INGEZONDEN STUKKEN. AFLOOP VERKOOPINGEN. BEKENDMAKINGEN. MIDDELBURG. Op eenigen afstand van het huis heeft men later den geldtrommel ledig terug gevonden. Zondagavond ontdekte de heer v. H. te Oss, dat tijdens zijn afwezigheid van enkele uren in zijn woning aan de Heistraat aldaar was ingebroken. De in brekers hadden het geheele huis door zocht en twee pas geslachte varkens van ongeveer 200 pond benevens een partij linnengoed, bovenkleeding en gouden sieraden gestolen. Voor zoover kon wor den nagegaan is ook geld gestolen. De dieven hebben zich toegang verschaft tot de woning door het forceeren van 'n luik en door het uitsnijden van een ruit. INBRAAK IN AUTOZAAK. Za terdagnacht is ingebroken bij de auto mobielzaak Tresfon en Co. te Rotter dam in de Nieuwe Kerkstraat, Om 8 uur heeft men de zaak gesloten en om 1 uur 's nachts heeft men aan de deuren gevoeld of deze gesloten waren. Men heeft toen niets gemerkt. Het bleek dat verschillende lampen brandden en dat alle laden waren door snuffeld en uit de kleine brandkast 'n bedrag van f 45 was medegenomen. Het postzegelboek heeft men niet mede genomen. De groote brandkast heeft men niet geopend. Het is gebleken dat de inbrekers zijn binnengekomen door middel van een valsche Lipssleutel die met een doekje was omwonden. Deze sleutel is gevon den. 4-JARIG KIND ERNSTIGE BRAND WONDEN BEKOMEN. In de land- bouwerswtoning van den landbouwer G. P. te Oss heeft Maandagmiddag een zware brand gewoed. De brandweer was spoedig ter plaatse, doch wegens gebrek aan water kon zij geen hulp verleenen. Het huis brandde geheel uit. Het 4-jarig zoontje van den heert: P. werd met ern stige brandwonden overdekt uit het brandende huis gedragen. Per auto werd het ventje, voor welks leven wordt ge vreesd, naar het ziekenhuis vervoerd. Vele landbouwgereedschappen gingen verloren. Een vijftal koeien en een var ken kwamen in de vlammen om. Nader verneemt de „Msb." dat het geredde jongetje na een smartelijk lijden is overleden. VERRASSENDE BIJZONDERHEDEN AAN DEN DAG GEKOMEN. De beide jongelui, die Woensdagavond te Tilburg zijn gearresteerd wegens een overval in een groentenwinkel, waarbij de eigenaar K. ernstig aan het hoofd werd verwond, hebben voor de politie een volledige bekentenis afgelegd. Er zijn daarbij verrassende bijzonderheden aan den dag gekomen. Zij hadden n.l. 't voornemen opgevat om een moord met roof te plegen op de wed. Pigmans, si garenwinkelierster, wonende aan de De Ruyterstraat. Dit plan was mede ont worpen door den 40-jarigen M., meester knecht op de drijfriemenfabriek der fir ma Smarius, gehuwd en vader van twee kinderen. Deze man had voor zichzelf en voor de jongens elk een browning ge kocht, welke het drietal den bewusten avond op zak droeg. Bovendien waren ze gewapend met een hamer en een groot-model schroevendraaier. S. had op zich genomen vrouw Pigmans dood te schieten en dan zouden de jongens er per fiets met den buit van doorgaan. Bij samenkomst aan den winkel van vrouw P. bleek de aangewezen persoon echter zoo dronken, dat hij het plan ni;t kon uitvoeren. Waarop een der jongens, de 18-jarige F. S., maar aanstonds besloot den moordaanslag te volvoeren. Met hun beiden traden ze den winkel binnen, maar troffen er een paar menschen aan, terwijl even later nog twee bezoekers 't gezelschap kwam vergrooten. Dat schrok de jongens af. S., die niet rookt, kocht een doosje sigaretten en toen verdwenen beide. S. had zich intusschen uit de voe ten gemaakt, maar is Donderdag in den loop van den dag eveneens gearresteerd. Hij ontkent elke medeplichtigheid. Na den aanslag op Kerstens zijn de jongens naar de Heikantsche baan gere den om daar op een zolder hun wapens te verbergen. Hiervan hebben ze nog even mededeeling gedaan aan