KERKNIEUWS. LAATSTE BERICHTEN. Burmsj!». INGEZONDEN STUKKEN. MARKTBERICHTEN. Van onze Adverteerders. ADVERTENTIES. dingen, die gebeuren. de FRANKRIJK. HONGARIJE DUITSCHLAND RUSLAND. SPANJE. ITALIË. BULGARIJE VER. STATEN. gaan. Bijna gelijktijdig werden de ver- j dachten gearresteerd en naar het politie bureau overgebracht, waar zij aan een langdurig vemoor werden onderworpen. Ofschoon zij aanvankelijk ontkenden, moesten zij ten slotte voor de overstel pende bewijzen zwichten en legden een volledige bekentenis af, waarbij zij ook de namen van een aantal medeplichti gen noemden. Ook deze jongemannen werden gearresteerd en kwamen na ver hoor eveneens tot een bekentenis. In totaal bevinden zich nu twaalf ver dachten in arrest. Het is echter zeer waarschijnlijk, dat nog meer arrestaties zullen volgen. Het onderzoek is thans reeds zoo ver gevorderd, dat ongeveer 40 inbraken en diefstallen aan het licht gebracht zijn. De arrestanten zullen ter beschikking van de justitie te 's Hertogenbosch wor den gesteld. CHAUFFEUR LAAT ZIJN SLACHT OFFERS LIGGEN, Zondagavond zijn de 22-jarige H. v. W. en zijn 19-jarige verloofde J. L. uit Capelle a. d. IJssel die in de IJsselmondschelaan te Rot terdam wandelden door een auto aangereden. Beiden kwamen te vallen v, W. kwam met den schrik vrij maar zijn meisje liep een zware hersenschud ding op. Zij is naar het ziekenhuis aan den Coolsingel gebracht waar zij in zor- gelijken toestand is opgenomen. De chauffeur heeft zich van zijn slachtoffers niets aangetrokken en is doorgereden. De politie heeft den man naderhand weten aan te houden. Hij is in bewaring gesteld, OVERVAL IN EEN APOTHEEK TE ROTTERDAM. Zaterdagavond tegen tien uur is in de apotheek van de firma Meerburg aan den Crooswijkscheweg te Rotterdam een brutale roofoverval gepleegd. Terwijl de apothekers-ass'- stente alleen aanwezig was, kwam een onbekende jonge man binnen, d e haar om wat aspirine vroeg. Terwijl mej. P. het gevraagde inpakte, stapte een twee de man binnen. Deze had een revolver in de hand. Achter de toonbank komen de, voegde hij de assistente toe-. „Maak maar geen drukte, juffie, wij komen om geld. Gil niet, want dan schiet ik". Mej. P. wist te vluchten naar een ach ter de apotheek gelegen loodsje, dat z:j door een binnendeur kon bereiken. Op het gegil van de juffrouw kwam de 27- jarige apothekersassistente W. J. van T., die zich in de boven den winkel gelegen woning bevond, de trap af. Maar op het moment, dat zij de deur, die toegang geeft tot de apotheek opende, kwam de andere jongeman op haar af en hij voeg de haar toe: „U hoeft hier niet te wezen. We kunnen het zelf wel af". De beide dames bleven intusschen om hulp roepen en zonder iets uit de apo theek te hebben kunnen stelen, zijn de twee jongelui ten slotte den winkel ui1- gevlucht. Een oogenblik nog achtervolgde mej. P. haar overvallers, maar de twee ban dieten wisten in de duisternis te ont komen- Zij kon een signalement opge ven, doch de politie is er nog niet in geslaagd de daders aan te houden. BIJ EEN AUTO-BOTSING GEDOOD. 'Te Barendrecht is Maandag nacht de auto van den heer M. uit Klaas waal in botsing gekomen met de uit de tegenovergestelde richting komende auto van den heer B. uit Hilversum. De schok was zoo hevig, dat de heer B. vrijwel op slag werd gedood. Van de andere auto werd de bestuurder M. ern stig gewond, 's Mans toestand is ernstig. correspondent der „Banier" te Oud- Beijerland deelt mede, dat in de ha ven aldaar vorige week wederom 200 ton tarwe voor menschelijke consumptie on geschikt is gemaakt. Maandagavond had de verkiezing van vier gemachtigden in het kiescolle ge der Ned. Herv. Kerk