buitenland. burfierujke stand. MARKTBERICHTEN. belgie frankrijk. büitschland, X denö ZuidfïzrStr-atW6é tU?Chen zij de vorige afgeloopen week ook een' Elburg en Oldebroek is een motornj- 5 6, internationaal engeland. oostenrijk. zwitserland. balkan. ver. staten. INfiEZONDEM STUKKEN. Van onze Adverteerders. ADVERTENTIES ALLEENWONENDE WINKELIER VAN DE TRAP DOODGEVALLEN, Bij „Pinet de Paris" aan de Hoogstraat te Den Haag heeft zich een ernstig on geval voorgedaan, In genoemd perceel is al sedert jaren een schoenmagazijn gevestigd, welks eigenaar de heer H. S. het door den win kel bereikte 'bovenhuis bewoont. Toen Maandagochtend de loopknecht op zijn herhaald bellen geen gehoor kreeg en tenslotte na informatie bij de buren on raad vermoedde, heeft hij den elders woonachtigen heer S. Jr, en vervolgens de politie gewaarschuwd. Via een belendend perceel verschafte men zich aan de achterzijde van „Pinet de Paris" toegang tot het perceel. Bij het onderzoek vond men onder aan de trap, die naar het bovenhuis voerde, het ont zielde lichaam van den heer S. Sr. in een groote plas bloed liggen. Aanvankelijk dacht de inmiddels ge arriveerde recherche aan een misdrijf, doch uit tal van sporen kwam spoedig vast te staan, dat den ongelukkigen schoenwinkelier reeds Zaterdagavond na zijn thuiskomst een ongeval is overko men .Op de bovenste trede moet de thans overledene door onbekende oor zaak het evenwicht hebben verloren, waarna hij van de steile trap is gevallen. Deze val is doodelijk geweest. (Het Volk.) moeten zorgen en dat Frankrijk welis waar uit humanitaire overwegingen de grenzen niet wil sluiten voor de Saar- vluchtelingen van Duitsche nationaliteit, doch dat Frankrijk de deuren niet open kan houden voor een immigratie dezer vluchtelingen zonder verzekerd te zijn van de doeltreffende medewerking van den Volkenbond. Het Fransche memo randum is van oordeel, dat de lasten voor het onderhouden en huisvesten van Duitsche Saarvluchtelingen op de Vol- j kenbondsbegrooting behoort te worden I geplaatst, en dat de Volkenbond met zijn technische organen, die in dit opzicht zoo groote ervaring bezitten, het vraag stuk der vestiging van de vluchtelingen door internationale samenwerking tot oplossing moet helpen brengen. ONTZETTEND AUTO-ONGELUK NABIJ GENT, Een personenauto, waarvan men nog niet weet hoeveel personen er in zaten, reed tegen een boom nabij Gent, waar bij een persoon op slag gedood werd. Door den schok kantelde de wagen en kwam deze in het langs den weg loo- pende kanaal terecht, alle inzittenden met zich in de diepte meesleurende. Vanmorgen had men twee lijken kunnen bergen. WEER IN DE VAART. Naast het s.s. „Maasdam" van de Holland-Ameri- ka-Lijn, dat 2 Febr. a.s. zijn eerste reis j zal maken, zooals reeds werd medege- deeld, wordt ook het s.s. „Edam" van door een gepensioneerd Fransch kolo- genoemde maatschappij weer in de vaart niaal ambtenaar als bediende naar zijn gebracht. landgoed te Karros was meegenomen, Het schip zal 26 Febr. a-s, voor het overviel, om tot nog toe onbekende re- eerst weer naar New-York vertrekken, j den Zondagavond zijn meester, dien hij met messteken ernstig verwondde, jEEN MERKWAARDIGE UITVINDING. waarna hij de vrouw des huizes doodde. Naar 't Hbl. meldt, hebben twee Am sterdammers, de werktuigkundige J. L. Geerlings en de carillonist van 't Kon. Paleis J. Vincent, een toestel uitgedacht, totdat zijn boog brak, en hij gearresteerd om carillons gemakkelijk te bespelen, j kon worden. Ten huize van den heer Vincent aan de j Nassaukade heeft het blad dezer dagen Overval van roovers in Somaliland, de proef-installatie gezien, gehoord enHavas meldt uit Dzjiboeti in Fransch beproefd, die in een schuur achter