KERKNIEUWS. GEMENGD NIEUWS. SPORT. AFLOOP VERK00PINGEN. RUITENLAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. OOSTENRIJK. RUSLAND. CANADA. drag van plm, 450 ontvangen worden. Deze belasting is vrij hoog, doch be draagt slechts de rente van de te ma ken kosten. De perceelen, tevens gren zende aan de Biezelingsche straat, zul len met slechts 5 pet. belast worden om billijkheidsredenen. De hr. F r a a n j e verklaarde zich met deze oplossing te kunnen vereenigen. De v o o r z. wees op de verbetering, die verkregen zal worden. De hr. De Jonge vroeg, of het geen bezuiniging zou brengen, de trottoirs van gehard grint te maken. De voorz. merkte op, dat bestrating meer afdoende en duurzamer is. De verordening werd hierna z.h.s. vastgesteld, waarbij ingetrokken werd het Raadsbesluit, om een schenking te aanvaarden van f 500, waartegenover de gemeente zich zou verplichten, de be treffende straten in orde te maken. De bestratingswerken zulten zooveel moge- lijk door ingezetenen uitgevoerd worden. De Raad keurde eveneens goed, dat B. en W-, na goedkeuring der verorde ning door Ged. Staten, overgaan tot het maken van teekening en bestek en aan besteding der desbetreffende werken. Conversie geldleeningen. De Voorz, vroeg namens B. en W. machtiging om tot conversie van eenige geldleeningen over te gaan. Deze wer den gesloten bij de Bank van Ned. Ge meenten tegen een rente van 434, 4 en 4pet. Een bedrag van f 35,450 kan omgezet worden tegen een leening van 4 pet. bij het B. A., dat hiervoor gelden beschikbaar krijgt. De Raad verleende machtiging. De Voorz. deelde mede, dat begin Sept. weer een fruittentoonstelling ge houden zal worden. B. en W. stelden voor, de deelnemers officieel te ont vangen. Aldus werd besloten. De Wegen, De V o o rz. deelde mede, dat de kos ten van het teren van den Wemelding- schen weg ongeveer f 900 zouden be dragen. Het verdere onderhoud zal ech ter veel goedkooper zijn. Anderzijds be twijfelden B. en W. echter, of een breedte van 3 m voldoende zal zijn, en dan is f 900 te weinig. B. en W. wilden nu op de begrooting een post zetten voor het geleidelijk teren van alle we gen, waartegenover dan de post ma cadam kon vervallen. Voorts zouden B. en W. een proef willen nemen, ter leng te van b.v. 100 m. De heer Wisse ried aan, dan dadelijk tot den beukenboom dat zal een drie honderd meter zijn te teren. Anders is dit wegdek niet meer goed te krij gen. De heer Van Liere gevoelde hier ook voor. En dan b.v. drie meter breed te. Wethouder Van der |H.ave wees op de kosten die gemaakt moeten wor den, het koopen van een teerketel b v. De hr £utdweg: Laten we dan dadelijk een teerketel koopen. Spr. be twijfelde echter, of de Wemeldingen- sche weg met teer goed is te krijgen. De hr De Jonge wees op het over schot van f 9000 van 1933. Er is op alles bezuinigd, ook op de wegen. En nu mag Kapelle van haar overschot slechts 'n klein deel gebruiken. De rest gaat eigenlijk naar de groote steden. Spr. was er daarom voor, om dadelijk het batig slot, zoover dat mag, te besteden, en de wegen te verbeteren. De voorz. antwoordde den hr. Zuid- weg nog, dat het teren, ook door de eischen die nu aan het materiaal gesteld worden, de laatste jaren veel verbeterd en degelijker geworden is. De hr. D e Jonge had gehoord, dat de gemeente steeds Belgische macadam gebruikt, die niet de beste moet zijn- De voorz. merkte op, dat dit een gevolg is van de eischen, die aan het macadam gesteld moeten worden, In- tusschen is ze wat zachter dan b.v. de Duitsche. Weth. Van der Have stelde voor, een teerketel aan te koopen en dade lijk een proef te nemen. De hr. F r a a n j e bleef er voor, eerst de wegen in de kom der gemeente te verbeteren. Dit achtte spr. hij noem de o.a. de Abdijstraat nog