I IN ZEELAND MIDDELBURGSCHE KERKNIEUWS. FINANCfEELE BERICHTEN. GEMENGD NIEUWS. DE COURANT STORT. AFLOOP VERK00PINGEN. HANDEL EN NIJVERHEID, Voer kleine tuinen. mmrnm. Sir John en Anthony Eden te Berlijn. ITALIë. De lichting 1911 opgeroepen. BALKAN. Z. AMERIKA. spel van J. Ballings. Alle rollen werden uitstekend vertolkt- Voora. de rol van Oom Nicophorus was in uitstekende handen. De zaal was goed bezet- Tot laat in den nacht werd na afloop nog ge danst. ZUIDZANDE. De s.d.a.p. heeft voor de a.s. verkiezingen voor den Raad de vol gende personen candidaat gesteld. 1, J. Ie Roij, 2. A. A. Verbuijt, 3- L. P. de Ja ger, 4. M. Jansens, 5. M. v. d. Vijver, 6. A. de Hullu en 7. I. de Kramer. Zondag herdacht ds. A. de Visser, predikant der Ned. Herv. gemeente te Groningen, zijn 40-jarig ambtsjubileum. Ds. De Visser stond van 19011905 te Wolfaartsdijk. Geen zendingsfeest op de Bevelanden. Het bestuur van het Zuid- en N.Beve- landsch Zendingsfeest heeft besloten met het oog op de zeer verminderde belang stelling van bezoekers, in 1935 geen zen dingsfeest te organiseeren. De secretaris ds. A. Blanson Henke- mans te Nisse heeft hiervan officieel kennis gegeven aan de betrokken in stanties. Daarmede is het voorbeeld gevolgd van de Classicale Zending, die in 1934 om dezelfde reden geen Zendingsdag meer uitschreef. Ds. S. Groeneveld. De classis Axel der Geref. kerken heeft zooals reeds gemeld aan ds. S. Groeneveld te Terneuzen, na een dienst tijd van ruim 40 jaar op zijn verzoek eer vol emeritaat verleend zulks met ingang van 1 Juli. Simon Groeneveld werd 29 Dec. 1870 te Bedum (Gron.) geboren waar zijn va der landbouwer was en vele jaren de Geref. Kerk en later die te Haren als ouderling diende. Ds. Groeneveld ont ving zijn opleiding aan het Chr. gymna sium te Zetten en aan de Theol. School te Kampen. Ook volgde hij korten tijd de colleges aan de Theol. Faculteit te Lau sanne en aan de universiteit te Lau sanne. In 1894 candidaat geworden, deed hij dat jaar te Marrum (Fr.) zijn intrede. In 1900 vertrok ds. Groeneveld naar Winsum-Obegrum (Gron)., welke stand plaats hij in 1908 met Oenkerk verwissel de, 9 Juli 1916 deed hij zijn intrede in zijn tegenwoordige gemeente. Ds. Groe neveld is in Zeeland een bekende per soonlijkheid. Hij is quaestor van de Part. Synode van Zeeland; secundus-curator van de Theol. School te Kampen, Van wege de classis Axel is hij deputaat voor art. 49 K.Q., voor de zending en voor de hulpbehoevende studenten. In zijn woon plaats is hij secr. van het Groene Kruis. De classis Axel vaardigt hem regelmatig af naar de Part. Synode gelijk zulks in Friesland ook meermalen geschiedde door de classis in wier ressort ds. Groe neveld arbeidde. Monument ds. J. B. Netelenbos. Op het kerkhof te Groenlo is Zaterdag door vrienden en vereerders van wijlen ds. J. B. Netelenbos, vroeger te Middel burg, op diens graf een passend monu ment onthuld. Namens een comité, dat daarvoor bijdragen uit alle deelen des lands had ontvangen, droeg de heer Broere uit Winterswijk het aan de fa milie over. In zijn toespraak herinnerde deze aan de levensstormen, die de over ledene gekend heeft, maar die hij met zijn vast geloof overwonnen had. Een zoon van den overledene dankte het co mité en de gevers voor de gebrachte hulde. Ned, Herv. Kerk, Drietal te Wemeldinge ds. A. de Bruyn te Hooge Zwaluwe; ds- M. Bons te Colijnsplaat en ds. J. van Kuiken te Uithuizermeeden. N.V, „De Middelburgsche Courant". In de Vrijdag j.l. gehouden algemeene vergadering van aandeelhouders in de N.V. „De Middelburgsche Courant", werden de balans en de winst- en ver- hesrekening over het boekjaar 1934 goedgekeurd. Als hoofdcommissaris werd herkozen a!ik eJ Ci BlauPot ten Cate te Mid- A D°r\ adviseerend commissaris de heer P. Dumon Tak te 's-Gravenhage. JONGETJE OVERREDEN De 6 jarige A. S- te Vierdingen werd toen hij plotseling achter een groentenwagen vandaan de straat op liep door een ,auto aangereden. Het ventje werd tegen den grond gesmakt, waarbij hij vermoedelijk een klap van den bumper heeft gekregen. In hoogst ernstig en toestand werd de knaap met genoemde auto naar het ziekenhuis te v laardingen gebracht, waar hij is over leden. FIETSPLAATJES-DIEF GEPAKT. De politie te B u s s u m arresteer- A J^terdagmiddag den 40-jarigen v. d- W. uit Amsterdam wegens het ste len van talrijke rijwielplaatjes. In de afgeloopen week ontving de politie klachten van diefstal van rijwief- plaatjes, welke genomen werden van rijwielen, die bij het Sportpark ge plaatst waren. De politie zette een val uit en Zaterdagmiddag zag men v. d. W. met een tang plaatjes v,an de fietsen halen. Toen hij er drie gestolen had greep de politie in en arresteerde den dief. De man is arbeider in dienst des- gemeente Amsterdam en geplaatst bij den reservedienst. Hij kwam per fiets van Amsterdam n,aar Bussum. Het aan tal plaatjes, dat in de afgeloopen week is ontvreemd bedraagt ongeveer 4l0. Woensdagmiddag alleen ontvreemdde hij er 20. ALLE MULLERS UITGENOODIGD. Vrijdag 29 dezer is de première in Nederland van de nieuwe Hollandsche film „De 4 Mullers". In Rotterdam vindt deze première plaats in het Capitol- en City-Theater. Ter gelegenheid van deze eerste voor stellingen noodigt de directie alle per sonen, voorzien van hun legitimatiebe wijs, die Muller heeten, uit tegenwoor dig te zijn op Vrijdagavond 29 Maart in een van de beide theaters. Zij hebben gratis toegang. Wij hebben eens geïnformeerd, schrijft de N. R, Crt., naar het aantal bezoekers, waarop deze theaters Vrijdag kunnen re kenen. Op de kiezerslijst van 1919 kwa men ongeveer 200 namen van mannelijke Mullers voor. Rekent men met den na tuurlijken wasdom, die voor de Mui lerfamilie wel niet anders zal zijn dan voor de andere gemiddelde Nederlan ders, dan zijn er nu wel 250 Mullers. En elke Mullerfamilie door de bank op vier leden schattende, komen wij tot een 1000 Mullers, die de uitnoodiging van den in- genieuzen directeur De Jong kunnen aannemen. De Van Mullers en de Mul lers en de Mulders hebben we in deze berekening niet meegeteld en zooals men hierboven kan nagaan, hebben we ons in onze schatting slechts tot Rotter dam bepaald. Strekt de Capitoolsche gastvrijheid zich ook tot andere gemeen ten uit, dan zullen de beide theaters wel een paar keer op uitverkochte, niet •betalende huizen mogen rekenen. VAN KANT GEMAAKT? Sedert begin Maart is de 36-jarige K. van S. uit U d e n spoorloos verdwenen. De man, die van zeer goede familie is, heeft de Carnavalsdagen te Oss doorgebracht en is daar meermalen gezien in gezel schap van eenige van de meest beruchte lieden uit de Ossche onderwereld. Met deze personen heeft hij verschil lende beruchte café's bezocht. Daarna is v. S. spoorloos verdwenen. De mare- chaussée te Uden heeft door middel van de radio getracht, den vermiste op te sporen, tot nu toe vruchteloos. Men staat hier voor een geheimzinnig geval. De meest opzienbarende geruch ten doen de ronde. Het wordt allerminst onmogelijk geacht, dat hier misdaad in het spel zou zijn, te meer daar v. S. ge woon was veel geld bij zich te hebben. VUURZEE TE 'S-GRAVENHAGE. In den nacht van Zaterdag op Zondag werd de brandweer van Den Haag gealarmeerd voor een uitslaande brand in het perceel Groot Hertoginnelaan, hoek Laan van Meerdervoort, waarin is gevestigd „Het (Nieuwe H,aagsche Ly ceum." Een passeerend echauffeur zag vlam men uit slaan en