de echtge- noote van S. Bü cnnfrontatie in het ziekenhuis heeft Kerstens, die buiten levensgevaar verkeert, zijn beide aanvallers herkend. S. heeft de hamerslagen toegebracht. KOKENDE KOFFIE GEDRONKEN, Een 1 jarig kind van den heer Z. te Musselkanaal dronk in een on bewaakt oogenblik uit een kan met ko kende kofie. In ernstigen toestand were de kleine naar het ziekenhuis te Gro ningen overgebracht. Zijn toestand is zorgwekkend. BRUTALE INBRAAK; BRANDKAST DOORBOORD. Te Haarlem is gisternacht een brutale inbraak ge pleegd. In het filiaal van de fa. De Gruyter aan de Botermarkt hebben in brekers in den vloer van den winkel een gat gemaakt en daardoor zijn zij in het achter den winkel gelegen magazijn ge komen. De brandkast, die in het kan toor naast het magazijn stond, hebben zij langs een trap in den kelder laten glijden, nadat zij onder aan de trap zak ken met erwten en kippenvoer hadden opgestapeld om het gevaarte tegen te houden. In den kelder, waar zij onge stoord werken, hebben zij een gat van 20 cm. middellijn in de kast geboord en zoo den inhoud, een bedrag van 600 ontvreemd. Dit is reeds de derde in- jraak binnen korten tijd, waarbij brand gasten op een soortgelijke wijze zijn ge forceerd. VROUW VERBRAND. Op de 2e etage van een perceel in de Rapenbur gerstraat te Amsterdam stond Zon dagmorgen de 29-jarige bewoonster S. W.K. ten deele nog ongekleed, bij een 'el brandende kachel. Plotseling geraak ten eenige kleedingstukken in brand. Het was klaarblijkelijk niet mogelijk de ongelukkige vrouw spoedig hulp te bie den, want weldra stond zij dermate in brand, dat, toen de vlammen waren ge doofd, ernstige brandwonden het gehee le lichaam bedekten. Het slachtoffer is in hoogst ernstigen toestand naar het ziekenhuis vervoerd, waar zij 's avonds aan de bekomen ver wondingen is overleden. BRAND BIJ VERZAMELAAR. In de villa van den heer A. Roland Holst Sr. aan de Regentesselaan te H i 1 v e r- s u m,, is zoo meldt het Hdbld., Don derdag brand geweest, waarbij een kost bare verzameling oude en moderne schilderijen de laatste van meesters der Haagsche school, een collectie grafiek en een vitrine met porcelein groot gevaar hebben geloopen. De schil derijen zijn allen gered kunnen worden; de aquarellen en prenten hebben, door waterschade nogal geleden, o.a. is 'n aquarel, een gezicht op Jeruzalem, van Bauer, geheel verwoest. Bij het naar buiten brengen van het Chineesche por celein werden scherven gemaakt; twee zeldzame stukken uit de voormalige col lectie van Théophile de Bock gingen totaal verloren. GESMOKKELDE MARGARINE. Vrijdagnacht hebben de commiezen te T e g e 1 e n een vrachtauto aangehou den, waarmede 400 kg uit Duitschland binnengesmokkelde margarine werd ver voerd. Auto en margarine werd in beslag genomen. Tegen de inzittenden, twee personen uit Helmond afkomstig, werd proces verbaal opgemaakt. RUSTIG DOORGESLAPEN. In den afgeloopen nacht is ingebroken in een pand aan de Emmastraat te Loosdui nen. De daders zijn door openschui ving van een raam binnengekomen. Het geheele huis is doorzocht. Uit een kast in de voorkamer zijn de spaarpotten ge ledigd tot een bedrag van 40. De be woners sliepen en hebben niets gehoord. AUTOBUS IN DE SLOOT. Zondag avond toen een autobus langs de Kerk straat te Oostzaan reed, raakte de chauffeur zijn stuur kwijt en kwam in de naast den weg gelegen breede sloot terecht. Een telefoonpaal stuitte de vaart der bus eenigszins, waardoor een klein gedeelte van de achterzijde der bus bo venwater bleef. De telefoonpaal knap te af. Het gelukte den omwonenden de zes inzittende passagiers alsmede den chauffeur door de achterdeur van de bus naar buiten te brengen. Allen kwamen met den schrik vrij. De materieele scha de is niet groot. DOOR