AFLOOP AANBESTEDINGEN. BEKENDMAKINGEN. BUITENLAND. MIDDELBURG. GOES. .aas ten, zonder iets bijzonders te bespeuren. Om vijf minuten vóór tweeën merkten bewoners van de omliggende huizen rook op, die uit het pand kwam. Dade lijk werd de brandweer gewaarschuwd, die spoedig ter plaatse was. De brand bleek te wo'eden op de tweede étage, waar een groot aantal machines en een vrij groote voorrad carton stonden. Door dit zeer brandbare materiaal breidde het vuur zich zeer snel uit. De verdie ping stond in korten tijd geheel in lichter laaie. Daar het pand op den hoek van de Poortstraat staat, kon men het blus- schingswerk van verschillende zijden ondernemen. Er werd met negen stralen gewerkt, waarmee men den brand vrij wel geheel had „ingesloten". Het dak brandde niettemin op verschillende plaatsen door, waarbij de vlammen hoog oplaaiden. Om drie uur was het gevaar voor verdere uitbreiding van den brand geweken. De tweede étage en de zolderverdie ping zijn geheel uitgebrand en alle ma chines en voorraden, die zich daar be vonden, zijn verloren gegaan. De eerste étage, waar o.a. de kantoren van de fabriek gelegen zijn, kreeg veel water schade. De wagenremise in de beneden verdieping, waaruit de wagens kort na het ontdekken van den brand waren weggehaald, kreeg minder waterschade. Tijdens het blusschingswerk werden drie brandweerlieden door glasscherven gewond. Het onderzoek naar de oorzaak van den brand leverde geen resultaat op. De N.V. Cartonnagefabriek Rotterdam is tegen brandschade verzekerd. (N.R.C.) BRUTALE BEROOVING. Vrijdag avond is een Duitscher, die in een hotel te D e n H a a g vertoeft zoo onvoorzich tig geweest zich een tijd lang met een vrouw op straat op te houden. Later kwam hij tot de ontdekking dat de ken nismaking hem op een verlies van 3000 francs en 20 zilverbons van 2.50 was komen te staan. Hij heeft aangifte gedaan bij de politie die de 36-jarige vrouw C. de M. heeft gearresteerd. EEN STELENDE DIENSTBODE. Een bewoner van de Hazenstraat te Amsterdam deed aangifte, dat uit zijn woning 300 is gestolen. Een 35-ja- rige dienstbode, die daarvan verdacht werd, bekende den diefstal te hebben gepleegd en deelde voorts mede, dat zij in de afgeloopen maanden ten nadeele van verschillende huisgenooten een be drag van plm. 1000 had verduisterd. JUWEELENDIEFSTAL. Zaterdag nacht zijn door één of meer, tot nu toe onbekend gebleven daders uit de éta lage van de juwelierszaak van den heer A. Polak Sarphatistraat 69 te Amster dam een aantal briljanten sieraden, die tezamen een vrij aanzienlijk bedrag vertegenwoordigen ontvreemd. ONBESUISDE AUTORIJDERS. Te gen acht uur Zondagavond naderde in volle vaart op den Haarlemmerweg uit de richting Amsterdam' een auto, be stuurd door den caféhouder H. alfdaar, die plotseling de filé waarin hij reed, op zij schoot en trachtte de voor hem rijdende wagens te „snijden". Deze manoeuvre mislukte evtein'wtel, daar op dat moment eveneens met groo te snelheid een personenauto uit de richting Haarlem' eveneens, een aantal auto's voortbij wilde rijden. Een bot sing was het gevolg. Met een hapden klap vlogen béide auto'si op el'k'aar. Een derde auto, komende uit Amsterdam en lestuurd door den heer H„ die achter eerstgenoemde auto aanreed, botste te gen dé op elkander gereden auto's! aan. De auto uit Haarlem', waarin de fa milie P. uit Amsterdam was gezeten, werd vrijwel' geheel in elkaar gedrukt Die 5 inzittenden werden allen gewond. Zij zijn overgebracht naar het ziekenhuis te Haarlem'. Allen kregen min of meer 'ernstige hoofdwonden. De auto van den caféhouder werd slechts licht beschadigd. De inzittenden kregen vrijwel géén letsel. De politie heef proces verbaal opgemaakt. INBRAAK, Uit een perceel aan de Keizersgracht te Amsterdam, alwaar in den avond van 7 dezer is ingebroken, zijn, blijkens