fCHUk HANDEL EN NIJVERHEID. LANDBOUW. BURGERLIJKE STAND, WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREH W.D. CATZ&Zn.VAN PEft'ELA-GRONINGEN INGEZONDEN STUKKEN. X' HANSWEERT EN SCHORE. sen meer bepaald wordt door de regen- verdeeling dan door de bodemomsta i digheden. Aan de kust is de temperatuur 79 gr F. Elke 100 m hooger daa.t de tempe ratuur 1,13 gr, F. zoodat op 1200 m hoogte 67 gr- F. heerscht. Zulk een kli maat is echter niet te vergelijken met een Europeesch klimaat. Wind is op 't land bijna nergens van beteekenis. De barometer kent geen variaties boven 2 mm- De tropen zijn gekenmerkt door zware onweersbuien en regens in de middaguren. De regen val bedraagt in sommige streken het 10- voud van den Nederlandschen neerslag De heer Van der Veer schetste den 'n- vloed van die groote watermassa's op de vruchtbaarheid van den grond. Het karakter der rivieren in hun vrij en loop werd vergeleken met dat van de stroomen in de boeien der irrigatie- werken. Alleen op Sumatra en Borneo hebben de rivieren beteekenis voor het transport. Tot slot besprak de lector wat nog over is van den oorspronkelijken genealogischen band der woongemeen schappen op Java. Tot toelichting werden een 30-tal lantaarnp aatjes vertoond, VEREENIGING TOT BESTRIJDING DER TUBERCULOSE. De Vereeniging tot Bestrijding der tu berculose vergaderde in het Militair Te huis, onder voorzitterschap van den heer L. O n d e r d ij k, bij ontstentenis van den voorzitter, ds, M. van Empel. Aan het jaarverslag van de secreta resse, mevrouw J. SchepsBeusekamp, ontleenen wij, dat op 1 Januari 1934 voor huisbezoek waren ingeschreven 143 ge zinnen met 167 patiënten. Nieuw inge schreven werden 21 gezinnen met 27 patiënten. Vijf patiënten zijn overleden. In het geheel werden om verschillende redenen afgevoerd 21 gezinnen met 27 patiënten. Er blijven dus op 1 Januari j.l. 143 gezinnen met 167 patiënten. Er werden 1710 bezoeken afgelegd en bo vendien nog 343 voor maatschappelijke doeleinden. De woningtoestanden zijn nog lang niet in orde, maar door de slechte tijdsomstandigheden is het vaak zeer moeilijk verbeteringen aan te bren gen. In 10 gevallen werd voor betere ventilatie gezorgd door het aanbrengen van trek- of tuimelramen, 1 maal door een glas jalouzie en 1 maal door een raam op de zonzijde aan te brengen. De kosten zijn soms gedeeltelijk door de huiseigenaren gedragen. Vier gezinnen verhuisden naar een betere woning, waarvan twee met huurtoeslag, totaal kregen 6 patiënten huurtoeslag. Bij ont slag uit het sanatorium werd door de vereeniging twee maal een ledikant met toebehooren aangeschaft en in bruikleen gegeven. Ook werden 3 ligtenten het geheele jaar door gebruikt. Er hadden 3 ontsmettingen van beddegoed voor reke ning der vereeniging plaats. In samen werking met het „Groene Kruis" werden sputumpotjes en flacons, uitkookketels, koortsthermometers enz. in bruikleen gegeven. Versterkend voedsel werd voor korter of langer tijd verstrekt aan 27 patiënten, drie patiënten ontvingen ge regeld een warmen maaltijd per dag, waarvoor een kring van dames de zorg op zich nam- Hulp bij de wasch ontvin gen 5 patiënten en hulp in het gezin eveneens 5 patiënten. Naar „Zonneveld" zond de vereeniging drie kinderen, naar sanatoria 8 patiënten in samenwerking met andere vereeni- gingen. Twee der patiënten van de ver eeniging zijn in het gasthuis opgenomen voor rekening van de vereeniging voor ziekenhuisverpleging en het Burgerlijk Armbestuur. Naar de vacantiekolonies gingen 5 kinderen uit ingeschreven ge zinnen. Aan de vereeniging „Kinabr" werd hulp verleend bij het uitzenden van 15 kinderen naar Oosterbcek. Aan vele van de kinderen werden kousen en schoenen gegeven, waartoe de vereeni ging in staat werd gesteld door de naai- krans „Kinderhulp". Verschillende