GEMENGD NIEUWS. INGEZONDEN STUKKEN. AFLOOP VERK00PINGEN. AFLOOP AANBESTEDINGEN. BEKËNDMM8NGEN. BERICHT AAN CORRESPONDENTEN. MIDDELBURG. in tweeën en vangt aan des middags om 1.^0. IN a een welkomstwoord door den voorzitter der commissie, den heer J. W. Dijkstra' en het zingen van het Friesch Volkslied door „Frisia Cantat" van Stiéiis, zal de heer J. Winkelman van Amsterdam een korte huldigingsrede uitspreken. Dit gebeurt in de open lucht bij het „tarestiente", uitgevoerd naar de plannen van den heer Tj. Visser, het welk daarna ontbloot wordt door een oud-vriend. Zang van "It Aldershüs" door Frisia Cantat, overdracht aan en aanvaarding van het ,,Earestiente" door ae gemeente Leeuwarderadeel volgen. Daarmede is het eerste deel van de nul de afgeloopen. Het tweede gedeelte van het program ma wordt afgewerkt in de N. H, Kerk. pochten er te weinig plaatsen zijn, dan zal een gelijk programma worden gege ven in de zaal van het hotel Smits. Dit tweede gedeelte vangt aan om 2.30 en zal eenige uren in beslag nemen. Het bestaat uit: een toespraak van dr. G, A. Wumkes, eere-voorzitter, decla matie van den heer Grondsma (uit het werk van Piter Jelles), zang van mevr. Brouwer-Prakke, mej. Doe Haasdijk, mej. Sonnema en het zangkoor en orgel spel van de heeren De Jong en Stam. Hiermede is het officiëele gedeelte, zooals de P. J. commissie het heeft sa mengesteld, afgeloopen. In verband met de huldiging wordt op de bovenzaal van' hotel Smits van 12—6 uur een tentoon stelling van Friesche werken gehouden, gearrangeerd door ,,It Fryske boek" en de Provinciale Bibliotheek. Verder wordt des avonds 8 uur door de tooneelvereeniging Halbertsma en het zangkoor Frisia Cantat een door twee oud-Stiensers, de heeren R. Brols- ma en S. D. de Jong samengesteld stuk opgevoerd, waarin beelden uit Oud- Stiens en de jongelingsjaren van Piter Jelles naar voren worden gebracht. Dit is het speciale Stienser gedeelte van den dag, maar deelnemers, die den nacht in Stiens of te Leeuwarden zullen door brengen, zullen er geen spijt van hebben ook dit te hebben bijgewoond. Vaste bespeler Koninklijke Schouwburg te Den Haag. Naar de Avp. verneemt, heeft de ge mengde commissie voor de kunstsubsi- diën besloten ter zake de verhuring van den Kon. Schouwburg te Den Haag het volgende voorstel aan den gemeenteraad te doen: de Schouwburg wordt, weder om voor den tijd van 3 jaar, aan het Rott. Hofstadtooneel (dir. Cor van der Lugt Melsert) verhuurd. Wederom zal een subsidie van 45.000 worden toegekend, terwijl het gezel schap van de verplichting op eigen kos ten een literair adviseur aan te stellen wordt ontheven. DE GEZINDHEID VAN DIEREN JEGENS DEN MENSCH, In het nummer van 1 April j.l. van de Prov. Z. Middelb. Courant kwam een artikel voor onder den titel „Merels vroeger en nu''. Hierin behandelde de schrijver (A.L.B.) het merkwaardige ver schijnsel dat, vegeleken bij de vorige eeuw, de merel van een schuwe bosch- vogei was geworden een gezel van den mensch tot in zijn kleinste stads-tuintjes. En als verklaring van dat verschijnsel noemde de schrijver in de eerste plaats verbeterde voedselverhoudingen voor deze vogels. Het verschijnsel staat vast, masj' wat als verklaring wordt gegeven schijnt mij in de tweede, en niet in de eerste, plaats te komen. Vijftig jaar geleden vonden wij, als jongens, lijsternesten in de lage strui ken in het bosch, en, als uitzondering, een enkele maal in struiken van afge legen of vereenzaamde buitentuinen, Ook toen was er bij de woningen der menschen overvloed van voedsel voor de lijsters; wormen en insecten ont braken toen evenmin als nu. De eerste verandering in de verhouding tot den mensch ging van de lijsters uit; en pas daarna, en vele jaren later, volgde, zoo als gewoonlijk, een verbetering in de wintervoeding op de voederplaatsen