BEURS- EN WISSELKOERSEN. BEURSTHERMOME f LR van KORT ZEEUWSCH NIEUWS. KERKNIEUWS. HANDEL EN NIJVERHEID. VERKEERSWEZEN P. T. T. VLISSINGEN. WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN O.D. 1 HULST. Een tapijtfabriek zocht in uulst of omgeving een beschikba-e ruimte ter vestiging van een dergelijke industrie. Naar Zeelandia verneemt, be treft het een in Noord-Frankriik geves tigde fabriek, die hier een filiaal wil stichten. CLINGE. Zondagnamiddag zijn in het gebied gelegen tusschen de Molenst-aat en de Belgische grens ongeveer honderd vierk. roeden dennenbosch aoor brand ve-nield. Ook een partij vlas, dat te sleeken lag in de omgevinu naar schat ting 7 a 8 duizend kg werd mede een prooi der vlammen. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. RETjxANCHEMENT. Een auto be stuurd door de M„ uit Breskens, waarin gezeten waren 3 personen uit Oostburg. op weg van Knocke naar Retranchement, moest voor een den weg overstekenden man uitwijken, met gevolg dat hij in een sloot reed. Bestuurder en twee der in zittenden kwamen er onrfedeerd af, al leen de heer M. bekwam een vrij ern stige hoofdwonde. AMSTERDAM, 15 Maart. Het eerste getal is de vorige notee ring, daarop volgt de officieele notee ring van heden. Ned. 2e 1. 32 1000-5 100%—100%. Ned. 17 1000-4% 100% Ned. 31 1000-4 99—99%. Certificaten-3 8080%. Cert. N.W.S.-2% 67%—67%. O. Indië 22 1000-6 95%—96%. O. Indië 23 100-6 71% O. Indië 16 1000-5 95%—96. O. Indië 26 1000-4 89%—90%. Denemarken Oblig. 1926-5 77%78%. Duitschl. 100-7 61—62. Duitschl. 30 1000-5% 51%—51%. Amsterdam 1933-5 99%100. 's-Gravenhage 1929-4% 100%101%, Rotterdam 1926-1930-4% 89%—90%. Utrecht, prov, 1929-4% 102 voorzitterschap van ds. A. R. Rutgers. Vermelden wij nog det penningmees ter van dat comité is: de heer P. Storm, Maaskade 103, Rotterdam, gironummer 209720. Chr. Boeren- en Tuindersbond. Gistermiddag hield de afdeeling Zuid en Noord-Beveland van bovengenoemden bond in de Prins van Oranje, alhier, haar jaarvergadering. De voorzitter, de heer J. A. Domini- cus, van Wemeldinge, heette, in zijn openingswoord, in het bijzonder welkom de heeren Zwagerman, rijkszuivelconsu- lent, en De Feijter, bestuurslid van de af deeling Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen. Spr. memoreerde wat de organisaties deden voor steunmaatregelen aan land en tuinbouw, tot nog toe zonder resul taat echter voor den teelt van consump tieaardappelen, al schijnt wel iets in voorbereiding te zijn. Bij het tot stand komen van de crisiszuivelwet was onze zuivelconsulent, de heer Zwagerman, al dus spr., op zijn post, zoodat ook een regeling kon getroffen worden voor de zelfkarnende boeren in onze provincie. In de commissie, met de uitvoering be last, kreeg, voor dit gewest, de heer Van Oeveren, van Wolf aartsdijk, zitting. Voorts werd de heer C. P. Vogelaar, te Goes, benoemd als lid -verpachter in de pachtkamer. Ook de varkenscentrale trad nog in functie, in welke de heer Wisse, van Kapelle, zitting kreeg. Ten opzichte van deze punten was de sa menwerking met de andere organisa ties steeds van loyalen aard. Tenslotte memoreerde spr. nog de op richting van de afd. Kapelle-Biezelinge, en deelde hij mede, dat de jaarvergade ring van de afd. Zeeland waarschijnlijk 3 Mei, te Goes, zal worden gehouden. Er zal ditmaal geen excursie plaats vin den, Als sprekers zijn aangevraagd de heeren Marra, voorzitter van de afd. Friesland, en