G0ESCHE WIJKVERPLEGING m m geen spreekuur. BURGERLIJKE STAND. INGEZONDEN STUKKEN. MARKTBERICHTEN. IJ Z E N D IJ K E ADVERTENTIEN. HERVAT. AFLOOP AANBESTEDINGEN. Tandarts VAN DE VELDE Goes Vrijdag 19 en Zaterdag 20 Augustus J. C. B. SIMONS 22 Augustus a.s. hoopt de diakones, zuster Sophia van der Velden, haar wijk- werk in de gemeente aan te vangen. Adres: Nieuwstraat 4, Telefoonnummer 125. lis ten nog verschillende voorwerpen wor den bevestigd en kleine handgrepen wor den uitgevoerd, wat geschiedde door een groot aantal helpers, zoodat de ballon tegen half vijf eigenlijk startklaar was. Prof. Piccard vond het echter beter te wachten tot de temperatuur iets geste gen zou zijn, waardoor de ballon sneller zou kunnen stijgen. Hij gaf den aanwezigen journalisten nog een kleine 'uiteenzetting en deelde o.a. mede, dat de keuze op Zürich ais startplaats was gevallen, omdat de tech nische en klimatologische omstandighe den daar het beste waren. Prof. Piccard verwachtte, dat de ballon ditmaal bijna recht omhoog zou stijgen, wat bij den start inderdaad het geval bleek te zijn. Om 10 minuten voor vijf kwam Prof. Piccard, die in het restaurant een laatste ontbijt had gebruikt weer op het vlieg veld terug en na nogmaals alles te heb ben gecontroleerd klom hij door de «malle opening in den gondel. Zijn assistent, ir. Cosijns, was reeds eerder in den gondel gestegen. Prof. Pic card onderhield zich nog met ir. Kipfer, die bij de eerste vlucht als assistent was meegegaan en besprak nog eenige tech nische détails met hem. Vervolgens boog hij zich uit het raam en riep: „dank aan allen die mij hebben geholpen en tot -weerziens". De aanwezigen antwoordden met een veelstemmig „tot weerziens". Te ruim vijf minuten over vijf com mandeerde prof. Piccard: „langzaam los laten". Rustig en majestueus steeg de ballon kaarsrecht omhoog tot een hoogte van eenige honderden meters. Hij dreef toen eenigszins af in N.W. richting, zonder zichtbaar te stijgen. Men zag duidelijk, dat prof. Piccard eenige ballast uitwiep, waardoor de ballon verder steeg om na eenigen tijd in Z. richting te drijven. Twintig minuten later was de ballon reeds 3 a 4000 m hoog en fag men nog slechts een groote witte kogel aan den hemel. De belangstelling op het vliegveld Dü- bendorf was zeer groot. Autoriteiten en een menigt belangstellenden van 30 a 40.000 menschen woonden den start bij. Om 8 h 05 werd de ballon boven Se- velen aan den Rijn waargenomen, waar na hij in de richting van Tirol verdween. Na boven Sevelen te zijn gesignaleerd dreef de ballon van prof. Piccard in O. richting verder en werd vanmorgen te kwart voor negen boven Landeck aan de Inn in Tirol waargenomen. Nader wordt medegedeeld, dat bij de start ook dr. Eckener aanwezig was. Hedenmorgen te 9 h 08 werd de bal lon boven St. Anton en Arlberg in Tirol. Van St. Anton vloog de ballon op een hoogte van 13 a 15000 m in Z.O. richting naar Meran in Zuid Tirol. He denmorgen om 9 h 33 heeft prof Piccard een draadlooze mededeeling uitgezon den, waarin hij seint dat zijn begeleider "en hij in den besten welstand verkeeren en dat alle instrumenten in orde zijn. De hoogte waarop hij zich bevindt geeft hij op 14 a 15000 m, zoodat hij bijna even- hoog is als verleden jaar, toen hij 16000 m hoog kwam. Uit de verschillende berichten blijkt, dat de ballon van het kanton Zürich over het Z. deel van Thurgau en over St. Gallen over het Rijndal is gevlogen, waarschijnlijk over het vorstendom Liechtenstein een bocht heeft gemaakt en terug op Graubunderland in de rich ting van Tirol is afgedreven. De snel heid van den ballon