Vicks Hoestbonbons SPORT. GEMENGD NIEUWS. BUITENLAND. BURGERLIJKE STAND. INGEZONDEN STUKKEN. slechts 55c.p.doosjefy vSc^ub BELGIE DUrrSCHLAND. VER. STATEN. 0. EN W. SOUBURG. tinancieele resultaten. Men zij dus dub bel voorzichtig. De heer Kleinepier, secretaris van den kring, wees nog eens met klem op de noodzakelijkheid, dat in dezen voor de land- en tuinbouw en veehouderij zoo moeilijken tijd ieder zijn belang zal be grijpen om als één man te staan achter de Z. L. M., die een staat van dienst heeft van meer dan 80 jaar en in dien tijd heeft bewezen wat te zijn voor den Zeeuwschen landbouw, waar ieder, wel ke po.itieke richting ook toegedaan, een plaats mag en kan innemen en voor zijn belangen mag en kan uitkomen. Dat dan iedere land- en tuinbouwer zijn belang begrijpe om sterk aaneengesloten achter en door de aloude Z. L. M. de stoffe lijke belangen, die bij velen in nood zijn, te behartigen. Ofschoon het spr. verheugde, dat dit door velen wordt ingezien, wat ook blijkt uit het toetreden van nieuwe leden, zijn er toch nog veel te veel land- en tuin bouwers, die van het werk der Z. L. M. profiteeren, maar nog geen lid zijn. Vooral nu de contributie is verlaagd en het Zeeuwsch Landbouwblad gratis wordt verstrekt aan alle leden, kan het voor niemand meer een bezwaar zijn om toe te treden. Ook deelde de heer Kleinepier nog mede, dat hij bereid is ieder, die inlichting wenscht, deze te ge ven Donderdag van 11 tot 2 uur op de bovenzaal van de Eendracht te Mid delburg. De vergadering was zeer druk bezocht, het schoolgebouw was bijna ge heel gevuld. Dat er op Westkapelle ook vele vragen rezen, bleek ook hier weer; er er werd met nadruk op gewezen om een krachtige stem te laten hooren te gen de vermindering der prijzen voor 1935, want de kleine landbouwer heeft het hard te verantwoorden. De voorzitter dankte de heeren Fran se en Kleinepier voor hun inlichtingen en hoopte dat de heeren nog dikwijls in de vergadering aanwezig zouden zijn. alles, wat u verwacht van een hoestbonbon - medicinaal toebereid met bestanddeelen van eg (Ingez. Med.) DRIESTEDENTURNWEDSTRIJD. Zaterdag had in het Schuttershof te Middelburg voor de tweede maal de driestedentürnwedstrijd plaats tusschen Middelburg, Goes en Vlissingen. Des middags heeft bij ontstentenis van den heer Krijger, voorzitter van Wilhelmina de heer P. C. de II a m e r, voorzitter van Achilles, allen welkom geheeten, in de eerste plaats den algemeenen lei der, den heer J. H. Koers, ce juryle den nml. de heeren H. Verkooyen uit Breda en J. Becht te Bergen op Zoom voor de dames en de heeren E, Melk man, Antwerpen en C. F. J. v. d. Zil ver, Tilburg, voor de heeren: en ook de deelnemende turnsters en turners. Spr. herinnerde er aan, dat verleden week op initiatief van Wilhelmina de eerste wedstrijd plaats vond, die M'd- delburg won, waardoor de tweede wedstrijd ook te Middelburg moest plaats hebben. De drie uit Middelburg medewerkende vereenigingen, Wilhelmina, Achilles en Medioburgum, hebben dezen wedstrijd samen voorbereid. Spr. uitte de hoop, dat ook nu de beste ploeg zal winnen. De heer Koers, de almeene leider, sprak ook enkele woorden tot de jury leden en de deelnemenden en verklaar de den wedstrijd aangevangen. Des middags hebben de 6 tunsters en 6 turners van iedere stad, dus to taal 18 en 18 eerst getoond, wat zij aan vrije oereningen kunnen brengen, daarna .kwam het paard aan de beurt, terwijl voor het werk aan de ringen naar het gymnastieklokaal van de Chr. Kweekschool werd getrokken omdat deze oefeningen in het Schuttershof niet konden worden gedaan. Des mid dags bepaalde de belangstelling zich voornamelijk tot personen uit de krin gen Vein turnvereenigingen. Des avonds, toen om 8 uur de wed strijden zouden