den Somaliland, dat een Fransch hoogge- tuin is ondergebracht. Een klaviertje 5 plaatst ambtenaar, 18 inlandsche mill- van twaalf toetsen, vrijwel van het nor- j tairen en 88 Somalilanders tijdens een male formaat zooals bij een gewone rooftocht van stammen uit de Abessy- piano, is gemonteerd bovenop een elec- nische grensprovincies op Fransch grond- Een dolle neger. Een 18-jarige ne ger uit Brazzaville (Fransche Congo) die Toen de politie hem wilde arresteerde, barricadeerde de neger zich en schoot op de agenten met vergiftigde pijleen, trischen motor, waarvan het geheim niet werd ontsluierd. De motor bromt en er loopt een kabel door den tuin.overigens kan men ai- leen verklaren, dat een vrij lichte druk op de toetsen voldoende is om de klok ken tot klinken te brengen. Vlugge loopjes en trillers, drie- en gebied zijn vermoord. Mopperaar veroordeeld tot opsluiting in een sanatorium. Het hooggerechts hof te Leipzig heeft een koopman uit Hannover veroordeeld lot opsluiting voor vierstemmige accoorden en eenvoudige j «nbePaalde,n /ijd in eensanatorium op tremolo's zijn met dit instrument zonder ^rond van feit' dfi de ftS" w krachtsinspanning voort te brengen en onophoudelqk overstelpte met klachten. als „coup de théatre" hangt in het ko- Het h°f ,was. Van ™,eenm|' ?at.Z°°n "ge' lenschuurtje een baas van een klepel woonte-kankeraar een bedreiging vorm- - - de voor de openbare veiligheid. van 23 kg, die óók al op een enkelen vingerdruk, van den bespeler gehoorzaam reageert. Döór deze uitvinding zou dus de beiaardier zich niet langer in het zweet hoeven te werken, om zijn instrument te bespelen. MOTORRIJWIEL TEGEN BOEREN WAGEN OPGEREDEN; 1 DOODE. Een misdadig dienstmeisje. Een bij een slager te Niedergeerbach bij Darm stadt werkzaam 15-jarig dienstmeisje heeft een poging gedaan, het ongeveer een jaar oude kind van den slager met behulp van kamfer uit de huisapotheek te vergiftigen. Dank zij de opmerkzaam heid van de moeder kon het kind nog j worden gered. Het meisje bekende, dat der met duopassagier in volle vaart te gen een boerenwagen opgereden. De motorrijder bekwam zoodanige verwon dingen, dat hij ter plaatse overleed, ter wijl de duo-passagier ernstig gewond naar het ziekenhuis te Zwolle is over gebracht. Nader wordt gemeld, dat de 45-jarige rijwielhersteller 't H., wonende in de buurtschap Stuivesent nabij Oldebroek, per motorrijwiel een wagen van een ma- nufacturier achterop is gereden, terwijl op de duo zat de 31-jarige gehuwde land bouwer Str., wonende in het Winkel dorp te Oldebroek. Daar v. 't H. met ge dempt licht reed, heeft hij wellicht den wagen te laat bemerkt; hij reed achter tegen dezen wagen op. De botsing bleek dermate te zijn aangekomen, dat v. 't H. bijna onmiddellijk aan de gevolgen daar van is overleden. De duorijder lag be wusteloos op den straatweg, doch kwam na eenige oogenblikken weer bij kennis. Deze was o.m. aan het gelaat ernstig ge wond, en werd naar een ziekenhuis te Zwolle overgebracht. Het paard sloeg met den wagen op hol en rende zonder bestuurder weg, zonder ongelukken te veroorzaken. brand bad gesticht. DE SAARVLUCHTELINGEN, Zal de Volkenbond zich hun lot aantrekken? De Volkenbondsraad heeft gisteren zonder eenige discussie overeenkomstig het voorstel van Laval besloten 't vraag stuk der Saarvluchtelingen in studie te nemen. De Raad heeft acte genomen van een Fransch memorandum en aan den rapporteur voor het vraagstuk der vluchtelingen in het algemeen, den ge delegeerde van Mexico opdracht gege ven in de volgende zitting voorstellen omtrent de Saarvluchtelingen te doen. De Fransche regeering wijst er in haar memorandum op, dat Frankrijk reeds voor duizenden Fransche staatsburgers, VERANDERINGEN