BOOG'AZIJN 0)U6 U weet eUieen LANDBOUW. BUITENLAND. MARKTBERIGHTEN. m (lngez. Med.) Goes thans zulks een mooi sportterrein zou hebben. Spr. schetste vervolgens, hoe het in werkverschaffing tot stand kwam; huldigde burgemeester, gemeen tebestuur en directeur van gemeente werken voor hun werkzaamheden in deze; uitte zijn bewondering voor de werkloozen, die zulk een goed werk af leverden; bedankte zijn medebestuurs leden voor den velen tijd, dien zij voor de stichting over hadden; de vereeni- gingen, die bereid waren de terreinen te huren; en tenslotte het muziekgezel schap „Euphonia", dat zich voor deze opening belangeloos beschikbaar stelde. De burgemeester de heer HAJENIUS', hierna het woord verkrijgende, noemde dit sportterrein „Uit den nood der tijden geboren." Ongetwijfeld, zoo zeide spr., zouden vele steden op zulk een prach tig terrein jaloersch zijn. Hij bracht den directeur van den Wilhelminapolder dank voor de bereidwilligheid, waarme de deze steeds voor de Goesche jeugd een sportveld beschikbaar gesteld had; uitte zijn waardeering voor den heer De Roo en zijn medebestuursleden, voor hun bereidwilligheid om deze taak op zich te nemen; sprak de hoop uit, dat dit terrein de beoefening van goede sport zou bevorderen, en het de ge meente niet te veel zou kosten al zou dit geen weggegooid geld zijn en verklaarde het terrein vervolgens geopend. De heer HANKEN, nu het woord voe rend, herinnerde er aan, dat er inder tijd een vijf-en-twintig jongens bij hem kwamen om een stukje weide, om daar op te voetballen. Hij voelde voor deze sport en stelde een wei beschikbaar, maar sindsdien werd de belangstelling voor deze sport zoo groot, dat hij zich wel eens afvroeg: wat ben ik ibegonnen?! Thans heeft Goes zelf een terrein, en hij is er niet jaloersch op, want al stelde hij steeds gaarne terrein beschikbaar, men kan ze beter niet hebben! Spr. besloot met de 'hoop uit te spreken, dat Goes, dank zij dit mooie sportterrein, ook op het gebied van sport een plaats van betee- kenis zou worden. Hierna overhandigde Jepje de Roo aan den burgemeester een zilveren schaar en knipte deze het rood-witte lint door, dat den toegang tot het ter rein afsloot- De eerste tocht van de aanwezigen was naar het zitje voor het gebouwtje, dat buffet en kleedkamers bevat. Hier werd een glas wijn geserveerd en op den goeden gang van zaken geklonken. Intusschen arriveerde het muziekge zelschap „Euphonia" op het sportter rein, en maakte, onder het spelen van een opgewekten marsch een ronde om het tweede voetbalveld. De eerste wedstrijd. Te vier uur kwamen de veteranen- elftallen van „Goes" en S.D.Q. het terrein op en stelden zich op voor de zitplaatsen der genoodigden, waarbij „Euphonia" het „Wilhelmus" speelde. De opstelling van deze elftallen was als volgt: Goes: L. de Jonge, doel; J. Le Conté en J. van As, achter; C. van Sprang, P. Koster en C. Schipper, mid den; J. Schrijver, J. Borrie, H. van Benthem, J. Lakké en M. Reyerse, voor. S.D.O.: v. d. Velde, doel; v. d. Klooster en De Munck, achter; Duynhouwer, Duvekot en Buyze, midden; Laport, Krans, Dekker, De Jonge en Van Zwee- den, voor. De burgemeester trapte af, en daarna volgde een aaroïge wedstrijd, waarbij het publiek wel eens lachte en enkele veteranen, die niet altijd konden zooals ze wilden en vroeger wèl konden—, maar over het geheel bleken de meeste begrip van het spel te hebben en waren er nog, aan beide zijden, wien de jaren niet zwaar schenen te wegen. Voor de rust ging de strijd vrijwel gelijk op en waren de elftallen om beur ten eenigen tijd in de meerderheid. Met 2 1 voor de Goes-oudjes ging men thee drinken. Na rust scoorde Goer er nog twee