BURGERLIJKE STAND. BEVOLKING. BEKENDMAKINGEN. MARKTBERICHTEN. BUITENLAND. a DE Sis MIDDELBURG. SS Voi per en vlei DE MOORD IN DEN IJPOLDER. De politie heeft in den Jordaan te Am sterdam een 30 jarigen arbeider ge arresteerd, Deze man heeft den in den IJpolder doodgeschoten Gerrit Verhoe ven gekend. Hij is eveneens goed be kend in den polder, waar hij dikwijls als landarbeider heeft gewerkt. De man ontkent tot nu toe het nood lottige schot te hebben gelost, Bij een confrontatie met het meisje, dat van den moord getuige is geweest, heeft zij niet kunnen verklaren dat de aangehoudene inderdaad de man is geweest die de deur van de schuur opende en toen een electrische lantaren aanstak. DIEF EN DIEFJESMAAT. De cor respondent van het Vad. te Parijs meldt: Ëenigen tijd geleden is het kwade avontuur gemeld, dat den koopman v. d. R. uit Amsterdam te Parijs is overkomen. Te Monte Carlo maakte hij kennis met twee internationale oplich ters, Frank Eaton en Arthur Johnson. Eén hunner gaf zich uit voor een Ame- rikaansch bankier, die een klinkenden beurszet wilde doen. De heer v. d. R, zou daarvan mogen profiteeren. Degene, die zich Lang noemde, maakte zich te Parijs gereed over te gaan, toen hij, aan v. d. R. een valies vol (valsche) dollars toonend, zei te bemerken, dat nog 16 of 17.000 ontbraken aan de 100.000 pond, die in een bank gedeponeerd moesten worden, v. d. R. deed daarop eigenhan dig de 17 biljetten van 1000 pond in het valies. „Lang" ging naar een denkbeel dige bank en de ander hield den landge noot gezelschap. Een kwartier later keerde de „finan cier" met ontsteld gezicht terug. De zaak had door zijn schuld een verontrusten de keer genomen. De ander' hield zich alsof hij woedend was en eischte van zijn maat annuleering van de order. Ten tweede male ging „Lang" naar de bank, terwijl de beide anderen samen bleven. Maar v. d. R. had lont geroken en riep een politieagent te hulp. Hij ging mee naar het bureau, waar een advocaat kwam vragen op welken grond Johnson gevangen genomen was. De landgenoot zou terstond zijn geld terugkrijgen als hij zijn klacht introk en men Johnson bevrijd zou hebben. Maar de Nederlan der hield voet bij stuk en een onbeken de kwam hem in zijn hotel vier biljetten van duizend pond aanbieden om hem aangaande het lot van de som gerust te stellen en hem gelegenheid te geven, de vrijlating van Johnson te vragen. Maar v. d. R. bemerkte, dat de vier biljetten tot de 16 of 17 behoorden en weigerde daarin te treden, zoolang hij niet alles teruggekregen had. Den volgenden dag werd Eaton te Cannes gevangen genomen. Eaton en Johnson zijn beiden tot een jaar gevan genisstraf en frs. 1000 boete veroordeeld. De heer v. d. R., die vóór de terechtzit ting schadeloos gesteld was, had zijn klacht ingetrokken. STRAATROOF. Vrijdagmiddag ongeveer twee uur begaf een 65-jarige dame te Hilversum zich te voet van haar woning naar den Hilversweg, daar bij het rijwielpad door de heide volgend. Op dit pad ontmoette zij een man, die haar plotseling op den grond gooide en haar handtaschje ontrukte, waarna de man de vlucht nam in de richting van den Utrechtschen weg. Het hulpgerqep der vrouw trok de aandacht van den oud-majoor der Hilversumsche politie C. Jonker, die in de omgeving met een speurhond aan het oefenen was. Hij sneed den roover den pas af en de man gaf zich over. De tasch, welke 8 be vatte, had hij weggeworpen. Zij is later door de politie gevonden. De roover, een 23-jarige zwerver uit Gieten, is naar het politiebureau overgebracht. AAN DE GEVOLGEN VAN EEN AANRIJDING OVERLEDEN. Dezer dagen werd bij het oversteken per fiets van een weg te E 11 e c o m de 69-jarige heer H. C. N., directeur van de Renaldo