worden vervolgd, was de groote zaal geheel met belangstel lenden gevuld, o.w. wij opmerkten den burgemeester van Middelburg, den heer M. Fernhout met zijn echtgenoote en dochter, den heer W. de Graaf, tweeden voorzitter van 't K.N.G.V. en verschillende andere vooraanstaande personen op turngebied. Thans was he;t de heer J. J. Th. Bakker, uit Bergen op Zoom, voor zitter van den Zeeuwscfi-Brabantschen Turnkring, die zeide aan het verzoek van den voorzitter van het organisa tiecomité te willen voldoen om een openingswoord te spreken. Spr. wees er op, dat de turnsters en turners nu een daad wilden toonen en bewijzen wat zij kunnen. Spr. heette in de eerste plaats welkom den burge meester en zijn familie, wiens aanwezig heid hij op hoogen prijs stelde en daar na den heer De Graaf, die als voorzit ter der t.c. en daarna als voorzitter van j het vroegere gewest Zeeland van het K. N. G, V., zooveel voor het turn- leven in Zeeland heeft gedaan en nog steeds geheel medeleeft. Spr. wenschte de turnsters en tur ners een prettigen en kameraadschap- pelijken wedstrijd toe, en de aanwezi gen een aangenamen avond. Hierna las de heer J. A. B a 1, voor zitter der telcommissie, de uitslagen van den middag voor en bleek, dat de stand op dat oogenblik was Middel burg 417%, Goes 428% en Vlissingen 473% punten. De vaandeldraagster van ,,Iichaams ontwikkeling" bracht daarna met hei zware vaandel op keurige wijze den aandelgroet. De aanwezigen konden vervolgens profiteeren van de herhaling van het optreden van de beste krachten van iedere plaats met hun vrije oefeningen. Van Middelbui-g waren het mej J. M Siroonse en de heer W. Louwerse; van Goes mej. J. S. Swart en de heer J. de Keijzer, van Vlissingen mej. N. Peeman en de heer W. Florusse. Vervolgens kon met de wedstrijden worden aangevangen en wel het eerste met het paardwerken van de dames dat des middags nog niet was geschied. Dit was reeds een openbaring voor de aanwezigen, de spanning steeg bij het werk zoowel van de leden van het sterke als van het zwakkej?) geslacht aan brug en rek en bereikte haar hoog tepunt, toen in het daarvoor speciaal ontruimde middendeel der zaal als laat ste wedstrijdnummer het paardspringen plaats had, eerst voor de dames, daar na voor de heeren. Het liep reeds tegen middernacht, toen de heer De Graaf op het tooneel kwam om den uitslag mede te deelen. Spr. begon met als tweede voorzit ter van het K.N.G.V. de verzekering te geven, dat het verbond het op zeer hoo gen prijs stelde, dat de burgemeester met zijn familie den geheelen avond den wedstrijd gevolgd heeft, en riep hij hem van harte een tot weerziens toe. De bedoeling van den door Mediobur gum en E.M.M. te Middelburg en V.T.V. te Vlissingen verleden jaar uitgeloofden beker is, dat deze totaal 5 keer of drie maal achter een moet worden gewon nen om eigendom van een der plaatsen te blijven. Dit laatste is haast niet denk baar, want dan moest er geen strijd van beteekenis zijn. Spr. herinnerde aan hetgeen van de hand van den heer G. Houtekamer juist in den loop van den avond door de radio was uitgezonden, namelijk een beschouwing over Zeeland. Daarin wordt als bedoeling van het Luctor et Emergo gezegd, dat de Zeeuwen koppig volhouden om te bereiken wat zij wen- schen. Dit doen ook de Zeeuwsche turn sters en turners en dit brengt hen beter physiek, maar doet hen ook jong blijven, wat blijkt uit den oudsten deelnemer, den veteraan Kooij uit Goes, die 45 jaar is. Spr. stelde den heer Kooij aan alle jongeren in de zaal ten voorbeeld. Als men zoo door gaat, zal men kunnen pal staan voor het hoogste goecf, nml. Vrijheid, wat voor Nederland, trouwens voor ieder land van zulkeen groote be teekenis is. Dan zal ook het K.N.G.V., dat reeds 40.000 leden telt