Schouten, lid der Tweede Kamer. De heer J. Oele, van Wemeldinge, bracht hierna zijn jaarverslag uit. Spr. wees op de toename der werkzaamhe den en bestreed, dat de C.B.T.B. sec- tarisch zou zijn. De ontvangsten bedroe gen 37.25, de uitgaven 54.83. Het tekort kan weggewerkt worden doordat de afd. voortaan eigen contributie heft. Bij de nu volgende bestuursverkiezing werden de heeren De Putter en Wisse herkozen, terwijl in de vacature Scheele- De Putter, de heer S. A. N. van Oeveren, van Wolfaartsdijk, benoemd werd. De heer J. A. Dominicus, van Wemeldinge, werd herbenoemd, als lid van het Pro vinciale bestuur. De heer Jac. Biemond, van Bleiswijk, lid van het H. B., sprak hierna over de crisis in den land- en tuinbouw. Na eeni- ge algemeene beschouwingen, stelde spr. tegen de geneesmiddelen van socialisme en communisme het christelijke stelsel, dat verzachtend en beschermend op de bestaande verhoudingen inwerkt, gelijk de geschiedenis reeds bewees. Ook de huidige steunwetten, zijn uit christelijk oogpunt toe te juichen. Wat de" varkenswet en crisiszuivelwet betreft, noemde spr. het een fout, dat ze de veehouderij uitsluitend op den ex port richtte. En het is voor hen een vraag, of men terwille van den export, het Ned. volk zulke zware lasten mag opleggen. Spr. zag liever een flinke be lasting op de margarine ten bate van de boter, waardoor het menggebod kan vervallen. Spr. hoorde, dat thans stap pen in die richting in overweging zijn. Alle boter moet, dan hier geconsumeerd worden en de productie ingekrompen. Inkrimping van weiland en uitbreiding van bouwland zal daarmede gepaard moeten gaan. Wat den veestapel betreft 'noemde spr. 'n methode om dezen te verminde ren, den toeslag slechts op 80 pet. geven. De veehouders moeten dan zelf weten wat met de resteerende 20 pet. te doen. De varkenswet was, volgens spr. niet noodig geweest, als men intijds voor con- tingenteering had gezorgd. Intusschen juichte spr. de totstandkoming toch toe, omdat anders vooral de kleinere var kenshouders ten gronde waren gegaan. Tenslotte besprak spr. de melkprijzen. Theorie is, dat de prijs der consumptie- melk dien van de industriemelk volgt; de praktijk is echter anders. Spr. drukt er zijn spijt over uit, dat de regeling, op 24 Dec. 1.1. getroffen, niet tot uitvoering is gekomen. Spr. critiseert in dit ver- Zeeuws. Hyp. B-5 100%100. Zeeuws. Hyp. B-4% 100100. A Amsterd. Bank 107—107%. C Rott. Bankver. 8080%. A Twentsche Bank 89 A Pref. Jurgens A 9090. A De Schelde N.B. 40%- A Ver. Papf. v. Gelder 50%51%. C Am. Car en Foundry 7%7. C Am. Smelt en Ref. 1414%. C Farbenind. I.G. 94%94%. C U. States St. C. 27%—27%. C North Am. Cy. 20%22. A Born. Sum, H.M. 139139%. A Ned. Wol Mij. 55%55% A Singkep Tin M. 7778. A J. C. Japan Ln. 3434%. A Rotterd. Lloyd 48 A S. M. Nederland 50% A Amst. Thee C.M. 34%34%. A Houth. Alberts 2626%. C Baltimore Ohio 9%9%. band de samenstelling der crisiszuivel- centrale, waarin de centrale landbouw organisaties beter vertegenwoordigd moeten zijn. Na deze rede volgde een breedvoerige bespreking, waarbij ook de heeren Zwa german en Wisse de samenstelling der crisiszuivelcentrale laakten, omdat de handel daarin onevenredig sterk verte genwoordigd is. Dinsdagmorgen had een jongen, het ongeluk met zijn hand tusschen 'n drukpers te geraken. Van een der vin gers werd een stuk afgeknepen, terwijl een andere vinger ernstig gekneusd Werd Verboden Lectufir. De