BUITENLAND. INGEZONDEN STUKKEN. BURGERLIJKE STAND. Vergaderingen, Concerten, enz. een goederentrein, die uit de richting Gennep kwam. De wagen werd door den trein pngeveer dertig meter meege sleurd en bleef grootendeels versplinterd aan den weg liggen. Men vond den bestuurder bewusteloos langs de spoorlijn liggen. Hij was uit den wagen geslingerd en levensgevaarlijk ge wond. Twee andere inzittenden waren eveneens uit den auto geslingerd, doch zij hadden geen letsel gekregen. Zij wa ren slechts verdoofd van schrik. Uit de brokstukken van den wagen haalde men echter nog twee inzittenden te voorschijn nl. den tien-jarigen P. W. die ernstige arm- en beenbreuken bleek te hebben opgeloopen en zijn zusje Gertrud. Het meisje, dat omstreeks vijf tien jaar oud was, bleek deerlijk ver minkt. Zonder tot bewustzijn te zijn ge komen, is het kind enkele oogenblikken later overleden. VERMISTE JONGEN TERECHT. Blijkens door de politie te Rotter dam ontvangen bericht is de sedert 10 October vermiste 16-jarige Paul Frie- drich Dierks te Maastricht opgespoord; hij is thans op transport naar Den Haag gesteld. DRIE OPVARENDEN TERNAUWER NOOD GEED. Ter hoogte van de Parkkade te Rotterdam is Vrij dagavond het klipperschip „Atto" 133 ton groot, dat gesleept werd door de motorboot „Holland 9", door een zwa- ren golfslag gekapseisd en gezonken. De „Ato", die 33 haspels telefoon kabels aan boord had, werd bemand door den schipper M. de Weert, den scheepsknecht G. A. P. Ramp en den havenbediende A. Schoots, Toen de kapitein van de „Holland 9" bemerkte dat de lading van de „Ato' begon te verschuiven, trachtte hij de Parkhaven binnen te loopen. Voor hij hier in slaagde, kapseisde de „Ato". De drie opvarenden geraakten te water, doch konden spoedig gered worden. De geheele lading van de „Ato" en 9 van de 21 haspels die de „Holland 9' aan boord had, verdwenen in de diep te. Maandag zou men trachten het gezon ken schip te bergen. LIEFDESDRAMA. Omstreeks kwart voor zeven Zondagavond vervoegde zich aan een perceel in de Balistraat te Den Haag de 31-jarige chauffeur W„ gewezen minnaar van de daar wonende 22-jarige Duitsche dienstbode E. S. Er ontwikkelde zich een gesprek, waarbij bleek dat het meisje den chauf feur op een gegeven oogenblik niet meer te woord wenschte te staan. Deze laatste werd toen woedend en trok een mes, waarmee hij het meisje een steekwond in de borst toebracht, waarop de dader de vlucht nam. Later op den avond werd hij aangehouden. De wond bleek niet ernstig te zijn. BRANDKAST GEPLUNDERD. - Vrijdagnacht is ingebroken in de mos- terdfabriek van den heer de J. in de van Alphenstraat te Voorburg. Uit de brandkast, die in het kantoor stond, is een bedrag van 150 ontvreemd. De daders hebben de brandkast geopend met een der sleutels, welke zich bevond in een kleedingstuk van den heer de J., dat in het kantoor hing. De heer de J. had juist dien avond een bedrag van 500 mee naar huis genomen. Van de daders nog geen spoor. De politie stelt een onderzoek in. HOTEL UITGEBRAND. Zaterdag middag ontstond door onbekende oor zaak brand in het café-hotel-restaurant „De Leeuw", gelegen in het hartje van A a 11 e n. Het vuur greep zoo snel om zich heen dat aan redden niet te denken viel. De brandweer wist met drie stralen op de motorspuit de belendende perceelen te behouden. De brand is ontstaan op zolder, waar schansen waren opgeslagen en waarin het vuur gretig voedsel vond. Het café, dat geheel uitbrandde, was door verzekering gedekt. ERNSTIG AUTO-ONGELUK TE ARNHEM. Zondagmorgen