te Wemel- d i n g e plaats. Aan de verkiezing na men 111 stemgerechtigde kiezers deel, terwijl 14 biljetten van onwaarde wer den verklaard. Gekozen werden de hee- re]\ Job. van Klink met 98, H. M. Kooie 102, E. Wabeke 100 en F. Wabeke Az. 95 stemmen. Pastoor p. Mijnen. Zooals gemeld, zal de heer P. Mijnen sedert 1910 pastoor te Westdornt (Z.V1.) in den loop dezer maand zijn ambt neerleggen en zich metterwoon als rustend pastoor te Dongen (N..Br.) ves- stigen. Een hinderlijke keel-indispositie dwong den overigens nog zoo krassen priester zijn emeritaat aan te vragen. Men schrijft in verband hiermee nog aan de Msb.. Pastoor Mijnen was in Zeèuwsch- Vlaanderen een bekende figuur. In de beruchte annexatie-periode maakte hij deel uit van het comité van actie, dat in dit grensgewest de indrukwekkende manifestatie van hou en trouw aan Ne derland en Oranje organiseerde en toen H. M. het bedreigde gebied bezocht, een tocht, die één doorlooppende, ent housiaste betooging van vaderlandslief de werd was pastoor Mijnen de eer ste, die de Landsvrouwe aan den lan dingssteiger te Walsoorden in Neder- iand-beneden-de-Schelde het welkom mocht toeroepen, aan welk historisch moment een fraaie foto de herinnering bewaart. H. M. de Koningin toonde Ha re erkentelijkheid door den pastoor te benoemen tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. Geref. Kerk. Op het tweetal te Zutphen komt voor ds. W. H. van der Vegt te Goes. TWEE AMERIKANEN IN DUITSCHLAND GEVANGEN. Stappen der Amerikaansche regeering. De regeering der Ver. Staten heeft verschillende stappen gedaan bij en oefent thans zooveel mogelijk druk uit op de Duitsche regeering teneinde de invrijheidsstelling te krijgen van twee Amerikaansche onderdanen, de 23-jari- ge Isabel Lilian Steele uit Hollywood en Richard Roiderer, een genaturali seerd Amerikaan uit Chicago. Zij wor den reeds eenige maanden in Duitsch- land gevangen gehouden, beschuldigd van spionnage. Rampzalig ongeval. Bij Cette wa ren vier arbeiders bezig met het schoon maken en repareeren van een ledige pe- troleumtank. Plotseling vond een ont ploffing plaats. De arbeiders werden in' de lucht geslingerd en drie hunner von den den dood in de vlammen. De vierde werd zoo ernstig gewond, dat men er aan twijfelt of hij in leven zal blijven. Men gelooft dat de ontploffing in ont staan, toen een arbeider een cigaret op stak, waardoor het uitstroomende gas ontbrandde. WEER EENS EEN SCHANDAAL, Gepensionneerd admiraal had de leiding. Het blad „La Presse" meldt dat een gerechtelijk onderzoek is ingesteld naar een groote zwendelaffaire in het depar tement du Nord. Het betreft een finan cieringsmaatschappij, welke zich oor spronkelijk slechts met de suikerin dustrie en den handel in suiker zou 'leb ben bezig gehouden, doch later ook transacties deed in onroerende goede ren. De leiding dezer maatschappij be rustte bij een gepensioneerden admiraal. De zaken werden in werkelijkheid door een ander geleid. Deze zou de maat schappij in moeilijkheden hebben achter gelaten, welke een bedrag van 200 mil- lioen franken zouden betreffen. MATUSCHKA STAAT TERECHT, Gisteren is te Boedapest het proces begonnen tegen Sylvester Matuschka, die in den nacht van 14 September 1931 door het opblazen van het spoorweg viaduct bij Biatorbagy den Balkanex press tot ontsporing bracht. Talrijke personen kwamen daarbij om het le ven. In de uitvoerige aanklacht wordt hij beschuldigd van de treinaanslagen bij Biatorbagy, Jueterbog en Ansbach. Volgens zijn eigen bekentenis had hij bovendien soortgelijke aanslagen op de lijnen Parijs-Marseille en Parijs-Venti- miglxa voorbereid. Volgens de