OP TIL Naar uit Berlijn wordt gemeld, wor den daar thans ingrijpende bestuursher- vormingen overwogen in verband met een Donderdag a.s. te houden kabinets raad. Algemeen wordt aangenomen dat onder invloed van het leger en dr. Schacht (die thans de werkelijke dicta tor van het huidige Duitschland heet te zijn) de regeering zich allengs losmaakt van het extreme nazi-program. Tot de veranderingen die men van plan zou zijn en waaromtrent officieel nog geen bevestiging is te verkrijgen, be hoort de benoeming van Hess als Hitler's plaatsvervanger, de schepping van een Senaat in het Bruine Huis die een stabi- len invloed moet uitoefenen op de jonge nazi-Rijksdagleden, en de kalmeering van de z.g. „Draufganger". In regee- ringskringèn zijn Ley, Darré en Baldur von Schirach niet meer in de gratie. Moord aan boord van een oorlogs schip. Tegen den marinier Leonhard Brigstock van den Engelschen kruiser Arethusa is een aanklacht ingediend wegens moord op den officier Hubert Deggan^Brigstock wordt er van beschul digd Deggan om tot dusverre onbeken de motieven met een scheermes de keel te hebben afgesneden. Het slachtoffer was Zaterdag in de messroom van de in Chatham liggende kanonneerboot Marshal Soult dood gevonden. STARHEMBERG VOOR TERUGKEER DER HABSBURGERS. Voor de eerste maal heeft zich de Oostenrijksche vice-kanselier prins Star hemberg openlijk voor een terugkeer van de Habsburgers op den Oostenrijk- schen troon uitgesproken. Naar zijn oordeel is een terugkeer van de Habsburgers niet alleen voor Oosten rijk, maar ook voor den vrede in Euro pa van het grootste gewicht. Voor een herstel van de monarchie moet trouwens het gunstige oogenblik worden afge wacht. Hij waarschuwde de Oostenrijk- Doodgewaande keert naar huis, Max Holenstein, een Zwitser die in den wereldoorlog in het Oostenrijksche le ger had meegevochten, werd reeds twin tig jaar vermist en daarom voor dood gehouden. Dezer dagen is hij teruggekeerd naar Arbon in Zwitserland, waar zijn oude moeder woont, In de eerste jaren van den oorlog werd hij door de Russen ge vangen genomen en als gevangene naar Siberië gevoerd, Eenige jaren geleden werd hij pas vrijgelaten. Hij hoorde toen tot zijn groote verwondering, dat de oorlog afgeloopen was! Na eenige jaren rondgezworven te hebben, heeft hij thans zijn geboorteplaats weer be reikt. Mijnramp in Zuid-Slavië. Bij Sajet- schar, in Zuid-Slavië, heeft gisteren een geweldige mijngasontploffing plaats gegrepen, waarvan de gevolgen, naar gevreesd wordt, van catastrofalen aard zijn. Nauwkeurige gegevens over den omvang van de ramp waren nog niet bekend. Volgens een communiqué der mijn- directie zouden in het gebied, waar de ontploffing plaats vond, 24 arbeiders aan het werk zijn geweest. Van deze' groep werden zes dooden kort na de explosie naar boven gebracht- De „Prawda" maakt gewag van een gerucht, volgens hetwelk reeds dertig dooden zouden te betreuren zijn. Ook dit blad zegt evenwel, dat het nög niet mogelijk is, nauwkeurige berichten over den omvang der ramp te verkrijgen, wijl in Sajetschar zelf nog niets met zeker heid over hét aantal slachtoffers be kend is. Nader werd gemeld, dat het aantal dooden elf bedraagt. Zeven andere mijnwerkers zouden zwaar en vijf licht gewond zijn, terwijl een arbeider nog vermist wordt. STRENGE KOUDE IN DE NOORDELIJKE STATEN. Hevige vorst, sneeuwstormen en overstroomingen teisteren het Noorden der Ver. Staten van kust tot kust en veroorzaken vernieling wan eigendom men, en nood en ellende voor de men- schen, die zich niet voldoende tegen de natuur kunnen beschermen. Verschei dene personen in verschillende staten zijn doodgevroren. Groote gebieden zijn geïsoleerd en op tal van plaatsen moest