nader gedane aangifte, ge stolen: 28 conpons heerenstof, ter waar de van f 500, een handkoffer, een bedrag van f 70 en verschillende sieraden, ter gezamenlijke waarde van pl.m. f 385. HEVIG ONWEER EN WIINDHOOS. Vrijdagavond heeft biovén Gronin gen en omgeving een hevig onweer gewoed, gepaard gaande met eeln wind hoos. Van velé huizen werden de dak pannen afgerukt, hetgeen ook' het ge val was met het d'ak van de 'k'unstmjest- fabriek. Het slechte weer heeft ook' nog een slachtoffer gekost. De 24-jarige mej. J- L., stak, om! gauw thuis te zijn, dé rails over van dé Drachtster tram!. Zij werd door een juist passeerendé train gegrepen en was op, slag dood. Vrijdagmiddag is het Westiand be zocht door een windhoos. Op tal' van plaatsen is door het situk waaien van het glas groote schade aangericht. Te 's-Gravenzande werden bij een kweeker 3 ruiten vernield. Te Naald wijk ging hij <ïen heer Pi. een tiental rui en aan scherven. De ijzeren vérbinjd'ing- stukken van dé ruiten werden als ijzer- draad verbogen. Te 's-Gravenzande woei een fietsrijder in een sloot. Het was zoo donker, dat de automobisiten de lichten moesten aansteken. SLACHTOFFER VAN ZIJN WERK. Een assistent-opzichter van de Neder- landsche Spoorwegen, die werkzaam was op het rangeerterrein van het Wes telijk Eiland te Amsterdam, is onder een rangeermachine geraakt, welke hem beide beenen afreed. In hoogst zorg- wekkenden toestand is de man naar een ziekenhuis vervoerd. DROEVIG. Zaterdag waren enkele jongens in een vlet op het Noordzeeka naal aan het spelevaren. Het 10-jarig zoontje van den brugwachter van de Hembrug, Peter Kroon, is toen over boord gevallen. De vader, die het on geluk zag gebeuren, sprong direct zijn zoontje na. Hij kon echter niet zwem men, en hij en zijn zoontje zijn beiden verdronken. De Amsterdamsche rivier politie heeft later de lijken van de dren kelingen opgehaald. TREINROOF. Toen de personen trein KleefGoch de halte Bedburg na derde, bleek, dat zich daarin een jeug dige bandiet bevond, die zich meester wist te maken van het geldkistje, waar in zich een vrij aanzienlijk geldbedrag bevond, eener boerenvrouw. Mede-passagiers hadden den roof ech ter opgemerkt en trokken onmiddellijk aan de noodrem, om den inmiddels uit den trein gesprongen roover te doen pakken. Ofschoon de trein zeer spoedig tot stilstand was gebracht, haalde de vervol ging niets uit. Tot nog toe is de politie er niet in geslaagd den brutalen roover te pakken. DE ONBEWAAKTE OVERWEGEN. Opq een onbewaakten overweg in de gemeente Bunnik, in de spoorlijn Hou tenUtrecht, heeft de sneltrein uit Den Bosch, welke ongeveer half acht te Utrecht aankomt, een wielrijder overre den en gedood. De man, uit Bunnik af komstig, was uit visschen geweest. JEUGDIGE BOOSDOENER. De politie heeft den 17-jarigen J. M. te Woensel gearresteerd, die bekende op niet minder dan tien plaatsen te W o e n- s e 1 te hebben ingebroken. Het meeren- deel der ontvreemde goederen is in be slaggenomen. FAMILIE TWIST. Vrijdagavond gehad, waarbij tenslotte een der vech- heeft te Weert, een vechtpartij plaats tersbazen van een revolver gebruik maakte en zekeren W. S„ uit Weert, 'n schotwond in den onderkaak toebracht, meldt de „Limb. Koerier". Toen n.l, de vechtende personen, die schoonbroers zijn, handgemeen waren, trok de dader, W. L. thans woonachtig te Tilburg, zijn revolver en loste op z'n tegenstander een schot, dat aan den eenen kant der kaak doorboorde en aan de andere zijde weer naar buiten drong. De auto, waarin L. reisde, werd in beslag genomen. Ook S. werd door de politie reeds gehoord. De verwonding is vrij ernstig. TER ERNSTIGE WAARSCHU WING. De 28-jarige landbouwers knecht J, B., te Asten, beging de onvoor zichtigheid na drukke werkzaamheden op het land, waardoor hij in sterk-ver- hitten toestand