SPORT. m BEVOLKING. BURGERLIJKE STAND. BEKENDMAKINGEN. BUITENLAND. MIDDELBURG. maar een derde dat dan leverbaar is. We zullen aannemen de helft, dat is 4200 kg. De leverancier moet de aardappelen echter leveren dat er niets aan te ver leggen is, en is hij ze dus verplicht te sorteeren. Hij krijgt dan voor die 4200 kg, zou men zeggen, 4200 maal 2 ct. is 84. De Centrale echter, hqudt van die 84 Yi in volgens punt 12 van de voor waarden. Men ontvangt dus slechts 63. Dan zegt punt 12, dat wanneer het sal do van de ingehouden bedragen gunstig is, dan krijgt men het uitgekeerd; maar er wordt direct aan toegevoegd: hebben wij tekort, aan de ingehouden bedragen, dan hebben wij (de Centrale) het recht om hetgeen wij tekort komen, alsnog van de telers terug te vorderen. Het is dus nog niet absoluut zeker dat de te ler 1X ct. per kg van de Eigenheimers in zijn zak krijgt. Daarvoor moet hij al het werk doen, sorteeren, vervoeren enz. De andere 4200 worden volgens punt 17 overgenomen door de Centrale en door deze vernietigd. Dit zal natuurlijk niet gebeuren dan tegen het einde van de aardappelcampagne, volgend jaar Juni misschien. Gezien echter het groot aantal ambte naren, en de salarissen die deze perso nen krijgen, is de kans groot, dat de te ler zijn 14 ingehouden bedrag nooit meer terug ziet. Dat alles nog geen koek en ei is, is de vorige week nog bewezen op de verga dering van den Commissionnairsbond te Goes. Om het kort te noemen: de aard- appelhandel is overhoop geschopt. De consument betaalt den aardappel duur, 6 tot 8 cent per kg, terwijl de teler voor al zijn moeite en zorgen bijna niets krijgt. Ik zou dan ook aan de aardappel telers willen adviseeren, verkoop op de ze condities je aardappelen niet. Wacht eerst af wat de Aandappelcentrale zal veranderen in deze condities. U dankend voor de afgestane plaats ruimte. Hoogachtend, J. I. Wisse. Heinkenszand. DE FOTOVROUWTJES OP DE MARKT TE MIDDELBURG. Den Haag, 8 September 1933. Mijnheer de Redacteur, Aan eenige vrienden van mij, die be langstellend waren de Donderdagsche markt te Middelburg eens te bezoeken, had ik mij aangeboden om als gids te dienen. 't Is vele jaren geleden dat ik de hoofdstad van mijn mooie geboorte provincie bezocht en ik had de herin nering aan een schilderachtig en leven dig stukje volksleven met drentelende en koopende boerinnen van Walcheren, Zuidbeveland en het vijfde District met hier en daar troepjes pratende en han delende boeren, stevig en vast op hun beenen staande en niet wijkend voor den vreemdeling. Ik dacht er weer te vinden mijn ech te Zeeuwen, mannen en vrouwen in hun beste kistentuug, langzaam zich voort bewegend met dat eigenaardige gevoel van eigenwaarde en onafhankelijkheid De tijden zijn veranderd helaas. Tientallen vrouwen met kinderen, eenige boeren speciaal met een steenen puupe in den mond en d'n tunoed op, lie pen er te bedelen, d.w.z. zoo genaamd vragend om te worden gefotografeerd, doch als dit niet lukte, de hand op te houden voor een aalmoes. Daarvoor mijnheer de Redacteur heb ik mij diep geschaamd. Dat de bewoners van Middelburg en het Walchersche land in de zomermaan den belangrijk voordeel genieten van landgenooten en vreemdelingen die het bezichtigen, geen mensch zal hun dit misgunnen. Wie zou geen respect heb ben voor de energie en de moeite die zij doen om nu de tijd waarlijk niet zoo rooskleurig is, op deze wijze uit het vreemdelingbezoek eerlijke munt te slaan. Doch ik raad in het bijzonder de Ver- eeniging voor Vreemdelingenverkeer te Middelburg aan, alle mogelijke moeite te doen om liever nog vandaag dan mor gen deze vernederende bedelpartijen van Arnemuidsche visschersvrouwen