BURGERLIJKE STAND. LAATSTE BERICHTEN. LEGER EN VLOOT. GERIEMD NIEUWS. S» e'k*ar in RECHTZAKEN. AFLOOP VERK00PINGE1L SPORT. BUITENLAND. Algemeen Overdekt- MARKTBERICHTEN. en O. Wijffels te IJzendijke, J. Risseeuw te Zuidzande en L,. A. H. de Smet te St. Kruis. Niet bevorderd 4. Van de 2e naar de 3de klasse: Marie de Beer, P. Dhondt en H. Gruson te IJzendijke, Janny Boeltjes, Miek Faber en L. van Dalsum te Oostburg, J. de Bruijne te Cadzand, Marie Daansen, Jo Henrij en J. Henrij te Aardenburg, P. Lako en I. Luteijn te Zuidzande, S. Le- maire en B, Odink te Schoondijke, J, Serlé te Waterlandkerkje, Corry de Ha mer en C. de Putter te Retranchement, P. Patteer en H. van Weijnsbergen te Hoofdplaat, G. Salomé te Breskens, J. de Vogelaar te Biervliet en Neeltje de Wilde te Sluis. Voorwaardelijk 3. Afge wezen 7. Van de 3e naaf de 4e Jaantje Brak man te Nieuwvliet, Matty Bruijnzeel, J. de Bruijne en P. Quaak te IJzendijke, J; Dierkx en Jannetje Buijze te Zuidzande, C. Goedhals, A Moggre en J. Verduijn te Schoondijke, A. Gossije, D. van Leeuwen, J. Risseeuw, Mina de Wilde, Bep van der Worp, Paula van Eldik Thieme, Gretha van Leeuwen en T, van der Werff te Oostburg, A. Haart- sen, Suz. Lijk en Marie van Deth te Breskens, D. van de Wiel, J. v. d. Gouwe en B. de Koster te Aardenburg, L. Verhoef te Eede en Willy van Ma- zijk te Sluis; voorwaardelijk 2. Niet be vorderd 5. Van 4B naar 5B: P. Allaart, F. Christiaansen, Fiet van Leeuwen en Bert van Heuven te Oostburg, Marie Babijn te Sluis; D. van der Hooft en A Termont te IJzendijke, Annie Klaaijsen en W. Mulder te Aardenburg, Z. Salomé te Breskens, voorwaardelijk i., Van 4A naar 5A: Titia Faber te Oostburg, Franc, van der Hooft te Knocke (B), Riek van Mazijk te Sluis, J. van Meenen te Groede en J. Risseeuw te Cadzand. Voorwaardelijk 1. Directeur Rijkskweekschool te Oostburg. Het moet in het voornemen liggen meldt de Tern. Courant de functie van directeur van de rijkskweekschool te Oostburg, wegens het vertrek van den heer J. van der Worp, niet meer te ver vullen. Een der leeraren zou dan als plaatsvervangend directeur optreden. 'meente nabij Haarlem, kwam met groo- te snelheid uit de richting van het Da niel Vv illinkplein. De andere automobi list kwam van de richting Amstelkade en wilde de kruising passeeren. Plotseling schoot de Studebaker den hoek voorbij en hoewel de andere be stuurder signalen had gegeven en bij het passeeren voorrang had, reed de be stuurder van den Studebaker door, zoo dat een hevige botsing volgde. Het kleine autotje, een wagentje van zeer lichte constructie, werd in de flank juist aan den kant waar de bestuurder, zat, gegrepen. Zoo groot was de snel heid van den aanrijdenden auto, dat beide wagens van het midden der weg- kruising op het trottoir vlogen en daar juist voor den ingang van een kruide nierswinkel tot stilstand kwamen. De bestuurder van het kleine wa gentje, bleek er ernstig aan toe te zijn. Het slachtoffer, de 39-jarige I. v. ML, directeur van een fabriek in Rheden, die op weg was naar zijn woning in de Zuider Amstellaan, had een hersen schudding gekregen en verschillende snijwonden in het gelaat. Hij verkeerde in bewusteloozen toestand. Het politie-onderzoek heeft uitgewe zen, dat de autobestuurder, die de ern stige aanrijding heeft veroorzaakt, niet slechts op zoodanige wijze gereden heeft, dat dit ongeval niet kon uitblij ven, maar bovendien, dat het remver- mogen van zijn wagen beslist onvol doende was. Zijn auto is dan ook in be slag genomen en proces-verbaal tegen hem opgemaakt. De bestuurder kreeg