HANDEL EN NIJVERHEID. LANDBOUW. GEMEN6D NIEUWS. BEKENUMAKINGEN. Werkloosheid. Ongelukken. Branden. ONTVANGEN BOEKEN. mm GEVONDEN VOORWERPEN. MIDDELBURG. zitter zeide dat de heer Kesteloo met het laatst door hem naar voren gebrach te, juist het teere punt in deze aange legenheid heeft aangeroerd, wie van de werkloozen het hardst tewerkstelling behoeft, is ook voor B. en W. zeer moei lijk uit te maken en kan volgens ver kregen inlichting ook niet uitgemaakt worden door de besturen der plaatse lijke organisaties, ten minste het is B en W. maar al te dikwijls gebleken dat die besturen te dezer zake buiten be schouwing willen blijven. Wethouder Maas zeide van oordeel te zijn dat de werkloozen niet veel vertrouwen stellen in het bestuur hunner organisatie, im mers in de gehouden conferentie is toch besloten dat zoo nu en dan tewerkstel ling van werkloozen zou plaats hebben, hetgeen in de afd. Vrouwenpolder ook werkelijk heeft plaats gehad. Spr. geeft nog een nadere beschouwing over het uitvoeren van werken in werkverschaf fing met Rijkssteun, en zeide dat hem, na te dezer zake met het bestuur van de organisatie te Vrouwenpolder over leg gepleegd te hebben, is gebleken dat de werkloozen voor deze wijze van werkverschaffing niets voelen. De heer A r e n d s e zeide dat het hem wil voor komen dat werkverschaffing met Rijks- steun wel eenige voordeelen biedt, b.v. bijdrage van het Rijk in de kolentoeslag- regeling, enz. Dat daar gebleken is dat alleen de afd. Vrouwenpolder zich te dezer zake niet definitief heeft uitgesproken en de af. Gapinge in het geheel niets van zich heeft laten hooren, kan men den Raad toch geen verwijt gaan maken van niet goed te hebben gehandeld, z. i. dienen de organisatie's uit te maken wat het beste is, en zoo zal blijken dat de uitgezochte regeling voor de gemeen te dragelijk is, zal die regeling ook in derdaad door den Raad worden inge voerd daar is spreker vast van over tuigd. De taak der Commissie is volgens spr. tweeledig, zij dient uit te maken wie voor werkstelling in aanmerking komt en dient ook voorstellen aan den Raad te doen die een goed verloop van de werkverschaffing verzekeren. De Voorzitter zeide van meening te zijn dat dit de taak van elk roodslid is. De heerA r e n d s e wees er op dat men met enkelen te dezer zake beter en vruchtbaarder zal werken dan met ve len en dat verbetering van wegen even goed in December als later kan aanvan gen en wijst op de wegsverbetering in werkverschaffing uitgevoerd in de na burige gemeente St. Laurens. Als men van meening is dat er werk is dat in het begin van den winter kan worden uitge voerd moet men z.i. zulks ook doen, er zijn z.i. ook werken die wel degelijk in de vorstperiode kunnen worden uitge voerd. Wethouder Maas zeide van oordeel te zijn dat het uitvoeren van het door den heer Arendse bedoelde werk enkel en alleen kan bij wegen, die in den win ter niet bereden werden. De heer Lan- g e b e e k e zeide van oordeel te zijn dat de Commissie niet voldeed want zou zij werkelijk voldoen, dan is het hem niet recht duidelijk waarom de werkloozen zich persoonlijk tot de raadsleden wen den. De heer Dingemanse zeide, dat de werkloozen ook bij hem zijn geweest. De heer Arendse zeide van meening te zijn, dat de werkloozen door bemiddeling van hun