belde bij mr. J. v. d. Ven wiens' huis naast het bedreigde per ceel is gelegen. De ernst van dezen toestand over ziende waarschuwde de commandant van de spuit Archimedesstmat het hoofdbureau van de brandweer, welke met groot materiaal uitrukte. Weldra bleek dat hier met kracht moest wor den ingegrepen wilde men het aanslui tende perceel van mr. v. d. Ven vrij waren. De ladderwagen met het zgn. „wa terkanon" was weldra ter plaatsé en stortte een geweldige watermassa op den vuurhaard. De bovenverdieping van het vroegere gebouw „Vrede en Rust" dependance van het ziekenhuis „Bronovo", brandde ondanks alle pogingen geheel uil. Eerst om half zes kon de brandweer het wa terkanon buiten werking stellen. Van hier uit werd met twee stralen op de waterleiding de reeds doovende toch telkens weer oplaaiende vuurzee nat ge spoten en het vuur tenslotte bedwongen. Als bijzonderheid kan nog vermeld worden, dat de concierge dien avond vrij was, en dat, wat anders nooit voorkomt, niemand in het gebouw was- De Rector had nog om 10 uur een ronde door het gebouw gemaakt, en niets bijzonders bemerkt. De oorzaak van den brand is nog niet beked. Aangezien de brand zich ernstig liet aanzien was ook de spuit van Sche- veningen gerequireerd doch behoefde geen assistentie te verleenen daar met een straal op de waterleiding de "brand inmiddels gebluscht was. Door 't krach tig ingrijpen van de brandweer werd de vuurhaard beperkt tot de tusschenka- mer en een gedeelte van den winkel. De Haagsche brandweer werd in den nacht op Zondag zwaar op de proef ge steld, want nadat na den Lyceumbrand met groot materiaal was uitgerukt, werd zlj opgeroepen voor een feilen binnen brand in een drogisterij in de Witte de Withstraat te Den Haag, waar de huiseigenaar, die de eerste etage be woonde, wakker werd door een dikken rook in zijn slaapkamer. De oorzaak hiervan was dat in het be t nedenperceel waar de drogisterij was gevestigd, brand was uitgebroken in de i iusschenkamer achter den winkel waar men bij het naar bed gaan enkele stuk- i ken goed op een droogrek had opgehan gen. De Franschen tevreden over de voorbesprekingen te Parijs, Op 11 April zal een gewichtige samenkomst te Stresa plaats vinden. De Engelsche minister van buiten- landsche zaken, Sir John Simon, en de Lord Grootzegelbewaarder, Anthony Eden, zijn Zondagmiddag omstreeks 5 uur op het vliegveld Tempelhof te Ber lijn aangekomen voor de politieke vi site bij de Duitsche regeering. Ter begroeting waren o.a. aanwezig, de Duitsche minister van buitenland- sche zaken, Von Neurath en dr. Meisel als persoonlijk vertegenwoordiger van Hitier. De Engelsche ministers waren via Schiphol (Amsterdam) gereisd, waar Sir John om 12 h 20 gistermiddag met een speciaal vliegtuig van de Imperial Air ways uit Londen arriveerde, terwijl Lord Eden korten tijd later uit Parijs kwam aangevlogen, ook in een speciaal vliegtuig van de Engelsche luchtvaart Mij. De beide ministers bleven onge veer 1 uur op het Amsterdamsche vliegveld en gebruikten er de lunch. Met een vliegtuig van den gewonen da- gelijkschen dienst op Berlijn hebben ze vervolgens de reis voortgezet. De beraadslaging te Parijs. Anthony Eden heeft, zooals men weet, Zaterdag te Parijs vertoefd, waar hij besprekingen hield met Laval, den Franschen minister van buitenlandsche zaken, en Suvich, den Italiaanschen onderstaatssecretaris. Deze beraadsla ging was tot stand gekomen op insti gatie van de Fransche regeering, welke het vervelend had gevonden, dat Sir John Simon, en Eden, ondanks de eigenmachtige invoering van den alge- meenen dienstolicht in Duitschland, be sloten hun reis naar Berlijn door te la ten gaan. De Franschen toonden zich na afloop