HANDEL EN NIJVERHEID, VERKEERSWEZEN P. T. T. 7 Voor kleine tuinen. 8EMENBD NIEUWS. BURGERLIJKE STAND. BEKENDMAKINGEN. MIDDELBURG, een ge'dsbedrag van haar had ontvan gen met opdracht dat te willen afdragen aan Borgstein te Hulst en dat De Wag- ter dit nimmer had gedaan. Eisch: 10 of 5 d. en 1 maand voor waardelijke gevangenisstraf met een proeftijd van 2 jaar. J. M. de L., 26 jaar, chauffeur te IJzendijke, was door den Kantonrechter te Ter Neuzen op 23 Augustus j.l. veroor deeld tot 5 of 5 dagen hechtenis we gens overtreding van de Motor- en Rij- wielwet te Ter Neuzen op 5 Augustus 1932 tegen welk vonnis hij in hooger be roep was gekomen. Eisch.' niet ontvankelijk verklaring van het ingestelde hooger beroep. H. de W„ 64 jaar, koopman te Middel burg, was door den Kantonrechter te Ter Neuzen op 23 Augustus j.l. niet-ont- vankelijk verklaard in het door hem ge daan verzet tegen een vonnis van den Kantonrechter waarbij hij wegens open bare dronkenschap was veroordeeld tot 3 dagen hechtenis en één jaar opzending naar een Rijkswerkinrichting. De verdachte was tegen dat vonnis in hooger beroep gekomen. Eisch: bevestiging van het vonnis; de rechtbank deed onmiddellijk uitspraak en veroordeelde verdachte overeenkom stig dien eisch. J. M. K., 38 j., koopman te Goes, werd verdacht dat hij op 20 Augustus 1932 te Goes van een auto die in de garage van Krijger stond en bestemd was om voor de Justitie tot bewijs van eenig straf baar feit te dienen voor dat doel heeft onbruikbaar gemaakt, door er een ben zinefilter of een benzinepomp af te ne men, en later daar weer op te plaatsen. Eisch: 50 of 10 dagen hechtenis. Th. v. H., 40 jaar, colporteur zonder vaste woonplaats, gedetineerd, werd be klaagd dat hij in Juni j.l. in het Arron dissement Middelburg, een rijwiel, toe- behoorende aan Willem Poppe, dat hij in bruikleen had, heeft verduisterd en Poppe voornoemd heeft opgelicht voor een bedrag van 25, zeggende dat hij aan een Zondagschool te Koudekerke boekwerken kon leveren, maar geen geld had. om die in te koopen. Eisch: 3 maanden gevangenisstraf. Mr. Van der Slikke, verdachte's raads man bepleitte clementie. P. J. T„ 19 jaar, zonder beroep te Mid delburg, gedetineerd, werd ten laste ge legd dat hij in Juli en Augustus 1932 in het Arrondissement Middelburg op ver schillende tijdstippen heeft weggenomen eenige rijwielplaatjes, toebehoorende aan anderen. Eisch. 3 maanden gevangenisstraf. Mr. Van der Slikke, verdachte's raads man bepleitte clementie. K. F. R., 26 jaar, landbouwkundige, zonder vaste woonplaats, gedetineerd, werd verdacht dat hij gepoogd heeft, door allerlei listige kunstgrepen en een samenweefsel van verdichtsesls M. J. Harts op te lichten voor een bedrag van 2 a 3 gulden. Eisch. 3 maanden gevangenisstraf. Mr. Van der Slikke, verdachte's raads man bepleitte clementie. M. J, P., 24 jaar, timmerman te Zon- nemaire, werd ten laste gelegd dat hij in de maanden Juli en Augustus 1932 te Eikerzee, Burg'' en Brouwershaven door een samenweefsel van verdichtsels de predikanten Boschloo, Sarraben en Meester heeft opgelicht voor een bedrag van 25 onder andere voorgevende dat hij nog een rekening aan het ziekenhuis te Noordgouwe moest betalen. Genoem de predikanten verstrekten hem ieder 25. Eisch. 