m BUITENLAND. INGEZONDEN STUKKEN. BEZUINIGING: MARKTBERICHTEN. BURGERLIJKE STANB. BELGIE. Bloedige botsingen. Zondag zijn te Brussel fascisten en communisten slaags geraakt ter gelegenheid van de inwij ding van een lokaal van de fascistische „Légion Nationale" in de Koopman straat aldaar. Een der fascisten, die door verscheidene jonge communisten werd aangevallen, maakte van een dolk gebruik en trof een tegenstander in de buik. Eenige uren later is de gewonde in een ziekenhuis gestorven. Verder hebben de vechtersbazen mekaar over en weer zware verwondingen toege bracht. FRANKRIJK. DE MOORD OP DEN RAADSHEER PRINCE Een alibi en nog iets. ENGELAND. Drama. In de vroege morgenuren van Zaterdag is er brand geweest in een huis in Bloomsbury, waarin een pension was gevestigd. De bewoners konden zich nog maar net bijtijds redden, maar toen men buiten appèl hield, bleek men een van hen te missen. Later hebben brandweerlieden zijn lijk in zijn kamer gevonden. Hij was niet gestikt door den rook of door het vuur, maar een revol verkogel in zijn hoofd had een einde aan zijn leven gemaakt. Zijn eigen leger revolver lag naast hem. VEREENIGDE STATEN. Een verheffend schouwspel. Twee groepen der Armenische kerk te Boston, die elkaar beschuldigen van een moord op een, aartsbisschop, gepleegd in De cember van het vorig jaar, zijn met el kaar slaags geraakt. SPORTTERREINEN MIDDELBURG. Opmerker. OXO BOUILLON, vleeschproduct der Cie Liebig, bespaart vleesch en brandstof, verhoogt de voe dingswaarde der spijzen, verge makkelijkt het gebruik van goed- koope levensmiddelen en van etensresten, f 1 p. groote flacon. (Ingez. Med.j Mr. J. Adriaanse. Oostkapelle. Souburg. Ritthem. Zoutelande. Nisse. Wemeldinge. ONTVANGEN BOEKEN. Kortgene. Middelburg. Goes. Koudekerke. GEVONDEN VOORWERPEN TE MIDDELBURG. Ook te Antwerpen is Zondag hard ge vochten. Daar sloegen communisten en socialisten in een lokaal van de Diet- sche nationaal-solidaristen den boel kort en klein. Ook werd er uit revol vers geschoten. Een der aanvallers, een gewezen politie-agent kreeg een schot in de long. De man is daar eenigen tijd later aan bezweken. Zooals men weet, zijn verleden week te Parijs drie beruchte individuen gear resteerd, die er van verdacht worden meer te weten van de moord op den raadsheer Prince en dus van het Sta- visky-schandaal. De aanvoerder van het edele trio, een zekere „baron" de Lus- sats heeft thans kans gezien een alibi te voorschijn te tooveren, in den vorm van de getuigenissen van eenige personen, die bij hoog en bij laag bezwe ren, hem op den bewusten dag, den 20sten Februari te Monte Carlo of de onmiddellijke omgeving van deze illuste re plaats te hebben gezien, zoodat hij dus niet te Dyon geweest kan zijn, om den raadsheer van kant te helpen ma ken. Het is echter zaak aldus schrijft men uit Nice aan de N.R.C. om der gelijke getuigenissen niet al te grif als evangelische uitspraken te aanvaarden, vooral hier in deze streek tusschen Mar seille en Menton, waar het talrijk verte genwoordigde boevendom als een klit aan elkaar hangt en ieder van het gilde er steeds alles op zetten zal, om een in het nauw geraakten broeder de hand bo ven het hoofd te houden. In dit speciale geval hebben zoowel verscheiden poli- tie-mannen als eenige journalisten de zer dagen een langdurig en nauwgezet onderzoek in loco ingesteld, doch zon der in Monaco en te Beausoleil, Roque- brune of Menton ook maar het gering ste spoor van De Lussats' aanwezigheid aldaar op 20 Febr. te hebben kunnen ontdekken. Wel is vast komen te staan, dat de baron zich op 19 en 