KUNST EN WETENSCHAP. ONDERWIJS. SPORT. BUITENLAND. AFLOOP AANDESTEDINGEN. BURGERLIJKE STAND. WALCHEREN. iÜIO-REVELAND. ^OHD-BEVELAND. lEEtmSCH-VLAARDEREN W.B. DUITSCHLAND. ENGELAND. AUSTRALIË. VEREENIGDE STATEN. niet genoeg op prijs gesteld kan wor den. 't Laatste stukje gracht bij den Veer- schen weg is vroeger jaren gedempt; "n kinderspeelplaats is daarop aangelegd. Dientengevolge is de waterloop vastge zet en is mede door de heerschende Westen wind vervuiling ontstaan. Nu wenscht men ook dit vervuilde stuk te dempen, wat ongetwijfeld tengevolge zal hebben dat het euvel van vervuiling zich zal verplaatsen- Meer voor de hand zoude liggen de fout van vroeger te herstellen en het kleine stukje ves tinggracht weer open te maken waar mede doorstroomend water verkregen wordt en in de toekomst vervuiling voorkomen wordt. Een bezwaar zal zijn, dat de brug in den Veerschen weg die verbetering vraagt vernieuwd zal moeten worden. Wellicht kan hier volstaan worden met een dam met ruime duikers. Blijft het bezwaar van het bergen der bagger; wellicht is ook hiervoor een plek te vinden. Om bovenstaoande redenen meenen wij Uw college te mogen verzoeken de Dampoortvest niet verder te dempen doch het reeds gedempte deel weder te doen opengraven, een en ander op een uitbreidingsplan tot in onderdeelen be studeerd." Ontvangsten Plaatselijk Crisis- comité van 19 tot 24 Maart 1934: Mej. 0. 4; Ger. Jongelingsver, 1.65; wekelijksche collecte 174.26. Het gironummer van den penning meester is 188020. Werkloosheid. Bij de Arbeidsbeurs stonden Zaterdag ingeschreven: Geheel werkloos: 799 mannen en 6 vrouwen. Gedeeltelijk werkloos: 63 mannen en 4 vrouwen. Niet werkloos: 7 mannen. Algemeen totaal vorige week 884, bij gekomen 45, afgegaan 50, over 879. Voor de slechthoorenden. In de maandelijksche bijeenkomst van de afdeeling Middelburg van de Ver eeniging tot behartiging der belangen van slechthoorenden is medegedeeld, dat de onlangs gehouden bazaar ongeveer f 540 heeft opgebracht. DOMBURG. De burgemeester dezer gemeente heeft namens het gemeente bestuur een telegram van deelneming gezonden aan H. M. de Koningin en Haar Huis naar aanleiding van het overlijden van H. M. de Koningin- Moeder. GAPINGE- Vrijdagavond vergaderde alhier de anti-revolutionnaire kies- vereeniging „Nederland en Oran je" onder voorzitterschap van den heer M. Arendse Pzn. Uit het jaarverslag van den secretaris bleek, dat het ledental steeds toenemende is en thans 45 be draagt, Uit het verslag van den penning meester bleek, dat de vereeniging er ook finantieel goed voorstaat.- De af tredende bestuursleden Jacs. Suurmond en W. Louwerse Jzn. werden als zooda nig herkozen. Na afhandeling der huishoudelijke aangelegenheden werd uitvoerig van ge dachten gewisseld over de gemeente-po litiek en de bestrijding der werkloos heid, welke onderwerpen werden inge leid en toegelicht door de heeren J. Louwerse Wzn. en Jacs. Suurmond. SEROOSKERKE. Zaterdagmiddag werd de jaarvergadering gehouden der Boerenleenbank. De voorz., de heer L. Melse Jz„ wees op het smartelijk ver lies dat ons vorstenhuis, maar ook ons volk leed door het verscheiden van de Koningin-Moeder, daarbij den wensch uitsprekende, dat de Koninklijke fami lie kracht naar kruis in deze droeve da gen mag ontvangen. Uit het jaarverslag bleek, dat er thans 226 leden zijn. De rekening 1933 gaf een winst aan van 448.74, welke bij de re serve werd gevoegd, die thans 9653.58 bedraagt. Als bestuurslid werd herkozen de heer L. Cornelisse, als lid van den raad van toezicht de heer W. C. Allaart, als plaatsvervangende bestuursleden de heeren A. van Dis en P. Melis Wz. De voorz. deelde