RECHTZAKEN. SPORT. GEMENGD NIEUWS. AFLOOP AANBESTEDINGEN. BEKENDMAKINGEN. BEVOLKING. ROMEINSCHE BRIEVEN. ver aan den landbouw geboden, voldoen de vinden. Deze maakt thans zijn vierde zware crisisjaar door en de overheids zorg heeft nog weinig contanten in het laadje gebracht. Alleen de tarwewet heeft daadwerkelijken steun gegeven bij den oogst van 1931 en gedeeltelijk bij dien van 1930. Met den steun aan de suiker bieten konden in 't vorige jaar de pro ductiekosten niet worden gedekt. Ook bij dit product weer groote verliezen. Thans wordt 11 a 11.25 Voor de vrije bie ten geboden, een prijs dus, die opnieuw ver benedende productiekosten ligt. Nu tornt men aan^dp tarwewet. De Zeeuw- sche landbouwers zullen wel ontnuchterd zijn door de circulaire, die de Geweste lijke Tarwe-organisatie hun heeft gezon den. Er waren naïevelingen, die meen den, dat het den goeden kant uitging, toen de Minister den richtprijs van 12% op 15 bracht. In feite was deze daad een op-zijde-gaan voor de VITA, die zich met hand en tand zou verzetten tegen een verplicht gebruik van een hooger per centage dan 25 pet inlandsche tarwe, wat door de Centrale Landbouworganisatiee aan den Minister is geadviseerd. Toen begreep ieder ingewijde, dat een belang rijk deel van den te velde staanden oogst op de vrije markt zou moeten worden verkocht, waardoor onmogelijk de steeds aangegeven prijs van 12 ct. per kg, zou kunnen worden gehandhaafd. „De Veld bode" slaat den spijker op den kop, waar ze zegt: „Men mag nu nog zooveel in de politieke en officieele landbouwpers den lof van Minister Verschuur zingen, in de practijk is men wèl van oordeel, dat er een andere geest aan Economische Zaken heerscht dan vroeger aan Binnenland- sche Zaken doch wat de boer tot dusver aan contanten in zijn beurs van dien nieuwen geest terugvindt, is nog bij lange na niet voldoende om er ook maar aan zeer bescheiden en tot het uiterste peil van bezuiniging teruggebrachte bedrijfs- eischen mede te kunnen voldoen". Zoo is het! Men moet dagelijks het harde, moei lijke leven om het hoofd boven water te houden beleven, om dit tenvolle te be seffen. Het is aangenaam om te lezen, dat er een goede verstandhouding is tusschen den Minister en de Landbouworganisaties maar „de man uit de harde practijk, die worstelt om zijn bestaan zal dit feit slechts dan waardeeren, als hij van dit gezamenlijke optreden resultaten ziet, die zijn toestand dragelijk maken." Aldus opnieuw „De Veldbode" en weer is deze opmerking raak. Nog altijd bren gen de landbouwproducten in Nederland gemiddeld de helft op van enkele jaren geleden. Nog altijd is de nood in het land bouwbedrijf groot en met den dag wordt het erger, omdat er steeds meer zijn aan het eind van hun crediet. Een land- bouwcredietregeling is a 1- lernoodzakelijkst en als deze tot stand zal zijn gekomen, dan zal men even als bij de wet-Ebels (verzoek om verla ging van pacht bij den rechter) versteld staan van den grooten run, die hierop zal volgen. „O, als dit boschje klappen kon!" O, als de plaatselijke boerenleen banken klappen machten!! Begrijpelijk dat een verlaging van den tarweprijs, welke door de gewestelijke tarweorga- nisatie op f 11 wordt geschat, 'een prijs, die naar onze meening niet zal worden bereikt, den boeren slecht gelegen komt en ontstemming wekt. De