an nex kinderexploitatie tegen te gaan. Ze zijn een schande voor een Zeeuw en verlagen een Zeeuw in de oogen van landgenoot en vreemdeling. Adr. Kooman. [De inzender roert hier een moeilijker vraagstuk aan, dan hij zelf vermoedelijk beseft. Wij respecteeren zijn gevoels uiting kunnen ons die zelfs indenken Maar met zijn advies aan de Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer kunnen wij ons allerminst vereenigen, wijl het o.i getuigt van een overheerschen van gevoel op het nuchtere verstand. Een feit is, dat de drommen vreemde lingen, die hier komen, beslist willen fotografeeren. Iedereen en alles loopt met een fototoestel, van een ,,zeep-kis' sie" af tot Leica of Cpntax toe. En nu staat de zaak voor ons zoo: verdrijft men de vrouwen en kinderen, die zich als beroeps-modellen tegen betaling be schikbaar stellen, en die daardoor ten eerste den volstrekt onbedwingbaren fo- tografeerlust van dat vreemdelingenvolk bevredigen en ten tweede er nog in de ze benarde tijden wat koperstukken en nikkelmunten mee ophalen, dan zal het resultaat wezen dat de Engelschman en Fransoos öf niet meer kunnen fotogra feeren (een attractie minder dus), óf, wat waarschijnlijker is, dat zij de ter markt komende Zeeuwsche boerinnen en boeren zélve niet meer met rust zui- en laten. En dit laatste zouden wij be treuren, om meer dan één reden. Daarom, hoewel wij mét den geachten inzender dit gedoe nu niet bepaald ver heffend kunnen vinden, zouden w ij niet méér of anders verlangen, dan dat er niet rechtstreeks gebedeld werd. Het is ons bekend, dat de politie daar- o p toeziet. Maar verder late men de zaak zooals het is. De doelmatig gedre ven vreemdelingenindustrie hééft nu eenmaal kanten, die den gevoeligen aestheticus moeten kwetsen. Red.) DE KORTING OP DE INDISCHE PENSIOENEN. Mijnheer de Redacteur. Een korting op pensioenen kan niet ergeleken worden met een korting op salarissen. De rechtsgronds is geheel an ders. Pensioen is uitgesteld salaris. Ge spaard geld, dat na het dienstverband recht geeft op pensioen. De ambtenaar (hetzij civiel of militair) heeft een contract met het Indische Gouvernement aangegaan- De ambte naar heeft het contract nageleefd lo gisch moet het Gouvernement ook het contract naleven. Dit op een lijn te stellen met de sa lariskorting is fout. Wil .het Gouverne ment aan de salarissen tornen, dan is dit een handeling, waarbij de ambtenaar kan zeggen, dat hij geen dag langer ver kiest te arbeiden voor het verminderde salaris, Pensioen staat er anders voor. Pensioen is salaris, dat reeds verdiend is. Korting op pensioen is dus niet on rechtvaardig, p.ooals zulks bij salaris korting wordt uitgedrukt, maar onrecht matig, of wel als „machtsmisbruik" uit te leggen. Pensioen is een schuld van het gou vernement, een eere schuld in het bij zonder voor de oud-strijders. Het niet gelijkstellen der oude pensioenen, met die volgens de nieuwere wetten, is in de Kamers herhaaldelijk als zoodanig onder de aandacht der Regeering ge bracht. Pensioenkorting is bovendien onfair, omdat de gepensionneerde er anders voor staat, dan bij de salariskorting. De gepensionneerde ;kan niet zeggen of dreigen met het contract te beëindigen of ^te verbreken. De gepensionneerde is dus machteloos. Wat het Indische Gou vernement thans wenscht te volbrengen met de pensioenkorting is minderwaar dig en in strijd met alle rechtsverhou dingen- Een recht staat den Indischen Oud-gepensionneerden thans open, n.l. het recht om den staat c.q. het Gouver nement te dwingen door den rechter om contractueele verplichtingen" na te komen. Dat de Indische gepensionneer- den zich niet zullen bedenken bij door zetting