SPORT. GEMENGD NIEUWS. MARKTBERICHTEN. Verkoopingen,Verpachtingen in Zeeland. Voetbal. K. N. V. B. Afd. IV le Klasse. Overzicht. De eerste voetbal-Zondag heeft Mid delburg in haar nieuwe omgeving maar bitter weinig succes gebracht. Het de buut is volgens de pers over het alge meen maar zwakjes geweest. Volgens de „Sportkroniek" maakten onze stad- genooten een zwakken indruk, speelden zonder een:g systeem, hadden 'n zwak ke middenlinie, schoten slecht, kortom een zeer matig elftal met uitzondering van doelman Vijgenboom. Inderdaad! De spelmethode van onze groen-witten zal zeer zeker nog een flinke verande ring moeten ondergaan willen zij zich bij dat der overige eersteklassers kun nen aanpassen. Laten wij echter hopen, dat zij zich in de volgende wedstrijden van een betere zijde zullen laten ken- nen. De veelbelovende wedstrijd P.S.V.- N.A.C. eindigde in een mooien verdien de overwinn ng voor de thuisclub. Een verrassing op dezen eersten competitie dag was de uitslag van den kamp tus- schen Noad en Bleijerhede. De club van Paffen speelde het klaar een geheel uit vorm zijnde Noad-ploeg op eigen grond nogal! te overmeesteren. Ten- sotte bracht Willem II in Maastricht te gen M.V.V. er al heel weinig van te recht. De cijfers lieten aan duidelijkheid niets te wenschen over. Het wedstrijdprogramma voor mor gen lu'dt als volgt: le Klasse. MiddelburgP.S.V. Willem IINoad. N.A.C.Longa. BleijerheideM.V.V. EindhovenB.V.V, 2e Klasse A. T.S.C.de Baronie. DoskoAlliance. TerneuzenMevo. R.B.C.Breda. 3e Klasse A. k Zeelandia IIMiddelburg II. HulstTerneuzen II. De ZeeuwenSassche Boys. Vlissingen IIAxel. 3e Klasse B. Mevo IIHansweert. Nieuw BorgvlietSinoto. GoesDosko II. ZierikzeeZeelandia. Voor den wedstrijd MiddelburgP.S. V., welke in den Nadorst zal plaats heb ben, is als scheidsrechter aangewezen de heer B. Voltijn. 't Behoeft wel geen betoog, dat de belangstelling voor dezen wedstrijd vrij groot zal zijn. Bij P.S.V. zal van Run weer van de partij zijn. Wij zijn benieuwd hoe de Middelbur gers zich in eigen omgeving zullen hou den. GoesDosko II. Goes ontvangt morgen aan den Pol- derschen weg de Dosko-reserves. We verwachten dat Goes haar eerste zege, door een tweede zal laten volgen, al zullen de Dosko-menschen de punten zeker niet cadeau geven. We verwach ten dan ook een aantrekkelijken strijd. Schietwedstrijden Bijz. Vrijw. Landstorm Op Woensdag 28 en Donderdag 29 September a.s. zullen op de militaire schietbanen te West-Souburg schietwed strijden plaats hebben van het Zeeuwsch Verband van den Bijzonderen Vrijwilli- gen Landstorm. De schietwedstrijden zullen worden opgeluisterd door een concert op beide dagen, aangeboden door de marinekapel van Hr. Ms. „Noord-Brabant". Des Woensdag van 11 tot 12 uur zal de wedstrijd worden bijgewoond door generaal Duymaer van Twist. De regelings-commissie bestaat uit de heeren: P. G. Laernoes, secretaris der gewestelijke Landstorm-commissie in Zeeland; H. Bierman, aangewezen com mandant van het Landstormkorps Zeeuwsch Verband; M. van der Beke Callenfels, voorzitter van de Kon. Scherpschuttersvereeniging „Vlissingen" P. J, Elout, voorzitter van de schietver- eeniging „Domburg" en S. de Roo, plaat selijk leider en instructeur te Vrouwe polder. Sparen voor de Olympische Spelen in 1936. In verschillende plaatsen in Duitsch- land wordt door de Stedelijke Spaar banken propaganda gemaakt voor het deelnemen aan een spaarfonds voor het bezoeken van de Olympische spelen te Berlijn in 1936, Door een kleine, weke- lijksche bijdrage kan men in vier jaar een bedrag sparen om de Olympische spelen in 1936 te Berlijn te gaan bijwo nen. Voor het groote Duitsche turnfeest, dat in 1933 te Stuttgart zal worden ge houden, heeft men reeds geruimen tijd geleden een dergelijk spaarfonds ge vormd. Nieuw Nederl. record. Vrijdagavond is in het A.M.V.J.