schijnt ongeveer 40 km per uur te bedragen. Interview met Von Papen. Nu 't uitzonderingsgevallen niet te na gesproken in Duitschland wat ge kalmeerd schijnt, ook het politieke le ven stilstaat, gaan de heeren Hitier en Von Papen met elkaar den intervieuw- degen kruisen. Von Papen scheen er op te vertrou wen, dat een beroep op het gezond ver stand der partijen niet zonder resultaat zou blijven, daar zij moesten begrijpen, dat geen regeering de plaats der tegen woordige zou kunnen innemen. Zou ech ter een motie van wantrouwen worden aangenomen, dan zou de regeering han delen overeenkomstig den toestand, waarbij zij voornemens was de grondwet te eerbiedigen. Naar aanleiding van de opmerking, dat Hitler ten stelligste ontkent, in zijn on derhoud met den rijkskanselier de vol ledige staatsmacht te hebben verlangd, zeide v. Papen, dat er in deze quaestie geen twijfel mogelijk is. De leider der N.S.D.A.P, heeft erkend, dat hij gedu rende de afgeloopen twee maanden zijn ongeduldige aanhangers moeilijk in be dwang heeft kunnen houden, en ver klaard, dat hij een deel der macht niet kon aanvaarden, maar dat hij die geheel moest opeischen. Hij kon slechts strij den voor een regeering, die zich geheel ®n volkomen met zijn beweging identi ficeerde. In antwoord op de vraag, of Duitsch land uit den Volkenbond zou treden, in- ,.le/1 zÖn aanspraken op gelijkgerech- ig ïeid ten aanzien van de ontwapening geen rekening werd gehouden, stelde de kanseher zich tevreden met er op te kwestie der gelijkgerech- tig eid op ontwapeningsgebied voor Duitschland een levensquaestie was daar het zich aan discriminatie niet langer Wilde onderwerpen en niet kon toelaten als'mogendheid der tweede klasse te worden behandeld. Indien men Duitschland nog langer ge lijkheid op het gebied der veiligheid zou weigeren, zou de rijksregeering de noo- dige maatregelen nemen in den geest als generaal v. Schleicher reeds beeft ge schetst. Duitschland heeft noch het verlangen noch het voornemen zich te bewapenen, aldus von Papen, maar het wil, dat de andere landen hun belofte om te ont wapenen nakomen. De conferentie van Ottawa. Overeenstemming verwacht In de kringen der deelnemers aan de conferentie van Ottawa verwacht men, dat heden overeenstemming zal worden bereikt tusschen Engeland en alle Domi nions met uitzondering van Canada. Ten einde te trachten de moeilijkheden, die tusschen Engeland en Canada staan ten aanzien van het u tschakelen van den Russischen houtinvoer te overwinnen^ heeft Lord Hailsham een formule ont worpen. Canada heeft klaarblijkelijk ver langd, dat Engeland zijn oud verdrag met Rusland opzegt en tracht een nieuw ver drag te sluiten, waarin rekening wordt gehouden met de wenschen van Canada. Canada wenscht een vastgesteld in voercontingent voor hout en heeft En geland de suggestie gegeven, Rusland op ander gebied tegemoet te komen, b.v. door het verstrekken van uitvoercrediet- garanties. Aangezien deze voorstellen nog de goedkeuring van het Engelsche kabinet behoeven en waarschijnlijk ook wel ruggespraak met Rusland zal moeten worden gepleegd, verwacht men niet, dat vóór Vrijdag a.s. een beslissing valt. Bolivia—Paraguay, In een officieele verklaring maakt hét Boliviaansche gezantschap te Londen be kend, dat Bolivia de souvereiniteit eischt over het geheele Gran Chaco-ge- bied, begrensd in het oosten door de ri vier de Paraguay en in het zuiden door de Pilcomays, Deze aanspraak wordt vol kenrechtelijk gemotiveerd door te wijzen op de oorspronkelijk door de Spaan- schen kroon ten tijde der kolonisatie verleende privilegies. Gezien deze