KERKNIEUWS. RECHTZAKEN. VERKEERSWEZEN P. T. T GEMENGD NIEUWS. RURGERLIJKE STAND. INGEZ0NDEH STUKKEN. tot vierde leerkracht werd benoemd A C. Versprille te Emmen. Aan den heer D. J. Dees werd, op zijn verzoek, eervol ontslag verleend als on bezoldigd ambtenaar van den burgerl stand belast met het voltrekken van-hu welijken. In de werkloozensteunregeling werd op uitnoodiging van den Minister van Binnenlandsche Zaken een nieuw artike betreffende het stempelen, ingelascht Bij de besprekingen hierover werd me degedeeld, dat er naar gestreefd wordt van af 1 Dec. a.s. ook te Sluiskil gelegen heid tot stempelen te openen. De gemeenterekening over 1931 were voorloopig vastgesteld in ontvangsten op f 477.141, uitgaven f 468.132, voor wat betreft den gewonen dienst, en voor den kapitaaldienst in ontvangsten op f761.782, uitgaven f789.311. Met het Genootschap tot Opvoeding te Roosendaal werd een geldleening aan gegaan groot 26.800 ad 4 pet. en een met de Maatschappij voor Gemeente- crediet ad. f29.400 tegen 5K pet. Aangenomen werd een voorstel van B. en W. tot het verstrekken van toeslag aan de werkloozen voor het aanschaffen van brandstoffen, gedurende de maan den December, Januari en Februari a.s. terwijl de maand Maart facultatief blijft. De algemeene beschouwingen over de begrooting 1931 hadden in de eerste plaats tot grondtoon een critiek van den heer De Jager op den wethouder van fi nanciën, den heer Scheele die gekozen is onder het motto bezuiniging, terwijl uit zijn begrooting blijkt, dat er niet te be zuinigen valt, en de belastingen moeten worden verhoogd. De heer Haraelink constateerde dit feit ook, doch liet er op volgen, dat dit niet de schuld is van den wethouder, doch van de omstandigheden daar de stijging en daling der belastin gen alhier verband moet houden met de welvaart der ingezetenen, aangezien be lastingen de eenige bron van inkomsten is. Deze spreker gispte het optreden der S.D.A.P.-fractie, die naar uiterst links blijkt te zijn afgedwaald, hetgeen hij niet acht in het belang der arbeiders. De heer C o 1 s e n bepleitte uitvoering van werken en verwacht van B, en W. dat zij daarvoor objecten zullen vinden. In plaats verhooging van bestaande be lastingen bepleitte hij de invoering van nieuwe en stelde voor een belasting op de vermakelijkheden en een straatbelas ting. De heer Van Aken verklaarde te vreden te zijn met het beleid van B.en W,, terwijl de heer Ver linde gaf te kennen, dat zijn fractie, die door be sprekingen met den daartoe behoorende wethouder verschillende wenschen inge willigd zag. geen aanleiding vond tot op merkingen. De heer Scheele verde digde zich tegen-den aanval van den heer De Jager en betoogde dat het beginsel van bezuinigen niet is gelegen in het minderen eener begrooting, waarbij re kening is te houden met wetten en vroe ger genomen besluiten, doch dat het be ginsel van bezuinigen uit het voortdu rend beleid moet blijken. Dit was met den heer De Jager niet het geval. Hij betreurt het, dat deze weigert samen te werken met protestantsch rechtsche raadsleden in de fractievergadering. De heer Van D r i e 1 verklaarde dat hef optreden der raadsfractie berust op de besluiten van den raad van 11, waar in alle partij-instanties der S.D.A.P. zijn vertegenwoordigd. Zijn algemeene be schouwingen zijn saam te vatten in de voorstellen der fractie tot verhooging der opcenten op de Vermogensbelasting tot 50, terwijl zij zich verklaart tegen het plaatsen der gemeente in de derde kl. der Gemeentefondsbelasting, niet zal stemmen voor een subsidie ten behoeve der Bad- en Zweminrichting, het mu ziekgezelschap en de Christelijke be waarschool, wel voor de R.