SPORT. Voor kMm fuinoit. GEMENGD NIEUWS. BEVOLKING. BEKENDMAKINGEN. GOES. In „Economisch-statistische Be richten" van 1 Maart beantwoordt de heer J. B. Westerdijk, V.D.-Eerste Ka merlid, de vraag: „Weeke handelspoli tiek is op het oogenblik voor Nederland in het bijzonder uit agrarisch oogpunt, het meest gewenscht?, als volgt: „Sedert de internationale Economi sche conferentie te Genève is een ont zettende uitbreiding gegeven aan de be perking van den internationalen handel in allerlei vorm (invoerrechten, contin- genteering, deviezen-clearing, valuta dumping). Waren de diverse steunmaatregelen niet genomen, dan zou een niet onbe langrijk deel van Neêrlands soberste en hardste werkers te gronde zijn ge richt. Misschien geschiedt dit, ondanks die maatregelen, nóg, maar dan moge het geschieden met het besef, dat onze wetgever althans zijn uiterste best heeft gedaan,om het te voorkomen. Dwingt het buitenland ons, met onze 8 millioen inwoners op 3,278.000 ha, door de weigering onzer producten, meer en meer tot „zelfverzorging", dan zullen voortdurend nieuwe overheids maatregelen moeten worden genomen in die richting, met als gevolg, algemeene verarming en sterke daling van het le venspeil. Wordt de export ons onmo gelijk gemaakt, dan zullen wij noodge dwongen den import moeten inkrimpen en zeif moeten trachten voort te bren gen, wat tot dusver ons het buitenland tegen veel lagere prijzen leverde. O.a. zal dit moeten geschieden met het tot dusver in groote hoeveelheden inge voerde veevoeder. In plaats van rogge, gerst, haver, maïs, voederkoek enz. te importeeren, zullen wij daarvan, wat wij kunnen, zelf moeten voortbrengen en, om de prijzen op een eenigszins econo misch peil te houden, den invoer moe ten tegengaan. Dit zijn echter paarden middelen, die eerst aan de orde komen als ultimum remedium ter voorkoming van dadelijken ondergang. Zoover was het tot dusver nog niet. Toch sluite men de oogen niet voor het onrustbarende feit, dat wij er da gelijks dichter bij komen, waarom dan ook onze landbouworganisaties dit uiterst moeilijke vraagstuk terecht in studie hebben genomen. Zoolang wij maar even kunnen, moe ten wij trachten de grenzen voor den export en bijgevolge ook voor den im port nog zooveel mogelijk open te hou den door toepassing van het stelsel van wederkeerigheid in het internationaal belang, maar ook, en zulks in de eerste plaats in ons nationaal belang. De woorden waarop we de aandacht willen vestigen, hebben we onderstreept en we stellen daarbij de vraag: Wordt hierbij de mogelijkheid geopend voor., graanrechten? Omzetbelasting. „De Tuinderij" bevat reeds een stevig, gedocumenteerd protest tegen 'n eventueele omzetbelasting. De Red. be ziet het wetsontwerp met hetzelfde oog, waarmede wij het hebben bekeken. De boer, in dit geval de tuinder, zal den grootsten last hebben te dragen. Zoo rekent zij uit, dat alleen bij verkoop van tuinbouw-producten over de veilingen in 1932 een bedrag van ongeveer een millioen gulden zou moeten zijn behaald, als de omzetbelasting toen zou hebben gegolden. En dat in een tijd, waarin ge noemde bedrijfstak het hoofd niet boven water weet te houden! Met den land bouw is het natuurlijk niet anders. Ook hier zal het over groote bedragen gaan, die regelrecht aan den boer worden onttrokken. Een voorbeeld slechts. De levering van suikerbieten door leden eener co öperatie aan hun fabriek wordt niet als omzet beschouwd, doch de producten die de fabriek zelf verkoopt, suiker en afvalproducten, vallen wel degelijk om der de wet. Per fabriek kan dat wel tot 50.000 oploopen, een bedrag dus, dat de bo'eren minder wordt uitgekeerd. We kunnen het „De Tuinderij" nazeg gen: en dat in een tijd, waarin de bie tencultuur louter van regeeringssteun moet