Kil RECHTSZAKEN. VERKEERSWEZEN P. T. T. GEMENGD NIEUWS. BUITENLAND. AGENDA. LANDBOUW. BURGERLIJKE STAND. MARKTBERICHTEN. sa DUÏTSCHLAND. ZWEDEN. VEREENIGDE STATEN. Z. AMERIKA. 'NHEELE APOTHEEK CRISIS-PUBLICATIEN. MIDDELBURG. BIOSCOPEN. VUSSINGEN. GOES. jMgMg^gawj-jj^ivagaatweaaite^iflwacatawrogaitorg^iu ?^"^'^M>^i^sa«jg!»M^.gcacgaaiaia'«g»»jpMaa3twih^^MaM^a'»Me^MWimaCTffaiiprai«^rvaoMa^TOmwm^^ .•siM»iwaa»tjg>^g«i>8iMg^^^,^^Tfrwintr«aii~an«Triiiif<inn,->mMi»raMffjii»M>»Ti. ain ïv f i. IM O At He ring, ring Ned. Ned. Ned. Certi 0. In 0. It 0. Ii Dene Duit! Enge Zwit Zwit Amst 's-Fn Rottf Berlij Zeeu Zeeu Lind Hani Kruii P. va op r belu Klei H kom echl ses, Noo herl haa ook gek D ter- geri men vol de i les De witl stof mid le 2 stul zaa schi inri zoo mel hij aar fen en aar gel vel rin adj eei ma de ma wc do ku ev m< ki de so al, ac Wl la: sti gr la mi zii ge a^ za di g« R: H te ra h( cc n< m gi d« se K g« ■van andere attracties nader worden be zien, als sterritten, concours hippiques e.d. De herdenkingsplechtigheden zullen plaats hebben van 15 tot 30 Juli 1935. INDRUKKEN VAN DE VIJFDE LANDBOUW-WEEK TE WAGENINGEN. (Slot.) Het zwaartepunt van de rede van het Kamerlid Louwes, die de graan- teelt voor zijn rekening had, lag n.o.m. in zijn uitleg van de rechtsgronden, waarop al de getroffen landbouw-crisis- maatregelen zijn gebaseerd en waardoor de Minister van Economische zaken a. h. w. „de opperboer" is geworden. De wereldmarkt is geworden de vergaar bak van overschotten, afgezien, van pro ductiekosten. We bevinden ons tus- schen twee werelden, één, waarin alles geregeld werd van de wet van vraag en aanbod en een andere, waarin loonen en salarissen zijn gehandhaafd zonder rekening te houden met den prijs van wereldgoederen als b.v. tarwe. Het on beschutte bedrijf legt daarbij het loodje: een spoorwegarbeider verdient het dub bele van een landarbeider, de prestaties zijn bij den landarbeider stellig niet min der. Eén voorbeeld uit vele. Nederland bleef slechts in naam een vrijhandels land. Men liet de wet van vraag en aan bod slechts werken aan de grens, doch 's binnenlands ontnam men haar kracht door loonen en salarissen vast te leggen. Alle factoren wijzen erop, dat een nieu we maatschappij in wording is in de richting van nog meer gebondenheid. O, professor Cohen! Nederland kan zich bij die wording niet de luxe permittee- ren om zijn voornaamste productiemid del, den grond, ongebruikt te laten. In de bodemproductie moet de helft onzer bevolking 'n bestaan vinden en zonder steun, aan de hand der wereldprijzen, zou de grond braak komen te liggen. Zie hier de rechtsgrond voor de crisismaat regelen. We behoeven niet te zeggen, dat we met deze redeneering volkomen instemmen. Als het agrarisch deel onzer bevolking bij het productie-proces zou worden uitgeschakeld en daardoor vol ledig zou zijn aangewezen op „den steun", zooals de stedeling dien kent, dan zou het met ons volksbestaan afge- loopen zijn. Het landbouw-crisispro- bleem wordt daarmede een der belang rijkste vragen van regeeringsbeleid. Het wil ons nog altijd voorkomen, dat men hiervan ook zelfs in Den Haag nog niet voldoende diep doordrongen is. De ver zuchting van een Fries, waarvan, we kort geleden kennisnamen, is ons vol komen uit bet hart gegrepen: „Wat zou bet goed zijn, dat onze leidende figuren eens uit hun groote-stadsmilieu afdaal den naar onze hoeven, om daar, als onze Hooge Landsvrouwe, te trachten den waren toestand te doorgronden." De tarwewet noemt de heer Louwes een uitstekend geslaagde steunwet, met de overige granen zijn we hieraan nog niet