-zwem bad door G. J. van Voorst een officieele poging gedaan om het record op de 200 m vrije slag te verbeteren. Dit record stond op naam van Henk de Haas (Zian, Den Haag) met 2 min. 27 2/5 sec. Van Voorst maakte den of- ficieelen tijd van 2 min. 26 2/5 sec., waardoor het record dus met één sec, werd verbeterd. Tilden verslagen. De correspondent van het Handelsblad meldt, dat te Berlijn bij het tennistour- nooi om het wereldkampioenschap der oefenmeesters de grootste sensatie was de nederlaag van Tilden. Big Bill die zich tot dusverre eigenlijk nog niet ern stig had behoeven in te spannen en 't tegen de meeste tegenstanders op zijn sloffen af had kunnen doen, is Vrijdag na een verbitterden strijd door den Franschman Plaa in drie sets, 60 75, 8—6, geslagen. Het Deutsche Reichsverband für Zucht und iPrüfung Deutscber Warm- bluten heeft de hoogste Duitsche onder scheiding op ruitersportgebied, het gou den ruiter-eereteeken o.a, toegekend aan den Olympischen kampioen, luitenant Pahud de Mortanges (Holland), De bond heeft deze onderscheiding verleend als 'n hulde van de Duitsche ruitersport, daar hij reeds meermalen in Duitschland aan groote wedstrijden heeft deelgenomen en daar in hoog aanzien staat. BIJ HOOFDPIJN, duizeligheid, suizen, in het oor, gestoorden slaap, slechte ge humeurdheid, prikkelbare stemming, neme men dadelijk het van ouds be proefd gebleken „Franz-Josef'-bitter- water te baat. Bij Apoth. verkrijgbaar. (Ingez, Med.) De 100.000 is ditmaal gevallen in den Helder. DE MOORD IN DEN BLIJDORPPOL- DER TE ROTTERDAM OPGELOST? Naar de N. Rott. Crt. verneemt, is de mogelijkheid thans groot, dat het raadsel bereffende de geruchtmakende zaak van den moord in den Blijdorppol- der te Rotterdam 'eindelijk zal wor den opgelost. Zooals men zich zal her inneren, is in dien polder op een avond in October 1929 een jong meisje, Marietje van Os uit de Coolschestraat vermoord gevonden, nadat zij door een tot dusver onbekend gebleven man op de fiets was meegelokt. Indertijd heeft de politie een aantal personen aangehouden, die, verdacht werden iets met deze zaak uitstaande te hebben. Een van deze menschen, ze kere H, tegen wien veel verdenkingen bestonden, moest na afloop van den daarvoor gestelden termijn weer in vrij heid worden gesteld, omdat van de aan wijzingen geen aaneensluitend geheel was te maken. Bovendien kreeg anen sporen, die in een andere richting duid den. H. is sinds dien veroordeeld wegens een zedenmisdrijf en nadat hij weer in vrijheid was gesteld, heeft hij een soort gelijk misdrijf in het Noorden van ons land gepleegd. Ook deswege is hij ver oordeeld. Toen hij zijn straf, in verband met deze laatste zaak, uitzat in de bijzondere strafgevangenis te Scheveningen, heeft hij opeens bekend, den moord op Ma- rietje van Os te hebben gepleegd. Ook tegenover de Rotterdamsche po litie en den rechter-commissaris hield hij zijn bekentenis vol. Hij is daarop in het huis van bewaring opgesloten. Het blad verneemt, dat dit onderzoek thans zoover is gevorderd, dat binnen kort deze zaak voor de rechtbank te Rotterdam zal kunnen dienen. Ten aanzien van de identiteit van den verdachte H., die thans in het huis van bewaring te Rotterdam is opge sloten in verband met zijn bekentenis in de