directeur van het loodswezen, be tonning en verlichting in het zesde dis trict heeft, zoo meldt het „Volksblad", een order uitgevaardigd, waarin het per- sopeel wordt meegedeeld, dat het ver boden is in eenig dienstlokaal of aan boord van de vaartuigen van het loods wezen en betonning, bebakening en kustverlichting, in zijn bezit te hebben, te lezen of te verspreiden revolutionnai- re lectuur en lectuur, waarvan de in houd geheel of gedeeltelijk nadeeligen invloed kan uitoefenen op den goeden geest van het personeel, werkzaam bij dezen dienst. Als verboden lectuur wordt beschouwd wat vermeld staat op een bijgevoegde lijst van geschriften. Op de ze lijst komen o.a. voor naast talrijke socialistische, communistische, syndica listische kranten en tijdschriften het „Volksblad", „Het Volk", „Voorwaarts", „Kerk en Vrede" en Frank van Wezel's „Roemruchte Jaren". HEROPENING CHRISTELIJKE BEWAARSCHOOL WESTKAPELLE. Dinsdagmiddag had alhier dan de uittocht plaats van de kleintjes uit de openbare school, waar zij door de welwillendheid van den Raad ongeveer een jaar een onderdak had den gevonden, naar de geheel gerestau reerde bewaarschool. Vergeleken met het oude, dompige, donkere lokaal, is vooral uit een hy giënisch oogpunt, het nieuwe een groo te verbetering. Te 2 uur waren de kleintjes met hun onderwijzeressen in hun schooltje aan wezig; ook vele moeders hadden door haar aanwezigheid blijk gegeven van haar belangstelling. Mede aanwezig wa ren o.a. de heer mr. R. M, van Dussel dorp, lid van Ged. Staten en oud-burge meester van Westkapelle, mej. Houba inspectrice van het voorbereidend on derwijs en de beide raadsleden de hee ren K. Cijsouw en L. Minderhoud. De burgemeester, jhr. mr, de Casem- broot was door ambtsbezigheden ver hinderd bij de opening tegenwoordig te zijn. Ds. W. Reus bracht dank aan de com missie van de dames, die zooveel ge' presteerd hadden voor het doen slagen van den te houden bazar. Spr. releveerde daarna, hoe in 1880 alhier de bewaar school is tot stand gekomen, waarbij in herinnering werd gebracht, met welk 'n toewijding daaraan hun medewerking hebben verleend, baronesse van Doorn' van Westkapelle, ds. Loggers en P. van Sighem, Ook herdacht spr. het werk van de dames, die van het begin af de leiding van het onderwijs op zich had den genomen. In het bijzonder wijdde spr. waardeerende woorden aan mej Joha. Minderhoud, die helaas door ziekte genoodzaakt was, haar trouwen, nauw gezette arbeid te staken, en die ook thans niet aanwezig kon zijn. Als blijk van nog medeleven had zij voor haar geliefd schooltje het portret van de Ko ninklijke familie afgestaan. Spr. uitte vervolgens eenige wenschen meer contribuanten, betere leermidde len. Met den wensch, dat het onderwijs ook voortaan met liefde en in den geest van Jezus zal gegeven worden, besloot spr. zijn openingsrede. Daarop zongen de kleintjes een paar liedjes. Mej. Houba sprak daarna enkele woorden. De moeders wekte zij daarbij op be lang te stellen in het voorbereidend on derwijs van haar kleinen. Ook uitte zij woorden van groote A Southern Rlw. 514ji/8. C Union Pac. Rr. 72i/i72y4. C Int, Nickel Cy. 88% t A Koloniale Bank 62%61%. A N.I. Hbk. 1000 53% C Ned. H. M. 1000 60—60%. A Alg. Kunstz. U. 28%28%. A v. Berkels Pat. 1716. C Calvé-Delft 57—58. A C. Suiker Mpij. 1817. A Int. Viscose 18% A Ned. Ford A.M. 108%—106. A Philips Gem. B. 111%114%-113. C Unilever 98—99-98. C Anaconda Cop. 6%7-6%. C Bethlehem St. 12%13%-13%. A a.N.IEM.