VERKEERSWEZEN P. T. T. FINANCIEELE BERICHTEN. CORRESPONDENTIE. BUITENLAND. MARKTBERICHTEN. AFLOOP VERKOOPINGEN. BELGIE. FRANKRIJK. DUITSCHLAND. OOSTENRIJK. 's-GRAVENPOLDER. in den aanval kan brengen, kwam kort na het begin zoo in den knel, dat op eens zijn knie weer weigerde dienst te doen; het tekort kon door de anderen niet worden aangevuld. De eenige, die hier een uitzondering op maakte, was de nieuweling Neuféglise, die, ondanks zijn debuut toonde eën spe.er te zijn met durf en uithoudingsvermogen. Voor het eerst zagen we het weder optreden van Minderhoud op de links buitenplaats, die individueel goed werk levert, doch een maal voor doel aangeland zich te veel door den tegenstander laat intimidee- ren. Op Vijgeboom na, speelde de geheele ploeg beneden haar gewonen vorm. De Middelburg-doelman heeft 4 doelpunten laten passeeren, doch had hij niet onder de lat gestaan, gewis was het denzelf den kant op gegaan als de vorige com petitie. Het kwam ons voor, dat mis schien het eerste doelpunt gekeerd had kunnen worden, doch verder treft hem geen blaam. De andere drie waren on houdbaar. Scheidsrechter Metz had geen al te beste dag. Er werd nogal flink de-„char- ged" en speciaal de verscheidene haak- partijtjes, die zoo nu en dan nog werden afgewisseld met onnoodige kibbelarij- tjes, ontgingen aan zijn oog. Het begin vangt aan met een inter mezzo van eên drietal offside-gevallen der Tilburgers. De nationalen hebben Middelburg totaal op eigen veld terug gedrongen, waar Vogel een eind aan maakt door er alleen tusschen uit te gaan, doch Mulders verspert hem den weg. Aan den anderen kant tikt Remijn een voorzet van Van Hoof corner. Wil lem II is nu over alle linies sterker. P. Ploegaert tracht v. d. Aa met een ver schot te verschalken, doch dit lukt niet; ook een aanval langs den linkervleugel onderschept de Tilburgenaar. Als Jan Leijnse en Geelhoed beide missen, komt Maas alleen voor Vijge boom, doch via het lichaam van laatst genoemde gaat het schot door toedoen van P. Ploegaert achter. Op een ge schikt oogenblik presenteert Minder houd het leer aan Vogel, doch Mulders roept den M'burg-midvoor een halt toe. Het plaatsen bij de Zeeuwen wordt er niet beter op. Weer is het woord aan Wiliem II en wanneer v. d. Wouw eerst Jan Leijnse passeert, kan ook Geelhoed het gevaar niet meer keeren en onder den vallenden Vijgeboom jaagt de rechts binnen der gastheeren het leer in de touwen. 10. Middelburg drijft dan de gastheeren geheel voor hun doelmond terug en de Brabanders hebben heusch niet over geluk te klagen, wanneer G. Ploegaert met een kei de dwarslat doet beven. Van Hoof ziet vervolgens kans een voorzet te geven, dieschitterend door Maas wordt ingekopt, 20. Het gejuich is nog niet van de lucht, wan neer Hermans met een juweel van een doelpunt no. 3 achter Vijgeboom depo- neert. Hierna is het rusten. Na de hervatting is het spelpeil, dat toch al niet hoog stond, nog van lager gehalte. Een vrije trap van 20 meter af stand door P. Ploegaert genomen, tipt v. d. Aa corner. Deze wordt door Merk genomen; Dirkse krijgt den bal in vrije positie en tusschen een wir-war van spe lers, verkleint hij den achterstand met een juweel van een doelpunt. Er waren toen 5 minuten gespeeld. Middelburg kreeg hierop een opflikkering en ook bij Willem II zakte het spel ziender- oogen. Middelburg komt sterk in het of fensief, doch de voorhoede is niet ca pabel een doelpunt te maken. Zenuw achtig verstrijken de minuten. Ook Wil lem II schijnt nog niet op zijn gemak te zijn, totdat de aalvlugge Möller eerst P. Ploegaert en daarna Geelhoed z'n hielen laat zien om vervolgens aan alle onze kerheid een eind te maken, door in den uitersten linkerbenedenhoek het vierde doelpunt te scoren (41), waarmede het pleit beslecht was. Bekerwedstrijd. TerneuzenZeelandia 22. Het is Zeelandia gelukt zich in de 3de bekerronde te plaatsen door tegen Terneuzen op eigen veld gelijk te spe len. Scheidsrechter P. Koster laat precies half drie beginnen en al dadelijk blijkt dat de groen-zwarten hun huid zoo duur mogelijk zullen verkoopen. Na een kwartier spelen weten zij zelfs dooi Helbers een leiding te nemen. Terneuzen maakt dan enkele minuten voor de rust gelijk. Na de rust toen Zeelandia het na deel van den wind kreeg, wisten de groen-zwarten toch de wedstrijd in evenwicht te houden. Terneuzen nam na 20 minuten spelens de leiding uit een mooien kopbal. Hard bleef Zee,landia doorzwoegen en zag haar inspanning 10 minuten voor het einde beloond met een prachtgoal van Janisse. Insider. Middelburg IIGoes. 33, o.S^e,,redstriid is in een gelijk spel geëindigd, waarmede Goes tevreden kan zijn. In verband met het slechte veld, was goed voetbal onmotfeliik Rii MiJ Mbari stond SuykerbuyT.i, „'idK voor opgesteld. De groen-witten winnen den toss en spelen eenigszins tegen wind in. Goes valt direct aan roet goed'e open aanval- len, geleid door v. d. Klooster, den bes ten man uit de Goesche voorhoede. Bij een dezer aanvallen zet de linksbuiten goed voor en de M'burg-back trapt in eigen doel. Even daarna een mooi schot van Suykerbuyk dat de keeper nog juist kan stoppen, en daarna hoog wordt overgeschoten. Uit een doelworsteling maakt Middelburg dan gelijk (11).. Goes is dan een tijd* in de meerderheid. Wanneer hieruit een gevaarlijke situatie voor het M.-doel ontstaat, bewerkt één der M.-backs den bal met de hand. De strafschop wordt door den keeper ge stopt, doch door slecht wegwerken als nog in een doelpunt omgezet. 12. Na de rust is het met de Goessche meerderheid gedaan. De gastheeren ma ken spoedig gelijk doordat de G.-back in eigen doel werkt. Na eenigen tijd neemt M. zelfs de leiding uit toelooperi van Suykerbuyk. 32. We denken de thuisclub te zien winnen. Ze gaat steeds beter spelen. Goes veroorzaakt dan een penalty, welke tegen den paal wordt ge schoten. Kort voor het einde maakt Goes door een fout in de M.-verdediging, ge lijk, 33, waarmede het einde komt. De overige uitslagen in Afdeeling IV zijn: le klasse. N.O.A.D.B.V.Vi..1—0 N.A.C.P.S.V0—0 EindhovenLotiga 12 2e klasse A. VlissingenBreda 23 T.S.C.De Baronie 00 HeroAxel 50 3e klasse A. IJzendijkeZeelandia II 51 De ZeeuwenBreskens 01 3e klasse B. DOSKO IIZierikzee 11 Recordvlucht van de „Duif." Naar het Vad. verneemt, is Vrijdag morgen het K.L.M.-vliegtuig „Duif", be stuurd door den heer Van Veenendaal, in 97 minuten van Parijs naar Amster dam gevlogen. De duur van een norma le vlucht ParijsAmsterdam duurt on geveer twee uur en een kwartier. Het toestel had een fiinken wind „onder den staart." iüimh |ii<ini.wamtga—BK—awsgiBMawon— Ten overstaan van notaris A. Th. Verbist werd Vrijdag j.l. te Hans- weert in het openbaar verkocht een woon- en winkelhuis aan de Lange Geer, aldaar. Kooper M. Coppenk te Hansweert voor 5310, N.V. Meelfabrieken der Nederlandsche Bakkerij. In het verslag over 1933 van de N.V. Meelfabrieken der Nederlandsche Bak kerij te Rotterdam, die ook fabrieken heeft te 's-Hertogenbosch en Middel burg, meldt de directie, dat een sal do-winst is gemaakt van 614,347. Het dividend is bepaald op 6 pet. en de om- zetpremie op 10 cent per 100 kg. Alhoewel de fabrieken verplicht wer den 35 pet. inheemsche tarwe te ver malen, konden de producten op hetzelf de kwaliteitspeil gehandhaafd blijven: de tarwe van de oogsten 1932 en 1933 was n.l. van uitstekende hoedanigheid. De afzet was zoo groot, dat de directie tijdelijk van één tot drie andere Neder landsche meelfabrieken voor rekening der