KORT ZEEUWSCN NIEUWS. LANDBOUW. GEMENGD NIEUWS. ONDERWIJS. HANDEL EN NIJVERHEID. VERKEERSWEZEN P. T. T. BUITENLAND. BEVOLKING. MARKTRERICHTEN. BELGIE. DUITSCHLAND. ENGELAND OOSTENRIJK. SPANJE. VER. STATEN. CHINA. CRISIS-PUBLICATIEN. hun door dn rijkswaterstaat opgelegde voorwaarden, het beheer en onderhoud van de voetpaden over te nemen. BRESKENS. De Visscherij-Vereeniging „Ons Belang" alhier heeft zich met het volgende request tot den Gemeenteraac gewend: Ondergeteekenden, alien visschers, en lid van de visscherij-vereeniging „Ons Belang" te Breskens verzoeken Uwen Raad beleefd; gezien de prijzen, die op de vischmijnen in Nederland en België betaald worden, tegenover de lage prijzen die hier in de vrije verkoop betaald wor den, ook te Breskens een vischmijn te stichten, waarover alle alhier aange voerde garnalen en visch moeten gemijnd worden. De slechte uilkomsten van de visscherij zijn oorzaak dat ook wij de prijzen dienen te maken, die op andere plaatsen be taald worden, om ons bedrijf in stand te houden. De Arrondissements-Rechtbank te Middelburg heeft benoemd tot des kundigen voor eene schatting van de pachtwaarde van gronden gelegen in den Calamiteuzen Anna Frisopolder en in 't Calamiteuze Waterschap Walzoorden respectievelijk de heeren C. Koert fe Wolphaar tsdijk en A. F. J. Aernoudts te Sluis. Het aantal gevallen van besmette lijke ziekten bedroeg in de week van 5 tot en met 11 Augustus in Zeeland vier gevallen van Roodvonk, n.l. één in ieder der gemeenten Colijnsplaat, Hulst, Krui- ningen en Wissekerke; één geval van Meningitus cerebospinalis epidemica te Goes, één geval van encephalitis lethar- gica te Zierikzee en één geval van de z;ekte van Weil te Sas van Gent. Hengstenkeuringen. De minister van economische zaken maakt in de St. Crt. bekend, dat de ge wone keuringen van tot dekking bestem de hengsten, dit jaar zullen plaats heb ben te Zierikzee Dinsdag 23 Octo ber, te 15 uur; te Kattend ij ke Woensdag 24 October te 9 uur, te A x e Donderdag 25 October te 9 uur en te Oostburg Vrijdag 26 October te 8 uur, MEEVALLERS. De groote fruitverkooping op het hout, welke Dinsdag te Eist (Betuwe) voor die om geving heeft plaats gehad, trok ongekende belangstelling uit alle deelen der provincie en elders. Voor het appelengewas werden voor deze tijden prijzen besteed, die ver bo ven ieders verwachtingen uitgaan; voor al goudreinetten, waarvan een tamelijk goed gewas wordt aangetroffen, waren zeer gezocht en werden verrassend duur betaald. Men schatte, dat goud reinetten door elkaar ongeveer 10 a 12 per h.l. aan den boom hebben ge daan, een exorbitant hoogen prijs. De duurste boomgaard ging voor 3770. Bongerden, die om en nabij de 10Ö0 en zelfs ver daarboven besomden wa ren schering en inslag. KRANIGE JONGE DAME. Een 15-jarig meisje, Greetje den Ouden, uit Naarden, is er in geslaagd, een 42-jarige dame uit Breda, die zich op de Loos- drechtsche plassen in gevaar bevond, op kranige wijze te redden. De dame was gewoon, in binnenwater te zwemmen, en tegen den stroom van de Loosdrecht- sche plassen bleek zij niet opgewassen. Het jonge meisje bevond zich op den springtoren van een der zweminrichtin gen, toen zij bemerkte, dat de dame niet meer bij machte was verder te zwem men. De 15-jarige sprong onverwijld te water en riep de dame toe, dat zij op den rug moest gaan zwemmen, doch de zwemster was reeds te uitgeput, om de zen raad te kunnen opvolgen. Het jonge meisje heeft haar toen geholpen, en zoo gelukte het, de dame in de ge- wenschte houding te krijgen. Terwijl 't jonge meisje met één hand de zwemster vasthield, wist zij