BIOSCOPEN. RECHTZAKEN. GEMEENTERAAD GOES. VAN MIDDELBURG GOES Voor het eindexamen Handenar- j schen de heer en beid werden Vrijdag aan de Rijkskweek- i Lobbezoo. school te Oostburg geëxamineerd 7 j vrouwelijke candidaten, waarvan alge wezen: één. Geslaagd de dames: A. L. N. Bare- man te Waterlandkerkje, M. P. Brevet te Cadzand, G. van Dijk te Oostburg, A. A. Goetheer te Utrecht, E- M. Kan- se en S. Risseeuw beiden te Schoon- dijke. Labruy ere en C. H. Tot aanleg van tennisbanen besloten. Bestrating Lange Voorstraat tot 1934 uitgesteld De gemeenteraad van Goes kwam Vrijdagmiddag te twee uur in openbare' vergadering bijeen onder voorzitterschap van den burgemeester, den heer G. A. Hajenius. De heer Simons is afwezig. Onder de ingekomen stukken is o.a. het goedgekeurde raadsbesluit, tot ga randeering van een leening groot 24.000 gulden voor het Gasthuis; voorts een dankbetuiging van de afd. Z. en N. Be veland van den Alg. Ned. Politiebond voor de verleende subsidie voor de schietoefeningen. Een en ander wordt v. k. g. aaangeno- men. Monumentenzorg. B. en W. bieden den raad ter vaststel ling aan een monumentenverordening, volgens welke het verboden zal zijn, zon der toestemming van B. en W. de gevels van de gebouwen, die op een monumen tenlijst zullen worden geplaatst, te sloo- pen of te veranderen, De heer VAN POELGEEST is tegen deze verordening omdat het z. i. niet den tijd is, om in te grijpen in het parti culier initiatief en dat te belemmeren. De heer v. d. WART meent dat bij on derling overleg, de bezwaren weg zullen vallen. Er is toch reeds zooveel monu- mentenschoon verdwenen. De VOORZITTER noemt het geen bruut ingrijpen in het particulier eigen dom. Een dergelijke verordening is nood zakelijk om wat nog aan bouwkundig schoon bestaat, te bewaren Het voorstel wordt z. h. st. met den heer Van Poelgeest tegen, aangenomen. B. en W. stellen voor een perceel grond aan de Zaamolenstraat uit het grondbedrijf te nemen De heer VAN POELGEEST zet uit een, dat de Fin. Commissie tegen is, om dat het grondbedrijf er niet beter van wordt; er nu geen winst op behaald zal worden. De VOORZITTER wijst er op, dat een deel der reserve aan de gemeente uitge keerd wordt De heer VISSER acht het juister, dat het slachthuis den grond koopt. Wethouder GOEDBLOED: het staat niet vast dat het slachthuis den grond noodig heeft. Na nog eenige discussie wordt het voorstel met den heer Van Poelgeest tegen, aangenomen. Begrootingswijzigingen. Volgens voorstel van B. en W. komen in behandeling de volgende begrootin gen wijzigingen: gasbedrijf 1932; grondbedrijf 1932; keuringsdienst van vee en vleesch 1932; slachthuis 1932 De heer VAN POELGEEST maakt bij de begrootingswijzigingen gasbedrijf de opmerking dat deze feitelijk de goed keuring der rekening inhoudt. Spr. gaat de rekening na en meent, dat er nog Lokaalspoor. B. en W. stellen voor, met het voor stel der betreffende commissie, tot ge deeltelijke stopzetting van het personen vervoer Goes-Hoedekenskerke uitge zonderd, en verlaging der subsidie met 33.055 pet. aan de Spoorwegmij. Zuid- Beveland accoord te gaan. Wordt z.h.s. aangenomen. Besloten wordt tot ruiling van een perceel grond aan de Bocht van Guinea. Tennisbanen. B. en W. stellen voor 5000 beschik baar te stellen voor den aanleg van twee tennisbanen op het gemeentelijk sport terrein. Rente en aflossing worden door verhuring gedekt. De Fin. Commissie adviseert afwij zend, omdat met den aanleg van het sportterrein werkverschaffing beoogd werd, en dit voorstel deze niet verruimt, terwijl de financiën geen uitgaven toe laten, die niet noodzakelijk zijn. De hee DE ROO merkt op, dat de stichting „Goesche Sportbelangen", hoopt het tekort op de exploitatie zoo klein mogelijk te maken. Vandaar