toe. Spreker prefereert een hooge- re graan-monopoliewinst boven hooge invoerrechten. Dit lijkt ons voor dezen spreker meer een kwestie van politiek dan van principe. Met zijn conclusie, dat zelfs op vooroorlogsche prijzen geen loonend landbouwbedrijf kan worden gebouwd, gaan we accoord. De volgende sorekers, de haeren Oosterbaan uit Tjummorum en dr. Van Ginn.eken uit Bergen op Zoom hadden het daarna resp. over de aard- appel- en de suikerbietenteelt. De eerst genoemde beperkte zich tot de getroffen steunmaatregelen, die hij nog niet zoo kwaad vond, doch hij zou de aangege ven maten willen herzien en de verdee ling in klassen willen doen vervallen. Bij dit referaat hadden wij zelf gelegenheid er op te wijzen, dat het gepubliceerde indexcijfer voor den prijs van consump tie-aardappelen te hoog is, omdat daar bij geen rekening is gehouden met de verplichte sorteering, waardoor een groot deel van den oiogst onverkocht bleef en waardoor de gemiddelde prijs der akkerbouwproducten te hoog wordt' berekend. De inleider gaf ons gelijk. Dr. Van Ginneken is een temperamentvolle spreker en voldoende militant aange legd om niet voor den eersten den bes ten tegenstander uit den weg te gaan. Zijn weerlegging van de verschillende beswaren '/tegen den bietensteqh. waf alleszins deugdelijk gedocumenteerd en de voorstanders van 't gebruik van Ja- va-suiker in ons land kregen daarbij 'n goede beurt- De kostprijs van Java-sui- ker in Nederland geleverd in Neder- landsche kwaliteit is f 8.50 a f 9. De kostprijs van de Nederlandsche bietsui ker zal volgens de regeling 1934 12.50 bedragen, wat een geldelijk verschil geeft van 8.000 000. Daar zou dan te genover staan, dat de bietenteelt met al haar technische en economische voor- deelen zou te loor gaan, dat de werkge legenheid met 10.000.000 zou vermin deren en dat de good-will van de Ne derlandsche suikerproductie voor de toekomst zou verloren gaan. Prof. Minderhoud betreurde het in zijn „samenvatting", dat de heer Zwa german niet tot de inleiders behoorde, betreurde tevens dat zij, die zich geroe pen achten elders, bijv, in „Ec. en Sta tistische Berichten", van landbouwvoor lichting te dienen niet aanwezig zijn ge- -weeht. Sommigen dezer hebben nog wel wat voorlichting noodig. Tot groot ver maak der aanwezigen las hij uit boven genoemd tijdschrift van een derzulken enkele zinnen voor, waaruit blijkt, dat deze „landbouwkundige" een koe om de twee jaar een kalf laat werpen, waaruit de schrijver concludeert, dat ook slechts om 't andere jaar melk wordt gegeven! Met prof. Cohen is hij van meening, dat de landbouw geen recht kan doen gel den op blijvenden steun. Toegegeven, dat de professor vluchtig moest zijn, zouden we met bescheidenheid willen vragen: wat is blijvend? Er is nu een maal „niets bestendigs hier beneên". Er is een nieuwe maatschappij in wording, zoo heet het en niemand weet, hoe deze er uit zal zien. N-o.m. kunnen we slechts hopen, dat er eenmaal weer een tijd zal aanbreken, waarin de landbouw op ei gen wieken zal kunnen drijven, maar wanneer en hoe, dat is zelfs bij benade ring niet aan le geven. Een kwestie van prijzen, die zullen afhangen van de wij ze, waarop het goederenruilverkeer zal worden geregeld en ook /een kwestie van de plaats, die in onze binnenland- sche huishouding aan den landbouw zal worden toegekend ten opzichte der ove rige bevolkingsgroepen. Op één punt vestigde prof. Minderhoud de aandacht, dat bij ons zeer insloeg. Er zijn n.l. al jaren betrouwbare landbouw-boekhoud- bureaux, welke voor <alle deejen des lands een schat van gegevens bevatten, die voor een