BUITENLAND. BURGERLIJKE STUB. BEKENDMAKINGEN. GEMEENTERAAD VAN MIDDELBURG. leider dank voor deze openluchtuitvoe ring met de adspiranten afdeelingen. De directeur, de heer J. A. Bal, bracht den heer en Mevr- Hoegen van Hooge- lande dank0voor de waardeerende woor den en hartelijke ontvangst en het me deleven met de vereeniging, dat allen op hoog en prijs stelden. Een dankbaar applaus viel de mede werkenden na ieder nummer ten deel, vooral de volksdansjes, Sunnmaarn, tuinierstertje, klompendans en lenig heidsoefeningen der meisjes en jongens. De pauzes der verschillende nummers werden op verdienstelijke wijze aange vuld door de muziekvereeniging ,,E-M.M." onder leiding van den heer Broese, terwijl verfrisschingen en ver snaperingen werden aangeboden. Na afloop van het programma stelde de vereeniging zich in flankrijen op het terrein op, de muziekvereeniging speel de het Wilhelmus, de signaalafdeeling blies de taptoe, de adspiranten brachten den turngroet en hoera's werden uitge bracht op den heer en mevr. Hoegen van Hoogelande voor de gulle ontvangst en den aangenamen middag. Hierna volgde een rondwandeling door het bosch naar het hertenkamp, wat wederom een bijzondere attractie voor de kleintjes was- Met turnersgroet is afgemarcheerd en allen aanvaarden zeer voldaan den te rugtocht. Wandelsport. In een dezer dagen door de Vlissing- sche Athletiekvereeniging „Marathon" gehouden vergadering is besloten aan deze vereeniging een aparte wandel- sport-afdeeling te verbinden. In verband hiermede zal deze ver eeniging een aantal afstandsmarschen organiseeren, waarvan de laatste, die op 29 October a.s,, ook voor niet-Marathon leden zal zijn opengesteld. Zeeuwsche Athletiekbond. Begunstigd door ideaal nazomerweer, is Zaterdagmiddag op het gemeentelijk sportterrein te Middelburg het eerste deel van de vaardigheidsproeven afge nomen, die de Zeeuwsche Athletiekbond heeft uitgeschreven. Het resultaat was alleszins gunstig, slechts twee candidaten moesten worden afgewezen. De voor het eerste deel geslaagden zijn: mej. M. van Driel van Achilles te Middelburg, eerste (hoogste) graad da mes, mej. H. PettersonA, Achilles, eerste graad meisjes; P. Kambier, E.M.M., Mid delburg eerste graad heeren; A. Kam bier, E.M.M., J. Parent, C. J. Aerssens, beide Marathon, Vlissingen, tweede graad heeren; J. Maartense, A. Tabak, J. P. D. Aerssens, J. Sohier, allen Ma rathon, allen derde graad heeren. A.s. Zaterdag zal op herzelfde sport veld het restant der proeven worden afgenomen. Het programma bevat dan voor de heeren polsstokvèrspringen, hinkstapsprong, kogelstooten, 400 m hardloopen, 1500 meter hardloopen en touwklimmen en voor de dames nog slechts 200 meter hardloopen en touw klimmen. Nederlander wint den eersten prijs. Ritmeester Schummelketel heeft Vrij dag op den eersten dag van het drie- daagsch internationaal concours hip- pique te Essen, den eersten prijs ge wonnen en wel in een springconcours voor Duitsche paarden. Ritmeester Schummelketel had het parcours met negen andere ruiters zonder fouten af gelegd. Hij reed op het paard Feldblume. De winnaar werd hartelijk toegejuicht door de vele aanwezige toeschouwers. De Nederlandsche driekleur werd ge- heschen, terwijl het Wilhelmus staande werd aangehoord. Verdronken, Zondagavond is te Rotterdam de 10-jarige L. B. bij het vlotje varen op een onder water geloopen bouwput aan de Galileistraat in het water gevallen en verdronken. EEN OUDE LUCHTVAART-ENTHU- SIAST. Een der beste propagandis ten voor de Nederlandsche aviatiek is, zoo lezen we in de „Telegr.", de.87- jarige Arie in 't Hof uit het Sint Jaco bus Gasthuis te Schiedam, die zóóveel van vliegen houdt, dat hij reeds ver scheidene keeren aan de directie