naar dit middel te grijpen, ligt m.i. voor de hand. Moge echter de Volksvertegenwoor diging, die toch zeker in deze een woordje zal hebben mede te spreken sterk als deze staat door de 2e ali nea van art. 122 der Grondwet dit alles voorkomen en unaniem erkennen wat hier boven werd geschreven. Jan Fuselier. Athletiek-wedstrijden te Kortgene Zaterdag werden op het sportterrein „Houtrust" te Kortgene athletiek wedstrijden gehouden tusschen de ver eenigingen Zeelandia te Hansweert, U.D.I, van Wolphaartsdijk en O.K.K. van Kortgene (Nialmeet). De uitslag was als volgt: 100 m hardloopen: le pr. D. L. Kloet (U.D.I.) 11,6 sec.; 2. J. de Looff (O.K 12 sec. 800 m hardloopen: le pr. D. L. Kloet (U.D.I.) 2 min 274/s sec; 2. M. J, Vogelaar Johz. (O.K.K.) 2 min 284/6 sec. 3000 m hardloopen: le pr, L. Schrier (Zeelandia) 11 min 28 sec; 2. D. Schrier (O.K.K.) 11 min 2814 sec; 3. J. Reijn houd (U.D.I.) 11 min 29 sec. Loshoogspringen: 1. J. Viergever (O K.K.) 1.50 m; 2. H. v. d. Linde (U.D.I.; 1.40 m; 3. C. v. d. Ende (Zeelandia) 1.40 m; 4 E. Sinke (U.D.I.) 1.40 m. Losvèrspringen: 1. J. Viergever (O.K K.) 6.10 m; 2. E. Sinke (U.D.I.) 5.66 m 3. J. de Looff (O.K.K.) 5.45 m. Polsstokhoogspringen: 1. L. Schrier (Zeelandia) 2,70 m; 2. H. v. d.Linde (U. D.I.) 2.65 m; 3. J, Viergever (O.K.K 2.60 m. Kogelstooten: 1. E. Sinke (U.D.I.) 9.08 m; 2. L. Schrier (Zeelandia) 9.01 m; i S. J. Klompe (U.D.I.) 8.79 m. Speerwerpen: 1. S. J. Klompe (U.D.I 35.31 m; 2. M. J. Blok (O.K.K.) 31.32 m 3. D. J. Kloet (U.D.I.) 31.05 m. Olympische estafette: 800, 400, 200 200 m. 1. U.D.I. 4 min 22 sec; 2. Zeelan dia 4 min. 232/s sec; 3. O.K.K. 4 min 31 sec. De wisselbeker, die vorig jaar voor eerst door Zeelandia is uitgeloofd, door deze vereeniging één keer is ge wonnen, is thans door U.D.I. met 68 pun ten gewonnen. O.K.K. behaalde 60 pun ten, Zeelandia 46 punten. Wegens familieomstandigheden kon den voor Zeelandia eenige krachten niet deelnemen. De meeste punten voor de vereenigingen werden behaald door: voor U.D.I. D. J. Kloet 12 punten, voor O.K.K. J. Viergever 17 punten en voor Zeelandia L.. Schrier 16 punten. en Z. V. B. van Zaterdag. Aid. 3. Rilland 2Wemeldinge 21. KapelleKruiningen 2 160. Te Sas van. Gent had Zondag een sekerwedstrijd plaats tusschen de Zeeuwen en Oranje met 41 tot uit slag. Te Souburg heeft Zondag R. C. S. haar nieuw terrein in gebruik genomen met een wedstrijd tegen Vlissingen II, welke 23 tot uitslag had. DUITSCHLAND. DE OPENING DER SCHELDETUNNEL Als we gister reeds meldden, zijn Zon dag met groote feestelijkheden de beide tunnels onder de Schelde te Antwerpen door den Koning geopend. Wij vonden in de Maasbode eenige technische bijzonderheden waaraan wij het volgende ontleenen: Er zijn vier gebouwen opgetrokken moeten worden: aan iederen oever een ventilatiegebouw voor de groote tunnel en eveneens aan beide zijden een der gelijk gebouw voor de kleine tunnel, dat teven singang is: de tunnel voor de auto's paarden worden er niet toegelaten heeft als toegangen lange op- of afritten. De beide kokers liggen ongeveer een kilometer van el kaar af. De groote tunnel is 2,110 M. lang met een helling van 3,5 pet- die over een afstand van 150 M. afwezig is, Men komt er bij het Rijnplein met zijn wagen in en rijdt dan eerst onder de Ankerrui. De oude Leeuwenrui en de Brouwersvliet door alvorens onder de Schelde terecht te komen. De diameter van het gewapend-betonnen gevaarte bedraagt aan de binnenzijde 8,30 en aan den buitenkant 9.40 M. terwijl de gepla veide rijweg 6.75 M- breed is. Langs een der wit-getegelde muren is een pad ten behoeve van het personeel aangebracht-. De verlichting geschiedt met natrium- wandlampen. De