DRIE BESCHONKEN MAN NEN AANGEVALLEN. Te L o n n e k e r werd zekere H., die in de deur van zijn woning stond door drie beschon ken mannen aangevallen, omdat hij haar groet niet wilde beantwoorden. Het drietal volgde den man, die tot ach ter zijn woning vluchtte. De 33-jarige echtgenoote V. kreeg van een der dronk aards de 32-jarige Z. een geweldigen slag met een groot mes op haar arm, waardoor haar arm grootendeels werd afgesneden. Dank zij de tegenwoordig heid van geest van den veldwachter, die de ar mder vrouw afbond, is er kans dat zij nog in leven blijft. Het slachtof fer zal echter dit lichaamsdeel moeten die de politie heeft aangehouden werd missen. In de woning van den dader, een bebloed mes gevonden. „KAMERAAD" DE VISSER MOET INTERPELLEEREN. De Bredasche po litie heeft een Duitscher aangehouden, die aan een voorbijganger het adres vroeg van een bekend Bredasch ingeze tene. De taal van den vreemdeling en het gevraagde adres waren voor den voor bijganger aanleiding om de politie te waarschuwen. Deze deed den man op het bureau een verhoor ondergaan. De Duitscher bleek in het bezit te zijn van een aantal adressen van Nederlandsche communisten, bij wie hij den laatsten tijd had doorgebracht. Als celleider zij ner partij in Duitschland was hij in het bezit van een plattegrond van zijn woon plaats. Door de marechaussee is Hij bij Ze venaar, onder hevig protest zijnerzijds, over de grens gezet. Maar eerst gaf hij nog de stellige verzekering, dat hij „ka meraad" de Visser zou opdragen te in- terpelleeren in de Tweede Kamer over de ondergane behandeling. (Msb.) ONTAARDE OUDERS. De echtelie den M. te Susteren hebben sinds verleden week Zaterdag hun woning verlaten, met achterlating van 6 kinde ren. Het jongste is pas zes weken oud Ingezetenen hebben zich over de arme kinderen ontfermd. HET GEVAARLIJKE WAPEN. Toen de ongehuwde sleepbootkapitein H. K., liggende met zijn sleepboot „Gel- ria" nabij de Nieuwe Havenbrug te Zwolle bezig was een revolver te laden, ging, aldus de „Zwolsche Crt.", het wa pen plotseling af, en werd K. door een kogel in de linkerborststreek getroffen. Ernstig gewond viel hij neer. De op het schip aanwezige bootslieden waarschuw den terstond de politie, die den man per Drancard naar het Sophia Ziekenhuis ïeeft overgebracht. Naar het blad ver nam laat K.'s toestand zich zorgelijk aanzien. KERKDIEFSTAL. Zaterdagnacht is ingebroken in de R. K. Kerk en in de Hervormde Kerk te H o o g m a d e. In beide gebouwen is een offerblok gelicht. AMELAND GEÏSOLEERD. Door den lagen waterstand op de wadden heeft Zondag en Maandag de postboot NesHoldert niet kunnen varen, en is Ameland twee dagen geïsoleerd. Ook de beurtschipper die Zaterdag van Harlin- gen is vertrokken liep op de Wadden vast. IJS TE SCHIERMONNIKOOG. De veerboot Oostmahorn-Schiermonnikoog kon wegens het vele ijs en den sterken wind den landingssteiger te Schiermon nikoog niet bereiken. De boot moest op het Z. W. strand meeren. Een motor- botter op weg van Oostmahorn naar Schiermonnikoog is eveneens in het ijs blijven vastzitten. Een passagier bevindt zich in den kotter. De reddingsmaat schappij te Oostmahorn is gewaar schuwd. BOERDERIJ AFGEBRAND. Za terdagmorgen is door onbekende oor zaak brand uitgebroken in de boerderij van den heer G. de H„ «gelegen in de buurt Homoet. Toen de brand werd ontdekt, was redding uitgesoten. Het geheele perceel met inboedel en een deel van de leven de have, w.o. 17 stuks rundvee, werd een prooi der vlammen. Alles was ver zekerd. EEN RIJNAAK GEZONKEN. De Rijnaak „Samara" is lek geslagen in de nabijheid van Niederheimbach. De ka pitein bracht het schip dat ernstig ave rij had opgeloopen, spoedig naar den kant, terwijl matrozen het schip verlie ten daar het water de ruimen binnen drong en gevreesd moet worden dat het schip zou zinken. Het schip is ten slotte gezonken. Het was geladen met 6000 centenaren briketten. De berging zal zeer moeilijk zijn. 1. Afzender onbekend stuk in de prullen' mand. 2. Briefwisseling wordt over ingezon den stukken geplaatst of geweigerd niet gevoerd. 