N.V. moest laten malen. De productie capaciteit van de fabriek te Rotterdam is vergroot. Deze fabriek heeft nu hare maximale capaciteit be reikt. Mocht men in de toekomst aan een nog grootere vraag moeten voldoen, wat zeker kan, omdat nog lang niet alle aan deelhouders hun geheele behoefte bij hun eigen fabrieken dekken, dan brengt het belang van het bedrijf mede, dat verdere uitbreidingen, ook met het oog op de distributiekosten der producten, elders plaats vinden. Dit is ook in den geest van de regeering. De uitbreiding is eerst geschied nadat sedert eenige jaren de dringende nood zakelijkheid daarvan was gebleken, en nadat verschillende pogingen, die zijn ondernomen, om concurreerende nood lijdende fabrieken over te nemen, dan wel daarmede te fusionneeren, waren mislukt. Naar alle waarschijnlijkheid hac men van deze noodlijdende fabrieken goed rendeerende bedrijven kunnen ma ken, zonder dat een verhooging van de bloemprijzen hiervan het gevolg had be hoeven te zijn; eerder ware het tegen deel te verwachten geweest. Te Rotterdam zal een groot modern pakhuis verrijzen en een zeer moderne groote rijdbare pneumatische graanzuig- inrichting met uitgebreide electrische krach toverbrengingsinstallatie. Deze zijn bij Nederlandsche industrieën besteld. De directie kan niet aannemen, dat de regeering een oeconomisch werkend be drijf zou treffen ten bate van onoecono- misch werkende bedrijven. Hadden de particuliere meelfabrikan ten den in het vorige jaarverslag vervat ten wenk tot concentratie van de tar webloemproductie bij de 5 of 6 gunstig gelegen en het meest oeconomisch wer kende fabrieken ter harte genomen, dan zouden er misschien^nu reeds geen kwesties in de maalindustrie meer be staan. Komen zij alsnog tot inzicht, dat de aangegeven richting de juiste is, dan zullen zij de directie aan hunne zijd? vinden. Ér is een samenwerking moge lijk, waarbij alle belangen, ook het al gemeen belang, gebaat zijn. Uitvoerig verzet de directie zich in het verslag tegen de wenschen van par ticuliere meelfabrikanten .om de corpo ratieve gedachte in de meelfabricage tot uiting te brengen. J, V. Middelburg. Waarom moet die op de Groenmarkt parkeeren- de auto nu juist dien d.wazen weg ne men Als hij, in den logischen gedach- tengang van het circuleerënde één-rich- tingsverkeer, Korte Burg, Wagenaar- straat, Hofplein, Noordstraat rijdt, dan is hij op eenvoudige wijze op de Markt ge komen Wat de verbodsborden in de Lange Delft betreft, men is juist begonnen, deze aan te brengen. SPANNING TE MALDEGEM. Oud-burgemeester de Cuele- naere herbenoemd. Een onzer correspondenten schrijft ons: Volgens officieuse berichten is de oud-burgemeester de Cuelenaere herbe noemd tot burgemeester der gemeente Maldegem. In verband hiermede zijn we Zater dagavond eens een kijkje over de grens gaan nemen. Behalve vele nationale vlaggen, en hier en daar -een jutezak halfstok, bemerkten we niets van eenige onrust. We herinneren er in verband met deze benoeming aan, dat de heer de C. vroeger geruimen tijd burgemees ter was van Maldechem, doch dat bij de verkiezingen voor den gemeenteraad, zijn partij met 76 door de Vlaamsch- Katholieke Volkspartij onder leiding van den heer Joz. de Lille werd verslagen. De burgemeester moest aftreden en na bijna een jaar wachtens, werd Joz. de Lille benoemd tot burgemeester. Slechts enkele weken nadat laatstge noemde zijn feestelijke intocht hield, werd hij geschorst wegens zijn antU militaristische houding, in woord in de kamer en in geschrifte, als hoofdredac teur van het „Getrouwe Maldegem". Joz. de Lille, die door dtó-blad een groo- ten aanhang in Vlaanderen heeft, werd op eigen lijst ook als volksvertegen woordiger in de kamer gekozen. De heer de Cuelenaere