge lukken. B. en W. geven den Raad in overwe ging, de bovenaangegeven zinsnede uit het besluit te schrappen. KOUDEKERKE. 'Vrijdagavond werd in de openbare school, in tegenwoordig heid van wethouder Coptant, den secre taris, het bestuur der Tuinbouwvereeni- ging en den raad van toezicht, (de bur gemeester was verhinderd), de eindles gegeven van het le halfjaar van den 2- jarigen wintertuinbouwcursus, onder lei ding van den heer J. K. Voogd te Sou burg ,met medewerking van de heeren A. de Jager voor fruitteelt, en den heer S. den Hollander voor groenteteelt. Elf leerlingen hebben geregeld de lessen gevolgd tot tevredenheid van den lei der. Wethouder Contant dankte de on derwijzers voor het gehoorde, waaruit groote toewijding blijkt en wees er de leerlingen op, dat zij zich moeten in spannen om het volgende jaar de hoog ste cijfers te halen. De leider dankte den wethouder voor het gesprokene en het gemeentebestuur voor de waardeering en den ondervon- d ensteun. Spr. hoopte dat de heer Rui tenbeek die door droevige omstandig heden de leiding aan hem overgaf het volgende jaar zijn taak weer zal kunnen vervullen. De voorzitter der tuinbouw- vereeniging, de heer L. Janse, dankte den leider de vakkundigen en alle aan wezigen. SOUBURG. Zaterdagavond had in café „Tramhalte" de tooneel-uitvoering plaats door de schiet- en tooneelver. Marnix van St. Aldegonde, Opgevoerd werd „Een groote Nul" blijspel in 3 bedrijven. Het stuk dat zware eischen stelt, werd zeer goed gespeeld. De rol len zaten er goed in. De Vereeniging heeft opnieuw getoond dat zij heel wat presteeren kan. De zaal was maar ma tig bezet. O. EN W. SOUBURG. Zooals toen ter tijd werd vermeld, hebben bewoners van de Nieuwe Abeele en omgeving in Januari van dit jaar aan de P.Z.E.M., het verzoek gericht om bij de Nieuwe Abeele een vaste tramhalte en een wachtlokaal te krijgen. Dit verzoek is, in tegenstelling met herhaalde vorige thans ingewilligd, zoodat binnen afzienbaren tijd de zoo vurig begeerde en hoog noodige verbe teringen zullen worden aangebracht. Een tweede succes voor diezelfde be woners is, de tweede postbestelling, waarnaar velen langen tijd hebben uit gezien en voor zakenlieden noodzake lijk is geble'ken. WESTKAPELLE. In het verslag van de Donderdag gehouden vergadering van de afd. ziekenhuisverpleging staat, dat door de organisatie 8 ct. zal wor den betaald. Dit moet zijn door de ge meente. In de vacature voor secretaris, ont staan door het vertrek van den heer P. Baay uit deze gemeente, is voorzien door de benoeming van den heer P. de Vos, hoofd der Openb. school. WESTKAPELLE. De St. Ger. Partij heeft als als candidaten voor de a.s. Raadsverkiezing gesteld de heeren: 1 II. Cijsouw (aftr.)2 W. de Witte, 3 W. Simonse, 4 L. A, Roelse, 5 J. de Vis ser, 6 P. Lievense, Voor de werkloozen. WESTKAPELLE. Vrijdagavond is alhier een filmavond gegeven voor de werkloozen, georganiseerd door h'.et Provinciaal Comité van de Centrale voor Werkloozenzorg. De heer J. Lo- rier, sprak als secretaris van hei Co mité een woord van welkom tot de 200 aanwezigen. De Duitsche Reisvereeniging had voor dezen avond eenige films afge staan, welke met verschillende deelen van dat land kennis deden maken, ter wijl o.a. ook de film „Graf Zeppelin' voorheen en thans, werd vertoond. De Nederlandsche Ford fabriek had haar geluidsfilm „Rapsody steel" afge staan, welke een overzicht geeft van de fabricage van haar wagens n.m.l. 5000 stuks per dag. De Zuid- en Noord-Hollandsche Maat schappij tot Redding van schipbreuke lingen stelde 't derde deel van de film „Schip in Nood" ter beschikking. Met groote aandacht volgden de aanwezigen de worsteling van de reddingsboot tegen de woedende elementen. De secretaris van het plaatselijk co mité, de heer K. Boogaards, sprak een woord van dank tot allen