reed op den Utrechtschen weg te Arnhem, nabij het St. Elisabeth's gasthuis zekere B. J. R. uit Oosterbeek met zijn rijwiel. Een auto haalde den genoemden R. in, maar gaf eerst dan signalen, waardoor de fietser nog meer naar rechts uit week met het gevolg dat hij door de auto werd gegrepen. De man 'geraakte bekneld tusschen bumper en radiator en werd zwaar ge wond opgenomen. De zwaargewonde werd in het St. Elisabeth's Gasthuis ge bracht, waar hij na een half uur over leed. Het bleek dat de man juist heden zijn 25-jarig huwelijksfeest vierde en voor zaken even naar Arnhem was ge roepen. BOERDERIJ DOOR DEN BLIKSEM GETROFFEN. Een drie jaar geleden te Witmarsum nieuw gebouwde boerderij, bewoond door den heer P. LI. is Vrijdagavond door den bliksem ge troffen en geheel afgebrand. OCTOBER TOT NU TOE VEEL TE NAT. Het filiaal van het Kon. Ned. Meteor. Instituut te Amsterdam meldt ons: October is gemiddeld een van de nat ste maanden van het jaar met een groot aantal regendagen. Over een lange reeks vanv jaren werd een gemiddelde van 80 m.m. bereikt. Zeer nat waren 1917, 1929 en 1911 met achtereenvolgens 197, 140 en 139 mm., regen. 1932 schijnt een record te willen vestigen; tot he den werd te Amsterdam 115 mm afge tapt, waarvan 90 mm in de afgeloopen week. Erg opwekkend is het algemeen vooruitzicht van het weder nog niet. Ongelukken. Zaterdagavond liep de 16-jarige tim mermansleerling Th. B. op den Nieu wen Binnenweg te Rotterdam, toen achter hem een autobus en een tram naderden. Juist op het moment, dat de bus de tram rechts wilde passeeren en dus vlak langs den trottoirband kwam, stapte B. er met den linkervoet af, om dat hij voor een boom op zij moest. Het spatbord van de autobus greep den jon gen en smakte hem op den grond. Daar bleef de timmermansleerling bewuste loos liggen, 's Avonds is hij aan de be komen kwetsuren overleden. Zaterdagmiddag heeft in de Weimar- straat te Den Haag een ernstig auto ongeval plaats gehad, waarvan de 56- jarige A. van H., in dienst van een alco- holfabriek aan de Suezkade, het slacht offer is geworden. Naar verluidt duwde deze een hand wagen voort, en liep rechts van den rij weg, toen achter hem een kolenauto na derde, welke den man aanreed. H. is daardoor komen te vallen. Terwijl de ko lenauto doorreed, verscheen daar on middellijk een personenauto, waarvan de bestuurder blijkbaar niet gezien had, dat de man op den grond lag, zoodat deze auto over hem heen ging. De heer A. M., granietwerker te Groningen, die Donderdagavond bij Roodeschool (gem. Uithuizermeeden) 'n motorongeluk kreeg, waarbij hij en zijn zwager zwaar gewond werden, is aan de gevolgen overleden, Llij was 38 jaar en laat een weduwe en twee kinderen achter. Zijn zwager, de heer B. van Harlingen, verkeert eveneens in levensgevaar. DE „PAUL KRUGER MILLIOENEN". Uit Pretoria (Transvaal) meldt Reu ter: Na 32 jaar is het mysterie van de „Paul'Kruger Millioenen" door het vin den van een klein notitieboekje opge lost. De geschiedenis is hierin geboek staafd door den Boeren-commandant had opgedragen te zorgen dat zijn Meindert Noome, aan wien Paul Kruger goudbezit veilig de grens van Trans vaal oevr kwam naar Lorenzo Marques de Portugeesche havenstad aan de De- lagoa Baai. Paul Kruger was in zoo groote haast naar Europa vertrokken aan boord van een Nederlandsch oorlogsschip, dat hij geen tijd had overgehouden om zijn be zit in veiligheid te brengen. Daarom vertrouwde hij het toe aan Noome en sinds dien tijd zijn de ver halen in omloop gekomen over