-K. bewaar school, op grond dat zijn fractie van die zijde meermalen steun ondervindt. Aangezien ten opzichte der begroo ting voorstellen door B. en W. zijn ge daan die als een complex dienen te wor den beschouwd, teneinde de uitgaven niet hooger te brengen, en anderzijds om de inkomsten te verkrijgen om die uit gaven te dekken, werden die als groe pen behandeld. Ten opzichte der subsidies aan ver- eenigingen, waar omtrent aanvankelijk een uniforme korting van 25 pet. was voorgesteld, werd nader voorgesteld korting met 10 pet. tot f 500 en verder 20 pet. voor de bedragen daarboven. Dit voorstel werd aangenomen met 11 tegen 4 stemmen; tegen de S.D.A.P. en de heer Colsen, Het voorstel om aan de ambtenaren en beambten een met 5 pet. verhoogd verhaal van pensioenpremie toe te pas sen werd aangenomen met 9 tegen 6 st.; tegen stemden de heeren Colsen, Van Driel, Van den Bulck, Van Doeselaar, Hamelink en De Jager, De plaatsing van de gemeente in de derde klasse der fondsbelasting, die blij kens mededeeling van den voorzitter ook door B. en W. wordt betreurd, maar door de financieele positie niet te mis gaan is, werd aangenomen met 19 te gen 4 sternen; tegen de heer Colsen en de S. D. A. P. Een voorstel van den heer Colsen tot invoering eener vermakelijkheids belasting werd verworpen met 10 tegen 5 stemmen. Voor stemden de heeren Van Aken, De Bruijn, Colsen, Van Cad- zand en Huijssen. B. en W. zullen dit vraagstuk echter nader onder de oogen zien. Tot uitvoerige bespreking gaf daarop aanleiding de vraag of de opcenten op de Vermogensbelasting die reeds op 25 werden voorgesteld, nog tot 50 zouden worden verhoogd, dan wel de opcenten worden verhoogd, dan wel of de opcen ten op de Personeele belasting nog met 5 zouden worden verhoogd, daar nog ongeveere f 1400 voor dekking van uit gaven noodig is. Tegenover het bezwa rende in de eerste heffing gelegen in verband met het feit dat verschillende vermogensbestanddeelen tegenwoordig geen inkomsten opleveren, werd gewe zen op de mogelijkheid, dat een lagere heffing van invloed zal zijn op den bij slag dien de gemeente krijgt in de uit- keering voor werkloozen. Ten slotte werd tot 50 opcenten besloten met 10 tegen 5 stemmen. Tegen stemden de heeren Colsen, Van Cadsand, Huijssen, Scheele en De Jager. Het voorstel van den heer De Bakker, tot afschaffing der vacantiepremie aan de gemeentewerklieden werd aangeno men met 8 tegen 7 stemmen. Tegen stemden de heeren Colsen, Van Driel, Van den Bulck, Hamelink, De Jager en De Jonge. Verzoeken om nieuwe subsidies wer den afgewezen. Een voorstel Colsen om f 20 beschik baar te stellen voor een klokkenist te Sluiskil vond geen voldoende steun. Een voorstel tot vermindering van het presentiegeld der raadsleden werd ver worpen met 11 tegen 4 stemmen. Vóór stemden de heeren De Bruijn, De Bak ker, Van Cadsand en Huijssen. Een voorstel der S, D. A. P.-fractie tot verhooging van den post schoolvoe- ding en -kleeding met 1000 werd naar aanleiding van een wenk van den voor zitter ingetrokken. Bij dien post drongen de heer Van Cadsand en anderen aan op het eerst afbetalen der oude vorde ringen. Toen na de besprekingen der finan cieele regelingen een artikelsgewijze be handeling der begrooting verwacht werd, meende de Voorzitter, dat dit wel achterwege kon blijven. Wijzigin gen van beteekenis kunnen nu niet meer verwacht worden. De begrooting werd vastgesteld met 11 tegen 4 st. Tegen hebben gestemd de heeren De Bakker, Colsen, Van Doese laar en Van Cadsand. Daarna is nog verworpen met 9 te gen 6 stemmen een voorstel Colsen om voor Sluiskil op te roepen een genees heer op een jaarwedde van 1200, doch besloten er een op te roepen op de be staande jaarwedde van 400. Aan het einde der vergadering werd nog een kwestie recht gezet. Tijdens de algemeene beschouwingen had de heer Verlinde er op gewezen, dat de heer Colsen niet vast van lijn was, aange zien hij, terwille