HANDEL EN NIJVERHEID. SPORT. BURGERLIJKE STAND. MARKTBERICHTEN. INTERNATIONAAL DUITSCHLAND. IERLAND. HONGARIJE. ZWITSERLAND. ITALIë. VER. STATEN. derdag moet de moord geschied zijn. Toen het lijk Vrijdagmorgen gevonden werd, constateerde de dokter dat het slachtoffer reeds anderhalve dag moest overleden zijn. De buurman van v. B., die ziek te bed lag en weinig slapen kan, heeft juist in dien nacht ongeveer vier uur in het schuurtje van v. B. ge rucht gehoord en daarna de deur van de schuur hard hooren dichtslaan, terwijl een man op de fiets zich met groote snelheid verwijderde. In de schuur is la ter het lijk van het slachtoffer gevon den. De fiets van v. B. werd vermist, terwijl die van K. nog in het huis stond, 't Was een huurfiets. Alle deuren waren gesloten en er was geen spoor van in braak. Donderdagmorgen vond! de arbei der, die geregeld bij v. B. werkt, het huis gesloten; toen hij door het raam van de schuur keek, zag hij wel bloed sporen maar hij dacht toen dat zijn baas een kip of zoo geslacht had. Eerst den volgenden morgen keek hij beter toe en zag in een hoek het lijk van v. B, liggen. De politie heeft inmiddels den ver dachte een streng verhoor afgenomen. Maar hij blijft ontkennen. HET DRAMA IN HET BANANEN- PAKHUIS TE AMSTERDAM. Men zal zich herinneren, dat de dader van het gruwelijke misdrijf in het bananen- pakhuis aan het Waterlooplein te A m- sterdam, waaraan de achtjarige Sonja Beugeltasch ten offer viel, destijds heeft verklaard, dat hij zijn slachtoffer had geworgd en daarna naar de vlie ring had gebracht om het lijkje te ver bergen. Men meldt ons thans, dat de dader later op deze verklaring is terug gekomen en aan de justitie, toen hem door haar er op gewezen werd, dat er geen teekenen van worging waren ge vonden, een andere lezing van het ge beurde heeft gegeven. Volgens zijn verklaringen heeft hij het meisje, nadat hij haar bij zich geroepen had, niet geworgd. Toen het kind zich tegen hem wilde verzetten en begon te schreeuwen, heeft hij haar vastgegrepen en haar naar de vliering gedragen. Een hevige worsteling moet daar zijn ont staan, waarbij het 8-jarig meisje zich krachtdadig tegen haar aanrander moet hebben verzet. Deze heeft daarbij on der andere met een stuk hout op het hoofd geslagen. Toen het kind zich niet meer bewoog heeft hij het in de bana- nenkist gestopt, waar het later door de politie is gevonden. ELECTRISCHE TRAM DOOR DEN BLIKSEM GETROFFEN. Zaterdag nacht heeft boven Utrecht een zwaar onweer gewoed. De electrische tram, die om 11 u. 50 van het station Utrecht vertrok heeft daardoor nogal vertraging gehad. Ter hoogte van de forten de Bilt sloeg de bliksem in de koplamp van de motorwagen, waardoor het voorbalcon in brand vloog. Het vuur greep direct om zich heen. Door het energiek optre den van den wagenbestuurder is uitbrei ding voorkomen. Hij wist met den voorraad zand den brand direct, te blus- schen. VALSCHE RIJWIELPLAIATJES. In verband met de arrestatie van een kleermaker te Utrecht, die er van werd verdacht, valsche rijwielplaatjes te hebben vervaardigd, is in den loop der laatste dagen nog een viertal per sonen aangehouden, van wie men ver moedde, dat zij zich aan hetzelfde mis drijf hadden schuldig gemaakt. Op hen werden eenige valsche plaatjes gevon den en eenige stukken koper, die nog moesten worden verwerkt. JEUGDIGE DIEVEN. -TeAmers- f o o r t heeft de recherche aangehouden vijf jongelui van 16 tot 21 jaar, die zich reeds eenigen tijd zouden hebben schul dig gemaakt aan verschillende diefstal len. Vooral rijwielbelastingplaatjes wa ren van hun gading, hoewel ook andere dingen niet versmaad werden. Zoo is verleden week van een kind, dat voor moeder ergens f 27 moest gaan betalen, dat geld afgenomen. De 39-jarige B. kocht de rijwielplaatjes voor twee kwartjes per stuk van de jongens. Ook hij is aangehouden. Zondagavond haalde de recherche van 1U1j \w 16-)arigen K.« den 17-jarigen V' Al Ren.de11 21-jarigen v. d. R. s B. niet zoo grif de ontvreemde voorwerpen gekocht had, zouden mis- hebben 'on£ens minder weggenomen BRUTALE SMOKKELAARS. Met alle middelen tracht de Belgische poli tie, zooals men weet, de vele smokkel auto's aan de Nederlandsch-Belgische grens tegen te houden. De meeste der te baat genomen middelen blijken echter niet bestand tegen het vernuft van de smokkelaars. Zoo moest men tot de er varing komen, dat de gevreesde bollen, voorzien van scherpe punten, die op den weg worden gelegd, hun uitwerking mis sen. Zondagnacht heeft men te Stekene en te Deklinge kunnen constateeren, hoe een zware pantserauto de zware bol len eenvoudig van den weg slingerde De auto reed rustig door niettegenstaan de de kogels, die de politie hem achter na zond. Toen de wagen, na zijn taak in Nederland te hebben volbracht, terug keerde, werden de grensversperringen opnieuw vernield en met zulk een hef- jgheid, da|t de straatsteenen uit den grond werden gerukt. (Het Volksblad.) HONDERDJARIGEN. Mej. de wed. G. L, FaberVan Dijk te B o z u m (Friesland) herdacht Zondag haar lOOsten verjaardag. De honderdjarige is nog kras en gezond. Van den kerktoren wapperde de vlag. Heden, 11 Sept. wordt te Bandoeng (Java) de honderste jaardag gevierd van Eliza Charlotte Schoonheid, weduwe van Pieter Wensel. In de vergeelde familiepapieren leest het „A. I, D." dat de weduwe Wensel geboren is te Soerabaja op den llden September 1834 en wijlen haar echtge noot in 1826 te Amsterdam. De heer Wensel vervulde bij zijn huwelijk het ambt van chef van het telegraafbureau te Djokja. Faillissementen. Het faillissement van H. J. Lijnbach, coiffeur 'te Middelburg, curatrice. mej. mr, Anne Bolle, advocaat en pro cureur te Middelburg is geëindigd met een verbindend geworden eenige uit- deelingslijst, met een uitkeering van 2,941 pet. aan de concurrente crediteu ren. Voetbal. F. C. Red Star EedeF. C. Sluis 22. Wielerkampioenschappen. Te Hoogerheide nabii Woensdrecht fs gisteren het clubkampioenschap op den weg verreden. Kampioen werd de Ren nersclub te Rotterdam, in den tijd van 3 uur 5 min 23 sec ovër het 103 km lange traject. De wedstrijd voor nieuwelingen werd gewonnen door L. Boeyen uit Den Haag. Op de derde plaats eindigde J. A. Leen- knegt uit H o n t e n i s s e. Wielerrecord verbeterd. De Nederlandsche renner Van der Linden, die gisteravond als beroepsren ner op de Veka-baan te Amsterdam de buteerde heeft het wereldrecord over Yi Engelsche mijl (402.33 m) verbeterd met 1/5 sec en gebracht op 28 3/5 sec. De verbetering van het uur-record van Richard, dat op 44.777 km staat, door de Wolff mislukte. Hij legde in één uur 44.242 km af. Goes. Overleden: M. Meijler 23 j. j.d.J. J. Kerkhove 7 weken, zoon van M. Kerk- hove-Flipse te 's-Heer Arendskerke. V r ouwenpolder Van 2—8 Sept. 1934. Bevallen: C. Paauwe geb. Langebeeke d. Ondertrouwd: P. Suurmond jm. 28 j. met E. van Aartsen jd. 26 j. A. Schip per jm. 27 j. met L. Suurmond jd. 25 j. Heinkenszand. Bevallen: 2 Sept. B. Karelse geb. van de Velde d. OORLOG IS NIET IETS ONVERMIJDELIJKS. Benesj opent de Volkenbonds vergadering met een nogal op timistische rede. De toetre ding der Sovjets thans vrijwel verzekerd. Gisteren is te Genève de vijftiende Volkenbondsvergadering geopend. Van de 57 leden, waren er niet minder dan 53 aanwezig. Tot de vier spijbelaars be hoorden, behalve