is bij de bevolking verre van gezien. Bij de schorsing- van burgemeester de Lille op den dag voor Kerstmis, vonden, niettegenstaande ver sterkte politiemacht in de straten sur veilleerde, meerdere relletjes plaats, die ook thans weder gevreesd worden, 't Be looft een vinnige strijd te worden tus schen een vooruitstrevende meerder heid, die over alle wethouderszetels be schikt, en een conservatieve minderheid, met den burgemeester aan het hoofd. NEGENTIENDE DIETSCH STUDENTENCONGRES. Het 19-de Dietsche Studentencongres zal van 24 tot 26 Maart a.s. te Gent worden gehouden onder presidium van professor Dr. Frans Daels. Naar ver luidt zal door de Belgische Regeering die dagen uiterst streng worden opgetreden tegen eventueele anti-Belgische uitingen der bezoekers. BELFORT VAN IEPEREN, Het Belfort van Ieperen, dat in den grooten oorlog geheel werd verwoest, doch thans hersteld is, zal op 20 Mei a.s. ingewijd worden. Te dier gelegenheid zullen luisterrijke folkloristische feesten worden gehouden. DE BELGISCHE HANDEL MET SOVJET-RUSLAND. De Belgische uitvoer naar Sovjet-Rus land bedroeg in het afgeloopen jaar 419.583 ton goederen ter waarde van 48 millioen frank tegen 132.298 ton ter waarde van 24 millioen frank in 1932, De invoer bedroeg ten vorigen jare 2.742.750 ton tegen 3.456.213 ton in 1932. In het afgeloopen jaar kwamen in de Gentsche haven 68 Sovjetschepen met 154.795 ton tegen 1 schip met 4643 ton in 1932. STAVISKY VEROORZAAKT EEN KABINETSCRISIS. Hoewel hij dood is, kan men tot zekere hoogte den oplichter Stavisky den veroorzaker noemen van de kabinets crisis, waarmee Frankrijk op 't oogen blik voor de zooveelste maal in een korte spanne tijds zit opgescheept. Eer der nog dan verwacht werd, heeft Chau- temps het bijltje er dan toch bij neer gelegd. Zaterdagavond is hij naar pre sident Lebrun gestapt om dezen mee te deelen, dat het gewroet tegen de regee ring in verband, met het schandaal ,van Bayonne te $rg werd en hij daar om, maar wilde aftreden. Lebrun wilde Chaptemps die ten slotte absoluut „onbesmet" is maar direct met de vorming van 'n nieuw kabinet belasten doch voor die eer bedankte de aige- treden premier feestelijk. Blijkbaar heeft hij er voorloopig genoeg van. Erg elegant is de wijze, waarop men hem heeft weg gewerkt dan ook niet. Al gingen een paar ministers in zijn kabinet niet heele- maal vrij-uit er was wel wat op te vin den geweest, om de daardoor ontstane gehavendheid te restaureeren. Maar be paalde politieke ploeteraars hebben dat nu eenmaal niet gewild. Een kabinetcri sis ter bevrediging van hun politieke ge voelens van haat, leek hun beter, dan het behoud van een minister-president, die zich tot dusverre bekwaam getoond had. Enfin, dergelijke dingen hooren er nu eenmaal bij, daar in Frankrijk. GIJ ZULT GAAN TROUWEN. Het aantal huwelijken in Duitschland is den laatsten tijd sterk toegenomen. Ten deele zal dit verschijnsel zijn toe te schrijven aan de leeningen voor uitzet etc,, die de overheid onder bepaalde voorwaarden aan onbemiddelde trouw lustigen in uitzicht stelt. Uit een parti culiere correspondentie is de N.R.C. echter gebleken, dat ook andere mid delen worden gebruikt, om zoo mogelijk het Duitsche kindertal op te voeren. Zoo werd voor een zeker iemand een be trekking in uitzicht gesteld, als hij zich met haastigen spoed zou verloven en daarna met even haastigen spoed zou trouwen. En een ander kreeg aan zegging van een „gouwleider", dat hij zijn betrekking kon houden, als hij on verwijld in het huwelijksbootje stapte. De gouwleider kende zelfs een geschikte bruid voor hem.... TEGEN DEN KEIZER. In een bijeenkomst van arbeiders, em ployés en directeuren der Deutsche lndustriewerke te Spandau verklaarde de spreker