SPORT. VERKEERSWEZEN P. T. T. AFLOOP YERK00PIHGEN. GEMENGD NIEUWS. BUITENLAND. Algemeen ©verziehf. BURGERLIJKE STAND. MARKTBERICHTEN. Duurder dan een huishouding MJILL. 1 der A, van W. zoodanig beklemd ge raakt tussch'en het perron en de tree plank van een rangeerenden trein, dat hij in het ziekenhuis des nachts aan de bekomen verwondingen is overleden. Te Groningen is aangehou den de 37-jarige K. B., assuradeur, die ervan wordt verdacht groote oplichtin gen te hebben gepleegd. Hij zou iemand uit Leeuwarden voor 3000 hebben op gelicht en zou zich tevens hebben schul dig gemaakt aan een oplichting te Groningen van 12000. Amsterdam, 12 Juni- Aardappe len. Zeeuwsche Bonten en Blauwen 0.50 1.50; Friesche Roodstar 1.401.50, (Alg. Handelsbld.) Wedstrijduitslagen van Zondag j.l. Prom.-degr. Comp. Goesche BoysEiland Boys 11 Ranglijstje. Eiland Boys 4 3 1 0 7 163 Goesche Boys 3 1113 76 Zeelandia III 3 0 0 3 0 418 HeinkenszandEiland Boys II 05 Ranglijstje. Eiland Boys II 1 1 0 0 2 5—0 Heinkenszand 1 0 0 1 0 05 's H. Arendskerke 0 0 0 0 0 00 HontenisseTerneuzen III 15 Ranglijstje. Terneuzen III 1 1 0 0 2 51 Hontenisse 10 0 10 15 3e Klasse B. Steen IIScheldestrijders II 05 Stoppeldijk IIWestdorpe II 143 Wedstrijduitslagen van Zaterdag j.l. Aid. 2. 's-H. Arendskerke II—Kapelle II.. 22 WolphaartsdijkHansw. Boys II.. 12 Afd. 3. WemeldingeIerseke II 52 Wit-ZwartKruiningen II60 Kapelle IWaarde 00 Wanneer muizen zich toegang weten te verschaffen tot Uw provisiekast, slinken de voorraden veel sneller 'dan wanneer een groote familie er van eet. Muizen zijn tevens verspreiders van besmettelijke ziekten, zoodat het niet alleen eigenbelang maar ook een Ïilicht is dit ongedierte te bestrijden. Geen kat of vat s in staat vijftig muizen in één nacht te vangen, doch jnet één doosje Rodent verdelgde de Heer A. te K. in 2 avonden 113 muizen. Rodent faalt nimmer; het trekt muizen en ratten onweerstaanbaar aan en reeds het eerste hapje is doodelijk. Koop dus nog heden een enkele doos 50 ct. of een dub bele doos 90 ct. en morgen zult U van dit on- Êedierte bevrijd zijn. Imp.: Fa. B. Meindersma, >en Haag. B 46 (Ingez. Med.J De zellvloot van Willem Ruys J.Dzn. en de Rotterdamsche Lloyd. Op 15 Juni herdenkt de N.V. Rotter damsche Lloyd haar vijftigjarig bestaan. In de afgeloopen halve eeuw heeft de Lloyd zich kunnen ontwikkelen tot een groote scheepvaartinstelling die de ge meenschap onderhoudt tusschen Neder land en haar Koloniënè'Voor- en tegen spoed hebben elkander afgewisseld, maar per saldo kan men toch met vol doening een gunstige ontwikkeling van den Lloyd in dit tijdvak constateeren. De Lloyd onderhoudt momenteel een veertiendaagschen (en, in samenwerking met de Mij. Nederland'" een wekelijk- schen) maildienst met Insulinde, die aan de hoogste eischen voldoet, benevens belangrijke diensten met vrachtschepen ook naar andere werelddeelen. In het fraai verzorgde, en in flink for maat uitgegeven Gedenkboek: „De zeil- vloot van Willem Ruys Jan Danielszoon en de Rotterdamsche Lloyd", samenge steld door A. Hoynck van Papendrecht, worden de omstandigheden geschetst onder welke de N.V. Rotterdamsche Lloyd werd opgericht, en een beknopt overzicht gegeven van de geschiedenis en de ontwikkeling der Vennootschap. De geschiedenis van de, in 1838 be gonnen reederijen, de oorsprong van Ruys' bedrijf, waaruit de Rotterdamsche Lloyd via de stoombootreederij van dien naam, is gesproten, en welke de funda menten zijn geweest voor de in 1883, hans jubileerende, N.V. Rotterdamsche Lloyd, wordt in dit Gedenkboek ge memoreerd. Vandaar de dubbele titel. Interessant zijn de beschrijvingen van de zeilschepen, die