3. De kopij wordt niet terugge zonden. 4. Maakt bet kort MwmnaMtai—rsnin.t MmsitMK-n, r «r ti ii n u i kundige en begrijpende voorlichting mogelijk eenige ontspanning brengen kan. Bovenal met het oog op de kinderen, die in dergelijke onevenwichtige gezin nen opgroeien, schijnen deze pogingen alleszins de moeite waard. Kan in het eerstgenomde geval een scheiding niet worden voorkomen, dan nog behoudt n inmenging haar waarde, wanneer er kin deren zijn; voor hen immers is het van iet grootste gewicht, dat de Rechter, die de voogdij (c.q. bij scheiding van tafel en bed de ouderlijke macht) heeft toe te wijzen,, daarbij met kennis van zaken wordt voorgelicht. Het is wel niet voor betwisting vat baar, dat de door partijen en familiele den aanbevolen regeling wat de kinde ren betreft, dikwijls door andere facto ren wordt beheerscht, dan door het we zenlijk belang der kinderen, zonder dat de Rechter, voor wien immers veelal de motieven der voorgestelde regeling ver borgen blijven, termen heeft, daarvan af te wijken. Herhaaldelijk verschijnen ouders en bloedverwanten niet eens zelf voor den Rechter, doch laten zij zich vertegen woordigen door personen, die slechts de opdracht hebben, om een bepaalde ver klaring, opgenomen in de door den be trokkene geteekende volmacht, af te leggen. Gaarne erkennende dat de Rechter lijke macht, de Balie en de Voogdijraad doen, wat ter bereiking van een goede regeling in hun vermogen is, meenen ondergeteekenden, dat niettemin me nige beslissing betreffende de voogdij (of ouderlijke macht) het belang van 't kind niet dient en dat onpartijdige en ter zake kundige voorlichting ook op dit gebied van groot nut zou zijn. Ondergeteekenden hebben te dien einde besloten in verschillende steden een Bureau op te richten, waartoe ieder een zich kan wenden, die bij zijn huwe lijks- en gezinsmoeilijkheden behoefte heeft aan persoonlijke en stipt vertrou welijke raad en voorlichting. Rechtskundige hulp bij echtscheiding zal door het Bureau niet worden ver leend. In geval de moeilijkheden reeds aldus zijn uitgegroeid, dat een advocaat is of wordt geraadpleegd door één of door beide partijen, dan zal het Bureau des- verkiezend onderzoekend en raadge vend blijven optreden. Mocht het Bureau in een bestaande maatschappelijke behoefte blijken te voorzien, dan zullen ondergeteekenden op velen een beroep moeten doen, om hen in dit streven te steunen en zij ver trouwen, dan niet te zullen worden te leurgesteld. Mr. H. Th. Gerlings, Utrecht. Mevr. prof. mr. D. Hazewinkel, A'dam Mr. G. T. J. de Jongh, Amsterdam. Mej. mr. C. Frida Katz, Amsterdam. Jhr. W. A. Ortt, Amersfoort. Dr. H. Postma, Zeist. Mr. dr. P. J. Witteman, Amsterdam. DE OUD-GEP. MILITAIREN. Mijnheer de Redacteur, Beleefd verzoek ik U eenige plaats ruimte in uw veelgelezen blad, naar aan leiding van het aftreden der Regeering en in verband daarmede het nog afdoen van verschillende zaken. Het is n.l, bekend dat de Min. van Defensie in Dec. 1931 aan eenige Ka merleden van een vijftal fracties beloof de met den Min. van Financiën in over leg te treden over het tot stand komen van een gelijkstelling der pensioenen van oud-militairen met die der oud-bur ger-ambtenaren; welke belofte 1.1. we derom door Z. E. is afgelegd. Tot heden vernamen deze oude lands dienaren taal noch teeken omtrent be loofd onderhoud, en dus is hun vrees gewettigd dat hunne belangen wederom op de lange baan