afgevaardigden, die mede zit ting in de commissie hebben, zich eerst tot dat lichaam hebben te wenden alvo rens zij de raadsleden afloopen, hetgeen ook aan de personen die hem hebben bezocht door hem is gezegd. De voorzitter bracht onder het oog dat men nu niets aan nde wegen kan doen, men zou ze eerder slechter dan beter maken als men er nu aan liet wer ken, de aansluiting bij het werkloosheids besluit 1917 is toch hoofdzakelijk ge schied, opdat door de werkloozen zal kunnen worden getrokken in de periode dat het uitvoeren van werken onmoge lijk is, daar geeft de gemeente toch ook de subsidie en extra subsidie voor te be talen. De heer Dingemanse zeide dat men toch eerst eens dient na te gaan welk werk aan de commissie van werk verschaffing is opgedragen, dat is ge weest het aanwijzen van werkloozen die voor te werkstelling bij de werkverschaf fing in aanmerking kwamen, andere werkzaamheden zijn de commissie nooit opgedragen, de commissie is z.i. eerst dan intact als er werk in werkverschaf fing wordt uitgevoerd. De Voorzitter zeide dat dit niet het geval is, de commissie heeft z.i. wel ter dege het recht om h.i. voor in werkver schaffing uit te voeren werkzaamheden onder de aandacht van B. en W. te bren gen, dat kunnen buiten om de heeren Van Dis en Dingemanse ook de namens de organisaties zitting hebbende leden dier commissie. Wethouder Maas zeide het volko men eens te zijn met het door den voor zitter te dezer zake aangevoerde en zet nader in den breede uiteen wat z.i. tot de taak der commissie behoort. De heer Kesteloo zeide naar aan leiding van de gevoerde besprekingen tot de conclusie te zijn gekomen, dat de Commissie de haar opgedragen taak niet schijnt begrepen te hebben en gaf de Commissie in overweging in de door aen voorzitter Maas aangegeven geest te werken. De heer Dingemanse zeide van oordeel te zijn dat de besproken aange legenheid zoowel voor B. en W. als voor de commissie nieuw is, zoodat men steeds te leer gaat en deed toezegging, dat hij in de door den voorzitter en wethouder Maas aangegeven richting hoopt voort te werken. Spr. zeide van oordeel te zijn dat zoo de gemeente 'de werkverschaffing zonder Rijksteun af kan men geen Rijkssteun moet aanvragen hem is bij nader onderzoek dezer aan gelegenheid gebleken dat het de werk loozen in deze gemeente niet mee zou vallen zoo besloten werd tot uitvoering van werken in werkverschaffing met Rijkssteun, deze wijze van werkverschaf fing bevordert z.i. het onttrekken van werklieden aan particuliere bedrijven, ook is hem gebleken dat de samenwer king te dezer zake tusschen Rijk en de gemeenten niet idealistisch is te noe men. De Voorzitter zeide naar aanlei ding van het door den heer Dingemanse naar voren gebrachte, dat ook B. en W. dezelfde meening zijn toegedaan als door hem zoo juist is ontvouwd, ook zij voe len nog niets om dien weg op te gaan, en hij gelooft ook te kunnen aannemen dat de organisatie te Gapinge er niets voor voelt, daar door hen op een des betreffende vraag van B. en W. tot he den, het reeds ruim een maand geleden dat B. en W. die vraag hebben gesteld nog geen antwoord is binnen gekomen. Na sluiting der discussie's aangaande de ze aangelegenheid, werd m. a. st. be sloten te dezer zake in de reeds ingesla gen richting voort te gaan. De voorzitter