met de andere hand op te zwemmen en den springtoren te bereiken. Met een roeiboot werd de uit geputte zwemster toen naar de badin richting gebracht. BIJ HET ZWEMMEN VERDRON KEN. Woensdagmiddag is de 18-jari- ge de H. uit Oss bij het zwemmen in de Maas onder de gemeente Oyen verdron ken. Zijn vrienden waren nietUbij mach te hem te redden. „DE OOIEVAARS ZIJN GEVLOGEN." Dinsdagavond brachten twee beruch te lieden uit Oss, zekere H. en de B. een bezoek aan de kermis te Megen. Zij gingen zich zoodanig aan sterken drank te buiten, dat de gemeente-veldwachter het raadzaam achtte beiden op te slui ten in het gemeentelijke arrestantenlo kaal, dat zich bevindt in een ouden bouwvalligen toren, de zg. gevangen poort. Zij schijnen spoedig, nadat z$ hun roes uitgeslapen hadden, te hebben be merkt dat hun cel alles behalve van hechte constructie was. Zij zagen kans een deel van den vloer op te breken en door de ontstane opening te vluchten Toen de veldwachter den volgenden morgen ter plaatse kwam vond hij tot zijn niet geringe verbazing de vogels gevlogen. De deur droeg tot opschrift „De ooievaars zijn gevlogen!" Zij heb ben waarschijnlijk gedoeld op het feit dat op den ouden toren een ooievaars- paar nestelt. VROUW BLIJFT DOOD VAN DEN SCHRIK. Gistermiddag is in de Smaï- straat te Helmond door onbekende oorzaak brand uitgebroken in een groo te schuur van den heer J. Sleegers. De schuur stond na korten tijd in volle vlam zoodat aan blussing niet te denken viel De geheele inhoud, welke niet verzekerd was, werd een prooi der vlammen. De schuur werd door de firma Verhagen, technici, als opslagplaats gebruikt Eenige karren die voor de schuur ston den, liepen waterschade op. De brand weer, die met groot materiaal ter plaat se was, voorkwam uitbreiding. Na den brand werd de schuur geheel omver ge haald. De 70-jarige vrouw Th. Vogels, die in een der naast gelegen huizen woont, lag in bed toen de brand uitbrak. Ten ge volge van het geknetter van het vuur werd zij wakker. Verschrikt holde zij naar buiten; zij werd onwel en overleed eenige oogenblikken later. DE „VRIENDELIJKE" AUTOMOBI LIST. Een inwoner van Rotterdam heeft aan de politie te Schiedam een avontuur verteld, dat aan zijn vrouw de zer dagen zou zijn overkomen toen zij wandelde op den Mathenesserdijk. Naar de waarheid daarvan wordt thans een onderzoek ingesteld aldus het Hdbl. De vrouw dan wandelde op den weg, die leidt van Schiedam naar Rotterdam, toen haar een auto achteropreed. De vriendelijke bestuurder noodigde haar uit de dame voor haar woning af te zet ten. De dame ging op het aanbod in. De auto snorde voort naar Rotterdam door Rotterdam.... het Westland in. Dat was tegen de afspraak. Het bleek, toen men buiten de stad was, dat de automobilist dan ook wei nig .eerbare bedoelingen had. Een toe val kwam de misleide vrouw te hulp. Even voor Maasland sprong een band van de auto. De bestuurder moest dus stoppen. Een landbouwer, die in de buurt woonde, had den knal gehoord en kwam zijn hulp aan bieden. Toen de automobilist hem zag aankomen, dreig de hij de vrouw in het water te zullen gooien als ze haar mond niet hield. Niet temin waagde de vrouw het er van door tc gaan. Zij vluchtte naar Maasland, waar zij een bus naar Vlaardingen kon pakken. Met een tweede bus bereikte zij vandaar via Schiedam haar woon plaats. Tot zoover de mededeelingen van den echtgenoot, die twee autobuskaartjes deponeerde. Men zoekt thans den auto mobilist. TIENDUIZEND EIEREN GEKNEUSD - Aan de Oosterkade te Rotterdam is een met eieren beladen vrachtauto te gen een paal van de tram gereden waar door de paal