m SPORT. VERKEERSWEZEN P. T. T. GEMENGD NIEUWS. INGEZONDEN STUKKEN. AFLOOP VEBKOOPfNffiEN. BUBGERLUKE STAND. MARKTBERICHTEN. DE VIERDAAGSCHE AFSTANDS- MARSCHEN TE NIJMEGEN. Lage aardappelprijzen op het eiland Tholen. Men meldt aan de N. R. C. van het eiland Tholen: Zwaar drukt de geesel van den crisis tijd op de landbouwende bevolking van het eiland Tholen. Een proces van ver arming en financieele uitputting is lang zaam, maar zeker aan den gang. Bedrijf jes van 2 a 2M ha, waarop eenige jaren geleden door noesten en gestagen arbeid een loonend bestaan gevonden werd, leveren nu niets meer op. Het is al ver lies, wat geleden wordt. Met stille be rusting en hoop op een betere toekomst dragen de meesten hun hard lot. Al is het hier en daar wel te bespeuren, dat er niet zooveel kunstmest uitgestrooid is als in vroegere jaren, toch staan de producten er over het algemeen geno men goed voor en beloven een rijken oogst. Met de hoop, dat de prijzen zich in opwaartsche lijn zouden bewegen, zijn de landbouwers met het rooien van hun z.g. voorkiemers begonnen. Hoe wreed was echter de werkelijkheid! Te gen nog lagere prijzen dan verleden jaar moesten de prima consumptie aardappels geleverd worden. Thans is de prijs gedaald tot 1 cent per kilo! Ge looft echter niet, dat de producenten voor dien prijs kunnen leveren wat zij willen! Verre van dat! Het is bij de le vering van landbouwproducten zoo, dat hoe slechter de prijzen, hoe scherper de handelaars toezien op levering van pri ma kwaliteit. Wat nu die prijs van één cent per kilo beteekent? Dat zoowat de helft van de productiekosten ontvangen wordt! Na absoluut betrouwbare infor maties kan aangenomen worden, dat de opbrengst per gemet (circa 40 Are) niet meer is dan 100 hl. De bruto-opbrengst bedraagt dus 70, En waarmede moet dat bedrag verminderd worden? In de eerste plaats met de pacht. Deze be draagt op het eiland Tholen gemiddeld nog altijd 125 per ha., dus 510 per gemet. Vele perceelen zijn echter voor een hooger bedrag verpacht. Getallen van 70 a 75 werden ons nog ge noemd. Bewerking, kunstmest, pootgoed en rooien stellende op 80 per gemet, komen we op een uitgave van circa 130 per gemet. Opgemerkt dient, dat dit bedrag aan den lagen kant is! In dit bedrag is absoluut geen loon voor den verbouwer verrekend. Zoodat deze, be halve dat hij voor niets werkt, op elk gemet aardappels circa 50 toegeeft! Het behoeft wel geen betoog, dat de producenten met angst de ontwikkeling der markt blijven volgen! Immers de aardappelen vormen op dit eiland het hoofdproduct. Eenige hulp wordt wel verwacht van de regeering. Maar of de ze de verbouwers ten minste den kost prijs van het product kan garandeeren, blijft een open vraag, te meer waar vooral de late soorten op het zicht een rijk beschot zullen geven! Stand der Landbouwgewassen, Aan het in de Staatscourant opgeno men overzicht van den stand der Land bouwgewassen op 13 Juli 1.1. ontleenen wij het volgende: Na eene droge periode in Juni was de regenval voor de ontwikkeling der gewassen gunstig; de stand is dienten gevolge beter dan ten tijde van het vo rige oogstbericht. De granen be loven een goeden oogst. Hoewel de droogte in het voorjaar zou doen ver wachten, dat de halmgewassen stevig van stroo waren, zijn de granen door zware regenbuien en sterken wind hier en daar nogal gelegerd. Het gewas van de tarwe -is minder zwaar dan in het vorige jaar. Uit noordelijk Groningen, westelijk Overijssel en uit Limburg wordt het in vrij sterke mate optreden van voetziek te gemeld. Deze ziekte werkt het lege ren in de