zeer tevreden over het onderhoud met Eden. Blijkbaar is hun gebleken, dat En geland er geen oogenblik aan gedacht heeft de nauwe samenwerking met Frankrijk en Italië ook maar iets los ser te maken. Uit een officeel communiqué, dat werd uitgegeven is gebleken, dat men heeft besloten, om na het bezoek van den Engelschen minister aan Berlijn en dat van Lord Eden op zijn eentje aan Moskou en Warschau een Fransch-Ita- liaansch-Engelsche samenkomst te Stre sa in Noord-Italióë te beleggen. Dat zal dan heel gewichtig worden, want Mussolini wil er zelf aan deelnemen, terwijl voor Frankrijk Laval en voor Engeland Sir John z,al komen. Vermoe delijk vindt de ontmoeting op 11 April plaats. R. Katholieke geestelijken gearre steerd. Van welingelichte zijde ver neemt de Msb., dat eenige dagen ge leden verschillende klooster-oversten in Duitschland gearresteerd zijn, onder meer de Paters Provinciaals der Fran ciscanen, der Redemptoristen, der Mis sionarissen van het H. Hart en der Pal- lcttijnen. Eenige Algemeen-Oversten van Zus- ter-Congregaties ondergingen hetzelfde lot. De Vicaris-Generaal van het bisdom Hildesheim en de voorzitter van de Si Bonifazius Verein zijn eveneens gearre steerd- Mussolini heeft Zaterdag in zijn kwa liteit van minister van defensie de op roeping van de geheele lichting 1911 ge last. In de desbetreffende mededeeling wordt de oproeping een voorzorgsmaat regel genoemd. Nader wordt uit Rome gemeld, dat Italië hiermee in de eerste helft van April 560.000 man onder de wapenen zal hebben. Op het oogenblik zijn 160.000 man onder de wapenen. Begin April ko men de nieuwe recruten van de lichting 1914 in dienst, zijnde 240.000 man. De oproeping van de lichting 1911 zal de effectieven van het leger nog met 160.000 man doen toenemen. (Men zie verder de Kroniek v. d. Dag.) Roode sneeuw in Albanië. Uit Kars, in Albanië, wordt gemeld, dat aldaar tijdens een sneeuwbui roode sneeuw is gevallen, die bijna een decimeter hoog ligt. Een kind ingeslikt door een slang. Een landbouwer in Britsch Guyana mis te zijn vierjarig dochtertje. Toen hij twee dagen later bezig was bosschages nabij zijn woning open te kappen, ontdekte hij een reusachtige slang, 4 v. in omtrek en 21 v. lang. Met behulp van zijn broeder maakte hij het ongure beest af. Terwijl zij daarmede bezig waen, braakte de slang een groot voorwerp uit. Het bleek het vermiste meisje te zijn, dat nog te herken nenwas. Dammen. Persoonlijk damkampioenschap van Zeeland: L. Goedbloed, VlissingenB. F. Montenari, Middelburg 11. L. Goedbloed, VlissingenM. J. Jeremias- se, Goes 02. Vrijdag 29 Maart zullen de wedstrij den om het clubkampioenschap van den Zeeuwschen Dambond wSrden gehouden in café „de Beurs" te Goes. Gespeeld wordt: Goes IS<ouburg I, af deeling I klasse. Goes IIVlissingen II, afdee- ling II klasse. Goes z,al zijn beste been tje voor moeten zetten om overwinnin gen te behalen. Tafeltenniswedstrijd. Zondag speelde de Goessche Ping Pong Club, in haar clublokaal in café De Beurs, een vriendschappelijken wed strijd tegen de Ping Pong Club Breda. De uitslag was 86 voor Breda. De wedstrijd te Breda was in 66 geëin digd. MIDDELBURG—DOSKO 1—1. Ruw spel. Het is Middelburg niet gelukt zijn Iaat- sten competitiewedstrijd in een overwin ning om te zetten. Niet alleen slecht en lusteloos spel is hiervan de oorzaak, er waren nog andere factoren, die tot het gelijke spel hebben geleid. In de eerste plaats het spel der tegenpartij en in de tweede plaats ook de scheidsrechter. Want als men het spel goed bekeek, dan bleek al direct na het begin dat de te genpartij zich van geniepigheidjes be diende, die tot ruw en af te keuren spel moesten leiden. En dat werd het ook. De