J MARKTBERICHTEN. 1 LAATSTE iiiliiTEN. INGEZONDEN STUKKEN. BUITENLAND. BURGERLUIS STAND. de kerk van leerbroek De uitvaart van Staatsraad idenburg» I BELGIE, DUITSCHLAND. OOSTENRIJK BALKAN. Opstand in Griekenland. ITALIë. AUSTRALIË. SIAM. VER. STATEN. A0VERTENTIEN. maatje maljaars, na een genoeglijke echtver- eeniging van ruim 43 jaar, in den ouderdom van 73 jaar en 5 maanden. TWEE OUDE MANNEN Zondagavond kregen in een café aan de BeetsWan te D e n H a a g twee bejaar de heeren, die beiden onder invloed van sterken drank verkeerden, ruzie De jongste van de twee, 67 jaar oud, be spotte zijn ouderen vriend, die 8G jaren teit. Deze ontstakk in woede, troK zijn mes, en bracht zijn kameraad een steek toe in de kin. De 67-jarige werd ernstig, doch niet levensgevaarlijk gewond. H.j werd in het ziekenhuis verbonden. De 80-jarige werd in het politiebureau op gesloten. MET LUCIFERS GESPEüLD. De zer dagen is door het spelen met luci fers door kinderen brand ontstaan in de boerderij v.an G. K. in De Zande tus- schen Kampen en Zalk. Drie koeien konden worden gered. Vijf koeien, twee kalveren en vier biggen kwamen in de vlammen om. De boerderij is geheel af gebrand. IN VLAMMEN opgegaan. Ze was het op één na oudste kerkgebouw van Nederland. Hedennacht is door tot nog toe onbe kende oorzaak het kerkgebouw der Ned. Herv. Gemeente te Leerbroek door brand verwoest. Slechts de muren van de kerk staan nog overeind. Deze kerk was op één na de oudste kerk van Nederland. Van den kerktoren is de spits met het uurwerk naar bene den gekomen, terwijl het dak van de kerk voor het grootste gedeelte is ver nield. Het inwendige van het gebouw is •totaal uitgebrand. Een melkrijder, die om half twee door het dorp reed, ontdekte een vuurgloed achter de ramen van de kerk. Dorpsbewoners slaagden er nog juist bijtijds in, de handbrandspuit, welke in een onderdeel van den kerktoren was opgeborgen, te redden, waarmee men zoo goed en zoo kwaad als het ging het vuur begon te bestrijden. De brandweer van Leerdam heeft met vier stralen de vuurzee aangetast. Aan blusschen viel echter niet te denken. Dc vlammen hadden in het inwendige van het gebouw vrij spel. Met groote moeite is men er nog in geslaagd, de boeken en archieven uit de consistoriekamer in veiligheid te brengen. De zeer fraaie kansel alsmede de kerk- en wetsborden gingen verloren. De naast de kerk staan de boerderij van V., welke met riet was gedekt, kon worden behouden. De toren was voor 40.000, het kerk gebouw voor 50.000 verzekerd. De kerk was op één na de oudste van Nederland en dateerde vermoedelijk uit het jaar 1025, Zij volgde in leeftijd op het kerkje van het nabij gelegen Hoor naar. Omtrent de oorzaak van den brand tast men nog in het duister. Het is niet onwaarschijnlijk, dat het vuur is ont staan door vuur dat uit de kerkstoven is gevallen. KOLENDAMPVERGIFTIGING. Toen buren dezer dagen een tweetal grondarbeiders, die in een woonschip te K o 1 h o r n gehuisvest waren, wilden wekken, bleek dat beiden door kolen damp waren vergiftigd. Een van beiden, J. v. M., was reeds overleden, bij den ander, J. de R., zijn de levensgeesten weer opgewekt. rouwwagen volgden de vertegenwoor digers van de Koningin en de Prinses in twee gala-hof rij tuigen. De daarop vol gende rijtuigen waren bestemd voor de naaste familieleden. In de dan volgende namen plaats dr. Colijn, de vice-presi dent van den Raad van State jhr- mr. Beelaerts van Blokland, staatsraad Has- selman en minister jhr. de Graeff, de oud-minister van Koloniën S. de Graaff, oud-gouverneur van Suriname, de heer Staal en prof. Rutgers, hoogleeraar te Amsterdam. Onder bijzonder groote belangstelling bewoog de stoet zich naar de begraaf