onder boekhouder schap van Willem Ruys Jan Danielszoon m het tijdvak 1839—1882 naar Batavia voeren. De Cornelis Wernard Eduard was het eerste schip dat daarheen voer onder zijn directie. ■•Vax barkschepen, die daarop zijn gevolgd, bevat het boek vele inte ressante en belangwekkende bijzonder heden, zooals b.v. gedetailleerde kosten rekening van den bouw, de lading die het schip vervoerde, en de vele wetens waardigheden tijdens deze Indië-reizen, waarbij men bewondering koesters voor de koene zeemanschap der zeelieden. Nadat in 1870 tot den bouw van stoomschepen was besloten, en na de oprichting van de Vennootschap in 1883, komt nadien de naam van de Kon. Mij. De Schelde te Vlissingen, meerdere ma len voor. Vele schepen voor den Lloyd zijn door deze werf met voldoening af geleverd en de Dempo, 't nieuwste mo torschip voor den Lloyd door de Schel de gebouwd, zal ieder zich nog wel her inneren. Opmerkelijk is hoe tusschen den scheepsbouwer Smit en den reeder Ruys reeds bij den bouw van het eerste bark schip, een hechte vriendschap is ont staan, welke van geslacht op geslacht is overgegaan. Groote moeilijkheden heeft de Lloyd tijdens den oorlog ondervonden, en me nig schip is in dien tijd verloren gegaan. Ook de laatste jaren ondervindt men in sterke mate den invloed van de depres sie waaronder landbouw, handel en nij verheid gebukt gaan. Vele zeer mooie illustraties en repro ducties van teekeningen, versieren dit Gedenkboek; talrijke van schepen, van het eerste barkschip tot de nieuwste motorschepen toe, die de ontwikkeling en den vooruitgang van den Lloyd en vooral ook van den scheepsbouw in de laatste eeuw, wel heel duidelijk doen zien. Het boek bevat tevens nog een aantal bijlagen, zooals een financieel overzicht, certificaat, reisrekening, algemeene plannen en silhouetten van mail- en vrachtschepen, een grafische staat en enkele kaarten. Een Gedenkboek waarvoor een ver diende belangstelling zal bestaan. Zaterdag heeft notaris Matthijs in het hotel de Kroon te Wissenkerke in het openbaar verkocht een woonhuis, verderen timmer en erf, groot 93 c.a. eigendom van den heer M. Kouwer, Hoogste inschrijver J. Dourleijn voor 1477, kooper dezelfde, voor inschrij vingssom. AMMONIAKRESERVOIR ONTPLOFT. In de melkfabriek V.A.C.A. aan de Betershemstraat te Bergen op Zoom is Maandagmiddag het ammoni- akreservoir aan de koelcel door tot nu toe onbekende oorzaak ontploft. Een muurtje van 2 bij 2 m werd weggeslagen de ammoniakgassen die zich door de fa briek verspreidden hebben een viertal arbeiders eenigszins bedwelmd. Een dokter die spoedig ter plaatse was acht te overbrenging naar het gasthuis nood zakelijk, daar speciaal de inwerking van het gas op de oogen der slachtoffers wel eens nadeelige gevolgen zou kunnen hebben.. Maatregelen werden genomen om de al te nieuwsgierigen van de plaats waar de explosie was geschied verwijderd te houden, doch overigens was het ongeval van geen beduidenden aard. INBRAAK. Zondagmiddag is tij dens afwezigheid ingebroken ten huize van den heer Ml K. aan de Kobetstraat te Leiden. Het geheele huis is doorzocht en alles is overhoop gehaald Voor een vrij groot bedrag aan gouden en zilveren voorwerpen is ontvreemd, alsmede een bedrag van 50 in contan ten. HAREiM MET BENZINE GEWAS- SCHEN. Bij het wasschen van het hoofdhaar met benzine geraakte Zondag middag mej. B. L. te Haarlemmer meer in brand, doordat zij te dicht bij een brandend petroleumstel kwam. Al hoewel het vuur spoedig gedoofd werd, bekwam mej. L. ernstige brandwonden over het geheele lichaam. In ernstigen toestand werd zij naar een ziekenhuis overgebracht. ARRESTATIES MET