i BUITENLAND. MARKTBERICHTEN. LANDBOUW. GEMENGD NIEUWS. DUrrSCHLAND. RUSLAND. Briefgeschrief tusschen Jewannes uut Walchere en Jan de Smid uut Goesche Land. Een goede, voedzame, ge zonde en goedkoope keuken? Een lepeltje OXO BOUILLON toe- gevoegd aan Uw spijzen is de [beste waarborg ervoor Probeer eens! Groote flacon f 1.—OXO (BOUILLON is een vleeschproduct der Cie Liebig VEREENIGDE STATEN. WAAR IS WERK? Verkooplngen - Verpachtlitgei fn Zeeland. hem v au uei venteer zulks vordert en niet op het punt van vereeniging van twee wegen voor de bestuurder van een rijwiel, die hij aan zijn rechterhand heeft den doorgang vrijlaten: L, A. W. te Rot terdam: 2 m. 10 b. s, 10 d. h. voor iedere boete; niet zorgen dat een door hem op den openbaren weg geplaatst voorwerp be hoorlijk verlicht is: P. de B, te s H. Arendskerke: 10 b. s. 10 d. h.; op den openbaren weg een trekdier laten staan zonder de noodige voor zorgsmaatregelen tegen het aanrichten van schade te hebben genomen E, J. te Ritthem: 5 b. s. 5 d. h.; rumoer verwekken waardoor de nachtrust kan worden verstoord: P. V. te Middelburg: 15 b. s, 10 d. h.; ia staat van dronkenschap verkeeren- de de orde verstoren en eens anders vei ligheid bedreigen: A. v. B. te Westka- pelle: f 25 b. s. 10 d. h.; openbare dronkenschap: P. C. I. te Hansweert: H. B, S., P, B. te Vlissingen ieder 10 b. s, 10 d. h.; J. H. te 's H. Arendskerke: 5 b, s. 5 d, h.; idem bij herhaling: J. P. te Yerseke: drie dagen hechtenis; een dier arbeid doen verrichten, wel ke kennelijk zijn krachten te boven gaat: W. D., vrijspraak; D, W. te Mid delburg: 25 b. s. 10 d. h.; dier vervoeren op noodeloos kwellen de wijze: P. L. te Zoutelande: f 25 b, s, 10 d. h.; loopen over eens anders grond: L. M, en P. S. te Domburg: Berisping; L. J. te Domburg: 1 b. s. 1 week tuchtschool; P. S, te Domburg: Berisping, als houder van eene hondenkar die gebruiken anders dan met inachtneming van de voorschriften omtrent de licha melijke gesteldheid der honden: P. de K. Koudekerke: f 15 b, s, 10 d. h.; overtreding jachtwet: A. M. B. te Vrouwenpolder: 10 b, s. 10 d. h.; op eenige voor het publiek toegan kelijke plaats bij zich hebben: M. v. d! L. te Kapelle: 10 b. s. 10 d. h.; M. v. d. L. te Kapelle: 15 b. s. 15 d, h.; F, K, gedomicilieerd te Duisburg (D.)10 b. s. 2 weken tuchtschool, verbeurdver klaring van het inbeslaggenomen dolk mes; beschermde vogels dooden: O. P, C. M, M. P. te Hansweert: 10 b, s. 1 week tuchtschool, langs en op den spoorweg loopen, ter wijl het hem niet vrijstaat en zonder toe stemming: F. J, A, te Woensdrecht: 5 b. s, 5 d, h, met een voertuig op een tramweg verblijven, wanneer een trein in aan tocht is en dezen daardoor in zijn loop belemmeren: C. de V. te Vlissingen. 25 fk k"' P' E. te Vlissingen: 10 b. s. 10 d. h.; als schipper een rijkskanaal bevaren zonder van een Algemeen Reglement van politie voor rivieren en Rijkskana len, en van een betrokken bijzonder re glement voorzien te zijn: Ph. K. gedo micilieerd te Oppau (D.); J. S. gedomi cilieerd te Ludwigshafen (D.); F. L, de V. gedomicilieerd te Gent; J. G. gedomi cilieerd te Antwerpen: ieder 2 maal 2 b, s. 2 d. h, voor iedere boete; zonder consent visschen: A, J. v. d- P. te Ierseke: 2 b. s. 2 d. h.; Zeeland een overzetveer in werking brengen zonder de voorgeschreven aan kondiging en inzending te hebben ge daan: J. P, F, te Sint Maartensdijk: 15 b. s. lOd.h.; J schelpdieren aan den voet der dijken rapen: A. v. H, te Goes, P. C. M. te Vlis singen en B. v. B. te Arnemuiden, ieder J of 1 d, h., J. A, v. d. P. te Ierseke, bevel tot