plaats, waar hij tegen 12 uur aankwam. Hier wachtten een grootë menigte be langstellenden, en tal van autoriteiten en vooraanstaande persoonlijkheden den stoet op, om den ontslapen staatsman de laatste eer te bewijzen. Op de begraaf plaats waren nog aanwezig de ministers De Wilde, Slotemaker de Bruïne, Dec kers, Van Schaik, Oud, vele staatsraden, de oud-gouverneur-generaal van Ned. Indië, mr. D. Fock, dr. W. de Vlugt, bur gemeester van Amsterdam, en prof. dr. Kuipers. De voorzitter van de Eerste Kamer, mr. baron de Vos van Steenwijk was door lichte ongesteldheid verhinderd de plechtigheid bij te wonen. Verder verdrongen zich vele hon derden rond de afzetting. Nadat de familie en de voornaamste autoriteiten zich rond de groeve hadden geschaard werd de kist neergelaten, Ds. Barkey Wolf betrad het spreekgestoelte en zei- de dat het den wensch van den ont slapene was geweest, dat bij zijn graf geen ander woord dan het woord van God zou worden gehoord. Hij had ge- wenscfit, dat bij zijn begrafenis de grootst mogelijke soberheid en een voud zou worden betracht. Psalm 130 las ds. Barkey Wolf vervolgens voor, waarna hij de apostolische geloofsbe lijdenis uitsprak. Tens'otte ging hli voor in gebed en zeide het Onze Vader. De zoon van den ontslapene sprak woorden van dank. De plechtigheid was daarmee ten einde. KABINETSCRISIS IN HONGARIJE, De Hongaarsche regeering heeft he denmorgen na een korte bespreking be sloten af te treden. Minister-president Gömbös is tegen 11 uur door den rijks regent Horthy in audiëntie ontvangen. IN VRIJHEID gesteld. De Middelburgsche rechtbank sprak heden bij vervroeging de volgende von nissen uit: J. J v. H., 36 j., landbouwer, wonen de te Biervliet, gedetineerd. Vrijgespro ken, met last tot teruggave van de in- beslaggenomen effecten- Diefstal: J. F. D., 56 jaar, arbeider te IJzendijke, gedetineerd: als voren; bei den met bevel tot invrijheidstelling. Onder zeer groote belangstelling heeft hedenochtend op de algemeene begraafplaats te Den Haag de ter aar- debestelling plaats gehad van den minis ter van staat, staatsraad A. W. F. Idenburg, oud-minister van koloniën oud-goUverneur-generaaI van Ned.- indië. h vroe£e morgenuren was het sto elijk overschot van het ziekenhuis naar de woning aan den Cremerweg overgebracht. Om 11 uur ving daar een rouwdmnst aan, welke geleid werd door ds Barkey Wolf, geref. predi kant. Tal van autoriteiten waren aan wezig, o.m. e vertegenwoordigers van de Koningin, kamerheer-ceremonie meester baron Van Hardenbroek van Hardenbroek en van Prinses Julianai baron Baud, de minister-president dr. Uoli/n, minister De Graeff, de vice- president van den Raad van Sta'e jhr. mr. Beelaerts van Blokland, de oud-ministers Donner en Van Dijk', ver schillende bekende figuren uit de A.R partij en voorts de naaste familieleden. Om half twaalf was de rouwdienst ge ëindigd en stelde de stoet zich voor de woning van de familie Idenburg op. Na dat de kist in den rouwwagen was ge dragen, gingen boden van den Raad van State aan weerszijden staan, om te kun nen fung'eeren als slippendragers. Er wa ren slechts twee bloemstukken, een groote krans van de Koningin en een van Prinses Juliana. Deze beide kransen werden aan weerszijden van den rouw wagen gehangen. Dadelijk achter den IAfzenders onbekend stuk in de prul- lenmand. 2. Briefwisseling wordt over inge zonden stukken geplaatst of geweigerd niet gevoerd. 3. De kopij wordt nie. teruggezonden. 