verkeerde, veel koud water te drinken met het noodlottig ge volg dat hij ongeveer een uur later over leed. EEN OUDE BRUG OPGERUIMD. Uit Maastricht meldt men aan de N.R.C.Een detachement genietroepen zou twee bogen der St. Servatiusbrug alhier laten springen. De eerste boog, welke men om 10 uur wilde laten sprin gen, doorstond den aanslag. In den tweeden boog werd daarna een zwaar dere lading aangebracht, die om 12 uur door oud-minister König tot ontploffing gebracht werd. Met een donderend ge weld stortte deze steenmassa in de Maas. Nogmaals werd een poging ge daan om den eersten boog, nu met een zwaardere lading, ook te doen vallen. Maar ook ditmaal werd geen succes be reikt; alleen gingen eenige ruiten in de nabij gelegen woningen stuk. Een schip per bood toen aan, met een sleepboot het gevaarte omver te halen. Na eenige vergeefsche pogingen gelukte het hem, tegen 4 uur ook dit gedeelte der monu mentale Maasbrug in de Maas te doen storten. ER WORDT MINDER BIER GE DRONKEN. Naar het Centraal Bu reau voor de Statistiek mededeelt,, heb ben de brouwerijen in 1931 2.103.000 H.L. bier afgeleverd, tegenover 2.280.000 H.L. in het vorige jaar. De afzet met binnenlandsche bestem ming ging belangrijk achteruit (met 152.000 H.L, of 7 pCt.) hoofdzakelijk tengevolge van den ongunstigen econo- mischen toestand en den natten zomer. Efet verbruik per hoofd daalde met ruim 2 liter of plus minus 8 pCt. NOODLANDING. Vrijdagmiddag moest het militaire vliegtuig nr. 492 op de terugreis van Eelde naar Soesterberg in de buurtschap Zevenhuizen, onder de gemeente Hoogland, een noodlanding doen wegens motorstoring, op ongeveer 600 meter hoogte. Bij de daling kwam het toestel tegen een boom en daarna tegen een landhek, welke beide vernield werden. De beide inzittenden, de ser geant-vlieger Dorresteyn en de sergeant leerling-vlieger Wolf Schoenmaker, kre gen geen letsel. Het ernstig beschadigde toestel is ter plaatse gedemonteerd en naar Soesterberg vervoerd. VERDRONKEN. Vrijdagavond is bij het baden in de Vecht onder de ge meente Zuilen de 26-jarige melkslij- ter v. d. L. wonende te Zuilen, verdron ken. Na ruim een uur getracht te heb ben de levensgeesten van den spoedig op het droge gebrachten drenkeling op te wekken, moest een dokter den dood constateeren. MIJNONGELUK. De schietmees- ter M. S., 56 jaar oud, werd in de mijn Maria te Mariadorf bij A k e n bij de ont ploffing van een door hem gereed ge maakt schot, op 40 m. afstand door een steen in den rug getroffen en onmiddel lijk gedood. BEHOORLIJKE BOETE. De raad van 'justitie te Semarang veroordeelde in hooger beroep den Chineeschen hande laar Tjioe Thian Seng wegens het bin nensmokkelen van 108 kg vuursteentjes in manden met uien tot de betaling van een boete van f 100.000. Op 21 Mei j.l. had de landraad te Tji- latap dezen aldaar gevestigden hande laar wegens dit feit veroordeeld tot een betaling van een boete ad twintig maal het ontdoken invoerrecht tot een totaal van 712.800. Branden. Aan den Kloosterweg te Vlagtwedde is de boerderij van Th. afgebrand. De ge- heele oogst ging verloren. Alles was ver zekerd. Tijdens het hevig onweer, dat in den nacht van Vrijdag op Zaterdag te Oss woedde, sloeg de bliksem in de boer derij van W. Wijgergans aldaar. Het huis met inboedel was spoedig een prooi der vlammen. Verzekering dekt de scha de. Te 2e Exliermond is de boerderij van H. B. totaal afgebrand. Men was juist begonnen te dorschen, zoodat men meent, dat de oorzaak van den brand moet worden gezocht in het warm loo- pen van de dorschmachine. Tijdens afwezigheid der bewoners brak brand uit in het huis, bewoond door de familie de R., aan de Veldstraat te Z u n d e r t. Binnen eenige oogen- blikken stonden de woning met schuur en stallen in lichte laaie. De brandweer kon niets uitrichten bij gebrek