en bij de woningen. Dit had tengevolge een sterke vermeerdering der lijsters, daar nu veel meer van die vogels den winter gezond doorkwamen. Maar ook nu nog kan men bij iederen strengen winter constateëren, dat er nog heel wat lijs ters an merels zijn die, zooals zoo vele vogels, liever verhongeren dan hulp te zoeken bij den mensch. Waarop die eerste verandering berust in de gezindheid tegenover den mensch weet niemand. En zij komt volstrekt niet ^"®en voor bij vogels die den mensch bekoren door hun zang of hun gedragingen. Ongeveer 18 jaar geleden schreef ik een artikeltje in het toenma lige kippenblad Avicultura, onder den titel „Nopens een verandering in het karakter der Waterhoentjes". In den loop der jaren heb ik nog wel meer ge schreven dan dit artikel, maar met niets had ik meer succes. Ik mag zonder over drijving zeggen dat dit artikel opzien- baarde; in kippen-kringen, natuurlijk. Toch had ik niet meer gezegd dan dat de waterhoentjes sinds eenige jaren, ook wanneer alle ijs uit de slooten was ver dwenen, op de voederplaats bij mijn huis te Middelburg bleven komen, en zich zelfs slaapplaatsen zochten in de coniferen langs de sloot. Dat was voor die vogels al heel ongewoon; fn onze jongensjaren was het moeilijk een water hoentje te zien te krijgen, en alleen de ijstijd Icon het schuwe dier bewegen de WEDEROM RELLETJES. Tot 9 uur Vrijdagavond was het in de ïohan Evertsenstraat te Amsterdam rustig ar- gebleven. Wel schoolden op de hoeken tikeltje spoedig twee partijen, van wel- van de straten op celletjes beluste jon- ke de eene zeide dat zulke stomme praat gens samen, doch dit gaf geen aanlei- bescherming van water en riet te ver laten. Zooals uit de ingezonden stukken sleek, ontwikkelden zich na mijn was te wachten wanneer een dokter zich bemoeide met zaken waarvan hij geen het minste verstand had, en dat men elk dier, ook het wildste, wel met voeren kon aanhalen; de andere partij daaren tegen zag het eerste gloren van den dageraad indien gestudeerde mannen zich voor hun vogelkunde gingen inte resseeren. Zonder mij nu te durven aan dienen als kipkundige öf kippoloog, ge loof ik toch indertijd gelijk te hebben gehad. Ieder kan zich, kijkende uit trein of tram, gemakkelijk er van overtuigen; heele troepen waterhoentjes loopen het heele jaar door, voor hun voeding noo- dig of niet, tusschen eenden, kraaien en ganzen over de velden, ook daar waar slooten en plassen in overvloed zijn, En toch worden deze diertjes, hoewel ele gant van beweging, door de menschen niet aangehaald of bewonderd. Het verschijnsel van gezindheids wijziging beperkt zich onder de dieren ook niet tot de vogels. In Noord-Amerika vindt men overal, zelfs midden in New- York, in Central Park, de grijze eek hoorn, die een vreugde voor de men schen is door zijn vertrouwdheid met den mensch; zij komen uit de hoogste boomen naar beneden gegleden om uit 's menschen hand voedsel te krijgen. Zoodra onze eekhoorn dit voorbeeld kan volgen zal ook de voorspoed voor dat diertje verzekerd zijn. Want dè grij ze eekhoorn is een even groot gevaar voor de vogelnesten als onze rood bruine, en is bovendien veel minder mooi. Het wonderlijke natuurverschijn sel van het ontstaan eener vertrouwe lijke gezindheid van dieren jegens den mensch, is niet alleen geheimzinnig maar zelfs bemoedigend Zou wat dieren tegenover den mensch vermogen, den menschen onderling blijvend zijn ont zegd? Wassenaar. Dr. D. S. De nalatenschap van Galsworthy. Be Engelsche schrijver Galsworthy blijkt bruto 88.587 pond te hebben na gelaten. gelaten. Galsworthy blijkt bij testamen taire beschikking zijn vrouw te hebben aangewezen als zijn literair vertegen woordigster. Bij haar dood volgt zijn neef Rudolf Helmuth Sauter haar op. Zonder haar toestemming, later die van zijn neef, mag