4. Maakt het kort! DE TARIEVEN OP DE VEREN. Mogen we door middel van Uw blad, uiting geven aan onzen dank jegens de Midd. Kamer van Koophandel die door haar request aan onze regeering betr. de tarieven op de Zeeuwsche'water we gen, blijk geeft van haar juist inzicht en activiteit? Dat haar streven bekroond worde met het gewenschte resultaat, zoodat de re geering oog krijgt voor de onbillijke behandeling, die ons, Zeeuwen steeds ten deel valt. Het is onrechtvaardig dat wij, die aan alle kanten door waterwe gen zijn omringd en afgesloten, dezelfde wegenbelasting en rijwielbelasting moe ten betalen als de inwoners van andere provinciën, die alleen op school van ve ren en water-tollen hebben vernomen. Het is wel opmerkelijk dat men thans in de Betuwe tal van protestvergaderin gen ziet beleggen tegen een onrecht, dat wij al zoo lang, en in zoo veel sterke ren vorm geduld hebben, dat velen onzer verwonderd zouden zijn, wanneer men de veergelden over de Zeeuwsche wa terwegen eens niet meer uit de zakken der passagiers, maar inderdaad rechts- streeks uit het wegenfonds zou voldoen. De Verkeerscommissie van Handelsbelangen en De Hanze. UIT EEN VLIEGTUIG GESPRONGEN. De daad van de meisjes Du bois vindt navolging. Een 23-jarig jongmensch te Toronto (Canada) nam gisteren passage voor een verkeersvliegtuig op een der korte trajecten. Toen het toestel een hoogte van ongeveer 500 m had bereikt, over handigde de jongeman den piloot een brief en sprong vervolgens uit het toe stel, In den brief stond dat de onge lukkige zijn positie had verloren en daarom een eind aan zijn leven maakte. Te Bazel (Zwitserland) maakten twee passagiers Zaterdag een luchtuit- stapje. Op den terugweg sprongen béiden boven Lausen uit het toestel, zonder dat de piloot zulks kon verhinderen, Het waren een onderwijzer en een meisje, wier deerlijk verminkte lijken zijn gevonden. DE REIS VAN KONING LEOPOLD EN KONINGIN ASTRID. De koning en de koningin van Bel gië die Vrijdagavond in Engeland zijn aangekomen, hebben zich naar Folke- stone begeven. Daar heeft koning Le- opold zich Zaterdag in een kliniek aan een lichte operatie onderworpen, naar verluidt aan een zijner oogen, doch j met zekerheid js hieromtrent nieits I bekend. Het koninklijk echtpaar ver toeft voor de eerste maal sedert den dood van koning Albert in Engeland en in officieele kringen was men van te voren niet op de hoogte van het be zoek dat geheel als verrassing kwam. Het is dus niet juist, dat het doel van de reis zou zijn, den Engelschen ko ning officieel van de troonsbestijging van Leopold III in kennis te stenen. Hitlerjeugd tegen groot-grondbezit, Een zekere Hugo Hagen behandelt in het leidersorgaan der Hitler-Jeugd „Wille und Macht", het probleem van het groot-grondbezit. 9300 eigenaars bezitten een grondop- pervlakte van 8,150,000 ha, dus meer dan een zesde van het totale oppervlak van het Duitsche rijk. De schrijver bestrijdt het groot-grond bezit en vooral de argumenten der feu dale grondbezitters. De landjonkers worden vergeleken met afgedankte tooneelspelers, die er nog weer niet aan wennen kunnen, dat hun glorietijdperk voorbij is. Argumen ten als onlangs door den prins zu Lippe' voor den landadel naar voren gebrarbt, worden belachelijk genoemd en heeten versleten requisiten. De schrijver betoogt dan. dat het een plicht is, ten opzichte van het volk, hier in te grijpen. De bodem, die nu aan deze 9300 behoort moet in handen ko men van „rassisch" gezonde boerenzo- Het bezoek van Sir John aan Berlijn van 7 tot 10 dezer. Naar wordt gemeld, zal Sir John Simon a.s. Donderdag 7 dezer des namiddags te Berlijn aanko men. Hij blijft er tot Zondag 10 dezer. DE UITTOCHT DER JODEN. Omtrent het gevolg der Ariër-wetge- i ving, deelt het rassenpolitiekbureau der N.S.D.A.P. mede, dat ongeveer 40,000 joden uit het Duitsche rijk zijn geëmi greerd, d. i. bijna 10 pet, der in Duitsch- land gevestigde joden. Het bureau her innert aan de woorden