bestaan. Andere sprekende voorbeelden kun nen hieraan worden toegevoegd, doch we vinden 't vorengaande voldoende om de aandacht van belanghebbenden cp dit wetsontwerp te vestigen. De Crisisvarkenswet. In de te O o s t b u r g gehouden vergadering van oud-leerlingen van landbouwcursussen in Z. Vlaanderen, sprak tenslotte iï-. van Alphen over de „Crisisvarkenswet". Spr. is overtuigd, dat een heele partij menschen niet op de hoogte zijn van doel en wijze van wer ken dezer wet. Hij behandelde de ge schiedenis der totstandkoming dezer wet, waartoe hij terug gaat naar vroe ger dagen toen de varkensteelt vrij was toén zag men ook al in tijden van goede prijzen, dat het aantal varkens veel te klein was en tijdens de slechte prijzen waren er natuurlijk veel varkens; dit was een normaal verschijnsel, ieder was vrij, zoodat niet een lijn kon getrokken werden; met deze wet is meer centra lisatie gekomen, zij geeft gelegenheid tot nivelleering. Aan het eind van 1931 was er bijna geen export meer, deze was tenminste minimaal door inkrimping met ruim 70 pCt-, gevolg van beschermende maat regelen in naburige landen, daling van het pond enz. Een algemeen bekend feit was het, dat de prijzen der bacon in Engeland maatstaf waren der prijzen in ons land. Door een drietal landbouw organisaties werd bij den minister aan gedrongen een exportpremie te heffen; die organistaties hadden voornamelijk het oog op den kleinen boerenstand, waar varkenshouderij hoofdzaak was. 't Lokte veelal vezet uit van de slagers, maar de organisaties hebben rapporten ingediend, waardoor de bezwaren der slagers ontzenuwd werden. In 't kort, de wet is 6 Aug. 1932 in werking getreden. Was de oorspronkelijke opzet, dat er geen enkele vrije huisslachting zou zijn, die stuitte op zooveel tegenstand, dat dit vervallen is, zoodat toch zeker één vrije huisslachting werd toegelaten. De kwestie huisslachtingen is later gewij zigd, de bedoeling was de varkenshoude rij op beter peil te brengen. Zeeland heeft slechts 2 pCt. van den geheelen varkensstapel, dus veel minder gewich tig dan b.v. in Brabant en Gelderland, de helft is nog bestemd voor huisslach tingen, terwijl de rest terecht komt in den winkel of voor export dient. De mesterij is hier geen hoofdbron, de big- genfokkerij is van grooter beteekenis; evenwel zijn de lage prijzen der laat ste jaren oorzaak van groote verliezen. Deze wet wijkt in vele opzichten be langrijk af van andere crisiswetten, de eindbeslissing, |het geheele bestuur is bij den minister. Door de wet is de var kenscentrale ingesteld, die samenge steld is uit verschillende groepen; haar taak is regeling van den export van varkens en varkensvleesch en heeft zich van den beginne af toegelegd op vergrooting van den export. De exportbedrijven zijn stil gelegd en door de centrale gesteund, daar zij met verlies werkten; de centrale heeft buitengewoon veel moeilijkheden ge had en heeft door steun den export op gevoerd; het stabilisatiefonds, gevormd door heffing op den binnenlandschen omzet en een klein invoerrecht dient tot steun van den export. De crisisvarkens wet berust op het beginsel, dat de ver bruiker de kosten draagt. De consumptie is teruggeloopen door goedkoopere ham en schapenvleesch, Van belang is het bij invoer te zorgen voor varkens van goede kwaliteit en verder hoe meer de export in een hand hoe beter. De varkens worden opgekocht door de centrale, in Zeeland zijn 14 plaatselijke Zaakvoerders aan wie aangifte moet geschieden bij uitvoer, de zaakvoerders aan wie aangifte moet geschieden bij uitvoer de zaakvoerders geven be richt aan de Nederl. Varkenscen trale, die weer bericht zendt hoeveel, en wanneer zal afgenomen worden. In Zeeland zijn 6 kringen met 8 plaatselij ke zaakvoerders. De afrekening ge schiedt