MIDDENSTAND EN RECLAME m BUITENLAND. BURGERLIJKE ST&HD. MARKTBERISHTEN. INTERNATIONAAL. Het Hongaarsch—Zuid-Slavisch geschii opgelost. FRANKRIJK DüITSCHLAND, OOSTENRIJK. ZUID-SLAVIë. ZUID-AFRIKA. TSJECHO-SLOWAKIJE. SPANJE. BALKAN. VEREENIGDE SI ATEN TE HOUSE! MNSESTEBilSGEN, ^•Zrt-u^r-'- - -r-^^ScbëCaiiitftggja&iK^^ t» Af gg^gQjgfcW en de bestuurder merkte, dat hij over omgeploegd terrein reed, heeft hij on middellijk krachtig geremd, omdat hij volgens roliiiken, gedacht zou hebben op bouwland beland te zijn. Het toestel boorde zijn neus in den lossen grond en de passagiers, de Nederlander Van der Sluys, vijf Denen en twee Duit- j schers, werden van hun plaatsen gewor- j pen en tegen den voorkant van de kajuit gesmakt, maar overigens kwamen alle; opvarenden er met den schrik af. Een der Deensche passagiers sprak tegeno ver de verslaggevers zijn bewondering voor de kalmte en de koelbloedigheid van den bestuurder, van Weyrother, uit. Politiken deelt betreffende het om ploegen van een deel van het vliegveld mede, dat dit zoo nu en dan noodig is om oneffenheden weg te werken en dat de leiding van de vlieghaven juist naar aanleiding van klachten van de K. L. M. het terrein aan het verbeteren is. Dit omploegen moet in het winterhalf jaar geschieden, omdat er dan geen nachtvluchten zijn en volgens het blad geschiedt het zoodanig, dat de groote verkeerstoestellen in geval van nood over het omgeploegde gedeelte heen kunnen hobbelen. De oorzaak van het Ongeluk zou daarom gelegen zijn in het feit, dat de bestuurder niet van dit omploegen op de hoogte was. Naar de Msb, verneemt, zal het vlieg tuig op twee motoren naar Nederland terugkeeren. De eigenlijke reparatie zal op het vliegveld Waalhaven geschie den. Een gematigde resolutie aan genomen Gaat Jeftitsj heen? Een goede maand voor den Volkenbond. Oef! Ook dat is in kruiken en kan nen. De Volkenbondsraad heeft 't van nacht klaar gespeeld het conflict tus- schen Zuid-Slavië en Hongarije in ver band met den moord te Marseille tot een bevredigende oplossing te bren gen. Die oplossing vindt haar belicha ming in een uitvoerige resolutie, ont worpen door den Engelschen minister Eden. Veel bijzonders staat er niet in. Men zou kunnen zeggen, dat de Zuid- Slaven met een kluitje in t riet worden gqstuqrd. Wat trouwens ook moest, zoti er een compromis tot stand ko men. Ze zijn zichzelf immers voorbij gehold met hun geharnaste beschuldi gingen tegen de Hongaarsche regeering. Daar kon in een Volkenbondsresolutie nooit veel van overblijven. Er is dan ook niet veel van overgebleven. De resolutie eischt van Hongarije alleen, dat een ernstig onderzoek zal worden ingesteld naar de handelingen van Hon gaarsche ambtenaren, die met Kroati sche terroristen in verbinding kunnen hebben gestaan. Verder geen enkel hard woord over Hongaarsche verant woordelijkheid of wat dan ook. De re solutie bepaalt zich voor 't overige tot algemeenheden: veroordeeling van het terrorisme. In vervolg van tijd zal men op dit laatste nog eens terugkomen. Er is 'n commissie ingesteld, die een algemeene overeenkomst tot daadwerkelijke be strijding van het terrorisme moet ont werpen. De Zuid-Slavische gedelegeerden heb ben hun steun aan de resolutie gegeven, in de overtuiging, dat er toch niet meer te bereiken viel. Men zal nu nog moe ten afwachten, of dit voor hen nog po litieke gevolgen krijgt. Onwaarschijnlijk lijkt dat niet. De openbare meening in Zuid-Slavië moet het gevoel hebben, dat de regeering een échec heeft gele den. Er kan dus nog een kabinetscrisis uit te voorschijn komen. Geruchten doen reeds de ronde, dat in elk geval de Zuid-Slavische minister van buitenland- sche zaken, Jeftitsj zijn