—NR. C A. Gas en El. Cy. 1%1%. C Cities Serv. Cy, 2%2%. A Kon. Petr. Mpij. 143%146-45. C Contin. Oil Cy. 5%5%-%, C Shell Union O.C. 4%—4%. A Holl. Amer. Lijn 3 A K.N. Stoomb. Mij. 12%—13. waardeering voor het werk, onder moei- ijke omstandigheden verricht, door de vorige leidster der school. „Ik zaï maar zeggen", aldus spr., „van Wantje, onder welken naam zij algemeen bekend en geliefd is." De kleinen zongen toen een paar liedjes en werden getracteerd. De heer mr. Van Dusseldorp daarop het woord verkrijgende, verklaarde het te waardeeren, hier bij de heropening van de bewaarschool tegenwoordig te zijn. Met genoegen denkt spr. aan den tijd, nu een tiental jaren geleden, dat hij te Westkapelle woonde. De Ver. van de bewaarschool heeft altijd zijn sym pathie gehad. Met een hartelijk woord van dank aan beide sprekers, sloot ds. Reus, na 't zingen van Ps. 134 vs. 3 met dankzeg ging deze bijeenkomst. Dinsdagavond 7 uur werd, na het zin gen van Ps, 146, de bazar geopend met een rede door den burgemeester, den heer jhr. mr. de Casembroot. Spr. schet ste daarin de moei ijkheden, wat het financieele betreft, waarmee het bestuur heeft te kampen gehad om tot het ge- wenschte doel te komen. Ondanks den steun van het gemeentebestuur heeft 't bestuur van de bewaarschool nog geld noodig. Nadat de Chr. zangvereeniging, onder leiding van den heer Ventevogel uit Vlis- singen, een vijftal liederen had gezongen dankte ds, Reus den burgemeester voor zijn welwillendheid om den bazar te openen en verder allen, die medege werkt hebben tot het welslagen. OVEZAND. Maandagavond werd al hier de jaarvergadering van de coöpe ratieve Boerenleenbank gehouden. Het aantal leden bedraagt 80. Op 31 Dec. 1932 bedroegen de spaargeldiemi f 63532. Hel bedrag der uitgegeven vooiv scholten was einde 1932 f40303 en in Ioopende rekening f 19505. De gemaakte winst over 1932 bedraagt f 575. Het re- lid werd herkozen de heer W. Korstanje servefonds beloopt f 7501. Als bestuurs en als lid van den raad van toezicht de heer J. van Liere. ORANJE-HERDENKING IN W. ZEEUWSCH VLAANDEREN. OOSTBURG. Op initiatief van de af deeling West Zeeuwsch Vlaanderen van het Algemeen Nederlandsch Verbond, werd alhier opgericht een comité tot herdenking van de geboortedag van Wil lem van Oranje. Het comité is als volgt samengesteld: Eere-voorzitter: de Com missaris der Koningin in de Provincie Zeeland; eere-lid de burgemeester van Oostburg; voorzitter: E. P. van der Werff; secretaris.' P. H. Krauwel; pen ningmeester: R. Risseeuw allen te Oost burg. Leden van het comité zijn verder mej. M. A. E. van Eldik Thieme te Oostburg; de heeren M. A. Bleiker, burgemeester te Schoondijke, J. J. van der Hooft, ge meentesecretaris te St. Kruis, M. I. Hoste, onderwijzer te Groede, J. H. van Kampen te Oostburg, W. J. Kouwe hoofd der school te Zuidzande, A. Lie- vegoed, pastoor te Oostburg, Iz, van Mei le, fabrikant te Breskens J. Prins, hoofc der Chr. Nat. School te Oostburg, I. J Risseeuw Maat te Oostburg, J. Risseeuw Mazure, oud hoofd eener school, te Oostburg. Het comité besloot tot het organisee- ren van een tooneeluitvoering op Maan dag 20 Maart a.s. te Oostburg met het Nationaal Vlaamsch Tooneel onder lei ding van Staf Bruggen, alwaar vertoonc zal worden het tooneelspel van Paul de Mont: „Willem de Zwijger". Voorts, op een nader te bepalen datum, een open bare vergadering