van de K.L.M. een briefje schreef met het vriendelijk verzoek of hij eens gratis mee mocht vliegen. Eenigen tijd geleden bood de K.L.M hem daarom een gratis reisje boven Rot terdam aan en deze tocht beviel Arie zóó goed, dat hij later nog eens eenzelf de verzoek tot de K.L.M. richtte. We derom willigde de directie het verzoek in en zoo gebeurde het, dat de oude baas gratis een vliegtocht van Rotter dam naar Amsterdam en terug mocht maken. Deze tweede vlucht heeft van Arie in 't Hof een waren luchttoerist ge maakt, want na het tochtje heeft hij de K.L.M. steeds briefjes geschreven met het verzoek of hij nu ook nog eens mee naar Engeland mocht. De K.L.M. heeft begrijpelijk zeer veel waardeering voor zooveel vlieggeestdrift en, naar wij ver nemen, heeft zij ook dit laatste verzoek ingewilligd. Maandag a.s. zal Arie met het vliegtuig dat om 9.25 van Waalha ven vertrekt, naar Londen reizen en nog dienzelfden dag per vliegtuig naar Ne derland terugkeeren. Men heeft den ouden heer medegedeeld, dat hij best 'n nachtje in Londen zou mogen blijven om dan een dag later terug te vliegen. Maar daarvoor voelt Arie niets. Hij wil Maan dagavond per se weer terug zijn in het Sint Jacobus Gasthuis. STRIJD TEGEN VALSCHE VLEESCH- KEURINGSSTEMPELS. De vleesch- keuringsdienst te Rotterdam gaat met kracht voort in zijn strijd tegen de valsche vleeschkeuringsstempels en de frauduleuze slachtingen, die een belang rijk nadeel beteekenen voor de schat kist van gemeente en rijk maar bovendien een groot gevaar voor de volksgezondheid opleveren. Een onderzoek door de Rotterdam- sche recherche verricht, wees in de rich ting van Ouwerkerk aan den IJsel, waar ambtenaren van den Vleeschkeurings- dienst en van de Rotterdamsche politie, bijgestaan door de ambtenaren van den Vleeschkeuringsdienst te Ouwerkerk en den loco-burgemeester, na een minitieu- ze huiszoeking in de woning van N. S. achter een gesloten deur een fraudu leuze slachtplaats vonden, waarin een aantal geslachte varkens voorzien van het stempel Nijkerk, en een heele sla gersinventaris. De woning van S. ligt in het open veld, ver van de bebouwde kom, aan 'n afgesloten weg, ze grenst aan de achter zijde aan het water. Ze is dus een ideale inrichting voor dergelijke practijken. Verdere huiszoeking bracht aan het licht 2 valsche stempels, een van Nij kerk en een van Schiedam. S. is door de politie meegenomen en in het hoofdbureau van politie te Rot terdam opgesloten. Daar bevonden zich reeds een van de vervoerders van het frauduleus Ingevoerde vleesch en ook de man, die verdacht wordt van de le vering van de valsche stempels. Nadat de mannen, als verdacht van oplichting eenige dagen voor het onder zoek zijn vastgehouden, zijn ze voor den rechter-commissaris geleid, die hen op vrije voeten heeft gesteld. De aangehoudenen zullen worden vervolgd op grond van artikel 219 van het W. v. S. dat een maximum straf van 2 jaar stelt op het gebruik van valsche stempelmerken. Naar de N.R.C. verneemt, wordt het heele land op het oogenblik over stroomd door valsch gestempeld en fra- duleus geslacht vleesch. Vooral varkens- vleesch, waarop door de Crisisvarkens- wet een zoete winst is te maken. Er wordt dan ook gewoon met valsche stempels bij de slagers en grossiers aan de deur geleurd. Tegen een vooruitbeta ling van 60 wordt een stempel gele verd van welke gemeente men maar wil. Het is te verwachten, dat als straks de rundveecentrale haar werk aanvangt, ook met het rundvleesch op deze wijze geknoeid zal worden. Alleen is daarbij door het schatmerk en het geleidebiljet het geknoei moeilijker. Eischte men de ze waarborgen ook voor varkens- vleesch, dan ware de controle een stuk gemakkelijker. Uit het onderzoek is