VAN EN OVER DE FILM. Voor kleine tuinen. HANDEL EN NIJVERHEID. LEGER EN VLOOT. ONDERWIJS. GEMENGD NIEUWS. punt der agenda uit: Pensioen voor klei ne tuinbouwers. Dit jaar zal worden herdacht de dag dat de vereeniging 20 jaar bestaat. Be sloten werd dezen dag niet onopgemerkt te laten voorbij gaan maar een eenigs- zins feestelijk karakter te geven. In Mei zal deze herdenking plaats hebben Een programma werd bereids opge steld. De leerzame vergadering, waarin veel belangrijks op het gebied van de fruit teelt was naar voren gebracht werd met dank aan de medewerkers voor boven genoemde rapporten door den voorzit ter gesloten. Ned. Alg. Keuringsdienst. Vorige week hield de Nederlandsche Algemeene Keuringsdienst een alge- meene vergadering o. 1. van den voor zitter dr. J. Oortwijn Botjes. Uitvoerige mededeelingen werden ge daan over de door het dagelijksch be stuur verrichte werkzaamheden. Besloten werd o.m. om den heer L. Duvekot Czn. te Goes te benoemen tot adviseerend lid van den N. A. K, Naar aanleiding van het schrijven van de Friesche Maatschappij van Land bouw, betrekking hebbend op het eer tificaat, werd besloten om duidelijk op het certificaat te laten uitkomen, dat het merk van den N. A. K. is een con- trolemerk, terwijl aan de ande~e zijde duidelijker het gebied waarin het poot- goed is gegroeid, zal worden aangeduid. Uitvoerig werd van gedachten gewis seld over den opzet der buitenlandsche reclame en oyer de vraag, hoe de N.A. K medewerking zou kunnen verleenen om te komen tot vergróoting van het afzet gebied. Steun aan de Suikerbietenteelt. Het Corr. Bureau meldt: Reeds is gemeld, dat de voorgenomen steun zoodanig zal zijn, dat voor 1000 kg normale bieten 11 gulden wordt ge garandeerd aan den bietenteler. In verband met vele vragen, welke het departement van Economische Za ken en Arbeid bereiken,wordt het vol gende medegedeeld: De toezegging heeft betrekking op bie ten met een suikergehalte van 17 pCt., met inachtneming van een nader te tref fen regeling geleverd op basis groot scheeps vaarwater en op de gebruike lijke condities van het bietenkoop-con- Intusschen moet de beperking, die tract. reeds vorige jaren gold, worden gehand- haald. Ook thans zal dus de steun slechts betreffen 80 pCt. van de normale hoe veelheid. Teneinde aan praktische be zwaren zooveel mogelijk tegemoet te komen, is voor nadere vaststelling van ieders hoeveelheid gesteunde bieten als volgt bepaald: de berekening van die hoeveelheid zal geschieden door het ge middelde te nemen van de volgende drie hoeveelheden: 80 pCt. van zijn teelt van 1929; 80 pCt. van zijn teelt van 1930 en 100 pCt. van zijn teelt in 1932. Als garantiebieten komen alleen in aanmerking suikerbieten geteeld op Ne- derlandschen bodem en geleverd aan Ne derlandsche suikerfabrieken. De bietentelers, die de door hen in ge noemde jaren geteelde hoeveelheden niet nauwkeurig kennen, zullen zich om inlichtingen kunnen wenden tot de fa brieken aan welke in die jaren de bieten van hun grond geleverd werden of tot de commissie inzake steun aan de suiker bietenteelt te Bergen op Zoom. Frauduleuze uitvoer van uien naar Frankrijk. Reuter meldt uit Maubèuge, dat Fran- sche douanebeambten in vijf spoorweg wagons, die uit Nederland kwamen en bestemd waren voor Parijs een belang rijke hoeveelheid uien hebben ontdekt. De wagons zijn daarop in beslag geno men, omdat de invoer van uien in Frank rijk is gecontingenteerd en voor deze zending geen consent was verleend. TER INLEIDING. lederen Zaterdag, week in week uit, schreven wij jaren lang ons stukje over de films in de twee Middelburgsche bios copen; een heel enkele maal, wanneer bijzondere omstandigheden daartoe aan leiding gaven, ook nog wel eens iets ever een première