■LJB BUITENLAND. AGENDA. SCHETSEN VAN DE HOEVE. ZUID-BEVELAND. KWITSERSCHE* IBALSEM FRANKRIJK. DUITSCHLAND. ZUID-SLA Vlë. aiODËLBURG. BIOSCOPEN. ÏUSSSMSEN» SOES. gens ook de magirus- en de burgerij spuit op he.t terrein van den brand en werden bij de gracht gestationneerd. Aanvankelijk was er een fout begaan bij het aanbrengen van de zuigstang van de magirus, maar toen die fout was her steld, kon een slang op die spuit krach tig medehelpen. Ook de ladderwagen kwam naar de Langeviele en met een slang op de burgerijspuit kon men van boven van de ladder af het dak bespui ten. Een tweede slang van de magirus is later binnen door het gebouw gelegd om den haard van het vuur te bereiken en een tweede slang van de burgerij is ach ter langs gelegd om het vuur daar te bestrijden. Het mooiste werk werd echter van den ladder af gedaan; hier dreef men het vuur met den wind mede in de rich ting van de Beddewijkstraat, waar de andere stralen de vlammen reeds aan het dooven waren. Zoo was men in een half uurtje zoover, dat van uitbreiding van het vuur geen sprake meer kon zijn, alleen de derde verdieping en dan nog alleen het voorste deel van het feitelijk uit twee achter elkaar gebouw de huizen bestaande perceel was door het vuur grootendeels vernield,! maar zoo als te begrijpen, was er lager veel waterschade veroorzaakt. En dit is niet alleen gekomen in de vertrekken en den winkel van den heer Daniëlse, maar ook in het voorvertrek van de bovenwoning van den heer H, H. Somer, die het meest aan de zijde van de Beddewijk straat liggende deel van de eerste ver dieping bewoond. Toen hij en zijn huisgenooten door de brandweer gewaarschuwd werden, de woning te verlaten, voldeed hij daaraan aanvankelijk niet, want hij was in de achterkamer en onwetend welk gevaar hem en de zijnen dreigde. Eerst toen een inspecteur en een agent van poliTie zich met het geval bemoeide, verliet men de woning. Toen wij om kwart voor 9 tijdelijk het terrein van den brand verlieten, was er geen vuur meer van beteekenis te zien. Het gebruik van schijnwerpers, ver lichtte het blusschingswerk. Op het terrein was o.a. aanwezig de waarnemende burgemeester, wethouder Boasson. De commandant der brand weer heeft het bluschingswerk van het eerste oogenblik af geleid. Naar wij vernemen is het pand, dat ei gendom is der heeren Daniëlse, verze kerd, evenals hun inboedels en die van den heer Somer, doch de firma is niet tegen bedrijfsschade verzekerd. De oor zaak van den brand kon althans gister avond niet worden vastgesteld. Natuurlijk is men nog geruimen tijd bezig geweest met het controlèeren of er nog iets was blijven smeulen. Hedennacht tot zes, uur is de brand meester van dienst met een zestal brand weerlieden ter plaatse gebleven en meermalen is nog water gegeven. De tram heeft gedurende een paar uur niet verder kunnen rijden dan tot den Singel. HOE HET NIET MOET. Fietsers, die de bocht verkeerd namen en een auto-woesteling. Telkens zijn er weer redenen voor een krantenman om te schrijven over de tal- looze verkeersfouten, die dagelijks ge maakt worden. Af en toe grijpt men naar de pen om zulks' te doen. Zoo ook nu. Gisteren zagen wij het weer. Een heer en een dame kwamen van den Blauwen- dijk fietsen en wilden de Stationsstraat in. Zelfs niet het luid roepen van een agent van politie, dat men rechts moest houden had tot gevolg, dat men behoor lijk rechts uit week en een breede bocht nam. Neen men reed zoo links mogelijk de straat in. Dat men niet in botsing kwam met een kalm, goed rechts rijden de auto, was meer geluk dan wijsheid. Spruitjes en azalea's. Rond de