LANDBOUW. HANDEL EN NIJVERHEID. GEMENGD NIEUWS. BUITENLAND. BURGERLIJKE STAND. FRANKRIJK ENGELAND. DUITSCHLAND TSJECH0-SL0WAKIJE. ZWEDEN. ZWITSERLAND. VEREENIGDE STATEN. Breigt er staking in het landbouwbedriji op Tholen? Men schrijft ons: Sinds jaar en dag wenden de hoofd besturen van de op het eiland Tholen gevestigde landarbeidersbonden pogin gen aan om de werkgevers te bewegen overleg te plegen over de loonen en ar beidsvoorwaarden in het bedrijf. Ei'V poging stuitte echter af op den onwil der boeren. De bonden hebben nu éénparig, beslo ten niet langer meer in de afwijzende houding der boeren te berusten, daar de loonen op hét eiland Tholen behooren tot de allerlaagste in Nederland. Een laatste poging om langs minnelijken weg tot het doel te geraken, zal nog maals worden ondernomen. Mocht deze niet slagen, dan zullen de bonden In staking gaan. Russisch bezoek aan Philips. De leider der Russische luchtstrijd kracht Alksmis en de beide vliegers Mo- lokoff en Lëemansky, beiden bekend van de Tsjetjoeshin-expeditie, zijn he den op hun reis van Londen naar Mos kou in ons land aangekomen, waar zij zich op verzoek der firma Philips een dag zullen ophouden. EEN VEELVOUDIGE FIETSEN-FIC- TIE. Vrijdagmorgen kwam de 23-ja- rige opperman M. P. op het politiebu reau te Rotterdam meedeelen, dat zijn fiets was gestolen terwijl hij haar even onbeheerd had laten styaan voor een pand aan de Tweeboschstraat. Met een korten tusschentijd verscheen aan het bureau de 43-jarige waterstoker H. K. Deze deed een verhaal van twee mannen die hem een fiets te koop wa ren komen aanbieden, voor den prijs van 17.50. Hij, K., had toevallig gewe ten, dat een rijwielhandelaar in de buurt, zekere K. aan den Putschebocht, dergelijke rijwielen verkocht en hij be sloot even met de fiets te gaan infor- meeren of de zaak wel zuiver was. De rijwielhandelaar verklaarde, dat de fiets normaal op afbetaling bij hem was ge kocht. Toen de waterstoker terugkwam met de fiets waren echter, zoo vertelde hij, de twee mannen verdwenen De inspecteur verwees den watersto ker, evenals hij den opperman had ge daan, naar het bureau-Nassaukade; daar zat nog altijd de eerste aangever in ver band met de omstandigheid, dat er bij de politie twijfel was g'erezen omtrent de vraag of de fiets inderdaad wel ge stolen was. En toen nu de twee mannen nader aan den tand gevoeld werden, bleek dit vermoeden juist te zijn ge weest. Er kwam namelijk aan het licht, dat de opperman zou gaan trouwen met de dochter van den 49-jarigen C D. uit de Tweeboschstraat, maar dat de jongelui geen cent bezaten. De aanstaande schoonvader had, om in deze moeilijk heid te voorzien, toen voorgesteld om de fiets te verkoopen en diefstal te fingee- ren, waardoor men de afbetaling niet verder zou behoeven voort te zetten. De waterstoker is nu opgesloten we gens poging tot verduistering, de opper man weg'ens valsche aangifte en boven dien de aanstaande schoonvader we gens uitlokking van misdrijf. (N. R. Ct.) OOK EEN RELLETJE IN DEN HAAG. Vrijdagavond hebben eenige oproer kraaiers te Den Haag getracht een relletje uit te lokken. Het begon om on geveer half acht toen een vijftigtal man nen in de buurt van de Hemsterhuis- straat een demonstratie op touw poog den te zetten. De politie, die in verband met de onlusten te Amsterdam op alle mogelijkheden was voorbereid, was ex tra op haar hoede. De demonstranten werden terstond verspreid. Heelemaal rustig was het echter nog niet overal. In de Bloemstraat en in de Bakkerstraat hoek Gedempte Sloot was een deel der straat opgebroken, terwijl men met de steenen de