ZEELAND. KUNST EN WETENSCHAP. BEKENDE OVERLEDEN PERSONEN IN 1934. WSELBURO, WALCHEREN. HUP-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D, delskringen te berde gebracht in diver se adressen uiteen. Andere leden achtten de bezwaren le gen de invoering van den M.E.T. aan gevoerd, niet vrij van overdrijving Een tijdregeling, waarbij verschil blijft bestaan tusschen den winter- en zomer tijd, ontmoet nu eenmaal bij een groot gedeelte der bevolking bezwaren, zoo dat op voortdurend verbet is te reke nen. Vandaar dat het oorspronkelijke wetsontwerp geen bevrediging schonk. Deze keuze bood tenslotte de eenige gelegenheid om voor den landbouw van een gedeelte van den gehaten zomer tijd te worden ontslagen en voor velen der overige bevolking toch nog een aanmerkelijk deel van den zomertijd, waarop zoo groote prijs wordt gesteld, te behouden. Al zullen er ook bedrijven zijn, voor welke de vervroeging in den winter met veertig minuten bezwaren zal opleveren, deze bezwaren betreffen dan toch een kleinere categorie van personen en be drijven dan die, welke van den zomer voordeel ondervinden, aldus deze leden. Ten slotte waren er ook leden, die zich met de voorgestelde regeling kon den vereenigen, omdat door aanvaar ding daarvan wordt tegemoet gekomen aan wenschen en verlangens van be langrijke groepen onzer bevolking, waarbij zij vooral het oog hadden op hen, die in de nabijheid van onze oost grens wonen". IN NEDERLAND: Prof. dr. S. Hoogewerff, oud-hoog leeraar te Delft. Prof. R. Kuijper, buitengew. hoog leeraar te Utrecht. Ds. A. Andree, em. geref. predikant te Groningen, (z'n laatste gemeente was K r a b b e n d ij k e). S. P. van Eeghen, bekend Amster- damsch koopman en oud-voorzitter Ka mer van Koophandel, te Doorn. A. C. Bos, grondlegger van het Centr. Genootschap voor Vacantiekolonies in Nederland. A. J. N. Engelenberg, oud-resident en oud-lid van den Volksraad in Ned. Indië. Vice-admiraal N. Mac. Leod. de nes tor onzer geheele weermacht, te s-Gra- venhage. J. B. Westerdijk, lid der Eerste Ka mer te Uithuizermeden. Ir. J. F. Ligtenberg, hoofdingenieur bij de Zuiderzeewerken. Dr. J. Th. Oüdemans, bekend ento moloog. W. F. de Booy, gep. vice-admiraal. Prof. mr. A. J. Blok, oud-hoogleeraar te Leiden. Airine Hugenholtz, schilderes te La ren. vs Dr. S. J. Philips, medicusv en bekend philantroop te Amsterdam. Prof. dr. L. E. Goester, hoogleeraar in de pharmacografie te Leiden. Simon de Wit, eigenaar vele winkel zaken te Wormerveer. Mr. L. A. M. Sassen, vice-president Gerechtshof te Den Haag. M. G. de Bloeme, oud-directeur Post- chèque- en Girodienst te Den Haag. Julius Menko, bekend textielfabri- .kant te Enschedé. L. F. Bensdorp, oprichter Cacaofa brieken Bensdo'rp en Co. Mr. L. Van Regteren Altena, oud kassier-Generaal Ned. Bank. Vice-Admiraal C. J. G. de Booy te Den Haag. Ds. J. B. Netelenbos, predikant Ned. Herv. Gem. te Groenloo (oorspronkelijk predikant Geref. Kerk te Middelburg), van 19211928 Ned, Herv. pred. te Heinkenszand. G, C. D. d'Aumale baron van Har- denbroek, oud-lid Eerste Kamer, oud lid Prov. Staten Utrecht. Ir. John Henry Wilton, oudste direc teur N.V. Machinefabriek en Scheeps werf Wilton Feijenoord. Prof. mr. dr. H. R. Ribbius, hoogleer aar Ned. Handelshoogeschool te Rotter dam. Jhr. mr. D. E. van Lennep, oud-bur- gem. Heemstede, oud-lid Ged. Staten van Holland. H. C. Stork, oud-directeur Machine- Fabriek Gebrs. Stork en Co. te Hen gelo. J. F. van der Lek de Clercq, oud- Raadsheer Gerechtshof, te Den Haag. Dr. ir. C. F. Stork, directeur Machi nefabriek Gebrs. Stork en Co. te Hen gelo. G. C. baron Van Asbeck, oud-voor zitter Algemeene Rekenkamer. Ir. E. P. Wellenstein, directeur Eco nomische Zaken