van een wethoudersze tel bereid gevonden was zich te verkoo- pen en te stemmen voor afschaffing van de kermis, waarop deze had gere pliceerd, dat de heer Verlinde zich wel voor een borrel had verkocht. De heer V e r 1 i n d e noodigde hem thans uit, die woorden in te trekken. De heer Colsen veranderde die daarop, door te zeggen, dat onder een borrel in het ïotel „Du Commerce" de verdeeling van de wethouderszetels was besproken. De heer Van Cadsand verklaarde met het verlangen van den heer Verlin de tot den heer Colsen gericht te kun nen instemmen, en deelde vervolgens iet reeds een jaar te voren meegedeeld verloop der onderhandelingen over de wethouderszetels mede, om te eindigen met de mededeeling dat die hier in de raadszaal tusschen de rechtsch protes- tantsche raadsleden eerst met de R.K. eden en vervolgens met de fractie van den Vrijheidsbond waren gevoerd. Het slot der vergadering was een dankbetuiging van den heer Van Driel, die zijn voldoening uitsprak dat geen voorstel met betrekking tot het al of niet houden der kermis was gedaan en zijn fractie daardoor niet genoodzaakt was geweest de vergadering te verlaten, waarop de voorzitter den wensch uit spreekt, dat verder weer in goede har monie zal kunnen worden samenge werkt. De heer M. de Regt is door de classis Middelburg der Geref. ker- ren praeparatoir geëxamineerd en met algemeene stemmen beroepbaar ge steld. Herbenoemd tot lid van de com missie van beheer de heer H. Corthals. Benoemd tot diaken de heer A. Maas en tot lid de c. v. b. de heer J. A. Z. de Roos. De beide laatsten in de vacature M. Versprille die niet meer in aanmer king wenschte te komen. Tot ouderling werd herbenoemd de heer P. de Bruijne. Kantongerecht te Middelburg. De kantonrechter te Middelburg heeft in de zitting van 9 November veroor deeld wegens.' met een rijwiel rijden, zonder rem: J. K. te Grijpskerke 5 b. s, 5 d, h.; met motorrijtuig aan een bestuurder van een rijwiel den doorgang niet vrij laten: C. de J. te Arnemuiden f 5 s. 5 d. h.; met een rijwiel rijden, zonder licht: W. H. te Westkapelle, Ge. B, te Middel burg ieder 5 b. s. 5 d. h.J, O. te Vlis-I singen 2 b. s. 2 d. h.; idem met een voertuig: M. M. te N.- en St. Joosland 5 b. s. 5 d. h.; met een motorrijtuig rijden zonder verlicht nummer met letter: J. F. de B te Middelburg, 10 b. s. 10 d. h. en 2 b. s. 2 d. h.; geen voldoende zorg dragen voor het onschadelijk houden van een onder zijn hoede staand gevaarlijk dier: L. de K te O. en W. Souburg, 10 b. s. 10 d. h Bij de nieuw in te voeren regeling van het recht, verschuldigd voor post bussen, zal dit recht bepaald worden naar gelang van den omvang der af te halen correspondentie. Geen reis van dr. Eckener naar Ned. Indië, Naar aanleiding van geruchten, als zou dr. Eckener binnenkort naar Neder- landsch-Indië vertrekken om de moge lijkheid te bestudeeren van een Zeppe linverbinding tusschen Nederland en In dië, heeft de Berlijnsche correspondent van „Het Volk" informaties ingewonnen bij de Zeppelinmaatschappij. Daar deelde men mede, dat indertijd over een dergelijke verbinding onder handelingen hebben plaats gehad. Deze besprekingen zijn toen afgebroken en werden nog niet hervat, zoodat van 'n voorgenomen reis van dr. Eckener geen sprake is. De Zeppelinmaatschappij is natuurlijk zoo verzekerde men, principieel in het geheel niet ongenegen een dergelijke verbinding tot stand te brengen en men meent ook, dat wellicht binnenkort de tijd kan aanbreken om met de Neder- landsche reederijen, wie deze kwestie aangaat, de onderhandelingen te her vatten. EEN BEROOVING. Donderdag nacht heeft een berooving plaats gehad op den openbaren weg te 's-G raven- h a g e. In het Huygenspark aldaar be vond zich een inwoner van Loosduinen in gezelschap van een 24-jarige publieke