nog toene men. Spr. vertegenwoordigt nu ruim 25 jaar Zeeland in het K.N.G.V. en kan ge tuigen, dat vooral het toestelturnen, doch ook de vrije oefeningen, zeer veej zijn verbeterd in dien tijd. Dit dankt men mede aan mannen als den hee Melkman, hier aanwezig, die oud-kam pioen is en die de Nederlandsche kleu ren ook binnnenkort weer zal verdedi gen te Rijssel, Deze heeft aan ieder der groepen les gegeven en ziet nu het re sultaat. Ook de juryleden brengt spr. dank voor hun arbeid, en deelt dan den uitslag mede. Deze luidt als volgt: Dames: Middelburg 387% punt, Goes 388% p. en Vlissingen 420 p. Van de dames had mej. N. Peeman uit Vlissin gen de hoogste punten serie nml, 97%. Heeren: Middelburg 383%, Goes 394 en Vlissingen 363. Hier was de heer J. de Keijzer uit Goes met 89% p. het hoogste. De totaal uitslag luidde dus Middel burg 771%, Goes 782% en Vlissingen 783. Vlissingen had dus den beker gewon nen en onder luide toejuichingen reikte de hr de Graaf hem aan den leider van Vlissingen, den hr. J. de Ridder over. Hij hoopte, dat Vlissingen hem het volgen den jaar niet weer zal halen, want als ieder het op zijn beurt doet kan er twaalf keer om gestreden worden en dan brengt de dertiende keer de be slissing. (Gelach). Volgend jaar zal nu de wedstrijd te Vlissingen moeten plaats hebben en spr. hoopt, dat dan vele Middelburgche supporters daarmede naar toe zullen trekken en nu als Middelburger spre kende dat zij dan Middelburg den beker mede naar huis zullen zien nemen. Na een krachtige opwekking tot steun steun aan het Verbond eindigde spr, met een „Lang leven ons mooie K.N.G.V." Dit werd krachtig ondersteund. De burgemeester kwam den heer De Ridder nog complimenteeren en hierme de behoorde deze wedstrijd tot het ver leden. Met den heer De Graaf zijn wij het eens, dat als er nog wel eens aan de juistheid van de toegekende cijfers ge twijfeld is, men zich moet neerleggen bij het oordeel der werkelijk deskundige juryleden. Dit is ook de reden, dat wij ons van een oordeel over de prestaties onthouden. Nog geruimen tijd bleven velen gezel lig bijeen en zorgde de Jesaeys band evenals tijdens den wedstrijd voor goe de muziek. VOETBAL. GOES—ZIERIKZEE 2—0. Goes kampioen. Het is Goes gisteren gelukt met 20 van Zierikzee te winnen en daardoor op het kampioenschap van haar afdeeling beslag te leggen. Zooais in den regel met dergelijke wedstrijden het geval is, had het spel nu en dan onder de zenuwachtigheid van beide kanten te lijden, en deden de spelers niet altijd het beste met den bal. Daarentegen waren er ook perioden van heel goed derde-klassenspel, vooral van Goes-zijde, hoewel eenige spe.ers (b.v. Leynse en Van Hese), er slechts zelden in slaagden hun besten vorm te toonen. Vooral Leynse had een ongeluk- kigen dag en we zagen hem een paar pracht-kansen misse. De vervanging van Torbyn door Blok- poel bleek een verbetering te zijn. Blokpoel speelde een zeer goeden wed strijd en aan zijn uitstekend spel en doorzetten, was het eerste doelpunt te danken. Verder werkten allen zeer hard en kan vooral ook de middenlinie op een goeden wedstrijd terug zien. Op het laatst raakte men eenigszins ver moeid het was er ook een zwaar terrein naar en toen was het vooral Schrijver, die met jeugdig vuur volhield, die telkens weer opnieuw de Zierikzee- verdediging tot wanhoop bracht, en tenslotte zelfs in z'n eentje op fraaie wijze het tweede doelpunt maakte. Toen speelde men geruster verder, toen kon Goes het kampioenschap niet meer ontgaan. Voor Schrijver, die al zoovele jaren zijn goede krachten aan Goes gaf, was het een bijna symbolische daad, en zeker een groote voldoening, dat hij door dit doelpunt zelf het pleit bezegelde De zege van Goes was ongetwijfeld verdiend, al had