tenslotte mede, dat de rente der spaargelden is vastgesteld op 3% pet. en die voor credietverlee- ning op 4% pet. R1TTHEM. De vereeniging tot het in standhouden van een bibliotheek hield Zaterdagavond haar jaarvergadering. Uit het jaarverslag van den secretaris bleek, dat er in 't afgeloopen jaar ruim 2000 boeken ter lezing zijn uitgereikt. De catalogus telt thans 866 nummers. Door vertrek en bedanken verminder de het aantal leden met 3, De rekening sloot met een klein batig saldo. De af tredende bestuursleden W. Boogaard, P. J. Cornells en B, J, de Meij werden als zoodanig herkozen. Een 15-tal nieuwe boeken zullen wor den aangeschaft, WESTKAPELLE. In verband met 't overlijden van H. M. de Koningin-Moe Ier heeft de burgemeester dezer ge meente namens hét gemeentebestuur H. M. de Koningin zijn eerbiedige deel neming betuigd. Mg HANSWEERT. De passagiersboot „Telegraaf 4" met een lichterschip op sleeptouw is Zaterdagmorgen tijdens mist nabij Bath omhoog gevaren en blij ven zitten. Met behulp van de boot „Te legraaf 3" is het schip des avonds oogenschijnlijk onbeschadigd vlotgeko- men; het heeft de reis naar Rotterdam voortgezet. KAPELLE. Op initiatief der Ouder commissie van de Openbare Lagere School te Kapelle werd in het lokaal Obadja een openbare vergadering ge houden met als spreker den heer Klaas de Vries uit Amsterdam, secretaris van „Volksonderwijs"", die een rede hield over „De Openbare school is het sym bool der Nationale eenheid". Allereerst bepaalde spr. zijn gehoor bij de groote verdeeldheid welke thans op onderwijs gebied heerscht. Deze verdeeldheid maakt het onderwijs onnoodig duur. In geen enkel land aldus spr. is het onder wijs zoo versnipperd. Verder beschouw de hij de O. L. School als de school wel ke de vereischte christelijke deugden als daar zijn: eenheid trouw en ver draagzaamheid in zich draagt. Een volk dat verdeeld is gaat volgens spr. ten gronde. In ons land is 't zoodanig met de verdeeldheid gesteld, dat men de kinde ren van jongs af aan reeds in verschil lende richtingen splitst, wat noodwen dig de nationale eenheid en de ver draagzaamheid schaadt. De Bijbel die geen onderscheiding kent dan tusschen rechtvaardigen en on- rechtvaardigen tusschen boozen en goe den verwerpt een dergelijke verdeeld heid. Ook de doopbelofte kan geen be letsel zijn voor ouders, om hun kinde ren naar de o. 1. school te zenden, aan gezien dit de ouders zelf verplicht hun kinderen in de Chr. leer te onderwijzen en dit formulier is onderworpen in een tijd toen geen bijzonder onderwijs be stond. Gedurende de pauze gaven zich 36 personen van de aanwezigen als lid voor de te stichten afdeeling Kapelle van „Volksonderwijs", Na de pauze bestond gelegenheid om vragen te stellen waarvan een druk ge bruik gemaakt werd. De opgerichte vereeniging die wars van politiek is koos als voorzitter den heer L. Willeboer, als secretaris den heer P. van Baren, als penningmeester den. heer M. Schipper en als leden de heeren M. de Klerk en Johs Schipper. KLOETINGE. In den Vrijdagavond al hier onder zeer groote belangstelling ge houden jaarlijkschen ouderavond richtte de voorz. woorden van dank tot den heer Rijnberg, die de school met 1 April gaat verlaten. Spr. deelde tevens mede, dat het de bedoeling was geweest een kinderfeest te geven ter gelegenheid van den 25sten verjaardag van Prinses Juliana. Maar in verband met het over lijden van H. M. de Koningin Moeder, die hij in zeer sympathieke worden her dacht, kan dit niet doorgaan. KRABBENDIJKE. Vrijdag vergaderde de afd- „Krabbendijke" v. d. Vereeni ging voor Ziekenhuisverpleging onder voorzitterschap van den heer M. v. Hek ken. Uit het