in Ned. Indië, "te Den Haag. Jhr. dr. E. L. Elias, secretaris en chef Alg. Dienst der Ned. Spoorwegen. Mr. A. Tak, procureur generaal bij den Hoogen Raad der Nederlanden. Dr. H. P. Berlage, bekend architect te Den Haag. P. Dobbelmann, oud lid der Eerste Ka mer enz., bekend industrieel te Nijme gen. M. Hage, resident van Bali en Lom bok, te Den Haag, J. H. A. Schaper, lid der Tweede Ka mer (s.d.a.p.) te Voorburg. P. D. van Eijsden, bekend oud-too- neelspeler en oud-tooneeldirecteur, te Den Haag. Ur. D. G. W. Muller Massis, nestor predikanten Ned. Herv. Kerk. Ds. G. C. C. Geyskers, predikant N. H. Gem. te Berlikum (stond o.m. te Kats), Mr. W. A. Mees, lid bankiershuis R. Mees en Zoonen te Rotterdam. Wilhelmina Kley, tooneelspeelster, -Amsterdam. Mr. D. Hudig, secret, directeur van het Ned. Instituut voor Volkshuisves ting en Stedebouw. Prof. ir. J. W. Dieperink, hoogleeraar in het landmeten te Wageningen. Isaac Israëls, kunstschilder te Den Haag. Mr. G. Keiler, journalist te Den Haag. Ds. C. Ferguson, Ned. Herv. prëdi- kant te Den Haag. D. F. W. van Rees, Nederl. Vice- voorzitter Mandaten-commissie van den Volkenbond te Genève. A. C. R. Dreesmann, oprichter firma Vroom en Dreesmann, bekend philan troop te Bussum, A. S. Onderwijzer, opperrabijn der Ned. Is. Hoofd-Synagoge te Amster dam. Prof. dr. W. de Sitter, directeur der Leidsche Sterrewacht, hoogleeraar in de astronomie te Leiden. H. J. baron van Doorn van Westca- pelle, stalmeester i.b.d. van H.M. de Koningin. Gep. luit.-generaal H. F. W. Becking. Gep. Generaal majoor L. Hanau te Bussum. Willem Hunsche, bekend acteur, te Amsterdam. Arnold Spoel, bekend toonkunstenaar en Volkszangleider te Den Haag. Jhr. G Witsen Elias, oud-secretaris van wijlen H.M. de Koningin-Moeder. Prof. dr. ir. N. L. Söhngen, hoogleer aar in de microbiologie aan de Land- bouwhoogeschool te Wageningen. M. Adatci, oud-president van het 1 Permanente Hof van Int. Justitie te Den Haag. IN ZEELAND: C. Minderhoud, Gem. Ontvanger van Aagtekerke. I. P. van der Weele, ontvanger-grif fier polder op N. Beveland en bekend persoon op Landbouwgebied te Colijns- plaat. T. J. L. M. van Waesberghe, oud burgemeester van Hulst en oud-lid Prov. Staten van Zeeland. A. C. van der Vliet, directeur N.V. R. Koole'en Zoons Bank enz. te Zierik- zee. Ir. H. van Oordt, oud-hoofdingenieur- directeur van den Rijkswaterstaat in Zeeland. W. N. Jobse, oud-lid Raad O. en W. Souburg. Ds. C. van Schie, em. pred. Geref. Kerk te Borsselen. C. A. Schulte, oud-lid Kamer van Koophandel te Middelburg. W. M. Schuurman, zenuwarts te Mid delburg. Ir. W. A. G. Job, chef inkoopafdee- ling der Kon. Mij. „de Schelde", te O. en W. Souburg. P. Torbijn, directeur Rotterdamsche Bank Ver. N.V. te Goes. A. Mijs, notaris te Oostburg. Mej. Suze- Proos, leidster School en W'erktuinen te Middelburg. A'. Lijsen, oud-muziekleeraar aan de Rijkskweekschool voor onderwijzers te Middelburg, thans te 's-Gravenhage. -... Melis, oud-raadslid-wethouder der gemeente Oost- en West-Souburg. A. Butijn, oud-wethouder van Ril- land-Bath, oud-dijkgraaf. A. Rademaker, tal van jaren hoofd Chr. School aan 't Molenwater en leer- aar Chr. Kweekschool te Middelburg, thans te Soest. M. J. van Pienbroek, apotheker te Middelburg. H. R. Struve, notaris te Middelburg. K. L. Reepmaker, oud-lid van den Raad, oud-wethouder enz. te Aarden burg. A. G. J. Danckaerts, oud-burgemees ter van Kortgene. J. J. de Jager, lid van den Raad, oud wethouder te Terneuzen. W. Frederiks, oud-boekhouder der Spaarbank te Middelburg. P. van der Have, oud-directeur Rijks normaallessen te Zierikzee. i I, ui irEwvrcr Rundveelokkerij. Ged. Staten hebben met ingang van> 1 Januari 1935 benoemd tot lid van