afknapte en 10.000 eieren in „kneusjes" veranderden. Een voet ganger, die een duw van de vracht auto kreeg deelde in de algemeene kneuzerij met een buil op het achter hoofd. DE VERMISTE „HENGELAARS" TERECHT. De drie vermiste Amster dammers, die in den nacht van Zaterdag op Zondag hun woningen in de Jordaan hadden verlaten, naar zij zeiden om te gaan hengelen en die sindsdien door hun huisgenooten als vermist bij de politie waren opgegevenen, zijn terecht. De po litie te Amsterdam meende reeds alle reden te hebben om sterk te betwijfe len, dat hun een ongeluk was overko men. Inderdaad bevinden zij zich licha melijk in blak enden welstand, maar op het politiebureau te Arnhem, waar zij opgesloten zijn in afwachting van hun ter beschikkingstelling van de justitie. Voor de Amsterdamsche politie is geen van de drie mannen een onbeken de, Zij vermoedde dan ook sterk, dat zij erop uitgetrokken waren, om op iets an ders dan op visschen te hengelen en dat zij hierbij tegen de lamp waren geloo- pen. Dit vermoeden is juist gebleken. Te Arnhem zijn zij op heeterdaad be trapt bij een poging tot diefstal in een winkel door toepassing van den beken den wisseltruc. Het is mogelijk dat zij 't eerst met meer succes, te Utrecht heb ben geprobeerd, waar een winkelier de zer <^agen op dezelfde wijze, vermoede lijk door dezelfde personen, voor 25 bestolen is, f JONGETJE OVERREDEN EN GE DOOD, Hedenmorgen is het 5-jarig zoontje van den heer van der H. uit Koudekerk, op den rijksstraatweg onder Hazerswoude, door een uit de richting Leiden komende auto aangereden en op slag gedood. DOOR EEN DRIJFRIEM GEGREPEN EN GEDOOD. Op tot nog toe onver klaarbare wijze is Dinsdagmiddag in de chemische fabriek Ockinga te Enschede de 48-jarige gehuwde arbeider J. PI. S,, vader van twee kinderen, toen hij alleen in een afdeeling werkzaam was, door een drijfriem gegrepen en gedood. Te Rotterdam slaagde voor de hoofdakte 1, o, de heer E. V. M. Bleyen- bergh te St. Jansteen. Faillissementen. Het vonnis der rechtbank te Middel burg van 1 Augustus, waarbij C. T, Pols, rustend-bakker, wonende te E l- 1 e m e e t is failliet verklaard, is na ge daan verzet vernietigd. Aangewezen als hulptelefoniste bij den interlocalen dienst te Amsterdam (telefoonkantoor) met ingang van 1 Sep tember a.s. mej. W. M. Vermeulen, thans locale kracht bij den interlocalen tele foondienst aan het Post-, Telegraaf- en Telefoonkantoor te Goes. Vliegtuig neergestort. Een Belgisch militair vliegtuig, dat aan een vliegde- monstratie zou deelnemen, is gisteren na bij Brussel, door tot nu toe onbekende oorzaak, neergestort. De twee inzitten den werden gedood. Moordenaar ter dood gebracht- Gis terochtend om 6 uur is op de binnen plaats van de gevangenis te PasSau de 49-jarige Wilhelm Draxler uit Tann in Neder-Beieren met de valbijl terechtge steld. De rechtbank te Passau had hem op 7 Maart ter dood veroordeeld, omdat hij op 18 Juli 1933 zijn vroegeren patroon, den 61-jarigen Meiereder, een brouwer met wien hij in een proces gewikkeld was, in bed had overvallen en door mes steken gedood. Vader geeft opdracht tot moord op zijn zoon, Te Keulen is een hooggeplaatst staatsambtenaar gearresteerd, die, twee mannen had omgekocht, ten einde zijn zoon om het leven fe brengen. Op deze wijze wilde hij zich in het bezit steken van het bedrag der levensverzekering, die voor 20.000 mark gesloten was. Het plan lekte echter uit en thans zit de boos- aard:ge man achter de tralies. Communisten veroordeeld. De volksrechtbank heeft mevrouw Frida Franz, gewezen lid van den Silezischen Landdag en de oud-Rijksdagleden