jaarverslag bleek, dat het aantal betalende leden op 1 Jan. 1933 bedroeg 468 en op 1 Jan. 1934, 831, Het aantal opnemingen in een zieken huis bedroeg in 1933 14 patiënten. Uit gekeerd werd aan kosten-verpleegdagen 800, en aan bijkomende onkosten 223. Uit de rekening van den penning meester bleek een batig saldo van 180. Het kassaldo bedroeg op 1 Jan. 1934 235. Bij het vaststellen van de be grooting werd besloten het bodeloon te hrengen van 75 op 100 en de admi nistratiekosten van 50 op 75. Op de bijkomende kosten zal een toe slag gegeven worden van 25 pCt. tot "n maximum van 10 en 50 pCt. van de kosten voor hoogtezonbehandeling per kuur. Tot lid van de controlecommissie werd benoemd de hr J. van Luik in plaats van den hr J. v, d. SandeKloet (niet herkiesbaar). De aftredende bestuursleden werden bij acclamatie herkozen. Tot afgevaardigden naar de algemee- ne vergadering werden benoemd de hee ren J. Vader en H. Meeuwse. Teraardebestelling Iz. P. van der weele. COLIJNSPLAAT. Zaterdagmiddag is onder buitengewoon veel belangstelling het stoffelijk overschot van den heer Iz, P. van der Weele naar zijn laatste rustplaats gebracht. Honderden volgden de baar, die geheel bedolven was onder kransen en bloemen. Bij de groeve is achtereenvolgens het woord gevoerd door de heeren W. Kakebeeke, ir. C- G. P. Stevens, J. H. van Bommel van Vlo ten, ir. J. Siebenga en den heer L. Du- vekot. Zij brachten allen den overledene hulde voor alles, wat hij in zeer vele instellingen op landbouwkundig gebied heeft tot stand gebracht. Zij roemden hem als groot en vurig strijder voor zijn idealen, als iemand, die zijn leven heeft opgeofferd voor de belangen van zijn medemenschen-: Niet alleen als ijverig- werker, maar bovenal als vriend kwa men zij hier afscheid nemen van den ontslapene. Dit bleek vooral uit de ontroering van enkele sprekers, die hun iet voortgaan belette, daar zij tot tra nen toe waren bewogen. De oudste broer van wijlen den heer Van der Weele bracht namens de ra- milie den dank voor de hulde, die lier op deze plaats aan zijn broer is gebracht. AARDENBURG. Vrijdagavond werd door de meisjes der V. C. J. V. in de Sled. Herv. Kerk opgevoerd een too- neelspel naar de gelijkenis van de wijze en de dwaze maagden. Mevr- v. Dalf- sen leidde het spel, zoowel als de mu ziek. Bij een fantastische kaarsverlich ting werd het stuk uitstekend gespeeld Den medewerkenden komt alle lof toe. Gasthuis Goes, Naar wij vernemen heeft het bestuur van 't Gasthuis te Goes, in overleg met den neus-, keel- en oorarts Mazzola al daar, in 't Gasthuis een volledig instru mentarium opgesteld voor: oesophagos- copie, bronchoscopie, en directe laryn- goscopie, voor zoowel diagnostische ais therapeutische doeleinden, volgens met- ïode dr. Haszlinger te Weenen. De on derkenning en behandeling van aandoe ningen van den slokdarm en de luchtpijp is hiermede gebaat. Vereen, van Christ. Onderwijzers. Zaterdagmiddag hield de afd. Wal cheren van de vereeniging van Christe- ijke onderwijzers te Middelburg een algemeene vergadering. Als besturslid werd gekozen de heer J. Birza te Aagtekerke in de plaats van den heer P- J. Vergers te Domburg, die aan de beurt van aftreding doch niet ïerkiesbaar was. Tot afgevaardigden naar de voorver gadering en de algemeene vergadering werden benoemd de heeren R. van der Welle en L. van Wallenburg en tot se cundus de heer J. C. Ruitenbeek. Nadat de agenda der voorvergadering was besproken, werd een werkrooster vastgesteld. Met de afdeeling Walcheren van de Unie van Christelijke onderwijzers zal samengewerkt worden inzake de V. O. J. O- Het doel dezer beweging is om de jonge onderwijzers zonder