dat voorstel, waar men meent, dat voordeel in zit. Zoo zal de verpachting der buf fetten meer opbrengen. Evenzoo is het met de reclamevlakten. Hoe meer men- schen op het terrein komen, van ver schillende sporten, hoe gemakkelijker de vlakten te verhuren zal zijn. Voorts zal de stichting dan de kleedgelegenheid van „Goes" over kunnen nemen, waar door dan vast komt te staan, dat deze voetbalvereeniging naar het sportterrein komt. Die tennisbanen zijn het eenigste die winst op zullen leveren. De VOORZITTER zegt blij te zijn, dat de heer De Roo voorzitter der stichting wilde worden. Er zit heel wat aan vast Spr. hoopt dat het voorstel zal worden aangenomen. Spr. zegt verder, dat Ged, Staten eerst tegen reclame op de schut tingen waren, maar aan spr. bleek, dat de Waterstaat er tegen was, en Ged, Staten wel medewerking zullen verlee- nen, om dat alsnog te veranderen. De heer VISSCHER blijft tegen het voorstel. Hij heeft nooit geconstateerd, dat er voor tennis zooveel belangstel ling was. Hij verwacht ook niet veel van die reclame en de buffetten. Het zal van voetbal moeten komen. Spr. wjl eerst een jaar exploitatie afwachten. De heer VAN DER WART gelooft eveneens niet veel van de voordeelen, het voorstel van B. en W. z.h.s. aange nomen. Verhuur Schoollokalen. B. en W. bieden den raad ter vast stelling aan 'n wijziging der verorde- die de tennisvelden zullen opbrengen. n{ng betreffende het Hij betwijfelt eveneens of het met die reclamevlakten in orde zal komen. De VOORZITTER maant den raad om verhuren der een verhooging schoollokalen, welke der prijzen bevat. De heer VISSCHER had gaarne een mede te werken, dat de exploitatie zoo geheele rekening willen zien. Er is z.i. gunstig mogelijk zal plaats hebben. I ook reden om onderscheid te maken De heer ECKHARDT meent, dat intusschen de vereenigingen, of de loka- dit voorstel iets zit. Hij zal daarom zijn j Jen b.v. voor ontspanning of ontwikke- medewerking verleenen. j lingswerk noodig is. De heer DE ROO, merkt na een op- j De VOORZITTER geeft een overzicht merking van den heer Vermaire op. dat'van de exploitatie-berekening. FLORA. Ich will nicht wissen, wer Du bist De aan lager wal geraakte graaf, die hoofsche manieren toont ten opzichtte van lieve, aardige meisjes, heeft een trouw blijvenden bediende en grappigen reisgenoot in Ottokar. Szöke Szakall is deze behulpzame en zorgvolle oude ka merdienaar, Bobby (Gustav Fröhlich' in of uit de liefdes-moeilijkheden he pend, althans grappige situaties 'weet te scheppen. En dat is hem wel toever trouwd. Zijn kostelijken humor, zijn geestige op- of aanmerkingen, steeds in den juisten toon blijvend, stempelen hem tot een komiek van den eersten rang. Hij zal ook in deze film den toeschou wer wel weer weten te vermaken, Bobby in zijn nauw sluitend uniform flirtend en minnend met de schoone sekse, maakt den braven Ottokar ver ontwaardigd, die al een rijke partij voor hem in petto had. de stichting voor de tennisbanen de ïoogst mogelijke huur bedong. Meer can niet betaald worden. Spr. bepleit aanvaarding van het voorstel. De heer CRUCQ heeft niets tegen de tennisbanen, maar is het niet moge- ijk, dat de tennisclub, die 5000 zelf voteert. De VOORZITTER: neen, dat gaat niet, het zijn heel gewone menschen. De heer ADRIAANSE heeft verno men, dat, als dit voorstel niet wordt aangenomen, de tennisclub waarschijn- ijk opgeheven zal worden. Spr. zou dit voor deze mooie sport betreuren. De heer VAN POELGEEST merkt op, dat werkverschaffing doel was van den aanleg van het sportterrein. In deze 5000 zit geen cent voor werkverschaf fing. De heer VISSCHER is nog niet van iet voordeel overtuigd. Nadat de heer DE ROO aanneming van het voorstel bepleit heeft, en ook wethouder VAN MELLE betoogd heeft, dat