f BURGERLIJKE STAND. INGEZONDEN STUKKEN. ■ARKTBERIOHTEJL £U!D-BEVELAND. REOHÏSZMEÜ. ¥an ome idverieerders. WAAR IS WERK? Verknopingen - Verpachting^ In Zeeland. VEERE. teen indding, waarmede de diakenen zich nauw verwand gevoelen. Zeker ve len barer bedeelden blijven liever in een eigen huisje, maar als het voor den be trokkene beUr is en ook de familie be grijpt zulks, dan kan ieder diaken met gerust geweten het opnemen in het ge sticht sterk aanraden, omdat hij weet dat het er goed is. Spr. hoopt tot in lengte- van dagen op een goede samenwerking tusschen bestuur en diaconie. De heer J. W- Kögeler sprak na mens de diaconie van de Geref, Kerk en het beduur van het Rusthuis. Spr- dank te namens beide voor de uiinoodiging en betuigde van zijn groote sympatie voor <het werk, niet alleen omdat er zoovelen reeds verpleegd zijn, maar om dat het gesticht een beteekenis volle plaats in het leven van Middelburg in neemt. Velen vonden er een gastvrijhuis en veilige plaats. Men heeft er veel leed verzacht- Het Rusthuis voelt zich nu 12 jaar lang een zusterinstelling en waar deert wat de jeugdige krachten in het bestuur der Godshuizen verrichten, maar heeft tevens groote waardeering voor de arbeid van mannen als de heeren Peek en Struve, die door den dood aan het bestuur ontvielen. Vooral juicht spr. het toe-, dat men hier, dank zij het goede werk van den heer Calliber, de oudjes bij het Christelijk geloof houdt. De laatste spreker was ds. P. J. F. van Voorst Vader, het eenige mannelijke lid van de Christelijke Bloemzending, die namens de dames dank bracht, dat zij hier aanwezig kon den zijn en dat zij steeds in de gelegen heid worden gesteld bloemen aan de oudjes te brengen en ook op Kerstdag met de inwonenden de geboorte van Christus te herdenken. De voorzitter bracht dank aan allen, die het woord voerden en die ieder op hun wijze blijk gaven van waardee- ring voor het werk van bestuur, regen tessen en personeel der stichting. Spr. bracht ook dank voor de vele bloemen, die toegezonden waren en die het bestuur zoo op hoogen prijs stelde. Hierna werd thee aangeboden, waar na velen van de gelegenheid gebruik maakten om de stichting in oogen- schouw te nemen. Met groote belangstelling hebben ook de genoemde autoriteiten geïnformeerd naar den gang van zaken in het gesticht. Het avondfeest. Door rappe handen is de zaal daarop ingericht om des avonds feest te vieren met personeel en de oudjes en daarbij waren ook leden van het bestuur der Godshuizen en regenten, grootendeels met hun dames, en de dames regentes sen tegenwoordig. Toen 50 van de 51 ouden, die thans in het gesticht wonen één hunner is ziek naar de zaal waren gekomen of daar heen waren gedragen en de ac- cordeonvereeniging „Crescendo" uit Vlissingen de voor haar bestemde plaat sen had ingenomen, kwamen de genoem de dames en heeren onder de toonen van een opgewekten marsch ook binnen. De heer J. C. Peeman, die ook op dezen feestavond weer niet ont brak, heeft den voorzitter geluk ge- wenscht met de hem geworden Ko ninklijke onderscheiding en toen een door hem vervaardigd Fe e s 11 i e d aan geboden, dat daarop op de wijze van het Oostenrijksch Volkslied en begeleid door de muziekvereeniging is ten ge- hoore gebracht door alle aanwezigen. Het lied luidt: Honderdvijftig jaar geleden Werd dit liefdehuis gesticht. Daardoor werd voor vele lieden, Hun levensavond zeer verlicht. Dankbaar willen we dit gedenken, Dankbaar uit een vol gemoed, En U onze hulde schenken, Voor alles wat U voor ons doet. opvolger Carl Johann Cleuver de lei ding der Zangvereeniging gehad heeft. Van 1879 tot December 1920 heeft deze voortreffelijke