ontslag zal aanbieden. Dat is intusschen beter dan dat een gewapend conflict was uitge broken. Natuurlijk kan men niet verwachten, dat alles nu opeens koek en ei tusschen Hongarije en Zuid-Slavië zal zijn. Er zal eenige tijd moeten verloopen, voor dat de spanning tusschen de beide lan den werkelijk zal wijken. Maar dat doet niets af aan de verdienste van den Vol kenbondsraad. Die heeft zulks met zijn gematigde resolutie thans mogelijk ge maakt. En eerder nog, dan "men had kunnen verwachten. Het is een goede maand voor den Volkenbond, deze Decembermaand. Twee netelige kwesties heeft men te Genève binnen weinige dagen tijds tot een goed einde weten te brengen: eerst het Saarprobleem, nu het Hongaarsch Zuid-Slavisch geschil. Men ziet het: de Volkenbond is toch heusch nog wel iets waard. Zou het er in Europa op het oogenblik niet veel en veel penibeler uitzien, als we hem niet hadden gehad? Notaris verduistert 10 millioen. je Nancy is een notaris gearresteerd aie Kans gezien heeft in totaal 10 mil lioen francs te verduisteren. Hij had 't „rootste kantoor ter stede. Hij ontving van zijn cliënten groote sommen om hy potheken te nemen. Dat deed hij ech ter niet. Hij betaalde den beleggers rente over de gestorte sommen van de bedragen die anderen bij hem stortten en gaf de rest voor zichzelf uit. Toen het geld op was, meldde hij zich bij de politie aan. Drievoudige moord. In een dorp nabij Bouzonville aan de grens van het Saargebied, vond men den 91-jarigen landbouwer Bour, zijn 81-jarige broer en diens 86-jarige vrouw met ingesla gen schedel in hun gemeenschappelijke woning. Alle kasten en laden waren doorzocht, zoodat men aanneemt dat roofmoordenaars de daad hebben ge- pleeegd. Elk spoor van de daders ont breekt echter. Arrestaties te Berlijn, Zaterdag avond laat, op den avond dus van den dag van de groote inzameling voor de Winterhilfe, is te Berlijn, naar de N. R. C. meldt, een zeer aanzienlijk getal menschen gearresteerd. Eerst in den loop van Zondag lekte dit langzamer hand uit. Volgens een gerucht zijn deze arrestaties het gevolg van een ooort raz zia in milieux, waarvan de politie ver moedde, dat zij te beschouwen waren als gecamoufleerde inrichtingen tot be vordering van tegennatuurlijke ontucht. Van hen, waarvan het heette, dat zij zijn gearresteerd, worden lieden genoemd met bekende hoog-adellijke namen. EEN DROEVIG HOOFDSTUK AFGESLOTEN. Uit Weenen wordt gemeld, dat dr. Karl Seitz, de vroegere (socialistische) burgemeester van Weenen, na 10 maan den in hechtenis te hebben gezeten, in zijn woning is teruggekeerd. Een offici eel communiqué daaromtrent, meldde, dat het onderzoek, geen aanwijzingen heeft opgeleverd, dat Seitz rechtstreeks bij een poging tot hoogverraad betrok ken was. Intusschen wordt 't onderzoek tegen hem wegens verdenking van me deplichtigheid aan hoogverraad, door 't niet doen van aangifte voortgezet. De Weensche correspondent van de N. R. C. teekent hierbij aan: Met deze officieele mededeeling wordt een droe vig hoofdstuk in de geschiedenis van het nieuwe Oostenrijksche regime af gesloten, welk hoofdstuk ook vele vrienden van dit regime gehinderd heeft. Het valt toe te juichen, dgt de regeering, al is het dan ook rijkelijk laat, een eind aan dit hoofdstuk maakt, waarbij zij dan in de laatste zinsnede van haar officieele verklaring nog zwak jes poogt, de fout, die zij tegenover Seitz begaan heeft, te verhullen. Seitz behoort tot de oudste en gewaardeerd- ste politici van Oostenrijk, hij is de eerste staatspresident van de republiek Oostenrijk geweest en heeft als gema tigd vertegenwoordiger van de sociaal democratische partij herhaaldelijk Oos tenrijk en vooral Weenen, voor