21 Febr. in of nabij het vorstendom heeft bevon den, maar op den daar tusschen gelegen datum heeft men er zijn spoor vergeefs gezocht. Nog valt naar aanleiding hier van op te merken, dat een der zooeven bedoelde getuigen a décharge, die den baron met een wel wat verdacht heftig heid verdedigt, twee jaar geleden als nachtwaker een armoedig bestaantje voerde; op een goeden nacht brandde het gebouw, dat hij heette te bewaken, af, en ofschoon duidelijk bleek, dat de brand moedwillig aangestoken was, aan de zaak geen verder gevolg gege ven. Enkele weken later was de gewe zen nachtwaker in een soort van gentle man gemetamorfozeerd: hij had zijn op neming in de „broederschap" verdiend! Oplichtersbende gepakt. Ambtena ren van Scotland Yard hebben verschei dene dagen te Warschau samengewerkt met de Poolsche politie om een troep oplichters te ontdekken, die er in ge slaagd waren nagemaakte effecten te plaatsen in Engeland en elders. De ver schijning van deze stukken was het eerst te Londen ontdekt. Voor meer dan 50.000 pond aan valsche stukken i: reeds in beslag genomen. Aan het ingrij pen van de politie is het te danken, dat nog niet veel meer valsche stukken hun weg naar de hoofdsteden van Europa hebben gevonden. Maandagochtend is te Londen een belangrijke bespreking gehouden tus- schen ambtenaren van Scotland Yard, van de ministeries van binnen- en van buitenlandsche zaken en den procureur generaal. Men heeft besloten de uitle vering te vragen van de bende di.e te Warschau is aangehouden, om deze* ver dachten te Londen te gelijkertijd lc kunnen laten terechtstaan met drie Po len, die verleden week te Londen n hechtenis zijn genomen wegens verval sching van Engelsche verzekeringszegels en van Poolsche- en andere vreemde obligatiën. Men zal echter eerst de zaak te Warschau met de Poolsche overheic bespreken. te Het slachtoffer bleek te zijn Edward Stanley Browne, een broer van Maurice Browne, den schrijver van het bekende Engelsche boek „Journey's End". Het schijnt vast te staan dat de man zelf moord heeft gepleegd. De broer van den verongelukte ver telde, dat hij geen enkel motief zou we ten, waarom zijn broer uit het leven zou scheiden. Hij had een vrij goede betrek king, die hij met liefde vervulde. Geld zorgen had hij niet. Hij was gescheiden, maar dat was al eenigen tijd geleden ge beurd, zoodat ook dit niet de oorzaak van het drama kan zijn. De eenige verklaring, die Maurice Browne voor de daad van zijn broer kan vinden is, dat het gebeurde nog een ge- Browne is n.l. in den oorlog ernstig ge wond geweest en heeft bovendien een volg van den oorlog moet zijn. Edward gasaanval doorgemaakt; van de gevol gen waarvan hij eigenlijk nooit heele- maal genezen is. Het wordt waarschijn lijk geacht, dal de opwinding bij de ont dekking van den brand de paniekstem ming van den oorlog weer bij hem heeft opgewekt en dat hij in deze stemming een eind aan alles heeft willen maken, Er moest een politiemacht van 250 man aan te pas komen om de orde te herstellen. Verschillende personen lie pen ernstige steekwonden op. Te Chicago hebben eveneens hevige gevechten tusschen Armenische groepen plaats gehad. Er ontstond een langdu rige kloppartij op straat. Dakpannen en straatsteenen dienden daarbij als projec tielen. I. Afzender, onbekend stuk in de prullen mand. 2. Briefwisseling wordt over ingezon den stukken geplaatst of geweigerd niet gevoerd. 3. De kbpij wordt niet terug gezonden. 