die hadden medegewerkt om dezen Iaatsten film avond in het seizoen te doen slagen. RAAD VAN WESTKAPELLE. De werkverschaffing. WESTKAPELLE. Vrijdag vergaderde de Raad, onder voorzitterschap van burgemeester jhr. mr. de Casembroot, voltallig. In verband met de afwijzing in de vorige vergadering van een verzoek van het gemeentebestuur van Middelbgru, om een bijdrage van f 80 voor het be zoeken van een leerling van een der U.L.O. scholen op grond, dat deze bij drage zeer hoog was, deelde de V o o r- z i 11 e r mede, dat hem nadere inlichtin gen waren gegeven; waarom dat onder wijs in Middelburg zoo duur zou zijn, B. en W. stelden voor, in verband met een schrijven van den minister van Econom. Zaken, den heer P. de Vos ten laste der gemeente op arbeidscontract weder aan te stellen als opzichter en controleur bij de werkverschaffing en steunregeling op hetzelfde salaris. M.a. s. goedgekeurd. De V o o r z. stelde eenige werk- objecten voor de werkverschaffing in uitzicht. Vrijdag is men begonnen met draineering van het voetbalveld. Ter sprake kwam vervolgens de aankoop van het hoekhuis bij den toren, dat nog altijd een sta in den weg is voor een goede verbetering van het verkeer van den nieuwen weg met de dorpsstraat. Onderhandelingen met de eigenaars van dat pad zullen gevoerd worden, om tot een billijke regeling te komen voor den aankoop. Vastgesleld werd de bijdrage voor de bijz. school op f 6,29 per leer ling. Over 1935 wordt'een voorschot verleend van f 428. Een verzoek van J. Roelse om, in verband met een verbouwing een mest put te leggen langs een erf van K. Roelse werd op voorstel van B- en W afgewezen op grond van art. 67, 2e lid van de bouwverordening, dat voor schrijft, dat o.a. mestvaalten minstens 5 m verwijaerd moeten zijn van het aan grenzende perceel. Na breedvoerige be spreking is het bewuste artikel nauw keuriger geredigeerd. Op een verzoek van Joha. Minderhoud om een billijker regeling te treffen in den steun voor haar kostganger vond de Raad geen termen in te gaan. De heer L- Minderhoud wees op het gevaar voor de veiligheid, dat het houtgewas v.n.l. aan den Zuidkant van den straatweg naar Aagtekerke ople vert. Op voorstel van spr. werd besloten een gedeelte van dat houtgewas te rooien, wat kan geschieden in werkver schaffing, RAAD VAN VEERE. Een verordening inzake de be zichtiging van het Stadhuis vastgesteld- VEERE. Vrijdag vergaderde de Raad onder voorzitterschap van burgemees ter D. Huinink voltallig. Ingekomen was een mededeeling dat tot voorz. van de comm. tot wering van schoolverzuim is benoemd de heer W. de Wolf en tot secretaris de heer D. W. Theri. Een bedrag van 202 aangevraagd door de bijz. L. school zal moeten wor den betaald. Ingekomen was een verzoek van een veertiental werkloozen om terug te ko men op het raadsbesluit, waarin beslo ten werd een gedeelte der verzekering voor ziekte en ziekenhuiskosten voor werkloozen door de gemeente te laten dragen. Adressanten wilden deze kos ten geheel voor rekening van de ge meente doen nemen, B. en W. meenden dat de stand der gemeentelijke kas zoo danig is, dat aan dit verzoek niet kan worden tegemoetgekomen. Bovendien is verondersteld, dat een dergelijke wij ze van steun niet gunstig zou werken, daar de prikkel om zich te verzekeren aldan geheel zou verdwijnen.. Het ver zoek werd van de hand gewezen. Een verzoek van de Nat. Comm. te gen het alcoholisme, om het aantal ver gunningen en verloven te verminderen, werd afgewezen. B. en W. meenden, dat er te Veere, waar het drankmisbruik zoo goed als nooit voorkomt, geen termen aanwezig zijn om ten deze wij zigingen aan te brengen. De verordening op het Godshuis werd door Ged. Staten teruggezonden met verzoek alsnog enkele wijzigingen aan te brengen. Ten deze zal nader overleg met Gedeputeerden worden