toekomstplan, eenig Plann- wirt, onmisbaar zijn- Moge Den Haag hieraan vollen aandacht schenken! Met de conclusie van dezen sympa thieken professor dat „de regeerings- maatregelen er nog al goed zijn afgeko men", zijn we het slechts ten deele eens. Er was nog al wat critiek, zij het dan ook détail-critiek, maar de wijze, waar op de onderwerpen achter elkaar zijn behandeld, was van dit laatste de oor zaak. Het luide applaus na en vaak ook onder het spreken van den heer Zwa german, alsmede het druk napraten daarover wijzen in een andere richting. Achteraf bekeken zou n.o.m. het Con gres beter beantwoord hebben aan zijn doel, wanneer èn de inleiding van prof. Cohen èn de samenvatting van prof. Minderhout waren weggebleven, en in een slotzitting in grooten stijl het pro en contra ware behandeld door bij uitstek gezaghebbende personen. Het wil ons voorkomen, dat de pers zich hierop zou hebben geconcentreerd, waardoor de publieke voorlichting beter tot zijn recljt zou zijn gekomen. Moord te Dedemsvaart. Woensdag heeft de rechtbank te Zwolle J. S. te Zuidwolde, die terecht stond terzake mishandeling met doode- lijken afloop van K. Kooiker, gepleegd op 29 April j.l. te Dedemsvaart vrijge sproken. Ter zitting van Donderdag 21 Juni had de officier van justitie ontslag van rechtsvervolging geëischt, betoogend dat verdachte uit noodweer had gehan deld. De rechtbank heeft conform uit spraak gedaan. Britsche lof voor de Nederlandsche K. L. M. In het Britsche Lagerhuis is Woens dag de luchtpost ter sprake gebracht, waarbij men aandrong op het "s nachts vliegen en op verhooging van de snel heid om niet bij andere landen ten ach ter te geraken. De conservatief Hales noemde den dienst van de K.L.M. op Indië. Hij moest zei hij over een paar weken op reis naar het Oosten en hij voelde sterk de ver leiding om dan van dien dienst der K. L. M. gebruik te maken. rine. Sindsdien circuleeren in de betrok ken kringen allerlei recepten voor de vervaardiging en verpakking van mar garine en voor het vervalschen van margarine, o.a. door er slechts 6 Yi pet. in plaats van 25 pet. natuurboter aan toe te voegen. Het spreekt vanzelf, dat de clandestiene margarine accijnsvrij op „de markt" wordt gqbracht en vandaar dat er altijd wel aftrek voor te vinden is, hoe scherp de controle ook wordt uitgeoefend. Gelijk wij schreven is het onderzoek naar deze uitgebreide frau de nog niet geëindigd en telkens op nieuw worden hier en elders clandes tiene fabriekjes en zonder de vereischte vergunning vervoerde of opgeslagen partijtjes clandestiene waar ontdekt! KWADE DUIKSPRONG. Woens dagmiddag is de 20-jarige dienstbode T. afkomstig' uit Tilburg in de gemeentelij- ce zweminrichting te V u g h t, hij een duiksprong op een ondiepe plaats in het. sassin met het hoofd op den bodem te recht gekomen- Het meisje bekwam een ernstige wonde in de halswervel. Zij is naar het ziekenhuis te Den Bosch over gebracht. Haar toestand is hoogst ern stig. „HANDEL"' IN CLANDESfTIENE MAiRGARINE. i Ontdekt is geworden de clandestiene fabricage van margari ne op Oostenburg te Amstérdan^ en de vervaardigers der valsche wik kels (de verpakking der margarine). Het Handelsblad verneemt nader, dat de „handel" in die clandestiene margarine gedurende een paar jaren gedreven is en dat er enkele honderden kilogram men per jaar zijn omgezet. Deze ketting- handel had haar vertakkingen over het geheele land en ook elders gevestigde clandestiene fabriekjes leverden de margarine, waarvoor wikkels, 'geheelf gelijk aan die van goedbekende merken, gebruikt werden. Vele smokkelaars in zuivel, cocaïne en