deelde mede, dat van de Vereen. Vreemdelingenverkeer Vrouwenpolder een verzoek is ingeko men om van gemeentewege over te gaan tot verharding van den Langeweg in de afd. Vrouwenpolder, en idat die Vereeni- ging in de aan dat werk verbonden kos ten jaarlijks wil bijdragen een bedrag van 100, dat B. en W. naar aanleiding van de door den Raad in de vorige ver gadering gegeven opdracht door 'n des kundige een berekening hebben doen maken van de aan dat werk verbonden kosten, welke berekening heeft uitge wezen dat verharding met macadam in totaal 2500 zal kosten en verharding met steen in totaal ongeveer 4100 van de gemeente zal vergen, waarom B. en W. voorstellen de verharding met ma cadam te doen geschieden. De heer Van Dis zegt van meening te zijn dat de Vereeniging Vreemdelin genverkeer zijn bijdrage heeft beschik baar gesteld onder voorwaarde dat een klinkerweg zal worden gelegd, waarop de Voorzitter antwoordde dat de ze voorwaarde niet uit het overgelegde adres blijkt, er wordt in dat adres zon der meer gevraagd den Langeweg te doen verharden, de wijze van verhar ding is dus niet omschreven. De Voorzitter deelde voorts nog mede dat B. en W. thans een aanbieding hebben ontvangen van 'n partij zeer goe de klinkers tegen den prijs van 12.50 terwijl de deskundige bij het maken der berekening een prijs voor de klinkers heeft genomen van 16.50. Wanneer nu besloten wordt den weg te verhar den met klinkers van 12,50 in plaats, van met klinkers van 16.50, zal dat een voordeel opleveren van ongeveer 700 zoodat dan die verharding in totaal op 3500 zal komen, en als dat werke lijk doorvoerbaar mocht blijken te zijn dan zouden B. en W. meer voelen voor een verharding met klinkers dan met macadam. B. en W. vragen daarom van den Raad machtiging de partij klinkers van 12.50 aan de fabriek te gaan be kijken en een definitieve beslissing aan de wijze waarop de verharing zal plaats hebben alsnog aan te houden tot een volgende vergadering. Na verdere bespreking dezer aangele genheid, waarbij werd medegedeeld dat het in geval van verharding in de be doeling van B, en W. ligt den Raad voor te stellen over te gaan tot invoering van een baatbelasting op den voet als voor den Schellachscheweg is ingevoerd, werd m. a. st, besloten nog-geen defi nitieve beslissing omtrent de wijze van verharding te nemen en B. en W. te machtigen de noodige stappen te doen die zullen kunnen leiden om een verhar ding met klinkers door te voeren. Bij de rondvraag vestigde de heer Kesteloo er de aandacht van den voorzitter op dat er personen zijn die of schoon nog geen definitieve beslissing is genomen inzake het al of niet afvoeren van den ligger der Wegen en Voetpaden van de op hun land gelegen voetpaden, deze voetpaden bereids hebben doen verdwijnen en stelt de vraag of de voor zitter bedoelde personen er nog eens na drukkelijk op wil wijzen dat zij die be doelde paden al hebben omgewerkt daartoe geen recht hebben en er re kening mede dienen te houden dat zij ten allen tijde verplicht kunnen worden dat voetpad wederom op zijn land te brengen. Nadat de Voorzitter breedvoerig van antwoord had gediend omtrent het naar voren gebrachte, sloot hij de vergadering met dankzegging. Uit de statistiek van het district Wal cheren van den N.C.L.B. blijkt dat in Aagtekerke in het jaar 1932 de laagste loonen van Walcheren waren, terwijl er ook de laagste steunregelingen bestaan. Bij de Arbeidsbeurs te Middelburg stonden Zaterdag als werkloos inge schreven: Geheel werkloos. 