den ver borgen schat van Paul Kruger. Nu blijkt, dat er nooit iets verborgen is geweest! Noome was een van Kruger's ver trouwelingen en een man van beleid, zoodat, toen hij de vereerende taak van den President had gekregen, hij alles wat daarmede verband hield in twee kleine notitieboekjes opschreef. Na den Boerenoorlog hebben schat gravers nasporingen gedaan naar het „verborgen" goud. Noome heeft hen hiervan altijd willen afhouden, doch kon ze niet overtuigen, omdat zijn aan- teekenboekjes waren zoekgeraakt. Tegenover zijn familie heeft hij ech ter nooit nagelaten er den nadruk op te leggen, dat de schat veilig naar Lo- renqo Marques was vervoerd en daar in zijn geheel was overgedaan aan de Duitsche firma Wilken en Ackermann. „Verhalen over die verborgen mil lioenen zijn verzinsels" verzekerde Noome zijn vrienden herhaaldelijk. Doch de schatgravers Verloren den moed niet, totdat na Noomes overlij den in 1927, een van zijn zoons bij het snuffelen in een rommelkamer een dag boekje vond, dat de aanteekeningen bevatte over 't lot van Kruger's „mil lioenen". Uit de keurig met inkt geschreven aanteekeningen blijkt dat de schat van „Oom Paul" uit 62 kisten goudstaven bestond. Vanuit Nelspruit is het bezit per trein naar de Delagoa Baai verzonden en hierover zegt een met rooden inkt onderstreepte notitie: 30 Augustus: Van Nelspruit vertrok ken naar de Delagoa Baai. 31 Augustus: Het goud wordt afgele verd aan Wilken en Ackermann. 3 September: Ben weer bezig met het goud. Verdere notities toonen aan, dat toen het goud aan Wilken en Acker mann Whs overgedaan de Boeren-Re- publiek credieten kreeg voor het be drag van de goudwaarde, alsmede groote hoeveelheden levensmiddelen en voorraden, o.a. 44.000 zakken meel. Er werden schepen gecharterd en belangrijke sommen werden ter be schikking gesteld in Europa om de Boe ren, die daar een toevlucht hadden ge zocht te steunen. De legende is nu voorgoed de wereld uit! FRANKRIJK. Senaatsverkiezingen. In Frankrijk hebben Zondag verkiezingen piaats ge had voor een derde van het aantal se naatszetels. Bij de eerste stemming zijn reeds 53 candidaten gekozen. Tot hen behooren Poincaré, Paul Boncour en Franqois Wendel, die tot nu afgevaar digde voor den Elzas is geweest. De verkiezingen voor den Senaat heb ben tegen de verwachting geen belang rijke wijzigingen in de samenstelling van den Senaat gebracht. Er is een kleine verschuiving naar links op te merken. De regeeringspartij wint vier zetels, ter wijl de socialisten een zetel verliezen. 35 senatoren werden voor de eerste maal gekozen, 18 leden van den senaat die zich weer candidaat gesteld hadden, werden verslagen. TSJECHO-SLOWAKIJE. Ontslag kabinet. Volgens een be richt van het „Prager Tageblatt" nadert de Tsjechische crisis haar oplossing. Mi nister-president Uduzal heeft reeds ver klaard, dat hij op dringend advies van zijn dokter zijn regeeringsfunctie onmid dellijk zal neerlegen. De „Bohemia" meldt, dat het formeele verzoek om ontslag van 't geheele ka binet reeds aan den president is over handigd, OOSTENRIJK. De demonstraties van Zondag. De minister voor de veiligheid heeft in ver band met de bloedige gebeurtenissen van Zondag j.l. en met het oog op de vroegere botsingen de bondspolitie te Weenen opdracht gegeven te Weenen alle demonstraties, optochten en ver gaderingen in de open lucht van de bij genoemde gebeurtenissen betrokken par tijen benevens demonstraties van ver- eenigingen die tot deze partijen behoo ren, te verbieden. ROEMENIE. Spoorwegongeval, Naar de Donau- post uit Temesvar meldt, heeft in de omgeving van de stad een ernstig spoor wegongeluk plaats gehad. 