betrekking als kweekeling met akte geplaatst te trijgen en hun een vergoeding te geven. Dr. K. Huizenga, directeur der Chris telijke kweekschool, hield een lezing over; Beperking bij het onderwijs in de Vaderlandsche Geschiedenis op de la gere school. Spr. wees er eerst op, dat veel van de vaderlandsche geschiedenis door de leerlingen geleerd moet wor den, dat totaal nutteloos is voor het verdere leven. Nu is het niet gemakke lijk een juiste scheidslijn te trekken. Vtaar er moet geschrapt worden. Daal de vaderlandsche geschiedenis verdeeld can worden in godsdienstige, staatkun dige en maatschappelijke geschiedenis, gaf de spreker in groote trekken aan, wat volgens hem van elk deel op de agere school kan besproken worden, waarbij het doen memoriseeren van een gering aantal jaartallen- Uit de gevoer de discussie, die op de lezing volgde, ileek, dat de vergadering het met den spreker eens was en dat niet alleen jij vaderlandsche geschiedenis, maar ook bij enkele andere vakken van on derwijs beperking tot nut zou zijn. Galgenhumor. Op een eenzamen weg misschien in de buurt van Oss wordt een onder wijzer aangerand door een struikroover, „Je geld of je leven" eischt de gemas kerde. „Ik ben onderwijzer" zegt de belaagde. „Ga dan maar door", is het weder woord, „geld heb je dan niet en jullie hebt toch ook tegenwoordig eigenlijk geen leven". (N.R.Crt.). ken staande met piëteit H.M. de Konin gin-Moeder te herdenken. Tenslotte hoopte hij dat de aanwezige van een sportieve ontmoeting getuigen zouden zijn. Met een welgemeend ..doe je best" aan de turnsters en turners was de wedstrijd geopend. Tijdens den wedstrijd is een collecte gehouden voor het „Fonds „BudaPest", ïetwelk dient om de uitzending mogelijk te maken van de Nederlandsche Keur- turners naar de internationale wedstrij den te BudaPest, die f 9.06 opbracht. Aan de wedstrijden is deelgenomen door II dames en 15 heeren. Het maximaal te behalen punten be droeg 220. De volgorde van de damesploeg luidt: 1. mej. A. Grimbrère, van Prins Hendrik, Breda met 189% punt; 2 mej. N. Pee man, V.T.V., Vlissingen, 173 p.; 3. mej, H. Mossou, P.H. 152 p.; 4. Mej. K. Ver meulen, Medioburgum, M'burg, 149% p.; 5. mej. L. Compeer, V.T.V., 149% p.; 6. mej. de Ros, P.H., 146% p.; 7- mej. S, Poolen, P.H., 145 p.; 8. mej, C. Swart, Volharding, Goes 143% p.; 9. mej. M. v. d. Vliet, Volh., 140% p.; 10. mej. P. Otto, P.H. 132 p.; 11- mej. P. Smits, P.H. 82 p. Voor de heerenploeg is de volgorde: I. R. van Kerckhof, P.H. 187% p.; 2. J. Smits, P.H., 180 p.; 3. J -de Keyset-, Volharding 170% p.; 4. H. Sio, P.H 168% p.; 5. C. J. Bakker, Volharding. 167% p.; 6. H. Verstiepen, P.H., 163% p.; 7. M. Gelok, Volh., 160% p.; 8. A- Schmerda, P.H., 158% p.; 9. J- Ras, P. EL, 152% p.; 10. Th. van Os, P.H., 148% p.; 11. C. A. Claes, V.T.V., 141% p.; 12. A. Verdeelt, U.D.I., Bergen op Zoom, 138 p.; 13. Jac. Haes, U.D.I.134% p.; 14. G, Bakker, U.D.I., 127 p;.15. C. Gillissen, de Jonge Spartaan, 117% o.: Nadat dank gebracht was aan allen die aan de wedstrijden hun krachten gegeven hadden, wekte de voorzitter op tot groote deelname aan de kringuit voering met Pinksteren te Vlissingen. Zeeuwsch-Brabantsche Turnkring v. h. K.N.G.V. Den 29en April a.s. zal te Eindhoven plaats hebben de return dualmeet van den Noord-Brabantseh-Gelderschen con tra den Zeeuwsch Brabantschen Turn kring. Om tot de samenstelling van de vertegenwoordigende dames- en heeren- ploegen te komen zijn te Bergen op Zoom Selectiewedstrijden gehouden. Degenen die hierbij in de heerenploeg gekozen zijn, zullen ook uitkomen in de ontmoe ting, die Zaterdag vóór Pinksteren plaate heeft tusschen een ploeg