doelpunten bij. De vier Goe sche doelpunten werden gemaakt door Schrijver (2), Reyerse en Koster. Voor Ki 1 scoorc^e Krans. In de tweede helft bleken de Goes-veteranen meer Aus dauer te hebben, was daardoor hun aan val gevaarlijker, en zeker zou de score c'n c\ sPre^ender geweest zijn, als de •"döelverdediger tot het einde toe zijn gebied niet zooveel bravour en takt verdedigd had „Goes neemt haar terreinen over. Zondagmiddag twee uur vond een tweede plechtigheid plaats. Werden de door „G'oes" gehuurde voetbalvelden en kleedlokalen door de stichting aan haar overgedragen. Deze overdracht vond plaats bij mon de van den voorzitter, den heer De Roo, die o.a. den wensch uitsprak, dat „Goes op dit terrein in een hoogere klasse zou weten te komen De voorzitter van „Goes" de heer Koster, sprak een bijzonder woord van dank tot den heer Hanken, op wiens terrein zoo lang gespeeld was. Het hui dige terrein, ladus spr., is eigenlijk „boven onzen stand" en legt op de ver:- eeniging de plicht, alle krachten in te spannen om in een hoogere klasse te komen. Spr. dankte allen, die „Goes tot heden gesteund hadden, in het bij, zonder ook den burgemeester, en sprak, de hoop uit, dat dit zoo blijven zou en ook de verstandhouding met de stich ting steeds van prettigen aard zou zijn. Ook de burgemeester sprak hierna nog een kort woord, benevens de heer Van Bel, afgevaardigde van den K.N.V.B., die „Goes" complimenteerde met dit schitterende terrein, en daarna knipte de burgemeester het lint door, dat „Goes" toegang tot haar veld gaf. Intusschen had de aanvoerder van Wil lem II, waartegen gespeeld zou worden, „Goes" nog een fraai bloemstuk aan geboden. „Goes" bood vervolgens haar gasten een glas wijn aan, en daarna stelden de elftallen, onder het spelen van het Wil helmus", zich op het speelveld op. GoesWillem II-reservers 03. Goes kwam in dezen wedstrijd met het volgende elftal uit: Bruel, doel; Kubber en Gerritsen, achter; Bak, Da- nielse en Zweedijk, midden; v. d. Kloos ter, Hoover, Van Hese, Goedbloed en Schrijver, voor. Nadat de burgemeester ook nu afge trapt had ontspon zich aanvankelijk een gelijkopgaanden strijd. Al vrij spoedig scoorde Goedbloed, doordat de Wil lem II-keeper het harde schot binnen het doelvlak stopte. De scheidsrechter kon dit echter blijk baar niet constateeren en liet door spelen. Kort voor rust, op een oogenblik dat beide Goesche backs nergens te zien waren, kreeg de middenvoor der gasten een vrije kans om naar doel te wandelen en een rustig welgemikt schot te lossen (01). Na rust was Willem II geregeld iets in de meerderheid en scoorde nog twee maal, éénmaal uit een strafschop. De gasten wonnen met 30. Dat Goes dezen wedstrijd met derge lijke vrij duidelijke cijfers verloor, ligt zeker niet aan de elf spelers, maar aan de wijze waarop deze opgesteld waren. Voor de zooveelste maal stond v. d. Klooster, de beste middenvoor die Goes tot heden heeft, op den rechtervleugel, en een tweede uitgesproken voorhoede speler, Gerritsen, had men op de back plaats gezet. Het middentrio der voor hoede bleek geen doorzettingsvermogen te hebben, en slechts een enkele maal werd het den keeper der gasten een wei nig lastig gemaakt. En toch kan de voorhoede geen zorg baren; immers als het met Gerritsen, Sloover, v. d. Klooster, Goedbloed en Schrijver niet gaat, dan behoeft men niet verder te experimenteeren, want onge twijfeld is dit de sterkste line, die op te stellen is. Tracht Bak zijn plaatsen nog beter te verzorgen, dan is dit ook de sterkste middenlinie. Bruel is in het doel op zijn plaats. Ook nu is geen der doelpunten aan zijn schuld te wijten. De Kubber is Goes' beste back, blijft al