hand. Veelal legeren bij de tarwe slechts de tassen met slap stroo. De veldboonen vertoonen een goeden stand, In Groningen is de peulzetting op vele gronden belemmerd door droog te en warmte in den voorzomer. Zooals ook re'eds in het vorige oogstbericht werd medegedeeld, loopt de stand van de erwten vrij sterk uiteen. Het optreden van St. Jansziekte en knop- made was daarvan mede de oorzaak. In Zeeland worden de schokkers vrij slecht genoemd. De bruine boonen hebben een goeden stand. In Groningen is het vlas te kort gebleven; in Zeeland werd de achter stand eenigszins ingehaald. Het gewas kan goed tot vrij goed genoemd wor den. De stand van. kanariezaad, koolzaad en blauwmaanzaad is sinds het vorige bericht aanmerkelijk verbeterd. Deze gewassen vertoonen een goeden stand. De karwij ondervindt nog de gevol gen van het optreden van de rups van de karwijmot. De oogst van dit product is dientengevolge slechts vrij goed. Het mosterdzaad is eenigszins in stand achteruitgegaan; toch staat dit gewas, evenals spinazie- en suikerbie tenzaad, goed. De consumptie-aardappelen staan goed tot zeer goed. Hetzelfde kan van de fabrieksaardappelen gezegd worden. In het algemeen zijn de cijfers voor dit laatste gewas nog iets hooger dan voor het eerste. De suikerbieten en de voe derbieten beloven eveneens een goeden oogst. De uien staan in Zeeland eenigs zins dun. In Noordholland hebben "ze van de made van de uienvlieg te lijden. De stand is vrij goed. De klavers staan goed tot vrij goed. De regenval heeft een gunstigen in vloed uitgeoefend op den grasgroei, zoodat de stand van weilanden goed tot vrij goed geworden is. Het vroeg gemaaide hooi is goed bin nengekomen. De hoeveelheid liet ten, gevolge van droogte en koude in den groeitijd te wenschen over. In verband met den hollen stand en de geringe ont wikkeling van het ondergras werd veel gras later dan normaal gemaaid. Voör zoover dit gewas niet werd ingekuild, heeft het in vrij ernstige mate van den regen geleden. HET GROOTE VLIEGFEEST OP 14EN AUGUSTUS TE KNOCKE-ZOUTE. Onze lezers zullen met genoegen ver nemen dat een ander meester van de lucht, Louis Rouland, deel neemt aan het feest. Louis Rouland is in de vliegwereld zeer bekend. Hij zal beproeven het wereldrecord van rugvliegen, dat op naam staat van den Italiaan Bocola met 1 uur 5 minu ten 57 seconden te verbeteren. Benevens een zeer gevuld program ma - toeristisch vliegen - kunstvliegen- zweefvliegen enz, werd de medewerking verkregen van een beroemd Nederland- sche driekleurig verkenningssmaldeel zoo schrijft men ons uit Knocke. Wat dit is, weten we niet precies, maar het zal wel goed wezen! Wij herinneren er aan dat het feest gegeven wordt ten voordeele van het Roode-Kruis: provinciale afdeeling West Vlaanderen. o (Van een specialen correspondent.) Nijmegen, Woensdagmiddag, De tweede dag oftewel de in sport kringen zoo genoemde en gevreesde crisisdag is ook weer geloopen; wa ren er Dinsdag 39 uitvallers, vandaag schijnt dit contingent rond de 60 te zijn, zooals hier en daar reeds verteld wordt. Dit getal is echter niet te controleeren, omdat op het oogenblik, waarop we dit schïijven, nog niet alle groepen binnen zijn. Door de tropische hitte van vandaag is het marschtempo veel verlaagd en de rusten werden zoo uitgebreid mo gelijk verdeeld- We zijn vanmorgen te 5 uur opnieuw gestart, voor het ca. 58 a 59 km zware parcours. Beste lezer, onwillekeurig zult u da gelijks min of meer met de warmte ken nis maken, doch zooals we vandaag ge tergd zijn door moeder zon, zoo iets zult ge nog niet vaak mee gemaakt