Kou bij het Kind imwiü BEURSTHERMOMETER van Vrijdag. KORT ZEEUWSCH NIEUWS. VISJSs SPORT. KERKNIEUWS. RECHTSZAKEN. GEMENGD NIEUWS. LAATSTE BERIOHEIL BEURS- EN WISSELKOERSEN. C Shell Union O.C. NGQRD-BËVELAND. Geref. Gem. Voetbal. Schaken. Arrond, Rechtbank te Middelburg. Politierechter te Middelburg. Unilever Aku Koninkl. Philips Amerika Markt Rubber VERDRONKEN. HET AUTO-ONGEVAL TE MUNSTERSCHEVELD. LOCOMOTIEF EEN HUIS BINNEN GEREDEN, Rampzalig ongeluk te Loon op Zand. DE RAMP VAN DE „UIVER". De meening van piloot Viruly. AMSTERDAM, 28 December, Het eerste getal is de vorige notee ring, daarop volgt de officieele notee ring van beden Ned. 31 1000-4 102—102. Ned. 33 1000-4 102—102. Ned. 34 1000-4 102—102. Certificaten-3 91 91 0. Indië 34 1000-4 101%—101%. Denemarken Oblig. 1926-5 96%—97 Duitschl. 100-7 26%—25% Engeland 1960-90 4 73—73% Zwitserl. oblig. '24-5 97%97% Zwits. Staatssp. 1927-4% 99%101% Amsterdam 1933-5 100% Amsterdam 1934-4% 100- 's Gravennage 1929 4% 100%100%. Rotterdam 1926-1930-4% 99%_100. Berlijn 1925-6% 16%—17%. Zeeuws. Hyp. B-5 100 Zeeuws- Hyp. B-4% 100 Cities Service Cy. P. 1958 5 20%20%, A Amsterd. Bank 102%102, C Rott. Bankver. 84%85%. A Twentsche Bank 81 A Pref. Gruyter Zn A. 125125%, A Pref. Jurgens A 98%—98%. A Ned, Gist- en Spiritusfabr. 399% A De Schelde N.B. 15%15%. A Ver. Papf. v. Gelder 3738. C Am. Car en Foundry 10'9%. C Am. Smelt en Ref. 22%22%, C Farbenind. I.G. 52% C Stand. Brands 11%11. C U. States St. C. 22%—22%. C North Am. Cy, 7%—8 A Born. Sum. H.M. 128128 A Linde Teves en Stokv. 5960 A Ned. Wol Mij. 61%61% A Singkep Tin'M. 7676 A J. C. Japan Ln. 22% A Rotterd. Lloyd 26 A S. M. Nederland 25%25% A Amst. Thee C.M. 40 A Hcuth. Alberts 21%21. C Baltimore Ohio 8%8%. A Southern Rlw. 9%9. C Union Pac- Rr. 64% C Int. Nickel Cy. 14%14%. Duitschl. '30 1000-5% 25%— 25%-%, A Koloniale Bnk. 30%29%. A N.I. Hbk- 1000 60%—60. C Ned. H. M, 1000 25%—25%-6. A Alg. Kunstz. U. 30%—29%-%. A v. BerkeJs Pat. 31%33. Calvé-Delft 42%42%, A. C. Suiker Mpij, 34%34%. A Ned. Ford A.M. 249%—50%. A Philips Gem, B. afg- 220%217%, C Unilever 72%72%-%. C Anaconda Cop. 6%6%-%. C Bethlehem St. 1818%-%, C Knnnec Copper 10%10%. C Un, States Leather 3%3%. A A.N.I.E.M.—N.B. 174% A Kon. Petr. Mpij. 131 128%-30%. C Contin, Oil Cy. 1010%. sloten die opcenten op de persone/ele belasting te verhoogen met 80 en alzoo te brengen op 190. Tot lid der Commissie van Toezicht op het L.O. werd herbenoemd de heer J. Geelkerken. Op de verzoeken van de landarbei- dersvereenigingen betreffende het alge meen verstrekken van een kolentoeslag en vermindering voor grondaftrek werd afwijzend beschikt. Het verzoek tot het toekennen van een Kerstgave werd ingewilligd. Na de Raadsvergadering volgde het officiëele afscheid van den heer B. Els- man als veldwachter. De waarnemend Voorz., wethouder Goense, dankte na mens alle aanwezigen genoemden ambte naar voor zijn bijna 40-jarigen trouwen dienst en hoopte, dat God hem nog vele jaren zou schenken om van een welver diende rust te kunnen genieten. Uit er kentelijkheid voor de bewezen diensten werd hem daarna een klein geschenk aangeboden in den vorm van een sa lontafel. De heer B. Elsman dankte voor het tot hem gesprokene, alsook voor het mooie geschenk en bood daarna eene verversching aan. COLIJNSPLAAT. Woensdag gaf een tooneelgezelschap in de zaal van den heer C. J, Gast een opvoering van het tooneelstuk „De blinde en zijn genees heer". Deze uitvoering werd gegeven ten bate van de muziekvereeniging „Wilhelmina" alhier. De zaal was goed bezet, de uitvoering is uitstekend ge slaagd, en men besloot den avond met een gezellig bal. gEEUWSUH-VLAANDEREN W.D« AARDENBÜRG. Woensdagavond gaf de muziekvereeniging haar eerste win- teruitvoering in de sociëteit, 't Was een zeer geanimeerde avond, vooral voor de jongeren, op wie natuurlijk ook het „bal na" veel aantrekkingskracht uit oefende. SLUIS. Zondag 23 December en Dins dag le Kerstdag hield de Postduiven vereniging „Recht voor Allen" geves tigd bij den heer J. Wage te Sluis een prachtig geslaagde tentoonstelling. Er waren ingezonden: op Zondag 23 Dec. een totaal van 87 duiven en op len Kerstdag een totaal van 48 duiven. Bei de dagen was de toeloop van het pu bliek maar gering. De volgende personen behaalden prij zen: O. de Clercq 2 eerste, 3 tweede, 1 derde, 1 vierde, 1 Z.E.V.; J. Focke 2 eerste, 5 tweede, 3 derde, 2 vijfde, 1 tiende; L. Dhondt 1 eerste, 1 vierde, 1 zesde, 1 zevende, lZ.E.V.; Gebr. Ra- bout, Heille, 2e eerste, 1 derde, 1 zesde; J. Wage 1 eerste, 1 vierde, 2 Z.E.V.; J. Voogd, Heille, 1 derde; R. v. d. Voorde, 3 eerste, 3 derde, 1 elfde; Raeman, Eede 1 tweede; A Bert, Heille, 1 eerste, 2 der de, 1 vierde; P. Visser 1 achtste; R. de Clercq 1 Z.E.V.; F. Nieskens 1 derde; J. Maas 1 tweede; R. Timmerman 1 Z.E.V; Zoowel Zondag als Dinsdag was kam pioen doffer een dier van J. Wage, en voor duiven een dier van Gebr. Rabout, Heille. De prijswinners bij wier naam geen woonplaats is genoemd wonen te Sluis. SLUIS. Woensdag gaf de H.B.S.-too- neelvereeniging uit Oostburg een zeer geslaagde uitvoering in het lokaal van den heer M. SandersDe Paauw, al hier. Zij, die getuige waren van dezen avond, zullen verwonderd gestaan heb ben over het vlotte spel, dat daar door die jonge menschen gegeven werd. Het was in één woord af. Het publiek was in grooten getale opgekomen. De minister van financiën maakt bekend, dat ten behoeve van 's Rijks schatkist is ontvangen wegens over vo rige jaren te weinig betaalde belasting naar inkomen en/of vermogen (gewetens- geld) bij den ontvanger der directe be lastingen enz. te Heinkenszand f 207.40. _tot staan gebracht zonder"innemen." Wrijf in met (Ingez. Med.) WERKT OP 2 MANIEREN TEGELIJK Ds. J. D. Barth te Borsselen heeft be dankt voor het beroep naar Katwijk aan Zee. Herkozen tot ouderling bij de Ned. Herv. Kerk te Kapelle J. Ossewaar- de. Gekozen tot diaken in plaats van P. v. d. Vliet welke niet meer in aanmer king wenschte te komen W. Gyzel. Vanwege de Hanaooogsociëteit „Willem Teil" te K a p e 1 1 e-B i e- z e 1 i n g e werd een concours gehou den op de liggende wip. De uitslag is eds volgt: Hoofdvogel i heer H. A. Mol van Willem Teil te x^a- pelle; le Klep. de neer A. Wijk van Zee- landia, Ovezande; 2e Klep: de heer A. de Jonge van Afcnicitia, 's-Heerenhoek; 3e Klep: de heer A. S. Luyk van Willem Teil, Kapelle; le zijvogel: de heer A. Reijerse van Willem xell, Kapelle; zijvogel: de heer J. van Dillen van Wil lem Teil, Kapelle; le Kal: de heer H. A Mol van Willem Teil, Kapelle; 2e Kal: de heer L. de Haas van Willem Telt Kapelle; 3e Kal; de heer C. Koens van Zeelandia, Ovezande; 4e Kal: de heer M. van Stee van Jacoba van Beijeren, Goes; de laatste oij loting. Het geheel had een gezellig verloop. Te Arnemuiden is Tweeden Kerst dag