winkelsluiting. Zondag 19 Juni is het filiaal van Ja- min in de yiamingstraat te 's-Gravenha- ge volgens van de directie uit Rotter dam ontvangen instructie van 3 uur 's middags tot 7 uur 's avonds open geweest De politie die tevoren op de hoogte was gebracht daar de fa. Jamin een prin- cipieele beslissing wilde uitlokken over de vraag, of art. 3 der Haagsche veror dening op de winkelsluiting al of niet strijdt met de wet maakte proces verbaal op en de zaak heeft voor den kantonrechter gediend, die uitspraak heeft gedaan. De kantonrechter sprak als zijn oordeel uit dat de Haagsche gemeen teverordening terecht in art. 3 was af geweken van de in de Winkelsluiting»- wet gestelden algemeenen regel, daar anders zaken met vele filialen, gelijk de fa. Jamin er een is, de verkoopuren zóó over de filialen zouden kunnen verdee- len, dat feitelijk de zaak den geheelen dag open zou zijn. De fa. Jamin is dan ook veroordeeld tot 1 boete subs. 1 dag hechtenis, van welk vonnis zij in beroep zal gaan. Kantongerecht te Goes. De Kantonrechter te G o e s heeft ver oordeeld wegens: straatschenderij: J, B., J. F. G„ A. K., M. K. K., A. L. V. en J. W„ allen te Waarde, 3 of 1 week tuchtsch,; fietsen zonder reflector: H. D,, Goes, 2 of 1 w. tuchtsch.; overtreding Brandweerverordening: C. v. G., Rilland-Bath, ƒ2 of 2 d. h.; onder invloed van sterken drank auto besturen: P. S., Baarland, vrijgesproken; in verboden vischwater visschen: J. B., 's-Gravenpolder, 15 of 15 d. h.; in een waterleiding vuilnis werpen: J, B., Hoedekenskerke, 10 of 10" d. h.; in waterleiding vischtuig plaatsen: H. C., Goes, 3 of 3 d. h.; visch beneden de maat bij zich heb ben: H, C,, Goes, ƒ0.50 of 1 d. h,; dronkenschap: J. B„ Kruiningen, 10 of 10 d. h„ J. S„ Terneuzen, 15 of 15 d. h.; zonder rijbewijs rijden: C. K., Hein- kenszand, ƒ3 of 3 d. h., C. S., Haar lem, geen straf toegepast; zonder vergunning langs spoorweg loopen: J. B., Hoedekenskerke, 3 of 3 d. h.; met motorrijtuig rijden zonder zicht baar nummer met letter: A. Z,, Goes, geen straf toegepast; met rijwiel de veiligheid van het ver keer in gevaar brengen: E. G., St. Maar tensdijk, 5 of 5 d, h. Postduiven. Zaterdag 13 Aug, j.l, hield de post- duivenvereen. „Zeelandia" alhier een wedvlucht met jonge duiven van uit Mouscron (B.) afstand 89 km. De duiven5 werden in vrijheid gesteld om 1 uur met Z.W.-wind. De eerste prijswinnende duif bereikte haar hok om 2 u. 10 m. 26 sec. Laatste prijswinnende 2 u. 15 min. 5 sec. De prijzen werden behaald als volgt: le en 29e pr. M. van Hilst; 2e, 30e en 33e pr. P. Bouwense; 3e en 9e pr. J. Geene; 4e, 8e en 12e pr. C. Blok; 5e en 7e pr. J. de Bree; 6e, 13e, 22e en 28e pr. P. J. Marcus; 10e, 11e en 17e pr. R. Di- nen; 14e en 16e pr. A. C. Bernard; 15e, 18e, 23e, 24e, 32e en 34e pr. D. M. Klaassen; 19e en 31e pr. C. v. d. Broek; 20 pr. J. Lefèvre Jr.; 21e en 25e pr. mr. J. J. Snoep; 26e, 27e, 36e en 37e pr. W. J. Adriaansens; 35e pr. W. Witte. Uitslag van de op Zondag 14 Aug. j.l. door de Postduivenvereeniging „De Blauwe Doffer" te S c h o r e gehouden wedvlucht van uit Noyon (Fr.) afstand 221 km. Los 8 uur. Weersgesteldheid zeer warm. Ie, 14e pr. Chr. Louisse, Waarde; 2e 16e, 19e pr, A. Krombeen, Hansweert; 3e, 15e pr. F. Modde, Hansweert; 4e, 18e, 23e pr. J, P. Theenaart, Hansweert; 5e pr. A. van 't Westende, Hansweert; 6e, 13e, 25e pr. Gebr. Smallegange, Schore; 7e pr. Gebr, Mallet, Hansweert; 8e, 11e, 12e, 22e pr, Gebr. Sonke, Waar de; 9e pr. C. de Leeuw, Waarde; 10e pr, A. de Klerk, Hansweert; 17e pr, L. Nieuwenhuijze, Schore; 20e pr. M. Wil- lemstein, Schore; 21e pr. A. Verhage, Kruiningen; 24e pr. Gebr. Kok, Krui ningen. Eërste duif 11.16.27 h. Laatste duif 1-2..25 h. Branden. 