hebben om u daar eenig denkbeeld van te geven wil ik even melden, dat de wegen rond de zeven heuvelen stad wei nig of niet beschaduwd zijn, zoodat meestal in de volle zon ge marcheerd wordt! In betrekkelijk vlug tempo werden de eerste kilometers afgelegd en de eerste rust had plaats na een afstand van circa 30 km, zoodat er de grootste helft reeds op zat toen de zon aan kracht toenam. Over het landschap weinig of niets nieuws, terwijl de „Ovomaltine" wederom haar product aan de loopers aanbood, waarvan natuurlijk gretig ge bruik werd gemaakt, want de dorst kwelde geweldig. Hectoliters vocht van allerlei ver scheidenheid worden gedronken. Wij- chen komt uiteindelijk in zicht en het is op diverse gezichten te zien, dat deze plaats den doorslag geven zal voor den marsch van vandaag. De publieke belangstelling hier is zeer groot en onder dit publiek bevin den zich ook een paar Middelburgers en het doet werkelijk een genoegen eens in deze streken een of meer be kenden met een driemaal hoera voor de Zeeuwen te kunnen begroeten! In langzaam tempo gaat 't nu op Nij megen aan. Op 10 km afstand is de stad reeds zichtbaar. Er wordt nog één keer gerust, en dan rukken we de stad bin nen. Op 't oogenblik dat we dit schrij ven marcheeren nog steeds diverse groe pen de poorten der Prins Hendrik-ka zerne binnen. De Z. W. V.-ers hadden geen uitval lers. K. Door de postduivenhouders te Brouwershaven werd j.l. Zondag deelgenomen aan den wedvlucht van Vilvoorde (België) met 18 duiven. De duiven werd gelost 8.30 uur. De eerste kwam te 10.33 uur aan. De uitslag luidt als volgt: le, 2e en 3e prijs J. M, Kloet; 4e en 5e prijs J. Olree. f Ind, Stoomvaartlijnen, Sibajak 25 van Batavia te Rotterdam. Dempo (uitreis) pass. 25 (2.v.m.) Sagres. Indrapoera (uitr.), 24 van Belawan. Baloeran (thuisreis), 23 (1 n.m.) van Sabang, BIJ T BUIKEN HALSWERVEL GEBROKEN. De 21-jarige mevr. S. v. A.B. van den Breeden Hilledijk te Rotterdam heeft Dinsdagmiddag bij het maken van een duiksprong in de Waalhaven een halswervel gebroken. Zij is in 't ziekenhuis aan den Coolsin- gel opgenomen. BRAND IN EEN VARKENSFOKKE RIJ. Dinsdagmiddag brak brand uit in de varkensfokkerij van B. aan den Ouden weg te Haarlem. Het vuur kon fel om zich heen grijpen, doordat 't slechts met één slang op de waterleiding kon worden bestreden, door gebrek aan open water en te weinig druk op de wa terleiding. Tientallen varkens liepen met brandwonden overdekt de wei in, waar vele moesten worden afgemaakt, 40 verbrandden er levend. JUWEELENDIEFSTAL. Naar de Msb. verneemt heeft de justitie te Spa bevonden, dat de te Eysden gear resteerde vreemdelingen, welke een groote waarde aan juweelen in hun be zit hadden, met den in Spa gepleegden juweelendiefstal niet in verband staan. De vreemdelingen zijn inmiddels voor geleid aan den officier van justitie te Maastricht. KERKTOREN ERNSTIG AAN 'T VERZAKKEN. De Ned. Herv. kerk te Zevenhoven (Z.-H.) is den laatsten tijd zoodanig verzakt, dat er gevaar voor instorting bestaat meldt de N. R. C. In het voetstuk van den toren gapen scheuren van een handbreedte en bij een ingesteld onderzoek is gebleken, dat de palen der fundeering geheel ver teerd zijn. De toren is het eigendom der burger lijke gemeente en ongeveer 300 jaar oud. DOODELIJKE VAL VAN EEN GLIJ BAAN. Op de speelplaats van de Speeltuinvereeniging te Weesp had de 11-jarige H. t. B. het ongeluk van het hooge punt van een glijbaan te val len. De knaap brak daarbij een der ar men en werd door 'een medicus voor- loopig verbonden. Deze achtte opname in het Burger Ziekenhuis