vrouw. Op een gegeven oogenblik werd de man plotseling vastgegrepen en tegen den grond geworpen, waarbij de aan rander hem om het schreeuwen te be letten, de hand op den mond hield, waarna hij van zijn portemonnaie met 20 werd beroofd. De onmiddellijk ge waarschuwde politie stelde direct een onderzoek in en wist spoedig den aan rander aan te houden. Het bleek te zijn de 22-jarige los-werkman K. Tegen K. en de vrouw is wegens poging tot beroo ving, resp. medeplichtigheid, proces-ver baal opgemaakt. HET AUTO-ONGELUK TE WASSE NAAR. Omtrent den toestand van de bij het auto-ongeluk Donderdagmiddag op den Rijksstraatweg te W assenaar gewonde en ter verpleging naar Den Haag overgebrachte personen vernam de Msb., dat mevr. N., Vrijdagmiddag nog steeds niet bij bewustzijn was geko men, hoewel wat meer opleving viel te bespeuren en dat de heeren F. en S„ die in het gemeenteziekenhuis zijn opgeno men, er naar omstandigheden redelijk wel aan toe zijn. DIENSTMEISJE VERMIST. Sinds eenige dagen wordt te A 1 p h e n a. d. R ij n vermist, het 15 jarige dienstmeisje Aaltje van der Oest. Het meisje is als gewoonlijk 's morgens om zeven uur naar haar betrekking gegaan bij een familie in de Prins Hendrikstraat aldaar, doch daar niet aangekomen. Men vreest dat haar een ongeluk is overkomen. MET VUUR GESPEELD. Door on voorzichtigheid van kinderen, die in n schuur met lucifers speelden, is Don derdagmiddag de kapitale boerderij, be woond door den landbouwer K, nabij Halfweg geheel in vlammen opge gaan. Het vuur greep zoo snel om zich heen, dat slechts een gedeelte van het meubilair gered kon worden. De oogst ging echter verloren. INBREKERS AANGEHOUDEN. Toen de Zwijndrechtsche politie Vrijdag nacht surveilleerde ter hoogte van de Bank aldaar, ontdekte zij iets verdachts in een loods, staande bij een in aanbouw zijnde boerderij. Bij onderzoek bleek dat zich in de loods twee personen bevon den, die namen hetgeen van hun gading was. Toen zij zich ontdekt zagen wilden zij vluchten, hetgeen aanvankelijk be let werd. Door een worsteling wist een der inbrekers te ontkomen. De andere werd geboeid, alwaar hij nader werd gehoord. Op den gearresteerde werden ver schillende voorwerpen gevonden afkom stig uit de loods en toebehoorende aan het werkvolk. ,UIT MINNENIJD. Reeds werd ge meld, dat een 55-jarige huisknecht, wo nende in de Chr. de Wetstraat te Am sterdam is aangehouden wegens mishandeling met een hamer van een medebewoner. Het onderzoek der politie heeft uitge wezen, dat men hier te doen heeft ge had met een poging tot moord, een en ander het gevolg van minnenijd. De man wordt in verband hiermede nog in arrest gehouden, GEHEIME ZENDER, Teneinde paal en perk te stellen aan het misbruik van de clandestiene zenders, oefent men daarop thans een scherpen controle dienst. Zoo is Vrijdag, ten huize van 'n bewoner van de Valeriusstraat te Am sterdam (Z.) een geheime zender in beslag genomen, waarbij proces-verbaa is opgemaakt, INBRAAK. Er is ingebroken in een perceel aan den Singel te Amster dam, waar een opslagplaats van klee ding met kantoor is gevestigd. De brand kast is opengebroken en de lessenaars zijn doorzocht. Er is 830 gestolen. DIEFSTAL IN DE BANK VAN LEE NING. Zaterdagmorgen werd in het bekende veilingsgebouw „Frascati" te Amsterdam een man aangetroffen, die bij zich had een zak met gouden en zilveren voorwerpen. Deze man moet zich Vrijdagavond in het veilinggebouw hebben iaten insluiten en is in den loop van den nacht via binnenplaatsen in de zgn. winkel van de Bank van Leening gekomen. Een groot deel van gouden en met edelgesteenten bezette voorwerpen, eigendom van de Bank van Leening, en geen in bewaring gegven panden, wer den Zaterdagmorgen vermist. De man bleet tegenover de politie ontkennen. AUTOBUS OMGEKANTELD. Don