groote boerentafel zat het gezin aan den middagdisch. De Baas aan den korten kant, met zijn gezicht naar de deur; de Vrouwe aan de lange zijde, met haar rug naar 't bedsteebe schot; 't jongste kind tusschen Vader en Moeder. De zoons, „van oudst af aan" aan hun Vaders kant, de dochters even zoo naast haar Moeder, en aan het kor te einde, tegenover den Baas, tusschen de jongste dochter en den jongsten zoon op één na, zat Louw, de knecht. Als Louw at, waren z'n „öogschee- len" geheel over de oogen gezakt, daar boven woekerde een struikgewas van wenkbrauwen, dik, zeer lang, en warrig door elkaar. De kleine jongen naast hem, had, nog niet lang geleden, het Benjaminsplaatsje aan 't wiegekind af moeten staan, en het bord van Louw, had voor hem nog al het belangwekken de van het nieuwe. Aandachtig had hij ook nu weer den heelen inhoud beke ken, nu richtte hij z'n vorkje naar een mooi, rond spruitje, en zei: „pik". Met een vaart gingen Louw's oogleden om hoog, tot onder de ruige wenkbrauwen, en ontblootten twee zeer lichtblauwe, en zeer booze oogen, „Nè Jopietje, nè Jopietje,dat mag je nie doe-e, oor! Vrouwe! Jopietje pikt uut m'n bord", zei hij klagend. „Mag nie öor, Jo", bestrafte de Vrou we, „mö je nog un bitje spruutjes 1 kind! Noe mö j' is k^eke, j' ei t'r nog' Maar nog veel erger is het wat een stadgenoot nabij den Sloedam eergiste renavond over kwam. Hij reed met een auto in de richting Goes, toen hij in ra zende vaart een tegenligger zag aanko men, die bleek niet aan voldoende uit wijken te willen denken- Onze stadge noot kon nog juist zijn wagen aan den kant rijden, zelf zich in vei.igheid stel len door de auto te verlaten, maar niet voorkomen, dat de auto werd aangere den. De tegenligger, die naar schatting ruim 100 km reed en zijn licht niet dempte, had niet de beleefdheid te kij ken welke schade hij had aangericht. Ge lukkig was die nu niet heel ernstig, maar toch is het te hopen, dat de politie den woesteling zal weten op te sporen. Kerk-concert. KLOETINGE. Het kerkconcert, twee den Kerstdag door Cloeting's Gemengd Koor in de Ned. Herv. Kerk gegeven, trok wederom groote belangstelling. Het kerkgebouw was vrijwel geheel bezet. „Cloeting's Gemengd Koor" bevestig de opnieuw haar goeden naam, en die van haar directeur, den heer S, J. Tam- minga, want alle nummers werden op werkelijk voortreffelijke wijze gezongen. En als we dan aan enkele nummers in het bijzonder denken, als: „Ons is ghe- boren een kindekijn", en het „Kerst lied" van Jan Nieland, dan is dat meer om het karakter dezer liederen, dat ze, door de zoo goed getroffen voordracht, tot dankbaarder objecten maakt dan de meer monotone nummers. In dit verband denken we ook aan „Musschen", van Guido Gezelle (Wierts), dat zoo zuiver aangevoeld en karaktervol waargegeven werd. Buiten het koor traden nog op de hee ren Remeijnse en Weijns (fluit' en or gel) en J. Tamminga, viool, eveneens begeleid idoor den heet Weijns. Ook deze solisten stonden geheel op het hoo- ge peil van den koorzang. In het Andan te-Allegro, van Guiseppe Tartini, bleek vooral ook het groote technische kun nen van den heer Tamminga, terwijl in 't Andante Contabilé, van Tschaikows- ky, en niet minder het Largo van Han del, in het bijzonder de zuivere en ge voelige toon en voordracht troffen. Zeer te waardeeren was ookde fluit- solo „Saranbanda", van Handel, De heer Weijns bewees bij zijn begeleiding van deze nummers, en vooral ook bij „pasto rale", dat ook het orgel een zeer gevoe lig instrument is onder de handen van den kunstenaar. Zuiverheid van toon, kracht van het geluid en samenspel wa ren