kunstenaar de Zang vereeniging gedirigeerd, voortbouwend op de fondamenten door Ceulen ge legd, in de richting door Kirrwald ge wezen. Op 30 Mei 1921 werd Joha.n H. Caro tot zijn opvolger benoemd, on der wiens leiding de vereeniging nu haar eeuwfeest vieren mag. Sedert het optreden van Cleuver werd het getal leden der Zangvereeniging en bezoekers der uitvoeringen zoo groot dat de Concertzaal aan de Groenmarkt voor het groote concert, dat gewoon lijk in Mei gegeven werd, te klein werd. Daarvoor moest de zaal van het Schut tershof gebruikt worden. Dat gebeurde voor het eerst in 1883 toen de Josua van Handel met volledig orkest uitge voerd werd. Van 1889 werden alle con certen daar gegeven, terwiil in het ge bouw op de Groenmarkt de repetities en de lessen der zangschool gehouden werden totdat de restauratie der ab dijgebouwen het verblijf daar onmoge lijk maakte. Gelukkig was er een an dere gelegenheid. Voornamelijk in het belang der Zangvereeniging werd in de Lange Singelstraat door de N.V. De Concert en Gehoorzaal een nieuwe concertzaal gebouwd en toen door de ijverige bemoeiing van velen, wier na men hier nu maar niet vermeld worden, hoewel zij deze vermelding zeer waard zijn, in 1901 daarin een concertorgel geplaatst werd, had de zangvereeniging een gebouw waar zij haar hooge doel Hulde brengen wij de leden Van het Bestuur, voorheen en thans. Ook Regenten en Regentessen, Verdienen zeker wel een krans. Daarom zullen wij niet vergeten Wat steeds voor ons wordt gedaan En wij hopen en wij wenschen Dat U daarmee voort wil gaan. Kom, laat ons nu feest gaan vieren, Met muziek en ook met zang, Want dat zal ons niet ontsieren Bij zoo'n herdenking van belang. Wij waardeeren de tractatie, Ons door het Bestuur bereid, En wij willen dit ook toonen, Door oprechte dankbaarheid. De muziekvereeniging heeft den ge- heelen avond bekende stukken ten beste gegeven op zeer verdienstelijke wijze, het gaf potpourries van melodiën uit de jeugd der oudjes, maar ook uit den te- genwoordigen tijd. Mej. J. C a s t e 1 e ij n, een der ver pleegden heeft met enkele toepasse lijke woorden aan ieder der drie da mes regentessen een mooi bouquet ro zen aangeboden; de heer Peeman heeft een-ge liederen ten beste gegeven, een tweetal leden van het personeel gaf een aardigen voordracht met een veel zeg gende strekking, en tusschen dit alles door is er volop getracteerd o.a. op Hei ligmakers, het gebak dat ook reeds 150 jaar geleden bij de opening is uitgedeeld. Het was laat voor het gesticht name lijk ongeveer elf uur, toen de Voor zitter het woord nam om er op te wijzen, dat het voor bestuur en andere gasten tijd werd heen te gaan. Dank bracht spr. in de eerste plaats voor den prachtigen mand bloemen van de verpleegden, die het geld bij cenien bijeen moesten brengen, verder aan hen, die met zulkeen opgewektheid 't vele werk van het in feestdosch bren gen van het gebouw hebben verzorgd. Dit alles geschiedde onder de begees- tigende leiding van vader en moeder Beaufort, die spr. onder luide instem ming hulde bracht en op wie muziek en aanwezigen een herhaald „Lang zul len zij leven" uitbrachten. Hulde bracht spr. ook aaii den heer Peeman, voor de wijze waarop hij. zich steeds be schikbaar stelt evenals zijn vrouw om te helpen, als het geldt feesten in het gesticht. Maar in het bijzonder bracht spr. grooten dank aan de muziekvereeni ging, voor de wijze waarop zij de ver schillende nummers speelde en riep haar onder aanbieding van een medail le gaarne een tot weerziens toe. De directeur van Crescendo, de heer M. P. Ventevogel, wenschte na mens zijn vereeniging den voorzitter geluk met zijn