sigarenfabriek, door een motorrijder aangereden, .tengevolge waarvan beiden kwamen te vallen. Zaterdagmiddag is de heer N. aan de gevolgen overleden. De motorrijder de 45-jarige heer de R. uit Arnhem, wien geen schuld treft, werd aan een been gewond en zal gedurende eenige dagen niet tot werken in staat zijn, GEVECHT MET EEN BRUINVISCH, Toen twee vrienden J. S. en P. V. beiden van Twijzelerheide langs den zeedijk van de Lauwerszee liepen, za gen ze een dier in zee spartelen. S. ont kleedde zich, nam een mes mee en ging er op af. Dichterbij gekomen werd hij evenwel door het dier, dat een bruin visch bleek te zijn, aangevallen. Met het mes bracht S. de visch verschillende diepe wonden toe, maar door het ge vecht geraakte hij hoe langer hoe ver der van den dijk. Éidelijk wist hij echter het dier, dat door bloedverlies zeer was verzwakt, te overmeesteren. Het gevan gen vischje bleek 140 pond te wegen en was 1.55 meter lang. ONGEVAL BIJ EEN VOETBALWED STRIJD. Bij de voetbalwedstrijd P AZONEVELO, te Oisterwijk. had de speler v. d. W. van Nevelo het ongeluk met een speler van PAZO in botsing te komen meldt de Maandag morgen. Hij bleef liggen en werd hevig bloe dend opgenomen door de aanwezige EHBO-Ieden en naar de kleedkamer ge transporteerd. Het bleek dat zijn bo venlip tot zijn neus gesleten was, ter wijl zijn rechterqeusvleugel geheel open gescheurd was. Dr. Schroder verbond den onfortuin- ijken speler. FUNDAMENTEN BLOOTGELEGD VAN HET KASTEEL VAN EGMOND. Bij de duinterreinen, welke de pro vincie Noord-Holland aankocht onder g m o n d, behoorde ook een perceel weiland ten Oosten van den ouden Hee- reweg aan de Slotlaan, Bij wijze van werkverschaffing liet de provincie daar een moerassige laagte uitgraven, waar- jij men tot de ontdekking kwam dat daar eens de slotgracht van het kasteel van Egmond gelegen moet hebben. Al gravende vond men ook de oude funda menten welke ruim een meter dik zijn; men is daarop verder gaan graven en thans heeft men reeds de buitenmuren alsmede enkele fundamenten van de slottorens en dat van den massalen verdedigingstoren in het midden bloot gegraven. Bij het graafwerk vond men tal van oudheidkundige voorwerpen, welke in het kerkje, dat vroeger de slotkapel was, worden opgeborgen; wij troffen er o.a. aan Jacobakannetjes, oud Spaansche wijnflesschen, oude munten en wapenen; bouwmaterialen en veel porceleinen scherven. Het schijnt de bedoeling van het provin ciaal bestuur te zijn, om dit kasteel, voor zooveel de fundamenten er nog liggen geheel bloot te laten graven en ze tot grondhoogte weer te restauree- ren. GOEDERENTREIN OP DOOD SPOOR GEREDEN. —REMMER ERNSTIG GE WOND, Vrijdagnacht reden twee agenten naar de „Leidsche Courant" meldt op den Utrechtschen Straat weg bij Woerden, toen zij plotseling een geknal en gekraak hoorden. Zij gin gen naar den nabijzijnden overweg, kattenbroek genaamd. Het bleek, dat een goederentrein op een dood spoor was gereden met een vaart van 40 a 50 cm. Het geheele stootblok werd wegge slagen, terwijl locomotief en tender een tiental meters verder in het zand weg zakten. De volgende goederenwagen werd ge- ïeel in elkaar geschoven. Een remmer werd uit den wagen geslingerd, doch niet verwond. Een andere remmer, de 38-jarige A. L., uit Zuilen, hing met het boven lichaam uit het nog overgebleven rem mershokje, terwijl zijn beenen bekneld zaten. Na 45 minuten bezig te zijn geweest, kon men hem tenslotte bevrijden. N. had een dijbeen gebroken. Hij werd per auto naar de Rijkskliniek te Utrecht vervoerd. De oorzaak van het ongeluk schijnt te zzijn, dat de machinist meende, dat het sein veilig stond, maar een verkeerd sein had gezien. De goederenwagen is als 'n lucifers