DIAMANT RECHTSZAKEN, GEMENGD NIEUWS. INGEZONDEN STUKKEN. BURGERLIJKE Sik Bak- en Braadvet mm SCHOUWEN-DUIVELAND. BARBARA, DE HEKS VAN WINSLEA AFLOOP VERK00PINGEN. -AAI xiv vl AA v i, te ha.en en te lossen in onderscheidene plaatsen in Zeeland en Zuid-Holland, 't Is te hopen dat de pogingen die worden aangewend om dit euvel tegen te gaan zullen slagen, dat iedereen vergunning krijgt. Noodig is het niet daar de mos selkweekers in Zeeland geweldige voor raden mosselen hebben van de allerbes te kwaliteit. NIEUWERKERK. De heer Jac. Bou- man, burgemeester dezer gemeente heeft, naar de Zierikzeesche Crt. meldt, tegen 1 Juli a.s. ontslag als zoodanig aangevraagd. Kantongerecht Oostbnrg. Vonnissen van 22 Februari. Met rijwiel de linkerzijde van den weg houden: I. N. ie Breskens 5 of 5 d.;' Het verkeer van rechts niet den voor rang laten: I A. v. d. L. te Biervliet 15 of 10 d.; Geen teeken geven dat men zijn mo torrijtuig zal stoppen: A. F. te Biervliet 5 of 5 cl,; Rijden met motorrijtuig zonder twee krachtige remmen: G. G. te Sas van Gent 25 sub. 10 d.; R. M. te Knesse- laere 10 sub. 10 d.; A. v. d. B. te Axel 5 sub. 5 d.A. G. v. H. te IJzendijke ,//'5-sub. 5 d.; J. v. D. te Terneuzen 5 sub. 5 d.; Rijden met een motorrijtuig dat dient 'te zijn ingeschreven, zonder dat zulks is ;geschied: M. v. G. te Oostburg 4 sub. 2 d.; A. P. v. d. B. te Waerschoot 5 sub. 5 d.; C. C. te Eede 2 sub. 2 d.; Toelaten dat zulks geschiedt: E. M. S. te Eede r 5 sub. 5 d.; Rijden met motorrijtuig zonder rood achterlicht: C. N. J. v. R. te Oostburg 2 sub. 2 d.; Niet op eerste vordering zijn rijbewijs vertoonen: J. de W. te Oostburg 4 s 4 d.; N. A. B. te Breskens 4 s. 4 d. als voren, nummerbewijs: A. B. te Oostburg 3 s. 3 d.j Over een rijwielpad vee drijven: J. v. V. te Biervliet: 4 s. 4 d.; Met voertuig rijden zonder licht en reflector: M. L. te IJzendijke: 3 s. 3 d. en 1 s. 1 d.; W. M. te Waterland kerkje 3 s. 3 d. en 1 s. 1 d.; Rijden met motorrijtuig dat te hoog geladen is; R. W. te Adegem: 3 s. 3 d.j met motorrijtuig dat te breed gela den is: A. P. v. d. B. te Waerschoot: 3 s, 3 d.; met motorrijtuig met te hooge wielbelasting: P. C. v. d. W. te Bres kens: 5 s. 5 d.; idem idem 4 s. 2 d.j Rijden met een niet ingeschreven mo torrijtuig op een weg der 1ste klasse, terwijl het te breed geladen is: C. C. te Eede 2 s. 2 d.j Rijden met motorrijtuig op gevaarlijke wijze: J. F. M. te Aardenburg 10 s. 5 d.j J. V. te Middelburg vrijspraak; Idem met rijwiel: F. D. te Aarden burg 10 s. 10 d.j P. G. v. G. te Sluis 20 s. 10 d.j J. A. de M. te Biervliet 10*s. 2-weken tuchtschool; Rijden met motorrijtuig zonder dat siummer en letter behoorlijk zichtbaar zijn: I. C. C. te Biervliet 2 s, 2 d.; id. niet behoorlijk verlicht: A. M. V. te Ter- neuzen 3 s. 2 d.; A. S. de S. te Sluis j 3 s, 3 d.; idem en zonder rood achter licht: J. L. v. E. te Sluiskil 3 s. 3 d. en 1 s. 1 d.; A. P. v. d. B. te Waerschoot 4 s. 4 d; Rijden met motorrijtuig zonder spie gel R. L. M. te Brugge 2 s. 2 d.; idem met voertuig: F. H. te IJzendijke 2 s. 2 d,; Geen teeken geven bij verandering van richting: P. S. te Kloetinge 5 s. 5 dagen; Met rijwiel rijden zonder rem: A. K. door MAY WYNNE. 