Duitschland en Japan, die voor het lidmaatschap bedankten (het duurt nog eenigen tijd voordat het uittreden van kracht kan worden) de Amerikaansche republiekjes Honduras en Salvador. Onder de afgevaardigden bevinden zich ruim '20 minister-presi denten en ministers van buitenlandsche zaken. De openingsrede werd uitgesproken door den Tsjechischen minister van bui tenlandsche zaken, Benesj. Ze viel nog al optimistisch uit. De pogingen tot de politieke organisatie der wereld en tot stabiliseering van den vrede zijn in den laatsten tijd naar zijn meening met zulk een energie voortgezet, dat dit alle hoop wettigt, dat de positieve opbouwende krachten niet door de destructieve krachten zullen verslagen worden. Benesj legde den vollen nadruk op de verantwoordelijkheid van de staats lieden om het oorlogsgevaar af te wenden. Mleer dan ooit hebben de staatslieden de middelen in hun hand, om den vrede te handhaven. De oorlog is niet een onvermijdelijk noodlot, We hebben ons eigen lot in onze eigen handen- Daarom moet met steeds meer kracht verkondigd worden dat de zware verantwoordelijkheid in dezen bij de leiders der desbetreffende staten ligt. Vervolgens is tot voorzitter der bij eenkomst gekozen de Zweedsche minis ter van buitenlandsche zaken Sandler. Deze is een socialist en groot voorstan der van de toetreding van Sovjet-Rus land tot den Volkenbond. Zooals men weet, vormt die toetredingskwestie t voornaamste punt der agenda. Het staat momenteel vrijwel vast, dat de Sovjets de uitnoodiging om lid te worden, zullen ontvangen. Naar ver luidt, moet het den Franschen minis ter van buitenlandsche zaken, Barthou, n.l. gelukt zijn, het laatste struikelblok de bezwaren van Polen, uit den weg te ruimen. De groote mogendheden gaven giste ren langs indirecten weg reeds te ken nen, dat ze de afwijzende houding van Zwitserland ten aanzien van de toetre ding van de Sovjet-Unie, sterk afkeu ren. In de verschillende commissies werd geen enkelen Zwitser gekozen.. Er 'staat voo:r het overige niet veel bijzonders op de agenda. Des te meer zullen de afgevaardigden dus gelegen heid vinden achter de coulissen be sprekingen te houden over al de hache lijke problemen, waarmee de interna tionale politiek op 't oogenblik zit op ge scheept. Het is niet de eerste keer, dat het accent van een bijeenkomst te Ge nève buiten de eigenlijke vergadering valt. Maar ditmaal zal zulks vermoe delijk wel in de hoogste mate het geval zijn. HET OOST-LOCARNOPACT. Duitschland is er niet van ge diend. De Duitsche regeering heeft gisteren te Londen. Parijs, Rome en Moskou een memorandum laten overhandigen, waar in het haar standpunt uiteenzet ten aan zien van het plan tot stichting van een z.g. Oost-Locarnopact (waarbij de diver se grenzen in Oost-Europa zouden moe ten worden gewaarborgd). Zooals viel te verwachten is het standpunt afwij zend. Duitschland verklaart geen kans te z:en tot een dergelijk verdrag toe te treden, zoolang zijn cisch van gelijke rechten op wapeningsgebied nog door zekere mogendheden worden betwist. Dit vraagstuk beslist ook over Duitschlands houding ten aanzien van den Volken bond- HET GEWELDIGE CONGRES TE NEURENBERG GESLOTEN. Hitier en de S.A. Een op vallende betuiging van trouw. Het partij-congres der nazi's te Neu renberg is gisteren gesloten. De beide laatste dagen waren^gewijd resp. aan de S.A. en aan de weermacht. Hitier heeft, wat de eerste aangele genheid betreft, Zondag met een na drukkelijkheid die niet naliet eenige verwondering te wekken, verzekerd, dat de S. A. en hij bij elkaar hoorden en dat niets ter wereld zich tusschen hen kon plaatsen. Aangaande de ge beurtenissen van 30 Juni