'I e Hoogemeeden (gemeente Aduard) ontstond door hooibroei brand in de boerderij van den heer A. B. De bewo ners konden zich nog in nachtgewaad in veiligheid stellen, doch overigens kon niets worden gered. Verzekering dekt de schade. Ongelukken, In den Haarlemmermeerpolder sloeg Dinsdagmorgen een visscher zoo wild op, dat hij zijn collega, den 28-jarigen letterzetter S. de J. uit Amsterdam met den haak in het oog sloeg. In allerijl werd laatstgenoemde naar een oogspeci alist vervoerd, die den haak verwijder de. Voor het behoud van het oog wordt echter gevreesd. Gislterlrnftddag i' s 3bij! idë familie N. B. aan den Amjsfelveenschein' weg të Nieu wen Amjstel d'e 18-jarige dienstbode 'bij het verrichten van werkzaamheden van heet (b: alcon door een mlatglazen serre- ruit gevallen. Het meisje is1 met teen 'ernstige hoofdwonde in zorgwekkenden toestand naar een ziekenhuis te Amster dam gebracht. Op den Ringdijk' na/bij Halfweg jjs gistermorgen een motor fietsrijder ten gevolge van het sprangen van een van dè handen van zijn tajotopfiets' gevallen. Met twee gebroken beemen en eetn ern stige hoofdwonde is) hij opgenomen. Verdronken. Te Ried bij Franeker geraakte een 7-jarig jongetje bij het zwemmen in een vaargeul en verdronk. Te Drummei is de 26-jarige J. V. bij het zwemmen in de Waal verdronken. Gistermorgen is de 45-jarige voeger Th. de K., te Gouda in den plas Elf hoeven nabij den Platteweg verdronken. De K., was 'n ongeoefend zwemmer. Dinsdagmiddag is een ongeveer 10- jarige jongen, die logeerde bij de familie M. aan den Dieserweg te Zwolle bij het zwemmen verdronken. Naar het lijk wordt gedregd. Te Roodevaart (gemeente Klundert) is de 16-jarige J. v. d. M. bij het zwem men in de buitenhaven verdronken. Zijn lijk is opgehaald. Dinsdagmiddag is de 38-jarige J. B. uit Breda die met zijn gezin zijn vacan- tie te Wageningen doorbracht bij het zwemmen in den Rijn verdronken. Het slachtoffer laat een vrouw en twee kin deren achter. Dinsdagmiddag is een 3-jarig kind, dat speelde op een schuit in de Oude Waal te Amsterdam te water geraakt en verdronken. TWEE TEGEN EEN. Tusschen Budel en Caulille is de 65-jarige K. v. Winkel door twee personen van zijn rijwiel geslagen, terwijl een hunner hem bij de keel greep, ontnam de ander hem een portefeuille met frs. 4000. GEMASKERDE BANDIETEN. Op Stuivezand bij Hooge Zwaluwe zijn twee gemaskerde mannen de woning van de 80-jarige mej. Van G„ binnengedrongen. Terwijl een der inbrekers de oude vrouw iii bedwang hield, door haar een doek over het hoofd te werpen en op den grond te leggen, ontvreemde de andere intusschen het aanwezige geld, zijnde 85. De daders bleven onbekend. ALS LIEFDE IN HAAT VERKEERD. Op den Postjesweg te Am/sterdam ont moetten een gescheiden man en vrouw elkaar. Deze ontajoeting had' tot gevolg dat de man de vrouw met een mes' te lijf ging en haar daarbij verwondingen aan den hals toebracht. De