doosje in elkaar geschoven. AAN DE GEVOLGEN OVERLEDEN. Zaterdagavond is te 's - H e r t o g e n- b o s c h overleden pater v. d. V. uit Vught die Vrijdagmiddag met zijn motor tegen een boom was gereden en daar door een zware hersenschudding had be komen. UIT DEN MAST GEVALLEN. Bij de familie B. te W e e s p is het droevig bericht ingekomen, dat de 24-jarige zoon die als matroos voer op het s.s. „Nijkerk" terwijl het schip zich bevond in den At- lantischen Oceaan, bij de Noordkust van Afrika, uit den mast gevallen en overle den is. HOLLENDE PAARDEN. Een knecht van boer S. reed Vrijdag met 'n leegen wagen, waarop eenige kinderen zaten door de Oudestraat te Kampen toen de paarden schrokken en op ho sloegen, In woesten ren ging het door de straat in de richting van het Van Heutszplein en over dat plein recht op den IJssel toe. Op bevel van den knecht hadden de kinderen zich intusschen het een na het ander achter van den wagen laten vallen, terwijl op het laatste mo ment ook de voerman zich wist te red den. De beide paarden echter stortten met den wagen van de hooge kade in de rivier en waren verdronken, voor dat reddingspogingen in het werk kon den worden gesteld.. De voerman en de kinderen kwamen er met lichte ver wondingen af.. DOOD GEVALLEN VAN DE FIETS. De 17-jarige bakkersleerling B. K. te Winschoten demonstreerde Zater dagavond voor zijn vriend eenige acro batische toeren op de fiets. Toen hij met zijn voeten op het zadel stond is hij ge vallen. Hij kwam op het trottoir terecjit. Hij werd met een hersenschudding naar het ziekenhuis gebracht waar hij 's- nachts aan de gevolgen is overleden BAKKERIJ AFGEBRAND. Vrij dagnacht is door onbekende oorzaak brand uitgebroken in de bakkerij me winkel en woonhuis van den heer B. te S t e y 1, De bewoners van het pand, de echte lieden B„ hun zeven kinderen en twee knechten, konden zich slechts met de grootste moeite en in nachtgewaad in veiligheid brengen. De bakkerij en het woonhuis met den geheelen inboedel ging in de vlammen verloren. Slechts de winkel kon behou den blijven, doch aan den winkelinven-in de straten rondom het Dinaso-tehuis taris werd belangrijke waterschade toe-te ontruimen. gebracht. ONDER VERDACHTE OMSTAN DIGHEDEN OVERLEDEN. Dezer da gen is te A r n h e m een 33-jarige vrouw, die van haar man gescheiden leefde, in haar woning aan de Trans onder ver dachte omstandigheden overleden. De politie heeft het lijk in beslag genomen. DRAMA; EEN SMOKKELGESCHIE- DENIS. Zaterdagnacht werd de heer fi. P., wonende aan den Napoleonweg te H a e 1 e n uit zijn huis geroepen. Bui ten zijn woning gekomen werd hij aange vallen en door een onbekende den hals doorgesneden. De man was spoedig dood. Zijn broer die bij hem in huis woont, en die buiten twist hoorde, en naar buiten kwam werd in het gelaat gewond, en moest naar het ziekenhuis worden overgebracht. Dit drama blijkt een smokkelgeschiedenis tot achtergrond te hebben, waarvan alle bijzonderheden nog niet bekend zijn. Volgens de inlich tingen welke tot dusver omtrent den moord kon worden verkregen, kwam Za terdagavond laat de 29-jarige P, J. van looy uit Nederweert, aan de woning van de gebrs. P. te Haelen. De 45-jarige H. P. voor wie van R. kwam, was nog niet thuis. Eerst te ongeveer half twee in den nacht arriveerde hij met een vrachtau to, waarmede hij suiker over de grens ïad gesmokkeld, welke hij naar het in de nabijheid gelegen Roggel moest ver voeren. Van R. moest H. P, spreken over het smokkelen van wapens. Het schijnt de bedoeling geweest te zijn, dat de smokkelwaar dien nacht over de grens zou worden gebracht. Van R. en P. be vonden zich in de naast de woning ge- 'egen garage. Wat er toen is gebeurd, staat