3 maanden gevangenisstraf. H. W., 64 jaar, poeliqt te Kattendijke, was op 19 Augustus 1932 door den Kan tonrechter te Goes veroordeeld tot 25 of 25 dagen hechtenis, wegens overtre ding van de Vleeschkeuringswet te Kat tendijke op 15 Juli j.l. De verdachte was tegen dat vonnis in hooger beroep geko men. Eisch: nietig verklaring van de dag vaarding van het Kantongerecht. Wulken. Men meldt aan de N. R. Crt. uit Z e 'e- 1 a n d: Vorige week zijn de banken in de Grevelingen enz. opengesteld voor de vrije wulkenvisscherij, na eenige maan den gesloten te zijn geweest, maar de uitkomsten waren weer verbazend ge ring van beteekenis; nu werkte het weer niet mee, daar men zeilende dit bedrijf uitoefent. Speciaal wordt alleen in het diep van de Grevelingen gevischt en gewoonlijk beginnen de visschers uit T h o 1 e n onmiddellijk bij de openstel- linÊ- De wulken schijnen zeer gevoelig te zijn voor versch water en opgemerkt ,s' dat zoodra het zeewater met veel op- perwater vermengd was, de vangst veel mmder werd. Voor de wulkenvisscherij werd op het einde van 1930 door de vis- jC,eFs efn nieuw vangmiddel gebruikt a eschreven wordt als een reep- of eug ïjn, welke verankerd wordt op den o em van de vangplaatsen der wul- en en aas bevat, bestaande uit stuk- vVK eu/is4 waaraan de wulken va t er ten. een roe;hoot gaat j, n Crn°P j1 aab de lijnen binnen en dan vallen de wulken ulken zegt de bont 'er V af te*« den kant der vestigdnenebnah 0r- 'T den bo°t be" estigden bak, een vischwijze, die goed zou bevallen. Voorheen had de wulk geen consumpüewaarde, zoodat de vis sersknechts deze als bijverdienste te Antwerpen bij de mosselvaart van de hand deden, maar nu reeds een kwart eeuw lang hebben de visschers de waar de der wulken leeren kennen en soms we-den enorme hoeveelheden dezer slakken naar België verzonden. Het luchtverkeer in September, September is voor "het verkeer op de internationale luchtlijnen een opval lend gunstige maand geweest. Het aan tal passagiers is ten opzichte van Sept. 1931 men niet minder dan 25 pet. ge stegen. Vooral de bezettingsgraad van de F.n- gelsche en Scandinavische diensten van de K. L. M. was hoog. Het middagtoe stel, naar Londen, vertrok' dag aan dag vol. VOOR GOED VERKEER. Van den A.N.W.B. Toeristenbond voor Nederland ontvingen wij een 18-tal ver- keerszegels voor onderwijsdoeleinden en de daarbij behoorende toelichting, samengesteld door P. P. Paul, inspecteur van politie afd. Verkeerswezen. In dit geschriftje wordt op duidelijke en eenvoudige wijze aangetoond, wat de gevolgen kunnen zijn van het verkeerde toepassen van de verkeersregelen en hoe men deze dan wel dient op te vol gen. Tevens zijn hierin opgenomen de voornaamste „Regels voor den Weg", samengesteld door den A.N.W.B. ONTVANGEN BOEKEN. De tweede druk van „Wordend Hu welijk", met een nieuwe inleiding door M. WibautBs van Berlekom en dr. F. M. Wibaut (H. D. Tjeenk Willink Zoon N.V. H a a r 1 e m.) „In Vlaanderen heb ik gedood", door J. G. Schoup (W. L. en J. Brusse N.V., Rotterdam). Lion Feuchtwanger: „De Jood van Rome". Historische roman in vijf boeken (Rome, Galilea, Caesaria, Alexandria en Jerusalem), vertaald door Nico Rost. (Em. Querido Uitg. Mij., Amster- d a m). „Vrijmetselarij", door prof. mr. J. H. Carpentier Alting. Zesde herziene druk. (N.V. Hollandia Drukkerij, B a a r n). Van denzelfden uitgever „Ware en politieke christenen". Een leeken-exe- gese van den Bijbel, door dr. J. L. An- dreae. „Bezuiniging niet o p, maar door rechterlijke organisatie" door mr. H. Ju- dell. Uitgegeven door de N.V. Boekhan del v.h. Gebr. Belinfante, D e n H a a g. Vierde deeltje van Van Gorcum's Volksboekerij: „De Paraplu", door Luigi Pirandello vertaald door Mary Robbers. (Van Gorcum Comp. N.V. Assen.) „Met spade en dolk", Het tragische leven der Castiliaansche landbevolking. Roman door Eduardo Zamacois (schrij ver van „Levend-Dooden"). Uit het Spaansch door dr. Maik Brouwer. (N.V. Leidsche Uitgevers Maatschappij, L e i- d e n.) Aflevering 4 van „Ik maak alles", encyclopaedic voor het huisgezin. Vol gens den inhoud o.a. schaven, zagen, beitsen en politoeren, het