verklaarde Hitier, dat ,,noch de S.A., noch eenige andere instelling der partij met. die zaak iets te maken heeft gehad," hetgeen ook nog al verwonderlijk klonk, als men in het oog houdt, dat Hitier zich dan toch genoodzaakt heeft gezien, den chef van den staf der S. A., Röhm, en eenige onderleiders, zonder vorm van proces te doen fusilleeren. Dezelfde vraag, die zich voordeed, toen Hitier bij den aanvang van het con gres met zooveel nadruk verklaarde, dat de revolutie ten einde was, doet zich ook nu weer voor; broeit er iets in de partij, en is Hitier bevreesd, dat hij haar niet in de hand zal kunnen houden? Het weer opdoemen van deze vraag is eigenlijk het eenige van be- iang, dat Neurenberg de buitenwereld heeft opgeleverd. De rijksweer in actie. Ook gisteren viel er niet veel bijzón ders voor den buitenstaander voor, zij het dan, dat de nazi s wederom een formidabel staaltje van hun propaganda- talenten demonstreerden. Ten overstaan van generaal Von Blomberg, den r/jks- weerminister, heeft het leger n.l. een soort van manoeuvres in het kleir. ge houden; een gevechtsoefening van een eskadron met machinegeweren en een trein mijnwerpers, de oprichting van een verbindingsdienst tusschen batal jons- en regimentsbevel, het in stelling brengen van artillerie, een aanval met auto's vol scherpschutters, die tot in een vijandelijke linie reden, waar de soldaten, voorzien van lichte machine geweren er uitsprongen om den vijand te bestoken, waarop de wagens dekking zochten om even later weer te voor schijn te komen en de schutters weet mee te nemen, het leggen van mijnen en tenslotte een heel gevecht tusschen 2 partijen om een dorp (de Zeppelinweide was daartoe in een dorpsch landschap herschapen), waaraan alle wapens deel namen. Het congres is daarop gistermiddag met een peroratie van den Leider ge sloten. Hij zeide o.m.: „Wat voor milli- oenen Duitschers, die buiten onze rijen staan en voor de meeste vreemden mis. schien slechts als een imposant schouw spel van politieke machtontplooiing wordt gewaardeerd, was voor de hon derd-duizenden strijders oneindig veel meer, de groote persoonlijke en geeste lijke samenkomst van de oude voor vechters en wapenbroeders, 't weerzien van allen, die reeds in den tijd van twij fel, onderdrukking en verguizing de gè loovige dragers zijn geweest van 'n ge dachte, welker zegevierende verwezen lijking zij thans diepbewogen nog mogen aanschouwen". Vliegtuig in een tuin gestort; twee dooden, Gistermiddag is in de voor- I stad van Dublin een militair vliegtuig i neergestort en terecht gekomen in den j tuin van het woonhuis van een rechter, j Van de drie inzittenden werden een of ficer en een soldaat dood in de bran dende overblijfselen van het vliegtuig gevonden. De aerde inzittende, die nog tijdig uit het toestel had kunnen sprin gen, bekwam ernstig verwondingen, BOTSING TUSSCHEN 2 TREINEN. 10 dooden, 100 gewonden. Een ernstig spoorwegongeluk is ge beurd te Jimbolia. Twee treinen zijn al daar met elkaar in botsing gekomen. Volgens tot dusver ontvangen berich ten zijn 10 personen gedood en 100 ge wond, NOODWEER. Zes toeristen omgekomen. Een geweldig noodweer, dat gisteren in Zwitserland heeft gewoed, heeft een schade aangericht welke in de millioe- nen francs loopt. In vele straten zijn stukken straat en bruggen vernield door watermassa''sy Heele colonnes auto s bleven onderweg steken, zoodat de in zittenden in den wagen moesten over nachten. Allerwege is men oogenblik- kelijk begonnen met het opruimings- werk. Het noodweer heeft in de ber gen den dood van een zestal toeristen tengevolge gehad, Vliegtuig neergestort. Graaf Fra- betti, een der vliegers