van rijksminister Frick dat de niet-arische ambtenaren niet eenvoudig uitgestooten, doch eervol gepensioneerd worden en dat het gebied j der vrije bedrnven onaangetast blijft. Bij i de noodzakelijke zuivering van 't open- j bare leven van vreemde invloeden was j dus geen sprake van fatale vervolgingen, j doch is men zeer lankmoedig opgetre den. LEVENSLANG TEGEN DR. RINTELEN GEëlSCHT, Te Weenen heeft dezer dagen de oud- gezant te Rome, dr, Rintelen, wegens hoogverraad terecht gestaan. Hij werd naar men zich zal herinneren na den moord op Dollluss gearresteerd op ver moeden met de nazi's te hebben samen gespannen. Tijdens de putsch bevond hij zich, zonder verlof te Weenen. De be handeling in het proces is zoo lang uit gesteld moeten worden, aangezien dr. Rintelen destijds bij een poging- tot zelf moord zwaar gewond werd. Ook thans is de gezondheidstoestand van den be klaagde nog zeer zwak- Het feit dat Rintelen met de nazi's had onderhandeld kon hem niet belas ten, omdat dit met medeweten van de regeering was geschied. Rintelen be weerde tijdens de zitting, dat hij loyaal tegenover de regeering Dollfuss stond, maar van meening was, dan men prj- beeren moest tot een compromis met de nationaal socialisten te komen. De off. van justitie noemde de aa ï- klacht tegen Rintelen, dat hij tot op .e- kere hoogte heeft deelgenomen aan Je Juli-putsch overtuigend. Want volgens den off- was Rintelen met de plannen om een aanslag te plegen op de bonds- kanselarij, bekend en heeft hij hiermede ingestemd, door zich ter beschikking van de opstandelingen te stellen voor het vormen van een regeering. Tenslotte werd door de proc. gene raal levens'ange gevangenisstraf wegens hoogverraad gevraagd- Talrijke oorlogsschepen in han den der opstandelingen, Vliegtuigen bestoken hen met bommen. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag is in Griekenland een opstandige bewe ging uitgebroken in het léger. De eerste berichten meldden, dat het geval spoe dig was onderdrukt, doch later bleek, dat zulks geenszins het geval kon hee ten. In den loop van Zaterdag en Zon dag heeft de militaire revolutie zich nog uitgebreid en Zondagavond leek 't zeer de vraag, of de regeering de beweging baas zou worden. Het begon in een tuighuis in 't garni zoen aan de Piraeus, een haven van de hoofdstad Athene. Weldra deden de bemanningen van enkele oorlogsschepen mee en allengs kregen de opstandelingen meer aanhang. Uit den aard der zaak zijn de berichten over het gebeurde vrij ver ward en kan men moeilijk hoogte krijgen van den stand van zaken. Vanochtend werd gemeld, dat in strijd riet geruststellende verklaringen der Grieksche regeering de opstandige be- weinig zich blijft verscherpen. De oude tegenstander der tegenwoordige Griek sche regeering, Venizelos, die zich op het eiland Kreta ophoudt heeft zich bij de opstandelingen aangesloten en tij dens een groote betooging een oproerige redevoering uitgesproken. Onderhande lingen, die admiraal Typaldos in op dracht der regeering met de bij het eiland Milos voor anker liggende op standelingen heeft gehad, zijn mislukt. De regeering heeft Zondag besloten de schepen der opstandelingen te bombar deeren met de zwaarste bommen, wan neer geen onvoorwaardelijke overgave geschiedt. Een eskader bommenwerpers was reeds Zondagmorgen naar Milos gestart, De regeering is vastbesloten den opstand met gewapende macht onbarm hartig te onderdrukken. Een kruiser gebombardeerd. Nadere berichten houden in, dat de vliegtuigen den pantserkruiser „Georr j giof Averoff" in de wateren van Kreta, in de Souda baai ontdekt en gebombar deerd hebben. Een der bommen trof den kruiser en kort daarna steeg een reusachtige stofwolk