politie ging be kogelen. Met de revolver in de hand joeg de politie de straatopbrekers naar binnen en gelaste ramen te sluiten. Een drietal personen werd gearres teerd. DOOR EEN PAARD DOODGESLA GEN, Tien dagen geleden kreeg de 15-jarige C. B, L. te Wouw een slag van een paard, waarbij hij zware ver wondingen kreeg. Thans is het slacht offer aan de bekomen wonden overle den. TE VEEL BELASTING BETAALD., i ten kan zich de blijdschap voorstellen van den heer H., een inwoner van Waal wijk, die volgens het „D. van N. B.' dezer dagen bericht kreeg, dat hij.... te veel belasting heeft betaald. De ont vanger was te gewetensvol om dat goed te vinden, en derhalve noodigde hij den heer H. uit terug te komen halen wat hem schuldig was. Om een hoe groot dat bedrag ging? Zegge en schrijve een halve cent! AAN DEN DOOD ONTSNAPT. Op de lijn Den BoschUtrecht, even voor bij Orthen, heeft op 'n onbewaakten over weg een landweg, Donderdag een on geluk plaats gehad. Toen daar de land bouwer H, M. met paard en kar reed, schoot het paard plotseling voor den Dieseltrein en werd gegrepen. Het paard werd gedood en de kar geheel vernield. M. was tijdig van de kar gesprongen en had geen letsel opgeloopen. EEN RINGSLANG OP STRAAT. Op de openbare straat, n.l. aan de Trio singel te Culemborg, heeft men 'n ringslang van ongeveer 70 cm lengte le vend weten te vangen. ERNSTIGE BRANDWONDEN BEKO MEN. Te IJ muiden is Donderdag mevr- G., die den vorigen dag haar gou den bruiloft gevierd had, in de keuken in brand geraakt. Op haar gillen snelde de zoon toe, die de vlammen wist te dooven,waarbij hij aan de beide handen brandwonden bekwam De vrouw is ern stig gewond naar het ziekenhuis ver voerd. DOOR IJSVERGIFTIGING OVER LEDEN. J.L Woensdag gebruikte de heer M. Z. uit Zwolle evenals zijn vrouw op de markt te Zutfen een ijsco. Even later werden beide», ongesteld. De heer Zeehandelaar moest in het zieken huis aldaar worden opgenomen, waar hij gisteren ten gevolge van vergifti ging is overleden, MOORDAANSLAG. Vrijdagmorgen heeft te Bergensehenhoek een moordaanslag plaats gehad. De ruim 30- jarige A. H. de Man, dir der N.V. Wok- son, stond in zijn tuin en kreeg daar den 30-jarigen S., slager, op bezoek. Na een korte woordenwisseling trok S. een re- volver en loste twee schoten, welke den heer De Man in de buik troffen. Hevig bloedend zakte het slachtoffer ineen en werd direct in een juist passeerenden auto naar een ziekenhuis vervoerd. Bu ren waarschuwden den burgemeester, die spoedig met politie ter plaatse ver scheen. De dader werd gearresteerd. De woordenwisseling is waarschijnlijk ontstaan door het feit, dat S-, die een huis van den heer De Man bewoonde, daaruit zou worden gezet. Het onder zoek duurt voort. De heer De Man is Vrijdagmiddag overleden. Hij was een jaar gehuwd. VOERMAN DOOR TREIN VERMOR ZELD. Vrijdagavond reed te E 1 s 1 o o (Fr.) de 45-jarige H. H. aldaar met zijn paard en kar en wilde een trambaan oversteken. Waarschijnlijk heeft hij een aankomenden tramtrein niet aan hooren komen, met het gevolg, dat de wagen gegrepen werd. H. werd van den wagen geslingerd en kwam onder den tram trein terecht. De machinist stopte spoe dig doch er kon niet verhinderd worden dat H. de locomotief en de vijf volg wagens over zich heen kreeg. Zwaar verminkt werd hij van onder dien laatsten wagen, die opgevijzeld moest worden gehaald. De levensgees ten waren reeds geweken. Het 7-jarig zoontjes van H. dat even eens op den wagen gezeten was, wejrd er mede afgeslingerd, doch bekwam zoo goed als geen letsel. ONDER 'T HOOI BEDOLVEN. Bij vele boeren in Friesland