dagvaar ding heeft Matuschka de laatste jaren verklaard, dat hij den „geest Leo", die hem tot den aanslag gedreven zou heb ben, in 1927 had ontmoet in een zeke ren Leo Bergmann, met wien hij in dat jaar een religieuze secte met communis- tischen inslag oprichtte. De dagvaar ding eindigt met de beschuldiging van Matuschka van 22 met voorbedachten rade gepleegde moorden en veertien pogingen tot moord. Tijdens het verhoor gaf Matuschka allerlei verwarde antwoorden, waaruit de indruk wordt gewekt, dat hij zich waanzinnig houdt. EEN RIJKSCOMMISSARIS VOOR DE PRIJZEN-CONTRöLE, In een gistermorgen onder voorzitter schap van rijkskanselier Adolf Hitler gehouden zitting van het rijkskabinet is een wet goedgekeurd, waarbij tot rijks commissaris voor de prijscontrole wordt benoemd de opperburgemeester van Leipzig, dr. Goerdeler. De rijkscommis saris staat direct onder den rijkskanse lier. Zijn bevoegdheden strekken zich uit tot publiekrechtelijke lichamen en organisaties, die op grond van bepaalde wetten of verordeningen gevormd zijn. Dr. Goerdeler heeft naar aanleiding van zijn benoeming verklaard: Ik zal een controle op de prijzen uitoefenen, die zich richt naar redelijke oeconomische wetten. Ik zal meedoogenloos optreden tegen allen, die deze wetten in den wind slaan en door ongerechtvaardigde prijs opdrijving aan de gemeenschap schade toebrengen. Ten einde deze voor ons volk dringend noodzakelijke taak uit te kunnen voeren, verzoek ik om aller me dewerking. De waanzin der rassen-theorie. In Duitschland spreekt men thans, naar de correspondent van „Berlingske Ti- dende" te Berlijn meldt, onder elkaar van een nieuw begrip nl. „eere-Ariër" of Ariër honoris causa. Deze uitdruk king wordt, aldus de correspondent van het Deensche blad, gebezigd voor par- tijgenooten van wie de arische afstam ming niet in orde is of voor wier vrou wen dit geldt. In de eerste moeilijke dagen van het nat.-socialisme dacht men niet zooveel aan de arische afkomst en de rassentheorie was toen nog niet geheel gevormd, maar nu is het ernst geworden en daarom gaan deze men- schen naar het rassen-departement van dr. Gericke en daar kunnen zij verge ving voor hun „zonden" krijgen als Ariër honorus causa. j Het ergst is het natuurlijk voor de het hoogst geplaatsten en een der aller- j hoogsten werd aldus getroffen. Hij ont- dekte tot zijn schrik, zoo vertelt de correspondent van B, T., dat zijn vrouw i geen Arische was en ging daarom per soonlijk naar Hitler met zijn verzoek om ontslag; hij wilde emigreeren. Hitier vergaf hem echter vriendelijk en ver klaarde dat er nu niet meer over ge sproken moest worden, zobdat zijn vrouw thans eere-Arische is. („Hbld.") Honoraria voorBeethoven, Mo zart en Chopin. Een onderzoek in de boeken van het radio-omroepbedrijf te Dnepropetrowsk leidde tot de wonder lijke ontdekking dat daar o.m. honoraria wegens het uitvoeren van hun muziek aan Beethoven, Mozart en Chopin wa ren toegewezen en aan deze klassieke méésters zouden zijn uitbetaald. Men had hier natuurlijk te doen met zij het origineel gevonden verduisterin gen door ambtenaren, die de bedragen zelf hadden opgestreken. Er zijn een aantal arestaties verricht. NA DEN BURGEROORLOG. De toestand baart nog steed? zorg. De liquidatie van den jongsten bur geroorlog in Spanje blijkt heel wat voe ten in de aarde te hebben. Men krijgt meer en meer den indruk, dat de re geering niet precies weet, wat ze wil. Dat maakt haar positie er natuurlijk niet steviger op. De laatste dagen is er heel wat te doen geweest over de doodvonnissen, die verschillende krijgsraden tegen 23 opstandelingen hebben uitgesproken. Van anarchistische