die heeft deelge nomen aan de trans-atlantische vlucht van het eskader van Balbo is nabij Fer- rara met zijn vliegtuig neergestort. De graaf werd hierbij, evenals de inzittende waarnemer, gedood. DE STAKING IN DE TEXTIEL-NIJVERHEID. Naar een minnelijke schik king. Opnieuw botsingen. Gisteravond gaf de bemiddelingscom missie die door president Roosevelt is ingesteld als haar meening te kennen, dat het mogelijk is geworden, dat de textielstaking thans betrekkelijk spoedig door een minnelijke schikking tot een oplossing zal kunnen worden gebracht. In Saylesville is het tweemaal tot on geregeldheden gekomen, waarbij van gasbommen gebruik werd gemaakt door de troepen. Toen dit niet het gewensch- te resultaat had werd het vuur geopend. Volgens tot dusver ter beschikking staande gegevens werden hierbij 50 tot 100 personen gewond, waarvan drie ern stig. Van andere zijde verluidt, dat in N, en Z.-Carolina ruim 5000 arbeiders on der bescherming der nationale garde 't werk hebben hervat. Behalve te Sayles ville zijn hier en daar nog wel botsingen voorgekomen, doch deze waren alle van minder ernstigen aard. IS DE „MORRO CASTLE" IN BRAND GESTOKEN? Talrijke passagiers zouden dronken geweest zijn. Steeds meer bijzonderheden worden bekend omtrent de Zaterdag plaats ge had hebbende ramp van de „Morro Cast- Ie". De commissie van onderzoek naar de oorzaak van den brand heeft gisteren den waarnemenden kapitein van het schip, Warms, verhoord. Deze verklaar de dat de oorzaak van den brand moet worden gezocht in brandstichting. De kapitein van de „Morro Castle", Wil mott was Vrijdag plotseling overleden, waardoor Warms het commando over nam. Hij verklaarde dat de brand in de verlaten bibliotheek was ontstaan, in 'n kast waarvan de deuren opensprongen. Opmerkelijk is wel dat op 27 Aug. ook in een der ruimen van het schip een begin van brand was ontdekt, dat even onverklaarbaar was geweest. De brand kon toen onmiddellijk gebluscht worden Omtrent de redding der passagiers verklaarde Warms, dat vele lieden hun hut niet wilden verlaten toen er alarm gemaakt werd. Er waren volgens hem vele dronken lieden aan boord, die de reddingspogingen zeer bemoeilijkten. Vele overlevenden lagen langer dan vijf uur in het water voor zij opgepikt werden. Hartroerende tooneelen speel den zich af op het schip dat een goed- koope vacantietrip maakte. Heele ge zinnen sprongen tegelijk in het water; de leden er van zagen elkaar niet meer te rug. De juiste cijfers van het aantal slacht offers zijn nog niet bekend. De laatste mededeelingen hierover melden: herken de dooden 77, vermiste passagiers 29 vermiste leden der bemanning 31. Onder de passagiers van de „Morro Castle" bevond zich ook een uit 100 le den bestaande zangvereeniging uit New' York, welke een uitstapje had gemaakt. Van deze vereeniging zijn 28 leden bij den brand om het leven gekomen. De brand aan boord van het schip woedt nog steeds fel. Gisteren vonden twee hevige ontploffingen in het schip plaats. De blusschingspogingen zijn daarop gestaakt. De commandant van de brandweer van Ashbury Park deelde mede, dat in de vertrekken van den kapitein vhn het s.s. „Morro Castle" een verkoold lijk is gevonden. Men neemt aan dat dit het stoffelijk overschot is van den reeds voor de ramp overleden kapitein Wilmott. Het lijk lag op een bed, waarvan het metalen gedeelte door de hitte was ge smolten. Brandweerlieden die aan boord van het stoomschip zijn geklommen heb ben een zorgvuldig onderzoek ingesteld op de promenadedekken en twee daar onder gelegen dekken. Zij verklaren geen spoor van lijken te hebben gevon den. Oproer in een gevangenis. Naar uit Joliet in