bolsje wistische uitspattingen behoed. In zijn partij was men de laatste jaren over Seitz wegens zijn gematigde houding ontevreden en verweet men hem her haaldelijk, dat hij niet langer leider van de proletariërs, maar naar gezindheid, aard en gewoonten een typische bour geois was. Bovendjen was Seitz, zooals reeds gezegd is, reeds lang ernstig ziek. Niettemin is hij sinds 13 Februari onder allerlei vormen in hechtenis gehouden, waarvoor hij ten deele zelf nog de kos ten dragen moest. Men zal zich herin neren, dat herhaaldelijk van buiten- landsche zijde pogingen voor de bevrij ding van Seitz zijn ondernomen en dat bijv. voorname Engelsche bladen betoo gingen van lieden van naam gepubli ceerd hebben ten gunste van Seitz. Eed van trouw aan den elfjarigen ko ning. Bijna twee en een half millioen man zal deze week in Zuid-Slavië on der de wapenen worden geroepen om den eed van trouw af te leggen aan den elfjarigen koning Peter, Gisteren zijn de plakkaten gepubliceerd, welke in geheel Zuid-Slavië recruten lotelingen en re servisten tusschen 22 en 50 jaar alsmede het staande leger oproepen, om 16 De cember, den geboortedag van wijlen ko ning Alexander, den eed van trouw aan diens zoon af te leggen. Overstroomingen in Transvaal. In verschillende gedeelten van Transvaal hebben wolkbreuken groote overstroo mingen veroorzaakt en op vele plaatsen zijn tengevolge van het langs de berg hellingen neerstroomende water gehee- le aanplantingen vernield. Een gedeel te van Ladysmith overstroomde toen de Kliprivier buiten haar oevers trad, zoodat de in de nabijheid van de rivier wonenden hun woningen moesten ont ruimen. Vele cadavers van vee drijven op den stroom mede. Vele dieren zijn in het water omgekomen. In sommige streken moest het spoorwegverkeer ge staakt worden. In een kluis opgesloten. In den St. Veitsdom op den Prager Burg te Praag heeft een opwindende gebeurte nis plaats gehad. Een aantal Tsjechische touristen, 150 in getal, waaronder ook vrouwen en kinderen, maakte een uitstapje, waar bij o.a. ook een bezoek aan den dom werd gebracht. O.m. werd de nieuwe schatkamer van den dom bezocht, waar in de kleinodiën van de kerk in een kluis werden bewaard. Dit gewelf is zeer groot en van de buitenwereld door een ongeveer halve meter dikke pant serdeur afgesloten. Toen de bezoekers zich in deze ruimte bevonden, sloeg plotseling iemand van buiten de deur dicht, zoo dat het gezelschap opgesloten was. Hiervan maakte zich een panische schrik meester, daar de deur slechts van buitenaf geopend kan worden. Den sleu tel had echter de gids bij zich, die zich eveneens in het gewelf bevond. Het gelukte tenslotte den sleutel door een kleine opening aan een koster over te reiken, doch deze kon er niet in sla gen, de pantserdeur te openen. De politie en het personeel van een brandkastenfabriek werden gewaar schuwd en na twee uur gevangen te hebben gezeten, kon het gezelschap worden bevrijd. Alweer een geval, In de projectie kamer van een bioscoop in de nabijheid van Teruel is gedurende een voorstel ling brand uitgebroken in het filmma teriaal dat daar werd verwerkt. Het vuur greep zeer snel om zich heen. On der de ongeveer 150 bezoekers ontstond een paniek, met het noodlottig gevolg, dat 8 menschen werden gedood en 10 ernstig werden gewond. Samenzwering tegen konning Zogoe. Volgens berichten uit Tirana is een samenzwering tegen koning Zogoe van Albanië ontdekt. De vleugeladjudant van den koning en verscheidene hooge officieren zijn gearresteerd. Uitbreiding van de luchtmacht. 