4. Maakt het kort Mijnheer de Redacteur, Maandag 2en Paaschdag is er in Goes een voetbalwedstrijd gespeeld: „Zeeuw- sche Zwaluwen"-elftal tegen 'n Duitsch elftal „Turu", en georganiseerd door de Zeeuwsche Voetbalbond. (Z.V.B.) Het zal aan velen niet bekend zijn, waarom deze wedstrijd niet op het (best geoutil leerde Sportterrein te Middelburg heeft plaats gevonden. Welnu, Mijnheer de Redacteur de voornaamste reden daarvan is, dat de Z.V.B. het terrein in Goes gratis te ha- rer beschikking kreeg, terwijl dat in Middelburg een flinke som aan huur had moeten kosten. Het ligt in de bedoeling der Z.V.B. meer dergelijke hoogstaande wedstrij den te organiseeren; doch deze zullen, indien de Sport-commissie hier hare condities niet wijzigt, evenmin te Mid delburg worden gespeeld. M. de R. zijn de sportterreinen hier in Middelburg voor het belang der gemeen te, en heeft de Commissie deze belan gen te dienen Ja, of neen Indien neen, dat zij dan op de inge slagen weg voortgaat. Zoo ja, dat dan spoedig hierin verandering wordt ge bracht. Alleen al de schade voor de Gemeen te bedraagt op z'n minst 200 stede lijke belasting, waarbij dan indirect nog kan worden genomen de derving van in komsten onzer neringdoenden. Het is toe te juichen dat getracht wordt een sluitende begrooting te krij gen, maar tekorten kunnen dan beter betaald worden van ontvangen stede lijke belasting dan van andere belasting- penningen. Wordt het niet hoog tijd, dat onze autoriteiten eens gaan onderzoeken, hoe het komt, dat de vereeniging „Goes" twee prima geoutilleerde terreinen van hare Gemeente kan huren voor 500 per jaar, met het recht daarop zooveel wedstrijden te spelen als zij verkiest, terwijl de vereeniging „Mid delburg" aan huur moet betalen 600 voor 9 wedstrijden op één terrein, zoo dat zij voor haar andere competitie-wed strijden een tweede terrein moet bij huren, waarvoor aan de Sport-commis sie moet worden betaald 250 per jaar plus onderhoudskosten Indien „Middelburg" nu echter een wedstrijd buiten de competitie wil or ganiseeren, dan moet zij daarvoor ex tra betalen, en zijn deze kosten van dien aard, dat zulk een wedstrijd bij de kleinste tegenspoed, reeds een finanti eele strop voor de vereeniging is. Dit is dan ook reden waaropi geen, of hoogstzelden vriendschappelijke wed strijden worden georganiseerd; maar daardoor missen weer de neringdoen den een extra-verdienste en de gemeen te een flink bedrag aan sted. belasting. Bovenstaande grieven zijn niet alleen van toepassing op de voetbalvelden doch eveneens op de tennisbanen, daar het mij bekend is, dat velen elders (bui ten het seizoen) een tennisbaan huren (Zoutelande, Vlissingen, Domburg enz. omdat de tarieven onzer Sportcommis sie te hoog zijn. Liever ledige banen dan op gepaste tijden concurreerende tarieven, ook bij deze tak van sport. Spoedige verandering is zeer zeker gewenscht en noodzakelijk, opdat onze sporttereinen practisch niet waardeloos zullen worden door gebrek aan noe- menswaardigen inkomsten. U Mijnheer de Redacteur dankend. Middelburg, 4 April 1934. [„Opmerker" maakt zich m.i. noode- loos bezorgd over onze gemeentelijke Sportterreinen, De huur-aanvragen nemen voortdu rend toe, en wel in die mate, dat de commissie, daarover gesteld, zelfs niet aan alle aanvragen kan voldoen. Er is alzoo absoluut geen gevaar, noch voor ledige tennisbanen, noch voor het waar deloos worden der terreinen, noch voor gebrek aan inkomsten. Ten einde misverstand als bij „Upmer- ker" te voorkomen, worde hieraan da delijk toegevoegd, dat de Commissie van de gelegenheid, dat er veel gegadig den zijn allerminst misbruik maakt om hooge huurprijzen te bedingen, wat ook in strijd zou zijn met de bedoeling van den aanleg der