uitzoeken van hout enz, (N.V. Uitgevers Mij. Emum, Amsterda m.) De Historische roeping van de li berale gedachte II „De liberale gedachte in herstel", landdagrede door mr. C. W. de Vries, gehouden voor den Bond van jonge liberalen te Maarn, Zomer 1932. (W. L. J. Brusse's Uitgevers Mij., Rotterda m.) „Offers.door Top Naeff, (Van Holkema Warendorf's U. M,, Am sterda m.) „Zelfstandig planten verzorgen en onderhouden", door Johanna Vis. Ver schenen in de „Kleine Huishoudreeks" onder leiding van J. C. van Duyl, bij Nijgh Van Ditmar N.V. te Rotter dam. Net Houwink: „De verzwegen zon de". (N.V. Em. Querido's Uitg. Mij., A m- s t e r d a m). „De symbolische beteekenis van Willem van Oranje, voor ons volk en ons geloofsleven", door dr. J, C. A. Fetter. In opdracht van den V.C.J.B, uitgegeven door de Vrijz. Christ. Jeugd Centrale, Inleiding tot de criminologie", door prof. mr. W. A. Bonger. Voor de Volks- universiteits Bibliotheek bij De Erven F. Bohn N.V,, H a a r le m. Eveneens van denzelfden uitgever en voor de Volksuniversiteitbibliotheek, deel I en II van „Psychologie der dieren", door prof. dr. F. J. J. Buijtendijk. Van de N.V, Em. Querido's Uitge vers Mij, te Amsterdam: Bloemlezing uit de gedichten van A. van Collem. Met een woord vooraf van Henriëtte Roland Holst. „Brood 1" een revolutie-roman door Maurits Dekker. Augusta de Wit: „Gods Gooche laartjes". „Joodsche riten en symbolen", door S. Ph. de Vries Mzn. rabbijn te Haar lem. Deel II (W. J, Thieme Cie te Z u t p h e n.) HET OPBERGEN VAN NIET WIN TERHARDE PLANTEN, De dagen worden nu steeds korter en het gevaar voor nachtvorsten steeds grooter. Planten welke niet tegen vorst bestand zijn moeten nu spoedig wor den binnengebracht. Hiertoe behooren Geranium of Pelargonium zonale, Be goniasoorten, Dracaena, Clivia, Aspi distra, Oleander, Brommeliasoorten e. a. Nu zijn er nog tal van eenjarige soor ten welke spoedig bevriezen maar deze kunnen we immers toch niet beveili gen. We hebben hier voornamelijk op het oog die soorten welke we onder glas gemakkelijk kunnen overwinteren en verder kamerplanten die we gedu rende den zomer vaak buiten plaatsen. Verder zijn er verschillende gewassen waarvan alleen de knol, bol of het wortelstuk tegen vorst moet worden beveiligd. Zoo worden Gladiolus, Tigri- da, Galtonia of Hyacinthus candicans, Dahlia en Knolbegonia zoodra de vorst aan den bloei een einde gemaakt heeft uit den grond genomen en op een vorst- vrije plaats gedroogd. Daarna worden overgebracht naar een kelder of ande re koele maar vorstvrije bewaarplaats. Van Lobeliafulgens, een rood-bladerige en roodbloemige Lobelia, welke onge veer 1 M. hoog wordt, snijden we nu de stengels op een handbreedte boven den - grond af, waarna we de planten naar een ongeveer vorstvrije bak over brengen. Evenzoo handelen we met de mooie, thans bloeiende vaste plant He- lianthus sparcifolius, waarvan de groo- te goud-gele bloemen ons schitterend materiaal leveren voor het vullen van vazen. Daar deze plant niet geheel win- te~hard is moet men haar liefst aldus overwinteren. Jonge zaailingen van Violen hebben gedurende den winter ook veel te lijden en daarom is het be- ook deze in 'n bak uit te planten zoo dat we er desnoods een raam over kun nen leggen. De op muurbloemen gelij kende Cheiranthus Allioni wordt op dezelfde wijze overwinterd, evenals de jonge planten van Campanula medium. Daar deze twee niet zoo gemakkelijk kunnen worden verplant moet men ze nu in potten plaatsen, zoodat ze in het voorjaar met potkluit kunnen worden overgebracht naar den bloementuin. Laatstgenoemde soorten behoeft men dus niet geheel vorstvrij te houden; ze worden alleen tegen strenge vorst be schut. Ook worden