geen letsel en zijn zware auto werd niet noemenswaard beschadigd. Goes. Ondertrouwd: J. J. C. Jaspers, jm. 27 j, en C. M. M. Stieger, jd. 26 j. UIT DE STAATSCOURANT. Op zijn verzoek is de benoeming van B. J. van Oeveren tot burgemeester van Kortgene ingetrokken en is bij Kon. besluit met ingang van 1 Augus tus tot burgemeester dezer gemeente benoemd mr. J, D. Koster. De nieuwbenoemde werd 21 Januari 1905 te Gorcum geboren en is thans volontair ter gemeente Secretarie te Maartensdijk (Utr.). SCHORE. Tijdens een kort doch hevig onweer, dat zich Maandagavond boven deze ge meente ontlastte, sloeg de bliksem in een populieren boom op het erf van Bierens Op niet minder dan 20 m afstand wer den stukken en splinters van den boom aangetroffen. Persoonlijke ongelukken hadden daarbij niet plaats. De loodgietersknecht K. uit Goes, had alhier, tijdens zijne werkzaamheden aan een in aanbouw zijnd huis, het on geluk van het dak te vallen. Waar de hoogte ruim 8 m bedraagt mag het een wonder heeten, dat de man met den schrik vrij kwam. De toestand van oud-minister Van der Vegte laat zich iets minder ernstig aanzien. BALBO'S /VLUCHT EN DE KOSTEN DAARVAN. Generaal Balbo verklaarde, dat de route, die het Italiaansche eskader op den terugweg zal volgen nog niet was vastgesteld. Hij voelde er veel voor een meer „avontuurlijke" weg te volgen, doch thans is hij nog bezig de verschil lende routes te bestudeeren. Het schijnt vast te staan, dat het eskader Woens dag uit Chicago vertrekt en over het meeren en kanalengebied naar New- Tork vliegt, waar Balbo eenigen tijd denkt te blijven, misschien wel negen dagen, teneinde gelegenheid te hebben een bezoek te brengen aan president Roosevelt te Washington. In deskundige kringen worden de kosten van de Italiaansche vlucht van generaal Balbo geraamd op 40 millioen lire. De kosten die onderweg worden gemaakt, waarbij o.a. is inbegrepen het stationeeren van trawlers in den At- lantischen Oceaan worden geschat op ongeveer 700.000 lire, die gedekt wor- i °Pbrengst van de speciale luchtpostzegels, waarvan reeds voor meer dan 1 millioen lire is verkocht. Hr. Ms. „Van Meerlant" onder be vel van den luitenant ter zee der 1ste klasse O. R. F. Immink, is Maandag van Dover vertrokken. De sergeant W. Adriaanse van het 3e Regiment Infanterie is aangewezen om gedurende de maand Augustus a.s. gedetacheerd te worden bij de School Dienstpl. Ond. Off. Adm. te Middelburg. Op 15 Juli j.l. zijn bevorderd tot dpi. korporaal de dienstplichtige solda ten P. A, de Hullu en J. C. van Nielen, beide behoorende tot het 14e R. I. en leerlingen aan de School voor Res. Of ficieren der Infanterie. SINr"® A,F0LSIN hevige bot- n J~—,^et Volksblad meldt: e„Xtt™itS A »°?r Ma,»daS,,„„d 2 X groote Studebaker en «en klein licht De Studebaker, bestuurd door een zoon van een burgemeester uit een ge- Arrond- Rechtbank te Middelburg. In de zitting van 18 Juli werden de volgende vonnissen uitgesproken: oplichting: A. H., 43 j., koopman te Krabbendijke, gedetineerd, 3 maanden gevangenisstraf met aftrek; diefstal: M. C. de C., 29 j., huishoud ster te Vlissingen, 12 dagen gevange nisstraf met aftrek; x diefstal: J. H. C. K., 20 j„ bakkers knecht te Middelburg, gedetineerd, 6 maanden gevangenisstraf waarvan 3 maanden voorw. met 3 jaar proeftijd, met aftrek prev-; heling: J. P. P., 42 j,, smidsknecht te Middelburg, 3 maanden gevangenis straf; ontucht: E. R., 24 j., arbeider te Vlis singen, gedetineerd, 4 maanden gevan genisstraf met aftrek; overtreding van de jachtwet: J. de V., 32 j„ landbouwer te