zaak betreffende den moord in den Blijdorppolder, is een misverstand gerezen, meldt de N.R.C. Deze ver dachte is n.l. niet dezelfde man, die in November 1929 in verband met deze zaak in het huis van bewaring is opge sloten geweest. DOOR TREIN GEGREPEN. Don derdagavond is op n particulieren over weg onder de gemeente Hoek van Holland een vrachtauto, bestuurd door den eigenaar, den 28-jarigen F. G,, uit 's Gravenzande, door een trein ge grepen. De auto werd eenige malen op zij geduwd en ongeveer 40 m meege sleurd. Het voertuig werd vrijwel geheel vernield. De chauffeur en twee andere personen, die op de auto zaten, bekwa men slechts licht letsel. Zij werden ver bonden en konden daarna naar hun wo ningen worden vervoerd. PER KANO OVER DE NOORDZEE. Hoewel het Woensdagmorgen nogal buiig was en er vrijveel deining stond is Frau Müller toch op den vastgestelden tijd van IJmuiden in zee gegaan om haar kanotocht voort te zetten. Zij zal de kust langs Scheveningen, Hoek van Holland, Vlissingen tot Calais volgen, waarna zij het Kanaal naar Dover zal oversteken. Na Dover te hebben bereikt heeft zij plan om langs de Engelsche kust tot Huil haar tocht te vervolgen. Vandaar keert zij pér veilige scheepsgelegenheid naar Hamburg terug. DAME HANDTASCH ONTRUKT. Vrijdagavond is een 77-jarige dame te B i 11 h o v e n, zoo meldt de N.R.C. door een haar achterop rijdenden man op de fiets een handtasch ontrukt. De man vluchtte daarna in de richting Utrecht en wist te ontkomen. De tasch bevatte een bedrag aan Duitsch geld groot R.M. 400 en f 35 Hollandsch geld. VOORZICHTIG MET BENZINE. - Toen de vrouw van den banketbakker C. J. van R., te Laren in het keu kentje bezig was het hoofdhaar met ben zine te wasschen hebben de daardoor ontwikkelde dampen vlam gevat. Voor dat mej. van R, met het wasschen was begonnen had zij alles, wat naar haar meening gevaar van brand kon opleve ren, uitgedaan. Een laag brandend com- foortje, waarop een koffiekan stond, heeft zij blijkbaar vergeten. Toen heur haar vlam vatte is zij, luid gillend, de straat opgerend, waar een van de ijlings toegeschoten buren haar iets over het hoofd heeft gegooid, zoo dat de vlammen werden gedoofd. Met ernst ge brandwonden in het gelaat is zij naar het St. Jansziekenhuis te Laren overgeLracht. HAND AFGEZAAGD. Donderdag avond heeft een 40-jarige heetwatersto- ker in zijn zaa kaan de Hoogstraat te Utrecht mei een cirkelzaag zijn lin kerhand afgezaagd. OUDE MUNTEN. Bij het verrich ten van graafwerk in een tuin te Bos koop is een zilveren ducaton van het bisdom Luik gevonden, welke de beel tenis draagt van bisschop Maximiliaan Hendrik van Beieren, die van 1650 tot 1688 bisschop was. Bij het graafwerk voor de nieuwe ijsbaan aan den Oostsingel te Delft is een goudgulden van Brandenburg ge vonden. De munt dateert uit 1502. MARINE VLIEGTUIG OVER DEN KOP. Het nieuwe vliegtuig Z 20 is Donderdagnacht bij het nachtvliegen tij dens de landing op het vliegkamp de Kooi te Den Helder over den kop gesla gen. De materieele schade is aanzienlijk Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. AANRANDING EN BEROOVING. Men schrijft aan de N. R. C.: De 69- jarige melkventer W. H., wonende aan het Zeglis te Alkmaar is, toen hij 's nachts van een vergadering naar huis terugkeerde, op een onbewoond gedeel te van de straat nabij zijn woning door een persoon, dien hij van te voren nog niet had opgemerkt, aangevallen en ern stig mishandeld. Daarna is hij van zijn geld beroofd. De buit was ongeveer 35. Hoewel hij zeer veel pijn leed wist de man