geen biografie verschij nen. Verdronken. Het 5-jarjg dochtertje van den heer Chr. v. R. wonende te As pel (N.Br), is in den gierput gevallen en verdron ken. Vrijdagavond is op de Leuvehaven te Rotterdam, een zwerver, wiens naam tot nu toe niet. bekend is, te wa- ver- ding voor de politie tot ingrijpen. Om even 9 uur werd naar de politie met steenen gegooid, waarop de hoofd- ^7 geraakt." BurgeTs'' hebben hem op het inspecteur de Johan Evertsenstraat liet d gebracht. ge man is io het zi£ken_ •\nhi-ltlirton I Irvlr rie> nnlltloh nndoti tr Of 1 i 1 huis aan den Coolsmgel opgenomen, waar hij een uur na aankomst is over leden, zonder bij kennis te zijn geweest. De zwerver is later herkend. Het bleek de 71-jarige van Gils te zijn, zon der vaste woonplaats. i Te Mensingervee n (Gron.) is het 4-jarig zoontje van den heer A, spelenderwijs in het kanaal geraakt en verdronken. EEN FIETSENDIEF. Te Breda en in de naaste omgeving werden in den laatsten tijd herhaaldelijk 's morgens vroeg talrijke bij de kerken staande rij wielen ontvreemd. De Bredasche recher che, heeft nu da hand gelegd op zekeren V. uit Tilburg, die reeds meerdere ma len met de justitie in aanraking kwam. Hoewel V. blijft ontkennen, is hij toch in arrest gesteld. BENZINE ONTBRAND. De wed. A. S„ wonende in de Marinestraat te Rotterdam, wilde Vrijdag goed rei nigen met waschbenzine. Zij stond te dicht bij de kachel met het gevolg, dat de benzine ontbrandde en de kleeding- stukken van de weduwe vlam vatten. De dochter van het slachtoffer had de tegenwoordigheid van geest het vuur aan de kleeren te dooven, doch niette genstaande begon het in het keukentje reeds te branden. De keuken brandde geheel uit. De we duwe had ernstige brandwonden opge- loopen aan 't gelaat, de dochter aan bei de handen. EEN MOORD OPGEHELDERD. Men herinnert zich, dat in den nacht van 12 op 13 December 1932, in de Naaldwijkschestraat te Den Haag, pand 103, de bewoonster mej. F, L. door ieen revolverschot gedood werd. Zekere P., een buurman, die in den nacht thuis kwam, gaf later aan de politie het signa lement op van den vermoedelijken da der, hetwelk zooveel geleek op zijn eigen signalement, dat hij voorloopig vastgehouden werd. P. slaagde er ech ter in zijn alibi te bewijzen, zoodat hij spoedig weder op vrije voeten kwam. Onlangs nu werd de aandacht der poli tie gevestigd op een gunstig bekend staanden bewoner van de Van Boetze- laerlaan, die zich na het voorgevallene zonderling gedroeg, zoodanig, dat hij den indruk vestigde, dat zijn geweten in hooge mate bezwaard was. De aanwij zingen tegen hem werden zoodanig, dat de politie Vrijdagavond overging tot zijn arrestati'ei. Hij ontkende aanvanke lijk halsstarrig, doch heeft na een zeer langdurig verhoor, des nachts een be kentenis afgelegd. Hij heeft verteld, dat hij met de vrouw ruzie had, waarop zij hem de deur uit werkte. De man werd hierover zoo woe dend, dat hij een revolver die hij bij zich had, op de vrouw afschoot. Hij ver klaart, niet de bedoeling te hebben ge had haar té dooden en zegt veel be rouw van zijn daad te hebben. De aan gehoudene, de 31 jarige A. C. van B„ van beroep caféhouder en petroleumventer, zal ter beschikking van de justitie wor den gesteld. ontruimen. Ook de politiehonden leenden hierbij assistentie. In de Orteliusstraat werd uit de dak vensters met voorwerpen naar de, agen ten geworpen. De bevelvoerende inpec- teurS sommeerden de ramen te sluiten. Toen daaraan niet werd voldaan, is een aantal revolverschoten gelost. Daarna moest de politie nog herhaal delijk in de naburige straten chargee ren; de huizen werden met zoeklichten beschenen. Tegen half elf keerde de rust gedeel telijk terug. TWEE PERSONEN DOODGEREDEN. Te Enk huizen is bericht ontvan gen, dat de 18 jarige chauffeur uit Enk huizen, L. R. van een