geschoven zullen worden, temeer daar zij reeds elf jaren met alle gewettigde en gepaste midde len aan de verschillende Regeeringen verzocht hebben aan hen een mensch- waardiger pensioen te verleenen. Daarom doen zij nogmaals een drin gend beroep op de Regeering en in 't. bijzonder op den Min. van Defensie en den Min. van Financiën vóór dat de Re geering is afgetreden; hunne pensioenen in overeenstemming te brengen met die der oud-burger-ambtenaren, alsmede op de Kamerleden, bovengenoemd, vóór 't uiteengaan der Kamer, hunne zaak in orde te brengen. Mijnheet de Redacteur, U namens de oud-militairen mijn oprechten dank be tuigende voor uwe welwillendheid, heb ik de eer te zijn Uw dw. dn. H. ADVIESBUREAU VOOR GE ZINSMOEILIJKHEDEN. De onrustbarende toename van het aantal echtscheidingen met het daar mede noodzakelijk gepaard gaande leed, heeft bij ondergeteekenden de vraag doen rijzen, wat er van particu liere zijde gedaan kan worden, om dit kwaad te keeren of te verkleinen. Zij meenen nu, dat wellicht een rusti ge bemoeienis van een buiten de par tijen staand onzijdig persoon, die zei:: het leven en zijn moeilijkheden kent een aantal echtscheidingen, waartoe dikwijls in zenuwachtige overijling en ten einde raad wordt besloten, zou kunnen voorkomen. Zij meenen voorts, dat in gevallen, waarin nog niet aan snheid'ng wordt gedacht, maar waarin niettemin ernstige huiselijke moeilijkheden bestaan, des- ONTVANGEN BOEKEN. Bronswijk's Jaarboekje voor 1933 aangeboden door de uitgeefster van het Algemeen Advertentieblad voor W. Zeeuwsch-Vlaanderen, de firma A. J. Bronswijk te Oostburg. Jaarverslag van de Nationale Land stormcommissie over het jaar 1932, ge^ vestigd te D e n H a a g. De eerste aflevering van den vijf den jaargang van; „Eigen Volk", alge meen folkloristisch en dialectisch maand schrift voor Groot Nederland, (Uitgevers bedrijf „Eigen Volk" te Schevenin- gen.) „Om Papa's principe". Blijspel in drie bedrijven naar den roman van F. de Sinclair, bewerkt door C. E. M. Lugt, Derde druk verschenen bij H. D. Tjeenk Willink Zoon te Haarlem. „De weg uit de werkloosheid", vol gens een nieuwe leer van loon en rente door dr. E. C. van Dorp, oud lid der Tweede Kamer. (De Erven F. Bohn, H a a r 1 e m.) „Het die Hollanders die Kaap ver koop?" brochure door dir. H. Muller en uitgegeven door het Hoofdbestuur van de Nederlandsch Zuid Afrikaansche Ver- eeniging te Amsterdam. - „Zijn effecten nog geschikt voor veilige geldbelegging?" door E. L. Per- rin Uitgave van de Financieele Uitge vers Mij. te O i s t e r w ij k. Voetbal voor jonge spelers, in het bijzonder voor scholieren, uitgegeven door den Koninklijken Nederlandschen Voetbalbond. In dit werkje wordt in be- knopten vorm de beginselen aan de ad- spiranten en junioren der voetbalver- eenigingen bekend gemaakt, wat voor dezen van veel nut kan zijn voor goed begrip van het zoo populaire voetbal spel. Ook de voornaamste regels van het spel zijn niet vergeten. Het boekje is samengesteld door de heeren Groothoff en Kramer, daartoe uitgenoodigd door de Technische Com missie en de Commissie voor School- voetbal van den K.N.V.B. Aflevering 8 van „Ik maak alles", encyclopaedie voor het huisgezin (Uit gevers Mij. Enum, Amsterdam). In deze aflevering o.a. het leggen van een betonvloertjej gordijnkappen, repareeren van stoel, maken van tafellampje, inge bouwde boekenkast enz. Notaris J. L. van der Harst, heeft Zaterdag, des namiddags in het café Fritz te Nieuw- en St. Joosland, ten verzoeke van den heer Anth, Bliek, pu bliek verkocht: I. Een Huis met schuurtje, erf en tuin, te N. en St. Joosland op het dorp, achter de kerk, A 157, groot 4 a 43 ca.; In koop toegewezen aan A. Minder- houd, notarisklerk te Middelburg, qq. voor 1360. II. Een