zijde werd gedreigd met een algemeene staking, voor het geval de doodvonnissen zouden worden voltrokken zullen worden. De misda- langdurig vergaderd over de houding die ze zou aannemen. Tenslotte besloot zij dat van de 23 door de krijgsraden uitgesproken doodvonnissen slechts 2 voltrokken zullen worden. De msda- den, die tot deze twee doodvonnissen aanleiding gaven, zijn onder zeer bij zonder gruwelijke omstandigheden ge pleegd. De overige 21 veroordeelden zullen ter gratie worden voorgedragep. Dat de toestand nog lang niet is, wat men had. verwacht, moge bliiken uit 't feit, dat dezer dagen de kazerne van de civiele garde van Huerta (provincie Toledo) door de extremisten in de asch is gelegd op het oogenblik dat de man schappen niet aanwezig waren. Een be gin van brand werd voorts ontdekt in de kazerne van de civiele garde te Ta bernas in de provincie Almeria; zeven tien verdachte personen zijn gearres teerd. Omtrent de gebeurtenissen in de pro vincie Asturië, waar de opstand het felst .gewoed heeft, wordt nog gemeld, dat aldaar 15 millioen peseta's uit de Spaansche bank zijn verdwenen. Een bedrag van 250,000 peseta's is uitge loofd voor een ieder, die inlichtingen kan geven tot het terugvinden van het gestolen geld. Naar 40-urige werkweek Als gevolg van de samenwerking tusschen den fascistischen arbeidersbond en den fas- cistischen bond van industrieelen zullen binnenkort in Italië, vermoedelijk be langrijke wijzigingen worden ingevoerd. O.a. zal de 40-urige werkweek worden ingevoerd met behoud van het oude loon voor arbeiders met kinderrijke ge zinnen. Voorts zal worden nagegaan hoeveel vrouwen en kinderen door man nelijke arbeiders vervangen kunnen worden. Een geheugen-wonder. Een 38-jari- ge inwoner van Bulgarije, Marin Kara- dimitroff, die over een verbazingwek kend geheugen beschikt is voornemens, een wereldreis te beginnen, teneinde zijn bekwaamheden in het publiek te vertoonen. Te Sofia heeft het geheugen- wonder voor de radio èen proef van zijn bekwaamheid afgelegd door "een lijst van 100 woorden, die in het geheim was opgesteld, en hem daarna was voorgele zen van het begin tot het eind geheel uit het hoofd en zonder een enkele fout te herhalen. Daarna herhaalde hij de woorden nog eens in omgekeeide volg orde en vervolgens om het andere woord. Onlangs heeft Karadimitroff ten overstaan van een professor van de uni versiteit te Sofia een lijst van 3000 woorden herhaald, bij welke gelegen heid hem een diploma werd toegekend NAAR DE STEMBUS. Het is vandaag verkiezingsdag in Amerika. Ongeveer 48 millioen Ameri kaansche burgers zullen in staat wor den gesteld een nieuw Huis van Afge vaardigden („Tweede Kamer' te kie zen, welks 435 leden elke twee jaar aftreden. Vérder moet een derde deel van den uit 96 leden bestaanden Se naat („Eerste Kamer") worden ver- j nieuwd, terwijl tenslotte in 33 staten nieuwe gouverneurs en volksvertegen woordigingen moeten worden gekozen. In het aftredende- Huis van Afge vaardigden hebben zitting 308 demo craten, 115 republikeinen en 5 platte landers; zeven zetels zijn vacant. Men verwacht naar het Hbld. meldt, dat de democraten hun groote meerderheid, die zij twee jaar geleden behaalden, niet zullen kunnen behouden, maar dat zij aan de republikeinen 30 a 40 zetels zullen moeten afstaan. Zulks omdat de politiek van Roosevelt niet heeft ge bracht, wat men er van verwachtte. Van een massale afkeer van Roosevelt's experimenten kan echter geen sprake zijn. De democraten zullen daarom waarschijnlijk een flinke meerderheid behouden. (Zooals men weet is Roose velt democraat.) De Senaat bestaat op het oogenblik uit 60 democraten, 35 