is men thans bezig het te warme hooi in de schuren om te zetten, of er gaten in te spitten. Bij den veehouder C. dé J. onder Bar- 1 e h i e m waren drie arbeiders in een diep gat bezig, toen plotseling een groot brok hooi van boven weer in het gat schoof en alle drie bedolven geraakten. Met moeite wist zich een naar boven te werken, die terstond hulp haalde. Uit alle macht begon men nu het los se hooi weer uit het gat te halen en na eenigen tijd wist men ook de beide an dere arbeiders te bevrijden. Een der ar beiders, v. d. Heide, was reeds bewuste, loos, maar de behandelende geneesheer wist de levensgeesten weer op te wek ken, zoodat dit ongeval nog goed af liep. (N. v. h. N.) GROOTE BRAND. Vrijdagmiddag brandden, vermoedelijk door een lek In den schoorsteen, het café, winkelhuis, bakkerij en twee bergplaatsen, alles toebehoorende aan de weduwe R. te Harbrinkhoek, gemeente Tubberge tot den grond toe af. Van den inventaris kon niets worden gered. Aangezien geen water nabij de panden aanwezig vSas kon aan bestrijding niet worden ge dacht. Verzekering dekt de schade. BAK OP HET VOLKERAK OMGE SLAGEN. De ketels van de suiker fabriek te Stampersgat zouden naar de machinefabriek van de firma Bakker en Rueb worden vervoerd, om daar te wor den hersteld, waarna zij zouden worden opgesteld in een raffineerderij te Zuid- j Beijerland. Voor het transport werd een soort van zolderschuit, een zgn. bak ge bruikt- Op het Volkerak is de met ke tels beladen bak omgeslagen en gezon- i ken. Een van de opvarenden is daar- bij verdronken. TWEE PRAUWEN OMGESLAGEN EN GEZONKEN. Twee prauwen, die onderweg waren van Java naar Sam- pang (N.O.I.), ieder met ongeveer 100 Brandstichting. In Mussidan, in 'i departement Dordogne is een conser- venfabriek door brand verwoest. 4000 Kisten met in totaal 200,000 blikken conserven, werden een prooi der vlam men. De materieele schade bedraagt een millioen francs. De brand is ont staan door brandstichting. Twee arbei ders zijn gearresteerd. En hunner zou reeds een bekentenis hebben afgelegu. opvarenden aan boord, zijn tijdens een storm ten Zuiden van Sampang omge slagen en gezonken. Onmiddellijk togen twee Marine-vliegtuigen naar de plaats van het onheil, waarheen ook de mij- nenlegger Hr, Ms. „Tromp" gedirigeerd »verd. Vliegtuigen en vaartuigen zoch ten dfe zee af en brachten drenkelingen aan. Op dit oogenblik worden nog 21 personen vermist. Groote droogte. De politie heeft gisteren in de buitenwijken van Hendon en Golders Green te Londen proces-ver- baal opgemaakt tegen 16 bezitters van buitens, die hun gazons met tuinslangen lieten besproeien, zonder de extrabelas ting te hebben betaald, die hiervoor ver schuldigd is. De slangen verwerken ruim 1000 1 per uur of 8 maal zooveel als een normaal huishouden van 4 personen per dag aan water verbruikt. Daarom heeft de Metropolitan Board de extra-belas ting ingesteld. In verband met de betooging', welke de bond van oud-strijders tegen Zondag te Parijs heeft aangekondigd en waaraan naar schatting ongeveer 50.000 oud-strij ders zullen deelnemen, hebben ook de sociaal-democraten en communisten te genbetogingen aangekondigd, zoodat men in politieke kringen voor botsingen bevreesd is. De regeering zal dan ook buitengewone maatregelen treffen om de orde te handhaven. DE DOOD VAN VON SCHLEICHER. Men meldt uit Stockholm aan de N. R. Crt.: Aangeduid als „het authentieke ver slag van den dood van generaal Von Schleicher en diens echtgenoote" publi ceert het dagblad „Poliüken" een tele gram van zijn correspondent te Berlijn. Het luidt: „Zaterdag stopte voor de