moti veering weigert Paraguay dezen eisch van Bolivia aan een scheidsgerecht voor te leggen. DUITSCHLAND. De „Nioibe" Het bergingswerk van het opleidingsschip „Niobe" wordt mo menteel door gunstig weer mogelijk ge maakt. Men verwacht dat het schip niet eerder dan vannacht zal kunnen worden geborgen. Arbeidsdienstplicht. De werkzaam heden van de rijksregeering in verband met de dringende taak van werkver schaffing zijn thans in het stadium ge komen van afzonderlijke beraadslagingen van de daarvoor in aanmerking komende afdeelingen. Het doel van de rijksregee ring bij het uitwerken van den vrijwilli- gen arbeidsdienst gaat, naar de „Loka- lanzeiger" verneemt, in de richting van den overgang tot den arbeidsdienstplicht. Dit zal waarschijnlijk op deze 'wijze ge schieden, dat men bij eenige lichtingen jeugdige werkloozen het ontvangen van ondersteuning afhankelijk zal stellen van de bereidwilligheid om arbeidsdienst op zich te nemen. FRANKRIJK. Tornado. Het ministerie van Ko loniën heeft uit Dakor bericht ontvan gen, dat Zondag j.l. nabij Bamako, aan den Niger, een tornado heeft gewoed, die groote materieele schade heeft ver oorzaakt en tal van menschenlevens heeft gekost. De spoorweg nabij Bamako werd grootendeels vernield. Een trein werd uit de rails geworpen, waardoor twee personen werden gedood. Zes in boorlingen werden door opgezweepte watermassa's meegesleurd en verdron ken, Verscheidene fabrieken zijn geheel vernield en honderden woningen van in boorlingen zijn weggespoeld. Schip vergaan. Men kan thans aannemen, dat het Fransche stoomschip van de Comp. General Aeropostale, aan boord waarvan zich 22 personen bevinr den, is vergaan. Vliegtuig neergestort. Naar uit Bi- zerta wordt gemeld is een Fransch mili tair vliegtuig nabij Tunis neergestort. De vier inzittende personen werden gedood. „Prins Edgar de Bourbon" De „Prins Edgar de Bourbon" is te Parijs vermoord door zijn minares. In het jaar 1910 is te Weenen voor de eerste maal een z.g. prins Edgar de Bour bon opgedoken, die uit New York was gekomen en zich uitgaf voor rentenier. Later vertrok hij naar zijn zeggen naar Gent. De politie té Weenen werd onmid dellijk op hem opmerkzaam, aangezien hij zich uitgaf voor een bloedverwant van het huis Habsburg. Na dit korte oponthoud vond men het spoor van den „prins" eerst in 1913 weer terug in Triest en Fiume, waar hij ver scheidene bedriegerijen zou hebben ge pleegd. Hij gaf zich uit voor overste van het Amerikaansche leger, voor generaal van het Turksche leger, terwijl hij te vens beweerde legitieme aanspraken op den Albaanschen troon te hebben. Ver der verklaarde hij afkomstig te zijn uit Rosenhain in Oostenrijk. Zijn bloedver wantschap met het huis van Bourbon schijnt volkomen ongegrond te zijn. In het verloop van hare verklaringen verklaarde de moordenares, dat haar minnaar groote belangstelling had ge koesterd voor de Spaansche opstanden TSJECHO SLOWAKIJE Fascisten gearresteerd. De politie heeft op verschillende plaatsen in het land 154 Tsjecho-Slowaaksche fascisten gearresteerd, nadat zij een complot zou hebben ontdekt om een fascistische „Marsch naar Praag" te organiseeren. ROEMENIE. Prinses Ileana moeder. Prinses Ile- ana van Roemenië, de gemalin van aarts hertog Anton van Habsburg, heeft Maan dag het leven geschonken aan een zoon. De toestand van moeder en kind is be vredigend. De jongen zal den naam dragen van Stephan, Als peet zal fungeeren ex-ko ning Alfonso van Spanje en koning Ca rol van Roemenië. ZWEDEN. Op avontuur, De Zweedsche bla den maken melding van de avonturen van de 24-jarige mej. Aina