leen over de bezetting der linksback plaatsen. Misschien Van Hese of Van Noord? Intusschen, al schept, dan deze be zetting een moeilijkheid) zeer verkeerd is, zoo kort voor de competitie, telkens de zaak door elkaar te gooien. Indien even mogelijk, dient men de spelers zoo veel mogelijk steeds op dezelfde plaats te houden, wil ooit het goede verband in de ploeg komen! Veel vraag naar Augurken. Het Handelsblad meldt: In dezen tijd van onverkoopbaarheid en vernietiging op groote schaal van bloembollen en groenten doet het wel dadig aan, wanneer men ziet, dat al thans één product avances maakt, n.l. de augurk. Tengevolge vooral van een slechten oogst in Duitschland brengen de grove augurken, zoo in de maat van 8 a 12 stuks in de kilo, een prijs op van 15 a 20 ets. Het zijn de augurken, die veelal in blik worden gesteriliseerd Vorig jaar beliep de prijs 2 a 3 cents, terwijl er flinke hoeveelheden werden vernietigd. En terwijl anders de fijne augurken 5 a 6 maal zoo duur zijn als de grove, ligt hun prijs thans in de buurt van die der laatste- Ook de aardappelen belast Onze landbouwkundige medewerker schrijft ons: Onder bovenstaande benaming heb ben we den steun aan de consumptie aardappelen aangekondigd gezien. Na tuurlijk was dat geen landbouwblad en zoo blijkt opnieuw, hoe ieder naar zich toerekent. Toch vragen we ons ernstig af, of bovenstaande ook voor den teler geen waarheid bevat. Er zijn richtprij zen vastgesteld 1.50—3 per 100kg, die de productie-kosten niet dekken. Hiervan wordt bij de levering nog in gehouden met de uiteindelijke mogelijk heid, dat van 't uitbetaalde bedrag nog iets zal moeten worden teruggegeven. Daarnaast zijn maten aangegeven, waar door van sommige soorten misschien slechts de helft, hoogstens 60 pet., le verbaar zal blijken te zijn. Voegen we hieraan nog toe de admi nistratieve rompslomp, die dat alles me debrengt, dan valt het ons moeilijk, van steun te spreken. De minister zei des tijds niet te weten, hoe hij een steun maatregel voor consunptie-aardappelen klaar zou moeten spelen, wie het wist, mocht het zeggen. Wat nu op het kla vier is gezet, lijkt ons veel dissonnanten te bevatten. De toestand op Cuba. De toestand op Cuba is verscherpt. Zondag is in het centrale park te Ha vanna een massavergadering gehouden welke gericht was tegen het Amerikaan sche imperialisme en de aanwezigheid van de Amerikaansche oorlogschepen. Later vond ook een groote communis tische massavergadering plaats tegen het Amerikaansche imperialisme en te gen de nieuwe Cubaansche regeering, waarbij geëischt werd dat de roode vlag op het parlementsgebouw zou worden geheschen. 300 officieren hebben het hotel Na tional versterkt. Dit is het hoofdkwar tier der Amerikaansche onderdanen en hierop wappert de Amerikaansche vlag. Dr. Ramon Grau San Martin, lid van den raad van vijf heeft het president schap van Cuba aanvaard. Hij is profes sor en wordt beschouwd als de herse nen van de junta, maar de toekomst zal geheel afhangen van de omstandig heid of het leger hem zal accepteeren. Indien dit het geval is, zal er geen spra ke meer zijn van Amerikaansche inter ventie. Brandramp in Z.