BETREKKING TOT WINKELDIEFSTALLEN. Naar Het Handelsblad verneemt zijn te A m- sterdam in verband met de winkel diefstallen van de laatste drie weken drie arrestaties geschied. In de eerste plaats hebben twee re chercheurs in een logement aan den O.Z. Voorburgwal een 34-jarigen slager aangehouden, die ervan verdacht wordt zich aan diefstal met braak in Magazijn „De Duif" aan de Bilderdijkstraat te hebben schuldig gemaakt. Voorts zijn twee recidivisten gearres teerd, verdacht schuldig te zijn aan in braak en diefstal bij de „Hema" in de Kinkerstraat, toen o.a. een brandkast werd opengebroken. Er zijn reeds ge tuigen gehoord, die de beide aangehou denen den dag vóór de inbraak in de omgeving van de „Hema" gezien hebben. ZWIITSERSCHE OPLICHTER GEAR RESTEERD. De politie te Amster dam heeft leen 41-jarigen mecanicien van Zwitsersche nationaliteit', zonder vaste woon- of verblijfplaats, aangehou den, verdacht van oplichting van 10.000 francs, in Zwitserland gepleegd. De Zwitsersche regeering had 's mans uit levering verzocht. AUTO EN MOTORRIJDER IN BOT SING. Maandagavond heeft op het kruispunt Nieuwe rijksweg Vredelaan te Laren een ernstige botsing plaats ge had tusschen een auto, bestuurd door den heer D. uit Heemstede en den mo torrijder H. B. uit Hilversum. De motor rijder werd gegerepen en ongeveer 40 m meegesleept. Door den schok raakte de heer D. zijn stuur kwijt en de auto kwam in een greppel langs den weg te recht. De motorrijder kon slechts met moeite van onder de auto worden be vrijd. B. bekwam een ernstige schedel fractuur, een kaakfractuur, gebroken arm en been en inwendige kneuzingen. Zijn toestand is zorgelijk. UIT STOOMCAROUSSEL DOODGE VALLEN. Maandagmiddag is tijdens het afbreken van de kermisvermakelijk heden te Deventer de 18-jarige F. P. L. uit Antwerpen uit de kap van een stoomcaroussel gevallen. De man werd ernstig inwendig gekneusd en is in het ziekenhuis overleden. AFBROKKELINGEN VAN DEN CAES- TERBERG. Gedurende de laatste weken hebben zich bij herhaling afbrok kelingen en instortingen voorgedaan aan den Caesterberg even over de Belgische grens nabij Maastricht gelegen bij CaestertTernayen. Vaak groote stuk ken rotsblok richten vrij groote verwoes tingen aan en de huizenrij aan den voet van den berg leed dan ook veel schade. Thans is wederom een groot aantal rotsblokken naar beneden gestort en werd het achtergedeelte van de woning van een douane-ambtenaar geheel ver woest. De familie van dezen beambte was gelukkig niet thuis, zoodat zich geen persoonlijke ongevallen voordeden. Nog een drietal andere woningen werd even eens door de instorting beschadigd. Daar de berg dusdanige scheuren ver toont, dat over een groote lengte in stortingen te verwachten zijn, wordt, gelijk de Msb. vernam, overwogen ver schillende woningen te ontruimen. DE LUTINE. Naar V. D. verneemt is de bergingstoren thans geheel ge reed. In den loop van deze week, wan neer de weerberichten zoo gunstig blij ven als op 't oogenblik zal de toren op de Lutine worden neergelaten, het geen een der belangrijkste momenten zal zijn van de bergingswerkzaamheden van den goudvoorraad van het gezon ken schip, SMOKKELARIJ VAN KOFFIE. Duitsche douane-beambten hebben aan de Limburgsche grens na een hevige beschieting een gepantserden auto tot staan gebracht. Op den wagen waren 3000 pond frauduleus ingevoerde koffie geladen. Auto en lading zijn in beslag genomen. De bestuurder wist te ont komen. SMOKKELAAR DOODGESCHOTEN. Zondagmiddag heeft een Duitsche douane-beambte den 21-jarigen smok kelaar B. in het dorpje Straelen bij V e n 1 o, even voor de Nederlandsche grens, doodgeschoten, B., die