aan wa ter. De gebouwen brandden tot den grond toe af; van den inboedel kon niets gered worden. Het woonhuis was verzekerd. Ongelukken. Vrijdagmiddag reed een 17-jarige jon gen op zijn fiets in de P. C. Hooftstraat te Amsterdam. In deze richting reed ook een tramwagen en toen de jongen zag, dat de ruimte tusschen een auto en de tram te nauw was om te passeeren, remde hij uit alle macht, met het gevolg, dat de fiets slipte en de jongen met het hoofd tegen den wagen terecht kwam. Hij liep daarbij een schedelfractuur op. Zaterdagavond is de 34-jarige mijn werker N. bij het zwemmen in den Bruinkoolvijver te Brunssum verdron ken. Het slachtoffer was gehuwd. Aan boord van het Zweedsche s.s. „Flandria", is Zondagmiddag te Amster dam een flesch zwavelzuur losgescho ten, waardoor de inhoud van de flesch terecht kwam op een aanboord van de Flandria'werkzaam zijnde reepgast, die vrij ernstige brandwonden aan hoofd, armen en beenen opliep, Zaterdag is de 12-jarige v, D., uit Berg- hem in de Gasstraat te O s s door een personenauto aangereden. Hij werd in bewusteloozen toestand met een ernsti ge hoofdwonde opgenomen en per auto naar zijn woonplaats vervoerd. Zaterdag is op de Hoefkade in D e n Haag een 7-jarig jongetje door 'n bak fiets overreden. Het ventje kreeg ern stige verwondingen en inwendige kneu zingen in den buik en werd door den geneeskundigen dienst naar het zieken huis aan den Zuidwal overgebracht. Te Giessen-Oudekerk is Zaterdag omstreeks half zes het 9-jarig zoontje van den heer C. T., door een vrachtauto overreden. Het kind is spoedig na het ongeluk gestorven, Het Bestuur der waterkeering van den iCalamiteuzen Willem Annapolder heeft Vrijdag j.l. bij mej. E. Hanson te K a p e 11 e aanbesteed de zinkwerken en steenbestorting tot verdediging van den onderzeeschen oever van den Calami- teuzen Willem Annapolder, tusschen de palen 14 en 15a, Beraming 54.500. Inschrijvers waren P. Dekker te Veerè 54.828; Jan de Vries te Heemstede 54.674; M. C. van der Plassche te Dordrecht 52.300; J. W. Roelofs te Papendrecht 49,870; Jan Visser Jz. en Corns. Hakkers beiden te Werkendam 49.425; Jacob vaj^de Vlies te Slie- drecht 48.700; N.V. Aannemersbedrijf v.h. Firma T. den Breejen van den Bout Berg en Dal gem, Groesbeek 47.300; Jan Roskam Cz, te Sliedrecht 46.460. Gunning alsnog aangehouden. HET XXIVSTE INTERNATIONALE ESPERANTO-CONGRES TE PARIJS. II. Uit mijn vorigen brief over het 24ste Int. Esp. Congres is wel gebleken, dat, hoewel het doel van de Esperantisten is, de volkeren door een beter onder ling begrijpen en daardoor een grootere waardeering, nader tot elkaar te bren gen en zoodoende mede te helpen aan het groote Vredeswerk, dit geenszins wil zeggen, dat in de Esperanto-kringen zelfs alles even gemakkelijk gaat. Doch, verschil van meening voorkomt sleur en ondergang en getuigt in het „Esperanto- volk" van een inwendige levenskracht, cue op den duur de beweging slechts ten goede kan komen. Welnu, om tot een beter begrip van wat er gebeurd is, te komen, moeten wij even terug gaan tot het jaar 1922: het congres te Helsinki. Op dit congres is de neutrale Esperanto-beweging (er bestaat nog een aparte arbeidersorganisatie en een R. Katholieke wereldbond) in een vasten vorm gegoten. Het z.g. contract van Helsinki erkende de belangrijke be staande instellingen als officieel, stelde de verkiezingen, samenstelling en taak vast van 't „Internacia Centra Komita- to" (I.C.K.) „Konstanta Reprezentanta- ro" en „Lingva Komitato" en terwijl de „Universala Esperanto Asocio" (U.E.A.) wier taak het is het Esperanto te benut ten en dienstbaar te maken aan haar le den (de U.E.A. kent slechts individueele leden) o.a. door het aanstellen van ,,de- legito's" (consulaten), waarvan de adres lijst in het jaarboekje te vinden is, on afhankelijk bleef werken