het voordeel zal brengen, wordt 't voorstel van B. en W- met 7 tegen 5 st. aangenomen. Tegen de heeren jv. d. Wart, Crucq, Visscher, v. d. Does. en Van Poelgeest. Haventerreinen, B, en W. bieden de raad ter vast- De heer VISSCHER noemt het een schatting, die hij aan den hoogen kant acht. De meerdere kosten bij verhuring lijken hem overdreven. De heer DE ROO onderschrijft de op merkingen van den heer Visscher. De heeren CRUCQ en VISSCHER willen een lagere huur voor ontwikke lingscursussen. Wethouder GOEDBLOED wijst er op, dat de voorgestelde huren, geziende an- diere gemeenten, nog laag zijn. De heer V. D. WART vraagt of B. en W. niet nader met een berekening kun nen komen en dan met verschillende huren. De VOORZITTER: het nuttig of niet nuttig is moeilijk uit te maken. Iedere vereeniging vindt zich nuttig. Spr. zegt verder, dat B. en W. geen bezwaar te gen aanhouding hebben, waartoe beslo ten wordt. Volgens voorstel van B. en W- wor den de verkoopsprijzen der gronden op dezelfde bedragen opnieuw vastgesteld* Aan den heer L. H'. van Berk wordt op diens verzoek eervol ontslag ver leend als directeur-scheikundige van den keuringsdienst van waren. Tap gelegenheden. Sproei wagens. B. en W. stellen voor 12 tap gelegen- stelling aan een verordening, volgens heden t,e doen maken voor de sproei- welke zij macht krijgen tot verhuur der haventerreinen over te gaan tegen 'n minimum prijs van 0.25 per m2 per jaar. Nadat op voorstel van den heer VAN POELGEEST de bepaling „hoog stens vijf jaar" aangebracht is, wordt wagens kostende 10 per stuk en per jaar, benevens een standpijp te huren kostende 20 per jaar. De Fin. Com missie wil met vier tapgelegenheden volstaan. De heer VERMAIRE vraagt, wat er De even plotseling als iaangename en prettige kennismaking met de lieve Alice (Liane Haid) doet Bobby's liefde veel bezittingen geboekt zijn, die eigen-lvan koers veranderen. At full speed gaat lijk geen waarde hebben. Spr. wijst o.a. I het met de verontwaardigde geliefde op de goodwill Wemeldinge ad 4800.1 den onwetenden gastheer en den ver- Spr. acht de cijfers dan ook geflatteerd I baa,sden pseudo graaf Lerchenau of te en wil de reserve zoo spoedig mogelijk wel Ottokar, Zuidwaarts, Alice s blijk zeker stellen; had een bedrag, dat nu als winst geboekt is, willen afschrijven, b.v. op de genoemde good will. De heer DE RÖO merkt op, dat het genoemde niet te controleeren is. Het zou wenschelijk zijn, als de Fin. Comm. in het vervolg, den raad tevoren schrif telijk advies gaf. De VOORZITTER merkte op, dat B. er W. ook moeite hadden om uit te zoeken, wat de F. C. precies meende. De heer VAN POELGEEST zal ver volgens iemand van de secretarie vra gen, ter assistentie. De heer CRUCQ is het eens met de F. C. en de geheele gascommissie zal dat wel zijn. Wat Wemeldinge betreft meent spr. echter, dat dit bedrijf goedkoop is overgenomen. De heer ECKHARDT merkt op, dat het de eerste maal zou zijn, als de be grooting van het gasbedrijf geflat teerd is. De heer VISSCHER zet uiteen, dat de F. C. als geheel, dat „geflatteerde" niet onderschrijft. De begrotingswijziging wordt hierna, met den heer Van Poelgeest tegen, aan genomen. De andere begrootingswijzigingen, ook die van de gemeentebegrooting 1932 en 1933 worden z.h.s. goedgekeurd. Arbeidsbemiddeling. Een commissie van toezicht wordt be noemd voor het agentschap - arbeidsbe middeling, bestaande uit de heeren: G, A. Hajenius, voorzitter; A. de Bruyne en G. J. Hollestelle, leden werkgevers; en C. C. van der Does en J. Labruyere, leden-werknemers. Na herstemming tus- bare ergernis en boosheid kan voor zoo'n charmanten chauffeur niet besten digd blijven, ondanks Ottokar's bemid delingspogingen Bobby met een Spaan- sche schoone te associeeren. Muziek