man nam daarbij de vlucht. Hij is nog niet ge vonden. De vrouw is' overgebracht naar het Wi'lbelmina Gasthjuis', waar zij ter verpleging ü(s opgenomen. De wonden, zijn niet levensgevaarlijk. OM AAN WERK TE KOMEN. - De politie te Naarden heeft een 24-ja- rigen werkloozen monteur aangehouden, die er zijn broodwinning van maakte om langs den weg automobilisten, van wier wagen een band sprong, behulpzaam te zijn. Hij hielp het toeval een handje door in het wegdek van den rijksweg een gaatje te boren en daarin een scherpe stalen pen overeind te zetten. De man heeft volledig bekend. Onder Naarden heeft hij vijf maal succes ge had. De belooning van zijn hulpvaardig heid liet hij over aan de welwillendheid van het slachtoffer. WEER EEN. Eenige weken gele den is de kassier van de Coöp. Boeren leenbank te Oegstgeest, aangeslo ten bij de Centrale Raiffeisenbank te Eindhoven, A. H. v. d. H., geschorst, ver dacht van fraude. Uit een nader inge steld onderzoek is thans gebleken, dat hij zich in den loop der jaren aan ver duistering van ongeveer 100,000 heeft schuldig gemaakt. H. is gearresteerd en naar het Huis van Bewaring te 's-Gravenhage overge bracht. Het bestuur deelt mee, dat het tekort volkomen gedekt is. Wera Figner en Eleonore Duse. Spel bij de eene, bloedige werkelijkheid bij de andere. Begrepen niets van eikaars zie- leleven, Het Russisch en Ita- liaansche temperament. Nu de mémoires van Wera Figner, de bekende Russische revolutionnaire in het Duitsch vertaald zijn, kunnen wij deze bizondere mensch beter leeren kennen dan uit de oppervlakkige couranten-ar tikelen, die over haar gepubliceerd wer den, toen het bekend werd, dat zij een werkzaam aandeel had aan den bom aanslag die 1 Maart 1881 aan Czaar Ale xander II het leven kostte. Toen ik naar aanleiding van deze ge denkschriften met sympathie over een jonge mooie vrouw uit adellijken huize durfde spreken die, hoewel omringd door aanbidders zóó van deernis en liefde voor het lijdende volk vervuld was, dat zij het als een heilige plicht rekende haar eigen leven prijs te geven als zij dat van haar broeders kon verbeteren, kreeg ik ten antwoord, dat dooden nooit geoor loofd is op deze: „vérité a la Palisse" bracht een derde in het midden: tijdens den oorlog reisde ik in een coupé voor niet-rookers; een# soldaat stapte in en stak een sigaar op: „rooken is hier ver boden" zei ik en hij: „ja dooden is ook verboden en ik moet alle dagen doo den Toen spraken wij verder over de schat van liefde, die deze vrouw in het hart droeg; was niet haar grootste verdriet in de jaren die zij in voorloopige hech tenis doorbracht, dat de afstand tusschen de tralies harer kerker en de gang, waarin haar moeder stond te groot was dan dat zij de hand van dat door haar zoo geliefde wezen aanraken en kussen kon? En welke onnoodige vernederingen en kwellingen wilde zij niet ondergaan om alle lijden mede te dragen, dat haar kameraden te verduren hadden En in den geest zag ik nu Wera Fig ner weer voor me zooals ik haar in 1912 zag zitten tegenover Eleonora Duse, die ze zoo vurig begeerd had te leeren ken nen, een verlangen dat zij kenbaar maak te aan den dokter, die haar in Lausan ne behandelde waar zij heenging na twintig jaar vestingstraf ondergaan te hebben. De arts, die ook Duse behandelde, trachtte deze