op, zoodat de vlie gers den indruk hadden dat het schip zwaar beschadigd is. In Venizelos' wo ning te Athene heeft men bij een huis zoeking verscheidene geweren, 200 pa tronen en vele handgranaten gevonden. Bovendien vielen den autoriteiten vele belangrijke brieven en andere bezwa rende documenten in handen. Te Athene, Piraeus en Salanoki zijn talrijke militairen en burgers gearres teerd, die ervan worden verdacht bij den opstand te zijn betrokken. Te Salo- niki zijn bijna alle afgevaardigden en senatoren der oppositie gearresteerd. Ook andere oorlogsschepen die zich in handen der opstandelingen bevin den zouden door de uitgezonden re- geeringsvliegtuigen zijn gebombar deerd. De schepen werden zwaar be schadigd, en onder de bemanning ont stond een paniek. De schepen gingen uit elkaar om den vliegers het aanval len te bemoeilijken. Te Athene terug gekeerde vliegtuigen meldden, dat be halve de zwaar beschadigde pantser-; kruiser „Georgiof Averoff" in de Sou- da-baai in de nabijheid van Kythera, een torpedojager, en bij het eiland An- tikythera, een kanonneerboot door vliegtuigbommen zwaar zijn bescha digd. De kruiser „Georgiof Averoff" had een torpedoboot op sleeptouw, die klaarblijkelijk zoodanig was bescha digd, dat zij niet meer op eigen kracht kon varen. Voorts moest een zinkende duikboot door een torpedoboot naar Kenea worden gesleept. Bij een poging om een kazerne met opstandige soldaten te veroveren, deed een tank een aanval op een kazerne poort, doch moest aanvankelijk wijken voor het vuur van eenige bij de poort opgestelde kanonnen. Ook de kazerne werd \toen met geschut bestookt, en er werd 'n bres in den buitenmuur ge schoten, waarna de soldaten zich aan de regeeringstroepen overgaven. In den nacht waarin de putsch plaats vond werden in de villa van Venizelos te Athene, lichtsignalen waargenomen, waarop uit een ander huis werd geant woord. Zooals reeds werd gemeld, deelt de regeering mede, dat bij een huiszoeking in Venizelos' villa een wapenvoorrraad is ontdekt. Bij de ter aardebestelling van een der slachtof fers van de gevechten speelden zich opgewonden tooneelen of. De menigte eischt den dood der muiters aan de galg. De Grieksche generaal Piastiras, die eertijds al eens een staatsgreep heeft gewaagd, doch met weinig profijt, is gistermorgen vroeg in gezelschap van eenige vrienden uit Cannes, Zuid- Frankrijk, waar hij als balling woonde, vertrokken en heeft zich in den loop van den dag niet meer vertoond. Aan gezien de géneraal echter zijn koffers in zijn hotel heeft achtergelaten be staat de mogelijkheid dat hij slechts tijdelijk Cannes heeft verlaten. Intus- schen spraken de aanvankelijke be richten er reeds van, dat generaal Platiras de -hand in het geval zou hebben. Ruiling van woonplaats, De bevol king van het dorpje Kesi Euren in Bul garije bestaat uit Turken, terwijl het in Turkije gelegen dorpje Karaofti, door Bulgaren wordt bewoond. De bewoners zijn daarom onderling overeengekomen, de dorpen te ruilen. De regeeringen van Turkije en Bulga rije hebben hierin toegestemd. Vijf menschen in een lawine omge komen. Uit Aosta wordt gemeld, dat 3 studenten uit Florence en twee dragers die op weg waren naar Breuil in het Cervinodal door een reusachtige lawine zijn bedolven. Alle vijf vonden den dood. Drie andere studenten en twee meisjes-studenten konden zich tijdig in veiligheid brengen. Gidsen, sol daten en militie slaagden er in het lijk van één der dragers te vinden. Zeventig jaar getrouwd. De heer en mevrouw John Gapes uit Koroit (Victoria) waren 70 jaar getrouwd en de eenige moeilijkheid bij deze plech tigheid v/as een geschikten naam voor dit feest te vinden. Tien jaren geleden hadden zij hun