in een Vlissingsch theater. Sindsdien zijn daar, door de overname van de Goesche Courant, de twee bioscopen daar ter stede bijgeko men, zoodat des Zaterdags de vermel ding en beschrijving ,soms beoordeeling, van wat er in de verschillende rolprent huizen draait, een heel stuk van ons blad in beslag neemt. Dat is zeker gerechtvaardigd door de groote publieke /belangstelling, die de film geniet. Deze belangstelling strekt zich echter langzamerhand verder uit dan naar en kel de rolprenten die een bepaalde week in ons gewest draaien; nieuwe films, die m de maak zijn, levensbijzonderheden van opvallende figuren uit de rolprent- wereld, hun doen en laten, hun werken, un leven; de filmindustrie zelf, dat alles n uV J heistelling, o de strijd van de film om zich tot eea zelfstandige en pure kunstuiting of expressiemogelijkheid te ontwikkelen, t Snoeien van groen- blijvende planten. Bij het snoeien hebben we van den winter de groenblijvende planten over geslagen omdat deze gedurende den tijd, dat de bladverliezende houtgewassen kaal zijn, den tuin groen maken. Nu gaan we ook deze groenblijvers, voor zoover dit noodig is, snoeien. Bekende groen blijvende planten zijn: Laurierkers (Pru nus Laurocerasus), broodboom, (Aucuba- japonica), Liguster (Ligustrum ovali o- lium) en hulst (Ilex Aquifolium). Waar we snoeien, maken we de planten voor al niet te stijf. We bepalen ons tot het terugsnijden van te krachtige takken, welke de plant een ongewenschten vorm, hoogte of breedte geeft. Bij het snoeien van hulst trachten we een pyramidalen vorm te behouden, welke echter vooral niet te stijf mag zijn, en daar de planten vooral in den kop het snelst groeien zullen we daar gewoonlijk het mes in moeten zetten. Waar Aucuba's nu met mooie glimmend roode bessen prijken wachten we nog even met snoeien; overi gens bepalen we ons gewoonlijk tot het terugsnijden van enkele forsch groeiende houttakken. Een laagblijvende groen- blijver is Mahonia Aquifolium, die met haar metaalglanzend donkergroene kleur vooral nu mooi is. De planten dragen thans eindstandige bloemknoppen in dichte trossen en bloeien straks in April- Mei met gele bloemtrossen. Natuurlijk snoeien we ook hieraan nu niets. Wel is het vaak noodig om enkele uitgroeiende takken terug te knippen, maar we doen dit pas na den bloei. Een mooie groen- blijver is ook de vuurdoorn, Pyroccanthia coccines of P. Lalandi. Deze vormt uit zichzelf een' breedgroeiende struik met enkele opgroeiende koptakken. Nu is deze vorm in een kleinen tuin vaak hinderlijk en verkiezen we de losse breedpyramidalen vorm. In dat geval moeten we de niet gewenschte zijkoppen flink terug knippen. Een belangrijke plaats onder de groenblijvers wordt in genomen door de Coniferen. Vooral de pyramidaal groeiende soorten vragen onze aandacht en ook bij deze is het ge- wenscht om eventueele zijkoppen tijdig terug te snoeien, opdat de planten een gesloten vorm behouden met door groeiende topscheut. Niet onderhouden planten worden op den duur beneden- aan kaal; ook vallen ze dikwijls uit el kaar tengevolge van sneeuwdruk, regen of wind. Aan de laagblijvende en krui' pend groeiende Coniferen behoeven we gewoonlijk niet te snoeien. Werkloosheid. Bij de arbeidsbeurs te Middelburg stonden Zaterdag ingeschreven: geheel werkloos. 