ventilatie in de groote tunnel is vérstrekkend. Onder aan de zijkanten zijn openingen aangebracht, waaruit voortdurend versche lucht stroomt, terwijl de bedorven lucht door tochtgaten in het plafond verdwijnt. De machines in de ventilatiegebouwen zor gen er voor, dat er steeds versche zuur stof voorradig is en dat hetgeen door mensch en motor wordt uitgeademd, ook wordt weggezogen; zij hebben daartoe ieder zes blaas- en evenveel zuigven- tilatoren. De maximum-luchtaanvoer is 28.752 m3 per minuut. In de kleine tunnel geschiedt de ventilatie eenvoudiger. De lucht gaat en komt er heel natuurlijk, met dien ver stande, dat er in verband hiermede in beide toegangsgebouwen een soort van schoorsteen is verwerkt. Deze tunnel is 555.60 m lang. de breedte van den vloer bedraagt 3.80 m en de diepte van ge middeld-hoog water tot dien vloer 28.27 m. Er is een lift voor 90 personen en roltrappen, die een transportvermogen van 16.000 personen per uur hebben. Voorloopig zullen degenen die van de tunnels gebruik maken, daarvoor moe ten betalen. Voetgangers 50 centimes, terwijl de veerboot 40 centimes kost. Wandelend kan men echter vlugger aan den overkant komen dan varend. De au tomobilisten betalen zoowel voor de veerboot als voor de tunnel tien francs, maar voor den chauffeur en de meerij dende personen behoeft hier niet apart betaald te worden. Bij de opening was Nederland verte- gewoordigd door den zaakgelastigde ba ron Van Boetzelaer, den consul-gene raal Ruys. Voorts waren aanwezig de Commissarissen der Koningin van Noord- Brabant en Zeeland met hunne echt- genooten, de burgemeesters van Rot terdam en Den Bosch. Na de toespraak van den gouverneur der Provincie Antwerpen, baron Hol voet, deelde de Koning de onderschei dingen mede, verleend aan een aantal personen, die aan den tunnelbouw heb ben meegewerkt. Ir. G. P. Nijhoff te Den Haag, die als adviseur is opgetreden, wordt tot officier in de Kroonorde verhev^i. De Koning verbrak nu het lint, dat vóór de tunnelopening is gespannen en dan ging men per auto daar' doorheen, Intusschen zochten de genoodigden de lange autobussen, die voor hen zijn ge reed gezet. Dit geschiedde echter ver re van rustig en ordelijk. Er ontstond in eens zóó'n renpartij in de richting der leege wagens, dat de paarden der gen darmen groote oogen opzetten en te oor- deelen naar hun plotselinge onrust, te gelijk veel lust schenen te krijgen om mee te draven. Aan de linkeroever gekomen werd 't Tunnellied gezongen. Hier waren ook een zestal Nederlandsche zangver eeni gingen. De koninklijke familie liep ook den voetgangerstunnel door en toen zij de St. Janskaai, waar deze tunnel in de stad begint, bereikt had, werd daar een cantate gezongen, waarna de hooge gasten weer vertroken. De dag en de avond werden verder doorgebracht met vele feesten, officieele en niet-officieele. Snowden over de Duitsche revolutie. In een voorwoord, dat Snowden heeft geschreven in het dezer dagen verschenen werk van Joseph King, „The German Revolution, lts Meening And Menace", geeft hij zijn meening te ken nen omtrent de beteekenis der Duitsche revolutie en de toestanden, welke deze met zich heeft gebracht. „De nationaal-socialistische revolutie aldus Snowden is, gelijk iedere revolutie gepaard gegaan met terroris me en onderdrukking van de vrijheid van het woord en van de pers. Een re volutie kan zich nu eenmaal niet duur zaam handhaven, wanneer zij alle con tra-revolutionaire partijen en organisa ties niet onderdrukt. Doch zoo vervolgt Snowden de nazi-revolutie heeft het schrikbewind en de onderdrukking in veel ruimere mate in practijk gebracht, dan noodig was om haar autoriteit te