nog niet precies vast. De broer van H. P., de ruim 30-jarige P. P. hoorde plotseling een twist en begaf zich naar de garage. Toen hij daar kwam, lag zijn broer in een hoek en gaf nagenoeg geen teekenen van leven meer. Van R. stond met een mes in de hand. Toen ontstond er een vechtpartij tusschen P. P. en v. R„ waarbij P. P. vrij ernstig werd ge wond. Toen tenslotte nog een zuster van de beide broers naar beneden kwam, schijnt v. R. op de vlucht te zijn gegaan. Let meisje heeft onmiddellijk de politie gewaarschuwd. Toen geneeskundige ïulp ter plaatse kwam, bleek H. P, reeds te zijn overleden. Zondagochtend tegen half zeven heeft de dader zich bij de marechaussee Grathem aangemeld. V.D. verneemt nog nader dat bij de sectie op het lijk, is gebleken dat van het slachtoffer op negen verschillen de plaatsen gestoken heeft waarvan een snee in den hals ter lengte van 30 cm., twee sneden in de pols, een snede vlak onder het hart, terwijl een andere mes steek de Iongen heeft doorboord. Naar con worden vastgesteld heeft de hals snede den dood veroorzaakt. Verder is komen vast te staan, dat verdachte het rijwiel waarmede hij naar Haelen is gereden, ontvreemd heeft uit de gang van een café in Roermond. Breskens. Van 27 Oct. Ondertrouwd: J, H- te A.s. Uniformverbod. Een wetsont werp is uitgewerkt waarbij het dragen van politieke uniformen gestraft zal wor den met een boete van 26 tot 200 frcs., subsidiair hechtenis. Er is ook een wetsontwerp in voorbereiding om poli tieke groepen te verbieden zich in den wapenhandel te oefenen. Luchtvaart. De Luchtvaartmaat schappij „Sabena" met zetel te Brussel heeft over het verloopen boekjaar een netto-winst gemaakt van 900.012 frcs. Het dividend der aandeelhouders werd bepaald op zes procent. Engelsche militaire kaderoefeningen. De Fransch-Belgische couranten dee- en bijzonderheden mede omtrent de komst van veertig Engelsche officieren die, dezer dagen, te Middelkerke, tus schen Oostende en Nieuwpoort, de schietoefeningen van het Belgisch regi ment luchtdoelartillerie hebben bijge woond, meldt de Brusselsche corresp. van de „N. R. Ct." Deze officieren zou den ook, naar de „Indépendance Beige" en de „Libre Belgique" weten te melden tusschen Raversijde en Nieuwpoort tac tische oefeningen hebben gehouden. Het thema dezer oefeningen kwam, in hoofd zaak neer op een ontscheping van troe pen op dit gedeelte van de Vlaamsche kust, de vernieling van eventueele al daar opgestelde batterijen door vliegtui gen, enz. Een uitvoering van een ontschepings plan nog van den wereldoorlog, dat toen nooit uitgevoerd werd. In ieder geval bedenkelijke herinnering aan dien tijd! ENGELAND. Ernstig ongeluk. Terwijl Zaterdag morgen het betrekken van de wacht voor Buckingham Palace te Londen ge schiedde, is een auto door een botsing met een andere auto met groote kracht in de menigte geworpen. Een vlieger, die zich onder het publiek bevond, werd op slag gedood, terwijl van een andere vlie ger de beide voeten werden afgesneden. Hij stierf korten tijd later in het zieken- ïuis. Zeven personen werden gewond, DUITSCHLA.ND. Hindenburg's opvolger. De diploma tieke medewerker van de Daily Tel weet mee te deelen, dat de kwestie van de opvolging van von Hindenburg als president van het Duitsche Rijk, in den laatsten tijd in verband met den hoogen eeftijd van den rijkspresident, onder werp van bespreking in leidende Duit sche kringen heeft uitgemaakt. Sommige hieraan deelnemende per sonen waren van meening, dat het rijkspresidentschap in handen dient te romen van een der nationaal socialis tische leiders, liefst van den leider zelf, doch Adolf Hitler scheen weinig ge neigd deze functie te aanvaarden. Als een der candidaten