stad- genooten waren zoo vriendelijk gedra gen, maar goed bruikbare kinderklee- ding te geven, wat door huisbezoekster zeer op prijs wordt gesteld. Herinnerd wordt aan 't succes van den propagan- da-avond met dr. Thomassen a.s spreker en ten slotte gemeld, dat Zuster. Van Roo als altijd haar taak ook dit jaar op uitnemende wijze heeft vervuld. Het verslag van den penningmeester arts D. N. van Gelderen, meldt dat het aantal leden en het bedrag der contri butie (bijna f 400) in 1934 gelijk bele ven. Doch f 400 contributie bij ruim f 4800 uitgaven is veel te weinig. Dit geldt obk voor het gemeentesubsidie, dat sedert 1 jaar niet meer dan f 450 is en betreurd moet worden dat de pro vinciale subsidie daalde van f 600 tot f 500. De overheid, waarvan een gedeel te van haar ta,ak overgenomen wordt door het particulier iniatief, heeft er zorg voor te dragen, dat dit door ge brek aan kasgeld niet onmogelijk wordt. Ook de rijkssubsidie liep van 1929 tot 1934 terug van f 1823 tot f 1246. Dat de vereeniging toch een zeer be duidend bedr,ag heeft kunnen uitgeven voor verpleging in dagverblijf, sanatori um en voor hulp in het gezin, dank z;i zeker niet in de laatste plaats aan alien, zoowel personen als vereenigingen, die de vereeniging met een totaal bedr;ag van rond f 630 steunden. De Emma- bloemcollecte steunde met f 605. BJjna aan alle aanvragen om uitzendingen hulp werd voldaan, toen in het midden van het jaar de kas zulks niet toeliet, moest een enkel geval geweigerd wor den. Aan verpleging in dagverblijf, in kindersanatoria en in het gezin were uitgegeven, ruim f 2500, aan woningver betering en huurbijslag f 264. Aan ver sterkend voedsel, bekostigd uit een af zonderlijk fonds, werd f 498 uitgegeven terwijl de inhoud der bekende busjes was f 331. Alzoo een tekort van f 167. Ook de andere uitgaven overtroffen de inkomsten met f 886, zoodat de geld middelen met meer dan f 1000 terug gingen. Hoewel de vereeniging nog steeds teert op de opbrengst van de Martha uitvoering destijds gegeven, is het toch duidelijk dat deze teruggang in finan ciën niet lang meer kan duren. De pen ningmeester hoopt dan ook, dat de krachtige personen of vereenigingen krachtig zuhen steunen in 1935. Ook de busjes bij tal van inwoners, in tal van winkels en in tal van scholen geplaatst, beveelt de penningmeester ten zeerste in de goedgeefsheid aan. Als aardig staaltje van medevoelen, ook door de jeugd vermeldt de penning meester, dat in een der busjes een Rijks daalder werd gevonden, die daarin was gedaan door een jongmensch, die dit geld had verkregen, als opbrengst van door hem gekweekte en verkochte kale bassen. Beide verslagen werden goedgekeurd en de aftredende bestuursleden werden herkozen. Ten slotte stelde de vergadering de begrooting 1935 volgens het ontwerp van den penningmeester vast op f 4975 in ontvangen en uitgaaf, (Brandjes". Zondagmorgen werd de brandweer ge waarschuwd voor een vermoedelijken schoorsteenbrand in de Spanjaardstraat. Een ingesteld onderzoek toonde aan, dat er geen sprake van brand was, doch dat bovenbewoners last hadden van rook, komende van de uit de kamer der bene- denbewoners, waar vermoedelijk een lek in den schoorsteen was. Later op den dag werd de hulp van de brandweer ingeroepen voor een schoorsteenbrand aan het Smidsbol- werk. Ook dit had weinig te beteekenen. De werkloosheid. Bij de Arbeidsbeurs alhier stonden Zaterdag ingeschreven: geheel werkloos 1024 mannen en 19 vrouwen; gedeelte lijk werkloos 67 mannen en 5 vrouwen; niet werkloos 18 mannen. Algemeen to taal vorige week 1152, bijgekomen 35, afgegaan 54, over 1133. AAGTEKERKE. Vrijdagavond werd alhier in de Diaconieschool een „fami lie-avond" gehouden, uitgaande van de vier Christelijke jeugdclubs. Het geheel stond onder ieiding van ds. J. G, Pan- huise. Na