steeds subliem. Van het vrouwenkoor willen we spe ciaal noemen kleine cantate in 't „Kerst verhaal", van A. Lysen. Dit was zeer goede zang. Ook de soliste was heden op haar best. Mej. J. Kloosterman ver zorgde hierbij op voorttreffelijke wijze de pianobegeleiding. Als geheel een mooi en indrukwek kend kerkconcert, dat door ds, Raams geopend en met een passend slotwoord gesloten werd. APOTHEKEN. Te beginnen met den nacht van Za terdag op Zondag is des nachts, alsmede Zondag den geheelen dag te Middel burg geopend de apotheek van mevr. J. W. v. d. GardeHammacher, Korte Noordstraat. 30 en 60 ct per doos Nederlandsch fabrikaat (Ingez. Med.) un eeleboel op je bord. Alé, deur ete öor". Toen bepaalde ze haar aandacht weer tot het kleinste kind. Louw's oog leden daalden langzaam, tot er niets meer van z'n oogen te zien was, maar, even later, verscheen voor het kleine kiertje, dat hij nog openliet, weer een klein, blinkend vorkje, en zei: „pik", naar een goudgroen spruitje. Met een dreigende vaart vlogen de luiken weer omhoog, en boos morde Louw: „nè Jopietje, nè Jopietje,dat mag je nie doe-e, öor! Vrouwe! Jo pietje pikt wéé uut m'n bord!" De Vrouwe rees op, haalde Jopie met bord en al weg, en nam hem bij zich op schoot. „Kiek. Dan zu' me dat zö is doe-e, a jie nog te kleine bint, om op un hröote-jongersplekke te zitten, kom jie dan wee mè bie je Moeder. Eet noe mè deur,hauw. Eet noe je Iejc- kere spruutjes mer op". Jopie wierp een verlangenden blik naar het bord van Louw, en verklaarde: „Topie pute Touw, „Jae, dat ku' j'ök behriepe", zei z'n Moeder, „je mag Louw z'n spruutjes nie stele, öor. Dan bin jie un kleinen dief. Dan mö je ni 't kot." Toen wierp ze een bestraffenden blik de tafel rond. Ze „ieuw de liene oltied diöed strek", en dat was noodig ook, want de jongens waren bezeten door een onweerstaanbaren lust, om Louw voor den gek te houden, en de meisjes kregen soms geheel onredelijke gichel- buien. En de Vrouwe wou niet hebben, dat de oude man bespot werd. Daarom sprak ze hem nu vriendelijk toe. „Oe is Meer dan 500 k.m. per uur, De De Fransche piloot Raymont Delmotte is er in geslaagd het snelheidsrecord voor landvliegtuigen te verbeteren, door een gemiddelde uursnelheid van ruim 502 k.m. te bereiken. Het oude re cord bedroeg 490 k.m. Zooals men weet is het snelheidsrecord voor watervlieg tuigen 708 km per uur.) HOOGLEERAAR AFGEZET.^ Die weigerde eed van trouw aan Hitier af te leggen. Voor het Landgericht te Keulen heeft terecht gestaan professor Karl Barth, hoogleeraar in de theologie aan de uni versiteit te Bonn, die weigerde de eed van trouw aan Hitier af te leggen. Het proces leidde tot ontslag van den pro fessor uit zijn ambt. Ajhn Barth is geen pensioen toege kend; hij krijgt slechts een jaar lang de heelft van het wachtgeld en dat is, naar hij nog slechts negen jaar in functie was, niet veel. De Duitsche pers bevat geen woord van commentaar op het ontslag, maar de ,,fluisterkrant" (d.i. de volksmee- ning) is er, naar de Berlijnsche corres pondent van de Neue Zurcher Ztg. meldt, verbolgen over, te meer omdat Duitschland in prof. Barth een geleer de verliest van wereldreputatie. (De „Basler Nachrichten" verneemt dat de Universiteit te Bazel (Zwitserland) stappen doet om prof. Barth voor zich te winnen.) Over het disciplinaire proces meldt de Zwitsersche journalist nog, dat prof Barth zich ten slotte bereid had ver klaard, met een stilzwijgend voorbe houd den eed van trouw aan Hitier af te leggen. Daarmee heeft het Hof ech ter geen genoegen willen nemen. De nat. soc. staat eischt dus den eed van trouw zonder eenig 't