wapens waren bijl al die zaken betrokken en een aamtal van die lieden kon reeds ingerekend ep) veroordeeld worden. Gebleken is, dat ook in Antwerpen valsche wikkels gemaakt zijn. De Amsterdamsche clandestiene mar garinefabrikant zal zich binnenkort voor de rechtbank hebben te verant woorden; de clandestiene fabrikanten namen in het bijzonder hun kans waar, toen er verleden jaar gedurende eenigen tijd margarine-schaarschte heerschte in verband met de toen tot stand gekomen vrijwillige contingenteering van marga Kapelle. Over de maand Juni 1934. Bevallen; G. Poortvliet geb. de Waard 2 z. F. G. Celant geb. Rapelli d. J. Paauwe geb. Nieras d. J. M. Gle- rum geb. de Vos d. Overleden: Pieter Engelaar 68 j. we duwnaar van Willemijna Steenblok. Ondertrouwd: Louwerus Bosman 23 j. te Nisse en Margaretha Poortvliet 26 jaar. Getrouwd: L. Bosman te Nisse en M. Poortvliet. NA HITLERS INGRIJPEN. De drie groepen. De Berlijnsche corr. van de „Times1'' heeft van gezaghebbende zijde een aan tal inlichtingen gekregen over de samen zweringen die het regime tot het dras tische optreden van Zaterdag aanleiding hebben gegeven. De corr. geeft op grond van deze in lichtingen, de volgende uiteenzetting. Er bestonden intrigues in drie onder scheiden groepen, waarvan twee met elkaar in verband stonden. De groepen waren: I. de leiders van de S.A. die samen gingen met Roehm II. generaal Von Schleicher en zijn vrienden, en III, een groep, die naar men veronderstelt, onder leiding stond van Von Papen's secretaris, Von Bose en die contact had met r.k. kerkelijke kringen en in verband stond met, doch onafhankelijk was van Von Papen. De groep Roehm zou zich hebben wil len ontdoen van een aantal leidende fi guren van het regiem en aldus zijn in vloed op Hitier hebben willen herwin nen. De Schleicher-groep van haar kant had intrigues op touw gezet om wijzi gingen in de regeering tot stand te brengen, waarbij men echter toegeeft, dat ook deze groep Hitl'er had willen handhaven, als leider van de door hem ontworpen regeer ing. Generaal Von Schleicher zou dan weer minister van rijksweer zijn geworden. Deze groep stond verder in contact met de onte vredenen, door tusschenkomst van Gre- gor Strasser en Ernst, van wie hij bij de uitvoering van zijn plannen gebruik had willen maken. Het schijnt verder, dat de leden van de derde groep niet allen bekend wa ren met de samenzwering van Von Schleicher en Roehm. De leden van de derde groep waren doodelijke vijanden van het regiem, en voortdurend bezig met het smeden van plannen om het ten val te brengen. Verklaard wordt, dat Von Papen zich niet bewust was van wat er om hem heen gebeurde, en van het feit, dat hij gebruikt werd ter be vorderinng van die plannen, gelijk het geval was bij zijn redevoering te Mar burg. Vluchtelingen. Volgens door de „Gazetta Polska" ontvangen berichten zijn in den loop van Zondag een groot aantal personen uit Duitschland naar Polen gevlucht. In totaal zouden 2000 vluchtelingen de grens hebben overschreden. Volgens dit blad vertelden reizigers uit de omgeving van Oppeln dat den geheelen dag aldaar mitrailleurs in de straten waren opge steld. Ook zouden in deze stad 60 S A,-lieden zijn gearresteerd. Te Gleiwitz zouden 50 S.A.-leiders in arrest zijn ge steld, terwijl 'n aantal hunner op trans port zijn gesteld naar Berlijn. De moord op Klausener. De „Ger- mania", het Katholieke dagblad, waar van Von Papen mede-eigenaar is, heeft een overlijdensannonce gepubliceerd betreffende dr. Klausener, den leidgr van de Katholieke Actie, die Zaterdag morgen door S.S.