teruggave aan zijn ouders; te Middelburg zonder schriftelijke vergunning van den burgemeester op straten openbare vermakelijkheden ge ven: J, G. M. te Rotterdam, 3 of 3 te Middelburg wateren buiten de daartoe bestemde bakken: F J v d R te Middelburg, f, 3 of 3 d, h.; te Vlissingen venten zonder vergun ning: A. J. W., Breda, 10 of 10 d. h„ 1, N. te Amsterdam, 3 of 3 d. h.; te Goes venten zonder vergunning: Pa. E. P, te Zwolle, 3 of 3 d. h.; te Kruiningen op wegen vloeken: J. J- de K., Hansweert, 15 of 10 d. h.; te Wissenkerke venten zonder ver gunning: F. G, L. te Veere, 5 of 5 d. h.; Alcohol uit Suikerbieten. In de najaarsvergadering van de Vereemging tot ontwikkeling van den landbouw in Hollands Noorderkwartier is een commissie ingesteld, die tot taak kreeg een rapport uit te brengen over de bereiding van alcohol uit suikerbie ten. In de Woensdag te Alkmaar ge houden vergadering heeft de commis saris dit rapport uitgebracht. Uit Fransche publicaties, aldus bet rapport, is zonder eenige moeite aan te toonen, dat de technische zijde van de verwerking van suikerbieten tot alco hol praktisch uitvoerbaar is. In het jaar 1930 tot 1931 werd in Frankrijk uit suikerbieten 1,525,000 hl alcohol gepro duceerd. Ook in andere landen gebruikt men suikerbieten voor de alcohol-fabri- kage. In ons land vervaardigt men te Bergen op Zoom en Delft in de spiri tusfabrieken aldaar reeds vele jaren van een afvalproduct van de bieten- verwerkt'1 Cn aJC°h°L In Frankrijk verwerkt men den uit suikerbieten verkregen alcohol met benzine als mo torbrandstof. Dit zou ook hier te lande kunnen geschieden. Onvoorziene onkosten plus winst per 1. alcohol geschat op 21A ct. komt men voor den biet-alcohol op een prijs van 1814 ct. per 1- Bij een menging van 28 deelen alcohol op 72 deelen benzine wordt de prijs voor het mengproduct 13.85 gld. per 100 1. En bij een menging van 10 deelen alcohol op 90 deejen ben zine wordt die prijs 12,66. De commissie komt o.m. tot onder staande conclusie: Verwerking van bieten uit alcohol is praktisch zeer goed uitvoerbaar, even als verwerking van melasse op alcohol. Vermenig:ng van den zoo te winnen al cohol met benzine geeft een motorbrand stof, die weinig duurder komt in den verkoop dan de tegenwoordige zuivere benzine. Tengevolge van deze menging zul en de inkomsten uit de benzinebe lasting naar evenredigheid verminderen. Bij een menging van 28 deelen alcohol met 72, deelen benzine wordt de moge lijkheid geschapen om 40.000 ha. meer met bieten te betelen dan nu het geval is. De kosten van bietenteelt voor ver werking van den zuiveren alcohol kun nen bij invoering van een menggebod voor alcohol in benzine gedekt worden door de verkoopmogelijkheden, die het mengproduct biedt. SPOORLOOS VERDWENEN. Uit Sunderland is te Rotterdam het Engelsche stoomschip „Tynehome1' aan gekomen. Op dit schip heeft zich de 19-jarige Engelsche student Horan Mag- nay uit New Castle ingescheept, die op weg was naar Keulen. Bij de ontsche ping bleek de jongeman zich echter niet meer aan boord te bevinden en tot nog toe is het niet gelukt ook maar een spoor van hem te ontdekken. De veronderstelling ligt voor de hand dat hij tijdens den overtocht op de een of andere wijze overboord is ge slagen en verdronken. POLITIE-AUTO RIJDT OP VOET GANGERS IN. In de Jonker Frans straat te Rotterdam moest een po litieauto die in de richting van het Noordplein reed gisterenmiddag plotse ling stoppen voor een vrachtauto die uit de Oudenstraat kwam. Tengevolge van de gladheid van het wegdek slip te de wagen en reed achteruit het trot toir op. Drie menschen die daar liepen werden aangereden. Het waren de 60- iarige mej. J. G.M., die haar rechter knie brak, de 49-jarige mej. M. G.