VELO BEVOLKING. BUITENLAND. BELGi£. ENGELAND. DUITSCHLAND. SAARGEBIED. ITALIË. ZWEDEN. doet uw wasch snel goed billijk laat tijd en lust voor uw gezin IMEZMBEI STUKKEN. VACANTIE-ADRESSEN. WAAR IS WERK? Verkoopingen - Verpachting#! In Zeeland. karabijn gewapend. Dezen hadden de auto bespeurd en zagen ook, dat ze op den zandweg door andere ambtenaren op de fiets gevolgd werd, die nog een paar waarschuwingsschoten in de lucht losten. Toen de chauffeur bemerkte, daf hij ingesloten was sprongen beide smokke laars uit den wagen, om op de vlucht te slaan. Van ontkomen was echter geen sprake. Beiden werden gearresteerd. De auto was intusschen zonder bestuurder doorgereden en kwam in een diepe sloot terecht. Bij onderzoek bleek de auto 180 kg Belgische margarine te bevatten. De auto werd in beslag genomen, 't e gen den bestuurder S. werden voor dit feit niet minder dan 5 processen-ver- baal opgemaakt. AVONTUUR MET EEN GESTOLEN AUTO. Donderdag is te Eerbeek een auto-ongeluk geschied, waarbij twee personen ernstig werden gewond, Thans vernemen wij, dat de slachtoffers zijn W. L. en F. P., beiden woonachtig te Enschede, waar zij den wagen hadden ontvreemd. Hun is een voorloopig verhoor afge nomen. Bij onderzoek bleek, dat de rem men niet in orde waren en tevens, dat zij nog slechts 2 liter benzine in voor raad hadden, zoodat zij de reis spoédig zouden hebben moeten onderbreken. De aiito is thans vrijgegeven. De bestuurder L., is er het ergst aan toe. Hij heeft ernstige inwendige kneu zingen bekomen. DOOR EEN AUTO OVERREDEN EN GEDOOD. De heer Arnolds uit Sit- tard, heeft Vrijdagavond te Kruisdonk- Meersen met zijn auto het 6-jerige kind Coumans uit Rothem-Meersen overre den- Het kind werd door den a. to en kele meters meegesleurd en was c imid- dellijk dood. GECOMPLICEERDE AUTOBOT SING, Vrijdagavond is op den rijks straatweg 's-HertogenboschGrave, on der de gemeente Nuland een drievoudi ge autobotsing geschied. Omstreeks zes uur reed de heer W. uit Rotterdam, met zijn auto vlak achter een grooten tractor met aanhangwagen, afkomstig uit Oud-Vosmeer. De heer W, wilde den vrachtauto voorbijrijden, doch be merkte te laat, dat een auto uit de te genover gestelde richting naderde. Iri die auto zat de heer R., uit Zwolle, met zijn echtgenoote. Beide auto's kwamen met elkaar in botsing. De schok was zoo hevig, dat de auto van J,»n heer W., waarin nog een passagier zat, tweemaal over den kop sloeg. De auto v.*crd totaal vernield. De heer W. en zijn possagier kwamen er met schaaf- en huid/zonden af. De auto van den heer R. werd eveneens zwaar gehavend. Ook de vrachtauto liep ave rij op. De heer R. en zijn echtgenoote bleven ongedeerd. Na ter plaatse ver bonden te zijn, konden de gewonden met een anderen auto de reis voort zetten. Gedenkteeken voor Koning Albert, De „Union Beige" in Lotharingen heeft met het stedelijk bestuur van Metz on derhandelingen gevoerd over de oprich ting van een gedenkteeken voor wijlen Koning Albert. In verband hiermede is besloten, e>°n fonds te vormen, waarvoor een eerste bedrag van 50.000 francs werd gestort. DE MOEILIJKHEDEN BIJ DE ENGELSCHE SCHEEPVAART. Blijkens het Engelsche jaarverslag van de Engelsche Scheepvaatrtkamer over 1933/34 zijn de moeilijkheden voor de Engelsche scheepvaart in het afgeloo- pen jaar toegenomen. De geringe ver betering in den internationalen handel gedurende de laatste maanden en de duidelijke teekenen, welke wijzen op 'n herstel in de binnenlandsche industrie in Engeland, hebben tot dusver weinig invloed gehad op de scheepvaart. Als barometer voor den handel blijkt de scheepvaart gevoeliger te zijn voor da lende dan voor