ze door het glas be veiligd tegen overmatig vocht. Een natte winter doet gewoonlijk meer kwaad aan de planten dan droge kou de. KINDJE VAN 10 MAANDEN VERBRAND. De andere 7 kinderen met moeite gered. Zaterdagmorgen is brand uitgebroken in de woning van den heer de L, aan de Toussaintstraat te Alphen aan de Rijn. Toen de eigenaar die in zijn werkplaats bezig was, gewaarschuwd werd, stond de woning reeds in lichte laaie. Acht jonge kinderen bevonden zich alleen in het brandende huis. Ze ven kinderen konden slechts met moei te door de buren en de eveneens terug gekeerde moeder worden gered. Een kindje van 10 maanden evenwel, dat in de achterkamer in een wieg lag, kon men niet meer bereiken. Later is het geheel verkoolde lijkje gevonden. Het huis brandde totaal af. Ook het aangrenzende perceel werd door het vuur aangetast, waardoor ern stige brand- en waterschade ontstond. De inboedel kon hier slechts gedeelte lijk worden gered. De oorzaak zou te wijten zijn, dat tijdens afwezigheid der ouders de kinderen met lucifers in een kast hebben gespeeld. Verzekering dekt de schade. Nog een een kind om het leven gekomen. Nader meldt men aan het Vaderland: Nu de brand in de Toussaintstraat al hier gebluscht is, blijkt dat hierbij nog een tweede kind om het leven is geko men. Bij onderzoek van den kelder vond men in een hoek het lijkje van een jon getje van vier jaar, dat zich daar waar schijnlijk uit angst had verstopt en het zij door verstikking, of wel door verdrin king in het bluschwater om het leven is kekomen. Het schijnt, dat bij de algemeen heer- schende ontsteltenis bij het uitbreken van den brand, de ouders niet precies geweten hebben, hoeveel kinderen zich in de woning bevonden. Achteraf is ge bleken dat er drie naar school waren, zoodat zich vijf kinderen in het branden de perceel bevonden. Eén der buren, die aan het reddings werk deelnam, deelde ons mede, dat hij drie kinderen in veiligheid heeft ge bracht. Toen men den vader vroeg, of er nog meer kinderen in het brandende huis waren, antwoordde deze ontken nend, waarop de reddingspogingen wer den gestaakt. Ook een der buren, die in den kelder naar kinderen zocht, heeft daarop het zoeken opgegeven. Op dit oogenblik doet een hardnekkig gerucht de ronde, dat nog een derde kind zou worden vermist, doch hierover kon de politie nog geen zekerheid verkrijgen, daar de ouders niet in staat zijn inlich tingen te geven. De moeder is met eeni ge kinderen bij de buren ondergebracht. BOTSING TE DEN BOSCH TUSSCHEN GOEDERENTREIN EN RANGEER- TREIN. Zondagmorgen te omstreeks kwart over vijf heeft op het stationsemplace ment te Den Bosch een botsing plaats gehad tusschen een goederentrein welke uit de richting Boxtel binnen reed, en een rangeertrein. Een veertigtal wagons van den bin nenkomenden trein is in elkaar gescho ven. 'n Gedeelte van dezen trein kwam terecht op een rangeerhuisje, waarin zich op dat oogenblik drie rangeerders bevonden. Het mag een wonder heeten, dat deze persnoen aan den dood zijn ontsnapt. De arbeiders Breeart en van der Moer, beiden woonachtig te Den Bosch, bekwamen lichte verwondingen, doordat zij door de ruiten vielen, en vervolgens ïh een prikkeldraad tyer- sperring terecht kwamen. Het geluid van de botsing was zoo hevig, dat de bewoners van Den Bosch uit hun slaap opschrokken. Onmiddel lijk vertrokken reddingcolonnes naar de plaats van het ongeval. De oprui mingswerkzaamheden stonden aanvan kelijk onder leiding van stationschef Grotenhuis, later arriveerde per extra trein de heer J. P. Jeltes, inspecteur van het vervoer te Breda. Een voorloopig onderzoek heeft uitge wezen, dat van den rangeertrein een trekstang en een koppeling bij het