—de J., die door een étalageruit werd ge duwd, daarbij verwondingen aan het hoofd opliep en de 33-jarige A. K., die wel een duw kreeg maar met den schrik vrij kwam. MILLIOENENSMOKKELARIJ. Uit V e n 1 o wordt aan het Handelsblad ge meld dat de Hamburgsche douane-amb tenaren omvangrijke smokkelarijen met uit Nederland afkomstige tabak op het spoor zijn gekomen. Door medewerking van Diisseldorfsche rechercheurs is men erin geslaagd de geheele organisatie te ontmaskeren. Men heeft kunnen vast stellen dat groote hoeveelheden ge smokkelde tabak gedurende een jaar van Düsseldorf naar Hamburg vervoerd zijn. Uit het onderzoek bleek, dat vooral de reeds lang gezochte grootsmokkelaar F. Scheer bij elke overschrijding der Duitsche grens uit Holland groote hoe veelheden frauduleus invoerde. De om vang van deze groote smokkel-organisa- tie heeft men door schatting op een ont duiking aan invoerrechten van meer dan M, 1.000.000 vastgesteld. Het onderzoek in deze zaak wordt door de betrokken instanties met grooten ijver voortgezet. Toenadering tusschen de volken door.huwelijksreizen. Het ge meentebestuur van Keulen heeft on langs besloten allen jonggehuwden, zoo wel Duitschers als buitenlanders, die op hun huwelijksreis deze stad met een be zoek vereeren, kosteloos een tocht door de stad, een voorstelling in de opera en een diner in het „Rheinterrassenrestau- rant" aan te bieden. De burgemeester van de Engelsche stad Margate (graafschap Kent) heeft nu in een brief aan den „waarden heer burgemeester van Keulen" medegedeeld, dat zijn stad bereid is, Duitsche jong gehuwden op gelijke gulle wijzen te onthalen. Hij stelt zich voor, een Duitsch bruids paar te ruilen tegen een Engelsch bruidspaar, voor beide partijen de huwe lijksreis te betalen en aldus bij te dragen tot de bevordering van de goede ver standhouding onder de volkeren. HET LEVEN VAN STALIN. Verkwisting inplaats van so berheid? Een bijzondere correspondent van een Italiaansch blad publiceert een aantal merkwaardige onthullingen, welke de Rus Cyrillus Kakabadse onlangs te Pa rijs over het particuliere leven van Sta lin heeft gedaan. Kakabadse, ex-vicepresident van de sovjet-repubb'ek Georgie en weleer lid van het comité der communistische par tij te Leningrad, is ook thans nog een fel bolsjewist maar zag zich niettemin genoodzaakt Rusland te verlaten toen Stalin, dien hij gedurende twintig jaar in zijn revolutionnaire actie steunde, hem onlangs vogelvrij verklaarde, omdat hij had durven beweren dat het Russische volk van honger sterft. Kakabadse's onthullingen heeten vol komen in overeenstemming te zijn met desbetreffende verhalen welke gedaan zijn door personen die pas geleden uit Rusland zijn teruggekeerd en die in de onmiddellijke omgeving van het Krem lin hebben gewoond. Allen die buiten Rusland leven den ken dat Stalin leeft in den eenvoud wel ke een communistischen leider past. De ze opvatting is echter absoluut valsch. Hij leidt een leven dat Rusland even duur kost als dat van den meest ver kwistenden czaar, zoo vertelde Kaka badse. Stalin bewoont in het Kremlin de rui me appartementen van Iwan den Ver schrikkelijke. Een bedrag van twee honderd vijftig millioen francs per jaar is nauwelijks voldoende om de „hof houding" te bekostigen welke hij voert. Evenals alle groote edelen van weleer bezit de communistische leider uitge breide domeinen waarheen hij zich van tijd tot tijd begeeft om er het leven te leiden van een rijken burger en waar hij groote jachtpartijen organiseert. Een van deze domeinen is Zoebalow- ka nabij Moscou, een stuk grond van tien duizend hectaren, van waar Stalin Poeldurp, April 1934. Vriend Jerwannes! 