25). - En hij dacht vol teederheid aan Bar bara met de mooie, bruine oogen en hetgeen zij hem beloofd had, op den dag, dat hij zich zoozeer verdienstelijk zou hebben gemaakt tegenover den ko ning. Een ommezien bleef hij onder aan de steenen trap staan. Er waren twee punten, vanwaar het signaal gegeven zou worden aan de wachtende koningsgezinden. Van de beide schildwachten stelde hij meer vertrouwen in Hartley, dan in Da- rington. Dan moest hij juist het eerst gaan naar Darington, die de wacht hield op het bolwerk tusschen den Koninginne en den Koningstoren, en dan naar Hart ley, die aan den westkant van het eer ste terras, onder de schaduw van den schatbewaarderstoren, stond. Zonder verwijl klom hij naar boven en vond Darington verlangend, om mee tot uitvoering over te gaan en dus in 't minst niet tegenstrevend waarvoor hij nog wel eenige vrees had gekoesterd. De maan was aan het afnemen en te Biervliet 2 a. -2 d.; A. P. B. te St. Gan in Eremo 3 s, 3 d.; J. C. L. te Breskens 3 s. 3 d.; K. S. te Heille 3 s. 3 d.; idem tevens zonder licht en re flector W, J. B. te IJzendijke 15 s. 10 d. en 5 s. 3 d.; Met rijwiel rijden zonder bel.: C. N. den H. te Schoondijke fis. ld.; Met rijwiel rijden zonder licht: W. B. te IJzendijke 3 s. een week tucht school; P. G. H. v. L. te St. Kruis 2 s. 1 d.; A. P. v. H. te IJzendijke 5 s. 5 d.; J. W. V. te Waterlandkerkje 5 s. 5 d.; R, de F. te IJzendijke 3 s. 3 d.; idem zonder reflector A. A. G. te Aarden burg 5 s. 5 d.; J. M. S. te Eede 2 s. 2 d.; J. B. te Vlissingen 2 s. 2 d.; I. B. te Waterlandkerkje 1 s. 1 d.; Rijden met te hoog geladen voertuig: M. R. M. te Rousele f 4; Straatschenderij: J. V. te Breskens 2 s. 1 week tuchtschool; M. v. d. B. te IJzendijke: Berisping. Zonder vergunning sterken drank ver- koopen in het klein: A. S. A. B. en v. H. te IJzendijke 25 s. 10 d. Een vuurwapen afleveren: L. W, te Oostburg 10 s. 5 d. Op den openbaren weg een wapen bij zich hebben: M. C. te Watervliet, zeven dagen hechtenis, met verbeurdverkla ring van het automatisch pistool en be vel tot vernietiging der patronen. Niet zorgen dat zijn kind geregeld de school bezoekt, gepleegd bij herhaling: J. du F. te Biervliet 5 s, 5 d. Openbaren arbeid verrichten op Zon' dag: P. F. V. te IJzendijke 5 s. 5 d, Strooperij. M, K. te Aardenburg 10 b. s. 5 d. Niet tijdig kennis geven van het ster ven van een slachtdier: C. G. m. v. d, V. te Sluis 5 s. 3 d. Niet tijdig kennis geven van een voor genomen huisslach'ting: J. L. de P. te Waterlandkerkje 5 s 3 d.; Loopen op land dat ter bezaaiing ge reed gemaakt is: J. v. L., te Yzendijke 10 s. 10 d.; J. v. H. te Schoondijke TO s. 10 d.; een autobusdienst uitoefenen zonder dat het motorrijtuig is goedgekeurd: W. A. de J., te Biervliet, vrijspraak; te Breskens een gebouw doen uitvoe ren buiten de do'or Burgemeester en Wethouders aangewezen rooilijn: J. M H. v. d4 S., te Breskens: vrijspraak. Vonnisen van 1 Maart 1934. Niet zorgen dat in een werkplaats 'n arbeidslijst is ophangen: J. A. v. H., te Biervliet 100 s. 25 d.; met motorrijtuig voornemens van richting te veranderen, geen teeken ge ven: P. D. te Schoondijke: vrijspraak. Een moord. Maandagmorgen had zich voor 't ge rechtshof te 's Hertogenbosch te ver antwoorden H. v. d. S„ een Duitscher gewoond hebbende te Limmel bij Maastricht, die door de rechtbank Maastricht was vrijgesproken wegens gebrek aan bewijs. Hem is ten laste ge legd, dat hij in den avond van 28 Fe bruari verleden jaar den bejaarden heer L. Melotte te Maastricht heeft ver moord. Verdachte zou zijn slachtoffer zware slagen tegen het hoofd hebben toegebracht, hem meerdere ribben heb ben gebroken en hem te hebben ge worgd. De