binnen 10 dagen. Extra voeding in de laatste dagen voor aflevering is verkeerd met oog op afslachting en komt dus schadelijk voor den leveran cier. Spr. toont aan, dat de prijzen, ge zien de door het buitenland opgelegde moeilijkheden, nog redelijk zijn; de uit voer, die voor de totstandkoming der wet teruggeloopen was tot 4000 kg per week is o.a. in Nov. en Dec. gestegen tot 20 a 30 mille per week. De concur rentie is verdwenen en dank zij de con centratie is de uitvoer van zware var kens toegenomen. Tot hoogere prijzen kunnen we komen door beperking van de teelt, er moet evenwicht zijn tus- schen binnenlandsch verbruik en ex port. Vandaar invoer der teeltregeling, waarvoor de gewestelijke centrales zijn Inventarisatie is ingevoerd om op de hoogte te komen van het aantal var ken, daarvoor is de merking ingevoerd alleen aangeslotenen kunnen hiervan profiteeren. Spr. gaf vervolgens een overzicht van het toepassen der biggen- merken. Deze mogen door den eenen fokker niet aan de andere worden over gedaan. Niet aangeslotenen kunnen een zeer beperkt biggenmerken bekomen. Tenslotte zegt spr., dat men volksver tegenwoordiging en regeering dankbaar moet zijn voor de getroffen regéling, maar laat dan ook ieder zijn plichten trouw nakomen. De fokkers hebben alles in eigen hand en al moge de wet niet zooveel voordeel brengen, zonder haar was de misère nog grooter. Laten de fokkers vooral in 't oog houden, dat de varkens boven 10 kg moeten gemerkt zijn; vooral geen ongemerkte varkens verkoopen, en de arbeiders, die er later met een boete zouden indraaien, terwijl de boer dit met een onnoozel kwartje kan voorkomen. turnsters, in den A.T.B. vereenigd, een hechte steunpilaar van het K.N.G.V. zullen vormen. Verder zijn 18 vereenigingen in West- Friesland weder bij het Verbond aange sloten. In 1932 bedroeg het aantal leden ge middeld: 8319 leden en 2465 buitenge wone leden. De inzet van 1933 is: 258 vereenigingen met 8774 gewone- en 2700 buitengewone leden, terwijl door 50 vereenigingende ledenlijsten nog moeten worden ingezonden. Een overzicht wordt gegeven van de gehouden voorturners en leiders-cur sussen, alsmede van de vaardigheids- proeven en afstandsmarschen, die door de verschillende kringen werden ge houden en geeft daarna een uitvoerig overzicht van alle wedstrijden, uitvoe ringen en demonstraties die door de turnkringen werden georganiseerd. Uit hetgeen de kringen verrichtten, blijkt wel duidelijk, dat in het verbond een opgewekt turnleven heerscht. Jubileum A. N. W. B. Prinses Juliana heeft een bedrag van 25 toegezonden aan het Comité Hul deblijk A.N.W.B.-1933, als bijdrage voor het huldeblijk, dat dit comité zich voor stelt den A.N.W.B., Toeristenbond voor Nederland, bij zijn 50-jarig jubileum aan te bieden. Door bijzondere omstandigheden is de circulaire welke is rondgezonden met verzoek om gelden bijeen te brengen ter huldiging van den A.N.W.B. ter ge legenheid van zijn 50-jarig bestaan, la ter uitgegaan dan in de bedoeling lag. Daar als termijn voor het storten der gelden de datum van 1 Maart, genoemd werd, zijn velen in de meening gekomen, dat na dien datum de gelegenheid hier voor niet meer zou openstaan. Op verzoek van het comité deelen wij echter gaarne mede, dat alsnog bij dragen gestort kunnen worden langs de reeds aangegeven wegen. Voetbal BelgiëNederland. De Antwerpsche correspondent van de N. R. Crt. schrijft: Na Zwitserland moeten we dan naar Parijs tegen Frankrijk en dan komt Bel giëNederland te Antwerpen. De kaar tenverkoop is voor dezen wedstrijd reeds opengesteld en, niettegenstaande de crisis, niettegenstaande het terug gaan van alle redettes bij Jkampioen- schapswedstrijden, is het weer een run geworden op het bondsbureau. Er hoeft dus heelemaal niet voor gevreesd