't Is wee zoo: önderd persent van de wuven van Poeldurp eit de waeterzucht, 'k Bedoele nie den gewonen, dae ze van nae bedde motte en meestergoed in mot te neme, mè den bütengewonen van ielk voorjaer. Plonse mie eemmers vol wae- ter; 't eel' uus tonderste boven krauwe, zoodat 'r geen stik op z'n plekke bluuft; koppelkraeme mie 't rugesood; kassen mie schoone scheutels en kommen en borren in 't polka-waeter steke; ponden bie ponden groene zeepe versmosse en nèt eender doe of dat ielk uus zoo vuul is as 'n smisse. A' 'k je vertelle. Jewan nes, da' 'k dezen brief schrieve in 't öf achter 't verkenskot op de kruu-waegen mie 'n planksj' op m'n knieën en m'n fleschje mie int neffen m'n in 'n beddetje mie snieslae, dan za' je kunne begriepe, dat Jaonnetje ok eel erg over stuur is. Overaol loop 'k in de wegt en ze jaeg m'n van biebo nae babbo. En m'n van de weke a' drie keeren lamsooren egete, die ze gliek kookten omda' ze geentied s om ielken dag ies anders klaer te maeken. Van de mirreg a ze vergete om zout in de petaten te doen; aol deur de schoonmaekdrukte. A 'k art' in m'n lief om d'r wat van te zeggen: nou! Z' is anders nie butengewoon moeielik, a 'k zoo is van are wuven oore, mè in deze daegen is ze vreed kort van stof. Eergistere kwam d'r 'n boere knecht, mie 'n paerd nae de strevalje. Toen da 'k klaer a' mie beslaen, vroog 'n of da 'k nog is gauw 'n blikj' over z'n klompe wou doe. Goed, um gae mee nae binnen in de smisse en ie trokten z'n klomp' uut. Eel z'n groote tee stak deu z'n kouse. 'k Zegge: ,,'k weet nie, mè den domenie preekt". „Zwieg mè zeit 'n, „zoo loop 'k a' twee daegen; m'n wuuf is an 't schoonmaeken!' Je zie dus wè, Jewannes, dat ik 't nie alleeneg bin, die d'r onder lie mot. 't Za' wè overaol net eender weze, bie joe net zoo goed. Zeit, Jeyannes, da's dae in Terneuzen nog a wat ewist mie die naegemaekte gas-anval. As t'r noe werkelik is vlieg- mesiens mochte komme, die ze mie gas wouwe bospuite en ze wiere, net as noe, van te voren ewaerschoed, dan a' ze dae geen ncod: aolles netjes gereed. En z' 't aol Zoo neturelik meugelik edae ,mie 'n paer aolf dooie d'r bie. Ik kan best begriepe oe vreeselik ver schrikt owe ze waere, toen dat dae die ooge karre mie steenen omvarre rolden, net of as t'r net persies 'n bom op 't postketoor neer ekomme was. Mè noe a' ze voe d' aregeid is 'n boel pos-zegels gebruukte dan in de ronte motte laete vliege. En d'n dirrekteur en d' are lui uu 't postketoor, die a nae buten motte komme loope in d'r bloot' ood en 'n stik of wat brievebestelders, die bie wieze van spreken onder 't puun lagge, die a 'k laete schreeuwe en ker- me. Dat a' bie mien Inog mooier ewist. Gelokkeg, dat 'r mè drie menschen van dat moster-gas in-esli-kt a; da's nog al om te doen: drieë. i 't Is mè te wenschejn, Jewannes, da 't nooit meenens worre inag, want dan zou t'r anders nae toe gaie. Oe is 't op de waereld meugelik, zoiï je zegge, dat zuk- ke diengen nog zouwe kunne gebeure! Je oxo (Ingez. Med.) alle boeren, die het bebouwden heeft weggejaagd om het om te vormen tot een groot dierenpark Verder bezit hij in Georgie een groot buitengoed bij Krasny Gork], Wanneer Stalin zich naar Zoebalowka begeeft, hetgeen meerdere malen per Week gebeurt, dan maakt hij deze ex cursie in een van zijn Lincols of Rolls Royce. Over het algemeen vertrekt hij in den avond