gespeeld A.S.C.De Noormannen 4-A). Het ieder jaar te Hastings plaats heb bende groote schaaktournooi is gisteren aangevangen. In de eerste ronde speel de de Nederlandsche schaakmeester te gen Capablanca remise. De overige Nederlanders behaalden in hun afdeelingen de volgende resulta ten: PrinsRubinstein afgebroken, Len- tonDe Jong afgebroken, Scheffer Seitz remiss, Van SetersUllrich remi se, Aides wint van Hoenselaar, Jellie Morrison afgebroken. Gekozen tot diaken in de Ned. Herv. Kerk te I e r s e k e, vacature Ekhardt, de heer Jac. Kosten Czn. Zitting van 28 December, De volgende vonnissen werden uitge sproken: verduistering in dienstbetrekking: J M. R„ 23 jaar, besteller bij de posterijen, Grijpskerke, 2 maanden gevang. oplichting: A. V., 57 jaar, werkman, Goes, 1 maand gevang, voorw. proeftijc 3 jaar; diefstal: S. v. D., 33 jaar, arbeider Zierikzee, gedetineerd, 3 maanden ge vangenisstraf; heling: P. de K., huisvr. St. K., 42 jaar zonder beroep te Zierikzee 1 maand ge vangenisstraf; verboden vervoer van aardappelen: J S., 37 jaar, landbouwer, Schore, f 25 o: 10 d.h.; idem: L. V., 23 jaar, handelaar, Sou burg, bevestiging van het vonnis van den Kantonrechter f 25 of 10 d.h. en yerbeurdverklaring van zakken en aard appelen; een gewoonte maken van koopen zon der betalen: A. V., 42 jaar, koopman Kapelle, 6 weken gevangenisstraf. overtreding Motor- en Rijwielwet: M., 41 j., handelaar, Stoppeldijk, beves tiging van het vonnis van den Kanton rechter, 5 of 5 d. h.; verboden terugkeer: P. E. D. H., 32 j grondwerker De Clinge (B.), 1 maanc gevangenisstraf; openbare schennis van de eerbaar heid: G. V., 19 j., landbouwersknecht Souburg, 15 of 10 d. h.; overtreding Tarwewet: J. L„ 54 j., mo- enaar, Middelburg, bevestiging van het vonnis van den kantonrechter, 1000 50 d. h.; oplichting: P. M., 26 j,, koopman, Oos- terland, 2 maanden gevang, voorw., proeft. 3 jaar, en betaling van 160; J. A. de M., 38 j., zonder beroep, te Am sterdam, en P. H. V., 60 j., bemiddelaar jij het verleenen van hypotheken, Am sterdam, ieder 6 maanden gevangenis straf. In de zitting van Vrijdag waren de volgende personen gedagvaard: C. P. C., 53 j., ketelmaker, Vlissin- gen, wegens mishandeling van W. J. C. de Vries te Vlissingen, op 31 October j.l. en wegens vernieling van een glas ruit in het café van De Vries voorn. Eisch 14 d. gev. voorw,, proeftijd 2 j. Vonnis 14 d. gev. voorw. pr. 2 jaar en 43 schadevergoeding. J. P., 31 j., werkman te Middelburg, wegens diefstal van een viertal houten veilingkistjes, toebehoorende aan de Veilingsvereeniging „Walcheren' te Middelburg op 12 November. Eisch en vonsis 25 of 10 d. h. C. K., 59 j., schipper, Middelburg, we gens beleediging van G. Catsman te Mid delburg, op 7 Nov. Eisch en vonnis 10 of 5 d. h. J. v. d. M., 32 j., vrachtrijder te Vlis singen, wegens strooperij van zand, met behulp van een vrachtauto, welk zand toebehoorde aan den Polder Walche ren, nabij Koudekerke, op 1 Nov. Eisch en vonnis f 10 of 5 d.h. H. J. P. v. d. V., 42 j., koopman te Middelburg, wegens mishandeling van P. Detiger, gemeente-veldwachter te Arnemuiden, op 10 Nov. en wegens be leediging van dien veldwachter, die al daar dienst deed. Eisch 14 d. gevang. Vonnis 14 d. gev. voorw., proeftijd 2 jaar, en f 20 of 20 d.h, W. v. G., 28 j., houtbewerker, te Sou burg, wegens mishandeling van P. Boo ne te Souburg op 7 Nov. Eisch en vonnis 15 of 