6 Typografen, 35 grondwerkers, 11 metselaars, 29 opperlieden, 15 schilders, 60 timmerlieden, 3 loodgieters, 3 steen houwers, 6 stoffeerders, 1 straatmaker, 1 waterb. opzichter, 1 apothekers ass., 4 cirkelzagers, 7 politoerders, 37 meu belmakers, 4 schoenmakers, 32 bank werkers, 14 electriciens, 2 fitters, 10 ma chinisten, 5 draaiers, 10 smeden, 5 sto kers, 1 fraiser, 1 kernmaker, 3 klinkers, 2 koperslagers, 1 lasscher, 2 hoorders, 1 schaver, 1 slijper, 1 metaalsteker, 4 monteurs, 2 nagelheeters, 2 pianoma kers, 8 plaatwerkers, 1 ponser, 2 rijwiel herstellers, 6 scheepmakers, 1 voor- slaander, 9 vormers, 2 boekbinders, 17 bakkers, 4 slagers, 4 molenaars, 30 boe renarbeiders, 3 tuinlieden, 1 bloemist, 1 boomkweeker, 8 reizigers, 10 winkelbe dienden, 14 magazijnbedienden, 8 kell- ners, 13 chauffeurs, 4 kraandrijvers, 9 sleepers, 16 varensgezellen, 47 trans portarbeiders, 20 kantoorbedienden, 1 waterb. teekenaar, 21 van andere groe pen, 216 losse arbeiders, 72 arbeiders met vakkennis, zonder bepaald beroep, 1 kleermaakster, 1 boekbindster, 2 win keljuffrouwen, 1 vr, kantoorbediende. Totaal 875. Gedeeltelijk werkloos. 8 kleermakers, 1 schoenmaker, 2 bankwerkers, 1 smid, 1 stoker, 1 kern maker, 1 modelmaker, 2 vormers, 1 bak ker, 1 slager, 1 kantoorbediende, 2 losse werklieden, 1 arbeider met vakkennis zonder bepaald beroep, 4 werkvrouwen. Totaal 27. Niet werkloos. 1 Modelmaker, 1 reiziger, 1 kellner, 1 kantoorbdiende, 1 bureaulist, 1 werk meester, Totaal 6. Algemeen totaal vorige week 900, bij gekomen 36, afgegaan 28, over 908. Per 28 Februari j.l. stonden bij de Arbeidsbemiddeling in het District Mid delburg ingeschreven 5507 werkzoeken den. richting verder studeerden; dat de uit slag eener voprloopig en globaal gehou den enquête ten zeerste in strijd is met de conclusie, waartoe bovengenoemd adres leidt". De kapitein W. K. van Hasselt van het Detachement 14e Reg. Inf. te Ber gen op Zoom, wordt in verband met de reorganisatie, op 1 April a.s. op non activiteit gesteld. De adjudant-onderofficier admini strateur Timmermans van het Detache ment 14e Reg. Inf. te Bergen op Zoom zal, op eigen verzoek, op 1 April a.s. den militairen dienst met pensioen ver laten. wordt door velen gaarne gadegeslagen en gevolgd; daarbij sluit aan de opkomst van het amateur-kineastenbedrijf: de smalfilmopname door den leek. Die soms tot verrassende resultaten kan voeren. Van dit alles zal deze nieuwe rubriek in ons blad zoo nu en dan voorloopig 1 maal per week iets brengen. Ter voorkoming van misverstand die- ne, dat het niet gaat om „aanbevelende voorstukjes" tot films, die een komende week zullen gaan draaien de plaats daarvoor is de advertentiepagina van onsblad, waar onze lezers trouw voor gelicht worden omtrent het programma van de week maar enkel om grepen en greepjes, om „long shots" en „close ups" uit de zoo interessante wereld van de rolprent. AMATEURSSTUDIO B 60. In Middelburg. Men wist zeker nog niet, dat onze stad Middelburg een heusche film studio herbergt? Toch is het zoo, In het gebouw boven de Fyfes-Bananen op den Wal kadastraal bekend sectie [mij] onbekend wijknummer B 60 heeft de heer R. de Muynck met bescheiden mid delen een echte studio gebouwd. Opna me-apparaat, wagentje voor rijdende kamera, titel-opnemer, sterke schijnwer per-lampen, alles is aanwezig, tot een keurige bank en projectie-apparaat voor proefdraaien toe. Naar V. D. verneemt, zal de ope ning van het nieuw gebouwde herstel lingsoord voor onderwijzers te Lunte- r e n niet plaats hebben op 1 April a.s., doch omstreeks midden Mei. Zooals men zich zal herinneren, is het oude herstellingsoord destijds vrijwel geheel door brand verwoest. De opening zal met eenige plechtigheid gepaard gaan. "■Q De H.B.S. en de Academische studie. Het bestuur der Vereeniging van Di recteuren van Hoogere Burgerscholen met 5-jarigen cursus, dr. A. van de Wa ter, 5 Utrecht; dr. H'. J. E. Beth. R. H. B. S. 5 Deventer; dr. K. W, Rutgers, G. H. B. S. 5 Hilversum; Chr. Stapel kamp, Chr. H. B, S. 5 Groningen, en dr. H. de Noo. R. H. B. S. 5 Vlissingen, schrijven het volgende: „In de Nederlandsche pers verscheen begin Maart een adres, namens de fa culteiten der wis- en