6 Typografen, 35 grondwerkers, 22 metselaars, 39 opperlieden, 42 schilders, I stucadoor, 73 timmerlieden, 4 loodgie ters, 3 steenhouwers, 11 stoffeerders, 3 straatmakers, 2 waterb. opzichters, 1 assistent apotheker, 5 cirkelzagers, 7 politoerders, 39 meubelmakers, 1 kap per, 4 schoenmakers, 32 bankwerkers, II electriciens, 2 fitters, 8 machinisten, 6 draaiers, 10 smeden, 5 stokers, 1 frai- ser, 1 kernmaker, 3 klinkers, 2 koper slagers, 1 lasscher, 2 hoorders, 1 me taalschaver, 2 slijpers, 1 metaalsteker, 1 modelmaker, 6 monteurs, 2 nagelhee- ters, 2 pianomakers, 7 plaatwerkers, 1 ponser, 1 rijwielhersteller, 8 scheepma kers, 1 voorslaander, 11 vormers, 3 boekbinders, 13 bakkers, 3 slagers, 2 banketbakkers, 1 kok, 33 boerenarbei ders, 5 tuinlieden, 1 boomkweeker, 7 reizigers, 10 winkelbedienden, 11 ma gazijnbedienden, 7 kellners, 11 chauf feurs, 4 kraandrijvers, 9 slepers, 13 va rensgezellen, 46 transportarbeiders, 2 bankbedienden, 16 kantoorbedienden, 1 verpleger, 21 van andere groepen, 219 losse werklieden, 73 arbeiders zonder beroep, 1 kleermaakster, 1 winkeljuf frouw, 1 vrouwelijke kantoorbediende. Totaal 940. Gedeeltelijk werkloos. 2 Loodgieters, 1 meubelmaker, 20 kleermakers, 1 schoenmaker, 2 bank werkers, 1 stoker, 1 afbramer, 1 kern maker, 1 modelmaker, 5 vormers, 1 bak ker, 1 slager, 1 kraandrijver, 1 kantoor bediende, 2 werkmeesters, 2 losse werk lieden, 1 arbeider zonder beroep, 4 werkvrouwen. Totaal 48. Algemeen totaal vorige week 1011, bijgekomen 25, afgegaan 48, over 988. Vrijdagavond kwam de afd. A a g- tekerke van den Ned. Chr. Landarbei- dersbond in propagandavergadering bij een. Ds. Hetebrij van Rilland Bath wekte allen op, om vooral in dezen tijd, de solidariteits-gedachte in vervulling te brengen en zich te scharen onder de ba- mier van den N.C.L.B, Zaterdagmorgen vroeg liep op den rijksstraatweg te Duivendrecht de 45-jarige melkventster R,, die een hand kar, waarop melkbussen stonden voort duwde, toen een auto geladen met melk bussen aankwam. Tegelijkertijd naderde een auto met vee. De bestuurder van de melkauto trachtte nog uit te wijken doch kon niet voorkomen dat hij de vrouw aanreed. De handkar werd over den weg geslingerd en kwam in een sloot terecht. Na de vrouw te hebben aangereden, kwam de melkauto in bot sing met de van den anderen kant ko mende veeauto. Gelukkig werd hierbij niemand gewond! In de Gansstraat te Utrecht werd een 8-jarig meisje, toen het plotseling overstak, door een auto gegrepen. Ta melijk ernstig gewond is het kind naar het Acad. ziekenhuis gebracht. Den be stuurder treft niet de minste schuld. Op den Amsterdamschen straat weg te B a a r n had een botsing plaats tusschen een personen-auto van een Baarnsch ingezetene en een vrachtauto uit Zutphen. Van den chauffeur van den laatsten wagen, die zijn arm naar buiten had gestoken, werd dit lichaamsdeel verbrijzeld. Zondagavond om half zes is brand uilgebroken in liet fotogjrafisch atelier van de firma Meyer te Gouda. De ge- heele bovenverdieping brandde uit. De brand- en waterschade bedr. 16.000 TACHTIG VARKENS IN