Ge- org Schumann en Carl Elgas, allen uit Breslau, wegens gemeenschappelijke voorbereiding van hoogverraad elk ver oordeeld tot drie jaar gevangenisstraf met aftrek van een jaar preventieve hechtenis. De beklaagden hadden nog, nadat Hitier aan de macht was gekomen, tot Juli van verleden jaar toe pogingen gedaan om de communistische organi satie in Silezië te vernieuwen. Den 7en Juli 1933 zijn zij bij een bijeenkomst in een koffiehuis te Breslau gearresteerd. Tijger door inlander met bijl gedood. Een inlandsch houthakker werd in een oosch nabij Ranchi in Bihar (Br. Indië) verrast door een tijger, die in de omge ving bekend stond als man-eater. De man had slechts zijn houthakkersbijl bij zich en wachtte den aanval van den tij ger niet af, doch wierp zich op het dier en raakte het met de bijl boven op den kop. Dit was waarschijnlijk echter teveel voor hem, want de man bezwijmde en kwam pas geruimen tijd later bij. Hij lag naast den tijger, die door den eenen slag met de bijl gedood was. Von Papen gearriveerd. De nieuwe Duitsche gezant te Weenen, Von Papen, is, komende van Berchtesgarden per vliegtuig Woensdagmiddag op het vlieg veld Aspern nabij Weenen gearriveerd. Hij begaf zich onmiddellijk naar het Duitsche gezantschapsgebouw, waar hij zijn intrek zal nemen, Een nieuwe „Lutine-affaire?" Een Spaansch ingenieur heeft me.de- deeling gedaan van plannen, om een goudschat te bergen, die zich aan boord heeft bevonden van 19 Spaansche sche pen, die in het begin van de 18e eeuw in de baai van Vigo zijn gezonken. De in genieur wil reusachtige duikerklokken over de wrakken laten zakken, en raamt de kosten van liet bergingswerk op 2 mil- lioen peseta's. „Vredesconferentie" Dezer dagen is een, door een groep studenten der Co- lumbia-universite.it gehouden vredescon ferentie in de aula der hoogeschool uit- geloopen op een bloedigen veldslag. Onder de, honderden studenten bevon den zich talrijke fascisten, die blijkbaar niets voor een vredelievende beslechting van de, geschillen voelden en handgemeen werden met hun communistische colle ga's. Talrijke vechtersbazen werden zwaar gewond de zaal uitgedragen. Met behulp van een straal van de waterlei ding slaagde de politie er tenslotte in, om de gemoederen te kalmeeren en de zaal te ontruimen. Zes, studenten zullen het bijwonen van deze „vredesconferentie" waarschijnlijk met den dood moeten bekoopen. Piraten-overval. Vogelrvij verklaar de piraten hebben een overval gepleegd op 't Mantsjoerijsche stoomschip „Ying kow" in de Soengari-rivier. Toen het schip, dat op weg was van Kirin naar Hsing, zich op verscheidene kilometers beneden Charbin bevond, overvielen de rivierpiraten de beman ning. De matrozen van het stoomschip boden hun aanvallers dapperen tegen stand, doch werden tenslotte overwel digd. Nadat de bandieten alle passagiers hadden uitgeschud en zich hadden mees ter gemaakt van het waardevolle ge deelte van de lading, vluchtten zij in een jonk. Zij namen nog dertig leden van de bemanning gevangen om hen als gij zelaars bij de onderhandelingen over een losprijs te gebruiken. Inmiddels is de „Yingkow" de haven van Charbin binnengeloopen. Onmiddel lijk nadat de kapitein van het stoom schip aan de autoriteiten rapport had uitgebracht over het gebeurde, dat weer eens duidelijk het gevaar heeft doen zien, waaraan de scheepvaart in Mants- joerije van de zijde van het piratendom blootstaat, heeft een kanonneerboot be vel ontvangen de roovers te achtervol gen. Viff bandieten terechtgesteld. Te Tientsien zijn vijf Chineesche bandieten, die ervan beschuldigd worden op 15 Juni j.l. den Amerikaanschen