te Amsterdam noodzakelijk. Aldaar bleek, dat de ge broken arm moest worden afgezet. Zulks is ook geschied, doch de knaap is aan de gevolgen dezer operatie overleden. VAN SCHOMMEL GEVALLEN IN NATUURBAD. Zondagmiddag kwam een 23-jarige dame van een schommel in het natuurbad „De Biltsche Duinen" le B i l t h o v e n te vallen, met het gevolg, dat de zitplank van de schom mel in aanraking kwam met haar nek. Met een wervelkolomfractuur is de. dame naar de Rijksklinieken te Utrecht vervoerd. Dit is de tweede maal, dat door een schommel in het natuurbad een ongeval wordt veroorzaakt. BIJ HET BRAND BLUSSCHEN OVERLEDEN. De 21-jarige landbou wer A. v. D„ die j.l. Vrijdag bij het blus- schen van een hooibergbrand van den landbouwer B. te Broekland, gemeente R a a 11 e, een stuk hout op zijn hoofd kreeg, is zonder het bewustzijn te heb ben weergekregen, Maandagavond over leden. NOODLOTTIGE RUZIE. Dinsdag avond ontstond tusschen twee perso nen te V 1 ij m e n een hoogloopende ru zie, welke in een vechtpartij ontaardde, waarbij de 30-jarige gehuwde H., vader van twee kinderen door zijn tegenstan der met een mes in het schouderblad werd gestoken. De getroffene, die nog naar huis wilde vluchten, zeeg door het vele bloedverlies onderweg neer. Een dokter kon slechts d endoöd constatee- ren. BEWUSTELOOS LANGS DEN WEG. Nabij den rijksweg te Zundert is Maandagavond het 10-jarige dochter tje van de familie van H, in bewuste- loozen toestand aangetroffen. Het kind was Dinsdagavond nog steeds niet bij kennis. De politie stelt een onderzoek in. HOEIBROEI. Tengevolge van hooi- broei is Dinsdag de groote boerderij Biesdijke, bewoond door H. afgebrand. Verzekering dekt de schade. Te Willemsoord bij Steenwijk is even eens door hooibroei afgebrand de kapi tale boerderij „Hoeve Generaal v. d. Bcsch", bewoond door den heer N, De motorspuit van Steenwijkerwold, kon alleen 't woonhuis, dat alleen stond, behouden. De groote schuren met twee hooibergen en de geheele wintervoor raad hooi, benevens gereedschappen en machines gingen verloren. DE „LUTINE"-WERKZAAMHEDEN. Woensdagavond is men er in ge slaagd den 12 ton zwaren cylinder met motor en zuig- en persinstallatie op 't conische gedeelte te plaatsen, dat bo ven het ,,Lutine"-wrak j.l. Vrijdag in de zee was neergelaten. Er wordt hard ge werkt. Zoo spoedig mogelijk zal begon nen worden met het uitpompen van zand en water, waarna de toren in de zandlaag moet wegzakken. Alsdan zal er nog een cylinder van 6 meter op ge plaatst worden, waarna de voorberei dende werkzaamheden gereed zijn en een aanvang kan worden gemaakt met het wegbranden van den roestklomp, welke den weg naar het goud verspert. Het weer is nog steeds gunstig. VERDUISTERING. Dinsdagoch tend hebben marechaussees te V e n- 1 o naar Roermond gebracht den 25- jarigen L. T. uit Blerik, die ten nadeele van mevrouw H. te Venlo een bedrag van 500 zou hebben verduisterd. De verdachte is in de strafgevangenis op gesloten. Verdronken, Maandagmiddag kwam een jongen de politie waarschuwen, dat hij een man in de Waalhaven te Rotterdam had zien wegzinken. Na ongeveer 10 min. zoeken haalde men een lijk op, dat ech, ter niet dat van den gezochten man, maar dat van den 52-jarigen schilder A. C. T. uit de Bothastraat bleek te zijn. Lang heeft men getracht de levensgees ten op te wekken, echter zonder resul taat. Bij deze pogingen kwam plotseling de man opdagen, van wien men aan vankelijk vermoed had, dat hij verdron ken was. Gelukkig bleek dat vermoeden dus onjuist te zijn. Branden, Huize ,,'t Hul" een groot burgerhuis, gelegen