onderscheiding en bracht hartelijk dank voor de medaille, die 'n blijvend aandenken aan den prettigen avond zal zijn. Spr. meende ook namens de leden van de vereeniging te kunnen zeggen, dat men nog gaarne eens terug zal komen. Bestuur en de dames verlieten de feestzaal, maar de feestklanken duur den nog wel wat voort en de omwo nenden, die door een opengetrokken gordijn getuigen waren van het feest, hebben ons gezegd: „Wat een aardig feest was dat." Dit zegt o.i. genoeg. De thans 150-jarige kan op dezen feestdag steeds met voldoening terug zien. RAAD VAN 's-GRAVENPOLDER. Precaire toestand der gemeen- te-financiën, 's-GRAVENPOLDER, Vrijdag verga derde de Raad, onder voorzitterschap van burgemeester Van Meerendonk, vol tallig. nastreven kon en waar zij veel schoons gegeven heeft. Omdat, een jaar nadat Cleuver direc teur geworden was, de muziekvereeni ging opgeheven was, beschouwde hij t tot zijn taak om naast de Zangvereeni ging een andere te stichten die voor instrumentale muziek zou werken. In 1888 is het hem gelukt de Vereeniging voor Instrumentale Muziek op te rich ten, die van haar ontstaan af onder dezelfde leiding als de Zangvereeni ging gedurende al de jaren welke sinds verliepen voor de Zangvereeniging een niet hoog genoeg te waardeeren steun geweest is. Bladerend in de programma's treft de groote verscheidenheid der uitge voerde werken. Cleuver had een groo te vereering voor Johann Sebastian Bach, wiens naam wij voor hef jerst in 1886 op het programma vermeld vin den. Zijn Passions muziek en verschil lende zijner cantaten zijn herhaaldelijk uitgevoerd. De regelmatige uitvoering van de Passionsmuziek onder Caro geeft aan de Zangvereeniging ook nu nog een groote plaats. Naast de ora toria van Handel, Havdn en Mendels- sohn-Bartholdy, Requiem van Mozart, Verdi en Brahms vindt men stukken uit ouderen tijd, terwijl daarnaast ook aan de nieuwere plaats gegeven werd. On der Caro's leiding werden voor het eerst op liet programma geplaatst Samson et Dalila van Saint-Saëns, La damnation de Faust van Berl'oz en Bossi's Das Ver lorene Paradies. Heeft de Zangvereeni ging zich tot uitvoering van zulke wer- Het Burgerlijk Armbestuur berichtte op 'n desbetreffend schrijven, dat alle mogelijke moeite is gedaan, om de ach terstallige pachten alsnog te innen. De heer V e r m u e was door 'dit antwoord niet voldaan en vond, dat er niet uit blijkt, wat er gedaan is. De anderen wa ren het met deze zienswijze volkomen eens. De heer T. de Klerk schreef dat hij van het polderbestuur geen verlof krijgt tot demping van de sloot bij zijn perceel en verzocht den Raad hiervan in beroep te gaan bij Ged. Staten. Hoewel de heer Schouten dit ontried, werd met 4 tegen 3 stemmen toch besloten aan het verzoek te voldoen. Besloten werd eveneens, evenals vorig jaar, een brandstoffentoeslag op den steun te ver- leenen. Het ontwerp der gemeentebe- grooting was door Ged. Staten behan deld. Ze waren van oordeel, dat 's-Gra- venpolder nog niet aan de maximum belastingheffing toe zijnde (hondenbelas ting, schoolgeld, legesheffing) niet als noodlijdende gemeente kan worden be schouwd. Bij de behandeling der begroo ting werd een somber tafereel opgehan gen der gemeentefinanciën. V/ethouder Bakker slaakte de verzuchting: „kregen we maar 1 cent per kilo van de tarwe, die met de ma chine wordt gedorschen, dan waren we er uit", terwij! de heer O e 1 e ver moedde, dat Ged. Staten er op hopen, dat de arbeiders mee zullen genieten van den steun, die de boeren trekken. Voor steun-uitkeering kon niet meer begroot worden dan f 1300, een bedrag dat allen veel te laag achtten maar er is niet meer voor te vinden. Geen