villa van Von Schleicher te Neu Babelsberg een auto en een aantal met revolvers bewa pende jonge mannen belde aan. De oude dienstbode, die de deur opende, ant woordde bevestigend op de vraag of de generaal thuis was. Zij vond het bezoek wel vreemd maar toen haar gevraagd werd de kamer van Von Schleicher te wijzen voldeed ze onmiddellijk aan dit verzoek, daar ze meende, dat Von Schleicher en ziin echtgenoote in den tuin waren en dat zij-hen dus ongemerkl zou kunnen waarschuwen. Von Schlei cher was echter wel in zijn werkkamer, waar hij aan de schrijftafel een krant zat te lezen, terwijl zijn vrouw bij een tafeltje aan een jurk zat te naaien, die haar 12-jarige dochtertje, dat 's mid dags met vacantie zou gaan, mee zou nemen. Op de vraag van een der jonge man nen of hij generaal Von Schleicher was, keek ae generaal van zijn, krant op, maar voor hij nog iets kon antwoorden wer den er drie schoten op hem gelost. Vrij wel tegelijkertijd werd mevrouw v on Schleicher doodgeschoten. Vervolgens reden de mannen met hun auto weg. De oude dienstbode belde onmiddellijk de politie op en spoedig kwamen eenige beambten, die, toen zij zagen wat er ge beurd was, de zoogenaamde moordcom missie van Potsdam waarschuwden. Deze experts stelden een onderzoek in en gingen daarbij uiteraard tewerk, zooals bij eiken anderen dubbelen moord. Een zuster van Von Schleicher, me vrouw Von Gaudecker, die in de villa van haar broer woonde, kwam even later thuis en. waarschuwde een te Pots dam woonachtigen ritmeester Von Schleicher. Hij kwam tegelijk met het dochtertje, dat, zich van niets bewust liep te zingen van vreugde over haar mooie rapport, bij de villa aan. Terwijl hij daar nog aanwezig was werd er door een instantie, die men niet kent, opge beld voor een der leden van de moord- commissie. Deze kreeg toen de bood schap, dat men het onderzoek moest staken en zich onmiddellijk verwijderen moest." Treviranus en Scheringer f. Onder de personen die in verband met den jong- sten opstand gefusilleerd zijn, bevindt zich ook oud-minister van het verkeers wezen, Treviranus, die zitting had in.het kabinet Brüning. Gottfried Treviranus werd den 20sten Maart 1891 te Schieder, in Lippe, gebo ren. In het eerste kabinet-Briining (Maart j 1930) was hij minister zonder porte feuille. Kort daarop werd Treviranus tot rijkscommissaris voor de Osthilfe be noemd Ten slotte in het tweede kabinet Brüning, (9den October 1931) was Tre viranus minister van verkeerswegen. Ook luitenant Scheringer, een van de drie Reichswehr-officieren, die doior het hooggerechtshof van Leipzig eenige jaren geleden wegens hoogverraad werden veroordeeld, is gefusilleerd. Van dit proces zal men zich wellicht nog herinneren, dat Hitier toen verklaar de, dat „de hoofden door het stof zouden rollen, wanneer de nationaal-socialisten aan het bewind zouden komen". Geen Hohenzollern verbannen. De beheerder van de bezittingen van de Hohenzollern-familie heeft in een in terview met Reuter verklaard, dat geen der leden der keizerlijke familie op eenl- gerlei wijze is betrokken bij het com plot van Roehm. De berichten dat de kroonprins of prins August Wilhelm bevel gekregen hebben Duitschland te verlaten, zijn volkomen onjuist. Het verwachte bezoek van prinses Hermine was reeds eenige dagen voor iet complot van Roehm vastgesteld. De prinses komt ook naar Berlijn, waar zij eenige vrienden van den keizer zal be zoeken, inkoopen zal doen en bespre kingen voeren betreffende de keizer- ijke bezittingen. Majoor Von Muldner, de vriend en vertrouweling van den ex-kroonprins, die naar bericht werd