't Ministerie van oorlog te Washington heeft bij een vliegtuigenfabriek te Buf falo 50 twee-persoons-gevechts-vlieg- tuigen besteld. De kosten hiervan be dragen 1,996,700 dollar. De toestellen zijn van een nieuw type en moeten een snelheid van 400 km kunnen bereiken. DE ADVERTENTIE-INDEELING. V, Een winkelier die gaat verbouwen gaat naar een architect en nadat alle praktische eischen vastgesteld zijn, ont werpt deze een interieur en winkelpui met veel glas, met moderne materialen, brons, metaal, lichtletters enz., zóó dat de zaak ook werkelijk een „vernieuwd" aanzien krijgt. Moderne winkels en magazijnen zijn zijn geen sombere, rommelige holen meer, wat men 25 jaar geleden nog „ge zellig" vond, maar waar de publieke smaak nu langzamerhand aan ontgroeit. De winkel is een stuk doelbewust koopmanschap, is een advertentie dat minder? Het blijkt nu toch wel, dat doelmatige eenvoud in lijn en vorm de mensch van dezen tijd beter passen, dan de bom bast en overlading van eenige tientallen jaren terug. Hoe sterk de reclame zich in ons land ook ontwikkeld heeft, de advertentie vorm heeft zich als geheel niet mee ont wikkeld in voldoend nieuwen geest- Want de advertenties zijn meestal (die van vele groot-adverteerders lang niet alle uitgezonderd) bombastisch en over laden van illustreering en indeeling, on overzichtelijk, onrustig en er staan er zoovele op één pagina bovendien. Wat dat met Middenstanders-adver tenties te maken heeft? Dat hij streven moet naar eenvoud, juist omdat hij niet door groot formaat, met effect veel kan goedmaken. Er zijn ook architecten voor adver tentie-indeeling, evengoed als er voor winkelinterieurs zijn. Groote adver teerders maken gebruik van de dien sten van speciale Advert entje-ontwer pers, waarvan er echter nog maar wei nige in ons land de werkelijke adver- tentie-typografie, d.w.z, letter- en woordgroepeering verstaan. De echte typografie-architecten heb ben dat niet als naambordje op hun deur staan. U vindt hen bij een modern ge outilleerde krantendrukkerij, in een blauwe kiel soms, luisterende naar den naam „zetter", maar een zetter met verbeelding en praktisch inzicht dan, die van het indeelen en verdeelen van woorden in bepaalde ruimten studie ge maakt heeft, precies weet wat er met de letters die er voorradig zijn, te ma ken is, die deksels goed op de hoogte is van de moderne advertentie-typogra fie en die ook weet hoe een advertentie het „in de krant" zal doen. Kijk, indien de adverteerder zoon advertentie-indeeier nu zijn gang laat gaan, zooals hij 't zijn architect ook laat doen, dan zal er van den vorm zijner advertentie meer terecht komen, dan wanneer hij zelf gaat indeelen. De meeste klein-adverteerders sturen aan hun krant een heel verhaal; daar een zwarte stip; dat flink groot; daar een vette lijn; dat allemaal dik, en dan een kwartier vóór de krant op de pers gaatze weten niet hoe ze zich zelf schaden! Al is het ook waar, dat het publiek van onze dagen anders leest, dan onze grootvaders en het plaatjes en vettere koptitels in de krant noodig heeft, om dat het „vluchtiger" leest.... de krant zou ongenietbaar worden als de redac tie-kolommen met allemaal vet gedruk te tusschenregëls-, lijnen-, hoofdletters enz. gezet werden. Er zijn een groot aantal waarheden, geprobeerd door honderden reclame deskundigen, waarheden over „hoe is een kleine advertentie duidelijk" opval lend, en gemakkelijk leesbaar in de krant," Om te beginnen „Wanneer Uw adver tentie kleiner is dan 5 x 10 cm, zet er dan geen plaatje in als U wat te ver tellen hebt maar maak er een rustige zet-annonce van, alles uit hoogstens drie lettergrootten, met 1 of 2 regels het grootst, maar ook weer niet zóó dat ze de rest doodslaan. Als het opschrift van zulk een kleine tekstannonce pittig en interessant is wordt ze wel gelezen, zeker eerder