derdag is een autobus der Karei I Siga renfabrieken te Eindhoven, welke, zooals iederen dag personeel uit België naar Eindhoven vervoert een ernstig ongeluk overkomen. Op een draai op het Zwart Pad hoor de de bestuurder een knal en merkte dat er een defect was aan de rem. De wagen die in een kalm gangetje liep, kon hij bij den draai niet meer in be dwang houden. De bestuurder, riep den inzittende toe, zich goed vast te hou den en kalm te blijven. De wagen kan telde, nadat de bestuurder nog de te genwoordigheid van geest had het con tact af te zetten, den motor af te slui ten, om brandgevaar te voorkomen. De bestuurder sloeg daarop eenige ruiten in. Hij werd daarbij aan zijn han den verwond. Zeven personen werden min of meer ernstig gekwetst. Door het oplichten van de bus slaagde men er in de menschen te bevrijden. De getroffenen zullen de eerste we ken niet kunnen werken, AUTOBUS IN BRAND. Op den weg NijmegenLenth is een autobus, welke defect was, aangereden door een auto. De wagen vloog in brand en is geheel vernield. De inzittenden wisten zich bijtijds te redden. DE AANGESPOELDE WRAKSTUK KEN VAN VLIEGMACHINE, Blij kens door den directeur van den Lucht vaartdienst bij de Britsche luchtvaart autoriteiten ingewonnen inlichtingen moet vrijwel als zeker worden aange nomen, dat in de vorige maand op onze kust aangespoelde wrakstukken van vliegtuigen, deelen zijn van oude vlieg tuigen z.g. „dummies" in het afgeloo- pen jaar gebruikt bij proefnemingen met het afschieten van vliegtuigen door een katapult-inrichting aan boord van een Britsch oorlogsschip. ALLES WAS VAN HUN GADING. Te Kessel (L.) zijn aangehouden de gebroeders V., en de arbeider S„ die den laatsten tijd door Limburg, Gelder land, Utrecht en Noord-Holland rond zwierven, Op hun tochten maakten zij zich schuldig aan diefstal van rijwielen, oelastingplaatjes, rijwiellantaarns, wasch- goederen en kleeding. Eenige rijwielbe- lastingplaatjes werden op hen gevonden en in beslag genomen. Reeds geruimen tijd werd dit drietal door de politie gezocht. Ongelukken. Vrijdagmiddag is op het spoorwegem placement te Alkmaar de 50-jarige machinist J. Th. ten K„ bekneld geraakt tusschen de buffers van een locomotief en een kolenwagen. De man werd met een zwaar gekneusd bekken opgenomen en is tijdens het transport naar het zie kenhuis overleden. Aneta meldt uit Bandoeng dd, 11 November. Hedenmorgen is de le lui tenant der artillerie R. A. B., die met een motorfiets met zijspan op weg was van Tjimahi naar Batoedjadjar, omge slagen. Luitenant B. is een uur later aan de bekomen verwondingen overleden. Branden, Te Heerenveen is Zaterdagmiddag door onbekende oorzaak brand ontstaan in de werkplaats van den heer T. v. d. Meer staande in de nabijheid van het gebouw van de N.V. Heerenveensche wasch- en strijkinrichting. De brand weer wist het vuur tot de werkplaats te beperken, die geheel is uitgebrand. Al les was verzekerd. Vrijdagavond is brand uitgebroken in de kapitale boerderij van den heer W. Olsthoorn in de Meer. De dochter van den heer O. was op den zolder en kele werkzaamheden aan het verrich ten, toen een petroleumlampje dat daar hing, van den spijker viel. Het lampje viel op een bed, dat direct in brand vloog. Toen mej. O. de vlammen wilde dooven, raakte haar schort in brand, waarop ze luidkeels om hulp roepende, CïliiJ B naar buiten snelde, waar haar ijlings toeschietende broers de vlammen doof den. Inmiddels was het rieten dak aan het branden geraakt en binnen eenige minuten stond het geheele dak, ook van den aangebouwden koestal waar een 40-lal koeien geplaatst kon worden, in volle vlam. Gelukkig liep al het vee nog in de weide, daar de brand zich zoo snel uitbreidde, dat er geen redden aan ge weest zou zijn. De bejaarde W. O. en diens echt- genoote