- Duitschland, In de gemeente Oeschelbronn tus- schen Pforzheim en Mühlacker is Zon dagochtend in een schuur een brand uitgebroken, welke door den krachtigen Oostenwind en door gebrek aan water, zich zoo snel uitbreidde, dat om 2 uur des middags reeds 50 huizen met bijge bouwen een prooi der vlammen waren geworden. De brandweerkorpsen uit de geheele omgeving werden gerequireerd. In totaal zijn tot dusver 203 gebouwen, w. o. 73 woonhuizen in de asch gelegd. Men was gedwongen op het op ver scheidene kilometers afstand liggende Niefern, door tal van slangen heen, wa ter naar de plaats des onheils te bren gen. Ook dit hielp niet, daar tengevolge van den enormen druk van het water, de slangen sprongen. Zondagavond was de helft van de inwoners van deze plaats dakloos geworden. Zondagnacht om half een was men den brand eerst meester. Nader wordt gemeld: Na wekenlange droogte, waardoor alle water was verdwenen was het onmoge lijk het blusschingswerk op een behoor lijke wijze te verrichten, te minder daar het vuur door den geweldigen Oosten wind fel werd aangewakkerd. Het vuur zette zijn vernietigend werk voort van hoeve tot hoeve. De ramp is des te erger, daar de onge veer 1500 inwoners van het dorpje ge heel op den landbouw zijn aangewezen. De brandweerkorpsen uit Pforzheim, Karlsruhe, Stuttgart, Leonberg. Vaihin- gen en andere plaatsen uit de omgeving verleenden assistentie. Het vuur brak uit in een schuur van een alleenwonende weduwe, welke in de kerk was. De brand breidde zich spoedig uit. De eenige .mogelijkheid om den brand te beperken was naar men meende door het opblazen van huizen. Het vuur was evenwel niet meer te hou den en tegen acht uur des avonds wa ren reeds meer dan 80 hoeven vernield. Bij het invallen van de duisternis werd met luidsprekers bevel gegeven dat al len die niet in Oeschelbronn woon den, de plaats direct moesten verlaten. Reeds in den loop van den middag waren de kinderen vereenigd en naar 'n plaats in de buurt overgebracht. De kerk en de pastorie zitten overvol met meubelen. Op de boerderij waar het vuur is uit gebroken, is geen electrisch licht, zoo dat kortsluiting niet mogelijk is. Ook zou geen sprake kunnen zijn van zelf ontbranding, zoodat men ernstig denkt aan brandstichting. Arrestaties zijn reeds verricht. Slechts een deel der bewoners is tegen brand verzekerd. Eenige brandweerlie den werden door rook vergiftigd, of licht gewond. Een brandweerman werd ernstig gewond. BELGIE. Opening van den ScheldetunneL Zeer groote belangstelling, zoowel van bui tenlanders als van bewoners van Ant werpen en omgeving bestond voor de officieele opening der beide tunnels on der de Schelde. De Koninklijke familie werd geest driftig toegejuicht. De plechtigheid werd geopend met een redevoering van baron Holvoet. Koning Albert nam in het Vlaamsch het woord, om te wij zen op het belang van deze grootsch opgezette verbindingsweg. Kort daarop knipte de Koning het lint dat d e toe gang tot de groote tunnel versperde door, en maakte, met de leden der Ko ninklijke familie in de auto, een offi cieele eerste tocht door den tunnel. Vliegtuigen cirkelden in de lucht. Een uit 9 toestellen bestaand militair eska der cirkelt boven het terrein. Tot besluit zongen 3000 zangers en zangeressen het tunnellied, In de stad werden feestelijkheden gehouden. Tegen lucht gevaar. In de tweede helft van deze maand, zal bij de jaar- lijksche schietoefeningen van het regi ment luchtveldartillerie, aan de kust, tusschen Middelkerke en Westende, van een nieuw, door de Koninklijke Karion- nengieterij, te Luik, geleverd snelvuur- tanon van het kaliber 7.5 cm. gebruik worden gemaakt. De projectielen van dit kanon kunnen een verticale hoogte :>ereiken van 8500 meter. Verder zijn nieuwe machinegeweren besteld en ook lichte kanonnetjes die gebruikt worden tegen zeer laag blij vende vliegtuigen. Einstein gevlucht. De groote ge leerde Prof. Einstein is Zaterdagnacht in het geheim uit de Haan naar Enge land gevlucht. Er was naar de „Sunday Express" mededeelde, een prijs van 1000 pond op zijn hoofd gezet. Ondanks zijn verklaringen, dat hij met het Bruine Boek, dat onlangs verscheen, niets had uit te