114 km buiten het station Temesvar liepen de beide laatste wagons van een arbeiderstrein plotseling uit de rails, en sloegen om. De beide wagens, 'een personenwagen en een postwagen, werden nog onge veer 50 m meegesleurd. Van de 35 inzittenden werden 17 op slag gedood. De overige werden voor het grootste deel ernstig gewond; van de 18 zwaar gewonden is één op weg naar het ziekenhuis overleden. Men vreest,, dat 12 gewonden er het leven niet zullen afbrengen. De wisselwachter is gearresteerd. Het staat nog niet vast of hem inderdaad schuld treft, aange zien de wissel automatisch is. CHINA. In de burgeroorlog in de provincie Sjantoeng heeft de gouverneur Han Foe Tjoe een nieuwe overwinning behaald en de stad Tsjifoe bezet. De opstande lingen hebben zich in W.-richting terug getrokken. KOSTELOOZE VENTVERGUNNING. Geachte Redacteur! Mag ondergeteekende a. u. b. een plaatsje voor het volgende in uw veel gelezen blad. In deze tijden, waarin de strijd om het bestaan zoo vreeselijk moeilijk is, wordt een categorie menschen getroffen door een onbillijke belasting. Wij venters met allerlei winkelwaren, moeten in vele ge meenten een ventvergunning hebben (te gen betaling). Groote zaken uit de ste den vallen echter hier buiten, daar zij de bestellingen eerst opnemen, en later de waren afgeven. (Dit is mijns inziens een verkapte venterij). De vraag is, zou den de verschillende gemeentebesturen hun gemeente-verordening nu niet zoo willen wijzigen dat de ventvergunning gratis wordt gegeven. De bedoeling van den wetgever, ongunstige elementen te kunnen weren, blijft aldus onverzwakt bestaan. Ons doel is, zooals reeds bij verschillen de gemeentebesturen bestaat, een gratis ventvergunning, of algeheele gelijkstel ling, ook wat betreft de verkapte ven terij. U, mijnheer de Redacteur, dankend voor de plaatsing. Hoogachtend, P. Baan. Middelburg, 17-10-'32. REDDINGSMIDDELEN IN ZOUTELANDE. Geachte Redactie! In de beide laatste gemeeenteraads- vergaderingen alhier, kwam in behan deling een voorstel van B, en W. tot het verleenen van een subsidie aan de Vereeniging tot bevordering van het Vreemdelingenverkeer te Zoutelande. Deze subsidie, bedoeld voor aanschaf fing van reddingsmiddelen, zou bedra gen 25. De heer J. Verhage Wz., welke als lid van den Raad voor de vereeniging „Ge meentebelang" zitting heeft, vond het geven van een subsidie niet noodig, om dat er nooit een ongeluk plaats vindt en het strand geheel ongevaarlijk is. Bovendien baadde de Ver. v. Vreemdel. verkeer volgens hem in haar geld. De voorzitter was van meening dat de gemeente hier een taak te vervullen heeft en.... dat z. i. aan baden altijd gevaren verbonden zijn. Ook een der wethouders meende te weten dat het strand niet geheel onge vaarlijk was. Het voorstel werd ten slot te met 4 tegen 3 stemmen verworpen. Het merkwaardige in deze zaak is, dat vroeger, toen de heer Verhage se cretaris was van de Ver. v. Vreemdelin genverkeer, hij altijd de subsidie-aan vrage van deze vereeniging verdedigde en er vóór stemde. Hoewel de heer Verhage sedert een jaar geen lid meer is van deze vereenir ging, kan hij toch, dunkt ons, op grond van eigen ervaring, weten, dat de ver eeniging niet „baadt in haar geld". Het bestuur slaagde er in met mede werking van een paar leden een niet on belangrijke bijdrage van hier verblijf houdende badgasten in ontvangst te mo gen nemen, maar daarnaast zou een ge