handhaven. De vervolging van de Joden, en de kwellingen waaraan zij worden blootge steld, hebben een intense verontwaar diging over de geheele wereld in het leven geroepen en hebben een groot deel van de vroeger jegens Duitschland vriendelijke gevoelens van dit land ver vreemd. Eerst indien de revolutionaire regee ring door haar stabiliteit vertrouwen wekt, indien zij voorts aan alle partijen en klassen een redelijke vrijheid biedt, en een einde maakt aan de vervolging van het niet-Arische ras, zal de wereld weer met sympathie haar pogingen tot maatschappelijke en economische re constructie gadeslaan...." ITALIë. Ongeval op de renbaan. Drie dooden. Een ontzettend ongeluk heeft Zondag middag plaats gehad, tijdens de auto rennen om den grooten prijs van Monza In een bocht vloog een der deelne mende wagens uit de baan. De drie daar op volgende coureurs remden uit allen macht, met het gevolg, dat hun wagens in de lucht werden geslingerd en eenige malen over den kop sloegen, waarna zij met een geweldigen smak op de baan neerkwamen. De renner Barbieri bleef als door een wonder ongedeerd, doch Campari werd op slag gedood en Bor- zacchini overleed in het ziekenhuis aan zijn verwondingen. Ook Castelbario liep zeer ernstige kwetsuren op. In weerwil van dit vreeselijk ongeluk werden de wedstrijden voortgezet. Het publiek was wel danig onder den indruk van het gebeurde, doch toonde spoedig weer belangstelling voor de rennen, tot een tweede gruwelijk ongeluk de menig te met ontzetting sloeg. De Franschman Graaf Czakowsky verloor plotseling het beheer over zijn auto en kwam, na eenige buitelingen met een donderden slag op de baan neer. De wagen vloog in brand en kon niet meer gebluscht worden. Het totaal verminkte lijk werd grootendeels ver koold onder 't puin weggehaald, BALKAN. Een griezelig avontuur.' Te Mostar heeft zich bij den vliegwedstrijd om den beker van koning Alexander een opwin dende gebeurtenis afgespeeld. Boven Mostar verscheen n.l. een vliegtuig, dat in strijd met de bepalingen van den wedstrijd waanzinnige acrobatische toe ren verrichtte. Daarna landde het toe stel. Toen bleek, dat er geen vlieger in het toestel zat. Uit het toestel kwam alleen, half bewusteloos, de waarnemer, luitenant Panitsj, te voorschijn. Toen dez;e weer Venigermate hersteld was, vertelde hij, dat de vlieger uit de ma chine was geslingerd, toen zij Moctar naderden. Ondanks het feit, dat Panitsj nog nooit een vliegtuig had bestuurd, klom hij naar den stuurstoel, doch. door zijn onhandiee stuurpogingen tui&elde hij met zijn machine door de lucht, het geen den indruk wekte, van dolzinnige waagstukken- Tenslotte slaagde hij er door een gelukkig toeval in het toestel behouden te doen landen. Het onder zoek, dat onmiddellijk naar den vlie ger werd ingesteld, bracht tenslotte nog aan het licht, dat ook deze er goed was afgekomen. De omgegespte parachute was bij zijn val automatisch opengegaan, zoodat hij veilig en wel op aarde daal de. Heinkenszand. Van 49 Sept. Overleden 5 Sept.: C. de Koster, oud! 88: j. wed. van D. de Winter. Ondertrouwd 7 Sept.: J. Westveer, 28 j, te Driewegen en J. D. Minnaard, oud' 29 j. te Heinkenszand, Kortgene, Van 18 Sept. Getrouwd: M. Kerk- hove, 23 j. te Kloetinge en H. G. Flipse, 20 j. J. de Waard, 24 j. te Kats en J, M. Wisse, 22 j. Souburg. Van 30 Aug.5 Sept. Ondertrouwd: J. de Lange, 27 j. en A. A. Sinke, 22 j. Bevallen: P. P, Goedbloed, geb. de Buck, z. P. van Soelen, geb. Marijs, d- P. M. Koole, geb. Pouwer, z. Overleden: J. J. Abrahamse, 19 j. A. Hollestelle, 89 j„ wed. van D. Go- vertse. Bevallen Joosse, d. Vrouwenpolder. Van 3 tot 9 Sept. 1933. G. van den Bosse, geb. Wemeldinge. Van 