wonder, dat de burgemeester, die een telefoontoestel voor het gemeentehuis op z'n verlanglijstje had staan, z'n zin niet kreeg. Na veel geweeklaag werd de begrooting in ontvang en uitgaaf vastgesteld op f 27240, met een post voor onvoorzien van slechts f 336. Het voorstel van B. en W. tot hef fing van 200 opcenten op de hoofdsom der personeele belasting werd aange nomen. Ook dat, om vrijstelling te vra gen van de verplichting tot het doen geven van onderwijs in lichamelijke oefening aan de openbare school. Na vier keer stemmen werd Joh. de Kos ter herbenoemd tot lid van 't B. A. Bij de rondvraag informeerde de heer V e r h u 1 s t er naar, of hier iets ge daan wordt voor de ontwikkeling van jeugdige werkloozen. Het antwoord was negatief. En 't is eveneens geldge brek dat de V o o r z. den heer Oele op z n vraag deed antwoorden, dat er aan werkverschaffing niet gedaan kan worden. Arroddissements-Rechtbank te Middelburg. Zitting van 7 December. De volgende zaken werden behandeld: P. W. M-, 19 jaar, leurder, Middelburg, werd ten laste gelegd dat hij op 15 Aug. te Middelburg Adiaan Schutten geweld dadig de keel heeft dichtgeknepen, waar- woor deze het bewustzijn even verloor- Eisch: f 10 of 5 d.h. W. M-, 26 jaar, arbeider, 's Heer- Arendskerke, was op 24 Oct. door den Kantonrechter te Middelburg veroor deeld tot f 40 of 20 dagen hechtenis we gens overtreding van de Jachtwet te 's Heer-Arendskerke op 3 Aug. 1934. De verdachte was in hooger beroep gekomen. Deze zaak werd geschorst op vermoe den van meineed van een getuige. L. v. d. W„ 30 jaar, handelsagent, Middelburg, was op 24 f Oct. door den Kantonrechter te Middelburg veroor deeld tot f 50 of 20 dagen hechtenis en intrekking van het Rijbewijs voor één ken gezet, dan was het steeds haar stre ven zoo 'n uitvoering in volledige bezet ting te geven. Gedurende vele jaren werd het orkest van de Vereeniging voor In strumentale Muziek aangevuld met le den van de Arnhemsche Orkestvereeni- ging, zoodat de bezetting zoo goed mo gelijk was. Maar ook onder de solisten zocht het bestuur der Zangvereeniging steeds naar de besten, of eigenlijk liever zoo, het vroeg die solisten die voor het uit te voeren werk het meest geschikt waren- De lijst van hen die met de Zang vereeniging optraden bevat de namen van sterren van de eerste grootte. En van hen zien we er, die meer dan eens een uitnoodiging tot medewerking aan namen, zoo Pia von Sicherer, Mevr. Noordewier-Reddingius, Joh. M. Mes- schaert, Arthur van Eweyk, F, Litzinger. De Zangvereeniging heeft in de eeuw van haar bestaan perioden gekend van grooten bloei, en ook tijdperken, waar in de lijn van haar leven heel laag bij den grond hangt. Haar levensloop biedt wei nig stof tot beschrijving, maar het is dui delijk dat zij van beteekenis geworden is n et alleen voor Middelburg, omdat zij in staat was veel te genieten te geven, dat alleen de- bewoners van onze groote steden hooren konden- De tijd, waarin zij haar eeuwfeest herdenkt is moeilijk, evenals de tijd van haar oprichting. Van de Zangvereeniging moge echter gelden wat van ons goede Zeeuwsche land ge zegd wordt: „Non sordent in undis". jaar, wegens overtreding van de Motor en Rijwielwet op 13 Juli te Westkapede. De verdachte was in hooger beroep gekomen. Eisch: bevestiging. C. J. v. d- H, 36 jaar, caféhouder, Kruiningen, was op 31 Oct. door den Kantonrechter te Middelburg veroor deeld tot een geldboete van f 15 of 15 dagen hechtenis, wegens overtreding van de Drankwet, gepleegd te Kruiningen, op 24 Aug. De verdachte was in hooger beroep gekomen. Eisch: Vrijspraak. L. B. V., 42 jaar, metselaar en aanne mer, Hoofdplaat, was