meer nood zakelijk. De voorz, wees er op, dat dit bij de begrooting voor '35 inbegrepen is. De hr. Fraanje wilde dit besluit dan tegelijkertijd nemen. Desnoods er een kleine geldleening voor sluiten. Wie zegt, dat men er volgend jaar toestem ming voor krijgt?! De voorz. meende, dat de begroo ting toch wel sluitend is te krijgen en B. en W. voor de werken, door de hr. Fraanje bedoeld, wel toestemming zul len krijgen. Hij durfde dit wel toe te zeg- gen._ Hierna werd volgens voorstel van wethouder Van der Have besloten. De voorz. deelde mede, dat bete geling van het spoorpaadje op pl.m. f 600 zou komen. Spr. meende evenwel, waar nu in beginsel tot teren besloten is, dat ook dit paadje wel zoo behandeld kan worden. Rondvraag. De hr. Van Liere vroeg, of in de Vroonlandsche straat, b.v. in de bocht, tegen den winter geen lantaarn ge plaatst kan worden. De voorz, zegde onderzoek toe. De hr. Wisse had gezien, dat langs enkele rijkswegen tegelpaden gelegd zijn Spr. vroeg, of zulks voor Kapelle ook niet gevraagd kan worden. De voorz. zegde bespreking met den hoofdingenieur toe. SLUIS. De opbrengst collecte Valken- heide (gesticht voor verwaarloosde en misdeelde kinderen) bracht op de som van 17. Het Provinciaal Kerkbestuur van Zeeland heeft op zijn verzoek aan ds. J, H. van 't Hoff te S t. Laurens, na 50- jarigen diensttijd eervol emeritaat ver leend met ingang van 1 October a.s. Oud-Geref. Gem. W. H. Blaak, leerend ouderling is be roepen te St. Philipsland. DE DUITSCHE RIJKSKERK. ,.Een Godtergende eed". Ds. X- M. Boeijenga, geref. predikant te Haarlem, noemt in zijn kerkblad den eed, dien de Duitsche Rijkskerk tegen woordig van haar predikanten vordert, een „Godtergenden eed". „De duim schroeven", zegt hij, „worden steeds meer aangedraaid. Hoor ze maar wel lustig knarsen in den nieuwen eed, dien voortaan alle geestelijken zullen moeten afleggen „Ik zweer voor God als prediker van het Heilige Woord in mijn tegenwoor dige en in elke andere geestelijke be diening getrouw en gehoorzaam te zijn aan den leider van de Duitsche natie en staat, Adolf Hitler, zooals een dienaar der Evangelische kerk betaamt, en mij te zullen wijden aan de Duitsche natie met alle kracht en opoffering die een Duitsch evangelist betaamt". De schrijver acht dat hier onbeschaamd nog wel op het heel bijzondere ter rein van Gods genadeheerschappij in Zijn kerk Adolf Hitler naast, boven, in plaats van God wordt gesteld. „Hier wordt Christus met ruwe hand uit Zijn eigen huis gezet en dat huis geestelijk verwoest. Op andere wijze is dit doen niets minder schuldig, ja in wezen niet veel anders dan de finale uitroeiing der kerk dooi; de Bolsjewieken in Rusland- Want ook dit komt neer op opheffing van de kerk". De schrijver hoopt, dat de echte belij ders van Christus, instede van neder te vallen „voor het gouden beeld van den modernen Nebukadnezar", een ahil- woord zullen geven gelijk aan dat, uit de bekende geschiedenis der drie vrienden van Daniël: „U zij bekend, o koning, dat wij uw goden niet zullen eeren, noch het gouden beeld, dat gij hebt opgericht, aanbid den".(Daniël 3 vs. 1618). (Hbl.) AUTOBUS OP ONBEWAAKTEN OVERWEG DOOR TREIN GEGREPEN Twee dooden; 11 gewonden. Woensdagmiddag heeft de trein, wel ke om dien tijd van E m m e n naar Zwartsluis vertrekt, op den on- bewaakten overweg van den Dordtsche- straatweg op ongeveer 10 mniuten af stand van Emmen een autobus mét werklieden uit de werkverschaffing, komende van de ontginningswerken In het Sleenerzand, gegrepen en geheel vernield. In de bus zaten 18 werklieden uit Emmen, Nieuw Dordrecht en Klaziena- veen alsmede de bestuurder de garage houder J. Keen uit Nieuw Amsterdam en diens tienjarig dochtertje. De bus werd in de flank gegrepen, draaide een slag om