een 42 of 31 uit slag de verhouding beter weergegeven. Zierikzee had zeker wel een tegenpunt verdiend. In den aanvang was er van krachts verschil nauwelijks sprake. We zagen eerst een keurige voorzet van Blokpoel bij Leijnse belanden, doch deze wist er niet van te profiteeren. Vervolgens no teerden we een scherp schot van Van Hese, dat de Z. keeper slechts met veel moeite stopte. Ook een kopbal van Leijnse, precies onder de lat, maakte het den Z. keeper lastig en hij wist slechts ten koste van een corner te redden. Even later scheerde een kogel van De Kubber langs den verkeerden kant van den paal. Hierna had Zierikzee eenige minuten het beste van het spel, maar toen kwam Goes opnieuw opzetten. De Goessche voorhoede drong keurig samenspelend op. Van Leijnse kwam het leder bij Blokpoel, deze kegelde naar doel en Goedbloed bezegelde het feit. Goes leid de met 10. Nu volgde weer een periode van Zie- rikzee-overwicht. De rood-witten pin gelden althans lustig op los en trapten veelal luk-raak weg. Zierikzee miste evenwel de makkelijkste doelkansen, of had geen geluk bij het schieten. Tenslotte werkte Goes zich weer los en na keurig spel van Goedbloed en Van Hese kreeg Leijnse een vrijwel niet te missen doelkans. Dat hij desondanks het leder naast doel zette bewees wel, dat hij z'n dig niet had! Kort daarop was de eerste helft verstreken. Na rust ging het spel geruimen tijd zonder bijzondere voorvallen op en neer. Maar toch bleek, dat Goes over alle liniën iets sterker was en meer uit houdingsvermogen dan de gasten had. Vooral de Zierikzee-achterhoiede be gon steeds onzekerder te spelen en had Leijnse nu wat meer geluk had, of waren zijn ballen wat zuiverder geweest, dan zou Goes spoedig haar voorsprong ver groot hebben. Geleidelijk werd het over wicht van Goes sprekender. Tenslotte probeerde Schrijver, die al vele voor zetten had zien verknoeien, het zelf eens; handig werkte hij zich langs eeni ge spelers en zond toen een verraderlijk laag schot in, waar de Z.-keeper tever geefs naar grabbelde (20). Goes speelde nu rustiger; ook in de achterhoede. Wel hield Zierikzee tot de laatste minuten vol, doch moeilijk werk had Bruel niet meer te doen. Van Hese kreeg nog eens 'n doelkans, doch schoot tegen den paal, Goedbloed zette nog eens rakelings naast, en toen was het einde daar. Dat er in Goes-kringen vreugde heerschte, er eenige speeches afgesto ken en handen gedrukt werden, vait te begrijpen. Eindelijk was immers be reikt waar zooveel jaren voor gewerkt was En nu de laatste maar zwaarste loodjes: de promotie-wedstrijden Het elftal, dat met dezen wedstrijd het kampioenschap behaalde was als volgt opgesteld: Bruel, doel; v, d. Schaaf en De Kubber, achter; Zweedijk, Danfëlse en Bak, midden; Schrijver, Goedbloed, Leijnse, Van Hese en Blokpoel, voor. We zouden echter geen „eere geven wien eere toekomt", als we daarbij on vermeld lieten, dat ook Torbijn, die dit seizoen vele wedstrijden als linksbuiten gespeeld heeft, zijn deel aan dit uitein delijke succes het kampioenschap ten volle bijgedragen heeft FRAUDE MET ELECTRICITEIT. De gemeentepolitie te O s s is een frau degeval op het spoor gekomen, van vrij aanzienlijken omvang. Het is namelijk gebleken, dat een timmerbedrijf aldaar, voor een niet onbelangrijk bedrag aan e ectrische stroom op clandestiene wij ze heeft verbruikt, zonder dat de elec- triciteitsmeter dit aangaf. Toen de politie met eenige ambtena ren van het gemeentelijk electriciteits- bedrijf een inval deed bij bedoeld Ma chinaal Timmerbedrijf der firma K. kwam aan het licht, dat er op zoodanige wijze met de electriciteitsmeter was ge knoeid, dat deze de verbruikte stroom niet op de juiste wijze aangaf. Hierdoor is het electriciteitsbedrijf ernstig