natuurkunde aan de universiteiten te Utrecht en Amster dam en namens de senaten van de Tech nische Hoogeschool te Delft en de Land- bouwhoogeschool te Wageningen aan den minister van onderwijs verzonden, waarin adressanten meenden te moeten vaststellen, dat de H.B.S. met 5-j. c. on voldoende vooropleiding geeft voor de academische studie in de exacte 'en technische wetenschappen. Wij stellen er prijs op mee te deelen, dat we ons tot adressanten gewend heb ben met verzoek ons het statistisch ma teriaal toe te zenden, waarop hun uit spraak gegrond is; dat we de wis- en natuurkundige faculteiten te Groningen en Leiden verzocht hebben ons mee te deelen, waarom zij aan het zoogenaamd inter-academiale adres niet hebben mee gedaan; dat deze twee enquêtes zullen Worden aangevuld met een zoo veel mogelijk gedetailleerd onderzoek onder de leden onzer (zoo goed als alle direc teuren omvattende) vereeniging omtrent het studieverloop der abituriënten hun ner scholen, die aan Universiteit of Hoogeschool in exacte en technische Dezer dagen hebben we het eerste product van des amateur-kineasten ac tiviteit gezien: Donderdag-markt te Mid delburg. Het is een film van pl.m. 100 m lengte geworden, (smalfilm van 16 mm) die pl.m. 15 minuten draait. Het spreekt van zelf dat hier nog geen smetteloos gaaf kunstwerk tot stand kwam de vervaardiger zelf beschouwt het heele- maal als leer-werk maar toch zijn tal van tafereeltjes verfilmd die blijk geven van een goede visie op het geval. Het geheel laat duidelijk zien, wat de ernstig willende en werkende liefhebber op dit terrein aan interessants en meer kan maken. En ook laat het zien, wat hier nog kan, en noodig moet, vastge legd worden! HET TEEKEN DES KRUISES. De films, die als regel veel opgang maakten, waren de groote films, met massa-regie: Ben Hur was een goed voor beeld ervan. Denkelijk zal dat ook zoo worden met Cecil B, de Milles laatste groote en grootsche werk: Het tee- ken des Kruises. De film van Rome, in het 64e jaar van den aanvang onzer jaartelling, de film van Nero. Weet u nog dat Nero pas zeventien jaar was toen hij den troon besteeg en een en dertig jaar toen hij stierf? Dat men ten tijde van Nero de Chris tenen van menschenhaat beschuldigde en dat zij wegens hun strenge levenswij ze en samenscholing gehaat en veracht 1 VARKENSSMOKKELAARS GESNAPT. Zaterdagnrddag hebben de douanen van den grenspost Putt eErbrand 'n goeden slag geslagen. Zij hadden zich verdekt opgesteld toen plotseling een groote personenauto in volle vaart kwam aanrijden. Toen de inzittenden geen ge hoor gaven aan een sommatie tot stop pen, wierpen de douanen een ijzeren staaf voor het voertuig. Daardoor spron gen alle vier de banden. De beide inzit tenden, Nederlanders, vluchtten over de Hollandsche grens. Bij onderzoek van den auto bleek, dat in het voertuig 40 varkens waren gebor gen. De auto werd in beslag genomen. Hij was reeds twee weken geleden ge signaleerd en meermalen had men er op geschoten, doch zonder resultaat. De in zittenden zijn als beruchte smokkelaars herkend. VERWILDERDE HERDERSHONDEN AAN DEN RAND VAN ROTTERDAM. Zoowel aan den Noordelijken als aan den Zuidelijken rand te Rotterdam heeft eenigen tijd spanning geheerscht in verband met het feit, dat onbereikbare roofdieren er een terreur uitoefenden. In het Noorden huisden drie verwilder de herdershonden in het Zuiden vertoef de een zeehond. Alle honden richtten verwoestingen aan onder hun mededieren tot schrik der veehouders van Hillegersberg c.a. en tot nijd onder de visschers aan den Hey- plaat. Aan de terreur is echter thans 'n einde gekomen. De honden, die menig haasje verschalkten en heel wat schapen dood beten of ernstig verwondden zijn deze week doodgeschoten meldt de