ook gebleken, zoo deelde men aan het blad nog mede, dat S, de varkens doodde, door ze met een buks neer te schieten Hij schoot daarbij niet altijd even goed raak, zoo dat de dieren noodeloos gepijnigd wer den en niet verdoofd, voor ze gedood werden. Ook terzake van dierenmishan deling is daarom procesverbaal tegen hem opgemaakt. INBRAAK IN HET KANTOOR VAN DEN VRIJHEIDSBOND. Vrijdag nacht hebben dieven zich met behulp van valsche sleutels toegang verschaft tot een leegstaand pand aan de Witte de Withstraat te Rotterdam. Door dit pand zijn zij naar het dak gegaan, j Via het dakraampje is men daarop af gedaald in een belendend perceel, waar- in verschillende kantoren zijn gevestigd. Zij hebben alle kantoren doorzocht. Op de derde verdieping ligt het kantoor van den makelaar Van B. Daar hebben zij de brandkast geopend. Op de tweede étage ligt het kantoor van den accoun tant E. Daar is eenig geld gestolen. Op de eerste verdieping is het kantoor van den Vrijheidsbond gevestigd. Ook daar hebben de dieven een onderzoek inge steld. Er is daar niets gestolen. (N. R. C.) 82-JARIGE DAME DOOR DE TRAM OVERREDEN. Zondagochtend is de 82-jarige mevr. de wed H. R. uit de Roode Rijschelaan, op de Bergschelaan te Rotterdam onder een tramwa gon van lijn 5 geraakt, toen zij onver wacht den rijweg overstak. Met zware verwondingen is zij naar een ziekenhuis overgebracht, waar zij kort nadien is overleden. ARM AFGEREDEN. Zaterdag middag stonden eenige arbeiders op de viaduct aan de Meent te Rotterdam. Zij zouden zich juist naar huis begeven toen een goederentrein naderde. De arbeiders gingen tegen de leuning van de viaduct staan om den trein te la ten passeeren. Toen acht wagons voor bij waren is een van hen, de 23-jarige J. v. L. plotseling door een duizeling over vallen en voorover gevallen. Een collega, die vlak naast hem stond trok hem terug maar kon niet verhin deren dat v. Z. met zijn linkerarm onder de wielen van een wagon kwam. De arm werd onder den elleboog totaal ver brijzeld. DOOR TRAM AANGEREDEN. Zaterdagavond is op den Schiedamschen weg te Rotterdam de 35-jarige A. b, R. toen hij achteloos den rij weg overstak, aangereden door een motorwagen van de tram, die buiten dienst was en met vrij groote snelheid in de richting van de stad reed. R. werd tegen de straat gesmakt en liep een schedelbasisfractuur op. Met een auto is hij naar het ziekenhuis aan den Cooisingei gebracht waar hij in zor- gelijken toestand is opgenomen, waar hij Zondagmorgen is overleden. ERNSTIGE AANRIJDING; DAME GE DOOD. Zondagavond is op de Leid- sche Vaart ter hoogte van den oprit der electrische tram naar Zandvoort te Haarlem een doodelijk ongeval ge beurd. De 60-jarige mevr. Van der Br. echtgenoote van een employée van de N. Z. H. T. M. fietste in gezelschap van een buurman geheel rechts op den weg, toen achter haar een auto naderde. De vrouw stapte af en liep met rijwiel aan de hand naar de linkerzijde van den weg. De autobestuurder meende toen dat hij rechts van haar kon passeeren, doch de wielrijdster liep vlak voor de auto plotseling weer naar rechts, met het gevolg dat zij werd aangereden en voor de wielen terecht kwam.. Juist kwam een uit drie wagons bestaande tramtrein uit Zandvoort ie helling van het viaduct afrijden. Hoe wel de wagenbestuurder uit alle macht remde, kon hij niet verhinderen dat hij achter tegen de stilstaande auto aan botste en deze hierdoor eenige meters vooruitschoof. Tengevolge hiervan werd de vrouw overreden. Door de noodrem te gebruiken kon de wagenbestuurder voorkomen, dat ook de wielen van de tram over haar heen gingen. Men vond de ongelukkige onder de treeplank van h^t voorste tramrijtuig. Een dokter kon slechts den dood constateeren. DE