aan het Zwolsche wegje te Nunspeet en ten deele bewoond door den IJsco-ondernemer H. is giste renmiddag totaal afgebrand. Vrijwel de geheele inboedel ging verloren. Pand en inboedel bleken verzekerd. a Ongelukken. Dinsdagavond reed op de Laan van Meerdervoort te 's-G ravenhage de 25-jarige M. v. d. S. Een vrachtauto reed hem daar aan, met het gevolg, dat de fietser doodelijke verwondingen op liep. Toen de gemeentelijke geneeskun dige dienst arriveerde, was hij reeds overleden. De auto werd bestuurd door den 35-jarigen W, v. B., uit Hoofddorp. De chauffeur is aangehouden en opge sloten. Dinsdagmiddag is op de Oosterdok- kade te Amsterd am 'n ernstig on geluk gebeurd. Een man die boven op een hoog met kratten eenden en kip pen opgeladen vrachtauto was gezeten, kwam bij het passeeren van het spoor wegviaduct ter plaatse in aanraking met den ijzeren onderkant. De man werd van den wagen geslingerd en bleef be wusteloos op straat liggen. Het slacht offer is de 33-jarige J. N. uit Ermelo. Op den rijksweg te Zundert is Maandagavond het 11-jarig zoontje van den heer N. door een auto overreden en op slag gedood. Op den Admiraal de Ruyterweg te Amsterdam liepen Dinsdagavond een achtjarig meisje en haar oudere zus je achter een sproeiwagen even hand in hand. Het jongste kind rukte zich plot seling los en liep naar het midden van den rijweg, waar juist een auto nader de. Hoewel de bestuurder uit alle macht remde en de wagen een halven slag om maakte werd het meisje toch door de auto gegrepen en op slag ge dood. Het gebeurde verwekte in de buurt groote ontroering. 1. Afzender onbekend stuk in de prullen mand. 2. Briefwisseling wordt over ingezon den stukken geplaatst of geweigerd niet gevoerd. 3. De kopfj wordt niet terugge zonden. 4. Maakt het kort RIJKSRIJWIELBELASTING- PLAATJEHOUDERS. Mij en wellicht ook reeds vele ande re menschen is gebleken dat de aan de postkantoren verkrijgbaar gestelde be- lastingpfaathouders voor het publiek absoluut onbruikbaar zijn, daar men de ze als leek met geen mogelijkheid kan bevestigen. Hiervoor is een speciale z.g. soksleu tel noodig, welke de meeste rijwielhan delaren niet hebben, laat staan een par ticulier. Bovendien is reeds gebleken, dat de houders minder tegen diefstal beveili gen dan de tot heden reeds in den han del verkrijgbaar gestelde. Wanneer men dus zoo n houder aan het postkantoor koopt weet dan dat men dez>e niet zelf kan mönteeren, doch hiervoor een vakman noodig heeft, het welk toch zeer zeker niet de bedoeling van den kooper zal zijn. Men zij dus gewaarschuwd. L. A, Bouman. [Wij ontvingen ook nog een uitvoerige en scherpe critiek van den Bond van Rijwiel- en Motorhandelaren, waaruit wel duidelijk blijkt, dat we hier met een Rijks-onhandigheid te maken hebben, die wel weer heel gauw verdwijnen zal! Red.]. Dinsdagmiddag werd ten overstaan van notaris Biermasz in Hotel Jacob Cats te Brouwershaven voor den heer Ant. Duinhouwer alhier in het openbaar verkocht 1,29,79 ha (3 geme ten, 331^ roede) weiland, gelegen aan den Schendersweg. Kooper O. van Nieuwenhuize voor 860 per gemet. 