Maasb. FELLE HOTEL-BRAND. Zondag nacht heeft in „Hotel de l'Europe" aan de Kruisstraat te Rotterdam, een korte maar felle brand gewoed meldi „Het Volk". Een gevallen flesch wasch- benzine raakte in brand en in een mini mum van tijd stonden trappen en ka mers in lichtelaaie. Krachtig ingrijpen van de brandweer kon uitbreiding voor- komert. Persoonlijke ongelukken kwa men niet voor. Enkele hotelgasten red den zich door een overhaaste vlucht. Het was de eigenaar zelf, die de flesch benzine liet vallen, toen hij op de trap struikelde. Vuur uit zijn pijp deed het gevaarlijke goedje vlam vatten, zoo dat in een minimum van tijd de trappen van de eerste naar de tweede en van de tweede naar de derde étage plus de daarop uitkomende gangen en enkele slaapkamertjes in brand stonden. Weldra sloegen aan den achterkant de vlammen boven het dak uit, zoodat de toestand voor het uit drie naast elkaar; gelegen panden bestaande hotel zich ernstig liet aanzien. Vijf gasten bleken al te bed te liggen, toen de brand uitbrak. Zij wisten door een naastliggend pand naar beneden te komen en bereikten de ontbijtzaal. Daar kon een gast met vrouw en kind zich. dank zij de brandweer, door een raam in veiligheid stellen. Twee andere logé's bereikten langs ladders, die de brand weerlieden tegen den voorgevel had den geplaatst, behouden den beganen grond. 400 EIEREN ONTVREEMD. Uit de bakfiets van A. v. L, te Rotter dam zijn 400 eieren gpstolen, terwijl de wagen even onbeheerd aan de Mossel- trap stond. De bakfiets is later ledig aan 't Oost plein teruggevonden. werden? Dat met Nero het geslacht van Augus tus, de Caesars van het Juliaansche Huis, uitstierf? Voor „Het teeken des Kruises, werd 260.000 meter negatief opgenomen. Van dit kwart millioen meter film ziet de the- atherbezoeker, die de voltooide film gaat zien, er slechts vier duizend. Voor deze film, die ten tijde der Chris tenvervolgingen onder het bewind van Nero in Rome speelt, werden bijna 7500 figuranten geëngageerd. De kosten van de totale productie be droegen 2 2455.000 dollar, dus meer dan vijf millioen gulden. Ruim tien duizend verschillende raen- schen werkten in verschillende functies aan de film mede. 12 leeuwen, 18 leeuwinnen, tien oli fanten, 16 tijgers, 5 luipaarden, 23 kro kodillen, 160 paarden en nog tal van andere dieren werden voor de opnamen gebruikt. De meesten maakten deel uit van de barbaarsche attracties waarmede Nero in de grootstsche arena-scènes de gunst van het volk wint. De vier hoofdrollen behooren tot vier verschillende nationaliteiten. Charles Laughton, de vertolker van de Nero figuur, is een Engelschman, Elissa Landi, die het Christenmeisje Mercia speelt is een Oostenrijksche, Claudette Colbert, die in de film Keizerin Poppaea cre ëert, werd in Frankrijk geboren, terwijl HET BOEK VRIJWEL ONHERKEN BAAR GEMAAKT. Omtrent de te rugvinding van het kostbare exemplaar van „Valerius' Gedenckklanck" uit de stadsboekerij te Haarlem, kan nog worden gemeld, dat dezer dagen de bi bliothecaris bericht kreeg van een an tiquair te Utrecht, dat hij in het bezit was gekomen van een dergelijk werk. De bibliothecaris was het boek gaan zien doch aanvankelijk was er twijfel of dit het te Haarlem ontvreemde exem plaar was, daar het eenige vlekken had, die het Haarlemsche exemplaar niet be zat en het geen stempel van de leeszaal droeg Door een rest van inscriptie aan den binnenkant van den band bleek ech ter, dat het wel degelijk het gezochte exemplaar was. Het stempel op het ti telblad was verwijderd met een bijtende vloeistof. De antiquair had het boek gekocht van een in geen enkel opzicht wantrou wen wekkend persoon, die waarschijnlijk een handlanger voor den dief is. De bib iothecaris heeft het boek voor eigen rekening