en werd vervol gens over de geheele lengte in tweeën gereten. De inzittenden werden voor een groot deel zwaar gewond in de berm- sloot geworpen. Omwonenden, die on middellijk toeschoten, troffen de slacht offers over een afstand van 50 m ver spreid langs de spoorbaan. Slechts twee van hen waren in staat te loopen. Politie en eenige doktoren waren spoedig ter plaatse alsmede acht ver pleegsters uit de omgeving. De gehuwdp arbeider H. Funke overleed spoedig; de man was uit Barger Oostveen, hij was vader van 11 kinderen. Verder is over leden G. Nijenhuis uit Barger Oostveen, gehuwd, vader van eenige kinderen. Zwaar gewond waren de arbeiders J. Schoonewille, G. Heinen, A. Schoone wille, A. Arends, R. Heynen, J. Nijen huis, K. Pol, J. Jeuring, K. Sterken, de chauffeur Keen en zijn dochtertje. Eeni- gen van de gewonden konden na ter plaatse verbonden te zijn, naar huis worden vervoerd. Nog levensgevaar bestond voor de ar beiders J. Schoonewille, Jeuring, Arends en Pol, die zeer ernstige inwendige kwetsuren en schedelbreuken hebben bekomen. Vermoedelijk zal de chauffeur Keen, die tevens een schedelbreuk bekwam, een of beide beenen moeten missen. Het terrein van de ramp bood een verschrikkelijk beeld. Tragisch was het toen eenigen tijd na het ongeluk de fami lieleden der arbeiders ter plaatse kwa men en daar hoorden, wie er waren overleden en voor wier dood moest wor den gevreesd. Omtrent de oorzaak kan uiteraard weinig worden medegedeeld, aangezien de busbestuurder nog niet kon worden gehoord. Voor zoover bekend is, heeft geen der inzittenden de nadering van den trein bemerkt. De bus met arbei ders passeert gewoonlijk dezen overweg veel later, doch voor twee ploegen wa ren juist deze week de werkuren zoo danig gewijzigd, dat zij vroeger terug kwamen en waarschijnlijk heeft de be stuurder, die iederen dag deze arbei ders vervoert, niet aan de mogelijkheid van den naderenden trein gedacht. Het parket uit Assen heeft ter plaat se een onderzoek ingesteld. Naar de N. R. Crt. verneemt waren de arbeiders !n den bus tegen ongevallen verzekerd doordat het gemeentebestuur van Em men dezen eisch gesteld heeft aan alle buseigenaren, die werkverschaffingsar beiders vervoeren. Bovendien vallen de getroffenen on der de bepalingen van de ongevallenwet daar zij tijdens het voorval van hun werk huiswaarts keerden. DE VERNIELZUCHT DER JEUGD. De N.R.C. schrijft: Zooals men weet, is" er indertijd, op een gelukkig initiatief van B. en W. van Rotterdam aan de bruggen over den nieuwen in den Blijdorppolder gegraven Statensingel, beeldhouwwerk aange bracht van Rotterdamsche beeldhou wers. ,Men deed de beelden destijds plaat sen, in de verwachting dat de Rotter damsche jeugd wel zooveel eerbied voor cultureele zaken zou hebben, dat ver nieling er van buitengesloten zou zijn. De verwachting blijkt te optimistisch te zijn geweest; de droevige werkelijkheid is, dat verschillende der plastieken thans, na nog slechts korten tijd geplaatst te zijn, op een afschuwelijke wijze zijn gehavend. Indertijd, toen het Peter Pan-beeld in het Londensche Hydepark beschadigd werd, geschiedde dit als een welis waar droevige demonstratie, doch hier, bij de bruggen over den Statensin gel heeft men te maken met een doel- looze en stompzinnige vernieling, die in alle opzichte droevig is. De vandalen zijn met harde voorwerpen en steenen te werk gegaan. Het ergste is misschien nog wel te zien, hoeveel moeite men ge had moet hebben om de beelden te ver nielen. Zij zijn namelijk opgesteld aan den onderrand van den brugboog; om daarbij te kunnen komen, moet men zich of zeer ver over de brugleuning buigen, of ter zijde van de brug door een gras perk loopen, om van de waterzijde de beelden te kunnen bestoken. De vernie lingen