-mannen in zijn bufeau is doodgeschoten. Het verluidt, dat de publicatie van deze anhonce, die door de familie van den vermoorde was opgegeven, door t ministerie van propaganda eerst was verboden, doch later door generaal Goe- ring werd toegestaan, op voorwaarde dat de laatste vijf woorden van den vol genden zin: „hij werd plotseling van ons weggerukt op 30 Juni 1934, na een even van liefde en opoffering voor £erk, volk en vaderland", werden ge schrapt. De annonce verscheen dan ook zon- der deze woorden. j Tegen het uitdrukkelijk verlangen van de familie van dr. Klausener in, die1 reeds in de annonce had medegedeeld, dat zij den datum der teraardebestei- ing nader bekend zouden maken, is het lijk van Klausener gecremeerd. Het verluidt trouwens, dat de lijken van de meeste slachtoffers gecremeerd zijn. Ter dood veroordeeld, De buiten gewone rechtbank te Meseritz heeft vonnis gewezen in 't geruchtmakende proces tegen den moordenaar Meissner uit Gollmütz die op 20 Juni den nati- onaal-socialistischen „Amtswalter" Els- holz uit politieke motieven had ver moord. Meisner had Elsholz, naar men zich herinneren zal, uit zijn huis gelokt en daarna met een dolk gedood. Meissner werd schuldig bevonden aan moord en aan het misdrijf een „Amtswal ter" der N.S.D.A.P. uit politieke motie ven te hebben gedood. Hij wordt der halve ter dood en tot blijvend verlies van de burgerlijke eererechten veroor deeld. Stiefmoeder van haar stiefmoeder. Inger Christensen, de dochter van den postdirecteur van Roennen op het eiland Bornholm, is in het huwelijk ge treden met den heer Madsen, den dro gist van de plaats. De tweede vrouw van den postdirec teur is een dochter van den drogist en was derhalve de stiefmoeder van Inger Christensen. Zoo is Inger de stiefmoe der van haar stiefmoeder geworden. Tribune ingestort. Tijdens een base- ball-wedstrijd tusschen twee ploegen sa mengesteld uit gedetineerden van de Welfare Island-gevangenis, nabij New- York, is een tribune, op de binnenplaats van de gevangenis, ingestort. Drie gede tineerden werden gedood en 56 gewond. Een boerenopstand. Uit de provin cie Cautin wordt gemeld, dat de rebel len nog steeds voortgaan met hun aan vallen op landeigenaars en niet-aange- sloten boeren. De landeigenaars wor den gedood, hun voorraadschuren ge plunderd, de huizen in brand gestoken en de landarbeiders worden gedwongen onder bedreiging met moord, zich bij de opstandigen aan te sluiten. De opstand schijnt te zijn veroorzaakt door commu nistische propaganda onder de landar beiders, die zich kleine terreinen heb ben zien toegewezen van het uitgebrei de landgoed, dat onder de dictatuur van Ibanez is onteigend, met het doel kolo nies te vormen ter bestrijding van de werkloosheid. hebt ge als 't ware in Uw zak met zoo'n klein plat metalen zakdoosje met 3 "AKKERTJES" die verrassend snel helpen bij hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, maar ook bij. onbehaaglijkheid, gevatte kou, griep en koorts. Evenzeer bij migraine, zenuwen, lusteloosheid en vrouwenpijnen. Zakdoos II Glazen buis met 12 stuks slechts 02 cent 20 cent 1Ge kunt hieruit 4 x Uw zakdoosje vullen. (Ingez. Med.l ■'siowantuasutf Goes, 5 Juli. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Kruisbessen onver koopbaar; zwarte bessen 88.50 per 100 kg. Aardbeien v.m. 11 uur Jucunda 18.50; idem n.m. 4 uur idem 18.10; idem, idem C 15.40 per 100 kg. Kleine veiling. Kersen: Hollanders 22 25; Suikerkrieken 1820; Zoete Mo rellen. 