10 d. h. K, W. R., 30 j., arbeider, Dreischor, wegens mishandeling van M. P. Geel hoed te Dreischor op 9 November. Eisch: 20 of 10 d., vonnis 15 of 10 d. A. D., 22 jaar, dienstbode, Middel burg, wegens diefstal van ongeveer lakens en 8 sloopen, toebehoorende aan H. H. van Waegeningh, te Middelburg omstreeks de tweede helft van 1934. Eisch en vonnis 20 of 10 d. C. K., 27 j., arbeider te Zierikzee, we gens diefstal van eene hoeveelheid ap pels, toebehoorende aan C. Koopman te Zierikzee, omstreeks October. Eisch en vonnis 20 of 10 d. J. M. B„ 41 jaar, landbouwer, Ouwer- kerk, wegens inruilen van aardappelen tegen appels die van misdrijf afkomstig waren te Ouwerkerk, Eisch en vonnis f 20 of 10 d. S. K., 52 jaar, arbeider, Zierikzee, wegens diefstal van 10 k.g. uien en 10 k.g. wijnpeen, toebehoorende aan P. M. Pannij en P. van der Maas, te Zierikzee en Nieuwerkerk, omstreeks October '34. Eisch: 1 maand, vonnis: 20 of 10 d. P. de K., huisvr. S. K„ 42 jaar, zonder beroep en A. B., 21 jaar, schaapherder, beiden te Zierikzee, wegens diefstal van een bol bindtouw, toebehoorende aan P. M. Panny, door een schuurtje open te breken, te Zierikzee in October 1934, Eisch: 14 dagen; vonnis: 20 of 10 d. voor ieder. J. M., 40 jaar, arbeider, Biervliet, we gens diefstal van 3 kinder-pullovers, toebehoorende aan Louisa de Vries, te Biervliet op 21 November. Eisch: 20 of 10 d.; vonnis 15 of 10 d.; S. M. van B., 32 jaar, huisvrouw van !J. S., zonder beroep, te Sint Jansteen, wegens beleediging van Leonie Nouts ,te Sint-Jansteen op 28 Juli. Eisch en vonnis: Vrijspraak. C Tide Water Ass. Oil 5%5% A K.N. Stoomb. Mij. 3%3% A Ned. Scheepv. U. 28%28-7% A H.V. Amsterdam 145144%-5% A Java Cult. Mij. 7273 A N.I. Suiker U. 63%65 A Deli Batavia 142%—142%-3% C Deli Mij'. 1000 123—125 A Senembah 123%125. C Chicago Milw. 1%1%. A Amst. Rubb. C. 87%—87%-%. A Deli-Bat. Rubb. 67%—67%-6%. A Hessa Rubber 8686%. A Serbadjadi S.R. 58%57%. Prolongatie 11. WISSELKOERSEN. 27 Dec. 28 Dec'. Londen 7.30 .7,29 Berlijn 59.42 59.41'% Parijs 9.76 9.76 Brussel 34.67% 34.69' Zwitserland 47.89 47.89 Kopenhagen 32.60 32.57% New-York 1.47% 1.47% Wetüg getiépmeerd.j vlakke plek op een puddingvormige 1000 m hooge heuvel. Van boven af gezien lijkt deze positie ruimte genoeg te bie den voor de mogelijkheid van een nood landing. Alle omstandigheden wijzen er echter op, dat van een noodlanding geen sprake is geweest. De deelneming in Bagdad was algemeen, blijkende o.m. uit 't feit, dat de Arabier, die de Nederlandsche vlag leverde, wei gerde eenige vergoeding in ontvangst te nemen. Met groote piëteit is 't graf van de zeven Nederlanders aan den rand van de woestijn verzorgd. In de omgeving van de woestijn is het weer over het algemeen constant. Op 't moment, dat de Uiver neer stortte had men echter een combinatie van alles tegelijk: regen, onweer en sterke wind, en wel in zoodanige mate, dat de ter plaatse gestation- neerde militaire vliegers verklaar den, dat in 4 jaar tijds zulk een weer niet is voorgekomen. Ook Viruly neemt aan, dat bliksemin slag de oorzaak van de ramp is geweest. Minister De Graeff heeft aan den mi nister van buitenlandsche zaken van Irak telegrafisch dank betuigd voor zijn hoog gewaardeerde deelneming ter gelegen heid van de ramp van de Uiver en voor de laatste eer aan de slachtoffers bewe zen- Terwijl gisteravond het 15-jarig zoon tje van den heer Duinkerken