over te halen Wera's wensch in te willigen. „Maar die vrouw heeft me immers nooit zien spelen. Waarom stelt ze dan zooveel belang in me?" vroeg de tragédienne, die niet de minste belangstelling voor het leven en lijden van de opstandige Russin had. „Ze heeft zooveel van u gehoord; denk eens hoe troosteloos en hard haar leven twintig jaar lang geweest is„Nu goed, als u dan zoo voor haar pleit, zal ik gaan", besloot Eleonore en we gingen. De dokter ontving ons en een oogen- blik later zaten Duse en Wera ieder op een stoel midden in de kamer tegen over elkander. Duse schoof de hare zóó, dat er feitelijk een kleine barrière was tusschen haar en de Russin, Zij legde de slanke wit gehandschoen- de handen over de leuning keek haar vis a vis zonder groote welwillendheid aan en zei: „Eh bien Madame, racontez moi un peu de votre vie I" Heel beteuterd zat de onverschrokken revolutionaire, die zoo koel tegenover de rechters ge staan had, die haar ter dood veroordeel den nu tegenover de actrice, die slechts in haar verbeelding iets doorleefde van de tragedies, die zij in waarheid door leefd had. Spel was alles bij Duse geweest, bloe dige werkelijkheid bij de ander, Wera's blikken gleden bewonderend over de elegante verschijning van haar bezoekster en de sterke grijze oogen bleven rusten op het mooie gezicht, waarin de donkere oogen als een paar lampen brandden en Duse herhaalde: „racontez moi un peu madame". <fjj Wera vermande zich en begon iets van haar leven te vertellen, hoe zij in Zu rich haar doktersstudie begon en met de socialistische ideeën vertrouwd was ge worden, waardoor haar belangstelling voor de onterfden der maatschappij le vendig werd; hoe deze toenam na haar terugkeer in Rusland, waar zij besloot 'Pp het platteland haar medische hulp aan de arme bevolking te verleenen. Haar oudere zuster, beschuldigd van re volutionnaire propaganda onder fa brieksarbeiders gemaakt te hebben, was al naar Siberië verbannen; daarom werd zij van den beginne af scherp gecontro leerd; den boeren werd verboden haar om geneeskundigen raad te vragen; dat prikkelde haar tot verzet en voerde haar tot de groote politieke partij, die zich voorstelde door geweld een einde te kun nen maken aan een régime, dat half Rus land liet verhongeren en jaarlijks duizen den zich als misdadigers in Siberië liet dood werken. „De revolutionnaire vereeniging, waar van ik lid was", zeide Wera, „wilde mij buiten de actie houden, en alleen voor intellectueelen arbeid gebruiken. Dat stuitte mij. Wanneer ons werk, dat geen ander doel had dan ons volk uit zijn slavernij te bevrijden, gevaren met zich bracht, wilde ik die deelen; niet met het woord iets prediken en zelf in veiligheid blijven. Het gerechtshof, dat mij veroordeelde, beschuldigde mij van „bloeddorst" terwijl alleen de liefde voor mijn volk mij dreef te getuigen en mijn wensch te vallen of te staan met de kameraden, die hun leven waagden, mij tot het actief optreden voerden Het liefst zou ik nu naar Rusland teruggaan en weer de revolutie predi ken, vervolgde Wera, maar dat mag ik niet. Ik ben nu bezig mijn memoires te schrijven". Duse, die onbewogen tegenover deze vogel van zoo ander pluimage was blij ven zitten, begreep dat zij eindelijk iets zeggen moest en huichelde nu aanstonds een groote belangstelling voor die ge