BESLAG. Zaterdagnacht heeft de marechaus see op den Napoleonsweg nabij Grat- hem een in de richting der Belgicshe grens rijdende vrachtauto aangehouden. Bij onderzoek bleek, dat deee een tach tigtal ongemerkte groote biggen ver voerde. Op auto en lading werd beslag gelegd. WILDE JACHT OP INBREKERS;. Zaterdagnacht is er ingebroken bij de firma T, aan den Oppert te Rotter dam, Deze firma handelt in tabak en sigaren. De inbrekers hebben zich via een pand aan de Lange Torenstraat toe gang verschaft tot een plat, waarna zij door verbrijzeling van een luik het pand van de firma T. konden binnenkomen. Buren waren echter door het lawaai wakker geworden. Zij belden de politie op, die onmiddellijk met een flinke macht agenten uitrukte. De inbrekers bleken echter lont gero ken te hebben. Toen de agenten bij het bewuste pand arriveerden, zagen zij 2 mannen wegrennen in de richting van de Hoogstraat. Er ontstond een wilde jacht, waaraan zelfs motorpolitie deelnam, Op de Hoogstraat slaagde men er in de vluchtelingen aan te houden. Zij bleken de 27-jarige varensgezel J. S. en de 32- jarige loswerkman C. J. te zijn, beide goede bekende van de politie. Bij fouil leeringen vond men inbrekerswerktui gen benevens gestolen kasgeld en gas- penninden van de firma T. INBRAKEN OPGEHELDERD. Den laatste» tijd werden te He er lea en Hoensbroek tal van diefstallen gepleegd Door de Hoensbroeksche politie werden twee personen van twintig jaar aange houden. Ten huize van den oom van een de zer jongelui te Hoensbroek werd een huiszoeking gedaan met het merkwaar dig gevolg, dat er de buit van 'n lO-tai inbraken te Heerlen en Hoensbroek ge pleegd, werd gevonden. FELLE BRAND IN OPSLAGPLAATS. Vrijdagavond brak een felle brand uit te Purmerend in een opslag plaats van krullen, waar tevens een vrachtauto, een personen-auto, een 25- tal kano's en aannemerswerktuigen wa ren geborgen. De vrachtauto werd bran dend naar buiten gehaald, de personen auto verbrandde. Omstreeks drie uur laaide het vuur nog fel op en gaf de brandweer nog met 8 stralen water. Een pakhuis met graan van de L. T, B., dat in de nabijheid stond, geraakte eveneens in brand, doch hier slaagde de brandweer erin het vuujr spoedig te blusschen. De oorzaak van den brand is onbe kend. Verzekering' dekt de schade. Om drie uur was het gevaar voor uitbreiding nog geenszins geweken. Het vuur woed de toen nog fel door het pakhuits. VALSCHE PENNINGEN. Na een korte jacht heeft een agent van politie in de Vijzelstraat te Amsterdam 'n 23-jarigen man weten aan te houden, die even te voren in een der automatische lunchrooms in de binnenstad valsche penningen gebruikt had om de lokken de lekkernijen machtig te worden. OPGEPAST! De commissaris van politie in de 2e sectie te Amster dam waarschuwt tegen de handelingen van een persoon, die zich met een foto toestel bij particulieren en instellingen daar ter stede en wellicht elders ver voegt, voorgevende foto's van gevels en interieurs te zullen maken. Na het op geven van een bestelling vraagt hij één of meer voorschotten voor het aanschaf fen van fotografie-benoodigdheden. De orders worden evenwel nimmer uitge voerd. De man, die zich de Vries noemt en zegt, dat hij gewezen brigadier van de Haagsche politie is, doet zich beleefd en bescheiden voor. GEMEETE-SECRETARIE