scheidsrechter trad daartegen niet al leen onvoldoende, maar enkele malen ook totaal verkeerd op. Voorts floot v. d. Dungen naar onze smaak ook teveel op appeleeren, terwijl zijn beslissingen dikwijls aanvechtbaar waren. Nu dient wel op den voorgrond ge steld, dat het spel der groen-witten de^ zen middag ver beneden kampioenspeii was. Er lag over het geheele elftal iets mats, en lusteloos. Er stond niets op het spel, en dat remde de geestdrift en het zich-tc't-het-uiterste-geven. Dit vooral was kenmerkend voor de eerse helft. Het uitvallen van Vogel toen er nauwelijks 10 min. was gespeeld, was mede aanlei ding voor het feit, dat Middelburg de was kenmerkend voor de eerste helft. Het is wel typeerend dat na het uitvallen van dezen middenvoor geen enkel doel punt meer werd gemaakt, en we geloo- ven zeker dat met Vogel in de voorhoe de Middelburg de overwinning had be haald. Nu ontbrak iemand die het spel naar behooren verdeelde, op het juiste moment doorbrak, en gevaarlijke, goed gerichte schoten loste. Kortom: 'n mid denvoor waar kracht en doortastendheid van uitging werd gemist. De verschillen de plaatsverwisselingen in de voorhoede leverden eveneens niets op. Deze linie had overigens geen gemak kelijke taak- Ze stuitte telkens op de met de middenlinie versterkte Dosko- verdediging. In de middenlinie stond voor de rust Hertogs links- en daarna rechtshalf, eerst Dirkse, daarna P. Ploegaert spil. Op de oude plaatsen voldoen deze spelers ech ter nog maar het best. De achterhoede speelde goed zonder bepaald op te val len. De Doskoploeg, welke drie invallers telde, is ons zeer tegengevallen. Het elf tal vertoonde een doorzichtig, onpro ductief spel, waarbij het haar kracht zocht in hard, ruw spel, dat verre van prettig aandeed. Hoe dit ook is af te keuren, valt het toch wel eenigszins te begrijpen dat tenslotte ook de groen- witten zich niet meer wisten te bedwin gen, mede tengevolge van de slappe lei ding, zoodat het tegen het einde een un faire vertooning werd. Vogel werd, zooals hierboven reeds gemeld, 't eerste slachtoffer. Hoog op springend naar den bal, kwam hij op den rug van den Dosko-spil terecht en maakte een leelijke tuimeling. Het mocht aanvankelijk een ongelukje schijnen, in den loop van den wedstrijd maakten nog twee groen-witten bij dezen spil een der gelijke, hoewel niet zoo ernstige, buite ling. Had de scheidsrechter goed toege keken, dan zou hij bemerkt hebben dat deze speler, wanneer zijn tegenstander opspringend den bal kopte een dergelij ke lichaamsstand aannam, dat slechts ge- qualificeerd kan worden als unfair en on sportief. 't Natrappen van een der Dos- ko-backs had slechts op één manier af gestraft moeten worden: van het veld verwijderen. Zoo zouden we nog tal van onverkwikkelijke gebeurtenissen kunnen opsommen. Men moet nu niet denken dat de groen-witten daarbij heilig waren. Op 't laatst hebben ook zij zich niet onbe tuigd gelaten. Maar daar hebben de Ber- genaren het dan ook naar gemaakt- Deze wedstrijd stelde dan ook zeer te leur. mwMMiMM—aw—a—aanwwiwn «wwam ihhims» Over het spelverloop zullen we kort zijn. Goed opgezette en afgewerkte aan vallen waren zeldzaam, terwijl omtrent de manier waarop is gespeeld, nu reeds genoeg gezegd is. Het eerste punt, 3 min. na den aanvang nam Verhulst voor z'n rekening. Vijf min. voor rust maakte Belet met een harden, onhoudbaren schuiver in den hoek gelijk. Met dezen stand kwam ook het einde. GoesZeelandia II 50. Goes speelde gisteren een oefenwed strijd tegen Zeelandia II- Rust kwam met blanken stand, doch in de tweede helft vlotte het beter met de vinnige Goesche aanvallen en werden vijf goede doelpunten gemaakt. Goes probeerde ditmaal eenige