advocaat-generaal vroeg twaalf jaar gevangenisstraf met het bevel tot gevangenneming na de uitspraak het vonnis. Ongelukken. De 70-jarige heer B, uit Simpe 1- veld, is Zondagavond op den weg tusschen Heerlen en Maastricht door 'n auto gegrepen. De man was op slag dood. De chauffeur reed door maar werd later gearresteerd. De houthandelaar T. uit Echt is onder 'n rollenden boom geraakt, waar bij hem het linkerbeen werd verbrijzeld. De man is in het ziekenhuis te Roer mond, na amputatie van het been, over leden. Zaterdagavond is op de spoorlijn tusschen Arkel en Leerdam het lijk gevonden van een ongeveer 20-jarig manspersoon. De man is waarschijnlijk door den trein die daar omstreeks ze ven uur passeert, overreden. Het li chaam was totaal verbrijzeld. FRAUDE BIJ SLACHTHUIS. De politie te Haarlem heeft den 30-jari- gen klerk V. aangehouden, werkzaam aan het Openbaar Slachthuis, die ten na- deele van de gemeente Haarlem een be drag van 3.000.heeft verduisterd en zulks gedurende het jaar 1933. Hij be heerde een kas, waaruit hij op verschil lende tijdstippen geld nam. Van anderen leende hij geld om het geld in de kas te kunnen terugstorten. Hij viel van het een in het ander. Om te voorkomen, dat de verduisteringen niet ontdekt werden pleegde hij bovendien valschheid in ge schrifte in de boeken. Enkele dagen ge leden heeft de klerk zich met den direc teur van het Openbaar Slachthuis in ver binding gesteld en zijn malversaties me degedeeld. Aangifte bij de politie volg de, waarna V. is aangehouden. Hij heeft volledig bekend. DOOR DEN TREIN GEDOOD. Zondagochtend werd op de spoorlijn Z u t p h e nWinterswijk het lijk ge vonden van den 43-jarigen D. J. B., on derwijzer aan de openbare school te Zutphen. Daar op dit gedeelte de weg vlak langs de spoorlijn ligt, bestaat het vermoeden, dat hij op de spoorlijn te recht is gekomen en door een passee- renden trein is aangereden. Een wonc aan het achterhoofd geeft tot dit ver moeden aanleiding. EEN ééNARMIGE CHAUFFEUR. Zondagavond zijn op den nieuwen as- phaltweg tusschen M e p p e 1 en De Wijk twee auto's tegen elkaar gebotst. De eene auto werd bestuurd door een één-armigen chauffeur P. L. en de an dere door den reiziger PI. uit Meppel De wagens werden vrijwel vernield, terwijl de echtgenoote van den heer PI. ernstig werd gewond. De beide bestuur ders werden lichter gekwetst. van 45 ets p. pond - 221 ets p. half pond (Ingez. Med.) licht, zoodat de groep mannen, die be neden stond, één donkere massa leek, van het bolwerk dertig voet hooger ge zien. Op het afgesproken teeken werd een ladder tegen den muur gezet en be gonnen zij die te beklimmen zoo stil en geruischloos, of ze geestverschijnin gen waren van degenen, die bij een vorig beleg op dergelijke wijze opgestegen ONTVANGEN BOEKEN. Tegelijkertijd ontvingen wij: „Mein Weltbild", von Albert Ein stein. Ausgabe Querido Verlag A m- sterdam, en de Hollandsche verta ling. Mijn kijk op het leven", door Al- bert Einstein. Geaut. vertaling van T, Landré. Verschenen bij Van Holkema Warendorf, uitgevers te Amster dam. Dit boek geeft een beeld van den te- genwoordigen tijd in al zijn volheid, een beeld van een mensch van dezen tijd in 't bijzonder, die slechts één wet kent die van zijn eigen natuur. Het boek is verdeeld in de hoofdstuk ken. „Hoe ik de wereld zie"; „Over Po litiek en Pacifisme", „Duitschland 1933", „Jodendom" en „Wetenschap". Het is een getuigenis van Einstein's geloof in de menschen, in een wereld van onderling hulpbetoon en in de zen ding van de wetenschap om een band te leggen tusschen de volken, Bij Van Holkema en Warendorf, Uitgevers, Amsterdam, verscheen „Eerwaarde".Roman door G. van Nes Uilkens. Bandteekening van Agnes Can- ta. Accesson 1 300. IAfzender» onbekend stuk in de prullen mand. 2. Briefwisseling wordt over ingezon den stukken geplaatst of geweigerd niet gevoerd. 