het zingen van Ps. 65 vers 1 sprak ds. Panhuise het openingswoord, waarin hij er op wees dat het thans de eerste maal was dat een dergelijke avond werd gehouden. Hierna werd overgegaan tot het afwerken van het programma dat een 10-tal nummers be vatte, welke keurig werden uitgevoerd. Wat wel zeer in den smaak van 't aan wezige publiek viel waren o.a. „De electrische slaapstoel", „Onze vereeni ging" (tableau), „Geert en zijn radio" en de „Elf Provinciën". Een dertigtal prözen die de samenwer kende vereenigingen waren aangeboden werden in de pauze onder de aanwezi gen verloot. De vier jeugdclubs kunnen op een goed geslaagden avond terug zien. VROUWENPOLDER. Vrijdagavond hield de afdeeling Gapinge van den B. V. L„ onder voorzitterschap van burge meester Louwerse haar jaarlijksche bij eenkomst, die werd bijgewoond door 23 leden. De heer Laernoes uit Vlissingen hield een opwekkende rede, waarin hij het nut en 't goed recht van den B. V. L. breedvoerig uiteenzette. Vervolgens werd het woord gevoerd door den com mandant van het verband Zeeland van den B, V. L. overste Bierman uit Middel burg, die o.a. aantoonde waarom een Zeeuw Oranjegezind is, waarna hij over ging tot het uitreiken der behaalde bre vetten. Koningschutter werd J. J. Fran se met 198 p.; scherpschutter M. Goed- bloed 189 p., J- van Keulen 183 p., P. Dekker 189 p., J. Looise 186 p., A. van Tatenhove 184 p., C. Langebeeke 184 p., J. Huibregtse 191 p., G. de Nood 193 p., 'H. Paauwe 186 p., B. Versluijs 181 p., M. Arendse 194 p., J. Volmer 189 p., B. van den Broeke 184 p., W. Goedbloed 184 p. en J. Aarnoutse 186 p. Voorts werd de wenschelijkheid van het hebben van een vaandel in den breede besproken en werd besloten te trachten tot aanschaf fing over te gaan. Door het bedanken van den instructeur Franse wegens ver trek naar Vrouwenpolder, werd door den commandant als zoodanig benoemd M. Goedbloed. De commandant sprak een woord van dank tot den vertrekkenden instructeur. ZOUTELANDE. Vrijdagavond vierde de Chr. J. V, „Timotheus" haar ^eerste lustrum in de school. Nadat de vergade ring door den eere-voozitter ds. Oost hoek was geopend, hield de voorzitter, de heer G. Janse een inleiding over „De storm op zee," naar M/ircus 4 vers 3541. Uit het verslag van den secre taris, den heer W. Verhage bleek o.a. dat de vereeniging 13 leden telt. Ook de penningmeester, de heer P. Kiemens bracht verslag uit. Het batig slot be droeg f 24. Felicitaties werden uitgebracht door de Meisjesvereeniging van Zoutelande, welke de jubileerende vereeniging een inktstel aanbood, den kerkeraad der Herv. Kerk te Zoutelanue en verschil lende andere vereenigingen. De avond werd verder gevuld met samnespraken voordrachten en z,ang. HEINKENSZAND. De bloementen toonstelling in het vereenig'ngslokaa gehouden was dit jaar minder druk dan de voorjaarstentoonstelling van het vo rig jaar. Niettemin hadden de school kinderen nog heel mooie tulpen in b.oei en waren mede heel prachtige kamer planten aanwezig. Om de onkosten een'gzins te dekken was een kleine at tractie uitgedacht waarmede enkele ka merplanten waren te winnen. Een 50- tal betalende bezoekers zijn er geweist. Een en ander heeft een bevredigend ver loop gehad. i HEINKENSZAND- De verkiezng voor leden van den Gemeenteraad alhier zal plaats hebben op 19 Juni a.s. BORSSELE. Bij B. en W. zijn thans weer twee inschrijvingsbiljetten inge komen voor het huren van een deel der voormalige hoofdonderwijzerswo ning. De bepaling is gemaakt, dat de huurder zich moet belasten met het schoonhouden van het overige deel der woning, dat bestemd is als spreek kamer voor den gemeentegeneesheer en dat hij daarvoor jaarlijks 30 zal Ontvangen. Ingeschreven hadden J. Fraanje 113, en Johs. Karelse 108. Daartoe gemachtigd door den Raad, besloten