Zilkens: „Wij hebben geen keizer noodig, daar wij Adolf Hitler hebben!" Een aantal leden van de Nationale Officieren Liga waren Zaterdagavond te Berlijn bijeengekomen om den verjaar dag van den ex-keizer te vieren. Even voor middernacht werd het ge bouw, waar de bijeenkomst plaats had, door politie en S.A. omsingeld en toen klokslag twaalf, volgens gewoonte, een toast werd uitgebracht op den keizer, drong de politie binnen met den uiroep ,;Handen omhoog". De officieren, die allen gekleed waren in de oude keizer lijke uniformen, werden gelast naar huis te gaan. De toast kon niet beantwoord worden. ERGER DAN DE GEVANGENIS. Hoe het in het concentratie kamp te Oraniënburg toegaat. De gevangenen staan buiten de wet. Een week of drie geleden gelukte het den gewezen oorlogsvlieger Gerhard Se- ger te ontsnappen uit het concentratie kamp te Oraniënburg, waar hij sinds drie maanden was „ondergebracht" wegens zijn politieke (socialistische) overtui ging. Hij wist de Tsjechische grens te bereiken en leeft nu in vrijheid te Praag, waar hij dezer dagen voor de pers een lezing hield over zijn ervaringen in het concentratie-kamp. Zijn mededeelingen dragen het stempel van een strikte,^ so bere eerlijkheid, maar werpen juist daardoor een fel licht over het onnoe melijk leed, dat er blijkbaar te Oraniën burg en vermoedelijk eveneens in soort gelijke instellingen elders wordt gele den. „Dadelijk toen wij binnengebracht werden aldus Seger werd ons na drukkelijk gezegd, dat wij hier niet in een gevangenis waren, en niet onder t gezag van politieambtenaren of justitie- beambten, maar onder dat der S. A. stonden. Wij wisten eerst niet goed, wat die verklaring moest beteekenen. La ter leerden wij het „S.A.-gezag" kennen als een vrijbrief voor rechteloosheid. Elk aanvoerder, onderofficier, tot zelfs S.A.-candidaten toe, elk niet-gevange- ne kan op elk gevangene elke willekeu rige luim botvieren. Een instantie tot 't indienen van eenig beklag bestaat niet. Het minimum van rechten, dat een ge wone gevangenisbewoner geniet is in het kamp ondenkbaar. Stelselmatig wordt verhinderd, dat de gevangenen geestelijk kunnen uitrusten. Nooit rust, noch overdag, noch 's nachts; de menschen worden steeds in beweging gehouden op die manier vaak tot het uiterste getergd. Bovendien gaan de S. A. er op uit, voor bepaald werk juist die menschen uit te zoeken, die er het minst voor geschikt zijn. De kost, die men te eten krijgt, kwali ficeerde Seger met varkensvoer, dat ook de allerarmsten vaak laten staan, om dat zij het niet naar binnen kunnen krij gen. Er waren dagen, dat de tonnen voor etensresten overliepen, omdat ook zij die geen geld hadden voor extra-mena ge liever hun portie wegwierpen en hon ger leden, dan zich aan het kampvoed- sel te wagen. Het kampcommando krijgt voor iedere gevangene 1.50 M. per dag waarvoor werkelijk een behoorlijke kost mogelijk ware, en waarbij men nog zou kunnen overhouden. Er is echter voor S.A. veel geld noodig, en daarom wordt er „gespaard" zoodat er bijvoor beeld uitsluitend de slechtste kwaliteit aardappelen wordt gebruikt, waarvan ae neut at dadelijk moet worden weg gesneden. Nieuwe gevangenen worden bij het binnenbrengen vaak vreeselijk mishan deld in een aparte „politiekamer". Twee gevatien kent i>eg#r van zeer nabij: een communistisch arbeider, die met stuk geslagen nieren uit de politiekamer kwam en dadelijk naar het ziekenhuis werd gebracht, waar hij een dag later stierf, en een boom van een sportsman, die, met stukgeslagen schouders, rug en dijen, in Segers armen den geest gaf. De schuld voor deze ontzetienae toe standen werpt Segers op het feit, dat de S.A. geheel naar eigen goeddunken, zonder werkelijke controle van eenig hooger gezag, kan handelen. Tien pro cent der S.A.