smokkel waren vervoerde, werd door de douane gesnapt. Op de vlucht werd hij doodge schoten, CHEF VAN POSTKANTOOR STEELT 50.000. De chef van het postkantoor te Kediri, (Ned. Indië) J. V. B., ver dacht van diefstal van 50.000, heeft een bekentenis afgelegd, dat hij den postdiefstal heeft gepleegd. Verdronken. Zaterdagavond werd in de Langeweg- vliet te Zevenbergen na eenig dreggen door de politie opgehaald het lijk van het 12-jarig dochtertje van den heer M. aldaar. Het kind, dat per rij wiel boodschappen was gaan doen, is waarschijnlijk in de vliet gereden en moet te ongeveer 3 uur reeds te water zijn gereden. Ongelukken, Te Delft is Maandagavond een vrachtauto uit Gapelle aan den IJssel tegen een verkeerspaal gebotst. De lin kerzijwand van de auto werd afgerukt en negen werklieden die op de auto za ten werden op straat gesmakt. De werk man H. v. d. G,, bekwam een rugge- graatsfractuur en is in zorgwekkenden toestand naar het ziekenhuis vervoerd. De overigen zijn er betrekkelijk goed af gekomen. Zondagmiddag is op de Hooge- woerd te Leiden de 58-jarige naaister L. E. W. aangereden door een motorrij wiel. Doordat de juffrouw plotseling de straat overstak, kon de juist achter haar aankomende motorrijder niet meer vol doende uitwijken. Met een ernstige her senschudding is zij in het Academisch Ziekenhuis opgenomen. Het 11-jarig zoontje van A. V. te Bergambacht is Maandag zoodanig door den zolder van de woning gevallen, dat hij met een zware hersenschudding werd opgenomen en naar het zieken' huis moest worden gebracht. Tijdens het vervoer is het kind aan de gevolgen overleden. Maandagavond maakten de gebrs. Sch,. woonachtig te Roermond, 'n tocht op hun motor. Op een gegeven oogenblik sprong de voorband van het motorrijwiel. De duorijder sloeg over zijn broer heen van den motor. Hij were met een ernstige hoofdwonde opgeno men en is korten tijd later aan de ge volgen overleden. De bestuurder werd niet gewond. Zaterdagavond is op den Ouden Sin gel te Leiden een 3-jarig knaapje P. van D., door een motorrijwiel, be stuurd door M. uit Leiden aangereden doordat het knaapje plotseling hard uit de woning kwam aangeloopen. Met een ernstige hersenschudding is het knaapje naar het academisch zie kenhuis overgebracht. Zondagavond is de conducteur K. L. in de remise aan den Nieuwe Binnen weg te Rotterdam tusschen 'een tramwagen en een muur bekneld ge raakt. Met inwendige kneuzingen is hij in het ziekenhuis opgenomen. De Economische Wereldcon ferentie. Koning George V van Engeland kon zich gisteren de eerste monarch noemen die een conferentie van alle volken ter wereld opent. 168 vertegenwoordigers van 66 deelnemende mogendheden, plus assistenten, En 400 journalisten! Allen te samen in de groote zaal van het nieuwe gebouw van het Geologische Museum te Z. Kensington te Londen dat nog niet geheel gereed was. Een zaal met een inderdaad interes santen aanblik. In de groote zaal staan de groene ta fels met de groengeverfde stoelen in dichte rijen achter elkaar. Dicht bij de diplomatenloge is de geheel gereed zijn de bar ingericht, waar alle soorten cock tails te krijgen zijn en waar de mixers gisteren aan het werk waren en, naar Reuter vernomen heeft, een speciale conferentie-cocktail bereidden, die den optimistischen naam van „droefheidver- drijver" heeft. Welk een ironie! Te drie uur precies hield de koning zijn openingsrede- Een rede van welkom tot allen in het algemeen, tot enkelen in het bijzonder. En een beroep op allen om voor het welzijn der geheele wereld samen te werken, „Ik kan niet gelooven, zeide de ko ning, dat het buiten het vermogen der menschheid ligt, om de