Sedelblom, die sedert verleden jaar in een kleine open boot met een buitenboordmotor uit Zweden is vertrokken, In Mei j.l, bereikte zij Weenen, van waar zij den Donau tot Constanza aan de Zwarte Zee volgae, vervolgens over de Zee van Marmora naar Constantino- pel, verder door de Dardanellen en de Egeische Zee naar Athene en Pyraeus over. Van hier ging de reis verder naar Venetië, vc|volgens door de kanalen van de Po naar Genua en vandaar naar Napels, Sicilië en Corsica. Van Corsica voer mej, Sederblom naar Marseille, een traject met zeer gevaar lijke stroomingen, zoodat de kans, om dit stuk in een open boot over te ste ken en het er levend af te brengen, slechts zeerygering is. Op dit traject be leefde mej. Sederblom, naar zij ver haalt, den verschrikkelijksten nacht van haar leven: 48 uur na haar vertrek ge raakte zij temidden van een groote schol van dolfijnen, waarvan er sommi ge 2 meter lang waren. Haar motor werd door de groote visschen zoo gebeukt, dat hij defect raakte en niet meer te herstellen was. Zij trachtte nog te zei len, doch de wind was ongunstig, en de boot dreigde af en toe om te slaan. Daarop nam zij de riemen en roeide 20 uur achter elkaar, zoodat haar handen geheel ontveld waren en begonnen te bloeden. Slapen was niet mogelijk, daar de dolfijnen de boot bleven begeleiden en een eigenaardig fluitend geluid maak ten, waardoor er aan slapen niet te den ken viel. Eindelijk, na 4 dagen en 5 nachten te hebben rondgedreven, werd het bootje opgemerkt door een Italiaansche loods boot, die de boot op sleeptouw nam en naar Nizza begeleidde. Ondanks de doorgestane vermoeienis sen, is mej. Sederblom niet van plan haar reis af te breken. Zij is van Nizza naar Marseille vertrokken en wil dan angs de Rhone en den Rijn over de Moord- en Oostzee naar Zweden terug- ïeeren, VER. STATEN. Begrijpelijk Lindbergh heeft een beroep gedaan op de pers en haar ver zocht zijn tweede kind te sparen voor een publiciteit, welke naar hij meent in hooge mate verantwoordelijk was voor den dood van zijn eersteling. Wij meenen, zegt hij, dat onze kinde ren het recht hebben op normale wijze op te groeien, te midden van andere kin deren. BRAZILIë. De Braziliaansche president Vargas heeft van de opstandelingen in den Staat San Paulo onvooraardelijke overgave geëischt. Notaris Blaupot ten Cate heeft Woensdag in „Tramzicht" te Dom burg publiek verkocht: Het heerenhuis wijk D 63/62 aan de Weststraat, met tuin, uitkomende aan den Singel (bouwterrein) ter gezamen lijke grootte van 38 a 14 ca. Kooper S. de Pagter Wz. aldaar voor 10.740. Notaris E. C. van Dissel te Goes heeft Woensdag ten verzoeke van den heer Jan Rijk Dzn. te S c h o r e in het café v„n den heer Borght aldaar publiek verkocht: een perceel weiland en we keling onder Schore, groot 2.71.05 ha. Kooper werd de heer C. M. Rijk q.q. te Goes voor 598 per gemet, zijnde den hoop ƒ4130.64. geweest om nog éénmaal zijn moeder te zien, en overigens heeft hij al die 40 jaren ononderbroken gearbeid met een ijver en trouw, die aller bewondering af dwingt. Hij is de stichter en de leider, sedert de laatste 25 jaren met zijn vrouw, van „Oranje-Nassau" te Maga- lang op Java, waar vele honderdtallen jongens, en ook meisjes, meestal kinde ren van Europeesche vaders en inland- sche moeders, voor wie niemand zorgde, werden opgevoed tot nuttige en waar dige leden der maatschappij. Bij dit werk was en is de groote hoofdzaak dezulken te winnen en te behouden voor het Ko ninkrijk Gods. Hoe heeft God dezen man gezegend! Juist is hij in de afgeloopen maanden, althans voor dit jaar, gered uit den