stijgende invloeden. Het verlies aan buitenlandsche vrachtvaart deed de kosten voor trans port naar Engeland aanzienlijk stijgen en de concurrentie met de somtijds zwaar gesubsidieerde buitenlandsche maatschappijen viel buitengewoon moei lijk. Tengevolge van de handelsbelem meringen, hooge productiekosten en ge- deprecieerde valuta konden de geregel de vrachtdiensten evenmin als de passa giersschepen hun kosten goedmaken. Deze toch bedroegen nog 40 tot 50 pet meer dan vóór den wereldoorlog, terwijl de kosten voor levensonderhoud onge veer 40 pet. hooger zijn dan die van 1913. Bijzonder moeilijk blijkt de toestand te zijn voor de zg. wilde vaart, welke op een enkele uitzondering na, zware ver liezen leed. De reserves van deze sche- PeIL Z1)n nagenoeg uitgeput. De inkomsten uit de scheepvaart zijn voor Engeland de belangrijkste, meer zelfs, naar vaststaat, dan de totale ex port van katoen, ijzer of staal en zelfs riemaal zoo groot als die van machine neen en manufacturen. In 1933 bedroegen de inkomsten uit den onzic&tbaren export f 59 mill., gen 62 mill, in 1932, f 130 mill. 1929 en 94 mill, in 1913. te- in NA HET OVERLIJDEN VAN VON HINDENBURG, Bezorgdheid in het buitenland. De wijze waarop Hitier zichzelf tot president heeft uitgeroepen heeft de pu blieke opinie in Frankrijk verbluft. In een land zooals Frankrijk, waar het uiterlijk decorum wat deszelfs verouder de staatsvormen en constitutioneele wetten betreft nog zeer zwaar weegt, komt dit natuurlijk sterk tot uiting. De „Temps" schrijft: Er is geen Duit sche republiek meer, er is geen Duitsche grondwet. Hitier bezit thans een absolute macht, die de Hohenzollerns nooit ge kend hebben. Hitier, na God eenig meester van het Duitsche volkHet blad zegt dan: Hitier heeft niemand meer te ontzien, en de linksche elementen van zijn beweging sleepen hem mee naar de volledige sociale en politieke omwente ling. Thans eerst begint de werkelijkheid van het Duitsche experiment. De „Journal des Débats" besluit zijn artikel als volgt: Men zou zich vergissen als men nu zou denken dat de Duitsche organisatie gestabiliseerd is. De periode van groote schokken in het Dutsche rijk is nog in niets ten einde. Dit is ook de meening van den cor respondent van de „Temps"., Tenslotte de meening van den Berlijn- schen correspondent van het Boulevard blad „Paris-Soir": Er is voortaan geen tegenwicht meer in Duitschland, geen bemiddelaar, niemand meer die kan rem men. De erfelijke kaste kapituleert voor de revolutionaire partij. Ook in Engeland blijkt men over 't algemeen weinig geestdriftig gestemd. De „Evening Standard" zegt, dat thans de tijd voor Duitschland is gekomen om te toonen, waar het voor staat. De be- teekenis van deze benoeming is wel be- grijoelijk. Hitier wordt nu het hoofd van het geregelde leger, daar de officieren en manschappen van de rijksweer trouw zweren aan den president. Hitler's eigen leger van bruinhemden heeft als macht in den staat vrijwel op gehouden te bestaan. Het blad haalt de woorden aan van generaal Von Blom berg, die openlijk heeft verklaard, dat in hel Derde Rijk de militaire macht en de staat een zijn geworden. De rijksweer is thans zeer machtig, nu zoowel de demo cratische vakvereeniging als het bruine leger, haar twee grootste vijanden, kun nen gezegd worden te zijn verdwenen. De naziregeering moge als scherm die nen, het lot van Duitschland is thans in handen van zijn generaals. De nazi's hebben aan het nieuwe regime een bank roeten staat en een ontevr ?den volk achtergelaten, en het is de vraagt wat de winter zal opleveren voor de i 'euwe heerschers van het Duitsche Rijk. De „Evening News" zegt, dat Duitsck - land in v:'u hart nooit republikeinsch :s geweest en dat Hindenburg de juiste man was om het nieuwe regime tot ma tiging zijn maatregelen te bewegen. De hoop der monarchisten en van alle Duitschers van democratische gezindheid is thans vernietigd- Het is juist, dat over het Duitsche volk alleen een superman het prestige en het gezag, dat Hinden burg tot Ucl frs-tste had behouden, kon handhaven. WEINIG GOEDS TE VERWACHTEN. De benoeming van dr. Schacht lol minister van economische zaken. Het „Handelsbladverwacht van de benoeming van dr. Schacht, den presi dent der Rijksbank te Berlijn tot (tijde lijk?) minister van economische zaken, ter vervanging van dr. Schmidt, die „ziek" zou zijn, weinig goeds, aangezien Schacht in den laatsten tijd herhaalde malen tegen het buitenland van leer ge trokken is. Nog enkele dagen geleden wees het blad in een uitvoerige beschouwing op het feit, dat de tegenstelling, die reeds gedurende geruimen tijd bestond tus- schen dr. Schacht en dr. Schmidt een strijd was tusschen twee verschillende politieke systemen. Aan de eene zijde Schmidt, de man van de praktijk, welke mer liberale beginselen is toegedaan aan den anderen kant Schacht de dog maticus, die door middel van een scher pe beperking van den invoer trachten wil de buitenlandsche crediteuren op gebied der schuldenregeling tot verre gaande concessies te dwingen. Het feit, dat dr. Schacht, van wien men gewoon was bijna wekelijks een re devoering of verklaring te hooren, zich sedert eenigen tijd op den achtergrond heeft gehouden, deed een oogenblik het vermoeden rijzen, dat de meer interna tionaal getinte positie van Schmitt ten slotte de overhand zou behalen en dat men in Duitschland tot het inzicht be gon te komen, dat men alleen door mid del van toenadering tot het buitenland tot betere economische toestanden kan geraken. Zulks is echter klaarblijkelijk niet het geval en het voorloopige „ziek teverlof" van den vroegeren minister van economische zaken wees er reeds op, dat niet hij, doch Schacht de over winning heeft behaald. De thans bekend geworden benoeming van den Rijksbankpresident heeft alle twijfel weggenomen. De beginselen, welke dr. Schacht is toegedaan, zijn algemeen bekend. Steeds heeft de president van de Rijksbank zich doen kennen als een tegenstander van valuta-experimenten. In dit verband is het wellicht goed er aan te herinne ren, dat er reeds herhaaldelijk geruch ten de ronde hebben gedaan, volgens welke dr. Schacht zijn ambt als Rijks bankpresident zou neerleggen, daar de strooming die aanstuurde op een deva luatie van de Mark steeds machtiger werd. Tenzij Schacht van houding zou zijn veranderd, wijst zijn benoeming tot mi nister van economische zaken er echter op, dat althans voorloopig geen opzette lijke valuta-experimenten zouden zijn te wachten. Steeds is het streven van Schacht er op gericht geweest de schulden van Duitschland aan het buitenland te „re- duceeren", en zooals gezegd, huldigt de president der circulatiebank het princi pe, dat men door middel van sterke be perking van den grondstoffeninvoer het buitenland op de knieën zou kunnen dwingen. Alles tezamen ziet het er wel naar uit, dat de benoeming van Schacht tot minis ter van economische zaken eerder zal leiden tot een verdere isolatie van Duitschland, juist in een tijd, in welke een geest van internationale samenwer king zoozeer van noode is. Een moordenaar geeft zichzelf aan. Bij de politie te Saarbruecken verscheen Donderdagochtend een man, die zich met de woorden „Ik heb een moord be gaan" zelf aangaf. Het bleek de 32-ja- rige bakker Franz Goergen uit Saar- louis Roden te zijn, die sinds 