B. en W. te verhuren aan den hoogsten inschrijver. BORSSELE. Op de kiezerslijst komen in deze gemeente voor de namen van 734 stemgerechtigden voor de Tweede Kamer, 733 voor de Provinciale Sta ten en 721 voor den Gemeenteraad. OVEZANDE. Vrijdag vergaderde de Raad,' onder voorzitterschap van den heer L. Goense waarnemend burge meester. Afwezig de burgemeester en het lid Vermeule- In verband met de gewijzigde Winkelsluitingswet, werd een nieuwe verordening tot afwijking van de bepalingen der Winkelsluitingswet vast gesteld. De onderwijzerswoning werd wederom voor 1 jaar verhuurd aan het bestuur der Christelijke School voor f 274 per jaar- Op het verzoek van P. J. Paree te 's Heerenhoek tot over schrijving van de destijds aan de Wed, J. Paree verleende vergunning voor ra dio-distributie werd goedgunstig be schikt. SCHORE- Vrijdagavond gaf de plaat selijke zangvereeniging „Zang Veredelt" haar jaarlijksche uitvoering onder lei- d;ng van den heer J, Kousemaker. De opkomst was zeer goed, terwijl het ten gehoore gebrachte (zang, muziek en voordracht) zeer in den smaak viel. Mej. Knolle uit Hansweert, die enkele muziekstukken op de piano speelde, werden door de dames-bestuursleden bloemen aangeboden. YERSEKE- In de vergadering van de Groene Kruis vereeniging werden her kozen als bestuursleden de heeren P. de Vey, C- Vette en C. Hirdes. Op verzoek van het hoofdbestuur zal de vereeniging met verschillende andere vereenigingen en afgevaardigden van diaconieën ver gaderen tot stichting van een Koningin- Moeder-Herdenkingsfonds fot steun aan on- en minvermogende t.b.c. patiënten. RAAD VAN YERSEKE. Werkverschaffingsobject. Opnieuw besloten tot iets, dat de minister niet toestaat, De nood der oesterkweekers. YERSEKE. Vrijdag vergaderde de Raad onder voorzitterschap van bur gemeester Gunning. Op de tribune was veel publiek. De heer P. Steketee wenschte voor zijn huis een rioolput teneinde veront reiniging te voorkomen. B, en W. acht ten zulks overbodig. De heeren H i r- des en De Jager waren een andere meening toegedaan en achtten zulks wel noodig. B, en W. zullen nader een onderzoek instellen en zoo noodig maatregelen nemén. De heeren A. 'C. Willemsen en A. Goeman resp. voorz. en secr. der Dam club, vroegen voor hun vereeniging een schoollokaal te mogen gebruiken. B. en W. deden naar aanleiding daar van een voorstel om in 't vervolg schoollokalen, verwarmd en verlicht, beschikbaar te stellen voor 20 als minimum en /30 als maximum per jaar. De heer P h. Bom vindt zulks wel veel, vooral een rustige ver eeniging als de Damclub mag wel goed- kooper worden geholpen. De voorz. merkt op, dat 20 zeer weinig is en de onkosten voor verlichting en ver warming al hooger zijn. Na eenige be spreking werd het voorstel van B, en W. aangenomen. Goedgekeurd werden een drietal nieuwe verordeningen inzake de nieuwe regeling personeele belasting. B. en W. stelden voor als werkver schaffingsobject te nemen: rio'eering van een 30 m langen sloot aan den Stee- weg. Ook zul en er boomen geplant wor den aan de Molendijk en de Varkens dijk. Verschillende leden informeerden, of de molenaar in de Langeviele d,aar geen schade van zal ondervinden. Vol gens een document van 18 Maart 1859 heeft de molenaar er recht op, dat op een afstand v,an 13 roeden en 7 ellen geen boomen worden geplant op den Dijk. B. en W. hebben echter geconfe reerd met belanghebbenden en zullen maken dat niemand last ondervindt. De heer P. B o m informeerde naar de kosten en vroeg, of de weg geen schade zal ondervinden. De V o o r z. dankte voor de „vele belangstelling voor de boomen", die aan de gemeente zeer weinig zullen kosten. Hij wenscht juist nu daarvan gebruik te maken en beval die boomen aan in de hoede van de raadsleden. Dat de jeugd vooral respect toone. De minister