van Robert Stolz, met beken de Schlagers, is eveneens een waarborg voor een aardige goede operettefilm, met fraaie opnamen, waarmede men zich zeker zal amuseeren. Heden, morgen en Maandag wordt deze film vertoond met als tweede hoofdfilm een spannende en sensatio- neele spoorwegfilm; De wraak van den spoorweg-ingenieur. Gevechten tusschen de rails, voortsnellende machines e.d. houden de spanning er in. ELECTRO. Het verleden ontwaakt. Madonna, wo bist du? (-b) Het één-voorstelling-per-avond- systeem levert thans ook hier twee hoofdnummers, van onderscheiden ge halte natuurlijk. Het verleden: het verleden van veel doorleden leed tusschen '14 en '18-er ja ren. Het verleden, dat de levende dood waande; immers de jonge Engelsche of ficier kwam om bij een gasaanval. Een vermeend „kilIed!'-in-action"-geval als logsstories en de scenario's. De jonge logsstory's en de scenario's. De jonge vrouw, die zich weduwe dacht, voor nieuw leven, en nieuwe toekomst her trouwend. Bigamie: eens keert de ver lorene terug, eens komt daar het dilem- na, de opoffering, het offer, Wat ge woonlijk de teruggekeerde brengt. Op lossing op het filmdoek althans 't meest bevredigend, Claudette Colbert, Clive Brook, Char les Boyer spelen dit sober, zonder veel phraseologie, maar ook zonder veel dra matische kracht. Knap nochtans: Clive Brook! Wat dan toch de hoofdschotel blijft; Ma donna, wo bist du? Madonna: gevierde Schauspielerin (Liane Haid) is gewoon lijk of in haar kleedkamer, en dan in gezelschap van haar kleedster (voortref felijk deze Frau Schloderer, van Ger- trud Wolle!) of van haar a.s. echtge noot, de véél oudere Herr Director, Pe ter Schroder (Paul Otto): of in etablis sementen, waar jolige gemaskerden en burlesk gecostumeerden champagne drinken en elkaar met confetti begooien, Liane Haid, met danslenige beenen en zangsoepele stembanden, gevierd, be nijd, gekend, behalve door den een, die haar 't liefst van allen kennen wil: Ma donna, wo bist du? roept hij tegen alle jazz gedreun en trot-geschuifel in. Ver geefs. Liane verdween op, wat men te genwoordig graag het psychologisch mo ment noemt. Madonna, wo bist du", klinkt 't nu middernacht na middernacht door den aether. De geheime zender! (Gelach.) Madonna wordt gevonden, en vindt, naar ieder hoopt, niet 't minst den op- offerenden Herr Director, 'n happy start van een goed leven. Een vroolijke film van vroolijke men schen met veel Grothe's vroolijke wij zen, die uitgebreide bands luidruchtig Kovacs-Lajossen. In amusante tweede plannen Otto Walburgt de drager van dien naam er weer hevig op los. Fritz Schulz blijft 'n uitstekende Komiker. „SLOT OSTENDE". Tijgerhaai. Kapitein Mike Mascarena is de beste visscher van San Diego, een klein vis- schersplaatsje aan de kust van Mexi co. Hij is ook een goed en opgeruimd mensch, al wordt zijn leven wel ver duisterd door het feiQ dat hij geen vrouw kan krijgen. Want Mike he'eft maar één hand en de andere is vervan gen door een ijzeren haak. Toch is die ijzeren haak een eere-metaal, want Mike verloor die hand, toen hij zijn vriend Boley uit de kaken der haaien redde. Sindsdien dag zijn beiden ook onafscheidelijke vrienden geworden. Dan krijgt Mike, als erfenis, de pleeg dochter van één van zijn manschappen, hij redt daarop het meisje van den dood, "dn omringt (haar met fcooveel opoffe rende liefde, dat zij tenslotte niet durft te weigeren" als hij haar tot vrouw vraagt. Boley neemt met tegenzin deel aan het huwelijksfeest, want ook hij houdt zeer veel van Quita en hij vreest, dat deze zijn vriend alleen om diens geld trouwde. Maar als Quita hem ver telt, wat Mike voor haar deed, leert hij haar daad respecteeren. Intusschen strijden beide jonge menschen tegen hun liefde, omdat ze beiden ook