reser vespelers, die over alle linieën verdeeld waren. Over het geheel genomen speel den de invallers 'n goeden wedstrijd. Er waren krachten bij, die spoedig in het eerste elftal hun plaats waard zullen zijn. Een definitief oordeel leek ons ech ter nog moeilijk te vellen, daar Zeelan dia II geen tegenpartij was waartegen de Goesspelers hun beste krachten op het spel behoefden te zetten. Notaris J. L. van der Harst heeft te Nieuwdorp (gemeente 's Heer Arendskerke) publiek verkocht: Het huis met schuur en erf, staande en lig gende te Nieuwdorp gemeente 's Heer Arendskerke G 50, groot 1 are 71 c.A. In koop toegewezen I. de Wolff, kas sier, wonende te Middelburg, q.q. voor de som van 2121. Bovengenoemde notaris heeft nog te N. en S t. J o o s 1 a n d, publiek ver kocht: Drie a 70 c.a. Bouwterrein, liggende aan den Rijksstraatweg nabij Carolinen- burg in de gemeente N.- en St. Joosland. In koop toegewezen aan A. de Keu- ning, timmerman, te N.- en St. Joos land. Handelsregister. Aan de in de Ned. Mercuur opgeno men wekelijksche openbaarmakingen i.z. „Het Handelsregister" betreffende Zee land ontleenen wij het volgende: Wijzigingen: Zeeuwsche Kilanden (Middelburg). J. c. Minderhout—Wölff, Koudeker- ke, Poelendalesingel E 66, handel in granen, meel en bloem. Zaak omgezet in een vennootschap onder firma (B.P.), Venn.: J. C. Minderhout Sr-, Koudeker- ke en mej. M. W. Minderhout, Mag- liaso (Zwitserland). N.V. Slijtersmelkinrichting en Stoom- zuivelfabriek „Samenwerking", Hofplein D 76. Uitgetr. comm.: K. Danielse, D. Janse en A. Wielemaker, Nieuwe comm.: J. Joziasse en A. de Plaa. Opheffing: Zeeuwsche Eilanden (Middelburg). M. Zuidijk, „De Goedkoope Winkel Goes, Lange Kerkstraat 20, manufactu ren en rijwielen. Als we voor eigen gebruik groenten willen telen zullen we vooral moeten zorgen dat de te kweeken groentensoor- ten op tijd gezaaid en gepant worden, en dat we niet te groote hoeveelheden tegelijk zaaien of planten, maar klei nere hoeveelheden in opvolging. We zullen dan ook in opvolging kunnen oogsten en maken daardoor een nut tig gebruik van den beschikbaren grond. Heel wat soorten kunnen nu reeds worden gezaaid en geplant. In dien we nog geen spinazie zaaiden doen we het nu spoedig; indien we reeds zaaiden en het eerste zaaisel begint te ontkiemen, zaaien we nu voor opvol ging. Onder glas te kiemen gelegde erwten, peulen en tuinboonen welke een lengte van 3 tot 5 c.M. hebben be reikt, worden nu flink gelucht en over dag nemen we zelfs de ramen geheel weg. Zoo worden de plantjes voorbe reid voor het uitplanten in den vollen grond. Dezelfde Soorten zaaien we nu ook direct buiten waardoor we aan- sluitenden oogst krijgen aan de vroegste pluk. Tusschen erwten, peulen en tuin boonen zaaien we nu radijs, raapstee- len, spinazie en dunsla. De eerste krop- slaplanten die we buiten uitplanten zijn de in October onder glas bezaaide en daar overwinterde planten. We noemen dergelijke planten „weeuwen". Na be hoorlijk te zijn afgehard kunnen deze nu ook buiten worden uitgeplant. Bij ongunstig weer zullen ze nog wel rood bruin van kleur worden door de koude, maar de wortel groeit vast en bij eenigszins gunstig weer zullen ze di rect doorgroeien en een vroegen oogst leveren. Wie in de vorige, of het be gin dezer maand kropsla in een bak zaaide, kan de jonge plantjes nu onder glas verspeenen en' deze straks begin April buiten uitplanten. Desnoods kan men ze nu nog onder glas zaaien. Het zelfde geldt van bloemkool waarvan we nu ook de weeuwen buiten gaan uitplanten zijn pootuien- Hiervan plan- we de overwinterde plantjes nu gaan uitplanten zijn pootuien. Hievan plan-

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 7