Middelburg, be krachtiging vonnis kantonrechter 10 b. s. 5 d.h. met verbeurdverklaring niet in beslag genomen geweer of 25 b. s. 10 d.h. Meineed. Voor de rechtbank te Assen heeft te rechtgestaan D. de W., te Winschoten thans gedetineerd, die in een civiele procedure voor de rechtbank te Assen een valsche verklaring onder eede had afgelegd. Verdachte bekende te zijn omgekocht. Het O.M. heeft 1 jaar en 6 maanden gevangenisstraf geëischt. MsrcnKHETCsittca met 7x9, na kampen met P. Schoe. lste hoogste serie J. J. Sturm met 49 p.; 2de P. Brasser met 49 p., na kampen met Jac. Duvekot. Ie eerebaan P. Brasser met 50 p.; 2e. Jac. Duvekot met 48 p. Cylinder. Ie prijs C. Vermeulen, 2e Jac. Duvekot, 3. J. Flipse, 4. P. Schoe, j 5. P. Melis, 6. L. Schoe, 7. S. de Bruijn, 8. P. Brasser, 9. K. Osté, 10. J. Polder man, 11. J. C. Sturm, 12. J. J. Sturm, 13. F. Kerkhove, 14. H. Maljaars. Eerebaan: Jac. Duvekot, na kampen met J. Flipse. Op den Zondag j.l. te Breda ge houden int. ééndaagsche wandeltocht van 50 km, georganiseerd door de Bre- dasche Korfbalclub „Bekacé", behaalde de Wandelver e eniging „De Amateur" te Goes een extra prijs (zilveren medaille) voor het mooist marcheeren in groeps verband, voor groepen beneden vijftien personen. Behalve deze medaille werd ieder lid een kruis in brons met certifi caat uitgereikt. Genoemde vereeniging werd eerst drie weken geleden opge richt. Het bronzen onderscheidingskruis en certificaat werd ook behaald door het lid van de Turnclub „Ons Huis", mej. M. Geers te Middelburg. Er was slechts één persoon uit Mid delburg, welke aan deren marsch deel nam. commissie-Shaw van April 1930 en van Sir John Hope Stimsons rapport van Oct. '30 die behelsden dat er in Palestina groote aantallen Arabieren waren, die door de Zionisten van hun grond be roofd waren en dientengevolge zonder grond waren. Vrijwel tegelijk met het rapport-French is ook het commentaar van de Jewish Agencij gepubliceerd, de kern daarvan is een hernieuwde ont kenning van landonteigening van de Arabieren op groote schaal en een we derlegging van de bewering in het rap port, dat het niet mogelijk is de Arabie ren te helpen zonder de Joden achter te stellen. Notaris van der Veen heeft te Breskens in 't openbaar verkocht de Vischmeelfabriek met erf en dijk, groot 83 aren 15 centiaren, met alle daarin aanwezige machinerieën en installaties en tot de fabriek behoorende werktui gen en gereedschappen: Instel 7500, verblijf 9500. Notaris Van Mazijk heeft te Bres kens in het openbaar verkocht 't mo- torvisschersvaartuig BR 29, met aanbe- hooren, staand en loopend want, vilsch- tuig, enz. voor 2900. Schieten. Uitslag huishoudelijke wedstrijd dèr Burgerwacht te Vrouwenpolder, gehouden op Zaterdag j.l. Scherp, Maximum 100 punten. Ie pr. Jac. Duvekot, 97 p., 2. P. Brasser, 96, 3. L. Schoe, 96, 4. K, Osté, 95, 5. J. Flip se, 94, 6. P, Melis, 94, 7. J. J. Sturm, 92, 8. S. de Bruijn, 91, 9. F, Kerkhove, 90, 10. J. de Bruijne, 89, 11. P. Schoe, 89, 12. C. Vermeulen, 88, 13. J. C. Sturm, 88, 14. J. Polderman, 85, 15. J. Wonder- gem, 84, 16. A. Mesu, 84, 17. W. Ver meulen, 84, 18. P. Polderman, 82, 19. P. de Visser, 80, 20. W. Duvekot Sr., 80, 21. J. Fransoois 78, 22. C. de Visser 78, 23. H. Maljaars 76, 24. P. Duvekot 73, 25. J. Langebeeke 72, 26. J. Louwerse 64, 27. J. Sinke 59, 28. J. de Bruijn 50. Ie rozenprijs Jac. Duvekot, 7 rozen; 2e. L. Schoe, 6 rozen na kampen met P. Brasser. Meest gelijke schoten J. de Bruijne De wereldconferentie te Londen. Volgens de Times hoopt de Engelsche regeering nog steeds, dat de