republikeinen en een plattelander. De aftredende 32 se natoren zijn zes jaar geleden gekozen, toen de democratische vloed, waaraan Roosevelt zijn zege te danken had, nog niet was begonnen. De democraten ver wachten derhalve, dat zij een winst van enkele zetels, vijf of zes, zullen boeken, waarmee zij een tweederde-meerderheid in den Senaat zouden hebben bereikt. Een bijzondere noot in deze <verkiezin gen speelt de strijd om het gouverneur schap van den staat Californnië, Voor die betrekking is o.m. candidaat gesteld de bekende Amerikaansche schrijver Upton Sinclair, Hij heeft een program ontworpen, dat in groote lijnen op een soort van staatssocialisme neerkomt. Aanvankelijk waren de democraten (de jongere democraten hebben de candi- datuur van Upton Sinclair doorgezet) geneigd hem te steunen. Nu hij echter geweigerd heeft zijn radicalisme prijs te geven, zijn de leiders der democraten hem gaan bestrijden. Het gevolg zal ver moedelijk zijn, dat de republikeinsche tegencandidaat gekozen wordt. Er valt daaromtrent niets met zekerheid te zeg gen. Met een machine-geweer op een op tocht geschoten Aan den vooravond der Amerikaansche verkiezingen, kwam het in een mijnwerkersplaatsje dicht bij Hazleto in Pennsylvanië tot een bloedig incident. Uit een huis van twee verdie pingen werd plotseling op een verkie zingoptocht der democratische partij met een machinegeweer geschoten. Veertien personen werden getroffen. Drie hunner werden op slag gedood. Nog eenige zijn tijdens het transport naar het ziekenhuis overleden. Troepen en staatspolitie zijn naar het plaatsje ge zonden om de rust te handhaven. Kingsford Smith in financieele moei lijkheden De „Southern Cross" het vliegtuig, waarmee Sir Charles Kings ford Smith dezer dagen van Australië over den Stillen Oceaan naar Californië vloog, is in opdracht van een man, die beweert, dat de Australische vlieger hem 2750 dollar schuldig is, in beslag genomen. Een deurwaarder heeft in de onmiddellijke nabijheid van het vliegtuig in een fauteuil plaats genomen, om de machine voortdurend in het oog te rou- den. Kingsford Smith zal een waarborg som van 5500 dollar moeten storten, om de beschikking over zijn machine te her krijgen. af met de familie overleg gepleegd en goedkeuring ontvangen. Reeds eenigen tijd geleden zijn de gemeenten Groenlo en Winterswijk met de voorbereiding begonnen; een klein comité heeft zich gevormd en zich bereid verklaard de inzameling ter hand te nemen. In dit comité heeft o.m. zitting de bekende dr. J. G. Geelkerken uit Amsterdam. Mogelijk zijn er nu ook in Middelburg en omgeving vrienden van den overle dene, die tot verwezenlijking van dit plan een bijdrage willen schenken. ülke gift, hoe klein ook, zal dankbaar worden aanvaard. Met beleefden dank voor de opname, Hoogachtend, C. F. Nolte, A, Petermeijer, K. Schout. Eventueele gaven storte men op de rekening van den eersten ondergetee- kende (157305) of zende men aan den heer K. Schout (Houtkaai Middelburg). De laatste belast zich met de doorzen ding der giften. EEN MISSTAND, Mijnheer de Redacteur! Voetgangers moeten kunnen loopen waar zij behooren te loopen. In de Nieuwepoortstraat is aan de westzijde vóór het pakhuis van de coöp vereeniging „Eiland Walcheren" een trottoir, hetwelk overdag geregeld ver sperd is door een laadplank, die daar blijft liggen ook al is zij niet in gebruik. Waarom wordt de „coöperatieve" niet verplicht die plank opklapbaar te ma ken, wat technisch zeer wel mogelijk is de versperring is dan alleen noodig als er gewerkt wordt. Nu moeten alle voet gangers het trottoir verlaten en een om weg over den beslijkten rijweg maken. Waarom ziet