ook tengevolge van sneeuwjachten het verkeer worden gestaakt. Te Interna tional Falls in Minnesota daalde de temperatuur tot 34 graden onder nul. In Tennessee, Mississippi en Arkansas, moesten tengevolge van overstroomin gen hulptroepen en reddingsbrigades assistentie verleenen, om door -het wa ter ingesloten gezinnen te bevrijden. De rivieren in genoemde staten zijn' tenge volge van den regen, die sedert Vrijdag j.l. ononderbroken neerstroomt, buiten hun oevers getreden. In Minnesota moes ten de meeste scholen gesloten wor den. Een liefhebbende ega, Een bewoner van Alpine, in den staat New Jersey, Russell Hey, ging in October j.l. met zijn vrouw pickniccen op een rots aan de Hudson, toen hij door twee mannen werd overvallen, die hem van de 600 voet hooge rots wierpen. Gelukkig kwam hij terecht op een 50 voet lager gelegen pla teau, en liep hij slechts lichte verwon dingen op, waarvan hij spoedig herstelde De politie, die van het voorgevallene op de hoogte was gebracht en een onder zoek instelde naar de daders deed dezer dagen den geredden echtgenoot 'n verras sende mededeeling, toen zij zijn vrouw kwam arresteeren. Het bleek n-1. dat mrs, Lucille Hey zonder medeweten van haar man een levensverzekering van tiendui zend dollar op zijn naam had gesloten, en twee mannen, Charles Mucci en Ed ward Price, had gehuurd om haar man naar beneden te gooien, waardoor zij zich in het bezit van de premie hoopte te stellen. Ook de beide medeplichtigen konden gearresteerd worden. Mijnramp. In de kolenmijn Gilber- ton, ongeveer twintig kilometer van Portsville in den staat Pennsylvanië heeft door tot nog toe niet bekende oor zaak een ontploffing plaats gehad. Ruim dertig mijnwerkers, welke op de verdie ping, waar de ontploffing plaats had, werkzaam waren, werden onder neer stortend puin bedolven. Twaalf hunner konden slechts als lijken geborgen wor den. Niemand van de overigen kon tot nog toe worden gered. Het bergings werk wordt intusschen koortsachtig voortgezet. De geheele mijn is in zware rookwolken gehuld. Vijftig mijnwerkers die op de overige verdiepingen werk zaam waren, lijden aan ernstige rook vergiftiging. Westkapelle, Van 14 tot 21 Januari. Getrouwd: A. van Rooyen 28 J. Brasser 27 j. OM DEN LANDBOUWSTEUN. Beste Plattelander. U komt maar uit West-Zeeuwsch Vlaanderen, maar geloof me waarde vriend, dat vind ik niks erg. Integen deel. W, Z. VI. is een prachtig land. U leest de Middelb. Courant geregeld en daar doet U goed aan. Jammer dat U blijkbaar wel eens niet goed leest, en dat is minder aangenaam. Voor den re dacteur niet, die dan 1% kolom aan U moet afstaan en ook niet voor onderge- teekende, die dan Plattelander wel uit den droom moet helpen. Beste vriend, onze actie tegen het huidige systeem van steun aan land bouw en veeteelt heeft met politiek niets te maken. Dus ook niets met de a.s. verkiezingen voor gemeenteraad en prov. Staten. Wij willen nu eens buiten om de 100 en 1 partijtjes in Nederland den verdr Aten handeldrijvenden Midden stand mobiliseeren en hen wijzen op den absurden" toestand, dat men hen le hun bedrijf belemmert en 2e de lasten mede-oplegt voor den enormen steun aan landbouw en veeteelt. Let nu wel, slechtlezende Plattelander, wij beweren niet dat de landbouwers en veehouders zooveel profiteeren van dien steun, ver re van dat. Maar dat komt omdat het gansche systeem niet deugt. Lees b.v. eens, beste Plattelander, wat men in de Eerste Kamer van den steun eau den landbouw zegt: „Eenige leden beklaag den zich over de ongewenschte werking van den steun aan den landbouw, d;e zulke zware offers eischt (nl, van den handeldrijvenden Middenstand en de consumenten). Vast staat volgens hen, dat deze steun voor een