eveneens terecht gesteld zou zijn, is in leven en heeft zijn werkzaamheden totdusver niet on derbroken. Von Papen eischt. De „Daily iel." meldt, dat Von Papen, die gesteund wordt door president Von Hindenburg, een onderzoek heeft geëischt naar de arrestatie van zijn medewerkers en naar het fusilleeren van zijn secretaris Von Bose, tijdens het weekend. Verstrekkende volmachten voor de min. van Econ. Zaken. De regeering heeft een wet afgekondigd, waarbij den minister van Econ- Zaken volmacht wordt gegeven alle maatregelen te ne men, welke hij ter bevordering van het economisch of voorkoming van econo misch nadeel noodzakelijk acht. Hij kan zelfs gevangenisstraf en een onbeperkte geldboete opleggen. De vol macht geldt tot 30 September 1934, en betreft het geheele terrein van het mi nisterie van Econ. Zaken. Is „Jij Hitier" een beleediging" Tijdens een zitting van den gemeente- raad van. het dorp Horesin, nabij Brno, in Moravië, voegde een van de leden den voorzitter in de hitte van het debat toe. „Jij, Hitier De voorzitter achtte z*ch hierdoor zwaar beleedigd en diende een aan klacht in. De belediger werd veroordeeld tot 24 uur gevangenisstraf wegens het beleedi- gen van een officieel persoon in functie, en verder moet hij zijn verontschuldigin gen aanbieden. De man is evenwel in hooger beroep gegaan en nu moet het Hoog Gerechts hof uitmaken, of het „Jij, Hitier een beleediging is of niet. Rrins Lenar is door den koning dringend naar Stockholm teruggeroe pen. Dit zou verband houden met een spionnagezaak. Enkele dezer spionnen zouden betrokken zijn bij een bioscoop, waarin ook prins Lenar vrij groote be langen heeft. Een der spionnen is ie Lon den aangehouden, Een oude stouterd! Te Bussy nabij Estavayer-le Lac is een 63-jarige Zwit' sersche volksvertegenwoordiger uit een kerseboom gevallen, waar hij was inge klommen De ongelukkige was op slag dood- Het bleek dat hij zijn ruggegraat gebroken had. ONLUSTEN IN SAN FRANCISKO, Algemeene staking? In het havengebied van San Francisko hebben Vrijdag ongeveer 1300 leden der nationale garde gepatrouilleerd. De sta king der dokwerkers neemt een steeds gevaarlijker omvang aan. De gezamen lijke vakbonden, waarbij 45000 arbeiders zijn aangesloten hebben als antwoord op het neerschieten van twee stakingsposten besloten een stemming te houden over het uitroepen van een algemeene sta king. 1500 Mannen van de nationale garde, gewapend met machinegeweren doorkruisen het stakingsgebied. Goes. Ondertrouwd: J. Schipper, 33 jr. jm. te 's Heer Arendskerke en C. G. van Noorden, 29 jr. j.d. Bevallen: C. van Houdt geb. De Vliet dochter. Overleden: K. de Winter geb. Goense 59 j. te Borssele. Souburg. Van 27 Juni3 Juli. Ondertrouwd: J. C. van Splunder 26 j. en L. C. Joosse 25 j. Veere. Getrouwd:A. de Vrieze 31 j. en J. de Buck 20 j.; W. Wouters 33 j. en J. de Regt 27 j. at MWrntfccHaiMru."»: AÜHMIJEut la a L- Middelburg, 7 Juli. Exportvei ling. Zwarte bessen 6.706.80, aard appelen 44.10, drielingen 2.30, alles per 100 kg. Aardbeien 415, roode bes sen 6, witte bessen 6, alles per kg. Kleine veiling. Aardbeien 920, Fran- kenthaler 60, Black alicante 36, witte bessen 510, roode bessen 416, kruis- sessen 47, gele kruisbessen 915, roode kruisbessen 12, zwarte bessen 7 13, tomaten 1520, frambozen 1238, madelein 7, alles per kg. Ananasmeloe nen 5—13, netmeloenen 1728, perzi ken 5, alles per stuk. Middelburg, 6 Juli. Op de vei- ing deden: spinazie 310 c., postelein 24 c., peulen 5—6 c-, wagenaarsboo- nen 2432 c suikerboonen 2630 c., stoksnijboonen 2941 c., stamsnijboo- nen 1631 c., dubbele princessenboo- nen 