men tegenwoordig over al in de stad leurderswagens herhaalde lijk het „padje" geheel of gedeeltelijk in nemen en het publiek op die manier dwingen over den rijweg te loopen? Middelburg. B. IN MEMORIAM DS. J. B. NETELENBOS. Hooggeachte Redactie, Zoudt U oo welwillend willen zijn, voor onderstaande in uw blad een plaatsje in te ruimen? Korten tijd na het overlijden van ds J. B. Netelenbos, Ned. Herv. predikant te Groenlo, vroeger o.a. predikant bij de Gereformeerde Kerk van Middel burg, hebben eenige vrienden het plan opgevat een eenvoudigen gedenksteen op zijn graf te plaatsen. Hiertoe is voor G o e s, 6 Nov. Op de veemarkt waren aangevoerd 11 koeien, 30 vaarzen, 8 os sen, 50 kalveren, 51 biggen. E erenverkoop V.P.Z. aanvoer 2799 f 5,40, per 100. Gewone markt. Roomboter 8734, boerenboter 77 34, winkelprijs 8734, af wijkende boter 60 cent, eieren f 5,20, /winkelprijs 6,20, poeljeeieren f 2,50. G o e s, 6 Nov. Op de graanmarkt was de aanvoer gewoon Chevalier gerst f 6 6,10, haver f 6, kroonerwten f 8 8,60, schokkers f 9—11, bruine boonen f 10—10.50. Rotterdam, 6 Nov. Op de vee markt van heden was de aanvoer in totaal 4563 dieren. Ongeveer verdeeld als volgt: vette runderen 627, magere runderen 1665, vette kalveren 140, gras kalveren 527, nuchtere kalveren 885, varkens 3, biggen 77, paarden 211, veu lens 3, schapen of lammeren 386, bokken of geiten 39, Vette koeien: le kw. 5658, 2e kw. 45—50, 3e kw. 32—36. Vette ossen: le kw. 4852, 2e kw. 4446, 3e kw. 38 40. Stieren, le kw, 4850, 2e kw. 42 46, 3e kw. 34—36- Vette kalveren: le kw. 8085, 2e kw. 60—70, 3e kw. 50 55. Graskalveren: le kw. 34, 2e kw. 30, 3e kw. 22. Slacht nuchtere kalveren: le kw. 22, 2e kw. 20. Slachtpaarden. le kw. 38, 2e kw. 33, 3e kw. 28. Schapen: le kw. 39, 2e kw. 35, 3e kw, 31. Lammeren: le kw. 40, 2e kw. 35, 3e kw. 30, alles per kg. Stieren: le kw. 240, 2e kw. 190, 3e kw. 135. Graskalveren, le kw. 190, 2e kw. 30, 3e kw. 20- Slacht nuchtere kal veren: le kw. 6, 2e kw. 5, 3e kw. 4. Fok nuchtere kalveren: le kw. 15, 2e kw. 12, 3e kwaliteit 8. Biggen: le kwaliteit 10 4. Slachtpaarden. le kw, 155, 2e kw. 115, 3e kw. 65. Werkpaarden: le kw, 230, 2e kw. 150, 3e kw. 90- Hitten: le kw. 95, 2e kw. 75, 3e kw. 65. Schapen: le kw. 17, 2e kw. 13, 3e kw. 8. Lammeren, le kw. 11, 2e kw. 9, 3e kw. 7. Kalfkoeien: le kw. 235, 2e kw. 190, 3e kw. 130. Meikoeien: le kw. 230, 2e kw. 190, 3e kw. 130. Vaarzen: le kw. .130, 2e kw. 100, 3e kw. 70. Pinken, le kw. 100, 2e kw. 80, 3e kw. 60, alles per stuk. Eieren. Rotterdamsche veiling: Aangevoerd 9000 stuks prijzen voor: Kipeieren 3,205,70, Eendeieren 3,053,35. ■mww wwwiw»f.a «■aftftWfcOTB***jmBi i i3nMg»*aBaremaiBM<*JB»wg RADIOTOESTEL IN HUUR. Zooals uit een advertentie in dit nummer blijkt brengt de firma Gebr. Kunst te Middelburg iets nieuws op het gebied van de levering van ra diotoestellen en wel het verhuuren van een Kolster-Brandes Radiotoestel met ingebouwden luidspreker, zooals de firma er reeds verschillende met succes heeft geleverd. Men kan deze toestel len tegen plaatsingkosten ontvangen en dan per week een vast bedrag betalen als huur, waarbij dan alle onderhoud voor rekening van de verhuurster komt. Heden overleed plotseling mijn geliefde Man, de Heer PAULUS KORSTANJE, in den ouderdom van 74 jaar. Wed. P. KORSTANJE— DE GROOTE. Wolphaartsdijk, 5 Nov. 1934, Voor de vele blijken van deel neming, ondervonden bij het over lijden van onze geliefde Zuster, Be huwdzuster en Tante, WILLEMINA LIEVENSE Jd„ betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, W. VAN ROOIJEN Jz. Westkapelle, 6 November 1934,

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 3