benadee'd. Het bedrag van de clandestiene verbruikte stroom zal thans echter worden nagevorderd, ter wijl tegen de firmanten proces-verbaal is opgemaakt. ERNSTIG MOTORONGELUK. Za terdagavond heeft op den Amsterdam- schestraatweg onder Maarssen een ernstig ongeluk plaats gehad, waarbij twee personen hef leven lieten. Op genoemden weg is een motorrij der, na eerst in botsing te zijn gekomen met een jongeman, die met een fiets in de hand langs den weg liep, tegen een boom gereden. De motorrijder, de 24-jarige Van L., uit Utrecht werd bij de botsing vrijwel op siag gedood; de op de duo gezeten 26-jarige De B., eveneens uit Utrecht overleed eenige oogenblikken na het ongeluk. VOOR DE KERKDEUR DOODGE BLEVEN. Toen de 70-jarige mevr. A.V. zich Zondagmorgen naar de mis van 7 uur in de kerk te Schiedam begaf, is zij juist voor het betreden van de kerk doodgebleven. „AUF WIEDERSEHEN". Vrijdag nacht is ingebroken in het kantoorge bouw van het gem. gasbedrijf van V e 1- s e n, staande in de Trompstraat te Y- m u i d e n. Door het indrukken van een ruit op de bovenverdieping is men bin nengekomen. De verschillende lokalen zijn doorzocht en in het kantoor van den hoofdboekhouder werd de houten deur voor de kluis geforceerd. Aan de kluis zelf is de inbreker niet begonnen. Het eenige wat meegenomen is, is een si gaar uit de lade van den hoofdboekhou der. Op een bord was geschreven: „Auf Wiedersehen". Brutale inbraak. Vrijdagavond heeft er een brutale inbraak plaats gehad in de villa, bewoond door den gepension- neerden officier van justitie Coopman en zijn vrouw te Brasschaet. Door middel van valsche sleutels wa ren drie gemaskerde bandieten de villa binnengedrongen en de bewoners wer den volkomen door hen verrast. De heer Coopman en zijn vrouw werden met gummistokken geslagen en spo.edig buiten gevecht gesteld. Door bedreiging met revolvers dwongen zij hen de plaats aan te wijzen waar zij het geld hadden liggen. Toen dit niet snel genoeg en goedschiks ging, werd de heer Coopman zoodanig met gummistokken bewerkii, d,at hij het bewustzijn verloor. De vrouw, bang, dat men haar echtgenoot zou ver moorden, wees de plaats aan, waar het geld zich bevond en de bandieten ver dwenen weldra met den buit, die 900 frank bedroeg. Toen de bandieten de vlucht genomen hadden, ging de vrouw hulp halen en door buren werd de gendarmerie ge waarschuwd, die op haar beurt het par ket van Antwerpen in kennis stelde van het gebeurde. Er werd een uitvoerig onderzoek ingesteld, doch de bandieten hadden geen enkel spoor nagelaten. DE KATHOLIEKE KERK EN DE N.-S. STAAT. De Berl. corresp. van de Neu Zü- richer Ztg. noemt den 17en Februari a.s. een „kritieken dag", die van groote beteekenis zal zijn voor de betrekkin gen tusschen de katholieke kerk en den staat. Op dien dag toch heeft bisschop Bares de katholieken van Berlijn opge roepen tot het oausfeest in het Sport- palast, ofschoon er nog steeds een.be schikking v,an Goering bestaat, welke t houden van openbare katholieke plech tigheden buiten de kerkgebouwen ver biedt. Bisschop Baros heeft echter de uitnoodigingen onder zijn diacesanen reeds verzonden en wacht nu af of er een verbod zal komen. De bijeenkomst is dus om zoo te zeggen een toetsteen voor de verwachting d.at de houding van de katholieke geestelijkheid bij het Saarplebisciet den Duitschen katholie ken wat meer vrijheid van beweging zal schenken. De groote moeilijkheid voor de katho lieken is nu om naast bi.sschop Bares, die 17 Februari zelf het woord wil voe- en 'n redenaar uit den leekenstand te vinden. Bij het vorige pausfeest hield minister al director dr. Klaus ener de of- ficieele feestrede, maar het treurige lot dat hem een paar maanden later heeft weggevaagd is nog zoo in de herinne