zij uitdrukke lijk, 't zij stilzwijgend voorbehoud. Men kan zich voorstellen, welke stormen er zullen opsteken als straks ook van de geestelijken van de evan gelische kerk de eedsaflegging wordt gevergd. (De verplichting daartoe is reeds voorgeschreven, doch dit voor schrift is nog niet toegepast). De Gereformeerde Bond, die 300 ker kelijke gemeenten omvat, heeft reeds tegen het ontslag van Barth geprotes teerd en de rijksminister van eeredienst te kennen gegeven, dat de beslissing van elk evangelisch christen op grond van het woord Gods niet anders kan uitvallen, dan die van prof. Barth. Prof. Barth kan van de uitspraak van het Keulsche hof nog in hooger gaan bij het Pruisische Oberverwaltungsgericht. Of hij van die bevoegdheid gebruik zal maken is niet bekend. Een wakkere knaap. Onder den ti tel „Servische grammatica voor de eer ste klas van de middelbare school" is in Belgrado dezer dagen een schoolboek verschenen, waarvan de auteur een veertienjarige jongen is, die zelf nog op de schoolbanken zit. De jongen, Miljutin Ristic, is reeds op tien-jarigen leeftijd aan zijn grammatica begonnen. Hij zat toen in de eerste klas en was met de verouderde methode van grammaticaal onderricht zoo weinig in genomen, dat hij besloot hierin verande ring te brengen, Eenigen tijd geleden heeft hij zijn werk voltooid. Zonder zijn ouders van tevoren in te lichten, is hij naar een uitgever gegaan en met hem tot een accoord gekomen. Thans is zijn grammatica in een oplaag van vier duizend exemplaren versche nen. 't mie tot misje van je zuster, Louw, „is ze nog hin bitje beter?" Louw schudde het hoofd. „Nêent, Vrouwe, nêent, r.êent. Niks beter." ,,'t Is toch vrêed", vervolgde ze, „oevee maenden lig se noe a? a un stik of tiene zeker?" „Vêertiene, Vrouwe", verbeterde Louw, „vêertiene is 't 'eworre, flie we ke." „En mag se nog hlad nie opsitte?" vroeg ze verder. „Nêent, nêent, oltied lihhe", zei Louw. ,,'t Zit an-d'r rikkestringe Die rik mö ruste." „Veertien maenden", herhaalde de Vrouwe langzaam, „je zou zehhe, oe krieg je ze deur;kan ze d'r verzet nog un bitje vinde?" dat hi wè öor", zei Louw gelaten. ,,'Ake doe se nog a vee,.W dat kan z'an 't liggende. En dan ei se vee blom men rond d'r,.... dir ei se ök vee d'r aregheid in." „Ja, d,a's waer", herinner de zich de Vrouwe, „éi se die behonia nog?" „Ja, öor. Ja zeker. Ja, dir ei se vee aregheid van. En bloeie. Die ei noe oltied nog ebloeid. Eêl de zummer." „En d'r azalia", informeerde de Vrouwe met belangstelling. „Toen a'k van 't voorj,aer is bie d'r ewist z'un aza lia; zou die wee wille bloeie? Bin d'r koppen in?" „Die azalia? Nee-è, die azalia is döod, die was eiheluk dood, k se'n kocht." „Toe, hi noe deur", zei de Vrouwe ongeloovig, „toen a ik un 'ezien zag 'n êelehans hroen, en di waere twi blom metjes an, en voe de rest stieng n stik vol koppen." „Ja", knikte Louw, „en a je die koppen mer ,anrocht, dan viele De kleine Miljutin verklaarde aan journalisten, dat hij spoedig een wiskun- de-leerboek zal gaan schrijven, omdat hij met de tegenwoordige methoden van onderricht in dit vak evenmin tevreden is. ONTVANGEN KALENDERS. Dat goede, krachtige propaganda voor een gemeente niet onderschat moet wor den daarvan is wel ieder en zeker vele Igjemeentebesturen overtuigd- D'e wijze waarop zulk een propaganda kan wor den gevoerd is velerlei, waarbij ieder zoekt naar iets origineels. In dit ver band heeft de gemeente Maastricht iets bijzonders bedacht. Mr. L, B, J. van Op pen, burgemeester dier gemeente, heeft n.l. een scheurkalender samengesteld „Maastricht in 365 dagen". Bij de samenstelling van