15 Junr voortvluchtig was en gezocht werd we gens moord op zijn schoonvader. Hij werd onmiddellijk gearresteerd. Op 16 Juni j.l. verwondde hij in de wo ning van zijn schoonvader in .Fraulau- tern zijn vrouw cn schoonmoeder. Op de trap ontmoette hij zijn schoon vader, die hij onmiddellijk neerschoot. Naar hij mededeelt, heeft hij zich in den laatsten tijd meest in Lotharingen opge houden. Een iietser. De Turijnsche zwart- hemd Ettore Dini wil het wereldrecord voor den gootsten fietstocht op zijn naam brengen en is voornemens daar toe 68,884 km af te legg;-:n. Den 19den Juli is hij uit Turijn vertrokken en de eerste 2700 km zitten er al op. Zijn reis gaat over Sofia (Bulgarije), waar hij een adres zal aanbieden aan koningin Joan na, die, naar men weet, een Italiaansche prinses is. Hersenoperaties. Het Serafimhos- pitaal te Stockholm heeft aan de Zweed- oche regeering gevraagd de noodige gel- oen ter beschikking te stellen voor de oprichting van een bijzonderen leerstoel in de neurochirurgie, welke leerstoel dan bekleed zal worden door dr. Her- bert Olivecrona, die hoewel hij nog jong is, reeds een der beste Lersenoperateurs van de wereld is. De buitengewoon moeilijke operaties, waarvoor groote bekwaamheid en ervaring noodig zijn, duren gewoonlijk 2 tot 4 uur, doch on langs had dr. Olivecrona niet minder dan 8 uur noodig, om een dergelijke operatie uit te voeren, waarmede hij waarschijnlijk een record heeft behaald, Dr. Olivecrona heeft reeds honderden levens gered en talrijke buitenlandsche chirurgen komen naar het Serafimhos- pitaal om zich onder zijn leiding verder te bekwamen. In sommige gevallen deden zich na de operaties merkwaardige verschijnse len voor. Zoo werd eens een Zweed, die goed Engelsch sprak, geopereerd. Na de operatie bleek, dat hij geen woord Engelsch meer kende. Een schilder, die eveneens een operatie onderging, bleek later geheel analphabeet te zijn en moest weer als een klein kind beginnen leeren te lezen. Een andere patiënt bleek na de ope ratie wel in staat te zijn op te schrij ven, wat anderen hem dicteerden, doch hij was niet in staat te lezen wat hij zelf had neergeschreven. Dergelijke ano- maliteiten beteekenen echter slechts weinig in vergelijking met de doodelijke werkelijkheid, daar hersengezwellen meestal den dood ten gevolge hebben. Vier kranige broertjes. Een Stock- holmsch blad heeft den oudsten en den jongsten van vier broeders in de pro vincie Jutland geinterviewd, die resp. 99, 96, 92 en 84 jaar oud zijn. De vader heeft een leeftijd van 98 jaar bereikt, de moeder een leeftijd van 97 jaar. De vier broeders genieten een uitstekende gezondheid, slechts twee hunner lijden een weinig aan rheumatiek. Kristen Olsson, de oudste van de vier, maakt nog iederen dag geregeld een wandeling over zijn boerderij, kapt hout en is altijd het eerste op. Een der meest pakkende gebeurtenissen van zijn leven is een slederit geweest, die hij met een temperatuur van 40 graden vorst maak te, waarbij hij door een bende wolven werd achtervolgd. Hij was toen nog slechts een jongen,doch hield, met een bijl gewapend, de wolven op een af stand, terwijl zijn vader de paarden voor de slede bestuurde. De Benjamin van de familie, Gustav (lngez. Med.' Olssen, is 84 jaar oud, doch ziet er uit alsof hij 60 is. Ook deze weet tal van avonturen te vertellen. Toen hij 14 jaar oud was, had hij een ontmoeting met 'n grooten bruinen beer, toen hij zich een paar mijl van zijn huis verwijderd, in de bosschen bevond. Hij kon niets anders doen dan vluchten, door den beer ach tervolgd, doch slaagde er in een hut in het woud te bereiken, waar hij veilig was. 1Afzenders onbekend stuk in de prul lenmand. 