ZONDER PERSONEEL. De griep breidt zich in het Noorden des lands nog steeds sterk uit. Verschillende scholen, o.a. te Foxhol en Musselkanaal zijn gesloten. Ter gemeente-secretarie te Eel de was Zaterdag niemand aanwezig.De ambtenaren waren allen ziek en de bur- gemester buiten de gemeente, zoodat de veldwachter op de secretarie de wacht moest houden. JUWEELENDIEF GEARRESTEERD. Den 24en Juni van het vorige jaar waren eenige vreemdelingen bij een diamant zetter po de Keizersgracht te Amster dam gekomen, zoogenaamd over 'n reparatie te spreken. Van deze gelegen heid maakten zij gebruik om twee kost bare juweleen oiorknoppen te stelen. Ook in Den Haag hebben deze lieden toen nog geopereerd, waarna zij uit ons land verdwenen. De nasporingen der po litie bleven zonder resultaat. Vrijdag is nu, naar aan het „Hbld." verneemt, bij de politie te Amsterdam bericht ontvangen, dat de vermoedelijke hoofddader van den juweelemdiefstal te Brussel bij een winkeldiefstal gearres teerd is. De man is Spanjaard of Zuid- Amerikaan en zal zich t. z. t. ook te Am sterdam voor de rechtbank te verant woorden hebben. De oorknoppen zijn inmiddels natuurlijk verdwenen. DE AARDVERSCHUIVING. Door de aardverschuiving welke te Solo plaats vond, vluchtten 21 menschen in een huis. Toen zij beraadslaagden over wat verder te doen viel vond een twee de schuiving plaats. Door de geweldige intensiteit werd het huis platgedrukt. Alle 21 menschen werden bedolven. Het Binnenlandsch Bestuur en politie hebben op de plaats des onheils drie lij ken uitgegraven, w.o. een moeder met een zuigeling.; Door de nieuwe regens moest het werk worden gestaakt. Van den uitgever J. M. Meulen- hoff te Amsterdam ontvingen wij eenige nieuwe Duitsche en Fransche werkjes: Deutsche Gedichte", beknopte uitgave van „Goldne Worte deutscher Dichter" van dr. G. Ras. „Nach Deutschland", eine Einfüh- rung in die deutsche Umgangssprache van J. C. C. H. Fleck. Conrad' Eine Darstellung von Karl Spitteler, herausgegeben voor dr. J. C. de Buisonjé. „Carlos und Nicolas" von Rudolf Schmied, derde druk. „Les Fimmes savantes" comédie par Molière. Derde verbeterde uitgave, „La peur de vivre", roman de Henry Bordeaux. Tweede druk. „Pour bien comprende le francais". De zesduizend meest voorkomende Fransche woorden in logisch verband door dr. K. J. Riemëns. Tweede serie. De meer abstracte woorden. „Anthologie de la Littérature fran chise", des origines au Temps moder- nes, par dr. S. Braak. Tweede herzie ne en vermeerderde druk. „Ann Vickers roman door Sin clair Lewis, vertaling van J. H. Pauls. In de H. W.-serie, meesterwerken der buitenlandsche romanliteratuur, verschenen bij van Holkema Waren- dorf's Uitg. Mij,, Amsterdam. Fry's Phons-Method, Second Course (Engelsch). Conversatie, letter kunde en correspondentie. Uitgegeven door Fry's Publishing Dept. Ltd., A m- sterdam. „Caleidoscoop", door Wijnand Frans (N.V. Boekhandel en Drukkerij v/h fa A. J. Bronswijk, Oostburg. „Italana Celebri", Libro di Let- tura, door Annie Krijgsman. Deel IV. Uitgave W. J. Thieme *cie, Zut phen. De tweede druk van „Veneti- aansch avontuur", door Johan Fabri- cius. N.V. H. P. Leopold's Uitg. Mij., Den Haag. „Vedere imparare". Dit is de Italiaansche uitgave van de platen- methode van dr. G. Nolst Trenité. Deze geheef nieuwe