economi sche wereldconferentie in de naaste toekomst opnieuw te Londen zal kun nen bijeenkomen. -Mede in verband met dit optimisme is besloten het Geologisch Museum in Zuid Kensington voorloopig als conferentiezaal ingericht te laten. Bij de slotzitting op 27 Juli a.s. zal de voorzitter Mac Donald een rede houden als ook de leiders der beide hoofdcom missies, dr. Colijn en Cox- Men heeft 't gister toch nog maar eens met een nieuwe subcommissie ge probeerd, een z.g. koffie-commissie, n.l van dertien landen, die koffie voortbren gen. De bedoeling is een voorstel in te dienen tot coördinatie der productie. Men voorziet nu al een echec. Andere subcommissies zijn er maar mede opgehouden,ook die niet direct de politiek raken, als die voor de wer ken van herkomst, en voor de scheep vaartsubsidies. Gandhi en de Br, Indische regeering. Lord Willingdon, de onderkoning van Britsch-Indië, heeft opnieuw geweigerd Gandhi een onderhoud toe te staan. In een brief heeft hij zijn houding gemoti veerd en gezegd, dat de beweging van civiele ongehoorzaamheid absoluut in strijd is met de constitutie. Zoolang het Nationaal Congres niet uit eigen be weging deze beweging stopzet, is geen onderhoud mogelijk- Niettemin heeft Gandhi opnieuw den vice-roy verzocht om een onderhoud, waarin hij gelooft te kunnen aantoonen dat het jongste Congres van Poena de bedoeling heeft een eervollen vrede tot stand te brengen. Gandhi verzekerde, dat hij zijn toevlucht nam tot non-coö peratie teneinde een vrijwillige waar achtige samenwerking en gehoorzaam heid aan de wetten tot stand te brengen, in plaats van gedwongen coöperatie en gehoorzaming. Hij koesterde derhalve de hoop, dat zijn verzoek zal worden inge willigd. Ook dit verzoek is echter geweigerd. De rapporten-French gepu bliceerd. Het blijkt, dat de verklaring van de Engelsche regeering in het parlement over het toestaan van een leening van twee milloen pd. st. voor Palestina sa menvalt met de bekendmaking te Jeru zalem van de tot nog toe angstvallig ge heim gehouden rapporten van Lewis- French, den vorigen directeur van het Development Department, in Dec. 1931 en April 1932 uitgebracht. De Palestijn- sche pers legt verband tusschen beide zaken en veronderstelt de aanvaarding van enkele der denkbeelden in de rap porten van French neergelegd, die, naar men aannam, ter zijde waren gelegd. Volgens de „Times" levert de Jood- sche pers geprikkelde commentaren op deze onverwachte herleving, klaarblijke lijk met goedkeuring van de regeering, van een reeks van denkbeelden verband houdende met de bevindingen van de BELGIë. Complot ontdekt. De Belgische po litie zou een communistisch complot op het spoor zijn gekomen om fabrieken te La Louvière op te blazen. Zij heeft de noodige maatregelen genomen voor be scherming. FRANKRIJK. Prinselijke Oceaanvlucht- Prins Ni- colaas van Roemenië, die na zijn bezoek aan Nederland weer te Parijs vertoeft, verklaarde aldaar, dat hij bezig is met het voorbereiden van een oceaanvlucht, die hij tezamen met zijn piloot den Roe- meensche kapitein vlieger Opitz wil on dernemen naar New-York. Nadere bijzonderheden zal hij pas kunnen mededeelen na zijn terugkeer uit Londen waarheen hij vertrokken is. Socialistisch congres. Het congres der socialisten is Maandagavond geëin digd. Een motie werd aangenomen, waardoor een breuk, althans voorloopig, is voorkomen. Een ontwerp van den secretaris generaal kreeg bij de eind stemming 2197 stemmen. ENGELAND. Fascistische opmarsch. Zondag heb ben de Britsche fascisten onder leiding van Sir Oswald Mosley hun