dezen kalen der heeft in de eerste plaats de bedoe ling voorgezeten reclame te maken voor de stad Maastricht, en wat er te zien is op zoodanige wijze onder het oog te brengen, dat het velen uitnoodigt aan deze oudste stad van ons land een be zoek te brengen. En bovendien om er op te wijzen aoor afbeeldingen uit 't histo risch verleden en door portretten van vooraanstaande personen, die in deze stad hebben geleefd, dat Maastricht im mer 'n stad van beteekenis is geweest Daarin is men wonderwel geslaagd. Zoo zal de kalender, systematisch ingedeeld, op eiken dag der week den bezitter 'n interessant stukje Maastricht toorien Deze systematische indeeling is als volgt gekozen: Op Zondag, afbeeldingen van kerken of voorwerpen die met den godsdienst verband houden; de volgende twee dagen stadsgezichten, merkwaar dige gebouwen, gevels enz. Instellingen van openbaar belang of algemeen nut op Woensdag, terwijl op Donderdag het ka lenderblad aan industrie en handel is ge wijd. Portretten van bekende Maastrich tenaars vindt men op Vrijdag en tenslot- tei prenten of teekeningen uit het ver leden op Zaterdag. Een jaar lang, iederen dag, houdt deze kalender dus de belangstelling van den bezitter wakker voor het mooie en in teressante wat Maastricht de bezoeker biedt. Zooals reeds 'n tiental jaren gebrui kelijk, heeft de Vereeniging van direc teuren van electriciteitsbedrijven in Ne derland, gevestigd te Arnhem, weer een electriciteitskalender uitgegeven. De 12 prachtige reproducties van Edz. Koning vormen op dezen mooien kalender de illustratie van een sprookje speciaal hiervoor geschreven door mevr. H. H. J. Moulijn-Haitsma Muiier, getiteld „Het sprookje van den gevangen reus". Dit sprookje is, behalve op een los blaadje papier, ook nog in gedeelten achter de platen der schilden afgedrukt. De kalen der is keurig uitgevoerd. De kalender van de Batavier Lijn, Wm. H. Muller Co. N.V. te Rotterdam heeft een in frissche kleuren prettig aandoend schild. Deze maand-kalender is uitgevoerd door L. van Leer Co. te Amsterdam. D'e Ripolin-kalender 1935 is in de zelfde uitvoering als die van 1934 ver schenen. Het schild laat ook nu weer de drie mannen zien die voor Ripolin als de beste lakverf de aandacht vragen. De kalender voor 1935 van H. J. Reesink Co. te Zutphen ziet er keu rig verzorgd uit. Op elk blad van den driemaandelijkschen kalender komt een schilderachtig plekje uit Zutphen voor, speciaal hiervoor door den schilder H. E. Roodenburg in beeld gebracht. Een fraaie kalender. z'er of, en, toen a t'n un paer daehen in 'uus estaen krulden oal de biertjes in mekare, en ze viele ok oal of zö dröohe as un bêentje waere ze. Hlad döod. En van are ménsen, die a t'r 'ekocht 'k 't 'ok 'oord; overoal bin ze döod ehae," Louw had een zeer ver bitterde trek op z'n gezicht gekregen. Hij legde z'n vork op z'n leeg bord, haalde z'n oogleden half op, en zag de Vrouwe aan, „Ik 'oord da die vent un paer 'on- derd azalia's vertelde hij, „en toen ei tien stommen otter die kasse te wer- rem estookt; toen bin ze, zö hezied, verschroeid. Dus toen kon 'n ze an z n hewone klanten nie mi kwiet. En toen eit t'n ze hauw-hauw, ier, en op un aar, uut litte leure, voe un klein pries- je. W,an je behriep wè, da ons aars zö hin blomme zou-e kunne köope." „Mè,dat iszei de Vrouwe verontwaardigd. „Je mag toch hin dooie blommen verkêope voe hoeie? Ietewat an de ménsen voe hóed spul ver- koope, dat a hlad hin waerde eit, dat is.Afijn, dat mag je nie sehhe." „Nee- öor", zei Louw bitter, „dat mag je nie sehhe. Wan dan zou 'n je niepe, wir a t'n mè niepe kon. En verheté, nooit