Huis te N. en St. Joosland, op het dorp, achter de kerk, A 156, met het eeuwigdurend recht van erfpacht op den bijbehoorenden grond, groot 59 centiaren. Uit de hand verkocht. III. 2 ha, 50 a, 40 ca of 6 gem. 14 r. Bouw- en Weiland bij den van Citters- weg nabij de hofstede Brakenberg te Kleverskerke, gemeente Arnemui- den. In koop toegewezen aan den heer A. Pluijmers, zonder beroep te Middelburg qq. voor de som van 2223. BESCHIKBAARSTELLING ONVERMENGDE MARGARINE. Burgemeester en Wethouders van Middelburg brengen ter openbare ken nis: I. dat voor de vier weken, vallen de in het tijdvak van 20 Maart tot 16 April 1933, onvermengde margarine zal kunnen worden verstrekt aan: a. in de gemeente wonende georgani seerde werkloozen, die drie maan den of langer werkloos zijn, steun ontvangen en hoofd zijn van een gezin met 5 of meer kinderen; b. in de gemeente wonende ongeorga niseerde werkloozen, die drie maanden of langer werkloos zijn, steun ontvangen en hoofd zijn van een gezin met 5 of meer kinderen. c. in de gemeente wonende werkloo zen, die bij een Werkvenschaffing met zoogenaamd rouleeringssys- teem arbeiden en hoofd zijn van een gezin met 5 of meer kinderen; d. in de gemeente wonende armlasti gen, die drie maanden of langer steun genieten, daarvan geheel of bijna geheel moeten leven en hoofd zijn van een gezin met 5 of meer kinderen. II. dat zij, die behooren tot een dei- onder I hiervoren vermelde categorieën en gedurende vorenvermelde periode K kg. onvermengd margarine per week, per lid van hun gezin, wenschen te ont vangen tegen betaling van 11 cent per kg., zich daarvoor mondeling ter Ge meente-Secretarie ten Stadhuize (bene denverdieping, ingang Helm) kunnen op geven op Woensdag, 1 Maart 1933, des namiddags van 2 tot 4 uur. Middelburg, den 24 Februari 1933. Burg. en Weth. voornoemd, J. ONDERDIJK, 1.o-Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. GEVONDEN VOORWERPEN. TE MIDDELBURG. Bij onderstaande personen zijn de na volgende voorwerpen terug te bekomen: Maatstok, Verniel, Beddewijkstraat K 133; Ceintuur, A. Wondergem, Hoog straat I 138; Zakmes, P. Beekman, Noordsingel S 181; Blauwe Muts, J. v. Hoepen, Lange Breestraat O 147; Gla cé Handschoen, L. Henderikse, Korte Giststraat A 130; Kinderhandschoen, P. Zee veld, Oude Kerkstraat; Belasting- merk, W. Schonis, Bellinkstraat G 195; Rozenkrans, mej. M. Villee, Segeerstr. H 92; Hondje, Houmes, Vlasmarkt L 93; Kinderhandschoen, de Jong, Dam poortsingel T 221; Kinderport. M. Ma- thijsen, Meliskerke A 7; Ceintuur, F. Jongepier, Nederstraat O 202; Zilver Broche, Versluis, Beenhouwerssingel K 70c; Heerensok, D. Willeboordse, Noord- weg B 4; Zijbord van wagen, Boekhan del, Station N.S. alhier; Dameshand schoen, Harpe, Koorkerkhof, A 120; Dameshandschoen, R. Overwijk, Ach ter Hofplein E 223; Portemonnaie, J. Grool, Hoogstraat I 128; Portemonnaie, P. Wissekerke, Wilhelminastraat W 35; Vulpen, Stark, Schuttershofstraat K 112; Alpenmuts, N. Marijs, Schuttershof straat N 208; Belastingmerk, W. An- theunisse, Noordweg S 239; Padvinders- port., J. Griep, Rozenstraat W 214; Snoer Koralen, J. de Visser, Winterstr. Q 108; Paar Gymnastiekschoenen, ML Pots, Lange Delft H 13; Konijnenvel, H. Deïst, Achtersingel Q 154; Zakmes, C. Stam, Lange Giststraat F 162; Huissleu tel, Arnoldus, Seisplein Q 288; Bruine muts, A. de Vos, Lange Burg C 89; Pet en Handschoen, van Rooijen, Zandstraat Q 191; Port. met inhoud, I. de Nood, Schuitvlotstraat N 202; Port. met in houd, A. Schout, N. Vlissingsche weg E 73; Port. met inhoud, C. Maas, Oude Vlisingsche weg V 3; Vulpotlood, J. Buijs, Zusterstraat I 71; Glacé Hand schoen, H. Romp, B. v. Politie. Elec. Drukkerij G. W. den Boer, M'bucg»

Middelburgsche Courant | 1933 | | pagina 8