eersten op marsch door Londen gehouden. De zwarthemden maakten een propaganda- marsch door Westend, waar de stoet veel opzien baarde. Sir Oswald ver klaarde, dat hij ook de andere groote steden van Engeland met een bezoek zou vereeren. DUITS CHL AND. Huiszoekingen. Op bevel van de geheime staatspolitie zijn huiszoekin gen gehouden bij vrienden van Schei- demann. De actie had hoofdzakelijk ten doel vast te stellen of en in hoeverre de genoemden nog betrekking onder hielden met Scheidemann. Tragisch eind. In den nacht van Zondag op Maandag is het Amerikaan- sche vliegtuig Lithuania 668 E, waarmee de Lithausch-Amerikaansche vliegers een geslaagden tocht over den Atlan- tischen Oceaan hadden gemaakt met als einddoel Kofno nabij Soldin in de Pruisische provincie Brandenburg neer' gestort. Het vliegtuig werd geheel ver nield en de beide inzittenden, Stephan Darius en Stanley Girenas, werden op slag gedood. In de resten van het vernielde vlieg tuig is briefpost gevonden uit New- York, Brooklyn, Chicago en andere \Amerikaansche plaatsen. Op een linnen zak zijn drie namen geschilderd, waarschijnlijk van de be manning nl. kapitein Stephan Darius U S.A., Stanly Girenas, Chicago en Vic tor Yesglaites Wilkes Barre P. A. U. S. A. In verband met deze vondst ver moedt men, dat zich in het wrak van het vliegtuig nog een derde inzittende bevindt. RUSLAND. De Amerikaansche wereldvlieger Wil ly Post is Dinsdagochtend vroeg te No vosibirsk in West Siberië geland en na een oponthoud van slechts 2 Yz uur ver trokken in de richting van Oost-Siberië Matterns vlucht, Officieus wordt uit Chabarowsk gemeld dat de Ameri kaansche vlieger Mattern in een Sowjet vliegtuig uit Anadyrsk is vertrokken in de richting Nome in Alaska. KROATIË. Moord. Zondagmiddag is te Agram de vermoorde Kroatische boerenleider Predavetsj voor rekening van zijn vrien den, aangezien zijn vrouw zonder mid delen is, bijgezet onder de arcaden van het kerkhof Mirigoie, waar ook het stof felijk overschot van drie andere ver moorde Kroatieleiders rust. Van de zijde der bevolking was de belangstelling bijzonder groot. PARAGUA Nieuwe strijd. V. D. meldt uit Buenos Aires dat er in den Gran Chaco in de nabijheid van het fort Gondla een nieuwe verbitterde strijd tusschen Boliviaansche en Paraguaansche troe pen zou zijn ontbrand. Aan beide zijden zijn de verliezen buitengewoon groot. Volgens de laatste berichten zouden de Paraguanen in het voordeel zijn. VER, STATEN. De menschenroovers. Te Chicago zijn twee mannen, oude bekenden van de justitie, in hechtenis genomen. Dit houdt verband met de ontvoering van den Engelschen financier Factor. Balbo's vertrek. Naar verluidt zou generaal Balbo voornemens zijn Woens dag naar New-York te vertrekken. Mellon vrijgesproken. De gewezen Amerikaansche ambassadeur te Londen en ex-minister van financiën Andrew Mellon is vrijgesproken van de hem ten laste gelegde corruptie en belastingont duiking. Hamman wederom ontvlucht. De v/egens het misbruiken van hem toe vertrouwde fondsen vervolgde bankier J. W- Harriman, naar wiens geestestoe stand een onderzoek wordt ingesteld, alvorens hij zijn straf moet ondergaan, is Maandag voor de tweede maal ver dwenen uit het sanatorium waarin hij reeds verscheidene maanden wordt ver pleegd. In Mei j.l. was Harriman eveneens uit het sanatorium verdwenen, doch 24 uur later werd hij teruggevonden in 'n ïotel op Long Island, waar hij toen hij zich ontdekt zag (probeerde met een tafelmes zelfmoord te plegen. Thans heeft men kort na zijn ont vluchting een spoor van hem mefnen te vinden