oor." „Ik behriepe 't Wie", zei de Vrouwe hoofdschuddend. „Ie is zö rieke a t'n stienkt, en dan voe un paer kwartjes,un erreme wêeuwe Louw trok z'n schouders op, liet z'n oogleden neer, en verklaarde: „den du vel's zak is nooit vol". „E 1 e c t r o" (Markt). Vanaf Vrijdag 28 Dec, tot en met Donderdag 4 Jan, „Tarzan's verdere Avon turen". Iederen avond 2 voor stellingen om 7 en 9 uur. Zondag en Dinsdag (Nieüwjaar) om 3 uur Matinée. City-theater. Noordstr. Vrijdag, Za terdag en Zondag „Wenn du jung bist gehort dir die Welt" en „Hou je roer recht". Vanaf Maan dag (Nieuwjaarsprogramma) „Je bent 'n schatje, Ros' Mari'e" en „De valsche Erfgenaam". Avond voorstelling om 7,30 uur- Woens dag 2 Januari speciaal kinder- en familie Matinée. „L u x o r"-t heater. Van Vrijdag 28 Dec, tot en met Donderdag 3 Jan. „Quo Vadis". Tot en met Zondag 30 December, Tentoonstelling Teekeningen van H. A. Henriet Kunstmuseum. 1935. V r ij d a g, 4 Januari. Gewone Jaarl. Algem. Verg, Aandeelh. N.V, Bad- en Strandhotel „Domburg" te Domburg, Houtkade 2 uur Middelburg. Zondag 6 Januari. Tooneeluitvoering Instituut voor Arbeiders Ontwik keling. Herman Heijermans Her denking. Opv, „De opgaande Zon" Schouwburg 8 uur. Woensdag 9 Januari M.K.T. (Mid- delburgsch Klein Tooneel) met „Hallo daar zijn we weer" Cock tail revue. Sociëteit de „Verge noeging" (voor werkloozen). Vrijdag 11 Jan. M: K. T. (Middel- burgsch Klein Tooneel) première „Hallo daar zijn we weer". Cock tail Revue. Soc. de Vergen. 8.15 uur. Vrijdag 11 Januari. Lezing Geschied, en Letterkundige Vereen. Spr. dr. P. J. Bouman. St. Joris- Zaterdag, 12 Jan. C.J.M.V, gebouw Bondstentoonstelling. Ned. Jongel, Verbond. Woensdag 16 Januari. Opening „Schuttershof". Avond van in tieme Kunst, t.b. Werkloozen- zorg. 8.15 uur. Vrijdag 18 Januari. Concertvereeni- ging Arthur Rubinstein, pianocon cert. Concertzaal. Zaterdag 19 Jan. Uitv. der Vereen. „De Kubieke Meter" Tooneelspel „Robbedoes" Schouwburg. Maandag' 21 Jan- 1935. Lezing Na tuurkundig Gezelschap spr. prof. A. M. Sprenger, Wageningen, Dinsdag 22 Januari. Openbare vergadering Prov. Staten van Zeeland 1.30 uur. 1935, Dinsdag 1 Jan. „Baron von Ha- berniks", opvoering Kunstvrien den, Prins van Oranje. Donderdag 3 Jan. Uitvoering Goe- sche padvinders. Schuttershof 8 uur 1935. Vrijdag 4 Jan- Jaarvergadering Ned. Nat. Hist. Ver, afd. Z. en N. Be veland. Spr. dr. Joh. H. van Bur- kom. Schuttershof, 8 uur. Zaterdag 5 Januari, Van Hamels revue „Hier parkeeren", Schut tershof 8 uur. Woensdag 9 Januari, Kunstkring Het Schouwspel: Gezelschap Pierre Mols met „Sonna." Schutters hof 8 uur. Dinsdag 15 Januari. Openbare vergadering N. S. B. Spr. ds. Hof stede, Schuttershof 8 uur. Maandag 28 Jan., Dinsdag 29 en Woensdag 30 Jan. Tentoonstelling Ned. Fabrikaat. Schuttershof. Donderdag 31 Jan, Lezing Timmermans, Wetenschappelijke Belangen. Schuttershof 8 uur. Zaterdag 2 Februari. P. T, T.- uitvoering. Prins van Oranje 8 uur. Woensdag 6 Februari. K.R.O.- avond. Schuttershof 8 uur. Zaterdag 9 Februari. Solistencon cours van den Bond van Harmo nie en Fanfarekorpsen in Zee land. Prins van Oranje. Woensdag 20 en Dinsdag 21 Februari. Uitvoering Chr. Ge mengd Koor. Schuttershof 8 uur. Dinsdag 26 Februari. Viering 10- jarig bestaan Landbouw-winter- school. Schuttershof. Donderdag 7 Maart ir. C. Boot.. Wetenschappelijke Belangen. Schuttershof 8 uur. Donderdag 3, Vrij d ag 4, en Za terdag 5 Oct. Tentoonstelling der Veilings Vereen. Zuid-Beveland. de Vrouwe van d'Oeve. Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg,

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 6