te Zwarte- meer (Drenthe) zijn jongere zusjes van een kerstfeestviering in den Ned. Herv. kerk te Barger Oosterveen wilde halen, is hij waarschijnlijk door den mist mis leid, bij een der bruggen over de Westra's Wijk met zijn fiets te water ge raakt en verdronken. Vanmorgen werd zijn lijk opgehaald. De toestand van mej. Antje B., die bij het verschrikkelijk auto-ongeval te Munsterscheveld werd gered en die in het ziekenhuis te Groningen wordt ver pleegd, was hedenmorgen naar omstan digheden redelijk wel Er bestaat geen levensgevaar. Gisteravond te ruim 8 uur heeft te Loon op Zand een zeer ern stig ongeluk plaats gehad. Omstreeks dat tijdstip is een locomotief van een goederentrein op den Hoogen Steenweg aldaar in botsing gekomen met den aan hangwagen van een tractor. De gevol gen waren verschrikkelijk. De locomo- reed tegen den gevel van het huis, dat bewoond wordt door den landbouwer B. van den Hoven. De locomotief reed de kamer binnen, waar op dat oogen- blik de bewoners zaten te kaarten. Al le vier personen werden door de lo comotief gegrepen. De 87-jarige vader van den bewoner, de heer H. van den Hoven werd levenloos onder de locomo tief vandaan gehaald. De 47-jarige zus ter van den bewoner werd zoo ernstig gewond, dat zij van de Heilige Sacra menten moest worden voorzien. De 19-jarige zoon des huizes bekwam inwendige kneuzingen. Alleen de bewo- de heer B, van den Hoven ment dat de bocht werd genomen,, kwam met vrij veel vaart uit de Kerk straat een goederentram van de B. B, A. Brabantsche buurtspoorweg en auto onderneming. De aanhangwagen werd aan de lin kerzijde gegrepen en ingedrukt en vloog in de richting van de Bergstraat achter uit. De locomotief van den goederen tram, een klein model locomotief der spoorwegen, die achterstevoren reed, geraakte uit de rails en reed aan den anderen kant van den Hoogen Steenweg tegen den voorgevel van de boerderij van den heer B, van den Hoven. Een geweldige slag, gevolgd door hevig ge kraak volgde. De locomotief drong met kracht in de voorkamer van de woning van den heer van H. en richtte daar een geweldigen chaos aan. In de kamer bevonden zich zes personen: de bewo.- ner zelf; de heer B, van den H., kwam er vrijwel zonder letsel af. Zijn vader, de 87-jarige H. van den H. werd echter tusschen de buffers van den locomotief en den muur doodgedrukt. De oude man moet op slag zijn gedood. Een zuster van den bewoner, de 47- jarige mej. Johanna van den H., werd ernstig gewond, de 19'-jarige zoon Pe trus kreeg minder ernstig letsel. De vrouw des huizes bevond zich tijdens het gebeurde in de keuken. Twee kin deren die zich eveneens in de kamér bevonden bleven ongedeerd. Op het moment van de botsing toen de voorgevel in het huis werd gedrukt, en de locomotief voor het grootste ge deelte in de woning verdween, was er weinig wiar te nemen, tengevolge van de kalk- en puinwolk die ontstond. Toen deze was weggetrokken en omwonen den te hulp snelden, bleek het dat men planken en weggeslagen kozijnen moest doorzagen om bij de in den knel geko men bewoners te kunnen komen. Inmid dels was ook een dokter ter plaatse geltomen, die de eerste hulp verleeiïfie. De gewonden konden in het andere gedeelte van het huis, dat intact is ge bleven, worden opgenomen. Bij den ouden man kon de arts den dood slechts x.onstateeren. De marechaussée en de rijkspolitie stelden direct een uitgebreid onderzoek