ach- teruitzetten en stoppen zijn gebroken, tengevolge waarvan een treindeel los raakte en met den verkregen snelheid den binnenkomenden trein tegemoet reed. Hoewel het treinpersoneel noodsigna len gaf en de machinist van den bin nenkomenden trein uit alle macht rem de, kon de botsing niet meer worden voorkomen. De materieele schade is zeer aan zienlijk. Het treinverkeer ondervond langdu rige stagnatie. Eerst te ongeveer kwart over ne gen kon het over één spoor worden hervat. Ondanks het vroege ochtenduur was de publieke belangstelling zeer groot. Ongelukken. In de Molengrachtstraat te Breda waren eenige jongens aan het spelen met betonnen putringen, Een der knapen ge raakte bekneld tusschen wegrollende ringen en werd opgenomen met inwen dige verwondingen en een gecompliceer de beenbreuk. Op den Utrechtschen weg nabij Arn hem reed de 52-jarige arbeider R. uit Oosterbeek op zijn rijwiel op het mid den van den weg. Een auto bestuurd door den heer E. uit Arnhem kwam hem achterop rijden. De heer E. meende den wielrijder nog rechts te kunnen pas- seeren. Op hetzelfde oogenblik week de ze laatste echter uit, zoodat hij onder de auto geraakte. Hij werd met ernstige in wendige kneuzingen naar het gasthuis te Arnhem vervoerd, waar hij kort na aan komst is overleden. Verdronken, Sinds Donderdagavond werd te Ra al te vermist de 21-jarige Lok, wo nende te Boetele onder de gemeente Raalte, die uitgegaan was 'om 'eenige gramofoonplaten te koopen. Nadat de politie tot dusverre tevergeefs naar hem had gezocht werd zijn lijk Vrijdag avond uit het Overijsselsch kanaal op gehaald. Vermoedelijk is hij door de duisternis misleid en met zijn fiets in het kanaal gereden. ONFORTUINLIJK BEGIN DER CAM PAGNE. De suikerfabriek te Breda heeft haar campagne niet fortuinlijk in gezet. Van een jeugdig arbeider werden- de vingertoppen afgesneden, doordat hij met zijn rechterhand tuscheri een snij machine geraakte. Van ernstigen aard was het ongeluk, dat den gehuwden arbeider P, uit Prin- cenhage overkwam. Toen deze be hulpzaam was bij het afladen van bie ten uit den spoorwegwagon, werd hij door een ijzeren loskraan gegrepen. Hij bekwam een zware hersenschud ding. DE INBRAAK BIJ DR. PHILIPS. Omtrent de aanhouding te Berlijn van een vierden verdachte in de zaak van den belangrijken diefstal ten nadeele van dr. ir. Philips in diens flatwoning te Den Haag op 24 Juli j.l. gepleegd, ver neemt het C. B. het volgende. Men zal zich herinneren dat kort na den dief stal een gewezen huisknecht, de Oos tenrijker D. werd gearresteerd als eer ste verdachte en eenigen tijd later nog twee landgenooten van D. Deze drie personen bevinden zich nog in het Huis van Bewaring. Intusschen kwam vast te staan, dat er nog een vierde medeplichtige in het spel moest zijn wiens verblijf echter on bekend was. Verleden week kwam de Haagsche politie ter oore, dat deze ver moedelijke medeplichtige zich te Ber lijn kon bevinden. Een inspecteur is on middellijk naar Berlijn vertrokken met het resultaat, dat na eenige dagen speu ren to t arrestatie van deze ver dachte kon worden overgegaan. Het is de 30-jarige J. Daschek, een ex- schoenmaker, die de laatste jaren een weelderig leventje leidt, zonder dat hij kan aantoonen, waaraan hij die luxe te danken heeft. Daschek reisde door Duitschland en Oostenrijk onder den naam van baron von Lukarch. Door val- sche telegrammen had hij zich uit Den Haag naar Berlijn laten roepen, waar bij hij toen per vliegtuig was vertrok ken. Zijn gedragingen in de Duitsche hoofdstad waren van dien aard, dat sterke vermoedens van medeplichtigheid in de inbraak en diefstal van juwee- len en geld tot een gezamenlijk bedrag van 2 ton, tegen hem wa/'en gerezen. De