van Mike houden. Doch tenslotte, als Mike zijn jonge vrouw opdraagt Boley, die een ongeluk gehad heeft, te verplegen, wordt de proef hun te zwaar. Mike treft ze in een omhelzing aan, en nu veran dert de liefde, die Mike voor beiden gevoelde, in een doodelijke haat. Hij zweert Boley weer aan de vreeselijke kaken te zullen geven, waaruit hij hem eens redde. Mike slaat Boley neer en sluit hem, met Quita in zijn schip op. Maar als Mike dan zijn daad begint te volvoeren, grijpt het noodlot in en wordt hij zelf slachtoffer van de zee. Een sterke, spannende 'film met buiten gewoon knap spel van de hoofdperso nen. Vooral Edward G. Robinson, één der beste Amerikaansche karakterspe lers, boeit door zijn ongeëvenaard spel. LANDBOUW. Onverbreekbare banden. Het onderwerp is reeds eerder behan deld in boek en film; het avontuurlijke jonge meisje, dat uit een kleine plaats naar de groote stad trekt, om daar het leven te leeren kennen; maar de afwer king in deze film heeft een geheel, eigen karakter. Het jonge meisje, employée op een pa pierfabriek, is Joan Crawford, en mid dels den langsrijdenden expresse, krijgt zij een glimp van het mondaine leven te zien, en tevens het adres van een rijken New Yorkschen jongen man. Als zij ech ter in de luxueuse woning van dezen man verschijnt, maakt hij zich zoo gauw mogelijk van haar af. Doch Joan is niet alleen een knap, maar ook vastberaden jongmeisje, dat besloten heeft „er te ko men". Ze wacht, en als er twee andere jongemannen bij hun vriend op bezoek komen, sluipt zij ook weer naar binnen onder voorwendsel, haar hoed vergeten te hebben. Dit is de eerste stap van haar opgang in de groote wereld. Zij valt in den geest van een der twee jon gemannen (Clark Gabel), en wordt zijn vriendin. Er verstrijken eenige jaren, Jo an Crawford wordt een volslagen dame en Clark Gabel stijgt steeds hooger op den politieke ladder. Tenslotte wordt hem de candidatuur voor het gouver neurschap aangeboden, maar dan moet hij met zijn vriendin, breken. Clark wijst het aanbod verontwaardigd af, want hij is oprecht van Joan gaan houden en wil haar trouwen. Maar Joan heeft dit voor stel gehoord en breekt nu zelf met Clark om zijn carrierre niet in den weg te staan. Dan spreekt Clark in het groot ste theater van New York. De duizen den zijn op zijn hand, tot het plotseling pamfletten regent, met een verdacht making van Clark in verband met zijn vroegere verhouding tot Joan. Doch ook Joan is in de zaal. Ze staat op en houdt een warm pleidooi over het nobele en oprechte karakter van den man, dien zijn vijanden thans verdacht probeeren te maken. Een donderend applaus breekt los, en Joan sluipt weg; zij heeft voor haar liefde gedaan wat in haar macht was. Doch op den trap naar de ondergrondsche wordt een krachtige arm om haar heen geslagen en klinkt in haar ooren: „of ik Win of verlies, wi; blijven bij elkaar Een schitterend filmwerk, verreweg de beste creatie van beide hoofdfiguren gebeurt, als de raad het voorstel ver- werptj De VOORZITTER: dan wordt er niet meer gesproeid. De heer VlSSCHER merkt op, dat hem gebleken is, dat de tot nu ge volgde wijze van tappen een toegift van de Waterleiding Mij. is geweest. De Fin. Commissie meent echter, dat met vier kranen voldoende kan worden ge sproeid. De heer DE ROO: Als de directeur van Gem. werken zegt, dat 12 kranen noodig zijn, en de F. C. zegt vier, dan moet de F. C. aantoonen, dat dit noo dig is. De heer ECKHARDT wil heelemaal geen kranen. De heer v. d. WART: De F. C. weet wel, dat met vier kranen eigenlijk niet voldoende gesproeid kan worden. De heer ROTHUIZEN, directeur van Gem. Werken, intusschen ter vergade ring gekomen, zet uiteen, dat men op het oogenblik, nu de kranen niet vol open mogen, niet voldoende kan