3. De kopij wordt niet terug gezonden. 4. Maakt het kort 1 MIDDELBURGS BELASTINGEN. Mijnheer de Hoofdredacteur. Mij werden ter inzage toegezonden, de Nieuw en St. Joosland. Van 1 tot 28 Febr. Ondertrouwd: Iz- Pleijte jm. 27 j. en Pa. Keur jd. 26 j. Bevallen: M. de Kraker geb. Bliek d. Overleden: J. K- Houterman d. 18 d.; tarieven waarnaar de Gemeente Middel- w Goverse 62 'j. echtgenoot van G. burg haar ambtenaren en werklieden be- R.jk Joh Bak wfiduwn van Ja. zoldigt. Dit naar aanleiding van het in- r/V gezonden stuk in uw blad over Middel- burgs belastingen, van Zaterdag 3 Maart. Ik weet nu waarom onze belastingen buitengewoon hoog zijn. Onze goede gemeente, die zich aan den rand van een finantiëelen afgrond bevindt, betaalt nu nog aan diverse groepen loonen varieerend tusschen 20 en 25 pet. boven die in het particuliere leven. Dit meerdere geld moet opgebracht worden door de overige burgers onzer stad, die het toch reeds zwaar te ver antwoorden hebben door hevige con currentie en lagere inkomsten. Dit meer der geld wordt o.m. ook door den fiscus per deurwaardersexploit afgehaald bij werkgevers door loonbeslag op het loon van de arbeiders in particulieren dienst. Wanneer men de loonen nagaat, die in de bedrijven uitbetaald worden, aan menschen die niets meer dan de lagere schoolopleiding hebben genoten, dan vraagt men zich af, hoe kan onze Raad dit alles tolereer en? Mijnheer de Hoofdredacteur, voor eenvoudigen arbeid worden salarissen gegeven of het lieden zijn met een uni versitaire opleiding Middelburg staat nu in de Ille klasse, m.a.w. om bovengenoemden funesteri toestand te bestendigen, worden reeds de minst draagkrachtigen onder onze belastingbetalers er met de haren bijge sleept, 't is meer dan treurig. Ik hoop, dat Ged. Staten de begroo ting, zooals die thans luidt, niet zullen goedkeuren, want indien de vinger op de zieke plekken in deze begrooting wordt gelegd, is m. i. belastingverhoo ging nu nog niet noodzakelijk. Moet het met de gemeentehuishou ding eerst geheel misloopen, voor en aleer er verandering komt? Bij een eventueele komst van een re- geeringscommissaris zullen de bezuini gingen drastischer zijn, dan wanneer tij dig zelf door het Gemeentebestuur en den Raad zal ingegrepen worden, dit zullen de vroede vaderen zelf wel be grijpen. Het ware te wenschen dat een der Raadsleden, of liever B. en W. hun aan dacht eens aan het bovenstaande wil den schenken, dan zullen ze ook niet met den bedelnap in de hand, naar de regeering behoeven te gaan om centjes te vragen voor het herstellen van on zen Langen Jan. Met dank voor plaatsing. Middelburger II, Terwijl beide mannen over de borst wering stonden geleund, om zich te overtuigen, dat alles goed ging, klonk er een kreet van den westelijken muur, waar de Schatbewaarderstoren een don kere schaduw wierp over een rij lagere gebouwen, Zonder zich den tijd te gunnen om te onderzoeken wat zulk een onwelkom geluid beduiden mocht, ijlde Morrice heen en liet Darington alleen