Nederlandsche justitie heeft een uitlevering aangevraagd, waar omtrent de beslissing van de Duitsche regeering wordt tegemoet gezien. EEN INBRAAK EN POGING TOT MOORD GEPLEEGD. Zaterdag nacht is ten huize van het jeugdige echt paar J. Laninga te Ide, onder De Punt een inbraak en poging tot moord ge pleegd. Des nachts om 3 uur werd de familie welke haar slaapkamer heeft boven de bakkerij, door een man over vallen. L. werd met een stuk ijzer op het hoofd geslagen, waardoor een wonde van 2 cm. diepte ontstond. Ook de vrouw werd, zij 't licht, gewond. Het gelukte haar het electrisch licht aan te knippen, waarop de dader op de vlucht sloeg. Dokter Van den Berg heeft den man, wiens toestand ernstig is, verbonden. Hij mocht niet worden vervoerd. Van deze inbraak en poging tot moord wordt verdacht, de 20-j, bakkersknecht W. W„ die zijn slaapkamer heeft boven de bakkerij, doch geheel geïsoleerd van de woning der familie L. Een geldkistje, dat vermoedelijk het doel van deze in braak is geweest, heeft hij bij zijn vlucht laten staan. Men vermoedt dat de jongeman na zijn daad zelfmoord heeft gepleegd. Tot Zon dagavond heeft men in het Noord Wil lemskanaal gedregd zonder resultaat. EEN ONVOORZICHTIG SPAARDER. Te Harderwijk had zekere M. zijn spaarpenningen, die hoofdzakelijk dienen moesten voor de landpacht in de niet brandende kachel een plaats gege ven. Toen deze voer enkele dagen werd aangemaakt, dacht men niet aan het geld zoodat het een prooi der vlammen werd. De schade bedroeg ongeveer 250. ONGELUK MET ELECTRISCHEN STROOM. Bij werkzaamheden met een ondeugdelijke looplamp in den kel der voor de centrale verwarming van het raadhuis te Krommenie kwam een metselaarsknecht Donderdagmiddag in aanraking met den electrischen stroom. Hoewel zijn makker terstond den stroom afsloot, is het slachtoffer in ernstigen toestand naar het ziekenhuis aldaar overgebracht. EEN AANHOUDING. De politie te Beek en Cleef heeft vier Duitschers aangehouden, die ervan beschuldigd wor den in den afgeloopen zomer eenige in braken en diefstallen gepleegd te heb ben te Beek en te Berg en Dal. DOOR INLANDER IN DEN RUG GE STOKEN. Aneta meldt uit Batavia d.d. 13 October dat de tweede officier van het m.s. „Tohiti" der K. S. M. de heer W. Monchen, door een Inlandschen schepeling in den rug is gestoken. Het slachtoffer trok het mes uit dé wond en stak den vluchtenden dader daarmede neer. Beiden werden in het hospitaal op genomen. De aanleiding tot den aanslag was het feit, dat de heer M. den schepe ling van diefstal beschuldigde, waardoor deze panas-hati werd. De toestand van den heer Monchen is gunstig. Goes. Ondertrouwd: J. Siereveld 27 j. jm. en M. J. van der Vliet 24 j. jd.; J. M. Schrijver, 27 j, jm. en J. E. Berks 23 j. jd.F. Verrijzer 26 j. jm. en G. Verdonk 20 j. jd.; Ierseke. Van 714 Oct. Ondertrouwd: M. Pe- kaar, 20 j. jm. en M. Pekaar 19 j. jd: Getrouwd: H. Minnaard, 29 j. jm. en F. J. van Hese 31 j. jd; C. Duinkerke, 23 j. jm. en C. van de Velde, 20 j. jd.; A. Meijaard 21 j. jm. en K. J. W. Kegge 20 j. jd. KW!»' wrsffïrKMW® ONTHEFFING WINKELSLUITINGSWET. Burgemeester en Wethouders van Middelburg maken bekend: dat zij hebben besloten, bij gelegen heid van de te houden tentoonstelling van de afdeeling Middelburg van de Vereeniging tot bevordering der be langen van slechthoorenden, op Woens dag 16 November 1932 ontheffing te verleenen van de bepalingen der win kelsluitingswet, met dien verstande dat de tentoonstelling des avonds om 10 uur gesloten zal moeten zijn. Middelburg, den 14 October 1932. Burgemeester en Wethouders voorn. P. DUMON TAK, Voorzitter. M, VAN DER VEUR, Secretaris

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 7