te werden: BelgiëNederland wordt ook dit jaar weer voor een uitverkocht huis gespeeld, temeer daar uit Nederland wel weer vijf a zes duizend belangstel lenden mogen worden verwacht, Dat voor wat betreft het publieke succes. Maar het sportieve? We hebben Zon dag Nederland in zijn zwaren strijd te gen Hongarije gezien en we hebben naar België geschreven: zet de bloemp jes voor 9 April maar al voor het Ne- derlandsch elftal klaar, want tegen der gelijk spel heeft België momenteel niets in te brengen. En dat is onze eerlijke overtuiging. Kon. Nederl. Gymnastiek Verbond. De secretaris van het K.N.G.V., begint zijn jaarverslag te schrijven met zeer ge mengde gevoelens. De crisis, aldus de secretaris heeft de vereenigingen niet gespaard, wij hebben zelfs verschillen de clubs wegens werkloosheid van bijna alle leden, en andere vereenigingen we gens niet te overbruggen financieele moeilijkheden zien verdwijnen, maar aan den anderen kant hebben wij groot winsten te boeken door het toetreden van een groot aantal vereenigingen. Het verslag meldt met genoegen, dat, 12 Amstd.-sche vereenigingen zich we der bij het Verbond hebben aangesloten en hoopt, dat het bereikte resultaat van blijvenden aard zal zijn en in de toe komst alle Amslerdamsche turners en HET ZAAIEN EN PLANTEN VAN VOORJAARSGROENTEN. Onze moestuin ligt nu gespit en be mest en we kunnen beginnen met zaaien en planten van vroege voorjaarsgroen ten. Een der eerste gewassen, die we zaaien is spinazie. Om het spoedig op komen te bevorderen is het goed het zaad vooraf een nacht te weeken; daar na kunnen we het nog met zand ver mengd, op een warme, niet te droge plaats zetten. Zoodra de witte kiempjes te voorschijn komen zaaien we. Het zaad mag tijdens het kiemingsproces vooral niet droog worden. Dit gekiem de zaad kunnen we beter onderstrooien dan inhakken, daar bij het inhakken de kiempjes licht afbreken. Spinazie kun nen we zaaien tusschen de vroege erw- tenrijen. Ook vroege doperwten en peu len kunnen nu worden gelegd en ook deze zaden kan men vooraf weeken. De ïijen hebben, ai naar gelang de hoogte der erwten is, een onderlinge afstand van 1 M. tot 3.20 M. Tusschen deze erwtenrijen kunnen we verder radijs en aapstelen zaaien. Daar de zaden van al deze soorten graag door de vogels worden gegeten, spannen we even bo ven den grond enkele zwartgaren dra den. We planten nu pootuien. Ook deze teelt kan men best combineeren met die van een ander gewas, b.v. van spruit kool, kroten en kropsla, We planten op 12 c.M. afstand op de rij. De rijen heb ben een tusschenruimte van 20 c.M maar bij gecombineerde teelt houden we rekening met den afstand die 't an dere gewas vraagt. De onder glas opge kweekte sla- en bloemkoolplanten wor den nu flink gelucht en afgehard, opdat ze binnenkort buiten kunnen worden uitgeplant. Hetzelfde doen we met de erwten, peulen en tuinboonen, die we onder glas te kiemen hebben gelegd, Ook 'tuinboonen kunnen nu direct in den vollen grond worden gezaaid, waarbij we de zaden weer vooraf weeken. Ze komen op een afstand van 15 c.M. en een rijentusschenruimte van 60 c.M De teelt van tuinboonen kan men com jineeren met die van bloemkool, vroe ge aardappelen of spinazie. Onze aard beienbedden maken we nu schoon, waarna we ze onderstrooien met korte mest. Aardbeien hebben slechts een op pervlakkig wortelstelsel, daarom spit ten we deze mest niet onder. Hoogstens kunnen we ze onder strooien met een weinig fijne tuinaarde. Op gelijke ma nier gaan we te werk met zuringrijen. BEJAARDE MENSCHEN DOOR TAXI AANGEREDEN. In den nacht van Maandag op Dinsdag zijn te Dor drecht op den spoorwegovergang bij Krispijn de bejaarde echtelieden S. aan gereden en zoo zwaar gewond, dat zij naar het gemeent-ziekenhuis moesten worden vervoerd. Daar