groote bronnen der wereld zóó te gebruiken, dat zij den materieelen vooruitgang der beschaving veilig stellen. Deze bronnen zijn niet verminderd, Integendeel zijn door uitvindingen, ont dekkingen en organisatie de mogelijkhe den fzoodanig vergroot, dat door den overvloed der productie zelf nieuwe we gen zijn geschapen en tegelijk met dezen verbazingwekkenden materieelen voor uitgang is een nieuwe erkenning ont staan van de wederzijdsche afhankelijk heid der naties en de waarde van hun samenwerken. Thans bestaat de gelegenheid dit nieuwe bewustzijn van de gemeenschap pelijke belangen der menschheid uit te buiten". Na 's konings vertrek sprak Mac Do nald. Deze typeerde den huidigen toestand. De daling der prijzen heeft den schul denlast der -wereld aanmerkelijk ver zwaard. In 1332 is, vergeleken met 1929, de productie der grondstoffen met 30 pet. afgenomen. Het ruilverkeer tusschen de steden en het platteland is geweldig verminderd. In alle landen is het natio nale inkomen gedaald. In sommige lan den zelfs met 40 tot 50 procent. Verscherpt door de beperkingen, in? voerrechten, contingenteering en devie- zencontrole heeft de algemeene crisis sedert 1929 het internationale ruilver keer teruggebracht tot van den om vang en tot de helft van de waarde. Dit kan niet doorgaan. De stemming is wanhopig. Er zijn pogingen tot verbe- teing geschied, maar een oplossing is nog niet gevonden. Er dient een defini tieve oplossing gevonden te worden. Al dus Mac Donald! r Vandaar deze conferentie. Een die sla gen móet, want ook, Mac Donald zeide 't nog eens: Vertraging kunnen wij niet toelaten. Snelheid bij het tot stand ko men der overeenkomst is voor het suc ces der conferentie noodzakelijk. Laten wij toonen, dat wij beslissingen kunnen nemen en leiders kunnen zijn. Ik noodig daarom alle delegaties uit haar voorstellen in nauwkeurige be woordingen in te dienen, opdat wij zon der tijd te verliezen kunnen overgaan tot bestudeering van hetgeen wij in da den kunnen bespreken, hetgeen elk van ons kan doen in samenwerking met de anderen. Er werd direct een bureau gevormd, en maatregelen genomen, opdat niet te veel tijd aan nuttelooze dan wel aan fraaie woorden wordt verspild. Op initiatief van Mac Donald werd besloten de algemeene beschouwingen zoo mogelijk reeds Donderdagavond te beëindigen. Om dit te bereiken zullen bij die algemeene beschouwingen slechts die vertegenwoordigers aan het woord komen, die belangrijke voorstellen heb ben in te dienen. De redevoeringen zul len word n beperkt tot den duur van 10 hoogstens 15 minuten. Den anderen landen, die geen belangrijke voorstellen gereed hebben, zal worden verzocht hun verklaringen schriftelijk te doen, opdat deze aan de deelnemers ter conferentie kunnen worden rondgedeeld. Tenslotte werd besloten terstond twee of drie commissies in te stellen die reeds Donderdagavond of Vrijdagmorgen met hun werk kunnen aanvangen en de de tails van de ingediende voorstellen kun nen behandelen. Uit het feit dat de algemeene be schouwingen worden geopend door de Amerikaansche en Fransche vertegen- woofdigers leidt de pers af dat de con ferentie zich van den aanvang af za bezihouden met het valuta-vraagstuk OOSTENRIJK. Huiszoekingen. In alle afdeelings- bureaux der N.S.D.A.P. in Weenen heb ben, evenals in het Adolf Hitler Huis huiszoekingen plaats gevonden. De po litie heeft een aantal documenten in beslag genomen. De in het Huis aan wezige personen werden weggeleid. Zij mogen slechts hun persoonlijk bezit mee nemen. Wanneer het Huis op deze wijze zal zijn ontruimd, zal het voor onbe- paalden tijd worden verzegeld. Het grootste aantal der districtsbureaux is reeds verzegeld, evenals de S.A.