ring van allen dat niemand zich opgeeft voor een mogelijke martelaarsrol. Er zijn reeds bedankjes ingekomen en de feestredenaar is nog niet gevonden. Behalve in Pruisen beklagen de ka tholieken zich ook in Beieren over be lemmering van hun vereenigingsrecht. De kardinaals Faulhaber en Bertram hebben zich schriftelijk bij Hitier be klaagd maar voorloopig slechts ten ant woord ontvangen dat hun bezwaar schriften aan Goerings departement doorgezonden zijn. Doodvonnis voltrokken, Zaterdag morgen is in de gevangenis te Ansbach de ongehuwde 28-jarige Georg Hirsch geëxecuteerd. Hij wais wegens moord op een zwangere vrouw veroordeeld. Wcrkloozendrama, De moeder van een 25-jarigen kreupelen jongen, heeft in haar woning te Chicago een verpleeg ster van het armbestuur vermoord, daar haar werk oozensteun izou worden in gehouden, Daarop gingen moeder en zoon naar het bureau van het armbe stuur en losten daar in de volle zale.i talrijke schoten. Daarbij werden drie employé's, waarvan één doodelijk ge wond. Met de beide laatste kogels maakten moeder en zoon een einde aan hun leven. Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door den Agent M. DE WITTE, Marnixplein, West-Souburg. Oostkapelle. Van 1825 Jan. Overleden: M. Wondergem, 64 jaar, vrouw van A. Goozen. Vrouwenpolder. Van 2026 Jan. Bevallen: W. P. van den Broeke, geb. Smit, z. Coüjnsplaat. Van 1926 Jan. Getrouwd: C. Kouwer, 23 j., te Wis- sekerke en P. de Waard, 19 j. Wemeldinge, Van 2126 Jan. Overleden: Steven, oud 10 dagen, z. v. A. van de Guchte e. v. A, van Staalen, I. Afzenders onbekend stuk in de prul lenmand. 2. Briefwisseling wordt over inge zonden stukken geplaatst of geweigerd niet gevoerd. 3. De kopij wordt niet ERGERLIJK. Donderdagmiddag werd ik uit Souburg door dokter Plugge opgebeld, dat ik di rect eens bij de Wed, C. de Landmee- ter moest komen. Toen ik daar kwam, trof ik er deze vrouw in overspannen toestand aan. Er waren namelijk drie heeren door het achterpoortje haar keu ken binnen gedrongen en na het be kend maken van een hunner die zich hoofdcontroleur der tech nische afdeeling der Ne derlandsche aardappel centrale noemde, gevraagd op welke manier ze aan haar aardappelen kwam. Een heel gezonde vraag wanneer dat iemand van het armbestuur was ge weest, want deze vrouw heeft 7 minder jarige kinderen en moet met een beetje nering zonder overheidssteun aan den kost komen! Maar toen zij zeide, dat ze die van haar broer kreeg, snauwde een hunner haar toe: „En dan bezorgd hij er een mud tegelijk zeker?" Toen ik de vrouw gerust gesteld had, en haar had verzekerd, dat ik die schan delijke misdaad voor mijn rekening nam, is ze gekalmeerd en ze heeft gelukkig geen verdere gevolgen van dit optreden ondervonden. Bij een andere vrouw, die in een toe stand is om zooveel mogelijk kalm te blijven, waren deze heeren ook twee maal gweeest, maar die vrouw had in haar zenuwachtigheid niet thuis gege ven. Is het nu wonder, dat zulke menschen den een of anderen keer door een drif- tigen echtgenoot buiten de deur worden geschopt? En is het niet schandelijk, zoo op te treden tegen een weerlooze we duwe vrouw? Twee broers verbouwen zelf een beet je aardappels en een is handelaar, die heeft wel eens een partijtje, dat voor den handel ongeschikt is, maar nog goed genoeg voor een arm huisgezin, en dat wordt haar dan wel eens gestuurd. Maar tegenwoordig beginnen de men schen te vragen: wat gebeurt er met die zware belasting? Hier hebt u er een voorbeeld van- Was het nu niet beter om die heeren eens een paar uur per dag theorie te geven hoe en op welke manire ze hun werk moesten doen, in- plaats van ze te bewapenen? Nieuw- en St. Joosland, 25 Jan. '35. A. Moens. Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 6