de Provinciale Commissie tot bevordering van Rijkswege van de Rundveefokkerij in Zeeland H. A. A. baron Collot d'Es- cury te Kloosterzande. M. K. T. De ook in ons staatje van vergade ringen enz. aangekondigde uitvoeringen van M. K. T. (Middelburgsch Klein Too- neel) kunnen door omstandigiheden niet doorgaan. HET VALT MEDE. Eenigen tijd geleden ontvingen de aangeslotenen bij de telefoon bericht, dat in verband met het stijgen van het aantal nummers tot boven de 500 het abonnement met 6 per jaar zou wor den verhoogd. De besturen der vereeniging „Ge meenschappelijk Beladg" en van de af- deeling van den Christelijken Midden standsbond meenden, dat ten onrechte gehandeld werd, omdat medegeteld wa ren de verschillende dienstaansluitingen. Zij lieten een adres bij de betrokkenen circuleeren en dit adres is aan den di recteur-generaal van de P. T. T. gezon den niet 't succes, dat de abonnemerP.s- vcrho.iging niet za! a orden ingevoerd, DE WERKLOOSHEID. Bij de arbeidbeurs te Middelburg stonden Zaterdag ingeschreven: Geheel werkloos: 1015 mannen en 22 vrouwen; gedeeltelijk werkloos 72 mannen en 5 vrouwen; en niet werkloos: 13 mannen en 1 vrouw. Algemeen totaal vorige week 1125, bijgekomen 37 afgegaan 34, over 1128. RAAD VAN BIGGEKERKE. Brandstoffento&slag. Een ventverbod? BIGGEKERKE, Vrijdag vergaderde de Raad, onder voorzitterschap van burge meester Simonse, voltallig. Ingekomen was een verzoek van den veldwachter H. Verschuure om verhoo ging van zijn jaarwedde in verband met het feit, dat hij door het verhoogde pen- sioensverhaal een verlaging heeft gekre gen van ruim f 70. Het dag. bestuur meende, dat eerst een wijziging van de regeling van den Commissaris der Ko ningin dient te worden afgewacht, om dat deze jaarwedde door den Commissa ris wordt vastgesteld. Besloten werd, af te wachten of wijziging van hoogerhand zal worden voorgesteld. Besloten werd de bijdrage voor bestrij ding der iepenziekte wederom voor drie jaar te verleenen tot een bedrag van f 2,50. Naar aanleiding van een verzoek van de afdeelingsbesturen om een kerstgave •en een kolentoeslag stelden B. en W, voor een bedrag van f 40 beschikbaar te stellen, teneinde hiervoor brandstoffen aan te koopen en deze te verdeelen in overleg mei het comité voor extra-hulp aan werkloozen. De heer P. J a n s e meende, dat dit wel een zeer goedkoope oplossing is. Over een kerstgave wordt niet gespro ken. De v o o r z. antwoordde, dat een kerstgave meer wordt geacht te behoo- ren tot de taak der kerkelijke instellin gen; het is evenwel niet uitgesloten, dat een brandstof verstrekking wordt hei- haald. Het voorstel werd aangenomen. Op een verzoek van G. Schout om medewerking tot het verleggen van een gedeelte van het voetpad naar Zouie- lande werd een gunstige beschikking ge nomen, behoudens goedkeuring door Ged. Staten. Aan P. Bimmel werd eervol ontslag verleend als grafdelver met ingang van i Jan, a.s., zulks op verzoek wegens ge zondheidsredenen. Besloten werd een oproeping te doen voor sollicitanten naar deze functie tegen 1 April a.s. De gemeente-werkman werd tijdelijk met de werkzaamheden belast. Herbenoemd werden als leden van het B. A. de heeren J. Moens en J. Dekker en als lid van de commissie van school toezicht de heer P. de Lange, Bij de rondvraag wees de heer Lam- p e r t op den slechten toestand van den weg bij De Regt, waarop de voorz. antwoordde, dat dit gedeelte in onder houd is bij de provincie, doch dat van gemeentewege dit gedeelte eenigszins is verbeterd. Besloten werd nogmaals op verbetering aan te dringen. De heer J. J a n s e vroeg, of er al iets bekend is over aanleg van een electri- citeitskabel naar de duinen en meende, dat hier misschien wel wat