'Voorts werd verkocht 0.96.30 ha (2 gemeten 93 roede) bouwland, gelegen; in den Zuider Nieuwlandpolder. Kooper H. J. Gast voor 883 per gemet, 0.7252 ha (1 gemet, 247 roede) bouwland, gele-' gen in Bloois. Koopers Gebrs. van tfe Velde voor 654 per gemet. Daarna had de vepkooping plaats van de te velde staande vruchten van bo venstaande perceelen, waarvan de uit slag luidt als volgt: 249 roeden suikerbieten 90 per ge met, kooper H. J. Gast; 188 roeden erw ten 99 per gemet, kooper dezelfde; 157 roeden aardappelen 73 per gemet, kooper dezelfde; 188 roeden bruine boonen 53 per gemet, kooper J. v. d. Velde; 170 roeden voederbieten en 252. roeden tarwe werden wegens te laag bod niet verkocht. Middelburg. Van 2426 Juli. Bevallen: D. Schroe- vers, geb.. v. d. Vijver, z.; L. J. Broeks- ma, geb. Roth, z.; E. Everaert, geb. van. Schagen, z. Kloetinge. Van 1623 Juli. Bevallen: C. J- de Klerk, geb. Tazelaar, z. BcrsSelen, Van 1622 Juli. Bevallen: D, Perrels geb, Veerhoek, d. St. Laurens, Van 922 Juli. Ondertrouwd: J. Reij- nierse 25 j. en M. de Visser, 27 j. Bevallen: C. A. Roose geb. van den Ent, d. BEVOLKING, Van 9 tot 22 Juli zijn in de gemeente SINT LAURENS. Ingekomen: G. Sturm en gezin, monteur, B 36 uit Middelburg. Middelburg, 26 Juli. Op de veiling deden: gele boonen 23c., peu- len 9 c., zuring 1 c., tuinboonen 14 c., spinazie 210 c., postelein 26 c., augurken 113 c., Wagenaarsboonen 27 c., suikerboonen 45 c., stoksnij- boonen 918 c„ stamsnijboonen 0,1— 110 c., stokprincessenboonen 413 c„ stamprincessenboonen 6 c,, doperwten 210 c., roem van Holland 9—16 c., peën 6 c,, uien 35 c., zilveruien 2 8 c., alles per kg; peën 47 c., kroten 0.1—2 c„ uien 1—2,5 c„ selderie 1— 2,5 c,, peterselie 1 c., rabarber 2 c., ra dijs 1 c., rammenas 2 c,, alles per bos; augurken 712 c., per 100 stuks; kervel 5 c,, per chip; savoye kool 14 c,, roode kool 4 c., bloemkool 1,5'5 c., andijvie 0,11 c., kropsla 0.12,5 c., komkommers 16 c., alles per stuk; gladiolen 24 c., dahlia's 1 c., goden- zias 2 c., alles per bos, gladiolen 24 c., dahlia's 1 c,, pompon dahlia s 2 c., tijger lelies 6 c., alles per 10 stuks; pe tunia 1 c. per pot, bezuren 7 c. per stuk, Goes, 25 Juli. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland". Groote veiling: Roode bessen 4.304.60; dubbele Princesse- bonen 8.109.50 alles per 100 kg. Kleine veiling: Appels: Yellow Trans parante extra 1621; id. A 12—19; ia, B 8—14; id. C 5—7; Beauty of Bath A 16; id. B 11; mr. Gladstone A 7 11; id. B 67; Early Victoria extra 10 12; ld. A 8—11; id. B 7—8; id. C 5—7; Codlin Keswick 5—7; zoete St. Janappel 2—5; afval en kroetappels 1 5; Peren: Ooms- kinderenpeer A 1422; id. B 12 17; ld C 6—8; Precose de Trevoux 14; N. ti. Suikerpeer 57; Janbaasoeer 3 6; Sambree 5—7; Zomerlouwtjes 3—9;. Langstelers 67; roode Suikerijen 24; Gron. Bergamotten 23; Keizerinnen 3 5; afval- en kroetperen 110; Prui men: Vroege Oranjepruimen 712; Tol lenaars 711; Earley Laxton 12; El- dersche Blauwe 611; Myrabolaars 2 7; Okkelanen 58; Eng. krozen 415; Prince Pruim 59; Belgische kroos 5; Sierpruimen 26; Crospruimen 13; wijn krozen 6; Citroenpruim 7; uitschot en afvalpruimen 27; Kersen: Klerken 24 40; zwarte vleeschkersen 1319; zu re morellen 919 alles per 100 kg; Diversen: Blauwe druiven 4660; kr. bessen 25,90; roode bessen 710; frambozen 1930; tomaten 210; alles per 100 kg.; meloenen 2130; perziken 2 alles per 100 stuks; bloemen 854 15; kipeieren 2,102.40; eendeieren per 100 pot; id. 1—4 per 100 bos. K a p e 11 e, 25 Juli. Kleine veling. Kersen: klerken 2635, vleeschker sen 2223, zwarte kersen 1824, id. Blanche 1620, Eierkrieken 1925, dubb. Eierkrieken 2026, roode Kersen zure Morellen 2122. Diversen: Frambozen 2532, roode bessen 45, kruisbessen 2 5, Oranje- pruimen 510, Princepruimen 57, En- gelsche krozen 612, Occulanen 68, Madelieven 216, Keswick 25, Ooms- kinderenpeer 917, dubb. Princ. zon der draad 810, gele boontjes 3, groene boontjes 2, alles per kg. Perziken 23 per stuk. Elec. Drukkerij G, W. den Boer, M burg.

Middelburgsche Courant | 1933 | | pagina 8