sproeien. Met vier kranen, zal zooveel tijd met het trekken naar de kranen verloren worden, dat de stad op geen stukken na, éénmaal per dag geheel besproeid kan worden. In andere steden doet men dit driemaal per dag. De heer VAN POELGEEST merkt op, dat de Fin. Comm. aan de bezuiniging dacht .Dan moet de geheele stad maar niet besproeid worden. De heer VERMAIRE: En dan worden de menschen, die aan een straat wonen, waar niet gesproeid wordt, zeker van de belasting, die daarvoor betaald wordt, vrijgesteld? Spr. vraagt verder of de huidige overeenkomst opgezegd is. De heer DE ROO wil daarop wach ten. Als de directeur van de discussies hoort, laat hij de zaak misschien zoo als ze is. (Gelach.) De heer VAN POELGEEST, nu als directeur der Waterleiding Mij., zet uit een, dat de tot heden gevolgde regeling van watertappen steeds voor het bedrijf 'bezwaren had. Er werd steeds al een man door de Waterleiding Mij. beschik baar gesteld. Gaat men dien man be talen, dan wordt de regeling nog duur der. Zoo kan het niet voortgaan. Spr. antwoordt, op een vraag van den heer ECKHARDT, dat ook bij brand last van roestwater ontstaat en wijst er verder op, dat bij brand de kranen en het wa ter, gratis beschikbaar zijn. Na nog eenige discussie en een des betreffende opmerking van den heer Van Poelgeest, stelt de VOORZITTER, namens B. en W. voor, een bedrag van 50.voor de besproeiing te stellen en nader overleg te plegen met den direc teur der Waterleiding Mij. Dit voorstel wordt aangenomen met de stemmen der heeren v. d. Does, Van Melle, Vermaire en Eckhardt tegen. Volgens voorstel van B. en W. wordt besloten tot beleggen van de 9103.28, die aan de gemeente werd uitgekeerd, als schadeloosstelling voor de opheffing van het jachtrecht. Verder wordt besloten tot verhuring behoorende bij het voormalige gasbe drijf „Oosteinde" te Krabbendijke voor 400 per jaar. De VOORZITTER deelt nog mede, dat, in verband met de laatst plaats ge vonden overstrooming in de Korte Nieuwstraat, deze o.a. geweten moet worden aan de loozing van olie door de Ijsfabriek. Dit is thans verboden. Voorts zal een nieuwe rioleering gelegd worden welke voortaan het water zal kunnen verwerken. Met één der bewoners, die schade van het hooge water had, is een regeling getroffen. Nadat nog medegedeeld is, dat de bestrating van de Lange Vorstraat uit gesteld is tot Jan. 1934 sluit de VOOR ZITTER de vergadering. DE KWESTIE OVER HET VERKIE ZINGSBILJET TE IERSEKE. Zooals gisteren reeds onder „laatste berichten" gemeld, diende voor het kan tongerecht te Goes de zaak tegen M. W. te Ierseke, voorzitter van de A.R. Kiesyereeniging, tegen wien proces ver baal was opgemaakt, omdat hij, zonder vergunning van B. en W., aan den gevel van zijn woning in de Vierstraat, een gekleurd papier had bevestigd. Beklaag de was vertegenwoordigd door mr. L. van Andel, van Middelburg,. Mr. van Andel, zei h'et papier te beschouwen als een „drukwerk en noemde het, in verband met volgende verkiezingscampagnes, een belangrijke zaak. Spr. critiseerde, dat de burge meester tot tweemaal het biljet liet ver wijderen zonder uitspraak van den rech ter af te wachten. Getuige Griep, veldwachter, zegt alleen proces-verbaal opgemaakt te hebben. De burgemeester beeft den op zichter last gegeven het biljet te ver- wijderen. Op een vraag van Mr. van An del zeide getuige, dat er niet meer bil jetten verwijderd zijn. De anderen wa ren niet aan de openbare straat beves tigd. Get. bevestigde, dat volgens de verordening ook voor biljetten van ver- koopingen, naambordjes, e.d. vergunning moet gevraagd worden. Getuige N y s s e, veldwachter, leg de dezelfde verklaringen af over het tweede proces-verbaal. Burgemeester Gunning antwoord-

Middelburgsche Courant | 1933 | | pagina 2