Illinois wordt gemeld, zijn twee gevangenen gedood en verschei dene anderen gewond tijdens een kort doch hevig oproer op de binnenplaats van den nieuwe staatsgevangenis te Sta- teville. Troepen onderdrukten de revol te in minder dan een uur tijds en wisten het ontsnappen van gevangenen te voorkomen. Middelburg, 10 Sept. Op de vei ling deden: Spinazie 27; Postelein 5 7; Suikerboonen 15; Stoksnijboonen 323; Stam idem 59; Stokprincessen- boonen 924; Stamprincessenboonen 1416; Uien 34,5; Zilveruien 1214; Zuring 1; Doperwten 16; alles per kg. Augurken 1264 per chip. Peeën 25; Rapen 45; Kroten 2 4,5; Prei 7,59; Selderie 143,5; Pe terselie 1, Rabarber 1,5; Radijs 12,5; Rammenas 23; alles per bos. Savoye kool 3,59; Roode kool 3,5 6; Witte kool 8; Bloemkool 215; Ajndijvie 1,5'4,5; Kropsla 26; Kom kommers 14; Netmeloenen 913,5 idem Suiker 10,516; Vijgen 1, Perziken 15; alles per stuk. Pruimen: Tonneboer 5; Reine Victoria 517; Burbank 1317; Jefferson 18 23; Tomaten 24; BI. Druiven Fran- kenthaler 2234; Bramen 1013; alles per kg. Bloemen: Gladiolen 16; Asters 1; Chrysanten 14; Zinnia's 1; Dhalia 1 alles per bos. Saxfragen 4; Fradescantia 4 beiden per pot. Goes, 10 Sept. Veiiingsvereeniging „Zuid-Beveland". Groentenveikng. Boo- nen: Stoksnijboonen 919; idem He soort 28; Stamsnijboonen 68; Dubb. Princessen 712; Roem van Holland 13; Perfectboonen 1218; Stokprincessen 15 18; Groene boonen 3, per 100 kg. Diversen: Blauwe Druiven 2327; Tomaten 14' Spinazie 67; Koolrapen 1.101.50; U:en 2.303.10; Aardappe len 3.304; idem Drielingen 2, per 100 kg.; Perziken 0.701.40; Vijgen 0.90; Bloemkool 516; idem He soort 1.50 5; Roodekool 3-107.10; Wittekool 4.70; Groene Savoyekool 25,90; Gele id. 5,50 Meloenen 314; Witte Komkommers 0.701.30; Augurken 0.010.14; Krop sla 2.803.90, per 1C0 stuks; Kroten 2.705.90; Wortelen 1.503.10; Ram menas 2.60; Prei 4, per 100 bos. Goes, 11 Sept. Op de veemarkt wa ren aangevoerd 10 biggen. Eierenverkoop V.P.Z aanvoer 9511 eieren f 2.70, per 100. Gewone markt: fabrieksboter 8714; boerenboter 77 14winkelprijs 8714 eieren f 2.50; winkelprijs f 3.50; poelje- eieren f 1. K a p e 11 e, 10 Sept. Veilingsvereeni ging Kapelle-Biezelinge en Omgeving. Groote Veiling. Zure kroetappels 1.501.70, per 100 kg. Kleine Veiling. Transp. de Cronsel 4 22; Manks Codlin 321; Jac. Lebel 26; Keswick 25; Ganzebout 24; Guldelingen 24; Sterappels 59; Princesse Nobel 57; Bismark 35; Hondsmuil 25; Reinette d'Automne 1 3; Bloemzoet 5—7; Tuinzoet 67; Zo- merprinses 34; Bouwmanreinetten 2 4; Calville 5S Cox Orange Pippin 4 12; Grofzuur 34; Excelsior 8-12; Lanes Prince Albert 35; Bramley Seedling 24; Z'geunerinnen 614; Signe Tel- lish 49; Beutré Wi.heimina 35; idem Clairgeau 34: idem de Merode 311; idem Hardy 417; idem v- d. Ham 5 8; idem Lebrun 412; idem d'Amantis 416; idem Ballet 35; Clapp's Favo rites 515; Triumph de Vienne 621; Seigneur d'Esperen 310; William Duch. 211; Bon Chrétien William 6 12; Bonne Louise 733; Soldat Labou- reur 36; Scharlakenperen 36; Kalle- boutsperen 13; Pondsperen 36; Marguérite Marillat 59; Vijgeperen 3 6; Peren z. dr, 25; Maagdepeer 2 8; Dubb Bergamotten 36; Duifjesperen 26; Souv. du Congres 59; Sijsjespe ren 37; Diamantperen 13; Duran- deau 35; Deux Soeurs 47; Doyenne du Commice 17; Mad. Treve 5; Herzogin Else 47; Groentjesperen 23; Konin- ginneperen 37; Schellebellen 5; Presi dent Roosevelt 47; Karbonkelperen 48; Callebas Carafon 47; Conseille de la Cour 23; Spaansphe Wijnpeer 4 10; Reine Victoria 718; Jefferson 11 30; Abrikoospruimen 725; Kwetsen 57; Septemberpruimen 1323; Mo- narchpruimen 1619; Giantoruimen 10

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 3