zijn uitgevoerd door kinderen, die allen al naar school gaan of er reeds af zijn. Het ergste heeft het werk van den beeldhouwer Bolle, aan de brug die aan het rioolpompstation Blijdorp ligt, te lij den gehad. Van de alleraardigste en uiterst fijne plastiek Charley Chaplin is het hoofd geheel vernield, terwijl ook het geestige werk Ford, aan de andere zijde van de brug, in het gelaat deerlijk gehavend is. De andere plastieken, die massiever van opzet zijn en die minder uitsteken de gedeelten hebben, zijn er beter afge komen, doch ook hier zijn tal van spo ren van de vernielzucht *aer jeugd op te ontdekken. Men schijnt de vernielingen vrij onbe lemmerd te hebben kunnen verrichten; het verkeer bij deze bruggen is, vooral des avonds, slechts gering en de dichts- bijzijnde huizen staan nog op een zooda- nigen afstand, dat eventueel geërgerde bewoners weinig of niets kunnen uit richten. DEVIEZEN-SMOKKELENDE „REIS- BUREAUX". Men schrijft uit Tilburg aan de N.R.C.In het Brabantsc'ne land groeiende reisbureaux, die tochten or- ganiseeren per autobus naar het buiten land als paddestoelen uit den grond. Hun aanbiedingen zijn spotgoedkoop. Om een voorbeeld te noemen: van Til burg over Roermond naar Aken _dwars door den Eifel naar Remagen, boottocht naar Bonn en bezoek aan Keulen en Dusseldorf; gedurende twee dagen alles vrij, eten, drinken, slapen voor 18 per persoon Daar gaat natuurlijk geld bij als wa ter. Geen nood want daar zijn de reis marken der passagiers, die ieder slechts de helft of een derde ontvangen van hetgeen hun volgens de deviezen-rege ling toekomt. De rest bewaart de on dernemer, om er na terugkomst bij in wisseling een zoet winstje aan te ver dienen. Niet de reis-onderneming dus, levert de noodige verdiensten op, maar eenvoudig de deviezen-smokkelarij. Meestal loopen de zaken goed af, maar toen Dinsdagavond een Tilburgsch reis bureau wederom van een tweedaagschen smokkeltocht aan de grens bij Roer mond terugkeerde, liep het mis. De ondernemer en zijn moeder had den den reizigers bij herhaling verze kerd, dat er „markennood" was en ze dus slechts enkele Duitsche geldstukken per persoon konden uitbetalen. Maar toen de douane-beambten een onder zoek aan den lijve instelden, kwamen er vele bankbiljetten voor den dag, en werden moeder en zoon „eingesperrt' en de auto van f 7000 in beslag geno men. De gedupeerde reizigers moesten uren in den nacht wachten, totdat een autobusje uit Roermond gerequireerd, hen tegen ruime betaling natuurlijk hen naar Midden-Brabant terugvoerde. DROEVIG. In de Pijlsweertstrasx te Utrecht heeft een kindje van 11 maanden bij h°t. spelen een pan koken de melk over zich heen gekregen. Ten gevolge van de daardoor opgeloopen brandwonden is het venlje Woensdag overleden. PER FIETS IN 24 UUR ROND HET IJSELMEER. Nadat bakker F. H. te Huizum bij Leeuwarden, Zaterdag morgen eerst nog zijn arbeid in de bak kerij had volbracht, stapte hij des mid dags om 5 uur op zijn fiets voor het maken van een tocht om het IJselmeer. onderweg liet hij zijn boekje afstempe len. Om 7 uur den volgenden morgen was hij in Amsterdam en liet hij zich den weg wijzen dóór deze stad. Om half twee had hij den afsluitdijk te pakken en even voor vijf uur werd zijn boekje te Huizum afgestempeld, zoodat hij bin nen 24 uur om het IJselmeer peddelde. Voetbal. De dezer dagen gespeelde wedstrijd tusschen een Slagers-elftal en het Den Boer-Midd. Crt. elftal werd door het Slagerselftal met 41 gewonnen. Notaris Blaupot ten Cate heeft Woensdag in „Dorpszicht" 'te Oost- Souburg publiek verkocht: 78 a 80 ca of 2 gem 234 r moesgrond aldaar, aan den Zaaihoekweg; kooper G. v. d. Putte, Vlissingen qq voor f 1810. 