te organiseeren waar een lezing zal gehouden worden over Willem van Oranje. De plaatselijke zang vereeniging verleent op dezen laatst genoemden avond haad welwillende medewerking. Loononderhandelingen in Zeeuwsch- Vlaanderen. Tusschen de besturen der werkne mersbonden en dat van den Chr, Boeren en Tuindersbond in Oostelijk Zeeuwsch Vlaanderen is overeenstemming bereikt over het volgende loonvoorstel: mini- mumloonen van 1 Mei tot 30 Nov. ƒ2.25 per dag, van 1 Dec. tot 30 April 2 per dag, oogstwerkzaamheden 2.60 pet A Ned. Scheepv. U. 50%—49%-48%. A H.V. Amsterdam 180%182%-83%, A Java Cult. Mij 117%—121. A N.I, Suiker U. 75—77. A Poerwcredjo SO, 5%5%. air -13 15': 152%. C Deli Mij. 1000 126—123%, A Senembah 133131%. C Lüicayo Milw. 1%1%. A Amst. Rubb. C. 5454561/2-55'/*. A Deli Bat. Rubb. 21— 201/4. A Hessa Rubber 212ty4. A Serbadjadi S.R. 16 Prolongatie 11. WISSELKOERSEN AMSTERDAM, 14 Mrt. 15 Mrt. Londen 8.52 8.56% Berlijn 59.15 59.11 Parijs 9.75 9.76 Brussel 34.68 34.67% Zwitserland 48.06 48.06 Kopenhagen 38.25 38.25 New-York 2.48% 2.46% Suiker Koninkl. Antenna Rubber H.V.A. "Hp Unilever A u Markt - Industrie Tabak - S~Wr,en Mijnen dag. Overwerk 0.30 per uur. Dit voor stel zal nu worden voorgelegd aan de le den der boeren- en arbeiders-organisa ties. BIER v LIE f. Zaterdagavond ontspoor de uuor onbekende oorzaak nabij deze gemeente de t~am,De passagiers, die oor de boot BreskensVlissingen be stemd waren, zijn na eenige vertraging per auto naar Breskens gevoerd, waar- ïeen intusschen getelefoneerd was de jpot wat te laten wachten. Het verkeer was <*e uimen tij~ gestremd. (Wettig gedeponeerd.) Aan den conducteur le klasse A. Bernaert van het spoorwegpostkantoor no. 2 te V 1 i s s i n g e n is op zijn ver zoek eervol ontslag verleend. Naar men ons meldt is lot stations houder der posterijen, telegraaf en tele foon voor liet P,T.T._stalion te A r n e - muiden met ingang van 15 April a.s. aangewezen de heer A. H. dié Kam, liulpbesleller aldaar. Bij de dezer dagen te Schore denst nii den lcriing Middelburg. Bi. en Ned. Herv. kerk, bleven acht perceelen Vergoeding voor gebruik Laboratorium. gehouden verpachting van een igedeel onverpacht. De afdeeling Brouwershaven van de Liberale Staatspartij de Vrijheids- 3ond houdt hedenavond in hotel Jacob Cats een algemeene vergadering. Aan de vereeniging „Effatha",, Chr instit. v. doofstomme kinders te Voorburg werd gelegateerd door wijlen den lieer A. Wieland te Terne uzen een som van f 1000, vrij van successierecht en kosten. Bij de brigade der Kon. marechaus see te Sluis wordt geplaatst de mare chaussee A. Kramer uit Ossendrecht (N.- Br.) Ned, Herv, Kerk. Ds. Joh. Langman (lid der Tweede Kamer) te 's-Gravenhage heeft beroep naar de Lier aangenomen. Chr, Geref, Kerk. Op het tweetal te Woerden komt voor ds. L. Kleijsen te Vlissmgen. Doopsgez. Broederschap. Aangenomen het beroep naar Am sterdam door ds. J. Dozy te Leeuwar den. F ai Hi ssemen t en. De arr. rechtbank te Middelburg heeft heden failliet verklaard C. J. Louws, bakker, te Goes, Kreukelmarkt 14, Rech ter Commissaris mr. Th. Portheine. Cu rator mr. Ph. R. Hugenholtz. Verplaatst van het post-, Telegraaf- en Telefoonkantoor te Goes naar het post-, telegraaf- en telefoonkantoor te Zierikzee de vakwerkman le klasse bij den telegraaf- én telefoondienst A. Jan sen. 1 hrssi .