VERNIELING VAN DEN „LUTI- NE"-TOREN, De justitie te A m- sterdam stelt thans een zeer intensief onderzoek in naar de oorzaak van de vernieling van den toren van den heer Beckers boven het „Lutine"-wrak. Te dien einde zijn enkele deskundigen en twee rijksrechercheurs op Terschel ling aangekomen. Er zijn namelijk, naar aan „Het Volk" wordt gemeld, enkele zeer sterke aanwijzingen, die het waar schijnlijk maken, dat de toren niet, zoo als oorspronkelijk algemeen werd ge dacht, door de zee is verwoest. Volgens deze aanwijzingen zouden wel degelijk misdadige elementen een rol hebben gespeeld. Bij het onderzoek zou men gestooten zijn op een uitgebreid complot van lieden, ,-die er belang bij hadden, den toren zoo snel mogelijk te doen verdwijnen. ERNSTIG VERZET TEGEN DE PO LITIE TE UDEN (N.Br.). De N.R.Crt. meldt dat het Woensdagavond tot ern stige ongeregeldheden gekomen is op de kermis te Volkel bij U d e n. Het is be kend dat de bewoners van Volkel bij feestelijkheden zich steeds tegen het wettig gezag plegen te verzetten- De beide veldwachters van Volkel hadden, met het oog op mogelijke opstootjes as sistentie ingeroepen van de Kon. Ma rechaussee te Uden. Er waren zes man schappen ter assistentie gezonden. Reeds vroeg in den avond nam het publiek op het kermisterrein een drei gende houding tegen de politie aan. Eensklaps kwamen een veertigtal boe ren naar voren, onder aanvoering van Van G., een landbouwer uit Volkel. De boeren begonnen met steenen te gooi en. De politiemannen, die door de aan vallers waren ingesloten, maakten ge bruik van de blanke sabel en den gum mistok. Er werden charges uitgevoerd, doch de bende ging weer tot den aan val over. Hierop trokken de marechaussee's hun revolvers en schoten eenige keeren op de belhamels die daarop overhaast de vlucht namen. Verscheidene perso nen liepen verwondingen op. De politie veegde het terrein schoon en stelde 'n achtervolging in, waarbij de aanvoerder van G. werd gegrepen. Hij werd in ar rest gesteld, en in de marechaussee-ka zerne te Uden opgesloten. Naar de opperwachtmeester der ma- rechausee te Uden aan het blad mede deelde is bij het onderzoek gebleken, dat de aanval op de politie van te voren was beraamd. Er worden nog meer arresta ties verwacht. ACHTTIENHONDERD POND MAR GARINE IN BESLAG GENOMEN. De Hollandsche kommiezen konden na- bij 't Noord-Limburgsche plaatsje Ber gen 1800 pond uit Duitschland binnen gesmokkelde margarine in beslag ne men. De smokkelaars wisten, begunstigd door de duisternis, in de bosschen te ontkomen. Behalve de boter vielen den kommiezen nog negen rijwielen in han den, waarmede de boter vervoerd werd. ONGELUKKIGE NOODLANDING. Zaterdagmorgen steeg luitenant Benes te Soesterberg met het toestel No. 494 op tot het maken van een hoogtevlucht. Bij het landen sloeg de motor op 50 m i hoogte af, waardoor het den vlieger niet meer mogelijk was het vliegveld te be- reiken. De vlieger trachtte een nood landing te maken. Hij kwam hierbij te recht op een dennenbosch, waardoor de val van het toestel werd gebroken. De j vlieger zelf bleef ongedeerd. Het toestel is totaal vernield. WEER NAT AMERIKA. Thans heeft ook de staat Colorado zich als 29ste geschaard aan de zijde van de zuster conglomeraties die zich met flinke meerderheid vóór de afschaf fing der drooglegging hebben geschaard, of officieeier gezegd, die te kennen heb ben gegeven het 28ste amendement op de Grondwet, de Volstaedaet niet wil len handhaven. Thans zijn er nog zeven staten noo- dig om de vereischte twee derde meer derheid te kunnen bereiken, die een grondwetswijziging tot stand kan bren gen.. Reeds nu is zeker, dat de „dro gen" zullen worden verslagen niettegen staande den verbitterden