-lieden vormen hoogst fat soenlijke jonge menschen die vaak ge noeg te kennen geven, het met het doen der anderen niet eens te zijn. Zij zijn bij de S.A. gekomen uit een zucht naar ro mantiek, uit militaire behoette en ook om onder dak te zijn. Dan zestig procent die te vergelijken vallen met de middel- eeuwsche huurlingen, bij wie eenig po litiek ideaal ver te zoeken valt. Dertig procent eindelijk verdienen geen andere qualificatie dan beulsknechten. Op twee uitzonderingen, na waren de aanvoer ders m Oraniënburg van een sadistische gemeenheid, die op deze 30 pet. aanste kelijk moest werken. Vaak wekte hun optreden afschuw bij de fatoenlijker collega's doch van ver betering was desondanks nooit sprake. Het straffen van de gevangenen voor kleine overtredingen ging vaak alle per ken te buiten. In November liet de kampcommandant betonnen cachots bouwen met 60 tot 80 c.M. bodemopper vlakte, zoodat men er alleen maar in staan kon. In een dergelijke steenen doodkist werden vele gevangenen voor straf ingesloten. Een joodsch dokter, die onvoorzichtig had gewezen op het ver schil dat er bestond tusschen den in houd van Hitiers boek en diens verze keringen ten aanzien van de buitenland- sche politiek ten opzichte van Frankrijk moest 14 uur lang deze kwelling onder gaan voor een ander werd het een foltering van 192 uur. Seger besloot zijn uiteenzetting met de volgende woorden: Alles wat in Oraniënburg geschied, wordt menschen aangedaan, die in den zin der wet on schuldig zijn. De meesten zitten er al leen opgesloten, omdat ze voordat Hit- Ier aan het bewind kwam, een meening waren toegedaan, die tegenover het na- tionaal-socialisme stond. DE STRIJD TEGEN DE NAZI'S. In regeeringskringen bestaat, naar ver luidt, het plan, den commissaris vo_or persoraeelzaken der bondsregeering, dr. Arbogast Fleisch, vérgaande volmachten te geven, welke hem het mogelijk zou den maken, over te gaan tot een vol ledige zuivering van het geheele ambte narencorps van alle tegenover den staat vijandige élementen. Voorts zou het plan bestaan, met kracht op te treden tegen de rechters, die door hun houding in politieke processen een afwijzend stand punt aan den dag hebben gelegd jegens de bedoeling der regeering. In het bij zonder zal worden opgetreden tegen de rechters, die in processen tegen natio- naal-socialisten vrijsprekende vonnissen hebben geveld. Rotterdam, 29 Jan. Op de vee markt van heden waren aangevoerd: 428 vette runderen, 259 vette- en gras kalveren, 588 schapen en lammeren, 868 varkens. Prijzen voor: vette koeien: le kw. 56 60, 2e kw. 5054, 3e kw. 3842; os sen: le kw. 5357, 2e kw. 4348, 3e kw. 3840; kalveren: le kw. 8590, 2e kw. 7075, 3e kw. 4555; schapen: le kw. 40, 2e kw. 36, 3e kw.33, per stuk 20, 15, 10; lammeren: 42, 38, 35, per stuk 17, ƒ13, ƒ10; varkens: le kw. 38, 2e kw. 36, 3e kw. 34, gezouten 32 —30. Vlas. Aangevoerd uitsluitend schoon: van blauw 8300 kg, prijzen 4060; van Groningsch 2500 kg, 4055; van Hol- landsch geel 5500 kg, 4560; van wit Zeeuwsch 100 kg, 45; van dauw-rood 4200 kg, 30—40. Wegens vluggen handel, alles ver kocht. Lijnzaad: voer 67, zaai blauwbloei 9-riO, witbloei 89; geel mosterdzaad 1012, blauw maanzaad 1718, karwij- zaad 2728. Aardappelen Westlandsche ronde zand 5 ct. per kg, Zeeuwsche blauwe en bonte 3.503.90, Zeeuw, eigenheimers 3.203.40, Brielsche eigenh. 3.504, Binnenlandsche granen. Gerst cheva lier 4.75-5, wintergerst 44.75, ha ver 66.30, erwten 8—9.25, schokkers 13.5015.50, bruine boonen 78.50. Buitenlandsche granen. Mais La Plata disp. 94, Donau Galfax disp. 94. ABONNEMENTEN en ADVERTEN TIES voor dit blad worden aangenomen door den Agent C. ALMEKINDERS.

Middelburgsche Courant | 1934 | | pagina 3