84 a 50 ca of 2 gem 46 r moes- en bouwland aldaar, aan den Donkeren weg; kooper dezelfde voor f 1710. EEN DRAMA IN DE HIMALAYA. Drie leden van een Duitsche expeditie en zes dragers in een sneeuwstorm omgekomen. Sinds lange jaren worden er pogingen aangewend de hoogste toppen der Hi malaya, het geweldige hooggebergte in Centraal-Azië te bestijgen. Tot dusver gemeenlijk met als resultaat: een zeker aantal dooden. Momenteel is een Duit sche expeditie weer eens aan het hache lijke karwei bezig. Of ze zal slagen, valt niet te zeggen, doch in elk geval zijn er al weer slachtoffers gevallen. Een week of wat geleden kwamen er drie leden, Merkl, Wieland en Welzenbach en een aantal inlandsche dragers om het leven. Men heeft thans te Berlijn een rapport omtrent dit drama ontvangen. Wij ontleenen er het volgende aan: Tot 6 Juli werd de aanval op den top van de Nanga Parbat volgens plan uitgevoerd. Ten gevolge van de inspan ningen was reeds op de voorafgaande dagen een groot aantal dragers onbe kwaam geworden en naar de lagere kampen teruggekeerd. Hierdoor konden de vijf bergbeklimmers Aschenbrenner, Merkl, Schneider, Welzenbach en Wie- land slechts met elf dragers naar de hoogste kampen vertrekken. Op 7600 m hoogte werd het achtste kamp opgeslagen. Het weer was op groote hoogte tot dusver betrekkelijk goed geweest. De topgroep stak ver boven de wolken uit. Slechts in den na middag geraakte zij omneveld. Op de zen zesden Juli stak de Nanga Parbat als een eiland boven de geweldige wol kenzee uit die niet hooger kwam dan 6800 meter. De bergbeklimmers waren vol goeden moed en vertrouwden, den volgenden dag den top te zullen berei ken. Het noodlot beschikte echter an ders. Er begon een treurspel dat in de geschiedenis van de exploratie van de Himalaya en in de heele geschiedenis van het Alpinisme zonder weerga is. In dezen nacht stak een heftige storm op. De stofsneeuw lag tenslotte centimeters dik op de dekens, hoe goed de tenten ook afgesloten waren, 's Morgens hing er een dichte nevel, het sneeuwde en de storm raasde onweerhoudbaar over het hooge gebied. Men kon in de open lucht nauwelijks adem halen. De storm was zoo krachtig, dat de kooktoeste - len niet brandden. Het was haast niet mogelijk eten te bereiden. De tweede nacht was nog erger dan de eerste. We der werd hij slapeloos doorgebracht. De storm werd tenslotte een orkaan. Nog bood men weerstand aan de ontketende elementen, maar de droom van zege praal was teneinde. Het was thans zaak het leven te redden. Op den morgen van den 8sten Juli werd tot den terugtocht besloten. Aschenbrenner en Schneider braken met drie dragers op om in de diepe sneeuw sporen te zoeken. Merkl, Wel zenbach en Wieland volgden met acht dragers waarvan een kort na het ver laten van het kamp stierf. Waarschijn lijk ten gevolge van het daardoor ont stane oponthoud en van de eigen uitput ting kwam deze groep nauwelijks voor waarts en was gedwongen nog voor het bereiken van kamp no. VII een tusschen kamp op te richten, waar weer een dra ger stierf. Bij onverrninderden storm moest de nacht zonder tenten worden doorgebracht. Zware bevriezingsgeval- len waren daarvan het gevolg. Den vol genden dag, den 9den Juli, stierf Wie land onderweg, Merkl en Welzenbach bereikten kamp VII (7100 meter), waar een tent stond. Vier dragers gingen verder, maar slechts drie van hen kwa men later met een overlevende van de groep drager van Aschenbrenner en Schneider in kamp IV. Welzenbach stierf in kamp VII. Den volgenden na middag sleepte Merkl, die sinds dagen niet gegeten had, zich met bovenmen- schelijke inspanning in gezelschap van de dragers Angt Sering en Gay-Lay naar kamp VI (6900 meter), dat in de sneeuw begraven was. Daarom moesten zij hun toevlucht nemen in een door hen zélf gegraven sneeuwhol. Den volgen den dag ging men met bevroren