die algemeen een goede kans schijnt te maken, wordt o.a. Prins Philip van Hessen genoemd. AANSLAG OP STAHREMBERG? De Weensche correspondent van di „Daily Express" meldt, in tegenstelling tot een officieuse Oostenrijksche de menti, dat Donderdag inderdaad een po ging tot een aanslag op vorst Stahrem- berg is gedaan, op een zijner landgoede ren nabij Weenen. De cor, verklaart, van een vriend van Stahremberg te hebben vernomen, dat, toen de prins in gezelschap van twee drijvers bij het vallen van de schemering naar zijn jachthuis terugkeerde, plotse ling een geweersalvo in de richting van de drie mannen werd gelost. Door de duisternis, die toen reeds tusschen de boomen heerschte misten de aanvallers echter hun doel en werd geen van de mannen gewond. Terstond deed men een onderzoek in het struikgewas, doch men vond slechts 12 leege patroonhulzen. Stahremberg zou zijn vrienden hebben verzocht het geval geheim te houden, aangezien hij vreesde bij publicatie er van te worden beschuldigd de geheele geschiedenis te hebben gefantaseerd, om zijn populari teit te vergrooten. BELGIë Dinasohuis belegerd. De nationaal- solidaristen hebben ook in het centrum van Brussel een Dinaso-tehuis opgericht dat den Marxisten van diverse pluima ge 'n doorn in het oog is, meldt de Brus selsche corresp. van het Hbd. In navol ging van het door de Gentsche partijge nooten gegeven voorbeeld wordt ook hier het „Dinasokot" belegerd door so cialistische en communistische jonge wachten, zoodat de Brusselsche politie dag en nacht in touw is. Toch heeft ze niet kunnen verhinderen, dat reeds ver scheidene alleenloopende Dinaso's door de knokploegen van de socialistische en de communistische internationale leelijk zijn mishandeld. Zondagavond was de houding der roode betoogers zoo dreigend, dat de politie de hulp van de brandweer moest inroepen. Deze slaagde er met behulp van een paar slangen op de waterleiding Vermeulen, 24 j. en M. van Belois, 20 j. Colijnsplaat. Overleden: D. Schrier, 83 j., weduwn,- van A. Minnaart, Domburg. Van 130 Sept. Getrouwd: M. J, van Hercules, te Middelburg en M. Holle- brandse, te Domburg. Bevallen: J. C. Pattenier geb. van Bemden, z. Vrouwenpolder, Van 1 tot 7 October. Bevallen: L, Louwerse geb. Maljaars dochter. Borssele. Van 1 tot 7 October Getrouwd: D. J. Dees 22 j„ te Waar de en A. C. Blok, 21 j., te Borssele. 's-Heer Arendskerke. Van 130 Sept. Getrouwd: A. van Oosten, 21 j. en M. op 't Hof, 21 j. G. Heijnsdijk, 30 j. en M. van Boven 26 j. J. L. van der Bijl, 27 j. en J Blok, 29 j. A. de Regt, 25 j. en S Hoogerland, 27 j. P. Verheule, 22 j en L. H. van Klooster, 22 j. Bevallen: D. Witte, geb. Walhout, z K. de Kok, geb. Baljé, d. P. J Cabboort, geb. Zweedijk, d. N. Wal hout, geb. de Kok, d. H. Lamper, geb IJzerman, z. A. K. Goedhart, geb Proost, d. M. Tilroe, geb. van Ant werpen, z. J. M. Timmerman, geb van den Dries, z. Overleden: P. Nieuwdorp, 66 j„ man van M. Nieuwenhuijze. D. Flipse, 74 j„ ong. z. E. Duijnkerke, 82 j„ wed van M. Goeree. D. de Vos, 64 j„ man van A. Dane. Kapelle. Van 16 September tot 6 October. Ondertrouwd: M. F. Krijnsen, 29 jr en M. Dommisse 31 jr. Getrouwd: M. van Liere, 23 j. en J Mallekote, 23 j. te Kattendijke. Bevallen: H. M. Sinke, geh. Den Boer, d.; H. Gijzel, geb. Dekker, d. Overleden: J. van Boven, 86 jr. echt- gen. van St. Korstanje, wed van J. Hoog- strate; C. de Wilde, 49 jr. ongeh. Nisse. Van 17 Oct. Ondertrouwl: L. Suur- mond 33 j. te Bergen op Zoom en C. de Schipper, 26 j.; J. S. Bedet, 34 j. te Goes en G. J. Bommeljé 29 j. Overleden: D. de Back, geh. met J. Geluk, 73 j. Wemeldinge. Van 2—7 Oct. Bevallen: J. Hoekman, geb. S«"ka- s 34? DOMBURG. Ingekomen: N. N. Queré, Zeist, Julianalaan Vertr okken: J. P. de Regt, Kortgene, Kaaistraat 6; C. J. G. Moelands, Den Haag, Fran cois Valentijnstr. 