meentesubsidie de V. v. V, zeer wel kom zijn geweest. Het is o.i. onverantwoordelijk te dur ven beweren, dat ons strand „geheel on gevaarlijk" is. Weliswaar behoort ons strand tot de minst gevaarlijke van de Noordzeekust en wanneer een bader of zwemmer tus schen de vér in zee uitstekende paal hoofden blijft, is het gevaar werkelijk miniem. Maar zelfs dan kan het toch voorkomen dat een zich in het water bevindend persoon b.v. kramp krijgt, waardoor hij zich niet meer bewegen kan en zou kunnen verdrinken, wanneer geen reddingsmiddelen aanwezig waren. Bovendien zijn er altijd roekeloozen die hun eigen leven.... en dat van an deren wagen, maar die men, als dit voor komt, toch niet aan hun lot over mag laten. En V. v. V. wil nu voorkomen, dat Zoutelande genoemd zou kunnen worden als de eenige badplaats zonder reddings middelen. Op bescheiden voet zijn in het afge loopen seizoen door de V. v. V. reeds reddingsmiddelen op het strand ge plaatst en men hoopt deze het volgende jaar nog uit te breiden. U, mijnheer de hoofdredacteur, be leefd dankend voor de plaatsruimte. Hoogachtend, P. L. Franke, Lid van de Ver. „Gemeente belang". [Van redactiewege bekort. Red.] Souburg, van 411 October 1932. Ondertrouwd: A. Wissekerke, 24 j. en S. Jacobs, 19 j. A. Scheele, 26 j. en E, Wouters, 25 j. Bevallen: L. van Oosten, geb. van He- mert, d. Overleden: J. Machielse, man, 77 j. J. M. Baremans, 53 j., vrouw van M. C. W. Akkermans. Koudekerke. Van 1 tot en met 15 Oct. 1932. Bevallen: T. van de Ketterij geb. Louws z. J. J. de Buck geb. Ova z. A. de Kam geb. de Kraker z. E, Dekker geb. Maljaars d. A. Minder- houd geb. Toutenhoofd d. Getrouwd: W. Kluijfhout jm. oud 21 j. en A. Reijnierse jd. oud 20 j. J. Si- monse jm. oud 31 j. en E. Polderman jd. oud 27 j. Overleden: G. de Jager oud 70 j. man van J. IT. van Ooijen Baurense P. Joosse jm. oud 16 j. Borssele. Over de maand September, Bevallen: 20. M. van WestenHuy- soon, z, 25. M. M. Bruinoogede Groene, z. 29. J. de Jongede Jonge, d. Overleden: 19. J. Vermare, 80 .j we duwnaar van E. van Strien. GEVONDEN VOORWERPEN TE MIDDELBURG. Velg van auto met band, M. de Klerk, Van Turnhoutstr. E 18 te Oost- en West- Souburg; broche, mej. Villee, Segeerstr. H 92; belastingmerk, Van Luijk, Bur. van Politie; centuur, H. Tavenier, Lam- brechtstr. L 9; vier sponzen, W. Vader, Seisweg R 145; port, met inh., J. v. d. Berge, Koorkerkhof A 109; kindermuts, Louws, N. Poortstr. P 165; gouden boe ren broche, Pienbroek, Pottenm.; paar nappa handschoenen, W. Alewijnse, 't Zand Kerkstr. D 133; heerenpet, Wed. de Schrijver, St. Janstr. I 58; heerenrijwiel, Adriaanse, Kleine Werfstraat T 38; zak kammetje, Kingmans, N. Kerkstraat B 105; blauwe muts, Orbaan, Dam Z.Z. G 39; glacé handschoen met bont, Dekker, Lange Viele K 386; mantelband (bruin) Verstraate, Oude Vlissingsche weg V 20; horlogeketting, Bliek, Oud Arn. pad T 85; zakdoek met eenig geld, J. C. Plan soen, Baanstraat Q 227; boerenknoop (goud) J. Verhage, Teerpakhuizenstr. P 22; knipmes, Rob Fruijn, L. Noordstr. C 30; leesboek, Wondergem, Bureau van Politie; lak ceintuur, S. Vader, K. Delft G 22; belastingmerk, G. M. van Sluijs, Eigenhaardstr. P 236; leesboek, J. Izen- doorn, Zuidsingel E 34; mantelband (br.) Verstraate, Vliss. weg V 20; mantelband (bruin), Eikelenboom, Molenwater M 254; hond, Smolders, Zusterstraat I 205; belastingmerk, P. Willems, Rozenstraat W 236. MIDDELBURG. Flor a-B i o s c o o p (Noordstraat), dagelijks doorloopende voorstel lingen. 