terreinen. De door „Opmerker" genoemde huur prijzen, welke de vereeniging „Middel burg" heeft te betalen, f 250 voor het terrein achter de Meelfabriek, en f 600 voor 9 wedstrijden op een der voetbal terreinen in den Nadorst, zijn inderdaad niet hoog. Als men in aanmerking neemt dat vanweg de- Commissie het terrein achter de Meelfabriek nog maar kort geleden geheel is omgewerkt, dat er nu pas weer gelden voor kunstmest enz. zijn uitgegeven, dan zal men begrijpen dat de f 250 voor dat ruime veld alles behalve zuivere baten zijn. De f 600 voor de 9 wedstrijden van .Middelburg" in den Nadorst zal. naar k vermoed, 10 pet. bedragen van de door „Middelburg" aan entrées te ont vangen gelden. De vergelijking met Goes gaat niet op. De daar spelende club is een 3e klasser van den K.N.V.B., die uil den aard der zaak niet zooveel publiek trekt en ook geen hooge donateurs-bijdragen kan vaststellen. Een 3e klasse club, die voor competities reizen moet maken, heeft in den regel een schrale kas, maar een eerste klasser als Middelburg, die haar donateursgeld op f 7.50 heeft kunnen stellen en duizenden aan entréegelden kan heffen, mag gerekend worden er wel zoo goed voor te staan, dat zij voor een terrein, waarop de 9 belangrijke londswedstrijden worden gespeeld, die zooveel geld in de kas brengen, een naar de omstandigheden redelijken prijs be taalt. Onder die omstandigheden moeten ook gerekend worden de kosten van onder houd, beheer en toezicht. Indien „Middelburg" een wedstrijd buiten de competitie wil organiseeren, dan moet zij daarvoor inderdaad ook extra betalen, wat niet meer dan billijk is. Maar als de kosten van dien aard zijn, dat zulk een wedstrijd bij de kleinste tegenspoed, reeds een finantieele strop voor de Vereeniging is, dan ligt dit ze ker niet aan de Commissie, want deze vergt niet meer dan een zeker percen tage, zoodat als „Middelburg" weinig ontvangt (door de kleinste tegenspoed) de ontvangst der Commissie ook weinig beteekent. „Middelburg" is echter zoo overtuigd, dat een te voren vastgesteld „extra bedrag" haar meer voordeel brengt, dat zij zelve daarop heeft aan gestuurd, Nochtans zijn er voorbeelden dat de Commissie ook dan zelfs, bij evenlueelen tegenspoed, „Middelburg" tegemoet komt. Wat nu betreft de inderdaad aardige voetbal-wedstrijd te Goes op 2en Paaschdag tusschen een Zeeuwsch Zwa luwen-elftal en „Turu", deze wedstrijd had ook onze Commissie gaarne, te Middelburg gezien, op een der velden van de Gem. Sportterreinen. Opmerker beweert, dat deze wedstrijd te Goes is gehouden, omdat de Z.V.B, daar het ter rein gratis kreeg, terwijl dit te Middel burg een flinke som aan huur had moe ten kosten. De Commissie hier is niets gevraagd, maar zeker zou voor het ge bruik van een veld op de Gemeentelijke Sporterreinen hier, een zekere vergoe ding zijn gevorderd, wat ook niets meer dan redelijk zou zijn geweest. Als een dergelijke wedstrijd, zeg f 1000 opbrengt, zou hei dan niet absurd zijn om een door aanleg en onderhoud kostbare gelegen heid om zoon wedstrijd te houden, gra tis ten gebruike af te staan? Als men dat in de gemeente Goes wel doet, dan blijve dit voor rekening van hen, die het terrein te vergeven hebben, maar het is niet in te zien dat men in onze provinciale hoofdstad goed zou doen met zich te begeven in een con currentiestrijd ten profijte van een Ver eeniging of een Bond, die zelve een mas sa geld met zoon wedstrijd ontvangt. Juist een dergelijke beweging zou op den duur leiden tot een waardeloos wor den der Sportterreinen door gebrek aan noemenswaardige inkomsten, waarvoor Opmerker