denkschriften; Figner, naïef en verheugd zei dat zij haar direct het mauscript zou sturen nog vóór het gedrukt was Wij zaten als toeschouwers tegen de muur van de kamer en zagen en hoor den deze vrouwen, die beide zooveel van zich hadden doen spreken en bewon dering gewekt hadden door hun talent of karakter, maar hoe verschillend wa ren zij in ras en aanleg Het diepgaande verschil tusschen het Russische en Italiaansche temperament hadden we nooit beter belichaamd kun nen zien dan in deze twee figuren, in de ze gezichten vooral. Duse personifieerde voor ons de zoet harmonieuse muziek van het Zuiden en dat volk met zijn hartstochtelijke opwel lingen, zoo hyper-individueel meege sleept door een élan, dat spoedig daarna vergeten is; terwijl die andere de type is van een mensch, die zichzelf vergeet en laat dooden voor een groote zaak en een groote liefde, 0» Die twee begrepen niets van eikaars zieleleven; Wera Figner voelde zich aan getrokken door de oneindige charme van de groote actrice en deze kon een gevoel van afkeer voor de vrouw, die als vor- stenmoordenares terecht stond, moei lijk verbergen. Zij had zich kunnen ver eenzelvigen met de heldinnen van Du mas, Ibsen en d'Annunzio, maar een vrouw die niet uit liefde voor een man, maar voor een idéé voor een volk ster ven wilde, scheen haar absurd en anti pathiek.... „Uw mémoires zullen mij levendig interesseren", had zij tegen We ra gezegd en deze keek haar met kinder lijk bewonderende blikken na toen het rijtuig wegreed. „Nu heeft u nog verge ten haar uw adres te geven," zei ik. „O neen, die gedenkschriften verlang ik niet dat ze me toestuurt. „Je vous as sure,^cette femme ne m'interesse pas du tout. (Ik verzoek u, die vrouw interes seert me niet 't minst.) Etha Fles, De rijkswaterstaat heeft aanbe steed het leveren en opstellen van een kuip ter drooglegging van de rolbanen van de Noordersluis te IJmuiden en het leveren van een reserve-rolwagen voor de deuren van die sluis, met bijkomende werken, een en ander behoorende tot de werken voor den bouw eener sohutsluis c.a. te IJmuiden. Raming 66000; a. met Nederlandsch materiaal; b. met buitenlandsch materiaal. De hoogtse inschrijver was resp. 87200 en 85000. De laagste inschrijver was Lith en Madera's Scheepswerf en Machinefabriek N.V. te Rotterdam, a. voor 64000 en b. voor 59000, De N.V. Kon. Maatsch. „De Schelde" te Vlissingen had ingeschreven voor a. 71860 en b. 63694. DIENSTPLICHT. Vrijstelling wegens kostwinnerschap, uitstel van eerste oefening, enz. Aan den ingeschrevene voor den dienstplicht, die tot gewoon dienstplich tige bestemd is, zal vermoedelijk om streeks einde September kennis worden gegeven omtrent het korps, het korps onderdeel, enz. of den dienst, waaraan hij is toegewezen, alsmede omtrent het tijdvak waarin hij zal worden ingelijfd. Vrijstelling wegens kostwinnerschap enz. Vrijstelling wegens kostwinnerschap wordt verleend aan hem, door wiens verblijf in werkelijken dienst voor eer ste oefening voldoende middelen tot levensonderhoud aan andere personen ontbreken of zouden komen te ont breken. Vrijstelling wegens persoonlijke on misbaarheid wordt verleend aan hem, door wiens verblijf in werkelijken dienst voor eerste oefening onoverkomelijke bezwaren zouden ontstaan voor de in standhouding der middelen van bestaan