uitgave is ver schenen bij H, D. Tjeenk Willink Zoon, Haarlem. Dameshandschoen, Versluis, Giststr. F 192; Handschoen, J. P. Pluimers, Blin- denhoek C 46; Witte Kinderwant, Over- weel, Pluimstraat E 165; Dameshand- schcen, P. Coppoolse, Oud Arnemuid- sche Voetpad T 138; Kinderport. met inhoud, F. Goeman, Noordweg R 158; Schaats, R. v. Loo, St. Janstraat H 194; Port. met inhoud, Francoijs, Veersche singel S 29; Belastingmerk, v. d. Berge, Verwerijstraat N 154; Schaartje, J. de Visser, Winterstraat Q 108; Ceintuur, (leder), P. Akkerman, Penninghoeksin- gel L 72; Zilveren Armband, Schuilwer- ve, Hofplein E 225; Vulpenhouder (Zwan), A. A. de Bruin, Langeviele K 199; Knipmes, G.'Verhage, Klein Vlaan deren M 145; Drie Leesboeken, C. Lein- se, Bree E 120a; Kinderhandschoen, S. v. Flierenburg, Breestraat O 180; Paar Klompen, B. Hendrikse, Korte Giststraat A 130; Jongenspet, P. Castel, Schuit- vlotstraat O 297; Paar schaatsen, G. de Jonge, Wal B 47; Kinderhandschoen en reflector, M. de Jonge, Veersche weg S 12; Riempje, van Varik, St. Janstr. I 56; Schaartje, Cato Burgs, Schoorsteen- vegerssingel Q 96; Paar Glacé Hand schoenen, Willeboordse, Noordweg S 141; Heeren handschoen, Mol, Breestr. O 175; Huissleutel, G. Gillisse, Leliestr. S 150; Handschoen, Romp, B. v. P.; Port. met inhoud, Adriaanse, Kalvermarkt K 298; Padvindersport. met'inh,, Caljouw, Klein Vlaanderen M 188; Handschoen, H. Hanegraaf, St. Pieterstraat, F 50; Zilveren Boerinnespeld, J. J. Smit, St. Pieterstraat A 77; Rol Touw, J. de Smid, Meelfabriek V 194; Huissleutel, Bureau van Politie; Jasbeschermer, M. de Jon ge, Veersche weg S 12; Duif, (Pauw staart), W. Kramer, Noordewg R 194; Mantelband, I. v. d. Stelt, Korte Geere K 340; Potlood, v. Almkerk, B. v. Po litie; Borstel, C. Vermeulen, Bellinkstr. G 170; Pakje met inhoud, J. Deïst, Ach tersingel Q 154; Kinderhandschoen, J. de Nooijer, Heerenstraat H 129; Huis sleutel, B. v. P.; Belasctingmerk, A. Ver- hage, Klein Vlaanderen M 145; Zakkam metje in etui, M. Sturm, Rozendwarsstr. W 253; Kip, Sleutel, Simpelhuisstraat L 172; Briletui, Mes, Dam Z.Z.; 4 bril lenglazen, N. v. Hilst, Lange Burg B 15; Handschoen, Witte, Noordweg R 217; Kano, Gem. Reiniging, alhier; Hand schoen, J. Schoute, Karelsgang T 44i; Heerenport,, W. J. Camper, Korte Delft A 86; Damesport. met inhoud, Gilde, Oud Arn. Voetpad T 141; Paar Gymna stiekschoenen, J. Simons, Lange Bree straat O 148; Postzegelfoto's, C. Joosse, N. O. straat N 178; Padvindersport., W. de Konink, Wagenplein Pil; Vulpen, J. Verhage, Loskade P 261. Burgemeester en Wethouders van Middelburg brengen ter openbare ken nis: dat Gedeputeerde Staten van Zeeland aan 't Bestuur van den Polder Walche ren toestemming hebben verleend om, ten behoeve van het vervangen van .iet houten onder, en bovendek op brug no. 72 in den N ieuw'-Pjpo o ij en weg; no. 22 van ligger der wegen en voetpaden in de gemeente St. Laurens over de 'Prooijen- sche watergang^ door een dek van gewa pend beton,, voor het openbaar verkeer af te sluijten het gedeelte van dien weg;.| gevormd door genoemde brug,, van 1c Febr. tot en met uiterlijk '16 Maart a.s. Middelburg, den 3 Febr. 1933. Burgemeester en Wethouders voorn. J. ONDERDlJK l'o. Voorzitter. M. VAN DER VEUR. Secretaris.

Middelburgsche Courant | 1933 | | pagina 6