tegenstand, dien zij geboden hebben tegen de „nat te" golf die de Vereenigde Staten over spoelde. Men weet, dat de „drogen" aankondigden de stemmingen over 't 18e amendedement in de verschillende staten steeds weer te zullen uitstellen, om op die wijze onmogelijk te maken dat de vereischte 36 staten vóór grond wetswijziging hun stem zouden uitbren gen. Reeds werd gemompeld, dat de re geering te Washington zich tegen die sabotage zou verzetten door de staats- regeeringen te bevelen binnen een be paalden tijd de stemming over de drooglegging te doen plaats hebben. Het was niet noodig. Binnen enkele maan den zullen meer dan de vereischte 36 staten hebben gestemd en zal de hand having der drooglegging zijn verwor pen. Op 7 November zullen de 39 staten hebben gestemd, drie meer dan het ver eischte aantal voor ratificatie der grondwetswijziging. Daarmede is de afschaffing van de prohibitie officieel nog geen feit ge worden. In eenige staten bestaat n.l. de wetsbepaling dat eerst een maand na het bekend worden van den stemmings uitslag de formeele handeling plaats kan hebben van benoeming van gedele geerden voor de „State convention", welke vergadering besluiten kan tot ratificatie van de grondwetswijziging. De „New York Herald" doet nog op merken, dat ook hier dus weer uitstel kan optreden, doordat het langer dan een maand duurt voordat de gedele geerden der „state conventions" zijn aangewezen en voordat de „state con ventions" formeel de ratificatie-hande ling hebben verricht. Op zijn vroegst kan men rekenen op een „natte" Kerst mis. Voorts wijst het blad er nog op, dat het bij deze kwestie niet een jaar duurt voordat de grondwetsherziening van kracht wordt, hetgeen wel het ge val was bij de invoering der prohibitie. DUITSCHLAND. De Oranje-tentoonstelling te Siegen. De tentoonstelling, welke naar aan leiding van den 400sten verjaardag van Willem van Oranje te Siegen wordt ge houden, blijft geopend tot begin Octo ber. Duitsche en Nederlandsche musea en bibliotheken zijn op deze tentoon stelling vertegenwoordigd met schilde rijen, etsen, handschriften enz. De ten toonstelling heeft een bijzondere afdee- ling, gewijd aan Prins Johan Maurits van Nassau-Siegen. nemerlant 10 c., Oranje Ananes 823 c., IERLAND. Blauwhemdenbureau gesloten. Het centraal bureau van de organisatie van O'Duffy is op last van den nieuwen, door de Iersche regeering ingestelden Krijgsraad, gesloten. VER. STATEN. Plebisciet. Volgens een Reuterte- legram uit Manilla heeft het Huis van Afgevaardigden der Philippijnen met 48 tegen 10 stemmen het wetsontwerp aangenomen dat voorziet in een plebis ciet op 30 October ter beslissing van de vraag of de Philippino's het aanbod van het Congres der Ver. Staten wenschen aan te nemen, waarbij hun onafhanke lijkheid binnen de 10 jaar wordt aange boden. Het wetsontwerp is daarna ter goedkeuring aan den Senaat der Philip- pijen toegezonden. Geboren: J. de, Waal, geb. SiereveldP z„ S. Murre, geb. Minnaard, z. Overleden: M, A. Stoel, 86 j., wed. van F. Stobbelaar., C. P. Moor, 65 j,f wed. van J. van der Plasse, J. Siebus, 78 j., wedn. van C, Lindenberg. Vlissingen. Van 714 Sept. Getrouwd: P. de Nooijer, 22 j. en G. Stroo, 19 j. Bevallen: W. van den Berg, geb. van den Berg, d. E. G. Sinke, geb. Bleij- enberg, z. S. Stroo, geb. Franse, d. A. Kopmels, geb. van Hese, d. T. Wilders, geb. Rutteman, d. T. Arde- wijn, geb. de Raad, d. E. Kamermans, geb. Clemens (levenl.) Overleden: C. van Aartse, 47 j., vrouw van P. B. Bos. J- Vollemaere, 16 j„ jm. A. van der Kuijl, 52 j„ ongeh. Ierseke. Van 8—15 Sept. 1933. Ondertrouwd: J. Westrate, 23 j., jm. te Wemeldinge en E. Westveer, 24 j-, Md- j Gehuwd: D. L. B. Steketee, 27 j., jm. en A. M- Sanderse, 23 j., jd. VERGADERING VAN DEN RAAD DER GEMEENTE MIDDELBURG, op Woensdag den 20 September 1933, des namiddags te 2 uur, ter behandeling van de onderstaande zaken 1. Notulen vorige vergaderingen. 