2. Briefwisseling wordt over inge zonden stukken geplaatst of geweigerd niet gevoerd. 3. De kopij wordt niei teruggezonden. 4. Maakt het kort! DE OUD-GEPENSIONNEERDE MILITAIREN WACHTEN OP EEN DAAD. Zeer Geachte Heer Hoofdredacteur, Terwille van beknoptheid zal ik niet uitweiden over de stellig gedane belof ten in 1915 door Zijne Excellentie m;- nister Bosboom, in 1924 door Zijne Ex cellentie minister Ruys de Beerenbrouck en in 1926 door de Tweede Kamer. Ook niet over den drang, die in de laatste jaren in de beide Kamers is uit geoefend tot verbetering van de pensi oenen der oud-gepensionneerde mili tairen, maar slechts aandacht vragen voor het verhandelde in de Eerste Ka mer op 16 Februari 1934. Verschillen de leden van deze Kamer hebben toen met klem aangedrongen op verbetering van de pensioenen der oud-gepension- neerde militairen anders dan door mid del van de bestaande onredelijke en krenkende steunregeling (Stichtingswet). Het antwoord, dat daarop is gegeven mag ai niet Koninklijk zijn, maar dan toch Excellent. De Minister van Defen sie erkende nl. op gemelden datum, o. m.: ,dat de financieele toestand van de oud-gepensionneerde militairen ongun stig afsteekt bij den geldelijken toestano van andere gepensionneerden en dat er dus aan gedacht kan worden om een ver schil in behandeling weg te nemen". Deze lofwaardige erkenning, die niet3 aan duidelijkheid te wenschen laat en het verder toen door Zijne Excellentie gesprokene: „dat men een broedende kip niet moet verontrusten, dat de zaak in bespreking is en daarom aan de Ka mer wordt gevraagd de resultaten van dit onderzoek en die besprekingen met eenig vertrouwen af te wachten", heeft bij de oud-gepensionneerde militairen in hooge mate verwachtingen opgewektVEr wordt dan ook met verlangen uitgez'cn naar een daad, bestaande in verbetering van hun pensioen op de wijze, als door vele, ja wel door alle Kamerleden, ver langd, nl. gelijkstelling daarvan met dat van de oud-gepensionneerde burger ambtenaren. Moge dan spoedig worden voldaan aan de zoo lofwaardige erkenning en ge dane beloften van genoemden Bewinds man op 16 Februari 1934 in de Eerste Kamer, opdat de hierbedoelde oude oud- iandsdienaren niet verder in nood en bitterheid ondergaan. U, mijnheer de Hoofdredacteur, groo ten dank voor de opname, Hoogachtend, Oud Ond. Officier. In de tweede helft der maand Juli zijn in de gemeente MIDDELBURG Ingekomen: J. C. Peeck, arts, van Kruiningen, Langeviele K 378, P. J. Foréé-van Leeuwen, van Bergen op Zoom, Kuipers poort G 67. P. P. de Koning, werk man, van Norg, Vliss, Wagenplein Q' 113. J. G, Geerling, arts, van Zwolle, Dam N 18. M. J. de Ronde, dienstbode, van Bruinisse, Dam N 18. P. H. Cornelisse, korporaal-machinist, van N. O, Indië, Langeviele K 233. P. J. Kousemaker, van Koudekerke, Segeerssingel V 64j. N. van Dalen, dienstbode, van Arnemui- den, Loskaai P 267. J. C. Karei, ma chinist, van Terneuzen, Spanjaardstraat F 73. M. Moens, van Amersfoort, Oud Arnem, Pad T 151. D. de Visser, han delsagent, van Koudekerke, Segeersweg V lOOf. H. Marcus, zadelmaker, van Vlissingen, Vlissingsche straat K 55. P. J. van Giezen, bakker, van Alkmaar, Koepoortstraat E 57. E. S. Hekelaar, van Venlo, Zusterstraat I 243. M. J. Trimpe, koopman, van Kloetinge, Korte Delft F 21. M. J. G. Kokelaar, van Vlissingen, Seisweg R 135a. P. J. Buijs, dienstbode, van Utrecht, Lange Burg B 6-7. F, J. Verplanke, zonder, Groede, Nieuwe Haven I 115. J. L. Filius, dienstbode, van Wissenkerke, Seissingel R 239. A. Blaay, dienstb,, van Duitschland, Park van Nieuwenho- ve S 15626. C. E, Muller, rechter, van Amsterdam, Molenwater