van „Prins Hen drik" uit Breda en een ploeg uit de overige turners van den „Zebra". Door - den Kringvoorzitter, den heer J. J. Th. Bakkér, zijn de wedstrijden ge opend met de mededeeling, dai wegens den nationalen rouw geen bekendheic gegeven is aan dezen wedstrijd. Hij ver zocht de aanwezigen eenige oogenblik- GEHEIMZINNIGHEID ROND EEN BOM-AANSLAG. Donderdag j.l. is het een en ander medegedeeld over een bomaanslag te Berlijn, die eventueel op den Pruisi- schen minister-president Goering ge munt zou zijn geweest. Naderhand deel de de Duitsche regeering echter mede, dat haars inziens Goering er niets mee te maken kon hebben, aangezien hij niet in de buurt was, toen de aanslag ge pleegd werd. En 'n correspondent van 'n Engelsch blad gaf te kennen, dat de aan slag vermoedelijk den Joodschen eigenaar van een aantal Berlijnsche bioscopen, den Oostenrijker David Oliver, gegolden had, die dan ook in de taxie gezeten zou hebben, waarbij de bom ontplofte,In een van Oliver's theaters liep onlangs de film Katharina de Groote met Elizabeth Bergner in de hoofdrol, over welke film toen zooveel te doen is geweest. In een andere bios coop van hem gaat een film waarin 'n Joodsche bokser, Baer die den Duit- schen kampioen Schmeling verslagen beeft, de sympatieke rol speelt. Dit zijn ongetwijfeld dingen, waaraan de Duit- scher van tegenwoordig zich ergert en misschien in zijn oogen een bomaan slag kunnen motiveeren. Het merkwaardige was echter dat de Duitsche regeering onmiddellijk na den aanslag 5000 mark uitloofde aan een ieder, die haar nadere opheldering van 't geval zou brengen. Maar nog veel merkwaardiger is, dat zij dit bedrag thans tot maar eventjes 30.000 mark heeft verhoogd. Als het geval zich in derdaad zou hebben toegedragen, als het Engelsche blad schreef, zou de re geering zoo'n bedrag in geen geval voor de opsporing van de(n) dader(s) hebben over gehad. Dus toch Goering? Dat is natuurlijk niet te zeggen, maar er zit in elk geval meer achter dan een een aanslag op een bioscopen-exploi tant. EEN TREILER GESTOLEN. Dezer dagen kwam te Aberdeen een treiler binnen, die daar thuis hoort, met zes man uit Nort Shield bemand. Irwin, de man van da eigenares, liet in haar op dracht dit zestal afmonsteren en mon sterde een meuwe bemanning aan. Toen de heer Irw'n zich vervolgens aan boord begaf, bleek de kajuit met de scheeps papieren afgesloten. Irwin Sfing naar de politie om hulp te halen en liet aan boord twee wal-machinisten, die het schip weer zeeklaar moesten ma ken achter, met een wachtsman. Tijdens zijn afwezigheid kwamen er vier mannen aan boord, die de trossen losgooiden en wegvoeren. De walmachinisten en de wachtsman riepen: „Wij worden geron seld" en sprongen, toen er niet dadelijk hulp op kwam dagen, over boord. Een loodsvaartuig pikte hen op. Toen de heer Irwin vernam wat er gebeurd was, begaf hij zich aan boord van het loods vaartuig, dat uitvoer om te trachten de verdienen treiler op te sporen. Tenge volge van den mist mislukte zulks. Men vermoedt, dat de treiler zich in het be zit bevindt van vier der afgemonsterden, daar deze den heer Irwin het recht be twist hadden hen van boord te zetten. Een duur kopje thee, Een zakenman uit Nelson, (Nieuw Zeeland), die lust had om te zwemmen, vertrok met zijn weke lijksche ontvangsten ten bedrage van meer dan f 750, naar zijn zomerhuisje aan zee Hij had geen tijd gehad het geld naar de bank te brengen en borg het in het fornuis wat hem, onder de gegeven om standigheid, de beste plaats leek. Tij dens zijn afwezigheid kwamen eenige familieleden in het huisje. Niet op de hoogte van de aanwezigheid van den verborgen schat, maakten