expeditieonder neming aldaar, Vrijdagmorgen vroeg, na bij Dorsten in Westphalen, twee perso nen heeft doodgereden, terwijl zijn wa gen ernstig werd beschadigd. R had met een Chevrolettruck, met laadwagen 'een vracht haringen van Wieringen naar Dortmund gebracht, en was weer op de terugreis naar Enkhuizen. Dicht bij Dorsten liepen twee jongens voor hem aan den rechterkant van den weg. Toen de auto tot dicht bij hen was genaderd, staken zij plotseling den weg over. R. probeerde nog, hen te ontwijken, door zijn stuur scherp naar rechtsch te gooi en, met het gevolg, dat de auto vijf steenen palen uit den grond rukte, en ernstig werd beschadigd. Beide jongens werden door de auto gegrepen en ge dood. R. deed terstond aangifte van het gebeurde bij de politie, die hem arre steerde en den wagen in beslag nam. Bij navraag bij de politieautoriteiten te Dorsten bleek, dat deze voornemens zijn R. voorloopig vast te houden. AAN ELECTRISCHE DRADEN BLIJ VEN HANGEN. Een 10-jarig zoontje van den heer S. te Honselersdijk kwam toen hij zich op het dak van zijn woning bevond, met zijn handen in aan raking met de draden der electrische geleiding. Het kind kon de draden niet meer loslaten, hetgeen door voorbijgan gers werd opgemerkt. Aan hen gelukte het den jongen, die het bewustzijn ver loor, te bevrijden. Het kind had aan zijn handen brand wonden bekomen. OOG UITGEGOOID. Het zoontje van den heer v. G. te H o o g e r h e i d e, werd door een jongéh spelenderwijze met een steen gegooid. Het toeval wil de dat de steen op ongelukkige wijze in het oog terecht kwam. Naar de Avond ster verneemt zal de knaap zijn oog moeten miswsen. EEN SLACHTING IN HERTENKAMP. Donderdagnacht is te Heerlen een hond de hertenkamp aldaar binnenge drongen. Er is een ware slachting aan gericht. Een bok, een hert, een pauw, vijf konijnen en vier duiven werden door het dier doodgebeten. Dit is de derde keer, dat iets dergelijks in de herten kamp aldaar voorvalt. Ongelukken. - Vrijdagavond is te Haarlem de 59 jarige mej. H. E., toen zij den rijweg wilde oversteken, juist op het moment dat een wielrijder, de 54 jarige J. M. naderde, doordat zij even twijfelde, door den wielrijder aangereden. Zij viel met het hoofd op de straat, en is korten tijd later overleden. Zaterdagnacht reed, volgens verkla ringen van een surveilleerend agent, op den Hilversumschen weg een auto, be stuurd door den heer W. uit Huizen, met een snelheid van meer dan 100 km in de richting Laren. In een scherpe bocht verloor de heer W. de macht over zijn stuur, waardoor de auto tegen een boom botste, welke afknapte, reed daar na een tweeden boom, ongeveer 10 m verder, omver, en kwam tenslotte in gruizelementen bezijden den weg te recht. De heer W. liep eenige lichte snij- wonden aan het hoofd op. De aannemer K. B. uit Huizen, die naast hem zat, be kwam een hersenschudding en een ern stige beenfractuur en moest naar het ziekenhuis worden vervoerd. Twee per sonen die achter in de auto zaten, kwa men met den schrik vrij Toen de wielrijder W. B. de Deven- terstraat te Apeldoorn wilde over steken, werd hij overreden door een auto, die in dezelfde richting reed, daar de heer B. verzuimde een teeken te ge ven. De heer B. uit Brummen, sloeg te gen den grond en overleed na eenige oogenblikken. Nabij het Gastelsche Veer onder de gemeente O u d-G a s t e 1, is Donder dagavond een Belgische vrachtauto, be stuurd door zekeren B. uit Brussel, te gen 'een in de bocht van den weg lig gend bruggetje opgereden. Het uitzicht was belemmerd door den rook van een voor de vrachtauto uitrijdende tram welke over den weg hing. De cabine van het voertuig bleef in de brugleuning hangen, terwijl bet achtergedeelte in de diepe sloot terechtkwam. De chauffeur en zijn patroon, een biljarthandelaar uit [Brussel, die eveneens in de