op 11 Oct. door den Kantonrechter te Oostburg veroor deeld tot 1 of 2 dagen hechtenis, we gens overtreding van de Motor- en Rij wielwet te Hoofdplaat op 11 September, De verdachte was in hooger beroep gekomen. Eisch: bevesiging. Mr. P. C. Adriaanse bepleitte vrij- spr 3. eik» H. E. J. de M., 28 jaar, koopman, Hulst, was op 11 October door den Kan tonrechter te Oostburg veroordeeld tot 10 of 10 dagen hechtenis en betaling van 50 schadevergoeding, wegens overtreding van de Motor- en Rijwiel- wet op 30 Juni te Sluis. De verdachte was in hooger beroep gekomen. Eisch: bevestiging, behalve de civiele vordering. A. L. W„ 25 jaar, garagehouder, Hulst was op 23 October 1934 door den Kan tonrechter te Ter Neuzen veroordeeld tot 25 of 10 dagen hechtenis, wegens overtreding van de Motor- en Rijwiel- wet te Sint Jan Steen op 8 Augustus i De verdachte was in hooger beroep gekomen. Eisch: vrijspraak. J. P., 58 jaar, spoorwegarbeider te s H.-Arendskerke was bij vonnis van den Kantonrechter te Middelburg veroor deeld, op 3 October, wegens overtreding van de Bouwverordening te Kloetinge tot 10 of 5 dagen hechtenis, De verdachte was in hooger beroep gekomen. Eisch bevestiging. B. J. d. W„ 21 jaar, zonder beroep te Nijmegen was op 19 October j.l. door de Rechtbank bij verstek veroordeeld we gens het gebruiken van een valsch rij- wielmerk tot 1 maand gevang, voorw. proeftijd 1 jaar en 25 of 10 dagen hechtenis. De verdachte was tegen dat verstek- vonnis in verzet gekomen. Eisch 1 maand gevangenisstraf en ver nietiging van het verstekvonnis Ierseke. Van 30 Nov.—7Dec. Ondertrouwd: L. C. Reitsma 26 jr. jm. Breda en E- Dam 21 jr. jd; M. op 't Hof 30 jr. jm. Oudelande en Pa. Ca. Frede- riksen 25 jr. jd-; J. de Keyzer 23 jr. jm. Kapelle en Ca. Westveer 19 jr. jd. Bevallen: Aa. Ma. Sa. Zoeteweij-Ro- ber, d. Overleden: A. van Boven 78 jr. eente. van-S- de Koeyer. v. Empel, CRISISCOMITE MIDDELBURG. Mijnheer de Hoofdredacteur, Het Bestuur van het Plaatselijk Cri siscomité te Middelburg zou het zeer waardeeren langs dezen weg te mogen kennis geven aan Comitéleden, collec tanten en allen, wien het verder aan gaat, dat de heer J. L. van der Harst, notaris, Lange Noordstraat L 112, be reid is bevonden zich te belasten met het penningmeesterschap, hetwelk met zoo groote toewijding is behartigd door wijlen den heer H. R. Struve. Moge het comité hieraan nog eens toevoegen eene opwekking tot de vrou welijke en mannelijke, jonge en oudere ingezetenen dezer stad, die over eeni- gen vrijen tijd beschikken, om te hel pen collecteeren. De wekelijksche collecten vormen de hoofdbron der ontvangsten. Hetgeen daaraan ontbreekt voor het verstrek ken der steungelden, wordt aangevuld uit het in October 1.1. bijeen gegaarde en door giften verstrekte bedrag. Hoe meer de wekelijksche inzamelingen op brengen, des te minder behoeft dit stamkapitaaltje te worden aangespro ken en des te ruimer en langer kan het Comité ondersteunen. Als men nu in aanmerking neemt, dat zij, die met deze gelden worden ge steund, niet behooren tot de werkloo zen en derhalve geen enkelen steun van overheidswege ontvangen, dan be hoeft niet nader te worden aangetoond, hoe dringend noodzakelijk de weke lijksche collecten zij'n en welk uit stekend werk men verricht door daar aan deel te nemen. Veel tijd vorderen zij niet. Kent men eenmaal den aange wezen wijk en weet men dus, aan welke buizen gegeven wordt, dan vordert de inzameling niet meer dan een uur. Voor deelneming gelieve men zich aan te melden bij den Penningmeester. Met beleefden dank voor de opname, Namens het Comité voornoemd: Evers, Voorzitter. In de winkels van „De Magneet" te