-huizen. Maandagmiddag werd de politie mee gedeeld, dat op openbare gebouwen eveneens aanslagen zouden worden ge pleegd. Er zijn voorzorgsmaatregelen ge nomen. SPANJE. Een nieuw kabinet, De vroegere premier Azana heeft Maandagavond laat niet zonder moeite het nieuwe kabinet gevormd. BULGARIJE. De directeur Bajev van de Bulgaar- sche Nationale Bank is gistermiddag in een drukke straat met revolverschoten vermoord. De dader werd na hevig ver zet gevat. De moord is blijkbaar een wraakneming van Bajevsolitieke tegen standers. VER. STATEN. Mattern's vlucht. De Amerikaansche vlieger Mattern is van Chabarowsk naar Alaska gestart. Volgens een Russisch draadloos bericht zou hij het vasteland reeds hebben verlaten. LAST VAN ROOK EN ROET. Mijnheer de Hoofdredacteur, Beleefd verzoek ik U opname van t volgende: Het wonen aan het Molenwater (de Noordzijde) te Middelburg heeft, vooral in den zomer, groote bekoring; men woont daar „in de stad" en toch „bui ten". Jammer is maar, dat het genot van dit buiten-wonen meermalen abso luut wordt weggenomen door de nabij heid van de gasfabriek, die van tijd tot tijd dikke wolken rook, ijzer, roet, en weet ik wat al meer, op ons loslaat. Bij Oostenwind en warm zomerweer (zooals wij nu verleden week van profiteerden) is men genoodzaakt ramen en deuren dicht te houden; van buitenzitten zonder vuil worden is heelemaal geen kwestie. Zelfs al is alles gesloten, dan krijgt men nog zwart in huis; het stuift overal door. Zou dat liggen aan 't stookmateriaal, aan den toestand van den schoorsteen, of ergens anders aan, dat verholpen kan worden? 't Lijkt me n.l- niet onafwijs baar noodzakelijk, als ik 't vergelijk bij Utrecht; 'k woonde daar zeker niet ver der van de gasfabriek dan hier, en we hadden daar nooit dien hinder. Ik dank U voor de plaatsing en heb, hoogachtend, de eer te zijn uw dw. Caro. [Het vuil komt in hoofdzaak van het cokesblusschen. Daar is wel iets tegen te doen, en plannen zijn ter zake ook wel eens geopperd. Maar, hoever het er mee staat?Red.) Goes. Ondertrouwd: D. van Dalen 27 jr. jm. en J. W. Taat, 25 jr., jd.; J. J. Smolders, 22 jr. jm en H. M. J. Martens, 24 jr. jd. Bevallen: T. Donner geb- ^aberij de Jonge d.; G. Holzken geb. Van Bladel d. Middelburg, 13 Juni. Kleine vei ling van Tomaten 333, aardbeien 6 35, kruisbessen 2, Exportveiling van Kruisbessen 4.70 Groote aardappelen 67.30, poters I 4.80, idem II 2.70 alles per 100 kg. Aard beien 1224 per kg. Middelburg, 12 Juni. Op de vei ling deden: Zeeuwsche blauwe aardap pelen 1024 ct., mitlothiams 1.462,26, poters eerste soort 621.09, id. tweede soort 2953 ct., alles per 25 kg.; spi- nasie 216 ct., postelein 28 ct., mos- krul 24 ct., suikerboonen 54 ct., snij- boonen 5064 ct., tuinboonen 1018 ct., princessenboonen 5870 ct.. dop erwten 16—22 ct., peulen 1125 ct., ui en 2 ct.,,.zuring 4 ct., alles per kg.; pi oenen 1116 ct., karnoffels 16 ct., lelies 1221 ct., rozen 6 ct„ Iris 36 ct., korenbloem 3 ct., alles per bos; ge raniums 7 ct- per pot; peen 4,59,5 ct., rapen 23 ct., kroten 2,57 ct., uien 1,52,5 ct., selderie 3.54,5 ct., peterse lie 4 ct., rhabarber 3,56 ct., radijs 1 ct., rammenas 2 ct., alles per bos; kool 1,5 2 ct., bloemkool 1,59 ct,, andijvie 13,5 ct., kropsla 0.11,5 ct., komkom mers 1-9 ct., alles per stuk; boonen- kruid 29 ct., kervel 34 ct., beide per chipje en blauwe druiven, Frankentha- ler 50—1-53 per kg. Goes, 13 Juni. Ter veemarkt ware heden aangevoerd 42 biggen. Aanvoer plein slot Ostende 20 kalve ren, 70 biggen. Eieren V.P.Z. Aanvoer 16071. Prijs 1.90 per 100.

Middelburgsche Courant | 1933 | | pagina 3