naast de lande lijke vereenigingen, die onder leiding van het I. C. K. hoofdzakelijk ten doel hebben propaganda te maken, cursussen te organiseeren en het clubleven van de leden onderling te verzorgen. Het con tract van Helsinki was dus te beschou wen als de grondwet, waarop alles ge baseerd was. Welnu: Het contract van Helsinki is vernietigd! En nu de oorzaken: Blijkens bovenstaande berustte de organisatie op gedecentraliseerde ar- arbeidsindeeling, gezien de groote ver- scheidenhed en uitgestrektheid van het arbeidsveld (de geheele wereld!) Dit brengt echter ook eenige bezwa ren met zich mede. Een, om het zoo eens uit te drukken „volbloed Esperantist" is, behalve van de landelijke vereeniging, ook nog lid van de U. E. A. (al of niet met het abonnement op het maandblad „Esperanto" (weekblad) en „Literatura Mondo" en is soms daarenboven nog lid van een van de vele „vakvereenigin- gen", die Esperanto als voertaal gebrui ken (zooals b.v. juristen, medici, paeda- gogen, stenografen, motoristen, enz.) Ter geruststelling van even zoovele aspirant-Esperantisten zij hier even op gemerkt, dat lang niet ieder Esperantist dit alles doet! Vooral in de laatste crisis jaren werd dit voor velen bezwarend. Des te meer, daar uit verschillende lan den slechts met de grootste moeite of bijna in het geheel geen geld gestuurd kon worden. Dit is één oorzaak van veler verlan gen naar verandering. Ook zijn er, die afgezien van de geldelijke zijde meer heil verwachten van een organisatie, waarbij de landelijke vereenigingen, be halve hun eigen werk, ook nog de taak van de U, E. A. op zich nemen, en waarbij dus de U. E. A, verdwijnt. Deze gedachte wekt echter bij velen een storm van verontwaardiging op, vooral bij de oude vrienden, die veelal persoonlijk ondervonden hebben, wat de U, E. A. voor hen beteekende. Een ander moeilijk punt in de laatste jaren is geweest, dat na het contract van Helsinki nieuwe perspectieven voor een arbeidsveld op paedagogisch gebied zich openden. Een mogelijkheid, waarin het contract van Helsinki niet voorzag, zoo dat naast de „officieele" instellingen nieuwe kwamen, die ontegenzeggelijk van groot nut waren, doch in het be staande kader geen plaats vonden. Ook daarover bestond een meeningsverschil. In verschillende landen werkte men aan hervormingsplannen. Zoo stonden de zaken aan het begin van het congres. Aan het eind van het congres was het contract van Helsinki nog tamelijk plot seling ontbonden.' Er werd een commissie benoemd, be staande uit vrienden van de U, E. A. eenerzijds en uit hervormers, die zullen trachten uit drie reorganisatieplannen (Italiaansch, Fransch en Engelsch) een nieuw te vormen, dat zich aanpast bij de tegenwoordige omstandiigheden, in staat zal zijn het geheele arbeidsveld te overwelven en zooveel mogelijk aan iieders wenschen tegemoet te komen. Zeker geen gemakkelijke taak, doch wij weten, dat deze heeren slechts alleen het heil van de beweging voor oogen "hebben, en zien dus hoopvol de oplos sing tegemoet. Tot zoover over de belangrijkste be sluiten van het congres, waar zich ech ter de groote massa weinig mee bemoei en kon. m Buitengewoon veel belangstelling on dervond de ontvangst van het „Institut Pasteur". Meer dan 600 congressisten gaven aan de uitnoodïging gevolg en bewonderden het enorme werk van het beroemde Instituut. Ook de z.g. vakvergaderingen werden druk bezocht. Zij waren belegd voor de i— volgende groepen en onderwerpen: Pa cifisten, rotarians, stenografen, postper- soneel, radio, alcohol- en tabaksbestrij ders, blinden, propagandisten, juristen, vrijmetselaars, optici, paedagogen, „Li teratura Mondo", „Heroldo de Esperan to", politie, Christen-BBond, spoorweg personeel, Oomoto, katholieken, vrou- w en,medici, handel, vegetariërs. Deze lijst geeft tevens wel een aardi- gen