nu (ten onrechte) zoo be vreesd is. Wat tenslotte de eigenlijke redenen zijn waarom de Z.V.B. de Paaschwed- strijd te Goes heeft doen houden? Mijn meening daarover behoef ik hier niet te publiceeren, omdat deze ligt buiten het gebied, waarover de opmerkingen van „Opmerker" loopen. Alleen meen ik te moeten betwisten diens bewering dat oxo deze wedstrijd vooral daarom te Goes is gehouden, omdat men daar het terrein gratis ten gebruike kreeg. Immers mag veilig worden aangenomen, dat een der gelijke wedstrijd te Middelburg in den Nadorst gehouden allicht een 500 bezoe kers meer had geteld, wat bij een entrée van, zeg 40 cent, dubbel en dwars de terreinhuur daar zou hebben goedge maakt, Voorz, Comm. gem. Sportterreinen.] Middelburg. 9 April. Op de vei ling deden: baksla 2130 c„ snijsla 21 34 c., broeisla 1821 c., veldsla 1013 c., spinazie 38 c., winter postelein 2 c„ sladunsel 17 c., zomer postelein 2437 c„ spruiten 15—21 c„ witlof 29 c„ koolrapen 14 c„ nantespeen 6 c,, peën 56 c., uien 1 c., kroten 1,52 c.. zu ring 16 c„ alles per kg.; narcissen 3—4 c., per bos; blauwe druifjes 1518 c,, flieren 2326 c„ beide per 10 stuks; cineraria's 1314 c., per pot; tuinkers 5 c., per doosje; raapstelen 2,53,5 c., prei 1,54 c., selderie 23,5 c., knol- selderie 3,5 c„ peterselie 2,53,5 c,, ra barber 26 c., radijs 2.5—3 c., alles per bos; roode kool 7 c., bloemkool 12 c., andijvie 4,55 c„ kropsla 1,5—10 c', al les per stuk. Goes, 9 April, Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Groentenveiling van: spinazie 8—10, id. He soort 3, witlof 7 9, id. lie soort 35, pluksla 15, kropsla 4.406.90, per 100 stuks; id. lie soort 1.703.00, prei 0.10. id. 99.50, per 100 bos; radijs 2.30, rabarber 2,506,40; bloemen: tulpen 818. id. narcissen 1.80, per 100 bos. K a p e 11 e, 9 April. Veilingsvereeni ging Kapelle-Biezeünge en Omgeving. Groentenveiling: spinazie 1217, snijsla 2024, witlof 10, prei 67, alles per kg.; kropsla 2.506.60, per 100 krop; radijs 1.201.70, tulpen 1516. narcis sen 0.901, per 100 bos; hyacinthen 9 10, per pot. Van 31 Maart tot 6 April. Ondertrouwd: W. Geldof jm. 27 j. en J. in 't Anker j.d. 24 j. Bevallen: P. J. Cornelisse geb. Douw, z,; E. de Voogd geb. In 't Anker z. Van 28 Maart tot 3 April. Ondertrouwd: L. de Keijzer, 29 j. en S. P- de Kam, 22 j.J. Moorman, 27 j. en S. M. Hollestelle, 26 j. Getrouwd: A. Lijnse, 24 j. en P. M. Godeschalk, 23 j. Overleden: J. J. van Schalk, z. 3 m. Van 28 Febr.31 Maart. Bevallen: M. Boone, geb. Janse, d.r J. Wouters, geb. Moens, d,; L, N, J, Ba- rentsen, geb. Cevaal, d. Gehuwd. J. W. de Looff. 28 jr. en S. Hoebeke, 19 jr.; J. Lijnse, 22 jr, en M. Louwerse, 21 jr. Bevallen: M. Nieuwenhuize geb, Ver- schrage z, C. Mesie geb. van Sluijs z. M. van Sluijs geb, de Visser d- Ondertrouwd: P. Koppejan 23 j. en C. Klaasse 23 j. (Biggekerke). Heinkenszand, Getrouwd: P. Riemens, 26 j. en D. van Damme, 24 j.A .Bliek, 29 j. en C. Langebeke, 31 j. Bevallen: A!. S. Yzerman geb. West- strate z.; M. L. Kalle geb. Zandboer d. Overleden: H. Braamse echtgen. van J. Hirdes, 47 j. Van 18 April. Ondertrouwd: M. den Dekker 22 j. jm. te Hoedekenskerke en P. Otte 21 j. jd. Nisse. Getrouwd: 'L. Lucasse 26 j. te Middel burg en J. Bosman 25 j. te Nisse. Van 27 April. Bevallen: T. I. Walrave geb. Joosse z. Ondertrouwd: J. Weststrate, 24 j. jm. en C. Beeke, 20 j. jd. te Kapelle. „De Terroristen", door Michael Osorgin, Geaut. vertaling uit het Rus sisch door Dr. B. Raptschinsky. Uitgave W. J, Thieme Cie. te Z u t p h e n. „Het Wezen van Dierenbescher ming", door Suze Groshans. Deze bro chure wordt