niet onbelang rijk gedeelte ten goede komt aan groote boeren en aan hypotheekhouders. Bo vendien zij dien onjuist, daar deze steun- verleening ingaat tegen de zoo noodige verlaging van het levenspeil", Beste Plat telander, die helaas slecht leest en wei nig begrijpt, wij willen nu trachten door onze actie te bewerkstelligen dat het niet blijft bij een simpele mcenings- uiting van Eerste Kamerleden, maar dat dienovereenkomstig ook gehandeld wor de. En nu tot slot, zeer geliefde Platte lander, werp alle zorgen van U wat be treft die beroemde postrekening 245120. Stort gerust Uw bijdrage voor onze ac tie, want mr. dr. SchmidtDegener zal gerust begrijpen, ook al zet U niets an ders dan Plattelander, dat Uw bijdrage voor ons bestemd is. Wij hebben zoo veel vertrouwen in de administratieve kennis van mr. dr- SchmidtDegener, dat wij niet bang zijn, dat hij van onze gel den privé-uitgaven zal doen. Ook zijn de personen, die ons steunen, niet zoo dom als Plattelander denkt, die vullen wel meer girobiljetten in. Dus waarde heer, onze actie heeft niets te maken met de E.F.P., noch met eenige andere partij, en toch giro 245120. Storten Mid denstanders hun bijdragen, dan gaan wij voort met onze publicaties, die, o dom me Plattelander, veel geld kosten. J. M. Mullié, Seisweg 181, M'burg. Doel van mijn schrijven is .alleen iets bij te dragen in het zoeken naar geoor loofde middelen om elkander door den moeilijken tijd heen te helpen, Middelburg, 22-l-'35. G. v. S. «eammwaicai j. en die het Saargebied verlaten hebben, zal sche legitimisten voor overhaasting. Borssele. Van 12 tot 19 Januari. Bevallen: B. de Bue geb. Lansen z. Overleden: K. Melis 77 j., weduwe van H. Slabbekoorn. DE NOOD DER TIJDEN. De tijd waarin wij leven is voor een zeer groot deel van ons volk moeilijk. Daarover zijn we het .allen eens. Zij die geroepen zijn in land, stad of gewest, ons volk in dezen tijd te regeeren, zullen toonen dit het best te beseffen, in dien zij blijk geven zich van hun roe ping ten volle bewust te zijn. Ons volk dient hen hierin zooveel in zijn vermo gen is te steunen. Dit sluit echter niet uit, dat wij geen oordeel mogen hebben over de wijze waarop, en de maatrege len die daartoe worden aangewend. Ik wensch mij alleen te bepalen bi; onze eigen st,ad. Straks zal de Raad der Gemeente worden bijeen geroepen om den weg te zoeken waarop het mogei-, is het tekort van 70,000 weg te wer ken. De belasting te verhoogenik geloof over de onmogelijkheid hiervan zullen zij het wel allen eens zijn, vooral met het oog op de breede schare mid denstanders die het in dezen tijd toch al zoo moeilijk hebben. Van hen- die v.an 10 of 15 gulden moeten rondkomen.... ook daarover zullen zij het wel allen eens zijn is het niet wel doenlijk iets af te nemen. Doch het tekort m o e t ge dekt, om niet dieper in het moeras te geraken. M. de R,, ik geloof dat we over de geheele linie in stad en land een groep ambtenaren hebben die een <==>1aris ge niet verre boven de waarde van hun arbeid die zij daarvoor presteeren uit Dan heb ik in de eerste plaats het oog op hen, die b.v. of gewone lagere school, desnoods H.B.S. of M.U.L.O.-onderwijs volgden en tractementen hebben van 3 en 4 en meer duizend gulden die, wanneer ze met de helft minder gesala rieerd werden, nog heelemaal niet kon den klagen over „geen menschwaardig bestaan". En wat betreft de zg. weten schappelijk onderlegde ambtenaren, ook die salarissen zijn in vele gevallen, voor al met het oog op onzen tijd, aanmerke lijk te hoog. Ik geloof dat niet gehee ten onrechte hierover wordt geklaagc Dien weg zal het m.i. toch uit moeten. Dat is nu niet communistisch of hoe ge het ook noemen wilt, doch is m.i. zelfs Christelijk. Eveneens