heeft n,aar aanleiding va a het in de voorgaande raadsvergadering genomen besluit om de steunregeling in de 8ste klasse te plaatsen, bericht, dat hij zulks niet kan goedkeuren. Wel kunnen enkele personen die altoos meer hebben verdiend dan b.v. f 12 in een hoogere klasse geplaatst worden. Zoo zouden d,an nu van de 152 steuntrekken- den slechts 20 hooger geplaatst kunnen worden. B. en W. meenden om billijk heidsredenen hiertoe niet over te moe- ten gaan. De heer S c h e e 1 e critiseerde de huidige steunregeling en achtte zulks een schande voor de gemeente. Hij stelde voor om de steunnormenv naar de 8e klasse te doen, gaat het tiiet, dan zal Den Haag spoedig genoeg remmen. Hij vond, dat het niet meer dan billijk is dat werkeloozen behandeld moeten worden naar de loonen die ze verdien den toen ze zich bij de arbeidsbemid deling voor het eerst aangaven. Dan zal blijken, dat bijna allen zich in de 8e klasse of hooger zullen kunnen rang schikken. De heer K oom an lichtte een en ander nader toe en onderschrijft het door de heer S c h e e 1 e gespro kene. De voorz. meende, dat de hee ren Scheele en Kooman het schrijven va- den minister verkeerd hebben gelezen. Niet wat vroeger ver diend is, maar wat nu zou verdient worden indien in het vrije bedrijf werk was, dat is de norm. Het voorstel van B, en W. werd verworpen met 6 tegen 5 stemmen. Een voorstel De Jager om allen in de 8e klasse te plaatsen werd met dezelfde stemmenverhouding aangenomen. Hetzelfde besluit is dus genomen als de vorige keer, waarop de minister afwijzend heeft beschikt. Bij de rondvraag informeerde de heer G, D a a n e, of de pannen reeds zijn aangekocht. Ged. Staten hebben dat raadsbesluit nog niet goedgekeurd, daarop moet gewacht worden. Het voornemen bestaat die pannen in huurkoop te geven; niet meer, maar ook niet minder dan 2000 aan een persoon. Geregeld moet 'n bedrag per week wor den afbetaald. Bij verkoop van de oes- tertjes dier pannen wordt de rest be taald. Maar, zegt de heer Kooman indien nu die oestertjes eens onverkoop baar zijn, wat nu reeds het geval is? De heer Bom Phz. vond 2000 veel te weinig. Hij achtte 5000 het minste dat de moeite loont. Bovendien geloof de spr,, dat B. en W. in de distributie v,an die pannen zich wel eens door een commissie van deskundigen mogen doen voorlichten. Dat is merkte de Voorz. op, reeds geschied. De heeren Bom Ph. en Kooman vroegen of nog iets bekend is aangaande den steun, dien de regeering eventueel aan de oes tercultuur zal verstrekken. Reeds drie maal is de voorz, daarvoor in Den Haag geweest, maar ja, we weten dat bureau cratische molens langzaam malen. De kans bestaat dat er iets van komt, meer mocht de voorz. er niet van zeg gen. De heer P h. Bom meende een ander voorstel te doen: dat er voor iedere par tij (S. D. A. P., C.-H., Vrijz.-Dem., A.- R.) een oesterkweeker uitgenoodigd wordt om in een raadsvergadering hun nood uiteen te zetten. Als de minister een gunstige beschikk'ng zou nemen, ware de werkloosheid geheel verdwenen in Yerseke. Van andere zijde werd ge zegd, dat een commissie uit den Raad met enkele oesterkweekers naar Den Haag moet. Dit laatste achtten de hee ren Cornelisse en Kooman de seste oplossing. De zaak moet bespoe digd worden. De meeste raadsleden ge loofden, dat een deputatie als voorge steld wel goed zou werken. In besloten vergadering is hier nader over gesproken. SLUIS. In navolging van de oprich ting van een Chr. Zangvereeniging voor ouderen, zal alhier ook een Chr. ver eeniging voor kinderen het levenslicht zien, Als directeur hoopt eveneens de heer Woltering te fungeeren. Bij den landbouwer C. alhier zijn een aantal konijnen ontvreemd. Van den dader(s) is tot nog toe geen spoor ge vonden, ondanks het ijverig onderzoek door de politie. Faillissementen. Het