missionaris, dr. Ingram te hebt en vermoord, terechtge- teld, In de eerste helft van Augustus zijn in de gemeente MIDDELBURG Ingekomen: J. J. van der Meijden, motorherstel ler, van 's-Gravenhage, St, Pieterstraat F 35. M. H. J. Hawinkels, van Roer mond, K. Noordstraat L 107. G. Steu- tel, reiziger, van Koudekerke, Lange- viele K 229. P. M. Knieriem, bureel- amt., van Goes, Lange Burg B 19. J, J. Louwerse, commies R. v. A., van Vlissingen, Park de Griffioen R 258. A. M. Jacquet, van Zevenbergen, Bed- dewijkstraat K 137. G. M. C. v. d. Berge-v, d. Zwart, winkelierster, van Colijnsplaat, Vlasmarkt K 143. J. Gel dof, landarbeider, van St. Laurens, Schroeweg V 43. A. de Jager, van Koudekerke, Bellinkstraat G 162. J. Rooze, van St. Laurens, Seisweg R 118h. L. Klemjan, slager, van Spijkenisse, Veersche Singel S 42a. E. P. M. Mon- taan, van O, en W. Souburg, Seisplein Q 287. C. M. Mes, van Roosendaal en Nispen, Lange Delft A 96. E. Danser, verpleegster, van Ambtshalve, Noord plein M 292. C. H, Balleur, van Ber gen op Zoom, Klein Vlaanderen M 104. F. Meijers, dienstbode, van Koude kerke, Dam N 16. G. Mielziner, han delsvertegenwoordiger, van Buitenland, Dam N 16. J. J. Wieland, dienstbode, van Axel, Markt C 14. K. J. Schreurs, van Ovezand, Lange Delft I 18. R, C. de Caluwé, dienstbode, van Groede, Vlasmarkt K 156. J. Brevet, onder wijzeres, van Bergen op Zoom, Bedde- wijkstraat K 141. P. C. Jasperse, van Ritthem, Seisweg R 118h. J. Wirtz, timmerman, van Norg, Vliss. Wagenplein Q 113. J. Goedbloed, adj. commies Prov. Griffie, van O. en W. Souburg, Noordweg S 214a. P. Neijenbuur, geb. v. Hoorn, van Breda, Vliss. Wagenplein Q 118. J. P. Luteijn, coupeuse, van O. en W. Souburg, Schoorsteenvegers- singel Q 95. W. de Wijze, houtwaren- fabrikant, van O. en W. Souburg, Schoor- steenvegerssingel Q 95. L. Lezer, ver tegenwoordiger, Rotterdam, L. Gort straat K 26. C. P. Klaassen, winke lier, van Koudekerke, Vlissingsche str. K 41. C. van der Hooft, van Dor drecht, Lange Delft H 21b. C. Castel, dienstb., van Goudriaan, Veersche weg T 270. P. Brouwer, van Vlissingen, Lambrechtstraat L 89. Vertrokken G. H. den Hollander, van Veersche Singel S 40 naar Koudekerke, Breeweg D 207. L. den Hollander, van Brak straat O 250 naar Koudekerke, Breeweg D 207. G. Leendertse, predikant, van Hoogstraat I 130 naar Enschedé, Bod- denkamp 2a. C. A. van de Velde, van Bagijnhof E 160 naar Vlissingen, v. Hoor- ne Buystraat 25. J. H. Schot, van KI. Vlaanderen M 68 naar Bergen op Zoom, a. b. „Zorg en Vlijt". E. J. An- theunisse, van Jacob Catsstraat S 92b naar Eindhoven, Corns, de Vriesstraat, W. M. Roozen, van Koepoortstraat E 60 naar Voorburg, v. Deventerlaan 6. C. de Munter, van Schuitvlotstraat N 209 naar Axel, logement Pasijn. A. E. Beenhakker, van Noordweg R 13a naar 's-Gravenhage, Wolmaranstr. 98. W. J. Net, van St. Janstraat H 190 naar Rotterdam, Schiedamsche weg 199a. J. Keur, van Nieuwepoortstraat P 195 naar Domburg, Weststraat D 63. W. H. C, van Loon, van Lombardstraat C 79 naar Rotterdam, Wolfshoek 13. W. Corstanje, van Achtersingel Q 147 naar Bergen op Zoom, Papaverweg 19. Wa. Geldof, van Noordplein M 292 naar Rotterdam, Westersingel 12a. M. Schout, van Gravenstraat I 256 naar Zandvoort, Grootkijkduin Kostverloren- straat 70. C. W. M. Bondewel, van Lat. Schoolstraat D 25 naar Breskens, Havenfortstraat 2. J. Vermeulen, a. b. Rotterdam, Roentgenstraat 12. Ja! Zeeveld, van Oude Kerkstraat B 89 naar Vlissingen, Kalverenstraat 19. C. Aar- noutse, van Schroeweg V 82 naar Val kenburg (Z.H.), Kerkplein 17. J. G. van Hemert, van Baanstraat Q 242 naar