Middelburg, Goes en Vlis singen, kan men bij aanschaffing van een paar nieuwe schoenen, een paar oude verkoopen, die dan beschikbaar worden gesteld aan het Leger des Heils of het R. K. Armbestuur. Men zie de ad vertentie in dit nummer. Op verzoek verwijzen wij naar de in ons nummer van gisteren voorkomen de advertentie van het „Haag'isch Tehuis voor ongehuwden H.T.O". Het gebouw, een instelling van de Mij. „Tot nut van 't algemeen" is bestemd voor alleen staande mannen, zoowel voor tijdelijk, als langdurig verblijf. Het gebouw, in zijn soort het grootste in Nederland, be vat 450 één-persoons-slaapkamers, ge zelschapszalen, leeszaal, schrijfzaal enz. Middelburg, 7 Dec. Op de vei ling deden: molsla 34 c„ veldsla 510, spinazie 823, rentegevers 46, witlof 7 20, schorseneeren 1114, koolrapen 12,5, wijnpeën 1—2, peën 14, uien 12, kroten 12,5, witte kool 2, roode kool 13, ronde bruine boonen 17, al les per kg; peën 24, rapen 13, kro ten 23,5, prei 3,58, selderie 13,5, knolselderie 12,5, rammenas 1, alles per bos; savoye kool 25, roode kool 23 boe <iikooj 12,5, bloemkool 2,5 17, andijvie 0.52,5, kropsla 11,5, al les per stuk; pompoenen 6,5 per stuk. Goes, 7 Dec. Veilingsvereen. „Zuid- Beveland", Blauwe druiven: Gros Me- roc 43, Block Alicante 2e soort 26, witlof 510, idem uitschot 34, sprui ten 613, winterpostelein 6, boeren kool 1.80, kroten 2.402.90, wijnpeeën 0.500.80, uien 0.801.90, kleine uien 0.60, aardappelen 1.103.50, idem drie lingen 0.501.30, alles per 100 kg. Bloemkool 614, idem 2e soort 25, roode kool 2.503.70, groene savoye 2 4.40, gele dito 3.704, boerenkool 2, breedblad andijvie 1.702.30, krulandij- vie 0.803, knolselderij 0.601.50, alles per 100 stuks. Knolselderij 1.40—3, prei 27, alles per 100 bos. Bloemen 34 per 100 pot. Hazen 0,501,70, wilde ko nijnen 0.52, fazanten 0.63, patrijzen 0.32, eenden 0.22, alles per stuk. De Diistricts-Arbeidsbeurs voor de gemeenten tusschen O.- en W.-Schelde, zendt ons de volgende aanvragen: Binnenland. UTRECHT: voor jongenspaviljoen van Blindeninrichting, echtpaar liefst zon der kinderen. Herv. van positief Chr. be ginselen, leeftijd o.g, 35 jaar, voor 1 Jan. a.s. loon n.o.t.k, intern, voor vast, (1 jaar op proef), moeten toezicht houden enz. Eventueel 1 ass.-leider, ongehuwd Ned. Herv., van Pos. Chr. beginselen, leeftijd o g. 30 jaar voor 1 Jan. a.s., voor ongv. 3 maanden, loon n.o.t.k., (intern), in beide gevallen vereischt alg. ontwik keling. DEVENTER: voor petten-industrie, bedrijfschef voor de pettenfabriek, moet volkomen op de hoogte zijn met sport en lakenwerk, zelfstandig patronen kun nen ontwerpen, moet zeer bekw. vak man zijn en leiding kunnen geven aan vr. personeel, indiensttreding en reis kosten n.o.t.k. loon n.o.t.k,, echter ten hoogste f 40 tot f 45 per week, voor onbep. tijd. ROOSENDAAL: deskundig bedrijfs- leider-chemiker, volkomen bekend met de rubberfabricage, indiensttreding en loon n.o-t.k. UTRECHTplaatwerker-carroseriebou- wer, voor de afd. plaatwerkerij enz., dad, loon nader overeen te komen, voor onbep. tijd- TILBURG: bekw, blikslager, dadelijk 50 tot 60 cent per uur naar bekwaam heid, voor vast., reiskosten worden bij oproeping vergoed. Aanbiedingen uitsluitend aan de or ganen der arbeidsbemiddeling. Dec. 12 Koudekerke, Vroon en bouwland, Loeff. 12 N. en St. Joosland, Korenmolen, Terpstra. 12 Wolfaartsdijk, Huis, v. Dissel. 13 Middelburg, Huizen, Blaupot ten Carte. 13 Baarland, Land, v. Dissel. 19 Serooskerke, Hofstede, Blaupot ten Cate. Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door den Agent J. VAN SLOOTEN. Oudestraat A 199.

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 7