7.30 uur. Zondagmiddag 36 uur matinée. Electro-Bioscoop (Markt). Da gelijks doorloopende voorstellin gen om 7 en 9 uur. Zondags Ma- tinée's om 3 uur. Dinsdag 18 October. Openbare Le zing Ref. J. Lankhorst. Con cert- en Gehoorzaal 8.15 uur. Woensdag 19 October, Bondsavond A.N'.W.B. Sociëteit „Verge noeging", Markt 8 uur. Woensdag 19 October. Afd. verga dering afd. Middelburg Volkson derwijs. De Eendracht 8 uur. V r ij d a g 21 October. Lezing Geschied en Letterkundige Vereeniging. Spr, mej, dr. C. Serrurier te Lei den. Vrijdag 21 October Pluimvee-avond, Pluimveevereen. „Middelburg en Omstreken". De Eendracht. V r ij d a g 21 October. Feestelijke Her denking le Lustrum Chr. Mu- ziekvereen. „Oefening na den Arbeid." Zaterdag 22 October. Vergadering Kring Walcheren afd. Middelburg van Volksonderwijs. De Een dracht 2.30 uur n.m. Zaterdag 22 October. Vergadering Middelb. Kano vereen. „Triton", Hotel Nieuwe Doelen, 3 uur. Z o n d a g 23 tot en met 30 October Ten toonstelling schilderijen L, Cardi- naals, Koudekerke, Ver. voor de Kunst. Kunstmuseum (Schut tershofstraat), Zondags 104, a. d. 14 uur. Maandag 24 October. Algemeene vergadering Kring Walcheren der Z. L. M. St. Joris 1.30 uur. Dinsdag 25 Oct. 'I Ensemble Kees Pruis. Schouwburg 8}/j. u. Donderdag 3 Nov, Jac, van El- sacker. Schouwburg. Donderdag 3 November, Séance avond mevr, dr. Akkringa. St. Jo ris. 8 uur. Vrijdag 11 November. Abonnements Tooneelvoorstelling. Gezelschap Verkade De Moordzaak Yorck. Schouwburg 8.15 uur. Woensdag 16 en Donderdag 17 November, Tentoonstelling van gehoorinstrumenten enz. Afd. Middelburg Ver, t, b. v. Belan gen van Slechthoorenden, So ciëteit „St. Joris." Vrijdag 18 Nov. Concertvereeniging Calvet-Kwartet Concertzaal 8.15 u. Maandag 21 Nov. Lezing Natuurkun dig Gezelschap. Prof, dr. A. J. P. v. d. Broek te Utrecht. Dinsdag 22 Nov. '32 uitvoering Chr. Gem, a Capella Koor „Sursum Corda". Concert- en Gehoor zaal. Woensdag 23 November, Lezing Ned. Prot. Bond. Dr. P. LI. Ritter Jr., Utrecht. Woensdag 30 Nov.: Gen. repetitie. Ver. voor Instrumentale Muziek. Donderdag 1 Dec.: Eerste concert. Ver. voor Instrumentale Muziek. Maandag 12 Dec. Lezing Natuur kundig Gezelschap. Spr. C. Sip- kes te Overveen. Woensdag 15 Dec, Vertooning nieu we T, B. C.-film door de Vereen, te bestrijding dwr 'i .B.C. ie Èud- delbt.ig.De Vergenoeging. Maandag 19 Dec. Generale repetitie „Tot Oefening en Uitspanning" Concertzaal. Dinsdag 20 Dec, Concert „Tot Oefe ning er Litspanning". Concevtz. Zondag 5, T a a n d a g 26 en D i ,x z d a g 27 December, Ten toonstelling van hoenders, wa tervogels, krielen, konijnen, post en sierduiven. Stadhuishal. 1933. Woensdag 11 Jan, Lezing Natuur kundig Gezelschap. Spr. J. C. Mol te Haarlem. V r ij d a g 13 Jan. Concertvereeniging A. Trianti (zang) Concertzaal 8.15 u. V r ij d a g 20 Januari. Lezing Geschied en Letterkundige Vereeniging. Spr. Th. van Erp te Den Haag. Donderdag 26 Januari. V.A.R.A., afd. Middelb. Een vroolijke Louis Davids-avond. Schouwburg. Woensdag 1 Februari, Lezing Na tuurkundig Gezelschap. Spr. dr. C. H. Sluiter te Vught. Donderdag 9 Februari 1933 Abon- nements-Tooneelvoorstelling. Cen- a traal Tooneel Domino. Schouw- burg, 8.15 uur. V r ij d a g 10 Februari 1933. Lezing Ned. Prot. Bond. Ds. G. Westmijse, Drachten. GOES. Landbouw Bioscoop, Vrijdag, Zaterdag, Zondag en Dinsdag, iederen avond 8 uur voorstelling. Zondag matinée 4 uur. ^Maandag 31 October Hoofdbestuurs vergadering der Z. L. M. i Land- bouwhuis 1 uur.

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 6