zijn woning te bereiken, waar ver scheidene verwondingen en kneuzingen werden geconstateerd. Van den dader geen spoor. Ongelukken. Donderdagnacht reed op den nieu wen weg bij Pijnenburg, onder de ge meente Baarn, een personenauto, be stuurd door een 22 jarigen jongeman uit Utrecht in volle vaart tegen een boom op. Het voorgedeelte van de auto werd geheel versplinterd. De bestuurder en een jongedame die de autotocht mee maakte werden zwaar gewond en moesten naar het ziekenhuis te Baarn worden vervoerd, waar de jongeman in den loop van den nacht aan zijn verwon dingen is overleden. De jongedame maakt het redelijk wel. Donderdagavond reed onder E i b e r g e n doordat een band van den motor van den 20-jarigen J. B. uit Neede, sprong deze tegen 'n boom. B. bekwam een gebroken arm en been en eenige kneuzingen. Hij is Vrijdagmorgen aan de bekomen verwondingen overleden. De man laat vrouw en kind achter. Woensdagavond is te Wier den de 62-jarige J. G., die den weg zou over steken, door een vrachtauto aangereden. Met een ernstige schedelfractuur werd G, opgenomen. Zonder tot bewustzijn te zijn gekomen, is hij na enkele uren over leden. Woensdagavond reed bij Over sell i e de 23-jarige arbeider A. D. als bestuurder van een motorfiets met den 18-jarigen J. M. als duorijder door de bocht daar terplaatse. Hij kon de rech terzijde niet houden en reed met zeer groote snelheid tegen een auto aan, be stuurd door J. B. uit Hillegersberg. In den auto zaten behalve de bestuurder nog drie personen. D. werd met een ernstige halswonde in hopeloozen toestand opgenomen. Ook M. werd zwaar gewond, D. is later overleden, Woensdagmiddag fietste een 10- jarige jongen op 's vaders fiets door de Bloemstraat te Amsterdam. Hij deed dit op echte jongensmanier, n.l. met een been door het frame gestoken. Toen een auto naderde kon den jongen onmoge lijk remmen en reed met volle vaart te gen den auto op. De chauffeur had zijn uiterste best gedaan om het gevaar te bezweren en had luide signalen gege ven. De jongen werd tegen de straat ge slingerd en bleef met een zware her senschudding liggen. Daarop is de vader toegeschoten en heeft zijn kind opge pakt en naar een apotheek op de Ro zengracht gedragen. Aldaar bleek de jongen echter reeds overleden te zijn. TeNieuwoldaisde arbeider B, van een zoldering gevallen en zwaar aan borst en nek verwond, In ernstigen toe stand is B. naar het Groninger Zieken huis vervoerd. Woensdagmiddag is de 8-jarige S. te Maassluis bij het uit school ko men onder een autobus geraakt. Hij werd ernstig gewond en is later aan de gevolgen overleden. Donderdagmiddag is het zes-jarige zoontje van de familie van der M. te H i 11 e g o m, bij het oversteken van den weg, tegen een auto opgeloopen. Het kind werd met een ernstige hoofdwonde thuisgebracht. Een geneesheer consta teerde een zware hersenschudding. ZIJN BROER GESTOKEN. Te Helmond is zekere v. d. B. gear resteerd, die aldaar zijn 23-jarigen broer ernstig gestoken zou hebben, zoodat een oogenblik voor diens leven werd ge vreesd. De arrestant is naar Roermond overgebracht. HET WEER IN AUGUSTUS. Ge middeld over de geheele maand waren de overdagtemperatuur, het gemiddelde maximum en minimum resp. 2,7, 3,3 en 1.8 gr. boven normaal. In de drie deka- den waren de afwijkingen resp. 0.4, 0.0, —0,2; 0.1, 6.7, 4.2; 2.0, 3.2, 1.5 gr. De hoogste temperatuur, 36,6 gr., werd waargenomen te Maastricht op den 19en, de laagste, 6.0 gr. te Wijster op den 25en. Er werden hoogere maxima waar genomen dan tot nu toe in Augustus het geval was