en twee automobielen met een gewapende garde escorteeren dan de auto van den „rooden dictator." De communistische gelijkheid, zoo besluit Kakabadse, houdt op te bestaan zoodra men den drempel van het Krem lin overschrijdt. Stalin behandelt zijn medewerkers als lakeien." (Mjsb.) 400 stuks vee door muggen gedood. Te Little Rock (Arkansas) zijn plotse ling reusachtige zwermen „Buffalo mug gen" neergestreken- Het was alsof don kere wolken zich op de streek neerlie ten. De insecten hebben groote schade aangericht onder het vee. In een om trek van tien mijl zijn in twee dagen tijde vierhonderd paarden, muilezels en andere huisdieren gedood. De boeren moeten hun vee in de stal len houden en voortdurend vuur voor de deur onderhouden, om de insecten van de stallen af te houden. De schade is te grooter wijl de veld arbeid in vollen gang is. Middelburg, 27 April. Groenten- en fruitveiling. Snijsla 413 c.Spina zie 24 c.; Postelein 2225 c.; Mos- krul 1821 c.; verbeterde Veensche kassnijboonen 80 c.; Witlof 28 c.; Koolrapen 3V» c.; Uien 12 c.; Kro ten 1 c.; Nantuspeen 7 c.; Zuring 48 c.; Slavellen 7 c.; Kropdunsel 78 c.; Ver dunsel 1012 c.; rentegevers 95 c. alles per kg. Peën 81421 c.; raapstelen 22 J4 c.; prei 12 A c.; Slauien 114 c.; sel derie 35 c.; Peterselie 141 c.; Ra barber 1214 c.; Radijs 1214 c.; alles per bos. Roode Kool 11 c.; Bloemkool 222 c.; Andijvie 114 c.; Kropsla 18 c.; alles per stuk. Bloemenveiling: tulpen 224- c.; Nar cissen 3 c.; Flieren 7 c.; Frulius 29 c.; Lathyrus planten 79 c.; Sanders 17 c.; Clara Buth 18 c.; alles per bos. Savoijëkoolplanten 20 c.; Bloemkool- planten 28 c.; alles per 100 stuks. Madelieven 716 c.; Violen 18 c.\ Flieren 616 c.Violenplanten 15 c.; Anjers 78 c.; Iris 811 c.; Sedum 4 c.; alles per 10; Primula's 1417 c.; Ly Cactus 16 c.; Geraniums 11 c.; Sax Fragen 6 c.; Vio lieren 18 c.; Cineraria's 16 c.; Roden- dendrons 2527 c. alles per pot. kan geen krant' in je'n anden pakke, of dae stae wat in over vrede of over nieuwe oorlogschepen en over.Mè, o is even! Dae dienk 'k over ies. Ze moste overaol zukke vertoonegen doe as in Terneuzen. Dan kuste de menschen is goed zie, oe vreeselik of 't zou weze as t'r is werkelik oorelog kwam en dan moste aol d' ooge koppen, de menisters en de ginneraols d'r bie stae. Want ik dienke, dat 'r nie vee an te doen zou weze as z' is mie vliegmesiens van die vergiftege smerege rommel nae omleege blaesden. Ze gooiden meschien eest mie brand-bommen en zoo aolles an prut of in brand en as ze dan op de koop toe nog 'n stik of wat van die moster-bom men uut mekare liete spettere Foei! Je kan d'r nie over dienke! 'k Zou nie wete werènteg wae da' aol de men schen ier op 't durp wig zouwe motte krupe en da's noe Poeldurp nog mè! m Zeit, Jewannes ei j' eleze oe da ze voe die radiovereenege zoovee geld bie me kare brochte, dat 'r 'n overschot was van vier onderd vuuf en seventeg duzend gullen? Dae zulle eel wat Middelburg- sche centjes bie weze en noe bin ik 't glad seens mie dien meneer, die d'r over in de krante schreef. An die radio ver- eenege geve ze vees te vee, Ok Middel burgers en noe kuste ze dat tevee bie mien vee beter is geve an de meziek van de schutters. Die brienge a meer as onderd jaer mooie meziek in de stad en noe t'r op an komt laete ze z' an d'r lot over. Da's nie zoo as 't oorl vind' ik, want ik bin erg op die schuttersmeziek. As.... Grooten tied, dae roep Jaon netje! ,.Ja, ja, ik komme!!" De groete- nisse van eur kan 'k nie doe. „Ja, ja. Ze za' je vriend Jan de Smid. Westlandsche etmeloenen 41 cent; Blauwe Druifjes 19 