28 Aug. tot 9 Sept. 1933, Ondertrouwd: J. van der Cingel, 30 jm. en C. Hamelink, 23 j., jd. Bevallen: J. Klop, geb. Houdt, d. Overleden: A. Bustraan, 63 j., echt- genoote van A. op 't Hof. KLOETINGE. Ingekomen: M. C. Polderman, arts, Buijs Ballot straat B 108, van Oud-Vossemeer, J. Ossewaarde en gezin, commissionnair, Monnikendijk D 83a, van Kapelle. Mej. M. A. Oele, dienstb., Groe C 56, van Baarland. Vertrokken H. A. Koevoets en gezin, zonder be roep, naar Eethen, Meeuwen F 83. Mej. M. L. Bierens, dienstb., naar Scho- re, Maarten Broerweg A 86. G. L. Lelijveld en gezin, handelsreiziger, naar Middelburg, Langeviele K 405. Mej, E. de Graag, geb. Dekker, zonder be roep, naar Goes, Voorstad 50. Mej, Horsten, zonder beroep, naar Oisterwijk A 85. D. de Klerk, naar Koudekerke, Nieuwe Vlissingsche weg. A. M. van Liere en gezin, controleur B, B., naar Ned. Oost-Indië. SINT LAURENS. Vertrokken: B. van den Broeke, landb.kn., van A 61 naar Vrouwenpolder. Middelburg. Van 811 Sept. Getrouwd: A. P. Dob belaar, 26 j. en P. Willems, 26 j. A. J. Koeman, 25 j. en K. Cijvat, 20 j. M. H. Esser, 23 j. en J. H. van Puffelen, 23 j. Overleden: P, C. Versprille, 57 j., z H. Wolders, 43 j., wed. A. van Loo. F. van Camp, 57 j., ongeh. z. Goes. Bevallen: E. J. de Laat, geb. Leijs, d. Overleden: K. C. Dekker, weduwe van D. de Koning, 81 j. Borssele, Van 2 tot 9 Sept. Bevallen: K, de Smidt, geb. Walhout, z. Colijnsplaat, Van 29 Sept. Bevallen: A. Alebregt- se, geb. Platschorre, z. A. van Gilst, geb. Visser, d. L. van Gilst, geb. van Gilst, z. (levenl.) Burgemeester en Wethouders van Mid delburg brengen ter openbare kennis: dat is ingekomen een schrijven, d.d. 7 September 1933 van W. den Engels man, wonende te Middelburg, houdende verzoek hem wel verlof A te willen ver- leenen voor den verkoop van zwak-al- coholischen drank, voor gebruik ter plaatse van verkoop, voor de beneden- localiteit van perceel plaatselijk bekend in wijk E no. 121, ter oppervlakte van 47 m2. Binnen twee weken na heden kunnen bezwaren tegen het verleenen van het gevraagde verlof schriftelijk bij hun Col lege worden ingediend. Middelburg, den 8 September 1933. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. ONDERDIJK, lo-Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. KENNISGEVING INGEVOLGE DE HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg brengen ter openbare kennis dat van 8 September 1933 af op de ge meente-secretarie ter visie is gelegd 'n verzoek met bijlagen van S. van Eenen- naam te Middelburg om vergunning tot 't plaatsen van een 5 P.K. electromotor in perceel, kad. bekend, gemeente Mid delburg in Sectie A, no. 1143, plaatselijk gemerkt wijk E, no. 24, gelegen aan den Zuidsingel; dat op Vrijdag den 22 September a.s. des voormiddags te 11.45 uur ten raad- huize gelegenheid zal zijn tegen het ver zoek bezwaren in te brengen en deze mondeling of schriftelijk toe te lichten, alsmede dat zoowel de verzoeker als zij, die bezwaren hebben in te brengen, ge durende drie dagen vóór genoemd tijd stip op de gemeente-secretarie van de ter zake ingekomen schrifturen kennis kunnen nemen; dat ingevolge Circulaire van den Com missaris der Koningin d.d. 2 November 1907 A no. 4688, 3e afd. NIET tot be roep gerechtigd zijn zij, die niet overeen komstig art. 7 der Hinderwet voor het gemeentebestuur of een of meer zijner leden zijn verschenen ten einde hun bezwaren mondeling toe te lichten, Middelburg, 8 September 1933. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. ONDERDIJK, lo-Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. Electr. Drukk. O. W. den Boer, M'burg-

Middelburgsche Courant | 1933 | | pagina 8