faillissement van P. K. Hame link, zaadhandelaar, wonende te Ter Neuzen, Curator mr. G. Tichelman te Ter Neuzen, is geëindigd door de verbindend geworden eenige uitdeePngs- lijst met een uitkeering van 10,55 pet. aan de Concurrente schuldeischers. Het faillissement van P. F. Damman, papierhandelaar te Middelburg Heerengracht, curator mr, P- van Empel te Middelburg is opgeheven wegens ge brek aan baten. NU OOK IN COCKTAIL. LIKEUR.VERMOUTH. SHERRY OF COGNAC. (Ingez. Med.) Afdeeling Z. L. M, Grijpskerke. Vrijdagavond hield de afdeeling Z. L. M. te Grijpskerke h,aar jaarvergadering. De Voorzitter zeide in zijn openings- woord verheugd te zijn, zooveel nieuwe gezichten te zien. Uit het jaarverslag bleek dat de afd. is toegenomen mei 14 leden en nu in totaal 38 leden telt. Ook het financieele verslag was schitterend. De inkomsten en uitgaven bedroegen ongeveer^ f 7000, met een goed slot van f 157. Hierna kreeg de heer C. Franse het woord. Deze gaf inlichtingen over de tarweorganisatie en de akkerbouw- centrale. De heer M, Kl.einepier deed eenige mededeelingen over de werking der Zuivelcentrale. Enkele leden stel den nog eenige vragen, die op duide lijke wijze werden beantwoord. 1Afzenders onbekend stuk in de prul lenmand. 2. Briefwisseling wordt over inge zonden stukken geplaatst of geweigerd niet gevoerd. 3. De kopij wordt niet teruggezonden. 4. Maakt het kortl RADIO-STORING. Zeer Geachte Redactie. Wat kan de Radio ons veel heerlijks, veel moois brengen! Ook kan de Radio voor heel velen tot een zegen zijn: Kan! 'k Weet niet ol U wel eens luistert op Zondagmorgen zoo tusschen 10 en 12 uren. Men kan dan diverse kerkdiens ten beluisteren. Zelfs in méér dan eén taal. Er is dan ook op dat gebied „voor elck wat wils." En het zijn wel bijzon derlijk de zieken, de ouden van dagen die hiervan genieten. Ja, als tenminste de een of andere buurvrouw of buurman niet zoo vriendelijk is de stofzuiger, de electrische waschmachine of wat verder mag storen, aan te zetten. Ik lig al ruim 2 maanden te bed. Luister al 9 Zondag ochtenden, doch schijn in mijn omge ving nog al van die radiostoorders te hebben. Verneem echter dat dit niet uits.uitend in mijn buurt is. Komt veel vuldig voor. En ik denk: als de men- schen even nadachten, lieten ze al die storende machines zwijgen op Zondag morgen. Moet nu alles eerst worden ge reglementeerd? Wij, die zoo zingen van: „dat vrij volk zijn wij?" Moet er nu weer eerst een verordening komen, al vorens wij van den dienst der naasten liefde werden overtuigd? Komaan Middelburgers. Bezitters var, stofzuigers en dergelijke nuttige elec trische voorwerpen. Denk voortaan des Zondagsmorgens om Uw buurman! (Ook van andere zijden kwamen ons deze klachten ter oore; en wellicht gel den ze mutatis mutandis ook voor weekdagen, maar dan op andere uren. Red.) Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door den Agent M. QUAKKELAAR te Schore. Domburg. Over de maand Febr. Geboren: Dina Triel'er. Ondertrouwd: A. Bimmel en R- Ma- lec. Ritthem. Over de maand Febr. Bevallen: Chra. Pa. Lijnse, geb. de Visser, z-, C'a, Jaca. Vos, geb. Lijnse, d-, Pa. Lev. Lijnse, geb. Cevaal, z„ Ma. Pa. Cevaal, geb- Barentsen, z. Kats. Van 2128 Febr. Getrouwd: C. de Regt 24 jr. jm. te Colijnsplaat en J, J. van der Maas 23 jr. jd„ G. Eikenhout 25 jr. jm- en M- M Deurloo 20 jr. id. (N.B.) Wissenkerke, Getrouwd: J- H. de Regt 28 jr. jm. en H, C. Verhulst 21 jr. jd. (N-B.) Colijnsplaat. Van 2325 Febr. Overleden: H. M. Haringman 60 jr- echtgen. van C. J. Israël. Bevallen: C- van den Berg, geb. Moer land, d. (N B.) Kortgene. Van 22—24 Febr. Bevallen: M. van de Linde, geb- de Vos, z„ P. Heijboer, geb. Karelse, z., M. Markusse, geb- de Kam, d„ N. v. d. Heijde, geb. Versluis, d. (N.B.) Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6