Sas van Gent, Kerkhoflaan 2, C. Klaeijsen, van Gravenstraat I 191 naar Biervliet, Gentsche straat 174. S. Gi- deonse, van Noordweg R 1 naar 's Heer Arendskerke, Nieuwdorp, Van Citters- polder. MEDEDEELING VAN DE LANDBOUW - CRISISORGANISATIE VOOR ZEELAND. In aansluiting op de circulaires, be treffende de voorschriften inzake den gerststeun deelen wij mede, dat van he den af het voornemen tot dorschen ten minste drie werkdagen tevoren aan de Landbouw-crisisorganisatie voor Zee land moet worden kenbaar gemaakt en dat als begin van dezen termijn de datum en het uur van het poststempel, worden aangenomen. Mocht door weersomstan digheden of anderzins de dorsching eer der kunnen aanvangen dan is aangege ven, dan kan men zich met de district secretarissen van de Landbouw Crisis Organisatie voor Zeeland in verbinding stellen, ten einde eene vergunning voor vervroegde dorschen te bekomen. Indien zonder vergunning met deze vervroegde dorsching wordt begonnen, zal dit als regel inhouding van den steun tengevolge hebben. Middelburg 15 Aug. Op de fruit veiling, die. Dinsdag uitgesteld werd we gens gebrek aan koopers, doch heden plaats had, luidde de prijzen: peren: claps 314 c., N. Hollandsche suikerij 1—4 c., oomskinderen 27 c., andrée des portes 47 c., précose de trévouse 47 c., bruine heerenpeer 23 c„ kriel- peer 3 c., suikerij 1 c,, alles per kg. Appels: the Queen 4 c„ keswick 17 c., zomeraagt 27 c., manks codlin 8 c,, madeleinen 5 c., alles per kg. Pruimen: witte wijns 15 c-, early victo ria 518 c., czar 910 c., burbank 12 c., blauwe. 9 c,, belle de Louvain 20 c,, Was hington 1121 c., bramen 20 c„ tomaten 511 c., frankenthaler 35 c., roode bes 39 c., alles per kg.; netmeloenen 7 25 c., suikermeloenen 30 c., ananas me loenen 6,5 c„ perziken 4 c„ alles per stuk; moerbeien 12 c„ per doos. Middelburg 15 Aug. Op de veiling deden groenten: postelein 12 c., suiker- boonen 10 c., stoksnijboonen 314 c., stamsnijboonen 36 c., stokprincessen- boonen 711 c., stamprincessenboonen 38 c., Roem van Holland 38 c., zil veruien 10 c., perfect 69 c., rentegevers 813 c., noordster 6 c„ gele. boontjes 3 c., alles per kg.; augurken 927 c., per chipje; peën 13 c., rapen 2,5 c., kroten 12 c., uien 23 c., selderie 12,5 c., cnolselderie 2 c., rabarber 1 c-, ramme nas 0,51 c., alles per bos; savoye kool 2,5 c., roode kool 5,56 c., bloemkool 0,511 c„ andijvie 0,53 c., kropsla 0,5 2 c., komkommers 0,52 c., alles per stuk; bloemen: ste.r van Betlehem 10 c., toronia 6 c., beide per pot; gladiolen 5 6 c„ asters 34 c., beide per bos. Goes, 15 Aug. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Groentenveiling van Boonen: Stoksnijboonen 719; Rheini- sche Spekboonen 46; Stoktrosprinces- sen 1014; Rente.gevers 1012; Dubb. Princessen 511; Perfectboonen 68; Groene boonen 26, per 100 kg. Pruimen: Prince Pruim 3; Reine Vic toria 1014; Belle de Louvain 1318; Witte wijnpruim 1114; Uitschot prui men 25, per 100 kg. Diversen: Blauwe druiven 3136; ^oode bessen 3.105.10; Tomaten 711; 'ostelein 12; Zilveruien 14; A.ardappe- en 34.90; Drielingen 2.502.60, per 100 kg; Wortelen 1.804.50; Rammenas 3; 'Kroten 1.404.10; Pootuïan 2.60 3,60; Selderij 1.202.60; Bloemen 14, per 100 bos; Bloemkool 713; idem lie soort 1)506; Roode kool 4.305.20; Groene Savoyekool 2.105.90; Kropsla 2.603.40; Andijvie 1.603.90; idem lie soort 0.70; Meloenen 621; Witte Kom- commers 0.701.20; Groene idem 0.80 1; Augurken 0.120,21, per 100 stuks; Bloemen 315, per 100 pot. Oostburg 15 Aug Avicultura: Aan voer 83 kg boter, prijs f 1 tot f 1.62 per kg. Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 6