cabine zat bekwamen lichte verwondingen Branden. Zaterdagmorgen brak brand uit in den stroovoorraad van de Stroocarton- fabriek „Erika" te O u d-P e k e 1 a. De stroovoorraad, die ongeveer 5 millioen k.g. bedraagt, ligt op eenigen afstand van de fabriek, op het land opgeslagen. De brandweer moest wegens de enorme ïitte, op een flinken afstand van het jrandende stroo blijven. Zij beperkte zich ertoe, de fabrieksgebouwen, die ten gevolge van de hitte eveneens in brand dreigden te gaan, voor het vuur te vrij waren. Zaterdagmorgen om acht uur was zij hiermede nog steeds bezig. De stroovoorraad, welke is verzekerd, is geheel verloren. Oorzaak van den brand is onbekend, Zaterdagmorgen vroeg ontstond door kortsluiting brand in de landbou werswoning van H. V. te Beuningen bij Denekamp. Het vee en een gedeelte van den inboedel werd behouden. Door gebrek aan bluschmateriaal, brandde de woning tot den grond toe af. De schade wordt door verzekering gedekt. 1. Afzender onbekend stuk in de prullen mand. 2. Briefwisseling wordt over ingezon den stukken geplaatst of geweigerd niet gevoerd. 3. De kopij wordt niet terugge zonden. 4. Maakt het kort Notaris mr, P. Loeff heeft Zater dagmiddag in de herberg van mej. wed. Kaland aan de Zuidstraat te West- k a p e 11 e ex. art. 1223, publiek ver kocht: In de gemeente Westkapelle: 1. 0.22.70 ha (17314 r) bouwland bij iet Kerkewegje. Kooper Leendert van Sluijs Pz„ landbouwer, voor 410. 2. 0.35.37 ha (27014 r) bouwland en sprink „De Bellink" bij den Ouden Zand weg. Kooper H. Verhulst Hz., landbou wer q.q., voor 550. 3. Pl.m. 0.24.85 ha (190 r) bouwland „De Grachtmeet", Noorddeel aan den verharden Middelb. Kleiweg onder Pop- pekerke. Kooper L. A. Roelse Pz„ land bouwer, voor f 490. 4. Pl.m. 0.29.55 ha (22514 r) bouwland „De Grachtmeet" Zuiddeel aan den ver- ïarden Midd. Kleiweg onder Poppeker- ke. Kooper N. Heijt K.Jz., landbouwer en dijkwerker, voor 630. 5. 0.29.20 ha (223 r) bouwland bij den straatweg naar Aagtekerke aan de Trambaan. Kooper Jakobus Verstraate Jansz., landbouwer voor 530. 6. 0. 25.60 ha (19514 r) bouwland ten oosten van perc. 6 bij den straatweg naar Aagtekerke aan de Trambaan. Kooper Jakob Minderhoud Janszoon, landbouwer q.q., voor 510. 7. 0.37.60 ha (287 r) bouwland a. d. Baan tegenover den Berg, onder Bou- dewijnskerke te Zoutelande. De Noor delijke helft aan Adr. Huibregtse Adrz-, timmerman, voor 450, en de Zuidelijke helft aan D. Huibregtse Adrsz., dijkwer ker, voor 450. 8. Een huis, schuur en tuin, aan de Noordstraat B 58 te Westkapelle, groot 5 a 54 ca (42 r). Kooper P. Huijbregsen, gemeente-ontvanger, q.q., voor 2170. Alle koopers wonen te Westkapelle. MIDDELBURG'S GEMEENTE WATERLEIDING^ Geachte Redactie, Dag in dag uit moet Middelburgs ge meentewaterleiding per hoofd der be volking ongeveer tweemaal zooveel wa ter oppompen, wegpersen enz. als in de stad Delft en andere zindelijke Holland- sche steden. Denkt U, dat deze geld (en water-) verspilling nog lang zal voortduren? Het afdoende geneesmiddel, in plaats van de thans gebruikte lapmiddelen, ligt voor de hand. Met dank voor de plaatsing, C, I. [Het aantal aansluitingen in Delft is ongeveer 11.000, het jaarlijksch water verbruik van den laatsten tijd ongeveer 900.000 m", dat is dus per aansluiting ongeveer 80 nr per jaar, In Middelburg is het aantal aansluitingen nog geen 5000, bet verbruik per jaar ongeveer 720.000, wat per jaar per aansluiting 140 m3 geeft. Dit verschil is inderdaad zeer groot. De vraag is: weegt de aanschaffing, het aanbrengen en onderhouden van watermeters, met een daarbij behoo- rend metertarief, in financieel en in hy giënisch opzicht voldoende zwaar om daartoe over te gaan? Deze vraag is nog bij de bedrijven in studie; dat het eenvoudig zou zijn als inzender stelt werd ons, bij informatie