gepleegd, speciaal wat betreft den secretaris-pen ningmeester. Enkele wijzigingen zijn in de archief verordeningen aangebracht op verzoek van den minister van O. K. en W. De voorz. zegde toe, dat de heer De Brakke zes halve dagen per week op het archief zal zijn. De verordening op het bezichtigen van het Stadhuis werd m. a. st. goedge- dit onder dankzegging te aanvaarden, keurd. Het entrée is als volgt vastge steld: kinderen tot 14 jaar 10 cent; alle andere personen 25 ct.; gezelschappen van 10 of meer personen 2.50; bij een aantal van vijftien leerlingen zal de be geleider vrij entrée hebben; ingezetenen zullen steeds vrijen toegang genieten; voor het bezoek van gezelschappen van bijzonderen aard, zooals oudheidkundi ge gezelschappen, zal de burgemeester gemachtigd zijn een vrijkaart te geven. Betreffende de vermakelijkheidsbelas ting is aan de hand van de Middelburg- sche verordening een geheel nieuwe voor Veere opgesteld. Behoudens enkele wijzigingen, waar van de voornaamste was de definitieve salarisverhooging van enkele ambtena ren ten aanzien van hun pensioenrege ling, werd door G. S. de begrooting dienstjaar 1934 goedgekeurd. G. S. maak ten bezwaar tegen een definitieve sala risverhooging, doch waren niet tegen een tijdelijke. B. en W. stelden derhal ve voor het vorig raadsbesluit in te trek ken en een tijdelijke toelage toe te ken nen. Aldus besloten. Betreffende de quaestie Van Seters, deelde de Voorz. mede,-dat het Gods huis heeft besloten genoegen te nemen met een toelage van 125 per jaar voor genoemden persoon, door de gemeente te betalen. Spr. had gehoopt steun te ont vangen van den broer en de zuster van Van Seters, doch men heeft nog niets van hen vernomen. Ook het beloofde onderhoud is nog niet geschied. Er be staan zeemanshuizen, en men hoopt dat de familie van den man pogingen zal aanwenden om hem in een dier inrich tingen te krijgen. B. en W. stelden voor bovengenoemde regeling te treffen, daar het misschien toch maar een tijdelijke is. De heer Blind vroeg, pf de ge meente zelf niet gedaan kan krijgen, dat de man in een zeemanshuis geplaatst werd. De Voorz. merkte op, dat het moeilijk zal gaan te bewijzen, dat de ge meente hem niet langer kan steunen. Het voorstel van B. en W. werd aangeno men. Het voorschot voor 1935 voor de bijz. 1. school is bepaald op 471. De V o o r z. bracht dank aan den heer S i m o n se voor zijn geschenk voor de oudheidskamer en stelde den Raad voor Het geld dat door den Raad gevoteerd was voor een ontspanningslokaal voor jeugdige werkloozen, is nog niet gebruikt, Verschillende organisaties hebben finan cieelen steun toegezegd en maken deel uit van het bestuur. De vraag is nu ech ter gerezen of het niet te laat is om aan een dergelijk werk te beginnen. Een voorstel om tot het vroege najaar te wachten, werd met alg. st. aangenomen. Vanwege de Schoonheids- en Archeo logische Commissie is bezwaar gerezen tegen het afgraven van het dijkje, dat boven den muur aan den ingang van de binnenvest, bij den Steenen Beer, staat'. De Voorz. was van meening, dat een talud den last van dien muur zou verlich ten, want hij moet beslist onder handen genomen worden eer het te laat is. De heer C a s t e 1 lichtte toe hoe hij zich een afrastering had voorgesteld. De Voorz. merkte op, dat dan het gevaar voor boven is verdwenen, doch dat men beneden nog steeds kans loopt steenen op het hoofd te krijgen. De heer Cas- t e 1 wilde dan bordjes, die den door gang verbieden, plaatsen. De Voorz. meende dat zulks niet zal gaan, want dan moet men den toegang ook boven gaan verbieden. De heer Wouters zag in de binnenvest geen nut meer, zoodat men den boel best naar binnen kan wer ken, hetgeen de opmerking uitlokt, dat zulks niet mag. Spr. merkte echter op.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6