ledema ten op weg naar kamp IV, de drager Gay-Lay bleef bij Merkl om met hem te sterven. De inlandsche dragers hadden de zaak van de Duitschers tot hun eige ne gemaakt en er volkomen trouw hun leven voor op het spel gezet. Zes doo den heeft de Nanga Parbat van hen ge- ëischt. Wat de overlevenden ook tot redding van hun makkers mef inspan ning van alle krachten ondernomen hebben, het was vergeefsch. Niet vcr- geefsch was echter het heldhaftige strij den en sterven van bergbeklimmers en dragers; de geest die alle mannen be zielde zal voortleven en tot nieuwe da den oproepen. De poging tot zelfmoord van dr. Rin- telen, Het Oostenrijksche propagan- daministerie deelt het volgende mede: Naar men weet heeft dr. Rintelen (de ex-gezant te Rome, die betrokken was bij de mislukte nazi-putsch), in den middag van 25 Juli opdracht gekregen zich in de lokaliteiten van het ministe rie van landsverdediging ter beschik king te houden. Op 26 Juli verschenen twee rechercheurs, die opdracht had den dr. Rintelen voor een verhoor door de staatspolitie te komen halen. De 2 rechercheurs werden ontvangen door 'n hoofd-officier. Toen zij hun boodschap hadden overgebracht, verliet de officier de kamer. De rechercheurs bleven bij de deur naar het volgende vertrek, die gesloten was. Na ongeveer twee minu ten hoorden zij uit die kamer een schot. Zij gingen dadelijk naar binnen en von den dr. Rintelen op een stoel voor een schrijftafel zitten. Hij was gewond aan zijn linkerborst, Op de tafel lag een revolver, waarmee dr. Rintelen getracht had de hand aan zichzelf te slaan. Rin telen was volkomen bij bewustzijn. Een der rechercheurs riep: „Mijnheer de minister, wat doet U nu?", waarop dr. Rintelen antwoordde: „Omdat men mij zoo behandelt." Hij stelde daarop de rechercheurs twee zijdjes papier ter hand die een afscheidsbrief aan zijn fa milie inhielden. DE GEPEOE-OOGST. Een Parijsche uitgeversfirma publi ceert een boek Over de geschiedenis der Gepeoe, dat handelt over den oor sprong der bolsjewistische revolutie en de actie der geheime staatspolitie. De „Matiri" geeft uit dit werk de volgen de statistiek weer, welke, naar het blad opmerkt, lelken commentaar overbodig lïicicikt* Van 1917 tot 1923 werden ter dood gebracht: 25 bisschoppen, 1215 geeste lijken, 6575 onderwijzers en leeraren» 800 artsen, 54,850 officieren, 260,000 sol daten, 10,500 politiebeambten, 48,000 gendarmen, 19,850 ambtenaren, 344,250 intellectueelen, 815,000 boeren en 192,000 arbeiders. Vijf jaar in sneeuw en ijs. Naar uit Moskou wordt gemeld, is de Russische ijsbreker „Krassin" er thans in geslaagd bij het Wrangel-eiland in de Noordelijke IJszee voor anker te gaan en de sedert 5 jaar aldaar geïsoleerde manschappen aan boord te nemen. Deze mannen voor 't grootste gedeelte Sovjet-Russische onderzoekers en wetenschappelijke as sistenten waren indertijd voor 2 jaar naar het eiland getrokken. Daar het de na dien termijn uitgezonden hulp-expe ditie niet was gelukt over 't ijs naar 't eiland te komen moest de expeditie noodgedwongen 5 jaar op 't eiland door brengen. Door 't opraken van de batte rijen voor de draadlooze ontvangst installaties waren zij geheel van de bui tenwereld afgesneden. Zij hebben zeer veel te lijden gehad tengevolge van ge brek aan levensmiddelen. De „Krassin" zou vandaag met de geredden zee kiezen. WRAAK, Een lid van de onderwereld te Mon treal (Canada) is gisteren door twee an dere gangsters neergeschoten. De ver moorde was kort geleden opgetreden als kroongetuige tegen de leden van een bende smokkelaars van verdoovende middelen De daders wisten te ontko men. a (Reeds in een deel der vorige oplaag opgenomen geweest) 4 Elec. Drukkerij G. W. den Boer, Mburg I

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 6