dan wanneer het een rom melige opmaak is. Denk er aan dat onbedrukte gedeel ten in een advertentie kunnen helpen om de rest beter te doen uitkomen, hebt U echter een heel goedkoop voiks- artikel, benut dan maar iederen vier kanten millimeter. Hoofdletters zijn minder leesbaar dan kleine (z.g. onderkastletters); gebruikt ze zoo beperkt mogelijk, enkel kleine letters daarentegen (een modern typo grafische opvatting) doet voor het groo te publiek nog te vreemd om door den gewonen middenstander als regel te worden toegepast. Laat de krant U een letterproef ge ven, een proef waarop U zien kunt, hoe veel letters van ieder soort er op een bepaalde breedte gaan en geef Uw advertentietekst een dag tevoren op met de boodschap: laat Uw advertentie- zetter er wat goeds van maken, dat is zijn vak immers Als het kan als een advertentie er niet te klein voor is, kan een illustratie nuttig zijn. Advertentie-illustraties zijn dan al leen praktisch, als ze de zin der mede deeling versterken, niet als zei met de haren bij gesleept zijn. Boieken zijn daarover geschreven,. Middenstanders wier reclame-budget niet groot is, doen verstandiger hun kracht te zoeken in één enkele maal een werkelijke goede illustratie, dan in veel nietszeggende misteekende of on benullige plaatjes iederen keer. De winkelier dien wij eens zijn ad vertenties zagen verluchten met tee- keningen van zijn zoontje van 4 jaar, had een reusachtig succesbij kin deren en ouderen. Tracht ook met illustratie persoonlijk te blijven, als met den inhoud, laat Uw advertentie, ook werkelijk „Uw" adver tentie zijn door telkens dezelfde indee ling, merk, enz. De middenstander die zich voor oogen houdt, dat zijn zaak door per soonlijkheid de concurrentie met de al lergrootste firma's doorstaan kan, zal ook ondervinden dat zijn reclame, hoe matig ook, door persoonlijkheid nut zal brengen. M. W. Goes. Overleden: Levenloos kind van D, Faberij de Jonge geb. Goris. Goes, 11 December. Op de vee markt was de aanvoer 43 biggen. Veiling V.P.Z. aanvoer 6904 eieren 4,40 per 100. Roomboter 0.90, boerenboter 0.7714, winkelprijs 0.8714, afwijken de 0.60, eieren 4.10, winkelprijs 5.10, poelje 2.50. Goes, 11 December. Op de graan markt was de aanvoer ruim. Chevalier gerst f 6,25, haver f 6,25 6,50, kookerwten f 9,259,90, schokkers f 1011,75, bruine boonen f 9,5011,85, maanzaad f 13. Rotterdam, 11 December. Op de veemarkt van heden was de aanvoer in totaal 4375 dieren. Ongeveer verdeeld als volgt: vette runderen 628, magere runderen 1740, vette kalveren 130, gras kalveren 401, nuchtere kalveren 1018, varkens 10, paarden 176, veulens 6, schapen of lammeren 250, bokken of geiten 25. Vette koeien: le kw. 5060, 2e kw. 4852, 3e kw. 3238. Vette ossen: le kw. 4852, 2e kw- 4446, 3e kw. 38 40. Stieren: le kw. 4850, 2e kw. 42 45, 3e kw. 3438. Vette kalveren: le kw. 7585, 2e kw. 6070, 3e kw. 50 55. Graskalveren: le kw. 40, 2e kw. 36, 3e kw. 32. Slacht nuchtere kalveren: le kw. 30, 2e kw. 25- Slachtpaarden: le kw. 40, 2e kw. 34, 3e kw. 30, Schapen: le kw. 38, 2e kw. 34, 3^ kw. 30- Lammeren: le kw. 39, 2e kw. 35, 3è kw. 30, alles per kg- Stieren: le kw. 240, 2e kw. 190, 3e kw. 135. Graskalveren: le kw. 40, 2e kw. 30, 3e kw. 20, Slacht nuchtere kalveren: le kw. 1%, 2e kw. 6, 3e kw. 5. Fok nuch- j tere kalveren: le kw. 17, 2e kw. 13, 3e kw, 8, Slachtpaarden: le kw. 160, 2e kw- j 120, 3e kw. 70. Werkpaarden: le kw. 230, 2e kw. 150, 3e kw. 90. Hitten: le kw. 95, 2e kw, 75, 3e kw. 65, Schapen; le kw. 17, 2e kw. 13, 3e kw. 8. Lammeren: le kw. 11, 2e kw. 9, 3e kw. 7- Kalfkoei- en: le kw. 220, 2e kw. 130, 3e kw. 120. Melkkoeien: le kw. 215, 2e kw. 130, 3e kw. 120. Vaarzen: le kw. 130, 2e kw, 