financieelen nood, waarin de bezui niging in Indië hem en zijn groote in richting (waarin 900 kinderen) bracht; maar nu overvalt hem vooral de zorg voor zoovele zielen waarvoor hij zich verantwoordelijk gevoelt in dezen tijd van verwildering. Het is daarom, dat ondergeteekende voorsfeit, dat allerwege in alle Gods dienstoefeningen van alle Kerk en rich ting op Zondag 11 September a.s. met gebed en dankzegging worde gedacht aan dezen moeilijken, maar schoonen arbeid, daar toch Nederland een zware verplichting heeft tegenover dit werk. Elk blijk van belangstelling met ge noemd feit zal „Pa van der Steur" (den heer Joh. van der Steur te Magalang op Java) op zeer hoogen leeftijd goed doen en ter bemoediging strekken. J, A. Hoekendijk, Heemstede, 17 Augustus 1932, Goes, Gehuwd: A. Lamain, 27 j. jm. te Lei den en A. C. de Jonge, 24 j. jd. Overleden: A. M. J. Scheffers, 62 j„ echtgenoot van J. Jobse. Tuinboonen 1, stoksnij.boonen 3—7, id. stam 13, Rheinische s'petboonen 1, stokprincessenlbioonen. 7—13, Rentegevers 6—7,, Perfect 7—11, d'ubb. Princesseu 1—4, groene boonen 1—3, spinazie 2, tomaten 0.50—7, uien 2, id. kleine 1, aardappelen 0.60—3, alles per 100 kg; meloenen 10—34, witte komkommers; 1 —5, groene id. 1—3, augurken 0.10 0.25, andijvie 3.20, kropsla 1.50—2,bloem kool le soort 5—10, id'. 2e 1—4, roode koel 210, savoije.'kool 2.703.20, alles per 100 stulks; radijs 2.20, worten 3, bloemen 1—2 alles per 100 bos. c Vlissinge n,' 17 Augs. Op de vei ling werden de volgende prijzen besteed Late blauwe 4043, per 25 kg; bl. Eigenheimers 38—51, witte aardappelen 35—64 beiden per 35 kg; doppers 12— 14, tomaten 1—6, Wagenaars V»1, stolc- snijhooinen 512, id. stam 14, princes- sen 58, dublb. id. 56, druiven 50CS. pruimen 31—59, roode bessen 19—27, id. witte 20, oomskinderen 20—24, sui- kerij 2—4, Pree. de Trévoux 17—2-1, N.- II. Suïkerij 5—10, Clapp's 18—23, Hee- renperen .13, Keswick 8—13, perzi'kap- pels 21, Madaleinen 18, Dominicus i5 20, St. Jan 8, spinazie 1—4, uien .34, postelein 0—3, alles per kg; savoija kool 15,5—7, bloemkool 2—7, sla 1,53, komkommers K2, netmeloenen 23 34,. suikeermeeloenen 2126, alles per stuk; peen 2—5, uien 3, rapen 1,5— 4, lmoteh 1/2—2,a gladiolen 1—6, dahlia 1/2— 1, selderie 1—2,5, radijs 1/2 alles per bos; peterselie 1—7, andijvie 4— 32, zuring 1, postelein 0—10 alles jper kist. M* .'tl-1' JOHAN VAN DER STEUR. (Ga uit uw land.) Op den lOden September a.s. zal het 40 jaren geleden zijn, dat de jonge man, wiens naam hierboven staat, als wijlen de aartsvader Abraham weleer, zich ge roepen gevoelde zijn land en zijn maag schap te verlaten, om te gaan naar een hem onbekend land (Java), niet wetende wat hij daar vinden zou, en te IJmuiden scheep ging. Sinds dien is deze trouwe arbeider slechts één maal in het vaderland terug Middelburg, 18 Augs. Öp dé graan markt van heden wairen de eerste mon sters kroonerwten en schokkers die voor 9—12 werdén verkocht. Boter en eieren aangevoerd door WaT- chersche boerinnen (officieelé prijsno- teering) Boter f 0.75. Kipeieren f 3. 60. Poelje f 2.—. Eendéieren f 4.