2635 c., doperwten 312 c., tuin- boonen 1—2 c., capucijners 4—6 c Roem van Holland 3341 c., zwartjes 26 c., spercieboonen 2829 c., bru:ne ooontjes 22 c., alles per kg.; peen 1,5 3 c., raoen 1 c kroten 12 c., uien 1,5 —3,5 c., -selderie 1—2 c„ peterselie 1,5 c., rabarber 3 c-, rammenas 23 c., kun- ;ne 2 c-, boonenkruid 0,5 c., alles per bos? savoye kool 1,52 c., bloemkool 1,5 8 c., andijvie 0,51 c., kropsla 0,5 1 c., komkommers 24 c., spitskool 1,5 c alies per stuk; anjers 36 c., gladiolen 9 c., roos 2 c., lathyrus 15 c-, struik roos 3 c., alles per bos; begonia 10 c., gladiolen 19—25 cbeide per 10; fuchsia's 8 c., gloscima 13 c., campanula 7 c., begonia's 5 c., alles per pot. Goes, 6 Juli Veilingsvereeniging Z.- Beveland. Aardbeien v.m. 11 uur Jucun da 1&, idem Madame Montot 12.50, idem n.m. 4 uur Jucunda 17.30—17.50 idem C 12.50 idem Madame Montot 16, Zwarte bessen 7.508 alles per 100 kg. Kleine veiling. Kersen: Hollanders 29 —34, Klerken 26—34, Zoete Morellen 19 —24, Meikersen 18—22, Zw. Vleesch- kersen 1723 Ronde Blance 13 15, Porceleinkersen 15'17, Uitschot Kersen 4—6, Kruisbessen 2—4.70, Zwarte bes sen 1016, Ronde bessen 210, Fram bozen 727, Blauwe druiven 43, Aard beien 10—17, Tomaten 9—21, Doperw ten 310, Peulen 56, Tuinboonen 1— 2, Stoksnijboonen 2733, Stamsnijboo- nen 19—21, Dubbele Princessen 22—26; Roem van Holland 30, Vr. wagenaars 14 —21, Gele boontjes 13—15, Postelein 2 7, Sjalotten 3.10, Zilveruien 6, Aard appelen 44.70, idem poters 2.25 3.10, alles p. 100 kg. Perziken 1.404.50, Me loenen 15—31, Witte komkommers 1— 2.60, groene idem 1.50—2.30, Augurken 0.25—0.29, Kropsla 0.50—1.00, Bloem kool 1.50—9, Roode kool 2.403.60, Gr. Savoyekool 0.402.60 alles per 100 st. Wortelen 1.50—3,20, Kroten 2—4, Ra barber 1.202.50, Uien 6, Sjalotten 3.10 Selderij 22.40, Bloemen Lelies 0.50 3, Lathyrus 1, Gladiolus 8, alles per bos. Hortensia's 0.200.50 per pot. K a p e 11 e, 6 Juli. Veilingvereeni- ging Kapelle-Biezelinge en Omgeving'. Groote Veiling: Zwarte Bessen 7.50, per kg. Kleine Veiling: Meikersen 1626; Hollanders 2428; Klerken 2333; Vol. gers 1619; Bruine Blanche 1315; Roode Blanche' 1215; Suikerkersen 14 16; Markiezen 2025; Morellen 13 18; Witte Vleeschkersen 1316; Vleeschkersen 1618; Spietjes 15; Zwar te Kersen 2025; Jaapkostenkersen 16; Ronde Krieken 1516; Krieken 13 18; Zuurtjes 1213; Eierkersen 1923; Postèleinkersen 12; Frambozen 1938; Aardbeien 1227; Roode Bessen 311; Witte Bessen 47; Zwarte Bessen 8 10; Kruisbessen 36; Tomaten 1213; Madeleinen 10; Val Madeleinen 34; Dubb. Prins. z. dr- 2026; Gele Boontjes 1517; Groene Boontjes 16; Postelein 6; Snijboonen 1831; Doperwten 34; Peultjes 35; Tuinboonen 4, alles per kg.; Aardappelen 44.20, per 100 kg.; Perziken 2.406.10, per 100 stuks; Bloemkool 26, per stuk; Worteltjes 2.102.40, per 100 bos; Kropsla 0v50, per 100 krop; Selderij 1; Kroten 1.90 2.30, per 100 bos; Pootuien 1.50. Blocveiling 4.30 uur n.m. Jucunda 17.5018 20; Mad, Moutót zonder dop 15.20. Vrijdag 26 Juli. Haagsche veiling van land- en tuinbouwproducten N.V. Grossiersveiling. Kersen: Meikersen 10 18 c.; Rood 48 c.; Volgers 1418 c.; Wijnkersen 1620 c.; Variksche Zwarte 1418 c.; Zwarte Kersen 1420 c.; Glimmers 1618 c.; Boskoopers 12 14 c.; Hofkersen 1416 c.; Biesker- sen 10—16 c.; Napoleons 1416 c.; Rou- anen 1216 c.; Spaansche Kersen 12 14 c. alles per kg. Aardbeien: 10—22 c. per kg. Per chip 36—40 c. Frambozen: 3040 c. per kg. Bessen: Roode Bessen 616 c.; Zwar- te Bessen 1416 c.Bosbessen 3240 c.; Kruisbessen 48 c. alles per kg.

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 3