70. Pinken: le kw. 100, 2e kw. 80, 3e kw. 60, alles per stuk. Eieren. Rotterdamsche veiling. Aangevoerd 120.000 stuks. Prijzen voor: Kipeieren 2,805,85, Eendeieren 2,053,25. Den Haag, 10 Dec. Grossiersvei ling. Appelen: Goudreinette extra 21 24 ct., I 16—20 ct., II 10—15 ct., III 3— 9 ct., Dubb. Bellefleur 1517 ct., Cam- pagnezoet 1215 ct., Wijnzuur 812 ct„ Notarisappelen 1215 ct., Enkele Benderzoet 1013 ct. Peren: Bredero's 712 ct„ Kleiperen 710 ct., Bergamotten 710 ct., Gieser Wildeman I 11—15 ct., II 7—9 ct., IJs- bouten 810 ct. Diversen: Hollands Witlof I 1416 ct„ II 1013 ct., Bloemkool I 88,30 per 100 st„ II 3,106, per 100 st., Spruiten 57 ct., Andijvie 23 ct-, per kist, Boe renkool 18 ct-, per kist. Alle prijzen zijn per kg tenzij anders vermeld. Woensdag 12 Dec. v.m. 11 uur ge bouw Prov. bestuur te Middel burg: 't onderhouden Nederl. ge deelte van het kanaal van Ter- neuzen, met bijbeh. werken, als mede van den Rijksweg Goes Hoedekenskerke, Terneuzen Sas van Gentgrens gedurende 1935, '36 en '37, in drie perc. en in massa. Raming le perceel f 11000 2e perc. f 22.100 3e perc. f 48,00; massa f 37.900 alles per jaar. Zie Staatscrt. 6 Nov. 1934. Woensdag 12 Dec. v.m. 11 uur ge bouw Prov. bestuur te Middel burg: het onderhoud van de Rijkswegen op Walcheren en op den Sloedam en BreskensBel gische grens, behoorende tot de Rijkswegen in de provincie Zee land, in 2 perc. en in massa, ge durende 't jaar 1935. Raming le perc. f 7250; 2e perc. f 7350; mas sa f 14.600. Zie Staatscrt. 14 Nov, 1934. V r ij d a g 14 Dec. in het bureel der genie in het voormalig militair hospitaal te Bergen op Zoom, door den eerstaanwezend inge nieur aldaar: 't maken van ge wapend betonbeddingen nabij Oostkapelle en Westkapelle. Raming 43.600. Zie Staatscrt. 3 Dec. 1934. Woensdag 19 Dec. v.m. 11 uur geb. Prov. Bestuur te Middelburg het onderhoud van de havenwer ken te Breskens, prov. Zeeland, gedurende de jaren 1935 en 1936. Raming 10.500 per jaar. Zie Staatscrt. 20 Nov. 1934. Woensdag 19 December v.m. 11 uur in de Abdij te Middelburg, namens Ged. Staten van Zeeland: 't herstellen, vernieuwen en on derhouden van eenige Prov. We gen in Zeeland gedurende twee jaren, ingaande 1 Januari 1935. Zie M'burgsche Crt. 1 Dec. 1934. Donderdag, 20 Dec. n.m. 1J4 uur. Polder'nu:s Abdij te Middelburg, door dage!. Bestuur Polder Wal cheren: 't schoonmaken hoofdwa tergangen in den polder geduren de 1935, 1936 en 1937. Zie Middelb- Crt. 24 Nov. '34. Woensdag 2 Januari 1935, des v.m. 11 uur in geb. Prov. Bestuur te Middelburg: 't onderhoud van 't kanaal door Walcheren geduren de 1935, 1936 en 1937. Raming per jaar 33.000. Zie Staatscrt, 29 Nov. 1934. Woensdag, 2 Jan. des v.m. 11 uur geb. Prov. bestuur te Middelburg: 't aanbrengen beplantingen ge deelten van den Rijksweg enz. on der de gemeenten Kruiningen, 's Heer Arendskerke en Goes- Raming f 3000. Zie StaatsCrt. 6 Dec. 1934. Woensdag 9 Januari, des v.m. 11 uur, gebouw prov. bestuur te Mid delburg, t' vernieuwen en onder houden verf-, behang- en glas werk van kunstwerken, gebouwen e.v. inrichtingen behoorende tot het kanaal van Terneuzen, gedu rende 1935, '36, '37 en '38, in drie perc. en in massa. Raming perc. I 1700 p. j.; II. 2000; III. 1150. Zie Staatscrt. 10 Dec. 1934. Woensdag 9 Januari, des v.m. 11 uur, gebouw Prov. bestuur te Mid delburg: I. vernieuwen en onder houden verf-, behang- en glas werk van kunstwerken, aanleg plaatsen, gebouwen e.v. inrichtin gen behoorende tot het kanaal door Walcheren, gedurende 1935, '36 en '37, in 2 perceelen en in massa. Raming le perc. 6500; 2e perc, 2300. Massa 8800. Zie Staatscrt. 10 Dec. 1934.

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 3