1317; Zwarte Vleeschkersen 14 17; Limburger Krieken 1216; Mar kies 20; Meikersen 1316; Vroege van Werden 18; Roode Suikerkersen 14 15; Spaansche Wijnkersen 16; Witte Vleeschkersen 12; Porceleinkersen 13 15; Bruine Blanche 10; Napoleon 14; Uitschot Kersen 47; A|ardbeien 8 15; Blauwe Druiven 4044; Frambozen 1026; Kruisbessen 28; Zoete Roode Bessen 611; Duitsche Zure 35; Witte Bessen 711 alles per 100 kg. Meloenen 1521; Perziken lj(50 4.40 beiden per 100 stuks. Bloemen. Gladiolus 1013; Lelies 1 beiden per 100 bos. <1 Leeuwarden, 5 Juli- De Leeu warder boternoteering is vastgesteld op 39 cent per hg. CRISIS BESCHIKKING PEULVRUCHTEN. De Landbouw Crisis-Organisatie voor Zeeland te Goes, maakt bekend, dat ieder die peulvruchten oogst 1933, in totale hoeveelheden van 500 kg' of meer, pnder zich heeft', verplicht is hiervan vóór 7 Juli a.s. aan haar mededeelingen te doen. Telers van peulvruchten dienen zich ter bekoming van een erkenning te wen den tot de Landbouw Crisis-Organisatie voor Zeeland, Landbouwhuis te Goes, andere belanghebbende tot de Neder landsche Graancentrale, Korte Voorhout 10, 's Gravenhage. Onder peulvruchten zijn te verstaan alle soorten met daaruit verkregen pro ducten, als spliterwten, uitschoonsel, maalsel en piksel, erwten- en boonen- meel, uitgenomen versche en ingemaak te peulvruchten, sojaboonen en lupine. AARDAPPELHANDEL. Bekend wordt gemaakt, dat het zoo genaamd administratief veilen verboden is, en slechts in bepaalde uitzonderings gevallen nog kan worden toegestaan. Het veilen van aardappelen zal der halve op Zuid-Beveland vanaf Maan dag 9 Juli 1934 geschieden aangevoerd of op monster (5 kg). Eiken dag zal worden geveild te Krabbendijke om 8 IS uur, te Kapelle om 10 uur en te Goes om 11 uur v.m. Het veilingspercentage is uniform vastgesteld, voor aangevoer de partijen 4 pet. en voor monstervei lingen op 2 pet. Noodwendig wordt er op gewezen, dat door de 3 Zuid-Beveland- sche veilingen de aardappelhandel wordt beschouwd los te staan van de fruit veilingen, zoodat iedere teler vrij is een aardappelveiling te kiezen. Het verladen op verschillende laad' plaatsen is toegestaan. Het veilen van kleine partijen aardappelen op de zoo genaamde „kleine veitingj" blijft door gaan. C i ly-t heater. Noordstraat. Vanaf Vrijdag iederen avond half acht „De Dame met den Zwarten Slui er" en „De Dierentemmer". „Electro" (Markt) Vanaf Vrijdag iederen avond 8 uur. Zondag, matinée om 3 u- Om 8 uur aan Tafel (Dinner at eight). Alhambr a-Theater. Van Vrij dag 6 Juli tot en met Donderdag 12 Juli: „De onzichtbare man" en „Nachten in Shanghai".* L u x o r-T h e a t e r. Van Vrijdag 6 Juli tot en met Donderdag 12 Ju li: „De stem van het volk" en „Zijn vader gewroken". Zaterdag 7 Juli. Zwemwedstrijd „Luctor et Emergo". Kanaal dijk 2 uur. Dinsdag 17 Juli. Jaarverg. Algem. Woningbouw Vereen. De Gou den Poorte (zaal I) 8 uur. Maandag, 31 Juli.Z aterdag, 4 Augustus Kermis, Zaterdag 11 Augustus. Singelloop. Athletiek Ver. E. M. Ml Zaterdag 15 September. Estafette rond Middelburg. Athletiek Ver. E. Ml M. Vrijdag. 6 Juli. Concert „Euphonia". Groote Markt 8 uur. Zaterdag, 7 Juli. Alg. Ledenverg. Vereen. „Museum voor Z. en N - Beveland. Prins van Oranje' half 3. Dinsdag, 10 Juli. Concert „Excelsior" Kloetinge. Groote Markt, 814 uur. Donderdag. 26 Juli. Concert „Ho sanna". Groote Markt. 8 y, uur. Zaterdag', 28 Juli. Tweede Buiten- gew. Alg, Verg. Aandeelh. N.V. Landb. Mpij- De Bathpolders. Hotel Centraal 3 uur. V r ij d a g, 10 Augs. Concert „Euphonia" Schuttershof 8J4 uur. Vrijdag, 31 Augs. Concert „Eupho nia". Groote Markt 854 uur. Donderdag, 13 Sept. Concert Ho sanna". Groote Markt 8J4 uur. 'I V Elec. Drukkerij G. W. den Bóer, M burg

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 6