—. Kalkoeneieren f 5.50. Aangevoerd' door handelaren: Boter f 0.70. Kipeieren f 3.50. Kal'koeneieren f 5—. Particuliere prijs: boter f 0.821/2, kip- eieren f 4 50, poelje f3—, eendeieren f 4,50. Middelburg, 17 Aug. Op dé groen- tenveiling van heden waren de groenten- prijzen zoo laag d'at men besloot geen noteering op te maken. Goes, 16 Augs. Veilingsvereeniginlg Zuid Beveland. Export veiling v m. 10 uur. Tomaten A 41—55, id. B 35—41, id. G 27—35, A 4.10, B 4.50, G 3.90, CC 150 en ge scheurde 1 ,tn(.m. 1 uur dubbele prin- cesseboonen 1.50—4.70 alles per 100 kilogram. Kleine veiling. Prumeni: Washingtons id. uitschot 18—23, dubbele Boerewitte 43—51, witte Wijnspruimen 3454, Czar,pruimen 21—41, Belle de Lou- vain 19—44, Reine Victoria 29—42, Princepruimen 24—42, Marhelanen 19 26, alle per 100 kg; Washingtons 2.20 —2.80, Reine Victoria 2.40, Czar prui men 0.80 alle per 100 stuks. Peren: Précose dé Trévoux, extra, 30 —35, id. A 25-30, id. B 20->26, id. C; 12 20, id'. uitschot 8—14, Oomscindereii A 27, id1. B 20-22, fid. G 12-17, Pe tite Marguerithe 8—12, d'r. Jules Guyot 15, bruine Heerenpeer 10—17, Wijn- bergamotten 4—8, bergamotten 3—4, Gro ninger Bergamotten 4—7, H.-H. Suiker peren 4—9, roode suikerijen 3—6, wit te broodsperen 2—5, Dirkjesperen 4—5, Spekperen 4, Afval- en kroetperen 0.50 —5, Clapp's Favorite 30—34, id. A 25— 30, id. B 20-26, id. G '12—21, uitschot id. :6—12, alles per 100 kg. AppelsPerzik roode zomerappel, ex tra, 20-22, id. A 18-22, id. B; 15—17, id. C 10—12, Manks Codlfin, extra, 23 —26, id. A 22-23, id. B 18— 20,id. C, 12 16, Earlev Victoria, extra, 17—21, id. A 13—15, id. B 12-14, id. G 6—10, Codlin Keswick, extra, 11—14, id. A 9— 11, id. B 7—9, 5d. C, 4—6, Yellow Trans parant 16—18, witte Astrakan 12, The Queen 12—18, Diuch. d'Oldenhurg S- 17. Zigeunerin 18, zomer Bellefleur 10 17, Lord Suffield 9—11, zomer kool appel 9—11, zomeraagt 7—12, Jac. Le- bel 8—10, Tarweappel 7—8, grofzuur 5—7, afval- en kroetappels 0.50—2 al les per 100 kg. Diversen: Blauwe druiven 51—6." roode bessen 10—19, tomalen 1—4, alles per 100 kg; bloemen 13, per 100 bos- meloenen 11—34, kipeieren 3.20—3.50 beidén per 100 stuks; eenden 0.24 per ;stuk. Goes, 17 Augs. Veilingsvereeniging Zuid-Beveland. Groenten vei ling: Blauwe druiven 54 Kapetle, 17 Augs. Groote veiling- roode bessen 9.10—14.10, dubhelé prin cesseu zonder draad 4.20, beiden per 100 kg. Kleine veiling: Frambozen 25—95, 4 roode bessen 12—15, id. witte 10, moer beien 3561, kruisbessen 9, druiven 61 62, zure morellen 18, Washingtons 20 49, duibib. Boerénwitte 34—51, Bella de Louvain 2650, blauwe prui men 2941, Czaarpruimen 1635, prin cepruimen 30.36, Tonneboers 2025, Keswick 2—12, Earltey Victoria 82Q„ Duch. d'Otclenburg 8—24, Perzikappels 718, Zomeraagt 1114, zoete Herfst- appel 11—15, Eckleville Seedling 3— 22, Jac. Lebel 2—8, zoete Bloemé 7--13, Manks Codlin 1018, Domineeappels 6, Wasappéls 13, Wijnapppels 3—8, Konin- ging Emma 5—17, Précose de Trévoux 832, Clapp's Favorite 635, bruine Heerenperen 8—19, roode Suiker ij 1—6, Bergamotperen 3—6, wiltébroodsperen 7 13, Dirkjesperen 4—9, Ananas de Country 12—13, Petite Marg. 6—14, Dr. Jules Guyot 4—16, Ooms kinderen 27, An- dré d'Esp. 37, Dubb. prins.boonen z. dr. 1—3, snijboonen 2—6, stokprinc. v. dr., '6—8, Rentegevers z. dr. 7, trosprinc. z. dr. 10, Rhein. Spekboonen 2—3, sja lotten 1—2, aardappels 1—2 alles per k.g.meloenen 15—26, savoijeköol 3, raade koot 1—2, bloemkool ,1—6, krop sla 1.402,80 alles p. stuk; Reine Vic toria 1.90 p. 100 st.; honing 4546 per flacon; cactussen 3967, .per pot, bloemen 1—3 per bos. Oost burg, 17 Augs. Veilings veree ni- ging „Avicu'ltura''. Aangevoerd 68 kg .bo ter; prijs f 1.09-1 37. Amsterdam1, 17 Augs. Aardappe len. ZeeuwscHe bonten f45, blauwen 4—5 bl. Eigeneimers 2.40, Eigenheimers 2.40—3, Eigenheimer poters 1.20—1.60, bl'. Eigenh. poters f 2. (Alg. Hbld Advertentiën voor en Abonnementen op ons blad worden gaarne aangenomen door het Agentschap G. C. BEVIN ZOON' Arts, heeft de praktijk Middelburg, 18 Augustus 1932.

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 3