kennis maken met die nieuwe vrienden. Halverwege de trap, die naar de plek leidde waar Hartley gepbsteerd had moeten staan, kwam een ander soldaat hem tegemoet. Morrice schrikte zoo zeer, dat hij bijna het evenwicht verloren had. „Wat nu?" riep hij. „Waarom schreeuw de je?.... O, je bent Joshua Parsley.. Waarom ter wereld?" „Ik ben het, kolonel Morrice. Ik sta werd door de zonde der dronkenschap, op een oogenblik van zwakte des vleesches, en dit juist, nu de vijand ge bruik heeft gemaakt van de duisternis, om ons te overvallen," „Je lijkt wel gek, Parsley!" riep Mor rice met geveinsde verontwaardiging. „De vijand?Ik geloof zoowaar, dat de drank ook jou de oogen beneveld waren heeft, of althans schijnbeelden voor je I oproept!" Ten antwoord trok Joshua den ander bij de mouw en drong: „Kijkt u dan zelf eens, kolonel Mor rice. Sinds den dag van mijn bekeering, nu twee jaar geleden, is mij geen drup pel drank meer over de lippen gekomen. Maar als u zich nu eerst zelf eens over tuigd heeft, dan ga ik zoo gauw moge lijk den gouverneur waarschuwen. „Waar zijn die vijanden dan?" vroeg hij en deed of hiji tevergeefs van den eenen kant naar den anderen over de lage borstwering heenkeek, ofschoon hij met één oogopslag de ladder zag, met de gedaanten, die er tegenop klommen. En de list lukte. In zijn ijver boog (Joshua zich ook voorover en stak zijn rechterarm uit. „DaarL.o begon hij, maar kwam niet verder. Met de lenigheid van een panter sprong Morrice op hem toe, hield de rechterhand de keel van zijn slachtoffer iJ - Ten overstaan van notaris D. C van Werkum werd in het café van J Hoondert te Heinkenszand, ten verzoeke van de erven van mevr- de wed. H. van Iwaarden-Wabeke, pu bliek verkocht: I. Een Woonhuis met erve en tuin, aan iet Noordlandsche Weegje, D 22b te Heinkenszand, groot plm. 5 a 60 ca. Kooper P. C. Schipper alhier voor de som van 4500; II- een perceel boomgaard aldaar, groot plm. 1.40.70 ha. Kooper J. C. van Iwaarden alhier voor 3520 den hoop. male een alarmkreet zou doen ooren, en wierp hem toen over de borstwering. Morrice veegde zich het zweet van 't voorhoofd, maar had nu de handen vrij om verder zijn onderneming ten uitvoer té brengen. „Morrice!" hoorde hij de stem van sir Hugh Ainslie fluisteren in de doodsche stilte. Er moest snel gehandeld worden; dat was een eerste vereischte. Met een enkel woord bracht Morrice dit den mannen onder 't oog, die hem dan ook, zonder bedenken, als hun lei der erkenden. „Vlug!" drong hij, „voor het heele garnizoen Wakker is! Als wij eenmaal tot de binnenplaats zijn doorgedrongen valt er weinig tegenstand meer te duch ten." Naarmate zij dichterbij trokken, werd het rumoer toch grooter en op de bin nenplaats kwamen een drie, vier man met een luitenant, ijlings op hen toege schoten, „Verrader!" beet de officier Mor rice toe, „dat is jouw werk! Ik heb den gouverneur wel gewaarschuwd, dat hij een adder aan zijn borst koesterde! Dit zeggende deed hij een uitval naar kolonel Morrice, maar die was daarop voorbereid en bracht het gevest van zijn degen met zulk een kracht neer op het Westkapelle. Van 26 Febr.5 Maart. Overleden: L. Roelse, man van N. van Rooijen, 67 j. Aardenburg. Van 17 Febr. tot 3 Miaart. Bevallen: A. Beun geb. Duindam z.; Overleden: S. Schijve 77 j. wedn. van C. C. Beun. Oostburg, Van 16 tot 28 Febr. Bevallen: Fr. S- van As geb. Babijn d.; A. W. M. van Wijchen geb. van Du ren d.; E- S. Cauwels