diamanten bruiloft ge vierd, dus was het nu de kwestie een nog kostbaarder stof te vinden. Daar voor namen ze het radium; ze hopen echter dat niemand, zooals dat gebrui kelijk is, hun geschenken zal sturen in deze stof. De heer Gapes is 94 jaar en zijn vrouw 90. Beiden zijn in Essex ge boren en begaven zich in 1855 per zeil schip naar Australië, waar ze hun ver dere leven bleven wonen. DE KONING VAN SIAM DOET AF STAND VAN DEN TROON. Naar officieel wordt gemeld heeft Prajadhipok van Siam afstand van den troon gedaan. Sinds geruimen tijd reeds vertoeft hij met zijn gemalin te Londen. Een jaar geleden, toen de koning ook op reis was, brak er een opstand in zijn land uit, met als gevolg, dat er een grondwet tot stand kwam, waardoor de monarchale rechten vrij drastisch wer den belAot. De koning kon zich hier niet mee vereenigen. Langen tijd heeft hij er strijd met de Siameesche regee ring over gevoerd. Liever dan toe te geven, is hij thans afgetreden. Gangsters neergeschoten. Te New York zijn in de afgeloopen 24 uur niet minder dan drie gangsters klaar blijkelijk door hun eigen collega's neer geschoten. Middelburg. Bevallen: C. J. Labruijere-Verhage, d., P. M. de Munck-Joosse, d. Overleden: M. E. A. Meeuse, 62 j. geh. met W. van Boven, M. Pleijte 66 j. ongeh. vr., C. Baljeu 78 j. ongeh. vr., J N. Janse 82 j. wed. B. W. Dekker. Goes, Overleden: P. Eversdijk weduwnaar van M. Marits 69 j. Koudekerke, Overleden: L. Reijnierse 28 j. maij, van H. Reijnierse. Ondertrouwd; A. Suurmond 36 j. en M, C, Sesee 35 j. Getiouwd: P. Bosschaart 24 j. en A. W. Tevel 23 j. (V. C.) V rouwenpolder. Van 24 Febr.2 Maart. Bevallen: J. S. de Bruijn, geb, Be- suijen, z. Rotterdam, 4 Maart. Op de vee markt van heden was de aanvoer in totaal 2023 dieren. Ongeveer verdeeld a.s vo gt: vette runderen 568, vette kal veren 258, nuchtere kalveren 14, var kens 572, schapen of lammeren 611 Vette koein: le kw. 5254, 2e kw. 4648, 3e kw- 3238. Vette ossen: le kw._ 4648, 2e kw. 4244, 3e kw. 40- Vette kalveren: le kw. 7580, 2e kw, 65 70, 3e kw, 4555- Varkens (levend gewicht): le kw. 37, 2e kw, 36, 3e kw 35. Schapen: le kw, 37, 2e kw. 33, 3e kw. 30. Lammeren: le kw. 39, 2e kw. 34, 3e kw. 30, alles per kg. Schapen: le kw. 16, 2e kw, 12, 3e kw. 8. Lammeren: le kw. 11, 2e kw. 9, 3e' kw. 7, alles per stuk. Vlas. Aangevoerd uitsluitend schoon: van blauw: 9750 kg; prijzen: !5062, van Hollandsch geel: 15600 kg; prijzen: 5365, van dauw-rood: 2800 kg; prijzen: 53—55. Zoowel op het land als hier ter bear-; se geringe kooplust. Voor blauw- en dauwrood, voor geel werden bovenstaan de prijzen gevraagd, doch bleven reeds grootendeels onverkocht. Lijnzaad: zaai blauwbloei f 99,50, Blauw Maanzaad 1313,50, Karwijzaad f 1617, Aardappelen: Zandaardappe- len 67 cent, Zeeuwsqhe blauwe en bonte f 33,40, Zeeuw. Eigenh. f 1,90 2,30, Blauwe idem f 2,102,30, Brielsche id. f 22,90, Friesche idem f 2,502,80, Bravo's f 2,803, Drielingen f 1,60 1,90, Red Star f 2,502.90, Bonte en blauwe Drielingen f 2,102,40. Binnenlandsche granen: Gerst (che valier) f 56, haver f 66,50, erwten f 910,60, schokkers f 1012,60, br. boonen f 11,5012,60. Buitenlandsche granen: la Plata Mais disponibel 98, aangekomen f 97, nieuwe oogst ladend f 100- Heden overleed zacht en kalm, tot onze diepe droef heid, na een zeer geduldig lijden, onze innig geliefde Echtgenoote en zorgzame Moeder, Behuwd- en Groot moeder, Grijpskerke: Z. KOENE. Meliskerke: JOOS KOENE. N. KOENE—BESUYEN en Kinderen. Oostkapelle: JAN KOENE. M. KOENE—POPPE en Kinderen, Grijpskerke: A. KOENE. L. KOENE—C-OEDBLOED en Kinderen. C. POPPE—KOENE. KR. POPPE en Kinderen. Grijpskerke, 3 Maart 1935.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 3