werk te vin den is. De v o o r z. deelde mede, dat hem dit bekend is en dat hij met de P.Z.E.M. be spreking heeft gehad. Definitieve plan nen zijn evenwel nog niet bekend, doch B. en W. houden eventueele werkobjec- ten in gedachten. De heer P. J a n s e wees op den toe stand van den keiweg, die door de veel te zware vrachten geheel wordt stukge reden en vroeg of niet de mogelijkheid bestaat om dergelijke vrachten te be perken. De voorz. was geen voorstan der van beperking. B. en W. zullen de toestand ter plaatse opnemen en trach ten een goede toestand te herkrijgen al komt meer en meer uit, dat hier nimmer iets goeds te krijgen is, tenzij met groo te offers, die de gemeenle evenwel niet dragen kan. Naar aanleiding van een opmerking van den heer P. J a n s e zegde de voorz, verbetering van het voetpad langs den Tolweg toe. De heer P o p p e vroeg overweging van instelling van een ventverbod, zulks in het belang van ingezetenen en nering doenden. De voorz. meende, dat voor een paar jaar een dergelijke regeling ook is besproken, doch toen werd het resultaat zeer gering geacht, B. en W. zullen evenwel de volgende vergadering met voorstellen komen. O. EN W. SOUBURG. De alhier ge houden nieuwjaarscollecte voor het Cri sis Comité heeft opgebracht 247. Van de Zeeuwsche Pers werd ontvangen 9.50. Met een batig saldo van het vo rig jaar werd de Commissie in de gele genheid gesteld in totaal voor bijna 260 steun uit te keeren. Niet minder dan 59 gezinnen konden met kleeding, dekking, of levensmidde len gelukkig worden gemaakt. De Com missie is allen zeer erkentelijk die heb ben bijgedragen tot het goede doel. SINT LAURENS. Onder voorzitter schap van burgemeester Van 't Hoff vergaderde Vrijdagavond het Plaatse lijk Crisis-Comité, voornamelijk ter be handeling van een aantal aanvragen om steun. Voor zoover de beschikbare mid delen dit toelieten werd aan een gedeel te der aanvragen voldaan. De collectes in October, November en December brachten resp. 28; 27 en 23 op. Aan het Nationaal Crisis-Comité werd een aanvraag om dekens of an deren steun verzonden. Versterking van de kasmiddelen blijft nog steeds noodig om aan de meest dringende aanvragen te kunnen voldoen. Vooral mag niet ver geten worden, dat door het Comité hulp wordt verleend aan hen, die door de crisis getroffen worden en niet door werkverschaffing enz. worden geholpen. HANSWEERT. De heer E. C. Otte assistent bij de directe belastingen enz. te Geldermalsen wordt met ingang van 16 Jan. a.s. overgeplaatst naar Hans- weert. RAAD VAN KRUININGEN. De heer J, M, Geleedst, amb- ter secretarie tot gem. ontvan ger benoemd- KRUININGEN. Zaterdag kwam de Raad, onder voorzitterschap van burge meester B. C. Mul voltallig in spoed- eischende vergadering bijeen. Tot leden van de commissie van toe zicht op hel L.O- werd herbenoemd J. Luteijn hoofd der O.L. School te Hans- weert, en benoemd J. van Vliet hoofd der Bijzondere School te Oostdijk. Burgemeester de Mul en de heer A- van der Straaten werden herbenoemd als gemachtigden voor 1935 voor de ver gaderingen der N.V. Waterleidingmaat schappij Zuid-Beveland. Aan de orde was hierop de benoeming van een gemeente-ontvanger, als opvol ger van den hr. De Nooyer. De voorz- wees er op, dat wanneer een der beide ambtenaren van de secretarie benoemd zou worden zulks een bezuining van f 300 zou opleveren. Verschillende leden voer den hierover het woord, waarbij bleek, dat de meeningen nogal uit een liepen. De vergadering ging daarna over in be sloten zitting. Na heropening werd tot stemming overgegaan: le- stemming J. M. Geleedst 2. P. D. Blok 2, M. Prins 1 en J. van de Kreeke 5 stemmen en 1 blanco. 