geb. Plog d.; M. J, Boidin geb. Breemes d.; C. L. Ris- seeuw geb. van Hal d- Overleden: Mar. de Hullu 66 j. ong. vr.; H. R. M. Calon d. 48 d.; M. P. de Jonge 49 j. ongeh.; Suz. Bosschaart 85 wed. van J. J. Cuveljé; Coma. J. Nor- tier 58 j. ongeh.; Cl. E. de Kraker 44 j. vr. van W. de Feijter; Cam- AL Caniere 59 j. ongeh. GEVONDEN VOORWERPEN TE MIDDELBURG. Halons gewicht, Kortkamp, Leliestr., S 150b; Schaatssleutel, paar Kinder handschoenen, Das en 5 andere Hand schoenen, I. v. Dalen, Seisweg R 105; Kinderport met inh., wed. Ton, Seisweg R 120; Jongensjas, R. Roest. Jodengang R 228; Passer, J. Moens, L. Geere K 254; Belastingmerk, Wondergem, Baanstraat Q 231; Verfdoos, S. Jansen, Nieuwland A 212; Schoolétui, A. Tange, Zustenstr. I 201; Handbeschermer, Concierge, Ar beidsbeurs; Geldstuk, Daane, Spanjaard- statt; Muts, J. v. Voorn, Spuistraat F 116; Knipmes, Daniëlse, K. Breestraat O 166; Kindertaschje en een Schoen- haak, Aarnoutse, Achtersingel Q 135; glacé Handschoen, Pitlo, Veersche weg T 250; Dameshandschoen, Francois, Hendrikstraat W 19; Zakmesje, Baljeu, Pijpstraat N 215; Port met inh., Gem. Veldwachter, St. Laurens; Das, P. Wisse Brigdamme B 151; verm. gouden Collier, v. d. Berge, Spuistraat F 102; Kinder port. met inh., L. de Rijke, N. Ooster- sche straat N 106; zilv. Broche, Geldof, L. Gortstraat I. 320; Belastingmerk, Plansoen, Baanstraat Q 227; Handbe schermer, A. Janse, Vlasmarkt Lil; Be lastingmerk, W. Kitters, L. Geere K 326; Ventillapje, Verspoor, Noordweg S 235; p. Handschoenen, Wichman, Ach tersingel Q 166; Port met inh.. v. Ame- rongen, K. Giststraat A 129; Koeband, D. Janse, Segeersweg V 100b; Belasting merk, J. Verhulst, Pottenmarkt K 192; Rijwielsleutel, A. Renierse, Breeweg 't Zand C 59; zwarte Sjaal, De Zeeuw, L markt H 166; Tramkaart, GaWof, Yisch- markt H 166; p. Handschoenen, J, Lebon Zandstraat 195\ Slijklap, Steenland, Sta tionstraat, winkel; Ring met Sleutels, A. Vinke, Heerenstraat H 152; koper Gewicht. C. Marinisse, St. Laurens A 18; p. Voetbalschoenen, Simons, kazer ne Noordstraat; Bankbiljet, Korstanje, Spuisstraat F 140; p, Sportkousen, mej. de Valk, Damp. straat O 205; Halsket ting, A. v. Waarde, N. en St. Joosland A 124; Horlogeketting, v. d. Ven, Groen markt B 31. wustzijn verloor. „Ik heb met hem gestreden bij Edge- hill", zei hij tot Ainslie- „Maar nu heeft hij genoeg om onschadelijk te zijn." En toen de soldaten zagen hoe het hun leider vergaan was waren zij wel dra ontwapend en werden op de bin nenplaats achter gelaten met een half dozijn cavaliers, om hen te bewaken, terwijl de overigen ijlings de poort gin gen openen voor de compagnie paarden- en voetvolk, die buiten wachtte. „Nu blijft enkel de gouverneur over", zei kolonel Aikton. „Ongetwijfeld zal kolonel Morrice wel de taak op zich nemen om hem op de hoogte te bren gen van hetgeen er is voorgevallen." Morrice begreep instinctmatig, dat hem dit werd opgedragen, om nog eens zijn oprechtheid in deze op de proef te stellen. Maar nog een andere beweegreden dan beleedigde trots dreef er hem toe deze opdracht te vervullen. Kolonel Cotterell toch zou naar zijn verklaring misschien nog wel willen luisteren, terwijl hij met de koningsge zinden niet anders zou willen onderhan delen dan dat hij ze op de punt van de degen vorderde. (Wordt vervolgd iu -4o4- Air* liot Ito- I Kien. Drukkeri G. W. den Boer, M'tmrg.

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 6