van anderen. Zij, die kostwinner zijn eh niet bin nen den daarvoor gestelden termijn vrij stelling vragen, loopen kans na opkomst in werkelijken dienst geen vrijstelling meer te kunnen verkrijgen. Tevens wordt dan ter zake van hun verblijf in werkelijken dienst geen kostwinnersver goeding toegekend. Uitstel van eerste oefening. Wie uitstel van eerste oefening wenscht aan te vragen, moet dit in het algemeen doen omstreeks drie maanden vóór het tijdstip, waarop hij deze oefe ning zou moeten aanvangen. Middelburg, 17 Augustus 1932. De Burgemeester van Middelburg, J. ONDERDIJK, lo.-Burg. imuv In de eerste helft van de maand Augs. zijn de volgende personen in de gemeente MIDDELBURG Ingekomen: M. Joziasse, dienstbode, Koudekerke, St. Pieterstr. F 33; G, Leendertse, Utrecht, Hoogstraat I 130; M. J. Babijn, dienstbode, Vlissingen, Brakstr. O 267a; J. P. Reijnhout, dienstbode, Shoondijke, Noordsingel S 156a; J.-M. de Kat, Amster dam Korendijk P 71; B. A, A. Vergouwe, electricien, Amsterdam, Gortstraat I 332; T, Simonse, Tholen Brakstraat O 255; A. Klopmeijer, Vlissingen, Schuitvlotstr. O 284; C, Minnaard-Pattenier, Vlissin gen, Stationsstraat P 268; G-, Lankhorst, botermaker, Staphorst, Penninghoeksin- gel L 72c; W. S. van der Dussen, ver koopster, Den Helder, Ve-ersche weg S 254w; H. Zilse, dienstbode, Rotterdam, L. Delft B 128; C. Naeije, Axel, Bierkade G 205; M. E. J. A. Mes, Venray, Lange Delft A 95, Vertrokken: H. Muijsken, verpleegster, Noordplein M 292 Diepenveen, de Bongerd; C. Holt- huijzen, Lange Delft H 8, Bergen op Zoom, Stichting „St. Catharina"; A. de Jong, onderwijzer, Rouaansche kade G 132, Rotterdam, Schermlaan 38b; D. N. Besuyen, db., Seissingel R 69, Koudeker ke, D 108; C. Boon, N. Oostersche straat N 76, Vlissingen Groenewoud 38; W. M. Blokpoel, Verwerijstraat N 133a, Amster dam, J. Isarëlkade 1202; E. de Poorte, Seisstraat M 50, Amsterdam Krugerstr. 123; L. M. J. Lievense, O. Vliss. weg V 8, Vlissingen, Walstraat 98; E. W. Neu- gebauer, K 144, Domburg, Villap. C 54; N. Marijs, dienstb,, Stationsstraat P 44g; N. en St. Joosland, Kerkplein A 82; E. C. Zelisse, verpleegster, Noordplein M 292, Rijswijk, Hoortiburglaan 28; J. Pro voost, dienstbode Molenwater M [273, Aagtekerke no. 37; W. J. Bom, Lange Noordstraat L 110, Haamstede, Noord straat 14; H. W. J. Callenfels, Dwarskaai G 107, Bloemendaal, Zandvoortscheweg 65; H. Gadicke, colporteur, Vlissingen, Boschjeslaan 19; J. de Korte, onderwij zer, Langeviele K 203, Tholen, Stoofstr. 2; B. Lahr, Spanjaardslraat E 66, Den Haag, Voltastraat 66; W. Snijders, Schut tershofstraat K 116, Breda, Ginnikenweg 85a; C. A. P. de Jager, dienstbode, L. St. Pieterstraat A 78, Den Haag, Rem- brandstr. 2762; A. A. v. d. Perel, Veer- scbe weg S lc, Utrecht, le Daalsche dijk 280; I. M. Panhuizen, verpleegster, Noordplein M 292, Rotterdam, Schans 79a; C, B. J. v. d. Meulen, verpleegster, Noordplein M 292, Deventer Diepen- veensche weg 80; P. de Hullu, garage houder, St. Janstraat I 47, Goes, 's-Heer Hendrikskind. straat 55; H. A. van Heel, Rotterdamsche kade O 227, Goes, Vogel- zandsche weg 40; F. A. de Coninck, koopman, Simpelhuisstraat L160, Vlis singen, Breewaterstraat 59; J. de Rijke, dienstbode, Spanjaardstraat E 71, Arne- muiden D 11.

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 6