c.; beide per 10 stuks. Honing 3639 c. per pot. Blauwe aardappelen 93 c. per 25 kg. Goes, 27 April. VeilingsvereenigJng „Zuid-Beveland.Groentenveiling. Pos telein 1623; Spinazie 27; Witlof 7 10; Snijsla 1; alles per 100 kg. Raapstelen 2.60; Selderij 1.702.60; Radijs 0.703.10; Rabarber 0.703.10; Wortelen (2e soort) 5; Prei 2.105.10; Bloemen: Tulypen 511 alles per 100 bos. Spirea's 2932; Azalea's 1420; Afrikaantjes 7; Conselaria's 13 alles per 100 pot. Violenplanten 1.50: Primula Veres 1.40; Aardbeien 2.10; Bloemkool 12 22; idem 2e soort 6—8; kroosla 2.60 5.10; idem 2e soort 12.10; Roode kool 8; Kipeieren 1.90 alles per 100 stuks. De districts-arbeidsbeurs voor de ge meenten tusschen Ooster- en Wester- Schelde te Middelburg zendt ons de volgende aanvragen: Binnenland: ARNHEM, bekw. goudsmid, bekend heid met graveeren strekt tot aanbe veling, leeftijd 2225 jaar, voor vast, reiskosten worden bij oproeping ver goed. TILBURG, bekw. carrosserie-plaat werker, dadelijk, 25 tot 30 per week, voor onbepaalden tijd, reiskos ten worden bij oproeping voor de helft vergoed. UTRECHT, techniker in de centrale verwarming, moet kunnen projecteeren, berekenen en teekenen, 100 per maand, indien zeer bekwaam, iets hoo- ger, voor onbepaalden tijd, TILBURG, bekw. linotypezetter, (liefst R.K. georganiseerd), voor 1 Mei a.s., loon volgens C.A.O., voor circa 6 weken, reiskosten worden bij oproeping vergoed. DEN BOSCH, chauffeur-tuinman, in staat alle huish. werkzaamheden te verrichten, moet boven de 30 jaar zijn, zeer vertrouwd en moet over goede referenties beschikken, mag ook des noods een echtpaar zijn, R.K., dadelijk, reiskosten en loon nader overeen te komen plus kost en inwoning. ROTTERDAM, voor een tehuis voor vrouwen, een assistente belast met de verzorging der huishouding, tevens ge schikt om mede leiding te geven aan het personeel (4 dienstboden) en tact om met inwonende dames om te kun nen gaan, leeftijd 25,30 jaar, P.G., te gen 15 Mei of 1 Juni a.s. f 37.50 per maand, inwonend, er wordt verlangd een beschaafde werkkracht, diploma „huishoudkundige" strekt tot aanbeve ling, soil, met foto. MIDDELBURG, 2 dag-dienstboden, waarvan er 1 moet kunnen koken, zoo spoedig mogelijk, loon naar bekwaam heid; een juffrouw voor lichte buffet werkzaamheden. VEERE, 1 dienstbode voor dag en nacht of dag), moet zelfstandig kunnen werken en iets kunnen koken, tegen 1 Mei a.s., loon 20 tot 25 per maand, naar bekwaamheid. DOMBURG, een keukenmeid, welke tevens op de hoogte moet zijn met de vegetarische keuken, loon naar be kwaamheid, zoo spoedig mogelijk. ZOUTELAINDE, een kookster, voor het seizoen (15 Juni of 1 Juli tot Sept.) loon f 70 per maand intern, moet zelfstandig kunnen werken en reeds meer in restaurants- of hotelbe- drijven werkzaam zijn geweest, soil, met foto en afschrift getuigschriften.' VAKAFDEELING LANDBOUW. ZEGVELD, boerendienstbode, moet kunnen melken, plm. 20 jaar, liefst P. G., 20 tot 22 per maand nlus kost en inwoning, gezin met 2 kinderen. STREEFjKERK, boerendienstbode, op de hoogte met alle werkzaamheden, tn het bijzonder met melken, dadelijk, 5 per week plus kost en inwoning. Aanbiedingen uitsluitend aan de or ganen der Arbeidsbemiddeling. April. 30 Oostkapelle, Inboedel, Blaupot ten Cate. Mei. 1 Koudekerke, Inboedel, Loeff. 2 Domburg, Huizen, Struve. 4 N. en St. Joosland. Huis en Land, Blaupot ten Cate. 9 Nieuwdorp, Woonhuis Van Dissel. 9 Nieuwdorp, Inboedel, Van Dissel. 11 Wolfaartsdijk, Huis, v. Dissel. 16 's-H. Aenrdskerke, Huis en Land, Verbist.

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 7