2e Stemming: Geleedst 3, Blok 2, v. de Kreeke 5 en 1 blanco. Herstem ming: Geleedst 6, en v. d. Kreeke 5 slem- men. Zoodat benoemd was de heer J. M. Geleedst, ambtenaar ter secretarie. Goedgekeurd werd het voorstel van B. en W- om den benoemde als ambtenaar f 500 te korten en de andere ambtenaar P. D. Blok f 200 te verhoogen. De heer Geleedst werd daarop door den Voorz. beëedigd in zijn nieuwe fun ctie, waarop hij hem feliciteerde mei zijn benoeming. Spr- wees er op dat de nieuwbenoemde een goed voorganger gehad heeft die op eminente wijze zijn taak altijd heeft verricht, en hoopte dat diens voorbeeld navolginf^zal vinden. De heer Geleedst dankte den Voorz. voor de felicitatie en den Raad voor het in hem gestelde vertrouwen, hetwelk hij hoopte niet te beschamen. Bij de rondvraag informeerde de heer Witte naar de weigering om steun te verleenen aan een bepaald persoon. De Voorz. zegde, dat die persoon buiten den steun valt, als zijnde commissionair. De heer Witte was het hiermede niet eens. De Voorz. zegde dat de zaak nader onder oogen zal worden gezien. Verder vroeg de heer W ilte inlichtin gen over den gemeente-geneesheer naar De Voorz. zegde dat de geneesheer aanleiding van een bericht in de krant, blijft, Spr. hoopte in een volgende ver gadering met een voorstel te komen. De heer Groof vroeg of B. en W. weten dat de mazelen te Hansweert heerschen en waarom de school daar niet gesloten is- De V o o r z. zegde, dat overleg is ge pleegd met het hoofd der school en den gem. geneesheer, die niet adviseerde tot sluiting. SCHORE. De steenkolen-vereeniging „Tot gemak en voordeel" hield haar laatste algemeene vergadering aange zien is besloten tot algeheele liquidatie der vereeniging. Uit het verslag van den penningmeester bleek, dat over 1934, ontvangen is 1149 en uitgegeven 1236; nadeelig saldo bijna 87. De voorraad bedraagt 116 hl eierkolen. In 1934, is afgeleverd 977 hl, eierkolen, 9 hl. anthraciet, 40 hl. cokes en 675 kg. briketten. De vereeniging heeft pl.m. 40 jaren bestaan. Als er een schaap over den dam is, volgen er.geen Zaterdagmorgen was een kudde scha pen gebracht uit de richting Kruiningen naar de aanlegplaats van de Provinci ale boot te Hansweert. Hoewel de stoet in het begin goeden voortgang maakte ondervond.men op het laatste gedeelte van den af te leggen weg moeilijkheden. De beesten wenschten namelijk geen van allen de Schorebrug over te gaan Gedachtig aan het spreekwoord: „als er een schaap over den dam is, volgen er meer", droeg men het eerste schaap over de brug, doch het scheen wel of de dieren van het bestaan van dit spreek woord niet afwisten, althans, ze weiger den alle ook maar één stap verder te gaan en hun soortgenoot aan de over zijde van het Kanaal te volgen. Tenslotte zat er niets anders op, dan schaap voor schaap over de brug te dragen. Dit was geen gemakkelijk kar wei, getuige het feit, dat men er met het overbrengen van des morgens 7 tot half t mee bezig is geweest, (er waren 60 dieren). De moeilijkheden werden niet weinig verhoogd door dat de brug tel kens geopend moest worden voor het laten passeeren van de schepen door het Kanaal. Onnoodig te zeggen, dat de schapen hun boot te Hansweert hebben gemist. IF.RSEKE. De Chineesche wolkrab, die in het Noorden des lands zooveei schade veroorzaakt aan de netten der visschers, en die tot heden nog niet In onze contrijen werd aangetroffen, begint in onze buurt te komen. Een schipper die zaad ging v.'sschen onder Hellevoetssluis heeft een exemplaar in de korren aan getroffen. Het dier heeft 8 dagen aan boord gelegen zonder dood te gaan, dus wel een sterk en taai leven. IERSEKE. De mosselschipper J. M. had te Brussel het ongeluk van een 4 me ter hoogen muur te vallen en met zijn lichaam op den kant van de boot te val len, de direct ontboden dokter schreef absolute rust voor. De patient werd per schip naar huis vervoerd waar de ont boden geneesheer een paar gebroken ribben constateerde en algeheele rust voorschreef. RILLAND BATH. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag is alhier plotseling overleden, de heer A. Blok Jz. in den ouderdom van 81 jaar. De overledene was vele jaren lid van den Raad en ver scheidene jaren wethouder. Tot aan zijn overlijden was hij lid der schattings-Commissie. AARDENBURG. Vrijdagavond gaf de A. K. C. een goedgeslaagde opvoering van „Gebroeders Kalkoen" 'n vroolijk spel in drie bedrijven van Gerard Nie- len. Er was geen plaatsje in de zaal on bezet, en het publiek heeft geschaterd bij de lastige situaties waarin vele der medespelenden zich voortdurend bevon den. Een danspartij die tot half drie duurde besloot dezen gezelligen avond. gggagasgscaagB.Ti, Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen. Het deel 1934 van het archief van vroegere en latere mededeelingen. voor namelijk in betrekking tot Zeeland uit gegeven door het Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, bevat behal ve het jaarverslag 1933/1934 en andere jaarlijksche mededeelingen. Het Krui- ningsche Dialect II door J-Dek; het Al bum Amicorum van Petrus Hondius 1578 1621, predikant te Terneuzen 1604 1621, van de hand van mr. A. Meerkamp van Embden, die daarvan reeds een kort overzicht gaf in de vergadering van 2 Mei j.l- en een Speurtocht tusschen de bla den van genoemd Album door dr. L. A. J. Burgersdijk jr. Ten slotte geeft dr. A. B. van Deinse een uitvoerige mededee- ling over „De aanbieding der Nehallen- niabeelden van Domburg aan het Rijk in 1809". Het blijkt daaruit, dat door het af treden van Koning Lodewijk niets van het aannemen der beelden is gekomen en dat deze in 1647 gevonden oudheden totaal 27 beelden, grootendeels- bij den kerkbrand in 1848 zijn vernield. Wat ge red is kwam in 1866 in het museum van het Zeeuwsch Genootschap, alwaar het zich nog bevindt. Twee exemplaren zijn te Leiden, in het museum van oudheden aanwezig. GEVONDEN VOORWERPEN TE MIDDELBURG. Pyama, Flierenburg, Schuitvlotstraat N 168; Regenjas, Walraven, Noordweg S 238; Port. met inhoud, H. Izendoorn, Zuidsingel E 34; Portemonnaie, Bureau van politie; wollen Muts, R. Boogaard. Oude Vliss. weg E 233; Kinderhand schoen, T. Luxemburg, Bellinkstraat G 190; Handbeschermer, J. de Witte- St. Sebastiaanstraat L 136; Handbescher mer, W. de Rijke, Bastion N 61; Snoer Koralen, A. J. Goedhart, Spanjaardstr. E 75; paar Glaché Handschoenen, A. Heijstek, Hendrikstraat W 65; Broche, Simons, Breestraat O 148; Glacé Hand schoen, Reijnhout, Brakstraat O 267; Portefeuille met inhoud, J. Geldof, Kou- dekerksche weg C 38; Kinderport. met inhoud, J. C. Pluijmers, Houttuinen Q 36; Rozenkrans, Schut, Nieuwstraat G 44; Nummerplaat, W. Venteville, Veer- schesingeï S 42; Kinderwantje, L. Ver meulen, Bellinkstraat, Baalzak, Slaak- weg, Koepoortstraat N 34; Mantelband, Holster, Verwerijstraat 149; Das, Soe- tens, Lazerijstraat O 82; Wagenmoer, Dekker, St. Janstraat I 100; Meisjes muts, N. T. de Jong, Lange St. Pieter straat F 43; Belastingmerk, de Steur, Tramsingel E 58; Handschoen, Schuil- werve, Hofplein; Paar Beenstukken, J. v. d. Ende, Noordsingel R 278; Loop boekje, C. Buijs, Veerscheweg S 254; Alpenmuts, Toos v. Gilst, Korte Delft F 22; Redicule met inhoud, Schotmans, Veerscheweg T 249: Belastingmerk, Stroo, 't Zand D 111; Glacé Handschoen, A. aen Hollander, Segeersweg V Gouden oorbel Franse, Selsweg R 132. Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg.

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 10