te bevoegder plaatse ontkend- Reda] EMMABLOEM-COLLECTE. Middelburg, 7 April 1933, Geachte Redactie. Mag ik een aanbeveling plaatsen voor de Emma-bloem collecte, die Woensdag 12 en Donderdag 13 April a.s. alhier zal gehouden worden? Is aanbeveling nog wel noodig? Iedereen kent dit bloempje toch. Maar in dezen tijd is het toch wel goed er nog eens op te wijzen: dat de Ver'eenigingen tot bestr. der Tubercu- ose minder subsidie en minder contri- juties hebben, dan vroeger; dat er dus minder in komt; dat er meer noodig is omdat de behoefte grooter is; dat het geld in Middelburg opgehaald uitflui tend besteed wordt voor het uitzenden van Middelburgsche kinderen, die door Tuberculose worden bedreigd oJ mis schien er reeds ziek door zijn, naar Zonneveld of een andere Inrichting. Geeft dus zooveel Gij kunt en wijst de James—Collectanten niet de deur! Met dank voor de plaatsing, Hoorweg, T.b.c. arts. Er zijn nog collectanten noodig! Zij cunnen komen en zijin hartelijk welkom, Woensdag en Donderdag in het stadhuis aan den Helm De commissie tot stichting van een Badinrichting te Zierikzee heeft in het openbaar aanbesteed: het bou wen van een badinrichting c.a„ op een terrein, gelegen aan het Vrije, hoek Hooge Molenstraat te Zierikzee. Minste inschrijver voor de badinrich ting alleen was J. Roggeband, Zierikzee 3299; voor uitbreiding bewaarschool C. en A. van Velthoven, Zierikzee 1667. Voor de massa: M. v. d. Werff, Zierik zee 4096, doch het bleek, dat dit be coeld was alleen voor de badinrichting. Dan volgden als minste Gebr. C. en A. van Velthoven te Zierikzee voor 4986. Te Zierikzee heeft de Com missie tot Stichting van een Ned, Her vormd Vereenigingsgebouw aanbesteed het bouwen van een Vereenigingsge bouw c.a- Minste inschrijvers waren: voor hoofd uitvoering en timmerwerken J. Rogge band 6199; voor beton, metsel- en stu- cadoorwerken M. v. d. Werff /i 7996; voor schilderwerk en glas P. J. Beuzen- berg 1397; voor metaalwerken J. Leenhouts en P. Steutel 2230; voor loodgieterswerken M. Kouwenberg 1300 allen te Zierikzee. Het werk niet gegund. Koopt toch in den vreemde niet Wat eigen land U net zoo biedt. Nu in de verkiezingsdagen de politie ke voormannen op stap zijn, wijzen wij onze correspondenten er op, dat het als regel onnoodig is van verkiezingsver gaderingen en de daar gehouden rede voeringen verslagen in te zenden. Met een zeer kort berichtje kan worden volstaan. Onze plaatsruimte laat zelden of nooit toe meer op te nemen; slechts de correspondenten die t.a.v. verkie zingsvergaderingen bijzondere instruc ties ontvangen, zenden ons versla- gen. De Directeur-hoofdredacteur. VERDEELING VAN WERKZAAMHEDEN. Burgemeester en Wethouders van Mid delburg brengen ter openbare kennis: dat hun College de werkzaamheden heeft verdeeld als volgt: Wethouder J. Onderdijk, Gemeente weiken, Reinigingsdienst en Sociale voorzieningen. Wethouder M. H. Boasson, Gemeente bedrijven, (Gas, Waterleiding en Elec- triciteit) en Onderwijs. De Burgemeester, Finantiën. Middelburg, den 7 April 1933. Burgemeester en Wethouders voorn., M. FERNHOUT, Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. VERKEER OVER MOLENWATER. Burgemeester en Wethouder van Middelburg brengen ter openbare ken nis: I. dat, in verband met begonnen ver- beteringswerken ter plaotse, het onbe- strate gedeelte van het Molenwater voorloopig voor alle verkeer zal zijn af gesloten en het betreden van bedoeld gedeelte gevaar oplevert; II. dat de Gemeente geen'erlei aan sprakelijkheid of verantwoordelijkheid op zich neemt ten aanzien van ongeval len, die mochten voortvloeien uit niet- naleving van bet onder I vermelde. Middelburg, den 7 April 1933, Burgemeester en Wethouders voornoemd, M VAN DER VEUR, Secretaris. M. FERNHOUT, Voorzitter.

Middelburgsche Courant | 1933 | | pagina 7