in George City. In het ge- ïeele land wordt nasporing naar hem gedaan. Middelburg, 17 Juli. Op de vei- ing werden de volgende prijzen besteed Zilveruien 911, doperwten 1627, peen 6, spinazie 911, postelein 29, augurken 27, Waagenaarsboonen 21 33, suikerboonen 22, stoksnijboönen 24 35, id. stam 1325, sokprincessenboonen 2838, id. stam 3144, gele boonen 17, tuinboonen 36, alles per kg; augur ken 1234 per 100 stuks? peen 37,5, rapen 1, karoten 34,5, selderie 1 3,5, rabarber 12,5, radijs 1,5, ram menas 2, bonenkruit 1,5, alles per bos; savoijkool 67, roode kool 67,5, bloemkool 214, andijvie 1,54, kropsla -1,5, komkommers 17, alles per stuk; lathyrus 13, gladiolen 916, da hlia's 9—10, gidskruid 1 alles per bos; pompon dahlia's 5, per 10 stuks; asters 6 per pot; savoijkoolplanten 9 per 100 stuks. Middelburg, 18 Juli. Op de vei ling was de noteering als volgt: aard beien 621 c., tomaten 213, roode kruisbessen 2 c., witte kruisbessen 2 7 c., gele kruisbessen 27 c., roode bes sen 219 c., witte bessen 39 c., zw. bessen 16 c., madeleinen 613 c., id. af val 13 c., westfries 1 c,, pruimen 5 8 c., morellen 822 c., frambozen 14 27 c., afval peren 2 c., zwarte kersen 21 25 c., roode kersen 1415 c„ alles per kg., meloenen 1922 c., perziken 18 c., beiden per stuk. Export veiling: zwarte bessen 21.10, aardappelen 7879 c., beide per 100 kg; aardbeien 48 c., roode bessen 37 c. beide per kg. Goes, 18 Juli. Op de veemarkt wa ren aangevoerd 21 loopvarkens en 28 biggen; op het plein Slot Ostende 97 biggen en 10 kalveren. Veiling V.P.Z. Aanvoer 12720 eieren 2 per 100. Fabrieksboter 0.90. Boerenboter 0.77^. Winkelprijs 0.87^. 2e Soort boter 0.60. Eieren 1.80. Winkelprijs 2-80. Ganseieren 5. Eendeieren 1.80. Poeljeeieren 1.25. K a p e 11 e, 17 Juli. Groote veiling: frambozen 20.10, roode bessen 4.10 4.30, zwarte bessen 20.5020.80 alles per 100 kg. Kleine veiling: Kersen: klerken 23 29, Norellen 1821, zure morellen 14 18, krieken 1719, ronde krieken 18 20, eierkrieken 15—19, Dubb. Eierkrie- ken 1621, vleeschkersen 1519, wit te vleeschkersen 1022, Limburgers 22, Zwarte blanche 18, zwarte kersen 19, zuurtjes 910, Meikersen 12, suiker- krieken 17, zwarte vleeschkersen 18 20. Diversen: frambozen 1961, roode bessen 39, kruisbessen 25, zwarte bessen 1821, aardbeien 1016, logan- bessen 18, Oranjepruimen 410, St. Janspruimen 58, occulanen 46, ci- troenpruimen 45, tollenaarspruimen 4, wijnpruimen 4, madeleinen 416, roode suikerij 45, tomaten 617, aardappels 13, Dubb. Princessen z. draad 29—24, kassnijboonen 1635, gele boontjes 10 13, groene boontjes 1112, doperwten 4 alles per kg. Perziken 27, bloemkool 411, savoye kool 24, spitskool 4, al les per stuk, pootuien 45, kroten 3, wortelen 45 alles per bos. Kropsla 1 1.10 per 100 krop. Rotterdam, 18 Juli. Op de vee markt van heden waren aangevoerd: 223 paarden, 21 veulens, 803 magere runderen, 886 vette runderen, 432 vette en graskalveren, '527 (nuchtere (kalve ren, 339 schapen en lammeren, 5 var kens, 3 biggen, 3 bokken of geiten. Prijzen, voor: Vette koeien: le kw, 0.500.59; 2e kw. 0.300.41; 3e kw. 0.250.30. Stieren: le kw. 0.310.41; 2e kw. 0.26—0.30; 3e kw. 0.24—0>26. Kalveren: le kw. 0.700.80; 2e kw. 0.300.53; 3e kw. 0-250.30. Prijzen voor: Melkkoeien: 130235; Kalfkoeien: 125240; Stieren: 50225; Pinken: 35—85; (Vaarzen: 85150; Werkpaar den: 115200; Slachtpaarden: 85180; Hitten: 5580; Nuchtere Kalveren: 4 6Vi\ Fokkalveren: 515. Eieren. Aangevoerd 185.000 stuks. Prijzen voor: Kipeieren: 1.502.50; Eèndeieren: 1.40—2.05.

Middelburgsche Courant | 1933 | | pagina 3