werden bij een buurman in huis gebracht. Door de groote hitte raakte ook de hooiberg, waarin zich plm. 60.000 kg. hooi bevond en een drietal schuren en kleinere stallen, aan het branden. In ten hoogste 10 minuten was de uit gebreide bebouwing, met overal rieten daken, reeds een groote vuurzee. Van den geheelen inboedel en land- bouw-inventaris is zoo goed als niets gered. Van de gebouwen is slechts een zomerhuisje gespaard gebleven. Alles is verzekerd. DE HOOGE WATERSTANDEN. Het is nog slechts kort geleden, dat overal in den lande werd geklaagd over hooge waterstanden. De maand October heeft een zoo ab normale hoeveelheid regen gegeven, dat de afvoer van het overtollige water bijna overal overlast veroorzaakte. Alleen in den nieuwen Wieringer- meerpolder en de hoogergelegen stre ken van het land kon het water worden weggewerkt. Zaterdagmorgen was het water in de hoofdstad en omgeving buitengewoon laag, nl, ongeveer 55 cm. beneden N.A.P. Wanneer men bedenkt, dat op 27 Oc tober de stand 3 cm. beneden N.A.P. was, en de vorige Zaterdag nog een stand van 17 N.A.P. werd genoteerd, dan kan men begrijpen hoeveel water er de laatste weken gespuid is. Tijdens het spuien wanneer er trek in het water is, is de stand nog iets lager dan ge noemde peilen. Dit had Zaterdagmorgen het gevolg dat het tjalkschip „Frans" groot 110 ton afkomstig uit Oosterbeek, en geladen met steenen, in de Prinsengracht aan den grond geraakte. Eenige sleepboo- ten en de politieboot hebben tevergeefs getracht de tjalk weer vlot te krijgen, Het zal op hoog water moeten wachten. Goes. Overleden: J. H. Koning, 57 j. Souburg, van 28 November 1932. Ondertrouwd: C. de Kraker 22 j. en D. Klap 20 j. Getrouwd: A. Caljouw 25 j. en P. Pol derman 22 j. Bevallen: J. J. de Puit geb. Hoek d. P. C. van de Velde geb. Belfroid d. SCHEEPSRAMP OP DE WESTER- SCHELDE. Geachte heer Redacteur, Met veel leedwezen las ik zooeven van de scheepsramp die heeft plaats ge- iad op de Westerschelde onder de ge meente Hoedekenskerke en waarbij de schipper is verdronken. Het diep laden van het schip schijnt de oorzaak van het ongeluk te zijn en naar aanleiding daarvan stel ik de vraag, of het niet meer dan tijd wordt, dat door de overheid paal en perk wordt gesteld dat de schepen niet overladen worden, m.a.w. overbelast, te meer daar men te land in de machine-werkplaatsen enz. enz. gehouden is om de gestelde veilig- aeidsmiddelen toe te passen en, zoo daaraan niet prompt voldaan wordt, wordt men beboet. Meestal zie ik dagelijks te diep gela den schepen door het kanaal varen en dan zeg ik bij mij zelve, dat het van den schipper meer dan onverantwoordelijk is en hij het leven van hem zelf en de andere opvarenden in de waagschaal stelt. De schepen zijn alle voorzien van een ijkplaatje dat aangeeft tot hoe diep men iet schip mag beladen, maar eerlijk ge zegd geloof ik, dat de bevoegde autori teiten of ambtenaren daarmede belast er niet de minste aandacht aan schen ken. Er wordt ook te veel daarbij ver geten, dat als van een schip in het zout water de ijk aanligt, als het vaartuig op het zoete water komt het schip dan dieper komt te liggen. Een tweede vraag is tevens of het niet onverantwoordelijk is, dat in den tegenwoordigen tijd soms een schip be varen wordt alleen door den schipper en dat de vrouw dan bij voorkomende gelegenheid het werk moet verrichten dat een knecht moest doen. Ik zou nog veel meer kunnen opnoe men maar ik mag toch niet te veel ruimte in uw blad vergen. U dank zeggende voor de verleende plaatsruimte, hoop ik dat het boven staande bij de Regeering er toe zal bij dragen om de meest strenge maatrege len toe te passen, teeken ik met de meeste hoogachting UwEd. Dw. Dienaar, A. C. de Vos», Middelburg.

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 6