kijk op de groote verscheidenheid van de Esperantisten, Het congres werd besloten met een bal, dat tot laat in den nacht duurde. DUITSCHLAND. De werkloosheid, De ministerpre sident van Anhalt, Freyberg, en de Brunswijksche minister Klagge, hebben in Maagdenburg een onderhoud gehad over den politieken toestand met het resultaat, dat zij een verklaring hebben gezonden aan den rijkskanselier, die waarschijnlijk ook door den minister president van Oldenburg en den premier van Mecklenburg-Schwerin zal worden onderteekend. In deze verklaring wordt er de nadruk op gelegd, dat de verwachtingen, die men gehad heeft van de nieuwe rijksre- geering, door de noodverordening van 14 Juni, die zich in het oude kader be woog, vernietigd zijn. Wanneer men met dergelijke regeeringsmethoden voort gaat, methoden, die de oorzaken van den noodtoestand des volks niet raken, dan zouden alle ontvangers van onder steuning aan den rand van vertwijfeling worden gebracht, terwijl aan den an deren kant de financieele saneering uit blijven zou, In de verKaring wordt verder als oor zaak van den volksnood de werkloos heid genoemd. Het rijk heeft slechts onvoldoende ge holpen. Er moet thans eens een einde komen aan de verlagingen der onder steuning uit de werkloozenverzekering en der sociale renten, aangezien dit tot een verbittering van het volk leidt. Ver wacht wordt, dat het rijk de noodige middelen ter beschikking stelt. Vervolgens worden verschillende voorstellen gedaan en eischen gesteld. Ten slotte wordt dan gezegd, dat de rijksregeering onmiddellijk tot daden moet overgaan. De verlaging der steun gelden tot een onmenschelijk peil is de diepste en laatste oorzaak van de op zich zelf betreurenswaardige uitbarstin gen van vertwijfeling. UITVOERING CRISIS-ZUIVELWET. Burgemeester en Wethouders van Middelburg brengen ter algemeene ken nis: de volgende Waarschuwing voor zelfkarnende boeren. Met ingang van 1 Augustus 1932 is de termijn verstreken, gedurende welken het was toegestaan uit de bewaarplaats van veehouders, die zelf melk tot boter verkamen, boter zonder merk te ver voeren. Thans zal dus geen enkele hoeveel heid boter de fabriek, melk-inrichting, boerderij, melkslijterij en, in het alge meen, de bereid- of bewaarplaats mo gen verlaten, tenzij zij is voorzien van het Rijks-botermerk of het speciale Cri- sis-botermerk. Aan zelfkarnende boeren, die tot dus verre aan het betrokken botercontróle- station nog geen verzoek deden om bo- termerken te ontvangen, wordt daarom in hun eigen belang geraden dat alsnog zoo spoedig mogelijk te doen. Het ligt namelijk in de bedoeling nauwlettend op de naleving der wette lijke voorschriften toe te zien en bij overtreding dier voorschriften over te gaan tot het doen opmaken van proces sen-verbaal. De Provincie Zeeland ressorteert on der het Botercontröle-station „Eindho ven" te Eindhoven. Middelburg, den 12 Augustus 1932. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. ONDERDIJK, lo. Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. WARENWET. Burgemeester en Wethouders van Goes brengen ter algemeene kennis, dat bij vonnis van den Kantonrechter te Goes d.d. 15 Juli 1932, in kracht van ge wijsde gegaan op 30 Juli 1932, is ver oordeeld wegens het in de gemeente Goes afleveren van melk ten aanzien gesteld krachtens de Warenwet in het waarvan niet is voldaan aan de eischen Melkbesluit (melk met toegevoegd wa ter): ADRIAAN THEUNE, geboren 26 Maart 1876 te Vlissingen en wonende Bergpad no, 23 te Goes (gemeente Kloe- tinge), van beroep melkverkooper, tot 50,boete subsidiair 50 dagen hech tenis en 2 maanden hechtenis voorwaar delijk met een proeftijd van 2 jaar. Goes, den 12 Augustus 1932. Burg. en Weth. voornoemd, HAJENIUS, Burgemeester, K. LODDER, Secretaris. j

Middelburgsche Courant | 1932 | | pagina 7