staan, werd op misdadige wijze van zijn naam misbruik gemaakt, FRANKRIJK. Sortezi In een bioscooptheater in het centrum van Parijs werd Zondag een der bezoekers die bijval betuigde met de redevoering van Hitier bij het Nie- derwaldmonument gehouden, werd door andere bioscoopbezoekers uit de zaal gezet. Auto te water. Vier slachtoffers. In de buurt van Montauban is een auto met vier personen in een kanaal gere den- De vier inzittenden, wier identi teit nog niet bekend is, waren reeds verdronken voor hun hulp kon worden verleend. DUITSCHLAND. Auto over den kop. Bij de Kohl- furtherbrug in de buurt van Solingen is Zondagochtend een auto, waarin 43 S. A. mannen uit Bochum waren gezeten, in een gevaarlijke bocht over den kop geslagen en van de hooge glooiing afge vallen. Neen S.A.-mannen zijn gedod, 17 ernstig en 15 licht gewond. Nader wordt gemeld, dat 't hier man schappen betreft van de S. A. reserve- storm III-17 uit Bochum, welke op weg waren naar Schlossburg. Waarschijnlijk door het weigeren van de rem is de wa gen begonnen te slingeren. De glooiing bedraagt ongeveer 30 m. Bij den val werd een boom omgeworpen. Tenslotte kwam de wagen tegen een sterken eik terecht. De auto is geheel vernield. ZWEDEN Koninklijk krantenverkooper. Gis ter was het te Stockholm de „dag der kinderen", een groote manifestatie voor steunverleening aan hulpbehoevende kinderen. Om een groot aantal ouder- looze en onbemiddelde kinderen een zomerverblijf op het nabij Stockholm gelegen Kindereiland te kunnen ver schaffen, moeten honderdduizend Kro nen bijeengebracht worden. Prins Wil lem, de tweede zoon van den Koning van Zweden, is redacteur en medewer ker van een tijdschrift, het „Kinder blad", en om den verkoop van deze weldadigheidskrant te steunen, zou hij met zijn zoon en zijn schoondochter zelf het tijdschrift voor de theaters ver- koopen. VER. STATEN. De slpaaziekte epidemie te St. Louis heeft nu reeds 103 slachtoffers ge- eischt. Goes, 9 Sept. Veilingsvereeniging Zuid-Beveland. Groote veiling. Dubbele princesse- boonen 59 per 100 kg. Peren: Beurré Hardy extra 2427, id. A 19—22. id. B 16—20, id. C 10—14, Beurré Lebrun 1017, id. Clairgeau 9 14,id, von der Ham 1016, id. de Mero- de 71 id. d'Aremberg 712, id- Wil- helmina 57, dubbele Juttepeer 30 37, William's Duchesse 7—18, Soldat Laboureur 914, Triumphe de Vienne 1723, Bonne Louise d'Avranohes 19 27, Vijgepeer 1015, Marguerothe Ma- rillat 1218, Zwijndr. wijnpeer 810, Spaansche wijnpeer 1016, Herzogin El:,a 714, lange Perzikpeer 1013. ronde id. 69, Bon Chretien William's 710, dr. Julis Guyot 1216. Diamant peer 812, Duifjespeer 58, Maagde peer 10-13, blanke Juttepeer 810, Du chesse d'Angouleme 69, Triumphe de Joloyne 57, Conseiler a la Cour 5 8, Marie Louisse 58, Wijnbergamotten 69, Kruidpeer 57, Dorothea Royal 8, Schellebellen 69, H 'crnsche stoofpeer Pondspr 68, SchaUakenpee- 56, afval- en uitschotperen 0.50— o alles per 100 kg. Appels: Transp, de Croncels extra 18—20, id. A 16—19, id. B 11—14, id. C 48, Signe Tillish extra 13, id. A 12, id. Bil, id. C 47, Cox's Oranje Pippin 15, Lemoenappel 911, Sterappels 9 11, Mank's Codlin 715, Present van. Luntcren 58, Paesgood Nonsuck 58, Jac- Lebel 57, Bismarck 46, witte wijnappel 4, Belle de Pontoise 5, Honds muil 46, Constantijn de Groote 45, Eng. winter Gold Perman's 35, zoete Ribbeling 48, id. Kantribbeling 5. Kandijzoet 6, Tuinzoet 510, blanke zoete Armgaarde 8, Pomme d'oranje 8, afval- en kroetappels 1—5 alles per 100 kilogram. Pruimen: Reine Victoria extra 2326, id. A 19—26, id. B 16—24, id. C 5—21, Jefferson 818^ Rademakers 1326, Abrikoospruimpruimen 615, roode Eierpruimen 10—13, blauwe id. 1123, id. gele 