is de man Dins dagmorgen overleden. De voetrem van de taxi bleek bij onderzoek niet te functioneeren, zoo meldt het Handelsblad. SMOKKELARIJ. De commiezen van Budel hebben Maandag een vracht auto aangehouden, nadat men er in ge slaagd was den auto in een versperring te doen rijden, waarop 2000 kg van uit België binnengesmokkelde suiker was geladen. Auto en smokkelwaar werden in beslag genomen. Tegen den bestuurder, een zekeren v. d. V. uit Budel, is pro ces verbaal opgemaakt, De marechaussee te Boxmeer heeft Maandag een vrachtauto aange houden, afkomstig uit Bergen (L.), welke ruim 4800 pond Duitsche margarine be vatte. Op den auto werden eenige scho ten gelost. De chauffeur wist in de duisternis te ontkomen. KIND ONTVOERD? Men meldt uit Budel aan de Pr. N.-Br. en 's-H. courant: Sinds een paar dagen wordt in 't na burige Neerpelt (B.) het IK-jarig zoon tje van den notaris K. vermist. Men neemt aan dat de kleine ontvoerd is. GEPANTSEERDE SMOKKELAUTO. In het Duitsche grensgebied nabij V e n 1 o hebben douanebeambten een gepantserden smokkelauto aangehou den, welke 500 kg tabak en koffie op frauduleuze wijze het land invoerde. De bestuurder wist te ontkomen. Auto en smokkelwaar zijn in beslag genomen, STUDENT IN DEN RUG GESTO KEN. Naar de Pr, Gr. Crt. thans eerst ter oore komt is Vrijdagavond laat, de Groningsche student E. F. op de Poele- brug te Groningen door een dron ken man in den rug gestoken. De jongeman, die naar huis ging, ont moette drie onder invloed van sterken drank verkeerende mannen. Een van de mannen gaf hem zonder dat er iets was voorgevallen, een stomp in den rug zooals hij meende. Later echter ont dekte hij, dat hij een messteek in den rug had gekregen, die tot dicht bij de long was doorgedrongen. De dader A. H. te Groningen is gear resteerd. 1. Afzender onbekend stuk in de prullen mand. 2. Briefwisseling wordt over ingezon den stukken geplaatst of geweigerd niet gevoerd. 3. De kopij wordt niet terugge zonden. 4. Maakt het kort 1 NATIONALE VOLKSHULDE OP 17 APRIL A.S. (Paaschmaandag) TE DELFT. Het blijkt vooral op de kleinere plaatsen nog niet voldoende doorge drongen te zijn, dat bij de Nationale Volkshulde aan de nagedachtenis van Prins Willem I op Paaschmaandag a.s te Delft, plaats is voor allerlei vereeni gingen, die met de bedoeling van dezen dag sympathiseeren. Wil een vereeniging daarbij tegen woordig zijn, dan dient zij zoo mogelijk vóór 15 Maart a.s. op te geven: 1. Naam en plaats der vereeniging en het aantal harer leden, dat naar Delft zal gaan; 2. Of de vereeniging een zangkoor o muziekkorps vormt en of een vaande of vlag zal worden meegebracht; 3. Of de reis gemaakt wordt per trein, per auto of autobus: 4. Hoeveel insignes met programma's (voor iedereen verplicht en kostende 0.25 per stel) toegezonden moeten worden. Hiervoor tevens het verschul digde op te zenden aan mej. M. G Schenk te Rotterdam op giro 181672; 5. Hoeveel kaartjes voor broodjes a 0.25 en hoeveel kaartjes voor koffie a 0.10 gezonden moeten worden; ook hiervoor het verschuldigde op te zen den aan mej. Schenk, giro 181672 te Rot terdam; 6. Of de vereeniging ook iets kan bij dragen in de kosten der „Wilhelmus van Nassouwe-commissie". Zoo ja, dan ook hiervoor het geld storten op gironum mer 181672 alsvoren. Ter toelichting nog het volgende: De kosten van de spoorreis zullen on geveer 45 pet. van de huidige prijzen beloopen (vanaf Goes 2.25). De naam der vereeniging moet zeer duidelijk worden opgegeven; deze komt in de oorkonde. Insignes, programma's en kaartjes voor consumptie, worden eerst verzon den als het verschuldigde gestort is. Wat de broodjes betreft, voor 0.25 verkrijgt men drie broodjes in één pakje. De plechtigheid duurt van ongeveer 12 tot 4 uur. De opgaven onder 1 tot