2. Ingekomen stukken. 3. Benoeming Voorzitter Burgerlijk Armbestuur. 4. Benoeming lid Commissie van toe zicht gemeentelijke dienst Werk loosheidsverzekering en arbeidsbe middeling. 5. Eervol ontslag en op-wachtgeld stelling Onderwijzeres School K. 6. Regeling openbaar Vervolg-onder- wijs. 7. Aankoop grond Blauwendijk. 8. Overneming grond Zusterstraat. 9. Wijziging kapitaalsbegrooting 1933 Electrisch Bedrijf. 10. Verbetering stroomvoorziening N, Vlissingsche weg. 11. Aangaan annuïteitsleening voor af koop onderhoudsbijdrage Nieuwe Vlissingsche weg, 12. Goedkeuring rekening 1932 Armen raad. 13. Bezwaarschriften tegen aanslagen straatbelasting. Middelburg, den 15 September 1933. De Burgemeester, M. FERNHOUT. GEWIJZIGDE BEKENDMAKING. BESCHIKBAARSTELLING ONVERMENGDE MARGARINE. Burgemeester en Wethouders van Middelburg brengen ter openbare ken- I. dat voor de vier weken, vallende in het tijdvak van 1 October 1933 tot 29 October 1933, onvermengde marga rine zal kunnen worden verstrekt aan: a- in de gemeente wonende georga niseerde werkloozen, die drie maan den of langer werkloos zijn, steun ont vangen en hoofd zijn van een gezin met vier of meer kinderen, of bij een werk verschaffing zijn te werk gesteld; b. in de gemeente wonende ongeor ganiseerde werkloozen, die drie maan den of langer werkloos zijn, steun ont vangen en hoofd zijn van een gezin met vier of meer kinderen, of bij een werk verschaffing zijn te werk gesteld; c. in de gemeente wonende armlas tigen, die drie maanden of langer steun genieten, daarvan geheel of bijna ge heel moeten leven en hoofd zijn van een gezin met vier of meer kinderen. II. dat zij die behooren tot een der onder I hiervoren vermelde categoriën en gedurende vorenvermelde periode 200 gram onvermengde margarine per week, per lid van hun gezin, wenschen te ontvangen tegen betaling van 11 cent per H kg zich daarvoor mondeling ter Gemeente-secretarie ten Stadhuize (be nedenverdieping) ingang Helm, kunnen opgeven op Dinsdag, 19 September '33, des namiddags van 2 tot 4 uur. De aandacht wordt er op gevestigd, dat de gezinnen met 5 of meer kinde ren, welke zich voor deze periode reeds hebben opgegeven, zich niet meer be hoeven aan te melden. Middelburg, den 18 September 1933, Burgemeester en Wethouders voornoemd, M. FERNHOUT, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris, HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Middelburg Gezien een verzoek van L. J. VAN 'T WESTENDE q.q. de FIRMA BOSMAN EN VAN GOOZEN te Middelburg om vergunning tot het plaatsen van een electromotor van 5 P.K. in perceel ka dastraal bekend gemeente Middelburg in sectie C. no. 1534, plaatselijk gemerkt wijk P. no. 98, gelegen aan den Kinder dijk alhier: en een verzoek van J. C. MINDERHOUT—WOLFF te Middel burg om vergunning tot het plaatsen van een electromotor van 5 P.K. in perceel, kadastraal bekend gemeente Middel burg in Sectie B. no. 2501, plaatselijk ge merkt wijk O no. 177a, gelegen aan de Breestraat alhier; Overwegende dat de berichten van den Hoofdinspecteur van den Arbeid ixf het 2e district der Arbeidsinspectie in gevolge art. 12bis der Hinderwet nog niet zijn ontvangen; Gelet op art. 8 dier wet; besluiten: I hunne beslissingen op gemelde ver zoeken te verdagen; II afschrift van deze besluiten te zen den aan enz., enz. Middelburg, 15 September 1933. Burgemeester en Wethouders voorn,,; M. FERNHOUT, Voorzitter M. VAN DER VEUR, Secretaris, Electr. Drukk. G. W. den Boer, M'burg,

Middelburgsche Courant | 1933 | | pagina 8