811, Monarch 1425, Kirkes- pruimen 15, Cataloni 8, uitschot 35 alles per 100 kg. Diversen: blauwe druiven 2734, id, 2e soort 2426, tomaten 24, alles per 100 kg; meloenen 7-12, perziken 1--18, vijgen 1, alles per 100 stuks; bloemen 13 14 per 100 bos- Kapelle, 8 Sept. Groote Veiling: Zure Kroetappels 0.801.10; per 100 kg. Kleine Veiling: Appels: Codlin Keswick 210; Jacques Lebel 29; Manks Cod lin 3'19; Transperante de Crondels 321; Zoete Ribbeling 26; Bloem zoet 26; Bismarck 26; Lemoenap- pels 511; Goudreinetten 38; Scha velingen 39; Gansebout 25; Gulde lingen 26; Hondsmuil 26; Tuinzoet 27; Signe Tillish 311; Udoappels 58; Princesse Noble 5; Grofzuur 35; Oranje Reinette 410; Zomer Court Pendu 14; Lindenappels 37; Lanes Prince Albert 36; Present van Lunte- ren 58; Groninger Kroon 36; Peasgood Nonsuch 10; Dominéappels 1 7; Praagsche Reinette 13; Clasieap- pels 14; Fransche Paradijs 25; Con- statijn de Groote 46; Groothertog Fr. van Baden 46; Zoete Kantribbeling 5; Val Appels 25; Wijnappels 36; Ffansche Bellefleur 56; Celline 3 5; Notarisappels 36; Reinette Bau- mann 26; Sterappels (val) 510. Peren: Beurré de Merode 712; id. Hardy 925; idem van den Ham 68; idem Lebrun 418; idem Bouquet 6 10; idem d'Ainanlis 814; idem Wil- helmina 46; idem Clairgeau 812; id. Bachelier 38; Triumph de Viénne 10 29; Souvenir de Congres 812; Wil liams Duchesse 217; Beurré Duran- deau 814; Bonne Louise d'Avranches 634; Seigneur d'Esperen 420; Jutte- peren 618; Calleboutsperen 46; Duifjesperen 38; Bergamotten 38; Vijgenperen 612; Pondsperen 49; St. Remy 38; Maagdepereji 412; Marsepijnperen 25; Spekperen 38; Conseiller a la Cour 69; Soldat La boureur 512; Bon Chretién William 516; Marguerite Marillat 815; Her togin Elsa 612; Sijsjesperen 7'12; Peren zonder Zaadhuis 46; Wijnperen 612; Triumph de Jodogne 26; Ma dame Treyve 68; Schellebellen 3 6; Doyenne du Cornice 22; Diamantpe ren 48; Conferénce, 38; Scharlaken peren 26; Le Curé 5; Jodenperen 2 4; Nouveau Poiteau 47; Maria Louise 35; Blanke Jutten 1218; Val Peren 26; per 100 kg, Pruimen: Reine Victoria 832; Jeffer- sonpruimen 1828; Abrikoospruimen 7—25; Monarchpruimen 2030; Blauwe Kwetsen 2124; Septemberpruimen 17 20; Ciantpruimen 1521; Zaailing- pruimen 11; alles per 100 kg. Diver'sejp: Blauwe Druiven 2835; Blackberries 29; Tomaten 58; Dub bele Princessen zonder draad 69; Per- fectboonen zonder draad 810; Snij- boonen 623; Wagenaarsbooen 46; Gele Boontjes 3; alles per kg.; Bloem kool 26; Savoye Kool 24; Roode Kool 4; alles per stuks; Augurken 6 11; per 100 stuks. Rotterdam, 11 Sept. Op de vee markt van heden waren aangevoerd 569 vette runderen, 365 vette- en graskal veren, 1020 schapen en lammeren, 599 varkens. Prijzen voor vette koeien: le kw. 51 61, 2e kw. 3245, 3e kw. 2932; kalveren: le kw. 8095, 2e kw. 4575 3e kw. 3745; schapen le kw, 10 15 per stuk; lammeren: 813 per stuk; varkens: le kw. 6640, 2e kw. 32 35, 3e kw. 3032. Vlas. Aangevoerd uitsluitend schoon: van Holl. geel 2600 kg, prijzen 4050 cent. Bij beperkte vraag tenslotte ge heel geruimd. Lijnzaad: voer 67, blauwbloei 9 11, witbloei 89. Mosterdzaad: geel 1012, blauw maanzaad 1819, koolzaad 1113, kar- wijzaad 2628. Aardappelen: Westlandsche zand en ronde 44.25, Zeeuwsche blauwe en bonte 55.25, Zeeuw. Eigenheimers 4 4.25, Brielsche id. 44.25. Aanvoer redelijk. Handel kalm. Binnenlandsche granen. Gerst (che valier) 4.755.25, haver 76.50, erw ten (kleine groene) 910.50, schokkers 13.—15.50. Buitenlandsche granen la Plata mais disponibel 81, Donau Galfox disp. 80. WE5TKAPELLE. Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door den Agent P. LIEVENSE.

Middelburgsche Courant | 1933 | | pagina 3