N 41. M. M. Parren, van Venlo, Bogardstraat D 57. J. C. G. de Nood, van Dordrecht, Noörd- weg S 249. Vertrokken: L. W. de Poorte, dienstb., van Lond. Kaai H 65 naar Koudekerke, Breeweg D 170, C. Th. van den Bogert, dienst bode, van L. Delft H 4 naar Woens- drecht Hoogerheide, Zwarte Baan D 101. Mej. P. Schout, dienstb., van Lange Noordstraat L 184 naar Ritthem, Rit- themsche weg 10. C. Slagboom, van Langeviele K 232 naar Dordrecht, De la Reijstraat 20. H. A. Chevalier, van Heerengracht M 26 naar 's-Gravenhage, van Heutszstraat 139. H. P. J. van Dijk, van Kapoenstraat A 12 naar An- dijk, Kleingouw 16. J. S. Poortvliet, van Heerengracht M 19 naar O. en W. Souburg, Dijkstraat 10. J. E. Brou- wer-Bulterijs, van Stationsstraat P 44d naar Rijswijk, Vredeburchtweg 27. C. Jonker, van Heerengracht M 47a naar Kampen, Vloeddiik 110. P. Hamelink, dienstb., van Loskaai P 267 naar Sas van Gent, Watermolenstr. 3. L. Pattenier, dienstb., van Loskaai P 263 naar Oost- kapelle, Molenweg A 174. J, J. Rood, van Dokstraat P 169 naar 's-Gravenha ge, Allard Piersonslaan 210. L. M. Stevense, van L. Burg B 6-7 naar Utrecht, Zuijlenstraat 4bis. M. F. M. de Munnik, van L. Burg B 6-7 naar Gin- neken, Wilhelminastraat 24. T. En- gelkes, van Blauwendijk P 40 naar Wa- denooijen, Papesteeg D 221. G. Mei- se, van Seisweg R 95 naar Oostburg, Violetstraat 6. J. A. Rademakers, van Zach. Jansenstraat W 272 naar St. Lau rens, Noordweg A la. K. A. W. Keitsch, van Park van Nieuwenhove S 15626 naar Duitschland, M. E. Leen- houts, van Kapoenstraat A 12 naar Schoondijke, M 15. E. Th. Holleman, van L. Noordstraat L 183 naar Haarlem, Zocherstraat 73. M. Berthold, van L. Gortstraat K 32 naar St. Laurens, Noord- weg B 152. D. van Dalen, van Lange Delft, B 125 naar Arnemuiden, Westdijk- straat A 105. W. v. d. Engh-Jozi- asse, Noordweg R 21, naar N. O. Indië. Abonnees, die er prijs op stellen ons blad aan hun vacantie-adres te ontvan gen, worden beleefd verzocht hun op gave daartoe liefst vóór of uiterlijk op den dag van aanvang vóór 11 uur Tim. SCHRIFTELIJK te richten aan DE ADMINISTRATIE. E*K«aeg£aKXM8MS0W De Districts-Arbeidsbeurs voor de ge- r centen tusschen Ooster- en Wester- Schel11 zendt ons de volgende aanvra gen: Binnenland. HEERLEN: bekwaam banketbakker, boven de 20 jaar, dadelijk, !.?on 15 tot 20 per week en kost. TILBURG: voor tricotagefbriek, alles zins bekwame directrice, die geheel op de hoogte is met de vervaardiging van alle soorten kunstzijdegoederen, moet kunnen knippen, patronen maken en be kend zijn met de verschillende soorten machines, moet reeds als zoodanig werkzaam zijn geweest, loon ongeveer 150 per maand. ZWOLLE: voor 'iederwarenfabriek, meesterknecht, moet bekend zijn met leder- en wasdoekverwerking, speciaal voor de fabricage van jas- en handbe schermers, dadelijk, ongehuwv., oeden 35 jaar, loon nader overeen te komen, Vakafdeeiing landbouw. Geplaatst kan worden op Walcheren, een boerendienstbode, en te Zeeuwsch- Vlaanderen een paardenknecht, beiden voor direct. Aanbiedingen aan de organen der ar beidsbemiddeling. Aug. 6 Kloetinge, Vruchten, Van Dissel. 7 Serooskerke, Hofsteedje, Van der Harst. 7 Goes, Pakhuis, Jonkers. 8 Serooskerke, Hofstede en land, v. d. Harst. 8 Koudekerke, Hofstede, Loeff. 8 Nisse, Inboedel, v. Werkum. 8 Goes, Inventaris, Jonkers. 10 Brigdamme, land en Inspan, Struve. 10 Oudelande, Inspan, Jonkers. 14 Zoutelande, Huis, Loeff. 14 Goes, Pakhuizen, Jonkers- 15 Kamperland, Huis, Jonkers. 16 Goes, Inspan, Jonkers. 29 Vrouwepolder, Hofstede en land, v. d. Harst. Sept. 11 Vrouwepolder, Inspan. v, d. Harst.

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 7