te Den Helder, Groningen, Hoorn, Wijster, Naaldwijk, Oudenbosch, Gemert en Maastricht; dat te Winters wijk was gelijk aan het maximum van 1898. Het aantal dagen met een maxi mumtemperatuur boven 25 gr. was op de 5 hoofdstations gemiddeld 11 tegen 3 normaal. Te De Bilt kwam een onafge broken reeks van 12 dezer dagen voor, hetgeen een record is ook voor de an dere maanden. De hoeveelheid neerslag, gemiddeld over het geheele land, bedroeg 41 mm. tegen 80 normaal. Zij was in Noord-Hol land, Zuid-Holland en Friesland 60 tot 80 pet., in het midden van het land, Zuid-Drente en Overijsel 45 tot 55 pet., in Zuid-Limburg ongeveer 40 pet., in het Noord-Oosten ongeveer 20 pet., en in Zeeland, Noord-Brabant, den Achterhoek en Noord-Limburg 25 tot 35 pet.beneden normaal. Alle dekaden waren over het. geheele land te droog, behalve de derde in Groningen en West-Brabant. Onweer kwam vooral voor op den 1, 4, 12, 13, 14, 21, 26, 27 en 30, verspreide berichten kwamen binnen van den 2, 3, 11, 15, 22 en 31. De onweders van den 12 en 27 gingen gepaard met sterke plaatselijke windstooten. Het aantal uren zonne schijn, gemiddeld over de vijf hoofdsta tions, bedroeg 225 tegen 181 normaal, in de drie dekaden resp, 66, 85 en 74. Middelburg, 23 Sept. Op de vei ling deden: Zeeuwsche blauwe aardap pelen 4159, poters 14, blauwe eigen heimers 3035, gele id, 27, Bevelan ders 22, alles per 25 kg. Uien 14, spi nazie 710, stoksnijboonen 339, zil veruien 1724, peen 23, spruiten 3 18, stamsnijboonen 513, stokprinces- sen 914, stamprincessen 511, poste lein 1218, augurken 117, alles per kg. Gladiolen 3, dahlia's 12, asters 2, peen 23,5, rapen. 0,13,5, kroten 1,5 2,5, rammenas 11,5, prei 4,56,5, uien 1,5, selderie 0,53,5, radijs 11,5, alles per bos. Savoye kool 14, roode kool 23,5, witte kool 2,5, boerenkool 3, andijvie 0,52, kropsla 0,51,5, bloemkool 0,511, komkommers 12, alles per stuk. Fruit: tomaten 0,14, blauwe druiven 2941, pruimen 49, bramen 1526, aardbeien 6070, alles per kg. Meloe nen 626, perziken 58, vijgen 3, al les per stuk. Goes, 23 Sept. Veliginsvereen. „Z,- Beveland". Groenteveiling. Stoksnijboo nen 11, stokprincessen 1314, Perfect 1216, slaboonen 6, dubbele princessen 613, gele boontjes 2, uien (stek) 1, to maten 22,50e blauwe druiven 3640, uitschot idem 19, alles per 100 kg. Wor telen 910, id. 2e soort 1, selderij 1.80, prei 10, bloemen (asters) 4, alles per 100 bos. Meloenen 1218, id. 2e soort 36, witte komkommers 12, groene idem 2, bloemkool 614, idem 2e soort 26, id. uitschot 1'3, groene savoye kool 6, kropsla 1.501.60, andijvie 3.203.60, alles per 100 stuks. /u Vlissingen, 23 Sept. .Op de vei ling deden: late blauwe aardappelen 6578 c.„ Blauwe eigenheimers 34-39 c„ beide per 35 kg; tomaten 14 c., dop pers 1113 c., stoksnijboonen 18% 11 c., stamsnijboonen 914 c., princes- senboonen 1013 c., dubbele princes sen 7 c., blauwe druiven 3043 c., triumphe de Vienne 2829 c., maagde peer 1013 c., buerré-hardy 23 c., car- bonkel 11 c., beurré de Mérode 1112 c., William Duchesse 15 c., Hertogin Elza 13 c., Soldat laboureur 14 c., witte broodspeer 11 c., bramen 1720 c., keswick 6 c., transparante de Croncel 913 c., Groninger Kroon 12 c.