verspreid door de Neder- landsche Vereeniging tot bescherming van dieren te Den Haag. In de serie „Tekst en Uitleg", Practi- sche Bijbelverklaring door prof. dr. F. M. Th. Böhl en prof. dr. A. van Veld huizen I. Het Oude Testament, verscheen bij J. B. Wolters, Uitgevers-Maatschap pij N.V. te Groningen: „De kleine Pro feten II". Joël, Obadja, Jona, Micha, door Dr. L. H. K. Bleeker. „Pro Domo", door Dr. J. H. Gun ning J.Hz. Gevolgd door het gedicht, „De Kerk des Geestes", door A, M. Swaanswijk. Overdruk uit „Pniël" Uit gave van het Bureau van Administratie Pniël te Leiden, Van 23 Maart6 April. Bevallen: L. L. Smallegange geb- Moor z.; P. Dees geb. Klap z. de Van 69 April. Getrouwd: A. C, Mi- net 28 j. en M. A. Schonis 20 j,; P. J. Kambier 25 j, en A. C. Foree 21 j. Overleden: P- J. Schut 69 j. ongeh, d. R. A, Cappendijk 32 j. geh. met M. C. J. v. d. Walle. Bevallen: E. Wigard-Houweling, z. Bevallen: J. Bruel geb. Van Hesse d.; S. C. J. van Essen geb. Hollestelle z.; M, Ruisaard geb. De Rijke d.; P. West dorp geb. Murre d. Overleden: R. Burop 69 j. Van 16 tot 31 Maart. Ondertrouwd: W. J. Wolders, jm. 26 j. en S. M. Munter, jd. 24 j. Getrouwd: L. Boone, jm. 25 j. en E. Marinusse, jd. 24 j. Bevallen: J Huizinga geb. Gejas d.; N. Bostelaar geb. Kleinepier z.; A. Kluijf- hout geb- Reijnierse z.; iJ. Cijvat geb, de Potter d.; L. Reijnierse geb. van Mal- degem z.; M. Tevel geb. Cijvat z. (leven loos). Overleden: W. de Witte, jm. 10 j.C J. Willemsen 57 j. vrouw van J. Kouse maker. Aardenburg Van 17 Maart7 April. Ondertrouwd'. Fl. A. Gijs 23 j. en C. M. Dhondt 23 j. Getrouwd: J. E, M. Jonchheere 24 j. en B. Ch. Cauwels 26 j, Overleden: P. J. Klaaijsen 76 j. wedu we van P. J. v. d. Sande. Belastingmerk, Enkelaar, Noordsingel R 57; kinderarmband, bureau van Po litie; kindertaschje, L. Bosschaart, L. Vielesingel D 76; kinderport,, bureau van Politie; belastingmerk, Wondergem, bureau van Politie; kindertaschje, W. Roose, Karelsgang T 44; zilveren broche, N. Goverse, Noordsingel S 177; kinderhandschoen, A. v. d. Kam, Jacob Catsstraat S 92c; regenjas, Witte, Krom- meweele K 101; heerenrijwiel, J. Pries ter, Noordsingel S 154; paar beenpijpen, Verbeek, Noordweg R 1 bbelasting merk, H. v. Noppen, Korte Heeren gracht M 283; paar handschoenen, Geerse, Wal B 62; witte zomerhoed, Da- vidse, Oud Arn. pad T 92; Kleedje, Bouwens, Volderijlaagte M 79; vulpen, W. Loenhouts, Kinderzorg S 42; kinder- port., S. Schellings, Arm. Schuitvlot Q 266; koningstang, W- Baas, Achter de Houttuinen Q 35; verrekijker in etui, gem. veldwachter, St. Laurens; rijwiel- sleutel, gem, veldwachter, St. Laurens; damesport, met inhoud, Reijnierse, !^oordsingel S 168; zilver Collier, A. de Leeuw, Arn. Voetpad T 107; sleuteltje, bureau van Politie: belastingmerk, Cj. Poortvliet, Seisweg R 146; gummi bal, J. v. d. Wiele, Lange Geere K 311; Re genjas, M;. Verhage, Koudekerke B 175; bal, M. van Hcupe, Lange Singelstraat N 190; kinderport. met inh., Nijdam, Vlasmarkt L 8; broche, S. Leijnse, Kor te Heerengracht M 285; belastingmerk, W Dekker, St. Janstraat I 100; belas tingmerk, A. de. Nood, Breeweg, t Zand D 193; knipmes, Tollenaar, bureau van Politie; mes, Heijstek, Hendrik straat W 65; paar dames glaché hand schoenen, juff. J- Bostelaar, Veersche- weg T 257; zilveren broche, J. v. Eijze- ren, Jodengang R 236; dop van radio- teur, Wiltenberg, Noordweg S 223; tom- pouse, Firma Dhuy, Lange Burg; kinder taschje met inhoud, A. de Zeeuw, Schuitvlotstraat N 164. Floc. Drukkerij G. W. den Boer, M burg

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 6