-jïu.v «s?, wu'ii-X'' ii.oA TWEEDE KAMERVERKIEZING. Heden zijn in kieskring II (Middelburg) de volgende candidaatlijsten ingeleverd: Liberale Staatspartij (De Vrijheids bond): I. mr. G. A. Boon, den Haag; 2. J. M. van Bommel van Vloten, Goes; 3, dr. S. E. R. Bierema, Esquert; 4. mr. J. Eras mus, Oostburg; 5. C, C. Roos, Lekker- kerk; 6. P. Kooijman, Zierikzee: 7. ir. S. H. Stoffel, Delft; 8. J. C. Paap, Vlissin- gen; 9. mej. dr. R. C. van Dorp, Bloemen- daal; 10. C. G. Hage, St. Maartensdijk; II. mr. H.. P. Schaap, Brielle; 12. dr. I. H. J. Vos, Amsterdam; 13. prof. dr. B, D. Eerdmans, Leiden; 14. F, den Hartog Hoog Blokland; 15. prof. mr. C. W. de ries, den Haag; 16. ir. A. N. Molenaar, Wassenaar en 17. C. J. van Kempen, den Haag. Vrijzinnig-Democratische Bond: 1.. mr. M. P. Marchant, den Haag; 2. mr. P. J. Oud, den Haag; 3. F. E. H. Ebels, Nieuw Beerta; 4. mr. B. Bakker- Nort, den Haag; 5. Th. M. Ketelaar, Amsterdam; 6. A. M. Joekes, den Haag; 7. Jan Schilthuis, den Haag; S. D. Kooi man, Purmerend; 9.. mr. J. Adriaanse, Oostkapelle; 10. M. M. Cohen, Amster dam; 11. dr. A. Staverman. Vlissingen; 12. W. A. L. Bos-Vrijman, den Haag; 13. J. Kortland, Schoonhoven; 14; E. J. van den Broecke-de Man, Aardenburg; 15. A. van Raalte, Amsterdam; 16 C, J. Goudsmit; 17. M. Hannewijk Hzn-, Strij- en; 18. H. van Kleef, Alphen a. d.. Rijn; 19. J. J. Bergsma, Voorburg ea 20. H. den Ouden. Boskoop. Anti-Rev. partij: 1. H. Colijn, den Haag; 2. J. J, C. van Dijk, den Haag; 3.. Chr. van den Heuvel, Heemstede; 4. L. F. Duijmaer van Twist, den Haag; 5. J. Schouten, Rotterdam; 6.. mr. J. A. de Wilde, den Haag; 7, C. Smeenk, Arnhem; 8. H. Visscher, Huis ter Heide; 9. N. Zijlstra, Groningen; 10. H. Amelink, de Bilt; 11. C. S. van Dob- ben de Bruijn, Bodegraven; 12. J. Terp stra, den Haag; 13. C. van der Zaal, De venter; 14. P. Wielinga, Utrecht; 15, A. A. L. Rutgers, Paramaribo; 16, T. A. van Dijken, den Haag; 17. P. A. Schwartz, Krabbendijke; 18. J. W. van 't Hoff, St. Laurens; 19. J. A.. Dominicus, Wemel dinge; 20, W. den Boer, Zierikzjee. Christelijk-Historische: 1. Jhr. h. D. J de Geer, den Haag; 2. prof, dr: J. R.Slotemaker de Bruine, Wassenaar; 3. J. Bakker, Menaldum; 4. mr. J. R. Snouck Henkemans, den Haag; 5. dr. H. J. Lovink, Alphen a. d. Rijn; 6. H. W. Tilanus, den Haag; 7 jhr. mr. F. Beelaerst van Blokland, den Haag; 8. J Weitkamp, Hardenberg; 9, dr. Th. ba ron van Boetzelaer van Dubbeldam, de Bilt; 10. mej. mr. C. F. Katz, Amsterdam; 11. J. M. Krijger, Vriezeveen; 12. jhr. mr J. W. H. Rutgers van Rozenburg, Baarn; 12. mr. dr. A. A. van Rhijn, den Haag; 14. mr. N. G. Veldhoen, Voorburg; 15. Tj. Krol, Haren; 16. mr. J, A. Visser, den Haag; 17. H. Marra, Morra; 18. D- J; Mellema, Nieuw Scheemda; 19. J- C. Wolthuis, Vroomshoop; 20. J. van der Marei, Bodegraven. Herv. Geref. Staatspartij. 1. C. A. Lingbeek, Urk; 2. B- G. Pee reboom, Den Haag; 3. L. C. W. Ekering, Amsterdam; 4. K. Eelderink, Vianen; 5. F. de Jong, Koudum; 6. G. J. Prins Jz,, Oldebroek; 7. J. van der Pol, Veen; 8. P. van Oijen, Middelburg; 9. H. van der Mheen, Ede; 10. G, H. Alblas, den Haag; 11. W. F. Lefeber, Leiden; 12. F, C. Wil- lekes, Spijk; 13. K. H. E. Gravemeijer, Den Haag; 14. S. S. Boersma, Apeldoorn; 15, H. E. Gravemeijer, Amsterdam; 16. C. Hooykaas, Uitwijk; 17. A. C- Q. den Hertog, Rotterdam; 18. H. A. Vromens, Heemstede; 19. L. A. van Herwaarden, Weesp. Chr. Dem. Unie: 1. H. Vein Houten, Groningen; 2. Fedde A

Middelburgsche Courant | 1933 | | pagina 2