en met 6 hierboven genoemd, moeten op gezonden aan den heer F. W. C. Blom, 2e secretaris der Wilhelmus van Nas souwe-commissie, Waldeck Pyrmontlaan 4, Rotterdam. De Oranje-Vereeniging te Goes wekt alle vereenigingen in Zuid- en Noord-Beveland, die, zooals hierboven is gezegd, sympathiseeren met de be doeling van deze echt nationale volks hulde, op, aan deze huldebetooging me de te doen en daarom zonder verwijl zich aan bovenstaand adres van den heer Blom te Rotterdam op te geven, onder verstrekking van duidelijke ge gevens. Het dag. bestuur der Oranje-Vereeni ging te Goes: J. I. van Ballegoijen de Jongr voorzitter. F. G. C. Rothuizen, secretaris. J. Donner, penningmeester. J, M. Bielen, alg. adj. OOSTBURG. Ingekomen: Rich. H. De Pau en echtgen. uit Hoek; Aimé B. Langeraet uit Hoofdplaat; Geertrui van Espen uit IJzendijke; Da vid I. J. Luteijn uit Retranchement, Ce- la ML Dhondt uit Aardenburg; Suz. S. Bouwens uit Terneuzen; Irma S. M. van Hulle uit Knocke; Th. J. van Vlierberg- he uif Aardenburg en Chra. W. Cock uit Amsterdam. Vertrokken: Aug. M. Hoevenaar geb. De Gues- quierre naar Zuidzande; Js. Engelbert naar 's-Heerenhoek, Irma S. M. van Hulle naar Knocke; Iz. Datthijn en ge zin naar Zuidzande en Joha. W. Weijk- man naar Zeist. VUURWAPENWET Vuurwapenen, Munitie, Alarmpistolen. Het hoofd van politie der gemeente Goes brengt onder de aandacht van be langhebbenden, dat bij de op 1 Maart 1933 in werking getreden wijziging der Vuurwapenwet 1919 algemeen het onbe voegd voorhanden hebben van vuurwa penen en munitie strafbaar is gesteld en dat ingevolge art. I der Vuurwapenwet 1919 in verband met artikel I van het Vuurwapenreglement alarmpistolen en soortgelijke voorbedreiging of afdreiging geschikte voorwerpen in het algemeen onder vuurwapenen zijn begrepen. Art. I, lid 2, van het Vuurwapenregle ment luidt: „Onder vuurwapenen worden mede verstaan alarmpistolen en andere soort gelijke voor bedreiging of afdreiging ge schikte voorwerpen, met uitzondering van die, welke geen loop of een kennelijk verkorten geheel gevulden loop hebben, en welke zoodanig zijn ingericht, dat zij enkel losse patronen van een kaliber niet grooter dan 6 m.M. kunnen bevat ten, terwijl de ligplaats van die patronen en de gasuitlaat loodrecht staan op den loop of de lengterichting van het voor werp." Hoewel zij, die thans onbevoegd vuur wapenen, alarmpistolen en dergelijke en munitie voorhanden hebben strafbaar zijn, zullen tegen hen strafrechtelijke maatregelen achterwege kunnen blijven, indien zij voldoen aan onderstaand be vel. Bevel. Voornoemd hoofd van politie beveelt aan ieder, die, zonder daartoe bevoegd te zijn, alarmpistolen en dergelijke voor bedreigighg of afdreiging geschikte voorwerpen (voor zoover1 niet vallende onder de uitzondering in boven weerge geven bepaling omschreven), dan wel vuurwapenen, gaswapenen of munitie voorhanden heeft, deze vóólu 1 April 1933 bij hem in bewaring te geven. De inlevering kan geschieden aan het Politie Bureau aan de Groote Markt tusschen 10 en 12 uur 's mosnens en tus schen 3 en 5 uur s middags/ op werk- dagen. Bij de inlevering zal belanghebbende gelegenheid worden gegeven om desge- wenscht bij een daartoe aangewezen ambtenaar schriftelijk of mondeling een verzoek om machtiging tot het voor handen hebben van het (de) betrok ken vuurwapen(en) en (of) munitie in te dienen. Niet naleving van dit bevel is, onge acht de strafbaarheid van het onbe voegd voorhanden hebben zelf, straf baar met hechtenis van ten hoogste twee maanden of geldboete van tea hoogste tweeduizend gulden. Goes, 8 Mlaart 1933. Het Hoofd van Politie voornoemd, De Comissaris van Politie, E, C. WIERTS VAN COEHOORN. Elec. Drukkerij G. W. den Boer. MTburg.

Middelburgsche Courant | 1933 | | pagina 8