in. De verwoesting welke in de voorkamer van de woning is aange richt is niet te beschrijven. Het is nog een wonder dat het ongeval niet veel ernstiger gevolgen heeft gehad. De lo comotief sleepte bij het binnenrijden 'n Brabantsche boerenkachel mee en wierp deze tegen den grond. Dank zij echter het vele puin dat tegelijkertijd mee naar binnen kwam, en waaronder de kachel grootendeels werd bedolven ontstono hierdoor geen brand. Omtrent het opruimingswerk wordt nog gemeld, dat gisteravond laat twee locomotieven de ontspoorde hebben weggesleept, nadat aan het huis stutten waren aangebracht. Toen bleek eerst goed, hoe groot de schade is, aan de woning aangericht. Gedurende den nacht is het huis bewaakt om verdere onge lukken te voorkomen, Van morgen was de toestand van mej. v. d. H„ die t ergst werd gewond, naar omstandigheden be vredigend. SLAPEND KIND VINDT VREESE- LIJKEN DOOD. Op het gevaarlijke snijpunt dér verkeerswegen Eijsden— Amby en MaastrichtValkenburg on der Heer heeft een ernstige autobot sing plaats gehad. De veehandelaar K. uit Eijsden kwam met zijn vrachtauto naar Eijsden toen n ner zelf, de heer ts, van kwam er vrijwel zonder letsel af. De politie heeft de zaak in onderzoek. Men auto uit de tegengestelde richting tegen - x 4 4a. "f 1 j V I. 1 If 1 L A n t M.4 /»40 In een onderhoud met enkele journa listen heeft de piloot Viruly, die in de „Rijstvogel" de bewaard gebleven pose houdt, kwam uit de richting Waalwijk heeft hangende dit onderzoek ter plaa't- se niets veranderd. De kamer is totaal verwoest. Nader wordt gemeld: De botsing geschiedde in de kom van het dorp, ongeveer op dezelfde plaats waar een jaar geleden een dergelijke botsing tusschen een locomotief en eon met steenen geladen vrachtauto, uitslui tend materieele schade tengevolge had. Dit punt is zeer gevaarlijk. Het is het kruispunt van den Hoogen "Steenweg met naar links de Kerkstraat en naar rechts de Bergstraat. De tractor, met als aanhangwagen 'n grooten vrachtwa gen van de Gebrs. Heynen te Tilburg, die een vrachtautodienst tusschen Til burg, Langstraat en Amsterdam onder- de vrachtauto aanbotste. De bestuurder K. werd ernsig gewond. Diens 12-jarig zoontje G. dat in de vrachtauto te slapen lag, werd uit den wagen geslingerd en kwam met zoo'n hevigen slag op den weg terecht, dat het hoofdje van den knaap totaal verbrijzeld werd. De bestuurder van de auto werd eveneens ernstig ge wond, Deze, zekere v. d. .H. uit Valken burg, is opgenomen in het ziekenhuis. DIESELTREIN RIJDT OP VRACHT AUTO. Donderdagmiddag reed een Dieseltrein, komende van Utrecht op den onbewaakten overweg, even voor t station Schalkwijk, tegen een vracht auto, beladen met zand. Gelukkig kwamen geen persoonlijke ongelukken voor, daar de inzittenden O étm Toe te R de, h| keuM vrou\ trek ging volg gel ii| onmil de oi plaat; van SLJ MIDI is de in sa| tie spool in v| Ml reidif van afslt derc trap! smol aan! strai gen, cheri trale del dar ring| als dele het I twe| op aanl die gek me lc Ir se re la h: zc ef dl van de „Uiver" heeft vervoerd, het vol-ï en moest op den Hoogen Steenweg links', bijtijds van de auto konden springen. gende meegedeeld: j de Kerkstraat inrijden. Het voertuig Van den Dieseltrein die direct stopte De „Uiver" is neergestort op een hield goed rechts, doch juist op het mo- en voldoende signa en moe. gegeven

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 2