24; J. Dekker, Melis- kerke A 6; Ja. Passenier naar Rijswijk (Z.-H.) Julianastraat 39. ZOUTELANDE. Van 130 September. Ingekomen: D. de Vries met echtgenoote en zoon,, van Middelburg- Vertrokken: J. Bosselaar naar Utrecht. WISSENKERKE, Ingekomen: J. Overbeeke, wed. J. Welleman, uit Kortgene naar C 38b; C, J. van Hee, Hontenisse; L. C. Verburg, Hontenisse; M. M. van Hee, Hontenisse; A. J. West*, plate, Yerseke- V ertrokken: W. de Moor, naar Goes, Hernisseweg 12; C. Tollenaar, Colijnsplaat B 112; L. Kramer, Colijnsplaat A 5a- van BESCHIKBAARSTELLING ONVERMENGDE MARGAIRINE Burgemeester en Wethouders Middelburg brengen ter openbare ken nis: I. dat voor de vier weken, vallende in het tijdvak van 29 October 1933 tot 26 November 1933, onvermengde marga rine zal kunnen worden verstrekt aan: in de Gemeente wonende georgani seerde werkloozen, die drie maanden of langer werkloos zijn, steun ontvangen en hoofd zijn van een gezin met vier of meer kinderen, of bij een werkverschaf fing zijn te werk gesteld; b. in de Gemeente wonende ongeor ganiseerde werkloozen, die drie maan den of langer werkloos zijn, steun ont vangen en hoofd zijn van een gezin met vier of meer kinderen, of bij een werk verschaffing zijn te werk gesteld; c. in de Gemeente wonende armlas tigen, die drie maanden öf langer steun genieten, daarvan geheel of bijna geheel moeten leven en hoofd zijn van een ge zin met vier of meer kinderen, of bij een werkverschaffing zijn te werk gesteld; II dat zij, die behooren tot een der on der I hiervoren vermelde categorieën en gedurende vorenvermelde periode 200 gram onvermengde margarine per week, per lid van hun gezin, wenschen te ont vangen tegen betaling van 11 cent per kg. zich daarvoor mondeling ter Ge meente-secretarie ten Stadhuize (bene denverdieping) ingang Helm, kunnen op geven op Donderdag, 12 October 1933, des namiddags van 2 tot 4 uur. Middelburg, den 9 Oct. 1933, Burgemeester en Wethouders voornoemd. FERNHOUT, Voorzitter. VAN DER VEUR, Secretaris. M. M. SCHOUWING VAN VOETPADEN. Burg, en Weth. van Middelburg ma ken bekend: dat na den lOden October 1933 eene algemeene schouwing zal plaats hebben op de voetpaden met de kunstwerken in die gemeente. Middelburg, den 6 October 1933. Burg. en Weth, voornoemd, M. FERNHOUT, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. Middelburg, 9 Oct. Op de vei ling deden: spinazie 810 c., postelein 9li c„ wagenaarsboonen 2—11 c., stoksnijboonen 1533 c„ stamsnijboonep 8 c., stokprincessenboonen 515 c., Roem van Holland 714 c„ rentegevers 920 c„ spruiten 7—13 c., witlof 417 c„ peën 28 c„ uien 13 c„ witte kool 1 c., alles per kg.; peën 2,53 c„ rapen 1,53 c., kroten 1,52,5 c„ prei 2,5 5 c„ selderie 1 c-, knolselderie 11,5 c„ rammenas 1,5 c„ alles per bos; sa- voye kool 12,5 c., roode kool 1—2,5 c., boere kool 1 c., bloemkool 110 c., andijvie 0,51 c., kropsla 0,5 1,5 c., komkommers 16 c., alles per stuk. Gladiolen 7 c., asters 1 c„ beide per bos; colens 7 c„ browallia 6 c., acacia 3 c., alles per pot. Hulst, 9 Oct. Aanvoer ruim, handel kalm. Gerst 4.50, rogge 5.50, haver 5, erwten 10, boonen 9.50. Dagbiacj schap kwartal Goes 1 regel, Bij cor Dez ring Schel* Naa doelir welkd mede; koop! De] meenl GEEï Na| den van tiona^ hij pr dam Zwollj debatf uit dq van OoS ven wisse| BI Hel Helle| den namd Nedq gelei) mee^ uiter hoofJ M| dat landl acht] stanij van wenl Dif den indt lette en aanlj one\ aan zich vers NAT D ter leidi leer van ging elk< D sluit Sibc ver\ 6.58 tere (H.§ Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg.

Middelburgsche Courant | 1933 | | pagina 8