teruggekocht en het aan de stadsboekerij teruggegeven. „AAN LAGER WAL GERAAKT!" Het s.s. „Rondo", dat de Stoomvaart Mij. Nederland naar Italië heeft ver kocht, zou Zaterdag onder Italiaansche vlag, met Italiaansche bemanning aan boord, voor goed uit de Amsterdamsche haven vertrekken. In verband met het stormachtige weer bleef het schip tot Zondag in IJmuiden liggen. Hoewel het weer toen wat beter was, stond er nog een stevige bries, en dit was oorzaak, dat de „Rondo" aan lager wal raakte. In de Noordersluis kwam het stoom schip in botsing met het remmingswerk aan de Noordzijde, dat dientengevolge ernstig werd beschadigd. Het schip zelf heert oogenschijnlijk geen schade opge- loopen. De havenautoriteiten te IJmui den hebben de „Rondo" echter direct weer naar binnen laten gaan omdat geen borgtocht voor de aangerichte schade kon worden gesteld, zoodat de aan la ger wal geraakte „Rondo", die in Italië zal worden gesloopt, voorloopig nog te IJmuiden blijft OPLICHTING OP GROOTE SCHAAL MET AUTOMATEN. De politie te A m s t e rd a m, heeft twee Duitschers gearresteerd, die verdacht worden, van oplichting tot een bedrag van 1000 dol lar. Deze twee heeren hadden een ven nootschap opgericht, welke automaten wilde exploiteeren. Uit deze automaten zou het publiek graties autokaarten kun nen halen. De bron van inkomsten voor de vennootschap zou gevormd worden door advertenties, welke op deze kaar ten geplaatst zouden worden. Tot dit doel had de firma in Duitschland zelfs een general-Vertretung opgericht, die vertegenwoordigers moest werven. Ge gadigden moesten een zeker bedrag als cautie storten, daarna vernamen zij ech ter niets meer van de zaak. Velen, die zich aldus voor belangrijke bedragen ge dupeerd zagen, hebben zich gewend tot de politie te Dusseldorf waar de gene ral-Vertretung gevestigd was. De Dus- seldorfsche politie heeft daarin aanlei ding gevonden, om de leiders der „gene ral Vertretung" te arresteeren. De rela ties van deze onderneming kregen een brief thuis, waarin de General-Ver tretung eenvoudigweg meedeelde, dat tengevolge van verschillende omstandig heden de zaak geen vooytgang kon heb ben. Een Oostenrijker, die er voor 1000 dollar ingeloopen was, is dezer dagen naar Amsterdam gekomen om van de leiders der vennootschap ontbinding van het contract en restitueering van zijn gestorte 1000 dollar te vragen. Men deelde hem echter mede, dat dit on mogelijk was. Het contract was met de „general-Vertretung" te Dusseldorf aan gegaan, en deze moest verder dan maar Frederic March, Superbus de prefect van Rome, de eenige Amerikaan onder de sterren is. MARLEENTJE EN DE MANNEN-MODE. Mariene Dietrich heeft een sensatie verwekt door samen met de mode-dic tators en leveranciers van (Hollywood en Los Angeles een nieuwe mode voor vrouwen te lanceeren: de mannenklee- ren. Miss Dietrich draagt gewoonlijk een grijs vest, een gestreept shirt met een breede zwarte zelfbinder of een gele wollen sporttrui. Miss Dietrich beweert: „Ik draag de heerenpantalon om drie redenen: ten eerste zit het gemakkelijk, ten tweede omdat ik vind dat het mij beter staat dan een japon en ten derde omdat het te veel tijd, geld en moeite «kost om een goed gekleede vrouw te zijn. „Alleen vrouwen met breede schou ders en smalle heupen moesten ze dra gen" zei ze echter verder. „Ik heb een bijna mannelijke bouw." Dit gezichtspunt echter is bestreden door Hollywood's stijlarbiters. Zij ver klaren dat hoewel het slanke, jongens achtig gebouwde type jonge vrouw het best in mannelijke tooi past, zelfs mol lige vrouwen deze met veel stijl kun nen dragen, vooropgezet dat de kleeren naar behooren zijn vervaardigd en met smaak tot in de puntjes gedragen wor den.

Middelburgsche Courant | 1933 | | pagina 7