zij het fornuis aan om thee te zetten. Toen de eigenaar voldoende van zijn zwemmen had genoten en naar zijn huis je teruggekeerd was, bemerkte hij tot zijn grooten schrik, dat zijn geld tot asch was vergaan. Er restten hem slechts twee zilveren geldstukken, die onbeschadigd waren gebleven. De kost bare thee zal den zwemmer slecht heb ben gesmaakt. VeerVen werkloczen verbrand. Naar uit Lynchburg :n Virginië gemeld wordt, heeft daar een ernstige brand ge woed in een werkloozentehuis, waarbij 14 menrachen zijn omgekomen en 80 ge wond. Hei tehuis brandde :n mindedan 10 minuten volkomen af; een deel van de bewoners, dat sliep, kon zich slechts redden door uit de ramen te suringen. De oorzaak van het ongeluk zou zijn, dat een pan met vet, die op een kache' stond, overgekookt is. Ongelukkigerwijs was er juist tijdens den brand een defect aan het licht in het ziekenhuis der stad, zoodat de geneeskundige hulp aan de slachtoffers vertraging ondervond. Vergiftigd door een doode slang. Een gezelschap padvinders uit Melbour ne heeft tijdens een voetreis naar den top van den Erica-berg een ongewoon voorval medegemaakt. De leider van de padvinders gaf met een pas gedoode slang een demonstratie, hoe het beest met één vluggen slag te dooden De af geslagen slangekop viel daarbij over den onderarm van den leider en de twee gifttanden drongen in het vleesch. Vrij wel direct vertoonden zich vergiftigings verschijnselen. De arm zette op onrust barende wijze op en behandeling was dringend noodzakelijk. De groep padvin ders keerde dan ook onmiddelijk huis waarts waar den leider geneeskundige hulp geboden kon worden. Ceders van den Libanon voor Roose velt Als uiting van dankbaarheid voor wat het Amerikaansche volk ge daan heeft voor het volk van het Na burig Oosten, zijn 18 ceders van den Li banon verscheept naar New York, om als geschenk te worden aangeboden aan president Roosevelt. Tot dit geschenk is het initiatief geno men door de Armeenscheh kerk, de Li ga van het Naburig Oosten, en de broe derschap van het Naburig Oosten. Vrijdag werd te Wissekerke door het bestuur van de Calamiteuze Polders Onrust-. Jacoba- en Friso-polder aanbesteed. Het maken van een buitenberm aan den Onrustpolder tusschen dijkpalen 41 56, Raming f 16.613. Ingeschreven werd door: J. J, Jansen, Middelburg f 16.284; P. Stichter, Ammerstol f 14.265; L. van Popelen, Bruinisse f 14 000; W. A, de Waard, Lekkerkerk f 13.950; W. v. Vos sen en Moerland, St, Annaland f 13.800; J. v. d. Panne, Eikerzee f 13.763; N.V. Mabuwat, Willemstad f 13.706; J. Slager, en Matthijssen, Brouwershaven f 13.525; L. van Boven, Ellewoutsdijk f 13.100; F. v. d. Hulle, Oosterland f 13.090; C. v. d. Klippe, Vlissingen f 12 850; M. v. d. Vel de, Bruinisse f 12.724; L. J. Dekker, Veere f 12.600; M. Hoogesteger, Wemel- dinge f 12.270; P, Dekker, Veere f 11.987; J. de Oude en M. de Voogd te Zierikzee f 11.987; A. v. Hee, Kamperland f 11.977; K, en J. Jasperse-Lukasse. Walsoorden f 11.600; W. A. Kind. Ossenisse f 11.295. Goes, Bevallen: A. Deurlo, geb. Vlaskamp, Overleden: J. J. van de Wijngaard, 82 j. echtgenoote van J. Poleij; M. van de Velde, 37 jr., echtgenoote van A. de Korte, te Borssele- Souburg. Van 1420 Maart 1934. Ondertrouwd: A- Lijnse 24 j. en P. M. Godeschalk 23 jJ. Lijnse 22 j. en M. Louwerse 21 j.; P. Maas 20 j. en J. de Voogd 19 j.; A. Jusselet 29 j. en A. W. Haeck 24 j. Getrouwd: J. S. Weexpas 27 j. en C. Goud 27 j. C. Focke 25 j. en J- van Eenennaam 21 j. Bevallen: K Davidse geb. Jonge, z. Wissenkerke, Van 20 Maart. Bevallen. J- Flipse. Filius, d.; L. J. Zwemer, geb. Koole, d.

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 6