wordt nog veel te weinig gemeentewerk aanbesteed. Ook dienen vooral gecombineerde honoraria, (cumu latie), indien dit in onze stad voorkomt, absoluut geweerd te worden. De N.V. Morris' Automobielfabrieken heeft den heer J. den Toonder, Zuidsin gel alhier de vertegenwoordiging voor Middelburg en omgeving opgedragen. De N.V. komt op de R.A.I. 1935 met verschillende nieuwe modellen-wagens uit en daarvan zullen er enkele binnen kort naar Middelburg komen als demon stratie-wagens. Goes, 21 Januari, Veilingsvereeni- 0ing „Zuid-Beveland". Spruiten 58, id. Ie soort 35, Witlof 78, idem He soort Veldsla 6, Koolrapen 1,201,30, Wijn peen 0,60, Uien 0,60-1, Aardappelen J03,40, idem drielingen 2,60, per 100 xg; Bloemkool 7, Roodekool 2,70, Groene Savoyekool 2,20—4,10, Boerenkool 1,20, Andijvie 1,201,40, per 100 stuks; Prei 48, per 100 bos. Goes, 22 Januari, Op de veemarkt waren aangevoerd 46 biggen en 9 loop varkens. Op de veiling van de V.P.Z. waren 5915 eieren aangevoerd, f 2,20 per 100. Roomboter f 0,90; boerenboter f 0,771-$, winkelprijs f 0,8714, afwijkende boter 0,60, kipeieren f 2, winkelprijs f 3, poelje-eieren f 1.50. Goes, 22 Jan. Ter. graanmarkt was e aanvoer ruim. De noteering a's volgt: Chevaliergerst f 6,306,50, kookerwten 910, kroon- erwten 910, schokkers f 1012, paar- debooneu f 6,757,15, bruine boonen 1 9 12, maanzaad f 1213. Hulst, 21 Januari. Aanvoer klein gerst f 6,25, rogge f 7,50, haver f 6,25, erwten f 9,75, boonen f 11,75. Rotterdam, 22 Januari. Op de veemarkt van heden was de aanvoer in totaal 4235 dieren. Ongeveer verdeeld als volgt: vette runderen 849, magere runderen 1186, vette kalveren 198, gras talveren 187, nuchtere kalveren 1330, paarden 253,-veulens 4, ezel 1, schapen of lammeren 245, bokken of geiten 33. Vette koeien: le kw. 5658, 2e kw. 4852, 3e kw. 3238, Vette ossen: le kw. 5054, 2e kw. 4548, 3e kw. 38 40. Stieren: le kw, 4648, 2e kw. 4244, 3e kw. 38. Vette kalveren: le kw. 75 80, 2e kw. 6065, 3e kw; 4550. Gras kalveren: le kw. 45, 2e kw. 40, 3e kw. 35. Slacht nuchtere kalveren: le kw. 30, 2e kw. 24 Slachtpaarden: le kw. 40, 2e tw. 35, 3e kw, 30. Schapen: le kw. 37, 2e kw, 33, 3e kw. 30. Lammeren: le kw. 39, 2e kw, 34, 3e kw. 30, alles per kg. Stieren: le kw. 240, 2e kw. 190, 3e kw. 140. Graskalveren: le kw. 60, 2e kw. 50, 3e kw. 40. Slacht nuchtere kalveren: le kw. 7, 2e kw, 6, 3e kw. 5. Fok nuchtere kalveren: le kw. 17, 2e kw. 13, 3e kw. 8. Slachtpaarden: le kw. 160, 2e kw. 120, 3e kw. 80. Werkpaarden: le kw. 230, 2e kw. 150, 3e kw. 90. Hitten: le kw. 95, 2e kw. 75, 3e kw. 65. Schapen: le kw. 16, 2e kw. 12, 3e kw. 8- Lammeren: le kw. 11, 2e kw. 9, 3e kw. 7. Kalfkoeien: le kw. 220, 2e kw. 180, 3e kw. 120. Melkkoeien: le kw. 215, 2e kw. 180, 3e kw. 120. Vaarzen: le kw. 130, 2e kw. 170. Pinken: le kxy. 100, 2e kw. 80, 3e kw. 60, alles per stuk- Eieren. Rotterdamsche veiling: Aangevoerd 150,000 stuks. Prijzen voor: Kipeieren 2,103,10, Eendeieren 2,40. 467STE STAATSLOTERIJ 5de klasse, 5de lijst. Trekking van Maandag 21 Jan. PRIJZEN VAN: f 5000: 6374 f 1500: 4358 18853 f 1000: 11991 f 400: 11024 13136 14203 22639 f 200: 6201 13899 14007 15705 23902. f 100: 3072 5036 5580 5768 8193 10674 14773 16183 21125 23636. PRIJZEN VAN f 70. 1790 6849 6881 22043 22114 22144 NIETEN. 1727 1740 1769 1793 5094 5140 5149 6852 6880 6882 6891 6899 6919 6949 14844 20944 20965 22042 22050 22107 23302 23309 23328 23378. Onzen hartelijken dank aan al len, die blijken gaven van mede leven vóór en na het overlijden van onze zeer geliefde Moeder, Be huwd- Groot- en Overgrootmoe der ELISABETH TANNEKE ALMEKINDERS. Uit aller naam, W. J. RISSEEUW. Groede. Schoondijke, Januari 1935.

Middelburgsche Courant | 1935 | | pagina 3