„ Cox pomona 5 c., Dantziger kant 15 c., Nel son's glorie 713 c, uien 5 c, spinazie 511 c., spruiten 710 c., postelein 12 14 ct.. aller per kgjeieren 40 c, per 10 stuks; roode kool 24 c., savoije kool 2.56 c., bloemkool 416 c., sla 1.5 2.5 c., witte kool 1.52.5 c., net me loenen 2025 c., per stuk; radijs 1.5 2 c., selderie 23 c., prei 4.58 c., peen 3 —4.5 c., uien 1.52.5 c., rapen 3 c. karoten 23 c., gladiolen 13 c., asters 3.5 c., dahlia's 8 c. alles per bos; peter selie 17 c., per kist; aardbeien 1536 per kleine chip en augurken 912 c, per 10 Ostuks. K a p e 11 e, 23 Sept. Groote veiling. Zure kroetappels 1.10 per 100 kg. Kleine veiling. Appels: Keswick 27, Jacq. Lebel 28, Transp. de Cronsels 224, Manks Codlin 36, Early Vic toria 3, Hondsmuil 26, Cox Orange Pippin 623, Ermgaard 49, Goudrei- nette 313, Sterappels 612, Bramley's Seedling 26, Bismarck 27, Lanes Prince Albert 38, Princesse Noble 13, Bloemzoet 39, Guldelingen 36, Ko ningin Emma 28, Rembour Mortier 2 7, Cox Pomona 69, Lemoenappels 5 9, Present van Lunteren 27, Zoete Kantribbeling 710, Colline 4, Pomme d'Orange 613, Groninger Kroon 36, Lady Henneker 57, Reinette d'Autom- ne 34, Nelson's Glorie 4, Kantribbeling 1011. Peren: Be. de Merode 611, Be. Har dy 823, Be. Lebrun 613, Be. Clair- geau 37, Be. Alexander Lucas 49, Be. Bachelier 36, Be. Superfin 16, Be. Durandeau 38, Triumph de Vienne 12 24, Soldat Laboureur 28, Seigneur d'Esperen 618, Doyenne du Cornice 21 36, Bonne Louise d'Avranches 834, Duchesse William 513, Duchesse d' Angouléme 717, Maagdeperen 411, Duifjesperen 69, Pondsperen 39, St, Remey 37, Zwijndrechtsche Wijnpe ren 613, Sijsjesperen 59, Peren zon der .zaadhuis 36, Herzogin Elsa 28, Nouveau Poiteau 48, Jodenperen 2-7, Calebasperen 6, Bergamotten 47, Tri umph de Jodogne 15, Valperen 26, Reinette Baumann 6, Fransche Reinette 5—10. Diversen: Blauwe druiven 2741, wit te druiven 13, pruimen 24, noten 14 16, tomaten 23, dubbele princessen zonder draad 28, snijboonen 8, rente gevers 7, spinazie 12, alles per kg. Sa voye kool 47, roode kool 24, bloem kool 46, perziken 4, meloenen 12 19, augurken 16, kropsla 0,401.70, an dijvie 0.601.30, alles per 100 stuks. Wortelen 3, prei 6, beiden per bos. Vergadering van den Raad der ge meente Middelburg, op Woensdag, den 28 September 1932, des namiddags te 2 uur, ter behandeling van de onderstaan de zaken: 1. Notulen vorige vergadering. 2. Ingekomen stukken. 3. Eervol ontslag Onderwijzeres school K. 4. Benoeming leeraar wiskunde Avond school voor Nijverheidsonderwijs. 5. Hernieuwde vaststelling Verordening nopens benoembaarheid onbezoldig de Gemeenteveldwachters. 6. Instelling verkeerscommissie. 7. Verhooging crediet voor steunver- leening. 8. Ontwerp-schrijven inzake behoud Garnizoen. 9. Goedkeuring rekening 1931 Vee- en Vleeschkeuringsdienst. 10. 10e wijziging Gemeente-begrooting 1932. 11. Verbetering verlichting Oude Vlis- singsche weg. 12. Beschikking op adressen tot vermin dering erfpachts-canon. 13. Afwijzende beschikking op subsidie verzoek tot verbetering geitenras. 14. Aankoop grond bij Nieuwe Ooster- sche straat. 15. Verkoop voormalig brandspuithuisje bij Oostkerk. 16. Pachtvermindering grond Mortiere polder. 17. Pachtvermindering vischwater bin nenhavens. 18. Verbetering installatie pompgebouw Noordpoortplein. 19. Ontheffingsverzoek aanslag 1932 straatbelasting. Middelburg, den 23 September 1932. De Burgemeester, P. DUMON TAK. Sept. 28 Kloetinge, Huis en Inboedel Jonkers, 29 Middelburg, Huis Terpstre, 29 Middelburg, Huis, v. d. Harst 30 Oostkapelle, Hofstede, Struvt Oct. 1 's-Gravenpolder, Hofstede, Oelfc 3 Middelburg, Wijnen, Notarishuis. 5 St. Laurens, Huis, v. d. Harst. 5 's-Heerenhoék, Woonhuis, Jonkers. 5 Borsselen, Huis, Beth. 7 's-Gravenpolder, Hofstede en land, Oele. 7 Biggekerke, Iluis en land, Loeft Middelburg, Inboedel, Notarishuis.

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 9